Sıra dışı Danışmanlar, Sıra dışı Sonuçlar
GAYRİMENKUL ARAMA RE/MAX'Lİ ARAMA
FRANCHISE FIRSATLARI İNSAN KAYNAKLARI
RE/MAX Türkiye | RE/MAX Dünyası
Üye Girişi | Özel Ağ | English
12. Yıl
Armoni  Kadıköy - Sahrayıcedit
Her RE/MAX ofisi bağımsız bir franchise işletmesidir
 Ofis Bilgileri 
 Portföyler 
 Haberler 
 Projeler 

GAYRİMENKUL ALIM, SATIM VE KİRALAMA İŞLEMLERİNİZDE MAKSİMUM HİZMET VE PROFESYONEL ÇÖZÜM ODAKLI'AVRUPA'NIN 2. VE TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DENEYİMLİ EKİBİ' OLARAK DANIŞMANLIK HİZMETİ SUNUYORUZ... AVRUPADA 1.500 OFİS İÇERİSİNDE EN FAZLA DANIŞMANI OLAN 2. OFİS. EN FAZLA İŞLEM YAPAN 3. OFİS. EN FAZLA CİRO YAPAN 3. OFİS.MUTLU OFİS, MUTLU KAZANÇ, MUTLU MÜŞTERİLER

Bizler, İnsanların gayrimenkul ihtiyaçlarını karşılarken, müşterilerin isteklerini öncelikle değerlendirebilen, kazançlı ve mutlu çözümler üretebilen, yüksek ve kaliteli hizmeti profesyonelce sunabilen
RE/MAX ARMONİ GAYRİMENKUL DANIŞMANLARIYIZ.
Şemsettin Günaltay Cad. No:213 K:1 Erenköy,
Kadıköy/İstanbul-Anadolu
Tel    : 0216 368 15 75
Tel 2 : 0549 368 15 75
Faks  : 0216 368 20 69 
   

İnternet Linkleri 
KONUT, TİCARİ, PROJE, ARSA VE KENTSEL DÖNÜŞÜM DANIŞMANLIĞINDA UZMAN EKİBİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ.
ÇÖZEMEYECEĞİMİZ HİÇBİR GAYRİMENKUL SORUNU YOKTUR!

