Sıra dışı Danışmanlar, Sıra dışı Sonuçlar
GAYRİMENKUL ARAMA RE/MAX'Lİ ARAMA
FRANCHİSE FIRSATLARI İNSAN KAYNAKLARI
RE/MAX Türkiye | RE/MAX Dünyası
Üye Girişi | Özel Ağ | English
11. Yıl
Armoni  Sahrayıcedit
Her RE/MAX ofisi bağımsız bir franchise işletmesidir
 Ofis Bilgileri 
 Portföyler 
 Haberler 
 Projeler 

GAYRİMENKUL ALIM, SATIM VE KİRALAMA İŞLEMLERİNİZDE MAKSİMUM HİZMET VE PROFESYONEL ÇÖZÜM ODAKLI
'AVRUPA'NIN 3. VE TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DENEYİMLİ EKİBİ'
OLARAK DANIŞMANLIK HİZMETİ SUNUYORUZ...

***MUTLU OFİS, MUTLU KAZANÇ, MUTLU MÜŞTERİLER***


Bizler, İnsanların gayrimenkul ihtiyaçlarını karşılarken, müşterilerin isteklerini öncelikle değerlendirebilen, kazançlı ve mutlu çözümler üretebilen, yüksek ve kaliteli hizmeti profesyonelce sunabilen;
RE/MAX ARMONİ GAYRİMENKUL DANIŞMANLARIYIZ.
Şemsettin Günaltay Cad. No:213 K:1 Erenköy-Kadıköy/İstanbul Kadıköy İstanbul-Anadolu
Tel    : 0216 368 15 75
Faks  : 0216 368 20 69 
   

