Sıra dışı Danışmanlar, Sıra dışı Sonuçlar
GAYRİMENKUL ARAMA RE/MAX'Lİ ARAMA
FRANCHISE FIRSATLARI İNSAN KAYNAKLARI
RE/MAX Türkiye | RE/MAX Dünyası
Üye Girişi | Özel Ağ | English
16. Yıl
Can  Ümitköy-Çankaya/Ankara
Her RE/MAX ofisi bağımsız bir franchise işletmesidir
 Ofis Bilgileri 
 Portföyler 
 Haberler 

ANKARA'NIN EN ESKİ OFİSLERİNDEN VE YİNE ANKARA'DA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNDE 2. SIRADA ''A''KARNEYE SAHİP TEK OFİS OLAN, TAKIM RUHUNU EN İYİ TAŞIYAN, BÖLGESİNDE UZMAN DANIŞMANLARIYLA GAYRİMENKUL'LE İLGİLİ TÜM SORU VE İHTİYAÇLARINIZ İÇİN RE/MAX CAN'I ARAMANIZ YETERLİDİR, HER ZAMAN YANINIZDAYIZ.

Ümitköy Mahallesi Çamlıca Bulvar Sitesi C Blok no:56 Kat 1 Daire no:8 Galeria Karşısı
Çankaya/Ankara
Tel    : 312 236 2727
Faks  : 312 235 9975 
   

İnternet Linkleri 
-RE/MAX CANDAN SADECE GAYRİMENKUL ALIP KAZANÇLI ÇIKMAZSINIZ BUNUN YANISIRA DOSTLUK VE GÜVEN KAZANDIRIRIZ.
RE/MAX CAN ÇATISI ALTINDA BİZİMLE ÇALIŞMAYA NE DERSİNİZ?
TAKIM RUHU TAŞIYORSANIZ ETİK KURALLARLA ÇALIŞAN EKİP İÇİNDE YER ALMAK İSTEDİĞİNİZDE LÜTFEN RANDEVU ALIN GÖRÜŞELİM.

RE/MAX®  Can Harita Yerleşimi
Müşteri Yorumları
Yorum Yapılan GD. Ayşegül SORGUN
Yeni bir ev bulmak ve taşınmak bir çok açıdan zor ve sıkıntılı bir süreç, Konutkent 2 de anneme ev bulma sürecini ve sonrasını olağan üstü bir kolaylıkla atlatmamızı sağladığı için Sayın Ayşegül Sorgun'a teşekkürlerimi sunarım. İyi ki sizi tanımışız.
Korhan Kahraman  16.05.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Ayşegül SORGUN
Konutkent-2 Sitesindeki dairemizi çok kısa bir sürede, sorunsuz bir şekilde kiraya verdik. Her aşamada Ayşegül Hanım' ın ilgisi ve bilgilendirmeleri bize güven verdi. Remax Can' a ve Sn. Ayşegül Sorgun' a çok teşekkür ederiz.
Sertan Gülbahar  15.05.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. N.AYLİN SÖNMEZ
Evimizin satılmasında ki çaba ve yardımlarınız için çok teşekkürler. Bundan sonraki çalışmalarınız da da başarılar diliyoruz.
Gülden Treske  13.05.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. GÜLTEKİN GÜRBULAK
Gultekin bey sayesinde işlerimizi en hızlı şekilde gerceklestirdik ilgisi ve alakası olmasaydı bu kadar kolay karar veremezdik tekrardan hersey için çok teşekkür ederiz
Elif Çopur  27.03.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. N.AYLİN SÖNMEZ
Park Oran konutlarındaki dairemi şimdiye kadar olduğu gibi bu kez de ( 4. kez ) kısa sürede doğru fiyat ve doğru kişilere kiralamama aracı olduğu için Aylin Sönmez ve Remax Can ofisine teşekkür ederim
Emine Kural  19.03.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Kamil Uçak
Kamil bey evimin kiralanmasında göstermiş olduğu özverili çalışmasıyla ve tarafıma vermiş olduğu güvene çok teşekkür ediyorum. Kendisini çok profesyonel ve güvenilir bir danışman olarak emlak ile konularda herkese tavsiye ediyorum.
