Sıra dışı Danışmanlar, Sıra dışı Sonuçlar
GAYRİMENKUL ARAMA RE/MAX'Lİ ARAMA
FRANCHİSE FIRSATLARI İNSAN KAYNAKLARI
RE/MAX Türkiye | RE/MAX Dünyası
Üye Girişi | Özel Ağ | English
14. Yıl
Eksen  Çekmeköy
Her RE/MAX ofisi bağımsız bir franchise işletmesidir
 Ofis Bilgileri 
 Portföyler 
 Haberler 
 Projeler 

GAYRİMENKULDE GÜVENİN, PROFESYONEL HİZMETİN VE GÜLERYÜZÜN ADRESİ RE/MAX EKSEN.....

Çavuşbaşı Cad. Bayrak Plaza. K:1 ÇEKMEKÖY Ümraniye İstanbul-Anadolu
Tel    : 216 642 0222
Faks  : 216 642 0770 
   

Farkımız Çalışanlarımız
Başarı-Hizmet
Müşteri Memnuniyeti

RE/MAX®  Eksen Harita Yerleşimi
Müşteri Yorumları
Yorum Yapılan GD. Alper Bayarslan
Alper Bey, sahibi bulunduğum dairemin değerlendirilmesi aşamasında gerek hızlı dönüşleri gerek olayı kavrayıp çözüm üretmesi ve gerekse güven vermesi bakımından kolay kolay bulunmayacak bir emlak danışmanı.Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.
Meltem Öztan  15.04.2014
Yorum Yapılan GD. Gül Kaya
Gül Hanım sahip olduğunuz donanımınızla benim için öyle güzel bir sonuç oluşturdunuz ki, hayalimi gerçekleştirme fırsatını yakaladım.Eminim, sahip olduğunuz takdire şayan kariyeriniz, benim gibi bir çok insanı mutlu eden sonuçlarla devam edecek:)
Sevilay Yıldız  14.04.2014
Yorum Yapılan GD. Didem Çakır Ülgen
Kısa surede kıralık ev bulmak zorunda oldugum bu donemde Dıdem Hanımla calısmak benım ıcın gercekten buyuk sans oldu..Sureklı fıkır degıstırerek kendısını bayagı zorladıgım halde sabırla, guleryuzuyle ve bılgısıyle yardımcı oldu.Kendısıne tsk ederım
Zehra Ozcaglayan  28.03.2014
Yorum Yapılan GD. Fulya Moray
Yatırım değeri yüksek, avantajları ile tam istediğimiz gibi bir gayrimenkulü bize sağlamış olduğu, bu süreçte hep yanımızda ya da bir telefon kadar yakın olan, sürecin sorunsuz ve kolaylıkla tamamlanmasını sağlayan Fulya Hn' a çok teşekkür ederim
Tufan Pamukcu  24.03.2014
Yorum Yapılan GD. Gül Kaya
8 yıldır tanıdığım Gül M.Kaya ile çalışmaktan, gayrimenkul yatırımlarımla ilgili aldığım doğru danışmanlıktan dolayı çok mutluyum. Çalışmamızın daha uzun yıllar boyunca devam edeceğinden eminim.
Dilek Değer  23.03.2014
Yorum Yapılan GD. Elif Bayarslan
Elif Hanım'a Şerifali'de kiraladağımız yeni ofis katımız konusunda bize gösterdiği ilgi için çok teşekkür ederiz.Güleryüzü ve yapıcı yaklaşımı ile hayatımızı kolaylaştırdı. Artık emlakçı denince aklımıza ilk gelen danışmanımız olacak.
İrem Fenemen  12.03.2014
Yorum Yapılan GD. Murat Yüce
:)) mükemmel
Ünal Ebetürk  11.03.2014
Yorum Yapılan GD. Fulya Moray
Gördüğümüz ilk evi incelerken yaptığımız değerlendirmeleri son derece iyi tahlil ederek gösterdiği 2.evi almamızı sağlayan ve tüm süreçte bizzat yanımızda olup bizi bilgilendiren bu canayakın ve bir o kadar profesyonel hanıma sonsuz teşekkürler
Çiğdem Özen  24.02.2014
Yorum Yapılan GD. Harun Yücedal
harun bey ev almamıza olan yardımlarınız ve samimi tavrınızdan dolayı teşekkür ederim.ihtiyacı olan herkese düşünmeden tavsiye edilebilecek bir danışmansınız.başarılar dilerim..
İlker Akar  19.02.2014
Yorum Yapılan GD. Alper Bayarslan
benim ve eşimin ilk evimize sahip olmamızda göstermiş olduğunuz yoğun çabalarınız saygı ve samimiyetinizden dolayı çok teşekkür ederim.bundan sonra emlak işlerim olursa düşünmeden danışabileceğim bir insanla tanışmaktan dolayı çok mutluyum.başarılar
İlker Akar  19.02.2014
Yorum Yapılan GD. Müge Yılmaz
merve hanım bana çekmeköyde ev almamda vesile oldu