İnternet Linkleri 
KONUT, TİCARİ, PROJE, ARSA VE KENTSEL DÖNÜŞÜM DANIŞMANLIĞINDA UZMAN EKİBİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ.
-
* ÇÖZEMEYECEĞİMİZ HİÇBİR GAYRİMENKUL SORUNU YOKTUR! *
RE/MAX®  Armoni Harita Yerleşimi
Müşteri Yorumları
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale hanim cok düzgün profilli bir kiracı buldu. Kendisine tesekkur ederim
Önder Yılmaz  31.08.2014
Yorum Yapılan GD. Hande Yerebakan
Teşekkürler her şey için. Sayılı zaman dilimi içinde en hızlı şekilde Şahsınızı ve şirketinizi anlatabilen ve hedefe kilitlenen yapınız, helede Türkiye'de ender bulunan şekilde iş bilginiz ve yaklaşımınız için tekrar teşekkürler Hande Hanım.
Nazım Şamlıoğlu  29.08.2014
Yorum Yapılan GD. Hande Yerebakan
Şirketiniz RE/MAX ARMONİ sanırım Hande YEREBAKAN gibi işini bilen ve bildiğini çok kısa sürede karşı müşterisine aktarabilen elemanlar olduğu içindir ki bu başarı devam etmektedir.
Kisa sürede müşteriyi arayıp sonuca gitmek böyle birşey olsa gerek.
Gramasam İnş.mak.san.ve Ti̇c.a.ş  29.08.2014
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale Hanım sadece evi kiralama aşamasında değil, sonraki bütün aşamalarda (elektrik-su-doğalgaz işlemleri vb.) her an yanımdaydı. Kendisine yoğun ilgisi ve desteği için çok teşekkür ederim.
Gülnur Öztürk  27.08.2014
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
bize gösterdiğiniz ilgi ve sıcaklıktan çok mutlu olduk. evimizi bulma konusunda ve sonrasında büyük yardımlarınız hayatımızı kolaylaştırdı. gayri menkul danışmanından çok bir abla desteğini ve samimiyetini sizde bulduk. her şey için teşekkürler.
Zeynep Çinkay  22.08.2014
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Profesyonel, çözüme yönelik yaklaşımıyla Lale Hanım'a on numara diyorum ve başarılarının devamını diliyorum.
Ufuk Ogreten  21.08.2014
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale hanmla ilk tanıştığınz anda o sıcaklığı ve işine oln sevgisni hissetmemk mümkn değil. Bize bi abla gbi yardmcı oldu ve ne zmn ihtiyacımz olsa yardma koştu. onun sayesnde istanbulda çok sevdiğimz bi evimz var. Her şey içn teşekkürler Lale abla :)
Nida Aytaç  21.08.2014
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Gerçek ve samimi müşteri memnuniyetinin en ince ayrıntısını bana gerek evi kiralamadan gerekse kiraladıktan sonra gösteren Lale Hanım'a sonsuz teşekkürler. Sunduğu profesyonel yaklaşım sayesinde ben gözüm kapalı güvendim. Teşekkürler Lale Hanım.
Çağlar Yumak  20.08.2014
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Emlak danışmanlığı konusunda daha fazla ne yapılabilir bilmiyorum, harikasınız Lale hanım. Bir haftadan az bir sürede 2 iyi kiracı bularak beni şaşırttınız. Soran sormayan tüm tanıdıklarıma sizi tavsiye ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.
Fatih Aycan  19.08.2014
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
İşim icabı istanbuldan çok uzak mesafede ve çoğunlukla iletişim imkanlarının kısıtlı olduğu yerlerde çalışmaktayım.Bu süreç zarfında kiralık olan evimi sanki kendi evi gibi ilgilenenveçok kısa bir sürede sonuçlandırmıştır.gözü kapalı güvenebilirsiniz
Burçin Güngör  29.07.2014
Yorum Yapılan GD. Cengiz Bilgin
Satın alma ve kiralama sürecinde her konuda bizlere yardımcı olup, destek verdiğiniz için teşekkür ederiz.
Oktay Çeli̇k  26.07.2014
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Tanistigimiz ilk gunden beri musteri memnuyeti tanimini gercek anlamda uygulayan Lale Aykanat`a tesekkur ederim.
Evimizi ozverili, disiplinli bir calismayla planlandigi sekilde kiraya verdi.Iyikide tanimisiz sizi, ailecek tesekkur ederiz.
Ruken Kablan  16.07.2014
Yorum Yapılan GD. Kemal Bakır
Kemal beyin hayat hikayesini bir kitaptan okudum.Bu saygı değerin adamın buralara gelmesinde elini taşın altına koyup bu günlere gelmiş değerli bir iş adamı tebrik ediyorum herkesin örnek almasını isterim
Cemal Kahraman  03.07.2014
Yorum Yapılan GD. Hande Yerebakan
YAKLAŞIK 3 SENE ÖNCE İLK KİRALAMAYI GERÇEKLEŞTİRMİŞ OLMANIZ BİZİ ÇOK MUTLU ETTİ, GEREK GETİRDİĞİNİZ KİRACILAR GEREK SİZLER GERÇEKTEN BİZLER İÇİN İYİ İNSANLAR OLDUĞUNUZ KANAATİNİ BİZLERDE UYANDIRDI, İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİZ,
Yunus Toprak  02.06.2014
Yorum Yapılan GD. Sevda Aytaç
Sevda Hanım, işini ve müşterilerini önemseyen ve işinde son derece profesyonel bir anlayış ve ciddiyete sahip. Çalışmalarında çok titiz ve netice odaklı çalışıyor. Kendisi aynı zamanda çok güvenilir ve sorumluluk duygusu olan bir insan.
Bülent Akan  26.05.2014
Yorum Yapılan GD. Sevda Aytaç
İşini çok ciddiye alan, tüm ilgisini, emek ve zamanını elindeki işe harcayan bir insan.
Çiğdem Erenoğlu  26.05.2014
Yorum Yapılan GD. Sevda Aytaç
Sevda Hanım son derece hızlı çalışan ve sizin taleplerinize hızla yanıtlar bulan birisi.
İşini iyi bilen bir hanım.
Ender Özeser  25.05.2014
Yorum Yapılan GD. Cengiz Bilgin
Cengiz Bey, içtenliğiniz dürüstlüğünüz ve satış sonrasındaki ilgi ve alakanız için size ayrıca teşekkür ederim. Çevremdeki bir çok meslektaşınıza göre para kazanmanın bir adım önüne geçerek fark yaratmaya çalışmanız gerçekten sizi kıymetli yapıyor.
Sinan Civcioğlu  25.05.2014
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Beylikdüzü'nde kiralık işyerine sahibim. Sonunda eşimin tavsiyesiyle Remax Lale Hanım'ı aradık. Onun bölgesi olmamasına rağmen sağolsun çok ilgilendi ve Remax Ömer Ateş'e yönlendirdi bizi. Şimdi hem iyi bir kiracım hem de iyi dostlarım var artık.
Murat Küçükaydın  22.05.2014
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale Hanım'a evi kiralama öncesi ve sonrasındaki üst seviye destek ve hizmetinden ötürü teşekkür ederim. Özellikle elektrik, su ve benzeri gereklerin halledilmesi yönünde sağlamış olduğu kolaylıklar ciddi anlamda zaman kazandırdı. Başarılar dilerim.
Necati Uğraş Babacan  21.05.2014
Yorum Yapılan GD. Özlem Akyol
Özlem Hanım evimizi kiralama sürecinde ve kiraladıktan sonra (1 sene geçmesine rağmen) kiracı ile yaşadığımız problem sürecinde de bize oldukça profesyonel ve başarılı bir şekilde danışmanlık vermiştir. Teşekkür ediyoruz...
Duygu Büyükaydın  15.05.2014
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale hanıma evi kiralamaya karar verirken ve sonrasında gösterdiği ilgisi, eksikleri gidermedeki hızlılığı ve bizi zorlayacak her konuda yaptığı yardımlardan dolayı teşekkür ederiz. Sadece kiralarken değil sonrasında da her konuda yardımcı oldu.
Umut Öğüşlü  04.05.2014
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale Hn. ilgisi, samimiyeti ve profesyonelliği ile gayrimenkul danışmanlığına olan bakış açımızı değiştirdi.Eşim ve ben kendisine daire kiralama sürecimizin öncesindeki ve sonrasındaki desteğinden dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.
Selami Çelenk  30.04.2014
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale Hanım güler yüzü, sevecenliği ve yardımseverliğiyle ev kiralama işini oldukça kolay ve keyifli hale getiriyor. En ufak sorunla ilgilenip teslim sürecini hızlandırmak için elinden geleni yapıyor. ayrıca tam bir mükemmelist.
Tulu İpek  30.04.2014
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
10 yıldır remaks armoni ile çalışıyorum son kiralama işlemimi sn lale aykanat hn ile yaptım ciddiyetinden tıtızliginden samimiyetinten ve başarılı kiralamasından dolayı çok teşekkür ediyorum bundan sonraki pendik bölgesindeki tüm çalışmalarımızı ken
Kamil Salduz  30.04.2014
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale Hanim ile calismaktan dolayi son derece memnunuz. Kendisine olan guvenimiz sayesinde, hicbir endiseye kapilmadan, kendisine evimizi teslim ediyoruz. Tesekkurlerimizi sunuyoruz. Sayesinde ev kiralama konusu, sorun olmaktan cikti.
Canan Cilingir  29.04.2014
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
lale hnmı 2 yldr tanyorum. snki onu 10 yldr tanyor hissi verdi bana. çünkü ondaki samimiyet, hizmet aşkı, iynyet ve işini en iyi şeklde yapma şevki çok etklyiciydi. onu tandğım içn kendmi şanslı hissediyorum. ben kısaca her eve bir lale lazım diyorum
Nuran Yıldırım  19.04.2014
Yorum Yapılan GD. Elif Çelikel
Elif Hanım çok kısa sürede evimin satışını gerçekleştirdi.
Güleryüzü, pratikliği, dürüst yaklaşımı ile bize çok olumlu bir enerji verdi ve destek oldu. Çalışmalarında başarılar dileriz.Kendisine tekrar teşekkür ederiz
Fatma Özgün  17.04.2014
Yorum Yapılan GD. Sibel Berkkan
Ben Xavi Jude duyuyorum Merhaba herkes bu mektubu yaziyorum çünkü orada o geldi hiçbir umut oldu ve benim ailelerin düsük faiz orani ile bize kredi lider tarafindan canli hissettirmek düsündüm Aiicco sigorta kredi kredi sirketi benim ve aileleri için
yaptiklarin için gerçekten minnettarim Eger herhangi bir tutarda kredi ariyor orada eger i (xavigeradloanfirm@yahoo.com üzerinden e-posta size istiyorum yani ben orada gerçek kredi kredi var hala ama benim için sürpriz ben çok fazla zaman kaybetmeden benim
kredi var oldugunu hiç düsünmemistim ) i Hepinize basarilar diliyorum .
Gerad  15.04.2014
Yorum Yapılan GD. Aytül Işık
Aytül hanım, samimiyetiniz, güler yüzünüz, işinize göstermiş olduğunuz titizliğe ve ilginize çok teşekkür ederim.Söz vermiş olduğunuz tarihte evimi teslim ettiniz üstelik tek tek tüm ustalarda irtibat halinde işleri hızlandırdınız çok teşekkür .
Saniye Şaldırdak  01.04.2014
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
REMAX CAMİASININ SİZİN GİBİ İNSANLARA İHTİYACI VAR İNANIN SİZDEKİ ENERJİ VE SAMİMİYET HER İNSANDA OLSA HİÇ BİR SORUN OLMAZ BUNDAN SONRAKİ İŞ HAYATINIZDA BAŞARILAR DİLERİM HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN.
Ali Karaca  26.03.2014
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale Hanım ev kiralama sürecimde tüm işlemleri benimle birlikte gelerek gerçekleştirdi. Kendisine bana yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim çok memnun kaldım.
Mehmet Alper Uslu  14.03.2014
Yorum Yapılan GD. Başak Özdemir
Amerika'ya tasindigim gunden bu yana evimin kiralama islerini yurutmektedir.Nasil bir insan ve emlakci oldugunu burada anlatmak cok uzun surer.Kisaca sunu diyebilirim; kendisi, Turkiye'de isini mukemmel yapan insanlarin halen var oldugunun ispatidir.
Mustafa Dayioglu  12.03.2014
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale hanımla 2011 de evimin kiralanması sırasında tanıştım. iyi ki tanımışım. 2011 yılından beri titiz, bilinçli ve sorumlu hizmet kalitesi ile sağlamış olduğu güven ve aldığım tüm danışmanlık hizmetleri için teşekkürlerimi sunuyorum.AYFER AYVAZLAR
Ayfer Ayvazlar  11.03.2014
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Başka gayrimenkul ofisleriyle çalışıp çok uzun zamandır satamadığım teklif bile almadığım, satılmasından umudu kesmiş olduğum gayrimenkulümü hızlı bir şekilde satıp beni rahatlatan Lale hanıma çok teşekkür ediyorum, bana göre o bölgenin en iyisi
İhsan Eren  04.03.2014
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale hanım, ev bulma sürecimizde eksiksiz yardım ve yönlendirmeleri ile bizim için doğru olan eve taşınmamızı sağladı. Tekrardan çok teşekkürler!!!
Murat Sinan Sağbil  03.03.2014
Yorum Yapılan GD. Aytül Işık
Aytül Hanım işine çok önem veren, hizmet verdiği kişilerin hakkını sonuna kadar savunan, kendisine çok güvenebileceğiniz bir Emlak Danışmanı.

