Sıra dışı Danışmanlar, Sıra dışı Sonuçlar
GAYRİMENKUL ARAMA RE/MAX'Lİ ARAMA
FRANCHİSE FIRSATLARI İNSAN KAYNAKLARI
RE/MAX Türkiye | RE/MAX Dünyası
Üye Girişi | Özel Ağ | English
12. Yıl
Efor  Kadıköy - Bostancı
Her RE/MAX ofisi bağımsız bir franchise işletmesidir
 Ofis Bilgileri 
 Portföyler 
 Haberler 
 Projeler 

GAYRİMENKUL BİZİM İŞİMİZ..

Emin Ali Paşa Cad.Pelin Apt. No:100 Daire:7 Bostancı Kadıköy İstanbul-Anadolu
Tel    : 216 463 1314
Faks  : 216 416 7222 
   

Konut-Ticari-Arsa
Profesyonel Hizmet-Uzman Kadro
Yüzdeyüz Müşteri Memnuniyeti

RE/MAX®  Efor Harita Yerleşimi
Müşteri Yorumları
Yorum Yapılan GD. Ayşegül Gültekin
Ayşegülü bütün arkadaşlarıma, iş çevreme, gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Çünkü, beni benden fazla düşünüp, herşeyi çok net olarak söylüyor. Gözüm kapalı çalışabildiğim, herşeyine güvendiğim, nadir insanlardan. İnsan ilişkilerine de hayranım.
Burak Özbakır  25.11.2014
Yorum Yapılan GD. Ayşegül Gültekin
Takibi, yakın ilgisi, işlemleri hızlandırması, pratik ve çözüm odaklı olduğu için kendisine teşekkür ederim.
Ferhat Koyuncu  21.11.2014
Yorum Yapılan GD. Ayşegül Gültekin
Ayşegül Hanım'a plazamızın kiralanması konusunda verdiği profesyonel hizmet, destek ve emekten dolayı teşekkür ederiz. Kendisinden çok memnun kaldık. Bundan sonraki işlerimizde de birlikte çalışmak ister, başarılarının devamını dileriz.
Şükrü Türkoğlu  21.11.2014
Yorum Yapılan GD. Ayşegül Gültekin
Evimi 3 gün gibi kısa bir sürede istediğim koşullarda satmayı başaran Ayşegül'e teşekkür ediyor, Remax'ı tebrik ediyorum. Değerli bir alıcı ile bizi tanıştırıp yeni dostluk kazanmam da büyük bir mutluluk. Ayşegül'ü herkese tavsiye ediyorum.
Sabahattin Ataker  21.09.2014
Yorum Yapılan GD. Orhan Sevimay
Merhaba Orhan Bey, Suadiye'deki dairemizin satışı için daire fiyat ekspertizini yapıp bizi doğru yönlendirip, banka ipotek sorunlarını çözdüğünüz için ve tapu da yardımcı olduğunuz için size çok teşekkür ederim. Sizi gayrimenkulünü satmak isteyenlere tavsiye ederim.
Emine Mermer  20.09.2014
Yorum Yapılan GD. Ayşegül Gültekin
En kısa zamanda yani 3 gün içinde evim satıldı. Evimi alan kişiyle de satış esnasında dostluğumuz oluştu. Evimi istediğim gibi sattığı için Ayşegül'e teşekkür ediyor Remax'ı tebrik ediyorum. Yazdıklarım gerçektir! Ayşegül'ü herkese tavsiye ederim.
Sabahattin Ataker  19.09.2014
Yorum Yapılan GD. Saadettin Açıkgöz
Saadettin Bey iyı günler