bütün işlemlerle birebir ilgilendi sağolsun
çok saygılı ve güleryüzlü bayan bizim haklarımızı sonuna kadar korudu kendisine çok teşekür ederim dostlarımıda kendisine yönlendireceğim
Emel Taşcı  11.02.2014
Yorum Yapılan GD. Özlenen Misilli
Özlenen Bey, WhiteSide daki dairem için ölü sezona rağmen kısa bir sürede kiracı bularak seçimim konusunda ne kadar haklı olduğumu gösterdi. Gerek kiracı bulma gerekse de sonraki süreçte her şeyi benim adıma istediğim kalitede yaparak.
Gökhan Eker  30.01.2014
Yorum Yapılan GD. Alper Bayarslan
Profesyonel bir danışmanda olması gereken:bilgi birikimi, tecrube, açıklık, samimi davranma...vb özelliklere sahip biridir Mr.Bayarslan. Sektörün ihtiyacı olan tam da budur. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Caglr Kimnece  07.01.2014
Yorum Yapılan GD. Alper Bayarslan
Alper bey ile ilgili memnuniyetimizi dile getirmek için sayfanıza girdim.
Tarık Sucu  30.12.2013
Yorum Yapılan GD. Haluk Acar
Haluk Bey,
Bitmek bilmez enerji ve neşenizle büyük bir sabır ile bizim ev bulmamızda yardımcı oldunuz. Hem ne istediğimizi anlama hem de nokta atışları ile tam istediklerimizi gösterme ve hatta öneri yapma konusunda çok iyidiniz. Çok Teşekkürler.
Tuğrul Yilmaz  30.12.2013
Yorum Yapılan GD. Alper Bayarslan
Alper Bey güven telkin eden itidalli ve sıcak yaklaşımı ile Baraka konutlarından daire alırken tereddütümüzü dağıttı. Kendisi gerçekten özverili çalışıyor ve her konuda yardımcı oluyor. Ben ve ailem adına teşekkür ederim.
Tuğrul Yilmaz  30.12.2013
Yorum Yapılan GD. Alper Bayarslan
Alper Bey, aracılığı ile Baraka Konutlarından daire satın aldım. Süreç boyunca göstermiş olduğunuz destek için teşekkür ederim.