Taşınmamızın her aşamasında kendisini yanımızda hissettik. Gösterdiği yakın ilgiye çok teşekkür ediyorum.
Sinan Ercan  03.03.2014
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale Hanım'a Akfırat bölgesinde müstakil evimi, samimi ve tam bir Profesyonel davranışla gerçekleştirmesinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Sektörü hobi olarak takip eden birisi olarak kendisini tanımaktan çok mutluluk duydum.Devrim SAĞLAM
Devrim Sağlam  12.02.2014
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Kiraladığım evin her türlü detayıyla ilgilenen Lale Hanım'ın doğalgaz, su ve elektrik idaresine bile benimle gelecek kadar işinde titiz olmasından çok memnun kaldım. Maksimum Müşteri Memnuniyetini kesinlikle hak ediyor.
Elif Sorkun  11.02.2014
Yorum Yapılan GD. Neslihan Şemsiyeci
Neslihan Hanım aracılığıyla bir daire satın aldım. Sanırım iki tarafın arasını yapan sakin kişiliği olmasaydı, ben çoktan alımdan vazgeçmiştim. Maalesef aldığım dairenin eski sahipleri alım satım işini hiç bilmiyorlardı. Neslihan Hn'a çok teşekkürler
Bahar Basralı  05.02.2014
Yorum Yapılan GD. Cengiz Bilgin
Cengiz Bey'le yaklaşık 1 sene önce dairemi kiralama konusunda birlikte çalışmış ve bugüne kadar geçen süre içerisinde desteğini her zaman hissetmişimdir.Kendisi konulara herşeyden önce dürüst ve titiz yaklaşım göstermektedir. Teşekkür ederim
Kaan Meriç  31.01.2014
Yorum Yapılan GD. Hande Yerebakan
RE/MAX Danışmanı Hande YEREBAKAN, Ev almam konusunda bana yapmış olduğunuz hizmet ve vermiş olduğunuz güvenden dolayı size teşekkür eder. Çalııştığınız Firmanıza da ayrıca teşekkür ederim. Saygılarımla.
Adnan Akman  24.01.2014
Yorum Yapılan GD. Neslihan Şemsiyeci
İlk defa herkesin bildiği gibi güvenilmez, yalan söyleyen, sorun olunca kaçan emlakçı profilinin dışında bir emlakçı ile tanıştım. Beklenilemeyecek sorunlarla karşılaşmamıza rağmen tüm asilliği ile tüm sorunları çözdü. Herşey için çok teşekkürler
Mustafa Hoşgören  23.01.2014
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale Hanım' ın sözleşme öncesi ve sonrası ilgi ve yardımları, alışık olduğumuz algıyı değiştirecek kadar profesyonel ve özveriliydi. Lale Hanım sayesinde "emlakçı" ile gayrimenkul danışmanı arasındaki farkı anlamış olduk. Saygılar ve teşekkürler.
Gürhan G.  16.01.2014
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale hnm ile tanışmak bir şansdı. Kendisinin sadece telefon görüşmelerinden sağladığı güven neticesinde yapılması gereken ödemleri hiç düşünmeden gerçekleştirdim. sözleşme sonrası göstermiş olduğu ilgi ve alakayı maalesef yazarak buraya sığdıramam.
Mert Baki  06.01.2014
Yorum Yapılan GD. Neslihan Şemsiyeci
Profesyonel yaklaşımı yönlendirmeleri nezaketi duruşu ve sabrı ile Bence Neslihan Şemsiyeci'ye cok teşekkür etmeliyim.Daha da acık bir ifade ile Emlak Gayrımenkul Danısmanları hakkındaki önyargılarımı tamamı ile kırdı geçirdi.Sonsuz Tesekkur.Meltem..
Ayse Meltem Celener  06.01.2014
Yorum Yapılan GD. Neslihan Şemsiyeci
Nezaketi, sabrı ve gerek kontrat öncesi gerek kontrat sonrası dönemde yakın ilgisi ve katkısıyla kiralama sürecinin olabilidğince problemsiz tamamalanmasını sağladı. Kendisine teşekkür eder başarılar dilerim.
Çağrı Köksal  06.01.2014
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale is reliable and considerate in her service. I was satisfied with the assistance she offered me during my relocation to Istanbul.
Igwe Kalu  31.12.2013
Yorum Yapılan GD. Gökhan Çağın
Eşim ve ben Gökhan beyin ilgisinden, alakasından, profesyonelliğinden, işinde titiz davranmasından son derece memnun kaldık, yeniden gayrimenkul alımı veya satımı gerçekleştirirsek kendisiyle tekrar çalışmayı muhakkak düşünürüz.Teşekürler Gökhan Çağın.
Deniz Erkan  27.12.2013
Yorum Yapılan GD. Cengiz Bilgin
Cengiz Bey ile tanıştığımız günden beri, gerçekçi, dürüst ve güvenilir çalışma imkanımız oldu. Hizmet sektöründe kendi deneyimlerini ve bilgilerini müsterisi ile bu kadar açık ve net paylaşan bir profesyonel ile kaşılaştığım için çok memlunum.
Fırat Özdemir  13.12.2013
Yorum Yapılan GD. Cengiz Bilgin
Cengiz Bey vasıtası ile bir daire kiraladım. İşini profesyonelce yapan, sizi yıpratmadan, yormadan, germeden çalışan en önemlisi her iki tarafında dengesini kurarak hareket eden bir insan. Emlak danışmanlarına bakış açınızı değiştirecektir.
Ozan Çakıtlı  11.12.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Geçen hafta Lale Hanım vasıtasıyla kiraladığım daireyi bana teslim etmeden önce gösterdiği hassasiyet mükemmeldi.Hele, Pazar sabahı saat 07.00de daireyi son defa kontrol etmesi beni son derece memnun etti.Maksimum Müşteri Memnuniyetini (3M)hakkediyor
Harun Sorkun  08.12.2013
Yorum Yapılan GD. Cengiz Bilgin
Cengiz Bey ile Nisan ayında ofis kiralama konusunda destek almıştık. Kendisi bize her konuda yardımcı olup, bilgi ve tecrübesiyle işlerimizi kolaylaştırmıştır. Kendisiyle çalışmaktan son derece mutlu olduk.
Fimob Mimarlik /fatih Erogul  07.12.2013
Yorum Yapılan GD. Cengiz Bilgin
CENGİZ BEY GERÇEKTEN İŞİNİ SEVEN FEDAKAR MÜŞTERİSİNİN LEHİNE OLACAK HERŞEYİ DÜŞÜNEN İŞİNİN EHLİ BEYEFENDİ BİR İNSAN. KENDİSİYLE ÇALIŞMAKTAN MUTLUYUM TEŞEKKÜRLER EDİYORUM
Ersan Üstay  07.12.2013
Yorum Yapılan GD. Cengiz Bilgin
Cengiz beyle dumankaya ikondaki dairemin kiralanması ile ilgili çalıştık. Kendisi son derece ilgili ve bir ev sahibinin neler isteyebilecegini bilen işleri kolaylaştıran biridir. Umarım bundan sonrada kendisi ile çalışma fırsatımız olur.
Murat Temiz  03.12.2013
Yorum Yapılan GD. Oya Tüzün Aksoy
Aynı gün içinde bir ev kiralamamıza ve bir de ev satın almamıza yardımcı olan Sayın Oya Tüzün Aksoy'a titiz, samimi ve dürüst çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.
Gürcan Güran  30.11.2013
Yorum Yapılan GD. Neslihan Şemsiyeci
Neslihan Hanım, oturmak istediğimiz sitedeki kiralık daire ilanına sahipti.Kendisi hızlı bir şekilde evi tutmamıza yardımcı oldu.Güvenilir, güleryüzlü ve işinize hakimsiniz.Çalışmalarınızda başarılar dilerim, umarım ev almamıza da vesile olursunuz :)
Mehmet İyilikli  29.11.2013
Yorum Yapılan GD. Elif Çelikel
Elif Hanım son derece güler yüzlü, ilgili ve iş bitirici bir danışman.13 gün gibi kısa bir sürede evimin kiralanmasını sağladı ve prosedürler konusunda bana oldukça yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Sanem Yanyalı
Sanem Yanyali  28.11.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale hn'ın gayrımenkulumu kiralama konusundaki desteğinden, Remax ailesi içi dahil tüm aşamalardaki iletişiminden çok memnun kaldım. Şu ana kadar karşılaştığım 'emlakçı' kavramı değişmiş oldu. Teşekkürler.
Saygılarımla, Nuray Zafer
Nuray Zafer  19.11.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale hanım dairemi beni yormadan çok kısa sürede kiraya verdi. Profesyonel ve samimi yaklaşımından çok memnun kaldım. Tşklr.
Esra Ç  04.11.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Birçok kez ev aradım ve kiraladım ancak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Lale hanım ile irtibat kurduğum andan itibaren gözümde büyüyen tüm işler kolayca çözüldü. Taşınmadan aboneliklere kadar her konuda müthiş yardımcı. Sonsuz teşekkürler Lale hanım.
Utku Seçkin Yükselen  01.11.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Geçmiş dönemlerde çeşitli vesilelerle farklı farklı gayrimenkul danışmanları ile çalışmıştık, fakat Lale Hanım ilk andan itibaren farkını hemen hissettirdi, son derece ilgili, çözüm odaklı ve tam bir profesyonel olan kendisine sonsuz teşekkürler....
Orçun Karabel  27.10.2013
Yorum Yapılan GD. Neslihan Şemsiyeci
Sevgili Neslihan Hanım'a çok teşekkür ederiz. İstediğimiz evi çok kısa sürede bize öneren ve kiralamamızın her aşamasında bize yardımcı olan danışmanımızdan çok memnun kaldık. sevgilerle Sanem Örgey
Sanem Örgey  23.10.2013
Yorum Yapılan GD. Hande Yerebakan
hande hanım su an oturduğumuz evi bulmamızda ve sonrasında gösterdiğiniz çabayla kısa sürede kontratı yapmamızdaki en büyük etkensiniz..samimiyetinizden dolayı teşekkür ediyorum..çalışmalarınızda başarılar diliyorum.
Sabri Sakinci  07.10.2013
Yorum Yapılan GD. Vural Altınkurt
Vural Beyi çok sevdiğim tanıdığım aracılı ile tanıdım ve 1, 5 yıldır satılmasını beklediğim evim için geçmiş yılların tecrübesiniemlakçılık sektörüne yansıtaraktemkinli, kontrollü, ve çok da hızlı bir şekilde satışı gerçekleştirdi. Kendisine müteşekkiri
Dilek  04.10.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale hanım müşteri memnuniyeti için 7/24 çalışan muhteşem bir insan teşekkürler. H EDİBALİ
H Edibali  04.10.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale hanımla iki senelik tanışıklığımız süresince çok iyi bir diyalog geliştirerek bu günlere geldik. Bu süre zarfında kiraya verdiğim dairemin herşeyi ile ilgilenerek kiracımla ilgili
sorunlarda beni zorda bırakmadı.Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Zuhal K.  03.10.2013
Yorum Yapılan GD. Elif Çelikel
Elif Hanım her türlü sorun çıktığında yardımcı olmuş, tüm toplantıları ayarlamış, çok profesyonel bir insan. İki taraf arasında tüm konuları çok nazik bir şekilde ayarlamış, herkese tavsiye ediyorum.
Boglarka Talu  01.10.2013
Yorum Yapılan GD. Elif Çelikel
Kendisinin eski Brokerı iken müşterilerine karşı gösterdiği profesyonel, vicdanlı, dürüst yaklaşımı, kendisinden hizmet alma isteğimi belirledi.Bundan sonraki yaşamımda benim çözüm ortağım Elif Hanım olacaktır.Bu huzurlu iş birliği için teşekkür ederim.
Zeynep Tezcan  01.10.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
lale hanım emlakçılara bakışımı kökten değiştirdi danışmanlığın ne demek olduğunu lale hanımı tanıyınca anlamak mümkün işini böylesine seven ve profosyonel yapan birini daha tanımadım bence remax lale hanımı değil lale hanım remaxı yüceltiyor