Oncelikle gostermis oldugunuz ılgi ve yakın alakanız ıcın cop tessekkur ederim.Yakın bir zaman icinde evimizin kiraya verilmesı ve kıracı secımınde gostermıs oldugunuz onem ıcınde tesekkur ederız.Saygılarımızla
Gokhan Ercakmak  19.09.2014
Yorum Yapılan GD. Ayşegül Gültekin
Her sabah uyandığımda istediğim gibi bir evde oturmama sebep olduğu için Ayşegül kızıma hep dua ediyorum. İşin içinden nasıl çıkacağımı bilemezken en zor zamanımda beni hayalimdeki eve ulaştırdı. Başarılarının devamını diler, teşekkür ederim.
Semahat Aygun  11.09.2014
Yorum Yapılan GD. Ebru Ersu
Ebru Hanımı ev satın alma arayışımızda tanıdık.Güleryüzü, müşterileriyle olan iyi iletişimi, işini severek ve profesyonelce yapıyor olması ve güven duymamız sebebi ile evimizin satışında tekrar onu tercih ettik ve sonuçtan çok memnun olduk. Başarılar
Onur Bozkurtlar  10.09.2014
Yorum Yapılan GD. Ayşegül Gültekin
Olabilecek en kısa sürede evimi kiraya vermiş, a dan z ye tüm süreçleri yönetmiş ve sorunsuz bir işlem gerçekleştirmiştir Ayşegül Gültekin.
Onur Sezgin  09.09.2014
Yorum Yapılan GD. Ebru Ersu
Ebru hanıma ev satın alma sürecimde tüm yardımları ve desteği için çok teşekkür ederim. İyi ki arada Ebru hanım vardı onun sayesinde yaşayabileceğim birçok sıkıntı ve problemden minumum düzeyde etkilendim.
Atilla Yetim  09.09.2014
Yorum Yapılan GD. Ayfeddin Kaya
Merhaba Ayfeddin Bey;

Dairemin satışı konusunda bizi doğruve profesyonel bir şekilde yönlendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.
Kadi̇r Yalin  06.09.2014
Yorum Yapılan GD. Ayşegül Gültekin
O BİR PROFESYONEL! (10 numara 5 yıldız!) Hızına, güler yüzüne, konulara/kişilere hakimiyetine ve iş bitiriciliğine bizzat şahit olunca herkese gözüm kapalı tavsiye ederim. İyi ki varsın (evimi 1 haftada kiraya veren) AİLEMİZİN DANIŞMANI!
Mustafa Okur  22.07.2014
Yorum Yapılan GD. Ayşegül Gültekin
Ayşegül Hanım işinde çok başarılı bir insan. Kimsenin 2 yıl boyunca kiralayamadığı dükkanımızı 10 günde kiraya vermeyi başarmıştır. Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Gayrimenkulerinizi gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz.
Serdar Bilgiç  16.07.2014
Yorum Yapılan GD. Alparslan Dikmetaş
Yardım ve destekleriniz için teşekkür ederim
Ali Köroğlu  30.06.2014
Yorum Yapılan GD. Noyan Çolakoğlu
Noyan Bey, sizleri çalışmalarınızdan ve başarılarınızdan dolayı candan tebrik ederim. bu başarı ancak çok çalışma, yakın takipçilik, ve gönlünü koyarak çalışma sonucunda elde edilebilir.
Filiz Dede  21.05.2014
Yorum Yapılan GD. Ebru Ersu
Ebru hanım selamlar, Türkiye nin ve Remaxın en sıcakkanlı ve işini severek yapan 1 numaralı gayrimenkul danışmanı olan sizi tanıdığım için çok şanslıyım.danışmanlığınız vasıtası ile ev sahibi olmanın büyük bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorum
Gülşah Çolak  21.05.2014
Yorum Yapılan GD. Ebru Ersu
Ebru Hn, İş tecrübesinizin yanısıra, müthiş bir takipçilikle yüreğinizi koyarak yaptığınız işler için sizleri candan tebrik ederim.
Filiz Dede  21.05.2014
Yorum Yapılan GD. Ayşegül Gültekin
ayse gul cok uğurlu biridir ici kadarda başardığı işler teemiz ve başarılı onu cok kutlarım bu kadar güzel ve başarılı biri olarak onu tebrik ediyorum evimi cok güzel kiraladı burada beş yıldız azbile benze on yıldız hak ediyor tekrar tebirler bu
Selvertecim  15.04.2014
Yorum Yapılan GD. Ayşegül Gültekin
Sonderece güvenilir ve işini profosyonelce yapan bir danışman.Çok ortaklı birgayrimenkul almak kolay biriş değil.Ayşegül hanım son derece titiz davranarak beni endişelerimden arındırdı.Sorunsuz şekilde satış gerçekleşti.Çok teşekkürler.İyiki vardınız
Aydan Ürküt  16.03.2014
Yorum Yapılan GD. Mehmet Yosma
Kiralama öncesinden taşınıncaya kadar verdiğiniz mükemmel destek ve pozitif yaklaşımınız için çok teşekkürler.
Mehmet Yılmaz  15.03.2014
Yorum Yapılan GD. Mehmet Yosma
Merhaba Mehmet Bey