Sevgiler,
Pınar
Pınar Gökrem  30.12.2013
Yorum Yapılan GD. Özlenen Misilli
Özlenen Bey'in yardımları ile Baraka Konutlarından daire aldım. Göstermiş olduğu samimiyet ve ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Sevgiler,
Pinar Gökrem  30.12.2013
Yorum Yapılan GD. Alper Bayarslan
Alper bey, kurmuş olduğun dialoglarda samimiyet ve dürüstlük ilkesini ön plana alıyor olman, bizde de olumlu etki bırakmanı sağladı. Aynen devam etmeni ve başarılarının devamını diliyorum.
Cem Saygin  27.12.2013
Yorum Yapılan GD. Alper Bayarslan
Baraka Konutları projemizin yetkili satış temsilcisi Alper Beye işini özveri ve başarı ile yürüttüğü için teşekkür ediyorum.Projemize, ailemize dahil olan müşterilerimizin Alper Beyden övgü ile bahsetmesi bizi de onurlandırıyor.Başarınız daim olsun.
İsmail Dereli  26.12.2013
Yorum Yapılan GD. Alper Bayarslan
Alper Bey, Baraka Konutları projesinden satın almış olduğum gayrimenkulün alım sürecinde ve sonrasında büyük bir özveri ile destek olmakla birlikte proje aşamasındaki tüm beklentilerimin eksiksiz olarak karşılanmasında yardımcı olmuştur.
Özgür Demirhan  26.12.2013
Yorum Yapılan GD. Alper Bayarslan
Ümraniye Baraka Konutları Satış temsilciniz olan Alper Bayarslan'dan 3 1 konut satın aldım. Aldığım rakamla şu anki rakam arasında % kar ettim. Bununla birlikte tüm gayrimenkul yatırımlarımı ona danışmaktayım. iş hayatında başarılar diliyorum.Tşkr.
Burak Dönmez  25.12.2013
Yorum Yapılan GD. Özlenen Misilli
Özlenen Bey vasıtası ile BarakaKonutları'ndan bir daire aldım. Sürecin başından sonuna kadar tüm sorularımızı cevaplama; yardımcı olma konusunda çok memnun kaldığımı söylemeyeliyim.Açık, net, samimi ve profesyonel destek aldım.Çok teşekkür ederim.Syg.
Caglr Kimnece  12.12.2013
Yorum Yapılan GD. Nuran KARABAŞ
cekmekoy paradıse cıtydekı evımın kıralamasında guler yuzu ve yardımları sebebıyle Nuran hanıma cok tesekkur edıyorum. profesyonel bır danısmanlık sergıledı.
Alper Konuralp  04.08.2013
Yorum Yapılan GD. Özlenen Misilli
Özlenen Bey ile çalışmak büyük bir kolaylık. Hem satılık, hem de kiralik ev konusunda bize çok yardımcı oldu. Bence emlak dünyasının yüz akı. Tüm emekleri için gerçekten teşekkür ederim...
Hülya Kozali  10.07.2013
Yorum Yapılan GD. Özlenen Misilli
Özlenen beyle Şilede bir satılık bir villa alımı için tanıştık. Alım süreci boyunca oluşan tüm sorunlarda hızlı ve pratik çözümlerle işlemin en kısa sürede halledilmesini sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum ...
Murat Çiteli  09.07.2013
Yorum Yapılan GD. Özlenen Misilli
Özlenen bey aracılığı ile yeni evimizi Parkverde Residence sitesinden kiraladık.Bölgeyi iyi bilmesinden dolayı çevre ile ilgili beklentilerimizi karşılayacak en uygun evi buldu.Kendisine yardımlarından ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.
Kahraman Akyıl  01.07.2013
Yorum Yapılan GD. Özlenen Misilli
Özlenen Bey aracılığı ile evimin satışını gerçekleştirdim. Kendisi ile çalıştığım tüm süreç boyunca çok profesyonel bir yaklaşım ile prosesi yürüttü. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ederim.
Bahar Tarhan  30.06.2013
Yorum Yapılan GD. Gül Kaya
Gül Hanım ile yaklaşık 1 ay önce bir gayrimenkul ile ilgili olarak görüştüm. Kendisinin ilgisi ve gayretleri ile şu an hayalini kurduğum ofisime kavuşmuş oldum. Bundan böyle gayrimenkul konusunda güvenebileceğim bir danışmanım var. Tekrar teşekkürler
Ozan Günceler  27.05.2013
Yorum Yapılan GD. Arif Aksu