Fatih Aksoy  22.09.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
20 gün ev aradıktan sonra emlakçılık mesleğine hiç güvenim kalmamıştı ki Lale hanım ile tanıştık :) koşulları şekillendirip bizi mutlu kiracılar yaptı. Teşekkürler...
Mert Can Selçuk  19.09.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Emlak danışmalığının sadece ev sahibi ve kiracı arasında aracı olmak değil, kiralamadan sonra da devam eden bir hizmet olduğunu gösteren nadir bir danışman.Çok teşekkürler Lale hanım:)
Duygu Eke Selçuk  19.09.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale Hanım ile 15 gün önce tanıştık ve sayesinde Kentplus'a bir ev kiraladım. Özellikle ''bu evde olduğunuz sürece istediğiniz zaman beni rahatsız edebilirsiniz'' demesi bana güven verdi, hatta evin dizaynı ile ilgili yardımları oldu.Çok teşekkürler
Murat Sandikçi  18.09.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale Hanim, hem evin degeri tespit etme, hem de dogru kiraciyi bulma konusunda bize cok yardimci oldu. Kendisine cok tesekkur ediyor ve muhtemel musterilerine kendisi ile calismayi tavsiye ediyoruz.
Canan Cilingir  13.09.2013
Yorum Yapılan GD. Hande Yerebakan
kariyerinize ve karakterinize güvenimiz tamdır hande hanım.Başarılar.
Veli Engin Arslan  10.09.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Müsterisinin ve mal sahibinin ihtiyaç ve beklentilerine tam hakim, para kazanmaktan çok, doğru kiracıyı bulmak konusunda hassas davranan, kiralama sonrası da sık sık arayarak yardımcı olmaya gayret eden, konusunun uzmanı bir insandır. teşekkürler.
Ozan Erdinç  29.08.2013
Yorum Yapılan GD. Sibel Berkkan
Sayın Sibel hanımın Plazamızı kiralarken her iki tarafa karşı adil ve eşit mesafede duruşu, üstün iş ahlakı ve saygın kişiligi sayesinde kısa zamanda güvenli bir kiralama yaptık kendisine ve REMAX Armoniye çok teşekkür ederiz.
Altunel Yapı  27.08.2013
Yorum Yapılan GD. Ülkü Aşıcı
Eylül ayında evlenme ned ile uzun zamandır ev arıyordum.Ailemle balkonda otururken, Ülkü hn ın bizimle iletişime geçmesi sayesinde mutlu sonuca ulaştık. İşine olan saygısı sayesinde bizi hızlı bir işekilde sonuca ulaştırdığı için çok teşekkür ediyoru
Eray Çelik  03.08.2013
Yorum Yapılan GD. Ülkü Aşıcı
Kuzenim vasıtası ile Ülkü hn ile tanıştım... Uzun yıllardır oturduğumuz evimizi, ailemizin büyümesi nedeni ile kiraya vermek durumunda kalmış idik.. 7 gün içinde daha taşınmadan evimizi kiralamasından dolayı teşekkür ederiz... KORAY ÖZCAN
Koray Özcan  03.08.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Emlak işinde hızlı, profesyonel, pozitif ve çözüm bulucu birini arıyorsanız bu kesinlikle lale aykanat'tır. Yardımlarınız için teşekkürler
Mustafa Memişoğlu  03.08.2013
Yorum Yapılan GD. Ülkü Aşıcı
Bir yakınım vasıtası ile kendisi ile tanışma fırsatı bulduğum Ülkü hn ile yaklaşık 6 aydır hiç bir işlem yapılamayan evimi, tüm işlemleri eksiksiz yürüterek kısa süre içersinde satmasından dolayı minnattarım... ONUR ÖLMEZ
Onur Ölmez  01.08.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
İlk tanışmamız bundan 2, 5 önce Dumankaya Trend Sitesi'nde idi. Evin kiralanma ve diğer işlemleri için kendi işi gibi koşturan, her konuda yol gösteren, yardımcı olan, Lale Hanım'a sonuz teşekkürler.Başarılar...
Sinem Kandemir  31.07.2013
Yorum Yapılan GD. Neslihan Şemsiyeci
Sayın Neslihan hanım ve Remax size tşekkür ederim. Başka bir şehirde olmama rağmen, yatırım amaçlı küçük bir daire aldım. hiç sorun yaşamadım. ustelık bir yıl sonra da karlı sekılde sattım. çalısmalarınızda basarılar dilerim.
Murat Kayalar  25.07.2013
Yorum Yapılan GD. Gülseren Erkök
Sayın Gülseren Erkök'ten kiralamış olduğum dairenin işlemleri sırasında sabrı ve güleryüzlü yardımlarından dolayı kendisine ve sizlere çok teşekkür ederim.
Çağrı Akalın  17.07.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale Hanım a evimi kiralarken ve sonrasında ki tüm yardımları için çok teşekkür ederim. Kendisi sadece bir emlakçı olarak değil bir abla olarakda bana çok destek oldu. İşinde hem başarılı, titiz ve insani kişiliği ile herkese tvsiye edcgm bir emlakçı
Zümrüt Tunboylu  16.07.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale hanım pozitif enerjisi güvenilirliliği işinin ehli olması her konuda ilgili ve yardımcı olmasıyla vazgeçilmez bir danışman olmayı fazlasıyla hakediyor.
Sedef Hanioğlu  15.07.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale hanım sayesinde kiracı çıkıp da evim boş kalacak diye bir derdim yok, anında yeni kiracı buluyor ve her seferinde çok düzgün insanları getiriyor. Müşteri portföyü, güven vericiliği, işinin ehli olması ve pozitif yaklaşımlarıyla gerçekten uzman.
Deniz Seren  15.07.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Kiraladığım ev için sarfettiğim tek çaba kendisini aramak oldu; kalan herşeyi Lale hanım halletti. İlgili ve işi kolaylaştıracak birini arayanlar için Lale hanım doğru insan. Başarılar diliyorum.
Çağdaş Ürkmez  11.07.2013
Yorum Yapılan GD. Ümit Kösedağ
Satın aldığım evin 15 mirasçısı olmasına ve ortalama 1hafta tapu işlemleri sürmesine rağmen beni hiç yormadılar. Remax ın kurumsal yapısını en iyi şekilde temsil ediyorlar. Müteşekkirim.
Mustafa Altınay  27.06.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Tanışmamızdan sonra Lale hanımla birden fazla proje üzerinde çalıştık. Kendisi profesyonelliği, güvenilirliği ve angajmanı ile sektöründe fark yaratıyor. Bu sebeple Lale hanım, firması ne olursa olsun, arayacağım isimdir. Kendisine teşekkür ederim.
Kağan Hasan  29.05.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
İş nedeniyle İstanbul'da oturduğum evi Lale Hanım sayesinde bulmuştum. İşleyişleri ve problemleri çözmek adına Lale Hanım'ın gayretinden ve profesyonelliğinden çok memnun kaldım. Bundan sonraki tüm emlak işlerimde Lale Hanım'la irtibata geçeceğim.TŞK
Yücel Özeren  16.05.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale Hanım,
Kısa süre içerisinde talebimize uygun portföyü bulmanız ve istediğimiz evi almamızda göstermiş olduğunuz özveri ve katkılardan dolayı size çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını diliyorum
Sadi Kayıran  16.05.2013
Yorum Yapılan GD. Gülseren Erkök
Sayın Gülseren Erkök'den kiralamış olduğum dairenin işlemleri sırasında sabrı ve güleryüzüyle yardımlarından dolayı kendisine ve sizlere teşekkür ederim. Eczacı Çağrı Akalın
Çağrı Akalın  09.05.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Is dolayisiyla istanbulda bulunmaktayim lale hanim sayesinde esyali cok guzel bir ev tuttuk guleryuzlu isinde uzman bir gayrimenkul danismani buldugum icin cok mutluyum tesekkurler lale hanim
Muhammed Çal  04.05.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Sizin gibi bir Profosyonel ve kaliteli bir insanla karşılaşmak çalışmak sunmuş olduğunuz mantıklı yatırımlar ve daha sonrasında vermiş olduğunuz destekler İcin cok teşekkürler .
Hakan Sancak  04.05.2013
Yorum Yapılan GD. Vural Altınkurt
Kıymetli abim remax armoni deki yeni işin hayırlı uğurlu olsun.İzmir deki çalışma azmin ve tempon için sana teşekkür ederiz.Yılların sana verdiği tecrübelerini ve ilkelerini meslekte yeni olan arkadaşlara aktarman dileklerimizle...
Erkan Emlak  04.05.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Dumankaya Trend Sitesindeki dairemizi 2009 yılında Lale hn.vasıtası ile satın aldık.Her konuda yardımını ve desteğini gördüm.Kurtköy'de hem ev sahibi oldum hem de bir dost kazanmış oldum.Teşekkürler Lale hn.Selam ve saygılarımla.Güler Toguş
Güler Toguş  03.05.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
yaklaşık 1 senedir satmaya çalıştığımız evi Lale hanımın kararlılığı neticesinde 15 gün içinde satışını gerçekleştirdik. bundan sonraki alım satım işlerimizdede kendisinin yakın ilgisini alıcağımızdan eminim. tekrar teşekkür ederim sevgiler...
Lale Karakaş  22.04.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale Abla sayesinde uzun zamandır satamadığım evimi onun hassas ve titizlikle çalışması sonucunda sattım, kendisine cok cok tesekkür ederim hakikaten işinde çok çok başarılı:))
Burcu Deniz  18.04.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Sevgili Lale hn sizi tanımak ve hizmet almış olmak ne büyük şans .Eşimin ani görev değişikliği sebebiyle henüz 1 yşn. bebeğimizle ist.taşınmak zorunda kaldık ... Bu zorlu süreçte bize güvenilir, profesyonel destek verdi, evini açtı :) teşekkürler
Meral Yardımcı  16.04.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
3 Aydır sabırla aradığım evimi, Remax Focus Emlak Danışmanı Zübeyde ASLANGÜL hanımefendinin; büyük bir sabır, titizlik, doğru yönlendirmesi ve kriz yönetimi, özverisi ve Profesyonel çalışmaları sonunda edinmiş bulunmaktayım.Kendisine teşekkür ederim.
Orhan Alver  13.04.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale hanım ile 3 yıla yakın bir süredir çalışmaktayız.Gayrimenkul konusunda hem profesyonel hem de samimi yaklaşımı sadece sonuç odaklı olmaması aynı zamanda sürecin yönetiminde de göstermiş olduğu özenden dolayı kendisini tebrik ederim.Teşekkürler.
Fatih Hamidi  13.04.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale Aykanat sayesinde uzun zamandır satamadığım dairemi sattım. Bu satış işlemi sırasında oldukça profesyonel danışmanlık hizmeti aldım. Yardımlarından ötürü Lale Hanıma teşekkür ederim..
Alper Kiliç  11.04.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
gonul rahatlıgı ile, guvenle bir emlak sahibi olmak istiyorsanız, verdiginiz paranın karşiligini tam olarak almak istiyorsanız, iyi bir dost arkadaş sahibi olmak istiyorsanız, dogru adrestesiniz.Herşey için teşekkurler Lale Hanım