verdiğiniz mükemmel hizmet için size teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim
Cem Ersen  14.03.2014
Yorum Yapılan GD. Ayşegül Gültekin
Öncelikle Ayşegül Hanım'a evimi bu kadar kısa sürede sattığı için teşekkür ediyorum. Ayrıca samimiyeti için teşekkür ederim.
Evrim Kisbu  22.02.2014
Yorum Yapılan GD. Ayşegül Gültekin
Evimizi satışa sunduğumuz günden satılan güne kadar ki zaman zarfında profesyonel bir biçimde işini yaptığını söylemek yanlış olmaz sanırım. Ayrıca satıcı ile alıcı arasındaki bağı çok iyi kurduğunu da belirtmek isterim. Ayşegül Hanım'a teşekkürler.
Gül Elender  22.02.2014
Yorum Yapılan GD. Orhan Sevimay
Merhaba Orhan Bey,
Erenköy'deki daire arayışımızı isteklerimize uygun şekilde bulduğunuz için ve Bostancı'daki dairemizin satışını hızlı bir şekilde sattığınız için ve tapuda işlemleri pürüzsüz çözdüğünüz için size teşekkür ederim.
Nurgül Solak
Nurgül Solak  28.01.2014
Yorum Yapılan GD. Ebru Ersu
Sayın Ebru Hanım, gerek evi satın alma aşamasında gerekse satın aldıktan sonraki kiralama aşamasındaki destek ve ilginiz için çok teşekkür ederim.Başarılarınızın artarak devamını dilerim. Mutlu yıllar.
Remzi Tamer  31.12.2013
Yorum Yapılan GD. Ebru Ersu
Ebru is one of the best real estate agent in Turkey Istanbul.
If I go back to Istanbul, I would definitely talk to her for my housing again!
Jason Han  10.12.2013
Yorum Yapılan GD. Osman Akça
sn osman bey, kiralamış olduğumuz evin sorunlarını gidermek için göstermiş olduğunuz çaba, saygı ve güler yüzünüzden dolayı teşekkür ederim.
Aykut SANLI
Aykut Sanli  30.09.2013
Yorum Yapılan GD. Ebru Ersu
ebru hanım size çok başarılı buluyorum .özellikle emlak alım satım işlemleri yapıldıktan sonrada diyaloğu koparmamanız gerektiğinde bilgilerinizi paylaşmanız çok güzel bence bu şekilde diğer danışmanlara göre bir fark yaratıyorsunuz.başarılar.
Hasan Önder  27.09.2013
Yorum Yapılan GD. Ayşegül Gültekin
Evimi satılığa çıkarttığımda bu kadar hızlı satabilecek bir emlakçıya denk geleceğimi tahmin etmemiştim. Hem alıcı hem satıcı için optimum fayda sağlanan bir satış oldu 1 haftada evim satıldı.Alan memnun satan memnun. Şimdi kendisinden ev almak lazım
Evren Çam  26.09.2013
Yorum Yapılan GD. Ebru Ersu
Ebru hanıma ve ekibine yardımlarından dolayı teşekkür ederim.
Gökhan Ertaş  25.09.2013
Yorum Yapılan GD. Ebru Ersu
yaptığınız tum çalışmalar için size ve ekibinize teşekkürü bir borç bilirim..
Ahmet Özkan  25.09.2013
Yorum Yapılan GD. Noyan Çolakoğlu
Sayin Noyan Colakoglu, dairemizin satis öncesi ve esnasinda göstermis oldugunuz profesyonel degerlendirme, refakat, sonuclandirma ve desteginiz icin tekrar tesekkür ederim.
Peter Hardl  05.09.2013
Yorum Yapılan GD. Osman Akça
Evimin çok acil kiralanmasında bana yardımcı olan Şirketiniz danişmanlarından Osman bey'e ve böylesine işine ve müşterisine saygılı ve özenli davranan bir elemanla çalıştığınız için firmanıza teşekkür ederim.