RE/MAX®  Armoni Harita Yerleşimi
Müşteri Yorumları
Yorum Yapılan GD. Berna Tokad
Berna Tokad ile bir kaç kez çalıştım, gelen aday profilini yorumlaması, adayları değerlendirerek potansiyelleri bizimle tanıştırması, süreci çok iyi yönetmesi, işim bitti demeyip kiralama sonrası her türlü soruna çözüm bulmasından çok memnun kaldık.
Fusun Sağdıç  22.05.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Lerzan Karagenç
İstanbul da ki evimizi satmak veya kiralamak konusunda Lerzan hanımla yola çıktık. Lerzan hanım kısa zamanda satılık ve kiralık alternatifleri hazırladı ve mülkün kiralanmasını sağladı. cana yakın tavrı bizi çok mutlu etti. teşekkürler
Lütfi Kutluay  14.05.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Cengiz Bilgin
Ofis kiralama sürecindeki özverili destekleri için Cengiz Beye teşekkür ederiz.
Resul Filiz  04.05.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Cengiz Bilgin
Cengiz bey ile 18 ay kadar önce tanıştım.İki gayrimenkulumun kiralama işini üstlendi.Bu süreç içinde güvenilir tavrı, işe yaklaşımı ve profesyonelliği bende takdir duygusu uyandırdı.Benim birnevi gayrimenkul danışmanım oldu.Kendisine teşekkür ediyorum
Orhan Tağı  04.05.2016
Puan: 4,4
Yorum Yapılan GD. Esin Gülinan
Teşekkürler.
Erdal Fatih Çanakçı  03.05.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Neslihan Şemsiyeci
Sayın Neslihan Şemsiyeci'ye tüm emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.iş konusunda profesyonel yaklaşımı ilgisinden dolayı çok memnunuz emlak konusunda bizlere çok yardımcı oldu emlak işimiz olduğu sürece başka biriyle çalışmayı düşünmüyoruz.
Mustafa Alaca  08.04.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Lerzan Karagenç
Güler yüzü ve içtenliğinle ev arama, bulup yerleşme sonrasında da ilgili ve cok alakalı oldugu icin kendisine cok tesekkur ediyorum.Emlak ile ilgili bir istek veya ihtiyaçta tekrardan kendisine başvuracağım.
Sercan Uzun  08.04.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Lerzan Karagenç
Ev alımı gibi stresli bir süreci Lerzan Hanım sayesinde sorunsuzca ve rahatça atlattık. Kendisi hem satıcı hem alıcı için bütün işleri hızlandırdı ve kolaylıştırdı. Lerzan Hanım aracılığıyla ev aldığığım ve onu tanıdığım için çok mutluyum.
Alper Vargel  06.04.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burçak Kaya
Burcak hanım ın kıralama hizmetinden cok memnun kaladık. Kendisini herkese tavsiye ediyorum.
Davit Cukran  04.04.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Sibel Berkkan
Sibel hanım işinin takip eden işi bilen konusuna hakim sonuç odaklı.
Ahmet Nejat Ulugöl  01.04.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Ebru Erkimisyan
Kurtköyde villa kiralamamda Ebru hanim gerek güler yüzü gerek pozitif enerjisi gerekse özverili gayretiyle bize çok yardimci olmustur. Öncelikle Ebru hanima ve remax armoniye çok tesekkürler. MERAL AYDIN. 29.03.2016
Meral Aydin  01.04.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Özlem Akyol
Ozlem hanimla yillardir pek cok kere calistik ve her seferinde profesyonel, durust ve caliskan yaklasimi ile cok basarili bir sekilde her zaman sonuc aldik, kendisine cok cok tesekkur ediyoruz
Ahu Tükel  31.03.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Evrim Büyükaslan
Evrim Hanım gayet yardımcı bir danışman ve kibar bir insan. Desteğiyle güvende olacağınıza emin olabilirsiniz.
Jale İpekoglu  11.03.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Gülşah Aydın
Danışmanımız Gülşah Aydın objektif yaklaşımı, ölçülü ve samimi tavırlarıyla güvenimizi kazanmışsürecin yönetimi konusunda kendisinde bulunan özgüven ve işine hakimiyetle ilk dairemize sahip olmamıza aracılık etmiştir. Kendisine teşekkür ederiz.
Atilla Hintoğlu  11.03.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Gülşah Aydın
Gayrimenkulümüzün satışında bize hizmet veren sayın Gülşah Aydın'a işinde gösterdiği titizlik, bilgi, tecrübe ve insani davranışlarından dolayı teşekkür eder, bir dost kazandığımız için mutluluğumuzu belirtiriz. Tekrar çalışmak dileğiyle..
Yasemin-turgay Candan  11.03.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burçak Kaya
Burçak Hanım, gerçekten işinde uzman ve gayretli. Kendisine vermiş olduğu hizmet için teşekkür ederim. Kendisi artık benim bundan sonraki gayrimenkul danışmanım.
Nilgün Yiğit  03.03.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Lerzan Karagenç
Lerzan Hanım'ın daire kiralama sürecinde ve sonrasında göstermiş olduğu ilgi, özen ve hassas yaklaşımı için kendisine çok teşekkür ederim. Daha sonraki ihtiyaçlarımızda da Lerzan hanımla çalışmaktan zevk duyacağız.