Kemal Mustafa Helvacıoglu  10.04.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale Hanım aracılığıyla bir ay önce Dumankaya Trend Sitesi'nden istediğimiz tarzda bir ev kiraladık. İlgisini esirgemediği ve gerektiği gibi titiz çalıştığı için teşekkür ediyorum.
Leyla Lisar  10.04.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale Hanım profesyonel bir hizmet anlayışıyla her türlü sorunumun çözüm sürecinde hep yanım olması, yapmakta olduğu işi Avrupa daki meslektaşları seviyesinde yaptığı için sonsuz teşekkürler
Hilmi Terzioğlu  09.04.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
1 yıl önce İstanbul'a taşındığım zaman Lale Hanım ile tanıştım. Profesyonelliği ve sevecenliğiyle İlk andan itibaren güven verdi. Satışla bitmeyen iletişim anlayışıyla, farkını ortaya koyduğuna inanıyorum. Teşekkürler..
Gürkan Güral  05.04.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale hanım dediğinizde orada bir an durmak gerekiyor, kendisini kısa birkaç cümle ile anlatmak aslında imkansız ancak bu kısıtlı zaman ve yerde özetle güleryüz, takip, ciddiyet, yardımseverlik, çözüm, hizmet ve daha nice vasıf hepsi onda teşekkürler.....
Metiner Kösem  05.04.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale Hanım,
Trend Sitesindeki dairemin Şubat ayında kiralanması sırasında, haklarımı gözetme gayretiniz için çok teşekkür ederim.Gösterdiğiniz bu gayret ve müşteri odaklı yaklaşımınızın devamını dilerim,