Tercihim daima sizinle olacak.
Fatma Feza Akal  02.07.2013
Yorum Yapılan GD. Burhan Eryılmaz
I have received excellent service from the Re-Max Company represented by Mr.Eryılmaz ın the negociations to rent a flat ın Pendık ıncludıng the fınal sıgnature of the contract and would reccomend any person to thıs agency seekıng hıs assıstance.
Corrado Perillo  26.06.2013
Yorum Yapılan GD. Noyan Çolakoğlu
Sayın Noyan Bey ve ekibi sağolsunlar bizlere çok yardımcı oldular hem kredi çıkartırken hem istediğimiz evi bizlere gösterirken, biz ve teyzemiz için yaptıklarından ötürü kendilerine bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Çalışmalarında başarılar diliyoruz
Onur B.  07.06.2013
Yorum Yapılan GD. Noyan Çolakoğlu
Sayın Noyan Çolakoğlu, İnsanları ve sorunlarını dikkate alan, çözüme ulaşan, her konuda yardımsever ve kararlı kişiliğiniz ile alanınızda çok başarılısınız .Daire almamızda ve oturduğumuz dairenin satışında çözüm odaklı ve profesyonel yaklaşımınızd
İsmail Hilavin  06.06.2012
Yorum Yapılan GD. Ebru Ersu
Sayın Ebru Ersu ve ekibine sonsuz teşekkürler.
sema yıldız  04.06.2012
Yorum Yapılan GD. Orhan Sevimay
1 aydır sürdürdüğümüz ev alım araştırmalarımızı sizinle sonuçlandırmış olmaktan mutlu olduk.Satış sürecininde pürüssüz bir şekilde tahahüt ettiğiniz gibi geçmiş olması bizim için ayrı bir güven kaynağı oluşturdu. Evren AKER
Evren Aker  22.01.2011
Yorum Yapılan GD. Orhan Sevimay
Sizinle tanıştıktan kısa bir süre sonra evimizin birini kiraya verdiniz ve diğerinin de satışını gerçekleştirdiniz.Remax nezdinde tekrar size teşekkür ediyorum. İş disiplininiz ve başarınızdan dolayı sizi kutluyorum. NİHAT KARAMAN
Nihat karaman  22.01.2011
Yorum Yapılan GD. Orhan Sevimay
Merhaba Orhan Bey, Yaklaşık 1 yıldan beri evlerimizden 1’ini kiraya vermek diğerini de satmak üzere emlakçılarla görüşmeye başladık. Bu 1 yıllık süreç içerisinde herhangi bir gelişme sağlayamadık. Sizinle tanıştıktan kısa bir süre sonra evimizin birini kiraya verdiniz ve diğerinin de satışını gerçekleştirdiniz. İlk tanışma anındaki güler yüzünüz, evlerle ilgili gelişmeleri sıkı takip etmeniz ve olayın her aşamasında sabırla gelişmeleri bize aktarmanız, olaylarla ilgili karar verirken bizi doğru yönlendirmeniz sayesinde gerçekleşti tüm bunlar. Remax nezdinde tekrar size teşekkür ediyorum. İş disiplininiz ve başarınızdan dolayı sizi kutluyorum. İyi çalışmalar Nihat KARAMAN
Nihat karaman  22.01.2011
Yorum Yapılan GD. Osman Akça
sn, osman bey ev bulmamda yardımcı olduğunuz için güler yüzle bize sabırla yol gösterdiğiniz için teşekür ederiz tekrar karşılaşmak dileğiyle
hamide eşin  
Yorum Yapılan GD. Osman Akça
osmancım senin piyasa bilgin ve samimiyetin ile daire seçiminde bana yol gösterdiğin ve gösterdiğin titizliktenden dolayı teşekkür ederim...
HALİL İBRAHİM KARSLIOĞLU  
 