Tuzla Orhanlı da ki depomuzun KOÇTAŞ'a kiralanmasında gösterdiğiniz üstün performans ve profesyonelliğinizden dolayı tebrik ve teşekkür ederim.
Arda Yağcı  24.04.2013
Yorum Yapılan GD. Özlenen Misilli
Özlenen bey aracılığı ile whıtesıte sitesinden evimi kiraladım, ama bu süreçte bana çok yardımcı oldu sabrından ve yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.İnşallah ileride ev satın alırımda yine kendisiyle çalışırız.Tekrar teşekkürler.
Hülya Çağlar  16.04.2013
Yorum Yapılan GD. Özlenen Misilli
Özlenen bey aracılığım ile yeni evimi Carpe Diem Konutlarından aldım. Gayrimenkul satar gibi değil, sanki alır gibi titiz ve duyarlı olmaları ayrıca bizim için çok önemliydi.Süreç boyunca göstermiş olduğu ilgi, alaka ve sabır için çok teşekkür ederim
Hakan Şahin  06.03.2013
Yorum Yapılan GD. Özlenen Misilli
Özlenen ile birlikte Aquacity 2010 sitesindeki bir dairemin kiraya verilmesi surecinde calıştım. Aldıgım hizmetten son derece memnun kaldım. Surec esnasında surekli bilgilendirmesi sabır ve anlayıs içerisinde davranması benim için önemli olmustur.
Bulent Taskın  05.03.2013
Yorum Yapılan GD. Alper Bayarslan
Sinpas Aquacity 2 de evimi satmama ve yeni bir gayrimenkul almama sebep oldugunuz icin tesekkür ederim. Saygili, samimi, dürüst, titiz, profesyonel işbirliğiniz için ayrıca saygılarımı sunuyorum.
Tansel Coşkun  18.02.2013
Yorum Yapılan GD. İlyas Özçelik
İlyas Özçelik e hayalimizdeki evi satınalmamızda göstermiş olduğu ilgi ve alaka için teşekkür eder, gayrımenkul danışmanlığı konusundaki hakimiyeti ile sektörde gelecek vaad eden bir profile sahip olduğunu ifade etmek isterim.
Tarkan Yılmaz
Tarkan Yılmaz  23.10.2012
Yorum Yapılan GD. Müge Yılmaz
SARIEVLERDEN DAİRE ALMAMIZA ARACILIK EDEN SN.MÜGE YILMAZ A İLK ANDAN SATIŞ TAMAMLANANA DEK, TÜM AŞAMALARDAKİ YAKLAŞIMI VE DAHA ÖNCEKİ YAŞAMIŞ OLDUĞUMUZ OLUMSUZ DENEYİMLER SEBEBİ İLE EMLAKÇILARA OLAN GÜVENSİZLİĞİMİZİ ORTADAN KALDIRDIĞI İÇİN TEŞEKKÜRLER
HAKAN KAZANCI  14.05.2012
Yorum Yapılan GD. Gül Kaya
Gül Hanım'ı Aqua City 2 projesinden ev aldığımız yıllarda, 2001 yılında tanıdık. Bugüne kadar emlak kariyerine yaptığı yatırım onu bölgesindeki emlak danışmanları arasında yukarı sıraya taşıdı. İlgisini, takipçiliğini ve iş ahlakını takdir ediyoruz.
Işık Çorapçı  26.04.2012
Yorum Yapılan GD. Alper Bayarslan
Alper Bey;Verdiğiniz güven ve işinizi çok iyi takip etmeniz sayesinde çok tedirgin olduğum bir konuda çok hızlı ve temiz bir şekilde ev almamı sağladınız.Desteğiniz ve ilginiz için çok teşekkür ediyorum.Tüm arkadaşlarıma sizi tavsiye edeceğim.
İsmail ÇETİNER  06.03.2012
Yorum Yapılan GD. Gül Kaya
Gül Hanım'ı Aqucity 1 projesi zamanında tanıdım, o günden beri her türlü gayrimenkul işinde değerli görüşleri sayesinde doğru yatırımlar yaptım. Piyasa, projeler konularındaki yönlendirmeleri benim için vazgeçilmezdir.
Kutlu Gerçek  25.02.2012
Yorum Yapılan GD. Alper Bayarslan
Sinpas Aquacity 2de begendigim evi almama yardimci oldugunuz icin tesekkür ederim. Saygili, samimi yaklasiminiz ve dürüst, titiz, profösyonel calismaniz sayesinde 5 gün icinde (kiraciyi da tasiyarak) olumsuz görünen bir satisi gerceklestirdiniz.
Yesim Mehmet  24.11.2011
Yorum Yapılan GD. Gül Kaya
Gul Hanim'la 2003 yilinda ilk evimizi alirken tanistik ve 8 yildir tum gayrimenkul islemlerimizde onu ariyoruz. Sadece kaliteli portfoy'un sunmakla kalmiyor, yakin ilgisi, musterisinin isteklerini anlamasi onunla calismayi cok kolay hale getiriyor.
Murat Kasapbas  07.09.2011
 