Emine Hacer Cengi̇z  02.03.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Atamer Kalfa
Atamer beye konut alımı esnasında verdiği hizmetten dolayı teşekkür ediyorum. Bu sektörde görevli kişilere olan güvesizlik ön yargımı yıktığı için de ayrıca teşekkür eder güven veren özverili çalışmalarının devamını dilerim
Ertuğrul Yildirim  15.02.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Funda Seçkin
Ankara'dan taşınmamız sebebiyle satmak istediğimiz iki müstakil konutumuzun satışlarını Funda Hanım aracılığıyla gerçekleştirdik. Daha önce başka bir emlak firması ile epey vakit kaybettiğimiz için, Funda Hanım'la çalışmaktan çok memnun kaldık.
İsmet Arsan  08.02.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Kamil Uçak
Düzgün iletişimi, güven verici yaklaşımı, işindeki profesyonelliği sayesinde içimiz rahat ve işlerimiz yolunda giderek, Ankara'da bir ev sahibi olduk. Ailem adına kendisine çok teşekkür ediyorum.
Duygu Sevim  06.02.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Funda Seçkin
Sıcacık elektriği ve pozitif enerjisi ile kendine hayran bırakan, en önemlisi sonuna kadar güvenebileceğimi her zaman kanıtlayan, alanında oldukça bilgili, herzaman(satış öncesi sonrası) her konuda destek vermekten asla kaçınmayan..ama daha yazacaktım
Ayşegül Kazan  03.02.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Mutlu Bilkay
Binsesin sitesindeki işyerimizi kiralarken gösterdiği profesyonel yaklaşımdan dolayı kendisine teşekkür ederim.
Sedat Yılmaz  05.01.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Mutlu Bilkay
Yıllardır her firma ve çeşitli danışmanlarla çalıştım, ama evimi satamadım.Mutlu bey kadar ilgilenen olmadı.Sonuncunda da başardı.İyi niyetli, sakin, güleryüzlü, anlayışlı, saygılı bir arkadaş.TEŞEKKÜRLER
Buket Koçer  05.01.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Fırat Kan
Emlakçılara Karsı önyargımı degıstırdım sayesınde..çözümcü ve işinde çok basarılı bır beyefendı..tesekkur ediyorum
Zeynep Yazıcı  04.01.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Kamil Uçak
Kamil Bey 10 numara 5 yıldız Gayrimenkul Danışmanı. Çalışkanlığı en önemlisi dürüstlüğü ile şahsım adına yapmış olduğu kiralama ve satışlardan dolayı kendisine teşekkür ederim.
Alaattin Gözel  29.12.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Kamil Uçak
Kamil Bey'in görev anlayışı dört dörtlük. Yukarıda işaretlediğim özellikerlin yanında yardım sever ve güleryüz kişiliğini de eklemek istiyorum. Remax, Kamil Bey gibi bir elemana sahip olduğu için çok şanslıdır.
Kurt Wolf König  18.12.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Kamil Uçak
Kamil Bey'in ilgisi, desteği ve bilgisi sayesinde hızlı ve sorunsuz bir şekilde evimize kavuştuk. Bundan sonra emlak işim olduğunda danışacağım ilk kişilerden.
Murat Tuna  16.12.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Kamil Uçak
Kamil bey çok teşekkür ederim.. Kiralamak istedigim evim hakkında detaylı bilgilendirdiniz.evimle ilgili her sorunun sonuna kadar takipcisi oldunuz.çok teşekkür ederim.
Hatice Yasar  03.12.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Funda Seçkin
Funda hanım bana sadece aradığım evi bulmamda yardımcı olmakla kalmadı, bu dünyada hala iyi kalpli, dost canlısı insanların bulunduğunu gösterdi. Bu zor günlerimde yanımda olduğunuz için sonsuz teşekkürler...gülen yüzünüz hiç solmasın.
Arzu Topkaya  03.12.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Funda Seçkin
emlak alımı gibi sıkıntılı ve dertli bir süreçte, çalışmaya başladığımız ilk andan beri göstermiş olduğunuz, ilgi, samimiyet, güler yüz için öncelikle teşekkür ederim. her aşamada desteğinizi ve varlığınızı hissettik. yürekten teşekkürler..
Aylin Özyurt  03.12.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seda Asyalıoğlu
Uzun süredir aradığımız evi Seda ASYALIOĞLU sayesinde bulduk ve çok kısa bir süre içerisinde bilgi edinme evi ziyaret etme sansı sundu bize Seda Hanım. Müsteri ile çok sıcak ve güven veren bir iletişim kurabiliyor. İlgisine çok teşekkür ederiz.