  Brokerlarımız
 
Şeref Köse - Broker
Şeref Köse
Broker / Owner

  Gayrimenkul Danışmanlarımız

Maksimum Sistemdeki Gayrimenkul Danışmanlarımız


Alparslan Dikmetaş - Gayrimenkul Danışmanı
Alparslan Dikmetaş
G.Danışmanı
Ayfeddin Kaya - Gayrimenkul Danışmanı
Ayfeddin Kaya
G.Danışmanı
Ebru Ersu - Gayrimenkul Danışmanı
Ebru Ersu
G.Danışmanı

Halim Kılıç - Gayrimenkul Danışmanı
Halim Kılıç
G.Danışmanı
Noyan Çolakoğlu - Gayrimenkul Danışmanı
Noyan Çolakoğlu
G.Danışmanı
Orhan Sevimay - Gayrimenkul Danışmanı
Orhan Sevimay
G.Danışmanı

RAPP Sistemindeki Gayrimenkul Danışmanlarımız

Ahmet Duran Palut - Gayrimenkul Danışmanı
Ahmet Duran Palut
G.Danışmanı
Ayşegül Gültekin - Gayrimenkul Danışmanı
Ayşegül Gültekin
G.Danışmanı
Burhan Eryılmaz - Gayrimenkul Danışmanı
Burhan Eryılmaz
G.Danışmanı
Hakan Koray - Gayrimenkul Danışmanı
Hakan Koray
G.Danışmanı
İbrahim Gemiköz - Gayrimenkul Danışmanı
İbrahim Gemiköz
G.Danışmanı
M.İhsan Akkemik - Gayrimenkul Danışmanı
M.İhsan Akkemik
G.Danışmanı
Mehmet Yosma - Gayrimenkul Danışmanı
Mehmet Yosma
G.Danışmanı
Mert Duman - Gayrimenkul Danışmanı
Mert Duman
G.Danışmanı
Naciye Mergen - Gayrimenkul Danışmanı
Naciye Mergen
G.Danışmanı
Neylan Yetişener - Gayrimenkul Danışmanı
Neylan Yetişener
G.Danışmanı
Oktay Karadoğan - Gayrimenkul Danışmanı
Oktay Karadoğan
G.Danışmanı
Osman Akça - Gayrimenkul Danışmanı
Osman Akça
G.Danışmanı
Özkan Garip - Gayrimenkul Danışmanı
Özkan Garip
G.Danışmanı
Saadet Özbalkan - Gayrimenkul Danışmanı
Saadet Özbalkan
G.Danışmanı
Saadettin Açıkgöz - Gayrimenkul Danışmanı
Saadettin Açıkgöz
G.Danışmanı
Şadi Şahin - Gayrimenkul Danışmanı
Şadi Şahin
G.Danışmanı
Sezer Ergün - Gayrimenkul Danışmanı
Sezer Ergün
G.Danışmanı
Yeşim Türegün - Gayrimenkul Danışmanı
Yeşim Türegün
G.Danışmanı
 
  Ofis Ekibimiz
 
Bahar Altınay - Ofis Asistanı
Bahar Altınay
Ofis Asistanı
 
Popüler Şehir Aramaları:
Adana| Afyon| Aksaray| Ankara| Antalya| Aydın| Balıkesir| Bolu| Bursa| Çanakkale| Çankırı| Denizli| Düzce| Edirne| Eskişehir| Gaziantep| Girne (Kyrenia)| Hatay| İstanbul-Anadolu| İstanbul-Avrupa| Isparta| İskele (Trikomo)| İzmir| Kastamonu| Kayseri| Kırıkkale| Kırklareli| Kocaeli| Konya| Lefkoşa (Nikosia)| Magusa (Famagusta)| Manisa| Mardin| Mersin| Muğla| Sakarya| Samsun| Tekirdağ| Trabzon| Yalova| Yozgat
Popüler Yapı Tipi Aramaları:
Satılık Daire| Kiralık Daire | Satılık Ofis | Kiralık Ofis | Satılık Mağaza/Dükkan | Kiralık Mağaza/Dükkan | Satılık Residence |Kiralık Residence | Satılık Site Dairesi | Kiralık Site Dairesi | Satılık Villa | Kiralık Villa | Satılık Dublex | Kiralık Dublex | Satılık Ofis Katı | Kiralık Ofis Katı | Satılık Ofis Plazası | Kiralık Ofis Plazası | Satılık Depo | Kiralık Depo | Satılık Müstakil Ev | Kiralık Müstakil Ev | Satılık Stüdyo Daire | Kiralık Stüdyo Daire | Satılık İkiz Villa | Kiralık İkiz Villa | Satılık Tüm Bina | Kiralık Tüm Bina | Kiralık Muayenehane | Satılık Yazlık Ev | Kiralık Yazlık Ev | Satılık Ticari Villa | Kiralık Ticari Villa | Kiralık Antrepo | Satılık Tatil Köyü | Satılık Yalı Dairesi| Satılık Kafe | Kiralık Kafe | Satılık Eczane | Kiralık Eczane | Satılık Apart | Kiralık Apart |
 Servis COMUNER  
 
USD : 2,2288 TL  |  Euro : 2,7780 TL  |  Sterlin : 3,5133 TL  |  TCMB
Sayfanın oluşma süresi 0,141 sn dir.