  Brokerlarımız
 
Arif Aksu - Broker
Arif Aksu
Broker / Owner
Atalay Aksu - Broker
Atalay Aksu
Broker / Owner

  Gayrimenkul Danışmanlarımız

Maksimum Sistemdeki Gayrimenkul Danışmanlarımız


Alper Bayarslan - Gayrimenkul Danışmanı
Alper Bayarslan
G.Danışmanı
Birol Güven - Gayrimenkul Danışmanı
Birol Güven
G.Danışmanı
Gül Kaya - Gayrimenkul Danışmanı
Gül Kaya
G.Danışmanı

Gülden Koşarsoy - Gayrimenkul Danışmanı
Gülden Koşarsoy
G.Danışmanı
Harun Yücedal - Gayrimenkul Danışmanı
Harun Yücedal
G.Danışmanı
Murat Yüce - Gayrimenkul Danışmanı
Murat Yüce
G.Danışmanı

Nazlı Turan - Gayrimenkul Danışmanı
Nazlı Turan
G.Danışmanı

RAPP Sistemindeki Gayrimenkul Danışmanlarımız

Avni Akkaya - Gayrimenkul Danışmanı
Avni Akkaya
G.Danışmanı
Birol Sözen - Gayrimenkul Danışmanı
Birol Sözen
G.Danışmanı
Can Çarabatır - Gayrimenkul Danışmanı
Can Çarabatır
G.Danışmanı
Didem Çakır Ülgen - Gayrimenkul Danışmanı
Didem Çakır Ülgen
G.Danışmanı
Elif Bayarslan - Gayrimenkul Danışmanı
Elif Bayarslan
G.Danışmanı
Fulya Moray - Gayrimenkul Danışmanı
Fulya Moray
G.Danışmanı
Gülbahar Yalaman - Gayrimenkul Danışmanı
Gülbahar Yalaman
G.Danışmanı
Gülşah Pekgöz - Gayrimenkul Danışmanı
Gülşah Pekgöz
G.Danışmanı
Gürsel Tamer - Gayrimenkul Danışmanı
Gürsel Tamer
G.Danışmanı
Haluk Acar - Gayrimenkul Danışmanı
Haluk Acar
G.Danışmanı
Hasan Tığlı - Gayrimenkul Danışmanı
Hasan Tığlı
G.Danışmanı
Hatice Demir - Gayrimenkul Danışmanı
Hatice Demir
G.Danışmanı
Hayriye Büyükgöksu - Gayrimenkul Danışmanı
Hayriye Büyükgöksu
G.Danışmanı
İlyas Özçelik - Gayrimenkul Danışmanı
İlyas Özçelik
G.Danışmanı
K. Tülay Gültekin - Gayrimenkul Danışmanı
K. Tülay Gültekin
G.Danışmanı
Mehmet Battal - Gayrimenkul Danışmanı
Mehmet Battal
G.Danışmanı
Müge Yılmaz - Gayrimenkul Danışmanı
Müge Yılmaz
G.Danışmanı
NÜKET DOĞAN - Gayrimenkul Danışmanı
NÜKET DOĞAN
G.Danışmanı
Nuran KARABAŞ - Gayrimenkul Danışmanı
Nuran KARABAŞ
G.Danışmanı
Nurgül Erkuş - Gayrimenkul Danışmanı
Nurgül Erkuş
G.Danışmanı
Ömer Kirman - Gayrimenkul Danışmanı
Ömer Kirman
G.Danışmanı
Özlenen Misilli - Gayrimenkul Danışmanı
Özlenen Misilli
G.Danışmanı
Rezzan Gürer - Gayrimenkul Danışmanı
Rezzan Gürer
G.Danışmanı
Sabire Çalışkan - Gayrimenkul Danışmanı
Sabire Çalışkan
G.Danışmanı
Şenol Büyükkılıç - Gayrimenkul Danışmanı
Şenol Büyükkılıç
G.Danışmanı
 
  Ofis Ekibimiz
 
Elif Biçer - Ofis Asistanı
Elif Biçer
Ofis Asistanı
 
Popüler Şehir Aramaları:
Adana| Afyon| Aksaray| Ankara| Antalya| Aydın| Balıkesir| Bolu| Bursa| Çanakkale| Çankırı| Denizli| Düzce| Edirne| Eskişehir| Gaziantep| Girne (Kyrenia)| Hatay| İstanbul-Anadolu| İstanbul-Avrupa| Isparta| İskele (Trikomo)| İzmir| Kastamonu| Kayseri| Kırıkkale| Kırklareli| Kocaeli| Konya| Lefkoşa (Nikosia)| Magusa (Famagusta)| Manisa| Mardin| Mersin| Muğla| Sakarya| Samsun| Tekirdağ| Trabzon| Yalova| Yozgat
Popüler Yapı Tipi Aramaları:
Satılık Daire| Kiralık Daire | Satılık Ofis | Kiralık Ofis | Satılık Mağaza/Dükkan | Kiralık Mağaza/Dükkan | Satılık Residence |Kiralık Residence | Satılık Site Dairesi | Kiralık Site Dairesi | Satılık Villa | Kiralık Villa | Satılık Dublex | Kiralık Dublex | Satılık Ofis Katı | Kiralık Ofis Katı | Satılık Ofis Plazası | Kiralık Ofis Plazası | Satılık Depo | Kiralık Depo | Satılık Müstakil Ev | Kiralık Müstakil Ev | Satılık Stüdyo Daire | Kiralık Stüdyo Daire | Satılık İkiz Villa | Kiralık İkiz Villa | Satılık Tüm Bina | Kiralık Tüm Bina | Kiralık Muayenehane | Satılık Yazlık Ev | Kiralık Yazlık Ev | Satılık Ticari Villa | Kiralık Ticari Villa | Kiralık Antrepo | Satılık Tatil Köyü | Satılık Yalı Dairesi| Satılık Kafe | Kiralık Kafe | Satılık Eczane | Kiralık Eczane | Satılık Apart | Kiralık Apart |
 Servis COMUNER  
 
USD : 2,1442 TL  |  Euro : 2,9613 TL  |  Sterlin : 3,6137 TL  |  TCMB
Sayfanın oluşma süresi 0,172 sn dir.