Meltem Asıldeveci  01.12.2015
Puan: 4,8
Yorum Yapılan GD. Atamer Kalfa
Teşekkürler...
Sedef Merzeci  30.11.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Kamil Uçak
Evimizin kiraya verilmesi ile ilgili olarak Kamil beyle beş yıldır çalışmaktayız. Kendisinin bize vermiş olduğu güven, dürüstlük ve konusunda uzman oluşu, evimizin kısa zamanda kiraya verilmesini sağlamıştır. Kendisine teşekkür ediyoruz.
Rengin Erdoğan Toksari  10.11.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Hacer Şahan
Hacer Şahan Hanımın profesyonelce göstermiş olduğu yaklaşımlardan, yapıcı ve güvenilir tavırlarından, kendinden emin duruşundan, samimi ve içten gösterdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
Settar Önder  30.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Kamil Uçak
Kamil bey kiralamak istedigim evimi, her asamada bilgilendirdi. Vermis oldugu destek ve cabalari icin gonulden tesekkur ederim. Guven verici bir hizmet aldigimi ifade edebilirim. Ileride Remax ve Kamil bey e her zaman danisirim. Tesekkurler
Murvet Kilicaslan  24.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Hacer Şahan
Hacer hn gayrimenkulümüzün satışında göstermiş olduğu profeyonel tutumu, çabası ve satışın hızlandırılması için yapmış olduğu çalışmalar takdire şayandır.Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Halil Yılmaz  20.10.2015
Puan: 4,6
Yorum Yapılan GD. İnci Önür
İnci Hanım, sürekli ilgi, güleryüz ve olağanüstü çaba göstererek, işlemimizi gerçekleştirmede bize yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ederiz.
Mustafa Sofuoğlu  29.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Kamil Uçak
kamil uçak beye tşk ederim...gayet iyi, hizmet bedeli tuzluydu sadece...
Mustafa Tuna  18.08.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Funda Seçkin
Funda Hanım'ın derhal anlayabileceğiniz tecrübesi, gönül gözünün açıklığı, profesyonelliği ve bir o kadar da yardımseverliği bizim, istediğimiz evi almamızda büyük rol oynadı. Bu arkadaş işi biliyor... Herşey için çok ama çok teşekkür ederim.
Tülin Mat  10.08.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. İnci Önür
inci hanım, öncelikle sizi tanımış olduğum için çok mutluyum.Dürüst, güvenilir, özverili ve samimisin ayrıca en önemlisi çözümkarsınız herşey için çok teşekkür ederim.İyi çalışmalar.....
Osman Atar  23.06.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Kamil Uçak
Ben kendisine yıllar önce Küçükesat'tan Çayyolu-Ümitköy bölgesine "kira" ya geçerken, hem de yıllar sonra bu bölgede (Alacaatlı) ev sahibi olmama aracılık edişindeki performansı, son derece güvenli ve profesyonel kişiliği ile teşekkür etmek istiyorum
Selma (san) Mutlu  02.06.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Kamil Uçak
Yaptığı işe sahip çıkışı ve yarattığı güven dolu intibağı ile, Kamil Uçak Bey, tereddüt yaşayan herkesin öncelikle tanıması gereken bir insandır. Aradığınız ev konusunda dediklerinizi net olarak anlayıp yönlendirmesi mesleki açıdan profesyonelliğidir
Mehmet Mutlu  02.06.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Fırat Kan
Ümitköy'de kiraladığımız daire için gösterdiği ilgi ve yardımseverlikten dolayı Fırat Bey'e çok teşekkür ediyorum. Kendisini profesyonelliği ve müşteri odaklı çalışmalarından dolayı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.
Cengiz COŞKUN
Cengiz Coşkun  20.05.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Kamil Uçak
Gayrimenkul konusunda bilgili, güvenilir, doğru ve dürüst bir çalışma prensibine sahip olduğu için kendisini çevreme rahat bir şekilde öneririm. Kendisine yapmış olduğu bu hizmetten ötürü de buradan bir daha teşekkür ederim.
İlker Ersan  07.05.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. İnci Önür
Değerli İnci hanım ve Aylin hanım, gösterdiğiniz ilgi, çalışma performansı, güleryüz, anlayış ve güven için içten teşekkürlerimizi sunarız. İPEK-YAKUP KIVRAK
Doç.dr. Yakup Kıvrak  23.04.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Fırat Kan
Remax Can danışmanı Fırat Bey'e evimizin satışında gösterdiği çabalardan, anlayışlı, ilgili ve nazik tutumundan dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz...