Saygılarımla

Tamer Denizci
Tamer Denizci  05.04.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale Hanim ile Dumankaya Trend sitesinde ev arayisimiz esnasinda tanistik..Bize en uygun evi sayesinde alabildik ve bundan sonraki surecte de kendisine yonlerdigimiz tum tanidiklarimiza gostermis oldugu ilgi ve alakadan dolayi sonsuz tesekkurler.....
Selen Sonmez  03.04.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale hanim kafamdaki emlakci profilini tamamen silen emlakciliksektorune deger katan biri olarak dusunuyorum tamamen guvene dayali bir sektorde Lale hanim gibi kaliteli meslegini cok seven caliskan insanlarin cogalmasi gerektigini inaniyorum
Erdal Yurtsever  03.04.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale Hanim ilk andan itibaren yuzunden eksik olmayan gulumsemesi ve sizi tum kosullarda rahatlatan yapisi ile kendinizi emin ellerde hissetmenizi sagliyor.Profesyonel ve kaliteli hizmet anlayisi icin kendisini tebrik ediyorum.Sonsuz tesekkurler.
Sema Isik Apohan  02.04.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
iş değişikliği için bursadan istanbula taşınıcağım sıra bır arkadaşım lale hanımı önerdi. ve eve girdiğim anda inanılmaz bi şaşkınlık yaşadım bekleğidimden çok fazlasıyla karşılaşmıştım. bu profesyonelliğiniz ve emeğiniz için çok teşekkürler lale hnm
Çağla Kaban  01.04.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale hanım, şimdiye kadar gördüğüm en iyi emlak danışmanı ve yaptığı işe saygını bana her durumda hissettirdi. Kiaraya verdiğim evin her şeyi ile ilgilendi ve kiracımla çok iyi bir diyalaog kurarak onlarında gönlünü kazandı. Teşekkürler Lale Hanım
Ahmet Mert  01.04.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale Hanım'a referans ile ulaştığımız için hizmet kalitesi ile ilgili bilgimiz bulunmaktaydı.Bizim beklentilerimizin de üzerine çıkan profesyonel bir hizmet anlayışıyla her türlü soru ve sorunumuzda sürecin başından sonuna yanımızda oldu. Teşekkürler
Ömür Ertanış  01.04.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale ablayla yaklaşık olarak 2 ay önce tanıştım kiralık ev arıyordum o kadar tatlı bir kadınki benim gibi kararsız bir kadına hiç görmediğim daireyi telefonla sattı. evi yerleştirme sürecinde abla kardeş olduk daha ne olsa çok sıkı bir dost....
Sevgi̇ Çayiroğlu  01.04.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Dairemin kıralaması esnasında tanıştığım Lale hanım için söylenecek fazla bir şey yok. Kendisini tanıdıktan sonra çıkan bir kiracı artık bende strese neden olmuyor. Herşey için yürekten teşekkürler.
Önder Cankurt  01.04.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale hanım'a Trend Kurtköy deki dairemin kiralanmasında
gösterdiği ilgi ve alakaya, hizmet kalitesine sonsuz teşekkürler . Hakikaten emlakçılar hakkındaki düşüncemi olumlu yönde değiştirdi.
Mutlu Sancak  01.04.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Yurt disinda olmama ragmen interaktif bir yolla butun esyalar tek tek beraber begenildi ve secildi(makarna suzgecinden yastik kilifina kadar). 4 gun icinde ev hazirlandi, temizlendi ve teslim edildi.Tam bir profesyonellik. Cok tesekkurler Lale Hanim
Ali Gunay  29.03.2013
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale hn emlakcı degil hakiki anlamda bir emlak danışmanı aradaki farkı da ancak ondan hizmet aldıktan sonra anlayabilirsiniz diyorum.Kendisine teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum
Güneş Güzen  28.03.2013
Yorum Yapılan GD. Elif Çelikel
Elif hanım ile birlikte çalışmaktan büyük bir mutluluk duydum. gerek son derece dürüst yaklaşımı, gerek yardımsever ve olumlu ruh hali, gerek işleri son derece kolay halletmesi beni çok rahatlattı. İhtiyaç duyduğumda ilk başvuracağım kişi olacaktır.
Funda Yalçın  11.03.2013
Yorum Yapılan GD. Elif Çelikel
Elif hanım, ilk andan son anımıza kadar çok yardımcı oldu. Olumlu ve sıcak diyaloğu ile kesinlikle tavsiye ederim. Evren Çelik. Reklamcı
Evren Çelik  11.03.2013
Yorum Yapılan GD. Gülseren Erkök
Günaydın Gülseren hanım. Bize bu evi bulduğunuz için çok teşekkür ederim.İnşallah bu evde uzun seneler otururuz. Sevgiler Rezzan-Atilla Arıduru
Rezzan Arıduru  07.03.2013
Yorum Yapılan GD. Gülseren Erkök
Gülseren Hanım'dan alınan danışmanlık hizmetlerinin her seferinde kısa sürede sonuç alınmasının yanısıra, hizmet kapsamı da beklentilerin ötesinde gerçekleşti.
Kendisine teşekkür ederim.
H Koray  06.03.2013
Yorum Yapılan GD. Elif Çelikel
Sayın Elif Çelikel ;
Mimari ofis olarak kiralamak istediğimiz emlak için, süratle yaptığınız hazırlık süreci, olumlu enerji dolu duruşunuz ve güler yüzünüz için teşekkür ederim.
Başarılarınızın devamını dilerim ;
A.Cüneyt Onur
Cüneyt Onur  28.02.2013
Yorum Yapılan GD. Gülşah Aydın
RE/MAX Temsilcisi Bayan Gülşah Aydın ile temas ederek göstermiş olduğu yakın alaka ile gösterilen daireyi kiraladık. Teşekkür ederiz.
Rıfat Özlevatan  20.02.2013
Yorum Yapılan GD. Gülşah Aydın
Evimizin kiraya verilmesi için Gülşah Aydın hanım büyük bir gayret göstermiştir. Çalışmalarından memnun olduk. Teşekkür ederiz. Yalçın Başol
Yalçın Başol  20.02.2013
Yorum Yapılan GD. Gülseren Erkök
Yeni satın aldığımız evimiz ile ilgili bizlere göstermiş olduğunuz yakınlık ve doğru bilgilendirmeler neticesinde hiçbir problem yaşamadan 2 günde tapumuzu teslim aldık.Bu gecen zaman içinde oluşan dostluğumuzun uzun omurlu olmasını dileriz.
Seda Ve Kemal Erkman  27.12.2012
Yorum Yapılan GD. Pelin Güven
Türk Sağlık Sendikası 2 nolu kadıköy şubesini açmak için arayış içindeyken özverili bir şekilde yardımlarını esirgemeyen, çözüme yönelik yaklaşımları sonucunda bize en uygun ofiste çalışma şansı sağlayan Pelin hanım'a sonsuz teşekkürler..
Alper Alıcı  25.12.2012
Yorum Yapılan GD. Pelin Güven
Pelin hanım en kısa zamanda beklentilerimize uygun bir dükkan gösterdi. 2.yeri görme gereği duymadan 1 hafta da işlemleri tamamladık ve dükkanı aldık.Pelin hanımın yakın ilgisi, takipçiliği ve konuya yaklaşım tarzından çok memnun kaldık.Başarılar
S.giray Velioğlu  25.12.2012
Yorum Yapılan GD. Pelin Güven
Ortaklarınızdan Pelin Güven'in evimizin satışı esnasında bize verdiği hizmetten çok memnun kaldığımızı belirtmek isterim.Güleryüzlü, ilgili ve özverili çalışması için ona teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.
Burçin Yıldız Araz  13.12.2012
Yorum Yapılan GD. Pelin Güven
Pelin Hanım'la az zaman harcayarak istediğim daireyi satın alma imkanı buldum.Kurduğu iletişim ve satış sonrası takibiyle ona teşekkür borçluyum.Kendisinden gayrimenkulle ilgili her zaman yardım alacağıma eminim.Başarılarının devamını dilerim..
Nuri Güven  13.12.2012
Yorum Yapılan GD. Pelin Güven
Dairemin satarken, işinizi gönülden ve sabırla yapmanız beni çok etkiledi.İş disiplininiz ve takibiniz randevularınıza zamanında gelmeniz profesyonelliğinizi de göstermiş oldu. Bundan sonraki satışlarım da da sizinle çalışmaktan mutluluk duyacağım!
Mahmut Nas  12.12.2012
Yorum Yapılan GD. Pelin Güven
İhtiyaç halinde her türlü mülkümü hiç düşünmeden Pelin Hnm'a teslim etmeye devam edeceğim.Nedeni;sabırlı, çalışkan ve takipçi olmasıdır.Danışmanınız Pelin Güven'in kurumunuz için bir ayrıcalık ve şans olduğunu belirtir başarılarının devamını dilerim.
Mehmet Karademir  12.12.2012
Yorum Yapılan GD. Pelin Güven
İlgilendiğimiz dairenin satış sürecinde yakın ilgisini üzerimizden hiç eksik etmedi.Çıkan problemlere hızla çözüm üreterek, sorunsuz şekilde istediğimiz daireye sahip olmamızı sağladı.Profesyonel danışmanlığın ve desteğin için çok teşekkür ederiz.
Muhittin Dökmeci  12.12.2012
Yorum Yapılan GD. Pelin Güven
Pelin Hnm'a Kozyatağındaki şahsıma ait gayrimenkulun satılması sürecinde yapmış olduğu profesyonel, hızlı, disiplinli, detaycı ve dürüst çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.
M.aykut Bulut  11.12.2012
Yorum Yapılan GD. Pelin Güven
Pelin hnm sayesinde bütçeme en uygun ve istediğim daireyi satın aldım.Kendisini tuttuğunu koparan, insana güven veren profesyonel danışmanlığıyla, güleryüzüyle ve her ince detayı araştırmasıyla çok başarılı buldum ve memnun kaldım.Sonsuz teşekürler
Nigar Memişoğlu  11.12.2012
Yorum Yapılan GD. Pelin Güven
Dairemizin kiralanması sırasında sahsınız ve Remax Armoni adına göstermiş olduğunuz yakın ilgi, alakanız profesyonelliğiniz aynı zamanda anlayışınız için, en önemlisi istediğimiz kiracı adayını bulmanızdaki yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz.
Salih Günhan  11.12.2012
Yorum Yapılan GD. Pelin Güven
Pelin hanım, dairemizi kiralarken bizi çok iyi anladı.Bir hayli seçici davranarak istediğimiz kiracıyı buldu.Kendisine titiz çalışmalarından, anlayışından ve özverisinden dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dileriz...
Selnur Çelen  11.12.2012
Yorum Yapılan GD. Pelin Güven
Hala Pelin hanımla tanışamayanlar için bir an evel tanışmalarını tavsiye ederiz.Hiç ev alma düşünceniz yoksa dahi hayalinizden geçen evi bulup sizi ev sahibi yapabilir.İyi ki vardınız her şey için teşşekkürler....
Levent Öcal  11.12.2012
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale Aykanat tek kelimeyle harika bir insan .İstediğim evin hayallerini bitirmek üzereyken Hızır gibi yetişip benim hayallerimi gerçekleştirdi O' na gerçekten minnettarım.İşinde son derece profesyonel, dürüst ve doğru bir kişilik. Teşekürler L.AYKANAT
Arzu Yılmaz  17.11.2012
Yorum Yapılan GD. Elif Çelikel
Elif hanım, evimizi kiralama sürecimizde her adımda bize müthiş destek oldu. Ne zaman arzu etsek hızla dönüş yaptı. Tüm detayları titizlikle takip etti. Ev sahibimizle yapıcı bir ilişk kurmamızda olumlu enerjisiyle katkı sağladı.Çok teşekkür ediyoruz
Elif Karakışla  12.11.2012
Yorum Yapılan GD. Özlem Akyol