Derya Öztok  19.02.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Neslihan Şemsiyeci
neslihan hanım sayeniz arsa sahibi olduk bilginiz ve çabanız için nazik davranışınız için herşey için çok teşekkür ederiz
Ünal Koçak  01.02.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Evrim Büyükaslan
Evrim Hanım'dan ofis kiralama aracılık hizmeti aldım. Telefonda aktardıkları ile ilerleyen süreçlerde yaşadıklarımız birbirini hep doğruladı. Süreci tamamen şeffaf, güvenilir ve hızlı bir şekilde yönetti. Çok memnun kaldım.Kendisine teşekkür ediyorum
Ömer Tezel  25.01.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Evrim Büyükaslan
Evrim Hanım, müşterilerinin ihtiyaçlarına son derece duyarlı ve çok hızlı. Çalışmamızın ilk aşamasından itibaren bizi arzu etiğimiz mekana kavuşturacağından emin olmuştuk. Güvenilir ve yetkin bir danışman ile çalışmak ne güzelmiş. Teşekkürler Evrim H
Hakan Fatih Büyükadalı  21.01.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Evrim Büyükaslan
Sayenizde tam planladığımız gibi bir eve kavuştuk. İlk görüşmemizde istediğimiz evi anlayarak bize hiç vakit kaybettirmediniz.Sürekli bilgilendirildik. Süreçteki pozitif enerjiniz, işbiriliğiniz ve samimiyetiniz için çok teşekkür ederiz.Hizmet budur.
Gönül Uslu  21.01.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Ömer Sağlam
Ömer Bey, verdiğiniz düzenli ve güvenilir hizmetten dolayı teşekkür ederim. Yakın bir zamanda ihtiyacımız olan gayrimenkule kısa sürede sayenizde ulaştık. Sektöre hakimiyetiniz ve bölge bilginiz gerçekten çok iyi. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Murat Gülen  26.12.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Ömer Sağlam
Ömer Bey emlak satısımız nedeniyle tanımıs olduk sizi. Hayatımızda iyi ki var olduguna sevinebildigimiz ender kişilerden birisi oldunuz. Gerek iş tecrubeniz, iş disiplininiz, gerekse bizlere verdiginiz sonsuz guven nedeniyle sonsuz tesekkurler.
Yücelir Ailesi  25.12.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Bircan Ateş
Bircan bey ile yaklaşık 2 ay önce tanıştık.Bir yılı aşkın süredir satılamayan dairemizin satışını çok kısa sürede gerçekleştirmekle beraber bu süreçte göstermiş olduğu ilgi alaka ve dürüst davranışlarından dolayı kendisine teşekkür ederiz.
Ayhan Kureş  14.12.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Pınar İnce Özer
yeni projeniz hayırlı olsun başarılarınızın devamını dileriz.
Ugur Erdenk  20.11.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Neslihan Şemsiyeci
Sayın Neslihan Şemsiyeci'ye tum emeklerinden dolayı cok tesekkur ediyoruz. İkinci kez evimizi kiraya vermek için hiçbir emeğini esirgememiştir. süreci cok iyi yonetip neticeyi kısa surede almamtızda yardımcı olmustur. Ayrıca Remax firmasına tesekkur.
Saziye Erel  22.06.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Ömer Sağlam
Ömer Bey, gerek güven ve dürüstlüğünüz, gerekse saygın ve samimi, aksaksız hizmetinizle bundan sonraki emlak konularında teredütsüz tek adresim olacaksınız. Teşekkürlerimi sunarım. Bir iş ortağından ziyade bir kardeş, dost kazandığımı düşünüyorum.
Mustafa Tosun  13.06.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Berna Tokad
Berna Hanım konusuna son derece hakim, takipçi ve profesyönel yaklaşımıyla gayrimenkulümüzü çok kısa sürede kiraladı ve sonrasında da her aşamasında iki tarafa da destek vermeyi sürdürdü. Herşey için çok teşekkürler..
A Figen  29.04.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Berna Tokad
berna hanım mükemmel bir insan, titiz, dakik, dürüst, işinin ehli bir kişi. 24 saat çalıştıgını düşünüyorum.sektör bilgisi, profesyonelligi, hızına erişilecegini zannetmiyorum. böyle bir insanla tanıştıgım için gurur duyuyorum.
Levent Kiliççi  15.04.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Elif Çelikel
Elif Hn ile umutsuzluğa kapıldığımız bir anda tanıştık ve güven ve hizmet kalitesi sayesinde kararımızı hemen verdik.Bugüne kadar tanıştığımız emlakçılardan çok farklı, sempatik ve dostça yaklaşımından dolayı kendisini tanıdığımız için çok mutluyuz.
Merve Nasirli  12.03.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Gülşah Aydın
Dürüst, güvenilir, azimli performansı ile önerebileceğim bir danışman Gülşah Hanım. Bir yıl öncede kendisi dairemle ilgilenmişti, verdiği hizmettin kalitesinden son derece memnun olduğum için tekrar kendisini tercih etmiş bulunmaktayım
Müşerref Melda Özateş  10.03.2015
Puan: 5
Brokerlarımız
Koordinatörlerimiz
Gayrimenkul Danışmanlarımız (Maksimum Sistem)
 • Alper Sarısoy - Broker
  Alper Sarısoy