N.g  03.04.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Mutlu Bilkay
Remax Can danışmanı Mutlu Birkay'a evimizin satışını kısa sürede gerçekleştirdiği için sonsuz teşekkürler...Sakin, güleryüzlü, güven veren, efendi kişiliğini çok takdir ettik. Yolu açık olsun....
N.g  03.04.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Funda Seçkin
Funda hanımın güleryüzlü ve sıcak tavrı, ilgisi ve profesyonelce yaklaşımı sayesinde inanılmaz kısa sürede kendimize, tam da düşündüğümüz gibi bir ev bulduk. kendisine buradan da tekrar teşekkür etmek isterim. iki ki sizi tanıdık.
Gamze Kanburoğlu  01.04.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Mutlu Bilkay
Almış olduğum hizmetin her aşamasında gayet memnun olduğumu bildirir, kendilerine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.
Tijen Özok  30.03.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Funda Seçkin
Deneyimi ve pozitif yaklaşımı sayesinde halledemeyeceği bir iş yok diye düşünüyorum. Hiç problem yaşamadan herşey tam istediğim gibi halloldu. Teşekkürler.
Başak Yilankirkan  30.03.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Mutlu Bilkay
Evimi satma aşamasında güvenilir, güler yüzlü ve sakin yaklaşımıyla Mutlu Bey ile çalışmaktan çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Kendisine tekrar teşekkür ederim.
Suzan Tunalıoğulları  29.03.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Fırat Kan
mar ayı içinde ümitköyde kiraladığım daire ile iıgili çabaları ve tarafsızlığı takdir ediliecek sekildeFIRAT BEYE TESEKKÜR etmek istedim
Ugur Çetinkaya  19.03.2015
Puan: 5
Brokerlarımız
 • Fırat Kan - Broker
  Fırat Kan
  Broker / Owner

  Yıldızlar Kulübü
 • Gayrimenkul Danışmanlarımız (Rapp Sistem)
  Ofis Ekibimiz
 • Kübra Güneş - Broker
  Kübra Güneş
  Ofis Yöneticisi
 • Popüler Şehir Aramaları:
  Adana| Afyon| Aksaray| Ankara| Antalya| Aydın| Balıkesir| Bolu| Bursa| Çanakkale| Denizli| Düzce| Edirne| Eskişehir| Gaziantep| Girne (Kyrenia)| Hatay| İstanbul-Anadolu| İstanbul-Avrupa| Isparta| İskele (Trikomo)| İzmir| Kastamonu| Kayseri| Kırıkkale| Kırklareli| Kocaeli| Konya| Lefkoşa (Nikosia)| Manisa| Mardin| Mersin| Muğla| Sakarya| Samsun| Tekirdağ| Trabzon| Yalova| Yozgat
  Popüler Yapı Tipi Aramaları:
  Satılık Daire| Kiralık Daire | Satılık Ofis | Kiralık Ofis | Satılık Mağaza/Dükkan | Kiralık Mağaza/Dükkan | Satılık Residence |Kiralık Residence | Satılık Site Dairesi | Kiralık Site Dairesi | Satılık Villa | Kiralık Villa | Satılık Dublex | Kiralık Dublex | Satılık Ofis Katı | Kiralık Ofis Katı | Satılık Ofis Plazası | Kiralık Ofis Plazası | Satılık Depo | Kiralık Depo | Satılık Müstakil Ev | Kiralık Müstakil Ev | Satılık Stüdyo Daire | Kiralık Stüdyo Daire | Satılık İkiz Villa | Kiralık İkiz Villa | Satılık Tüm Bina | Kiralık Tüm Bina | Kiralık Muayenehane | Satılık Yazlık Ev | Kiralık Yazlık Ev | Satılık Ticari Villa | Kiralık Ticari Villa | Kiralık Antrepo | Satılık Tatil Köyü | Satılık Yalı Dairesi| Satılık Kafe | Kiralık Kafe | Satılık Eczane | Kiralık Eczane | Satılık Apart | Kiralık Apart |
   Servis COMUNER  
   
  USD : 2,9496 TL  |  Euro : 3,2966 TL  |  Sterlin : 4,3300 TL  |  TCMB
  Sayfanın oluşma süresi 0,172 sn dir.