6 senedir bu mesleği olunması gerekenden öte başarı ile gerçekleştirerek birçok yeni Gayrimenkul Danışmanına örnek olduğunuz ve tecrübelerinizi paylaştığınız ilham verici sunumunuz için sizi tebrik ederim
Barış Kiliçarslan  07.11.2012
Yorum Yapılan GD. Metin Kamaşak
başarılı bir işadamısınız...sizi tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.
Kadir Endürlük  06.11.2012
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale hanım ev alma sürecinde ve sonrasında bir çok konuda bize yardımcı oldu.Kendisi emlak danışmanlığı konusunda profosyonel ve her zaman danışabilenecek bir uzmandır.Teşekkür ederiz.
Aytaç Akin  01.11.2012
Yorum Yapılan GD. Elif Çelikel
Yatırım kararımla ilgili Elif Hanımla yaptığımız çalışma ve sonuçta aldığımız ticari binadan dolayı çok memnun kaldım.Bundan sonraki gayrimenkul işlerimiz ile ilgili tekrar kendisiyle çalışmaktan memnunluk duyacağım.
Suat Köran  27.10.2012
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
harika bir şahsiyet yaptığı işler bunun göstergesi.....
Coupe Coupe  13.10.2012
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale Hanıma öncelikle bana göstermiş olduğu ilgiden dolayı cok teşekkÜr ederim bütün içtenliğiyle daire sahibi olmam için uğraştı ancak ozel sebeplerden dolayı kısmet olmadı.Ancak bundan sonra gayrimenkul denince aklıma Lale Hanım gelecek, BAŞARILAR!
Enes Erturk  26.09.2012
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Kiralama sürecinde göstermiş olduğu samimiyet ve titizlik, Kiralama sonrasında da aynı şekilde ilgi gösterdiği için kendisine çok tesekkür ediyorum...Kesinlikle tanıdığım hiçbir emlakçıya benzemiyor...
Güldem Erol  25.09.2012
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Öğrencilik hayatım ve daha sonrasında karşılaştığım emlakçı profiliyle alakası olmayan gerçek anlamda bir danışman.Danışmanlıktan öte en zor zamanımda bana yardımcı olmak için gösterdiği çabayı hiç unutamam.herşeyden öte, Lale Hanım, çok TEŞEKKÜRLER...
Serap Kahraman  24.09.2012
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Uzun süredir merkezindeki evimden, güv. bir sit. taşınmayı planlıyordum. Lale hanım doğru analiz ile nokta atışı yaparak uygun yer buldu.ilk baktığım yeri kiraladım. Kiralama sonrasında da her desteği verdi. Bildiğimiz emlakçılarda çok ayrı.Teşekkür
Erkan Günemre  21.09.2012
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Trend Kutköy deki dairelerimin kiralanmasında kiracı seçimi konusundaki titizliği ve ciddiyeti ayrıca kiralama sonrasında bile verdiği hizmet-yardımlar müşteri odaklılığı ne kadar içselleştirdiğinin örneğidir.Kendisi dışında başkasından hizmet almayı
Tamer Denizci  21.09.2012
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale Hanım ile 1 yıl önce kiralık ev arayış sürecimde tanıştık. Kendisi hem bu süreçte hem de evimi kiraladıktan sonra vakit ayırıp her konuda yardımcı oldu.Bundan sonraki emlak arayışlarım için de kendisinden başka danışman düşünemiyorum.
Ezgi Aslan  20.09.2012
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
lale aykanatla 2 sene önce tanıstık. Prensibli ve is bitiriciliği sayesinde cook coook memnun kaldık. calısmaya devam ediyoruz ve herkezede memnuniyetimizden bahsediyoruz.İs disiplini ve insanlarla diyaloğu mükemmmel.İs hayatında basarılar dileriz.
Gül Tanrıverdi  19.09.2012
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale hanım kiralama sürecinde vesonrasında bir çok konuda yardımcı oldu.Ev sahibi ve benim çıkarlarımı gözetmesi, dürüst ve doğru bildirimleri ile süreci çok kısaltması önemliydi.Kiralamadan sonrada her konuda hala kendisine danışmaktayım.TEŞEKKÜRLER
Cüneyt Karaman  17.09.2012
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Lale Hanım ile eşim ve ben ilk yatırımımı yaptığım Mutlu City konutlarında tanıştık. Bize her konuda çok yardımcı oldu ve işimizi her anlamda kolaylaştırdı. İşinin ehli ve güven veren bir danışman olarak her zamanda ilk başvuracağımız kişi olacak.
Egemen Bulut  14.09.2012
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Universite eğitimim için İstanbulda oluyorum. Dumankaya Trendde 1 senelik ev kiraladık, Lale Hanım bize çok yardımcı oldu. Hem ev seçiminde hem de evi tuttuktan sonra elektrik-su ve doğalgaz işlemlerini yapmamızda çok yardım etti.
Onur Uyar  14.09.2012
Yorum Yapılan GD. Lale Aykanat
Sahibinden.com aracılığı ile bize ulaşan, sektörün en iyilerinden Remax güvencesiyle hizmet sunan, en iyi şekilde müşterisinin ne istediğini çok çabuk anlayabilen ve hemen sonuca varabilen bir arkadaşımız, kendisine çok teşekkürler ve başarılar dilerim.
Erhan Demi̇r  13.09.2012
Yorum Yapılan GD. Gülseren Erkök
Aradığım kriterlere uygun evin tespiti, ev sahibi ile iletişimin sağlanması hususunda firmanız ve Gülseren Hanım ile çalışmak bir şanstı. Kibar, anlayışlı ve yardımsever tutumunuz sayesinde kısa aradığım evi buldum. Başarılarınızın devamını dilerim.
Damlanur Keçeci  25.07.2012
Yorum Yapılan GD. Elif Çelikel
Evimin kiralama süreci başlangıcında taşıdığım tüm endişelerimi, titiz, nazik, işe hakimiyetiniz, çözüm odaklı ve detaycı yaklaşımınızla ortadan kaldırdığınız ve bana çok güzel bir kiracı kazandırdığınız için size tüm kabimle teşekkür eder başaralınızı
ZUHAL ATEŞ  25.06.2012
Yorum Yapılan GD. Ömer Sağlam
Ömer Bey Vermiş olduğunuz Hizmetten dolayı teşekkur eder, Çalışmalarınızın dürüstlük ve öz verili bir şekilde devam etmesini temenni ederim ..
Abdurrahman AFYON  10.05.2012
Yorum Yapılan GD. Gülseren Erkök
Evimizin kiralanması konusunda verdiği profesyonel hizmetten ötürü sayın Gülseren hanıma teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. Saygılarımızla, Bülent Karlıkaya
Bülent Karlıkaya  01.02.2012
Yorum Yapılan GD. Gülseren Erkök
Yoğun bir şekilde ev ararken Gülseren hanımın ciddi desteği sayesinde Suadiye'de istediğimiz evi bulduk. Yaklaşımları son derece pozitif, iletişimleri, empati kurmaları üst düzeyde ve çok kibardı. Sevgi ve Saygılarımla.
Ahmet Eke  01.02.2012
Yorum Yapılan GD. Elif Çelikel
İşyerimizin kiralanması aşamasında verdiğiniz sorunsuz hizmete, güleryüzlü, titiz, kaliteli ve profesyonel yaklaşımınıza sonsuz teşekkürler.
BERCİS BORAN  28.12.2011
Yorum Yapılan GD. Sibel Berkkan
Sibel Hn, Şerifalideki ticari binamızın kiralanmasında göstermiş olduğu değerli gayretlerine ve işine duyduğu hassasiyete çok teşekkür eder, tecrübelerini müşterileri ile paylaşarak işini sonuçlandırmasından dolayı tebrik ederiz. Aydoğan Kapı Kolları
Recep Doğan  21.12.2011
Yorum Yapılan GD. Pelin Güven
7-8 ay sürer diye düşündüğümüz süreç 5-6 SAATTE TAMAMLADIĞINA HALA İNANAMIYORUZ!Herşey acabımı dediğimiz bir evle başladı? Doğru yönlendirmeleri, iş bitiriciliği pozitif yaklaşımı, güleryüzlülüğü ve profesyonel süreç yönetiminiçin tşk. Merve Yağmuroğlu
E.Merve Yağmuroğlu  08.04.2011
Yorum Yapılan GD. Pelin Güven
Verdiği hizmet kalitesiyle müşteri ve piyasa odaklı çalışmaşarıyla, kişisel ve kurumsal diyologlarıyla güven ve taktirlerimi kazanmıştır. Bundan sonraki çalışmalarında aynı titizliği ve başarıyı göstereceğine eminim. Haluk YAVUZ
Haluk Yavuz  08.04.2011
Yorum Yapılan GD. Elif Çelikel
Elif Hanım evimizin kira verilme sürecinde başından beri son derece ilgili, özenli ve çözümcüydü. Konuyla ilgili tüm soru ve isteklerimize anında yanıt verdi ve sayesinde gayet tatlı ve güvenilir bir kiracımız oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
İlhan Uz  23.03.2011
Yorum Yapılan GD. Elif Çelikel
İşinize göstermiş olduğunuz titizlik ve profesyonel yaklaşımınız için çok teşekkür ederim.Başarılarınızın ve yıldızlarınızın**** artmasını diliyorum. Muhteşemsiniz...Saygı ve sevgilerimleYafes Erişken
YAFES ERİŞKEN  22.03.2011
Yorum Yapılan GD. Ece Güven
Baytur Kozyatağı Konutlarındaki dairelerimizin satış /kiralama işlemlerinde, sunduğunuz profesyonel çözümler sayesinde en başarılı sonuca ulaştık.Göstermiş olduğunuz üstün gayret ve performansınızdan dolayı size teşekkür ederiz.ŞENGÜLLER-FEVZİ ŞENGÜL
Fevzi Şengül  17.01.2011
Yorum Yapılan GD. Ece Güven
Evimizi satın alırken, her aşamada verdiğiniz danışmanlık hizmeti için size çok teşekkür ederiz. Biz sadece imza attık, Gerisinizi siz takip edip, çözdünüz. Sevgiler, AYŞE ESEN
Ayşe Esen  23.12.2010
Yorum Yapılan GD. Ece Güven
İşinizdeki tecrübeleriniz, gayrimenkul pazarına olan hakimiyetiniz vede her şeyden önemlisi bana vermiş olduğunuz güven sayesinde evimi size teslim ettim, yanılmadığımıda kısa sürede gösterdiniz, bundan sonra mülklerim size emanet.Sevgiler Kemal Sevgi
kemal Sevgi  23.12.2010
Yorum Yapılan GD. Ece Güven
Hande BilginEce hanım hiç düşünmediğimiz bir anda bizi daire sahibi yaptı, aslında aldığımız evi bize telefonda sattı diyebilirim sanıyorum profesyonellikte bu. Bir kez daha teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum. Hande Bilgin
Hande Bilgin  23.12.2010
Yorum Yapılan GD. Ece Güven
Dairemizin satışını 1 ay gibi kısa sürede tamamladınız, etkin ve hızlı pazarlama kanallarınız için size sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.Banu Kansu
Banu Kansu  23.12.2010
Yorum Yapılan GD. Ece Güven
Dairemizin satışında, bize vermiş olduğunuz danışmanlık hizmeti ve pazarlamadaki güçlü kanallarınız sayesinde evimizi bir hafta içinde sattık.arkadaşlarımıza ve yakınlarımıza şimdiden sizi tavsiye etmeye başladık bile çok teşekkürler MURAT AYGÜN
Murat Aygün  23.12.2010
Yorum Yapılan GD. Ece Güven
Baytur gibi bir projeden bütcemize uygun bir daire buldunuz hemde şerefiye değeri çok yüksek, size minnettarız.DİLEK TAN
Dilek Tan  23.12.2010
Yorum Yapılan GD. Sibel Berkkan
Sayın Berkkan’ın işine gösterdiği önem ve ilgi müşteri memnuniyeti açısından ben eşim tarafından tam puanla değerlendirdiğimizi bilgilerinize sunarım. İLerideki emlak işlerimizde de kendisi ile memnuniyetle çalışmak isterim. Hasan Gedikoğlu
Hasan Gedikoğlu  
 