  Yıldızlar Kulübü
 • Ayla Kılıçay - Broker
  Ayla Kılıçay

   
 • Burçak Kaya - Broker
  Burçak Kaya

   
 • Cengiz Bilgin - Broker
  Cengiz Bilgin

  Yıldızlar Kulübü
 • Doğan Dabak - Broker
  Doğan Dabak

  Yıldızlar Kulübü
 • Ece Güven - Broker
  Ece Güven

   
 • Erhan Kandemir - Broker
  Erhan Kandemir

  Yıldızlar Kulübü
 • Evrim Büyükaslan - Broker
  Evrim Büyükaslan

   
 • Kamil Omay - Broker
  Kamil Omay

  Yıldızlar Kulübü
 • Lerzan Karagenç - Broker
  Lerzan Karagenç

   
 • Ömer Sağlam - Broker
  Ömer Sağlam

  Yıldızlar Kulübü
 • Özgür Uysal - Broker
  Özgür Uysal

   
 • Özlem Akyol - Broker
  Özlem Akyol

  Yıldızlar Kulübü
 • Pınar İnce Özer - Broker
  Pınar İnce Özer

  %100 Kulübü
 • Sibel Berkkan - Broker
  Sibel Berkkan

  %100 Kulübü
 • Suna Demir - Broker
  Suna Demir

   
 • Ufuk Tan - Broker
  Ufuk Tan

  %100 Kulübü
 • Gayrimenkul Danışmanlarımız (Rapp Sistem)
 • Adil Tan - Broker
  Adil Tan

   
 • Atilla Albuyur - Broker
  Atilla Albuyur

   
 • Aytül Işık - Broker
  Aytül Işık

  Yıldızlar Kulübü
 • Baran Şahin - Broker
  Baran Şahin

   
 • Berna Meriç - Broker
  Berna Meriç

   
 • Berna Tokad - Broker
  Berna Tokad

  Yıldızlar Kulübü
 • Bircan Ateş - Broker
  Bircan Ateş

   
 • Çağlar Demirer - Broker
  Çağlar Demirer

   
 • Cengiz Deviren - Broker
  Cengiz Deviren

   
 • Cihan Baki Bağdır - Broker
  Cihan Baki Bağdır

   
 • Derya Gözütok - Broker
  Derya Gözütok

   
 • Ebru Erkimisyan - Broker
  Ebru Erkimisyan

   
 • Elif Çelikel - Broker
  Elif Çelikel

  Yıldızlar Kulübü
 • Eren İskender Sinmez - Broker
  Eren İskender Sinmez

   
 • Erkan Halaçoğlu - Broker
  Erkan Halaçoğlu

   
 • Esin Gülinan - Broker
  Esin Gülinan

   
 • Fatih Mehmet Sarı - Broker
  Fatih Mehmet Sarı

   
 • Fatih Yıldırım - Broker
  Fatih Yıldırım

   
 • Gülşah Aydın - Broker
  Gülşah Aydın

   
 • Gülseren Erkök - Broker
  Gülseren Erkök

  Yıldızlar Kulübü
 • Güven Kılıçay - Broker
  Güven Kılıçay

   
 • H.fehmi Özer - Broker
  H.fehmi Özer

   
 • Işıl Erdemir - Broker
  Işıl Erdemir

   
 • Mine Koramaz - Broker
  Mine Koramaz

   
 • Mualla Küçükakkaş - Broker
  Mualla Küçükakkaş

   
 • Murat Çopur - Broker
  Murat Çopur

   
 • Mustafa Doğanlı - Broker
  Mustafa Doğanlı

   
 • Neslihan Şemsiyeci - Broker
  Neslihan Şemsiyeci

   
 • Nevin Tar - Broker
  Nevin Tar

   
 • Öznur Bingöl - Broker
  Öznur Bingöl

   
 • Pelin Güven - Broker
  Pelin Güven

   
 • Pınar Atasoy - Broker
  Pınar Atasoy

   
 • Sarp Güzeloğlu - Broker
  Sarp Güzeloğlu

   
 • Selma Er - Broker
  Selma Er

   
 • Sevda Aytaç - Broker
  Sevda Aytaç

   
 • Sibel Gök - Broker
  Sibel Gök

   
 • Taner Yıldırım - Broker
  Taner Yıldırım

   
 • Turgay Yaktı - Broker
  Turgay Yaktı

  Yıldızlar Kulübü
 • Vural Altınkurt - Broker
  Vural Altınkurt

   
 • Zeynep Nihan Öztan - Broker
  Zeynep Nihan Öztan

   
 • Ofis Ekibimiz
 • Gülten Çakır - Broker
  Gülten Çakır
  Ofis Asistanı
 • Okan Akgül - Broker
  Okan Akgül
  Muhasebe & Finans
 • Reyhan Demirelli - Broker
  Reyhan Demirelli
  Ofis Asistanı
 • Seda Ünlü - Broker
  Seda Ünlü
  Ofis Asistanı
 • Tuğba Kaya - Broker
  Tuğba Kaya
  Ofis Asistanı
 • Zeynep Öztürk - Broker
  Zeynep Öztürk
  Ofis Asistanı
 • RE/MAX  Armoni
  AYIN DANIŞMANI

  Lerzan Karagenç
  HAFTANIN DANIŞMANI

  Berna Tokad
  Popüler Şehir Aramaları:
  Adana| Afyon| Aksaray| Ankara| Antalya| Aydın| Balıkesir| Bolu| Bursa| Çanakkale| Denizli| Düzce| Edirne| Eskişehir| Gaziantep| Girne (Kyrenia)| Hatay| İstanbul-Anadolu| İstanbul-Avrupa| Isparta| İskele (Trikomo)| İzmir| Kastamonu| Kayseri| Kırıkkale| Kırklareli| Kocaeli| Konya| Lefkoşa (Nikosia)| Manisa| Mardin| Mersin| Muğla| Sakarya| Samsun| Tekirdağ| Trabzon| Yalova| Yozgat
  Popüler Yapı Tipi Aramaları:
  Satılık Daire| Kiralık Daire | Satılık Ofis | Kiralık Ofis | Satılık Mağaza/Dükkan | Kiralık Mağaza/Dükkan | Satılık Residence |Kiralık Residence | Satılık Site Dairesi | Kiralık Site Dairesi | Satılık Villa | Kiralık Villa | Satılık Dublex | Kiralık Dublex | Satılık Ofis Katı | Kiralık Ofis Katı | Satılık Ofis Plazası | Kiralık Ofis Plazası | Satılık Depo | Kiralık Depo | Satılık Müstakil Ev | Kiralık Müstakil Ev | Satılık Stüdyo Daire | Kiralık Stüdyo Daire | Satılık İkiz Villa | Kiralık İkiz Villa | Satılık Tüm Bina | Kiralık Tüm Bina | Kiralık Muayenehane | Satılık Yazlık Ev | Kiralık Yazlık Ev | Satılık Ticari Villa | Kiralık Ticari Villa | Kiralık Antrepo | Satılık Tatil Köyü | Satılık Yalı Dairesi| Satılık Kafe | Kiralık Kafe | Satılık Eczane | Kiralık Eczane | Satılık Apart | Kiralık Apart |
   Servis COMUNER  
   
  USD : 2,9496 TL  |  Euro : 3,2966 TL  |  Sterlin : 4,3300 TL  |  TCMB
  Sayfanın oluşma süresi 0,219 sn dir.