  Brokerlarımız
 
Metin Kamaşak - Broker
Metin Kamaşak
Broker / Owner
Şükrü Erbakırcı - Broker
Şükrü Erbakırcı
Broker / Owner
Kemal Bakır - Broker
Kemal Bakır
Broker / Owner

  Genel Koordinatör

Kamuran Sağlam - Genel Koordinatör
Kamuran Sağlam
Genel Koordinatör
  Gayrimenkul Danışmanlarımız

Maksimum Sistemdeki Gayrimenkul Danışmanlarımız


Ayla Kılıçay - Gayrimenkul Danışmanı
Ayla Kılıçay
G.Danışmanı
Doğan Dabak - Gayrimenkul Danışmanı
Doğan Dabak
G.Danışmanı
Ece Güven - Gayrimenkul Danışmanı
Ece Güven
G.Danışmanı

Lale Aykanat - Gayrimenkul Danışmanı
Lale Aykanat
G.Danışmanı
Medar Kamaşak - Gayrimenkul Danışmanı
Medar Kamaşak
G.Danışmanı
Özlem Akyol - Gayrimenkul Danışmanı
Özlem Akyol
G.Danışmanı

Sibel Berkkan - Gayrimenkul Danışmanı
Sibel Berkkan
G.Danışmanı
Ufuk Tan - Gayrimenkul Danışmanı
Ufuk Tan
G.Danışmanı

RAPP Sistemindeki Gayrimenkul Danışmanlarımız

Alper Sarısoy - Gayrimenkul Danışmanı
Alper Sarısoy
G.Danışmanı
Aytül Işık - Gayrimenkul Danışmanı
Aytül Işık
G.Danışmanı
Başak Özdemir - Gayrimenkul Danışmanı
Başak Özdemir
G.Danışmanı
Belgin Büyük - Gayrimenkul Danışmanı
Belgin Büyük
G.Danışmanı
Berna Meriç - Gayrimenkul Danışmanı
Berna Meriç
G.Danışmanı
Berna Tokad - Gayrimenkul Danışmanı
Berna Tokad
G.Danışmanı
Bircan Ateş - Gayrimenkul Danışmanı
Bircan Ateş
G.Danışmanı
Burçak Kaya - Gayrimenkul Danışmanı
Burçak Kaya
G.Danışmanı
Cengiz Bilgin - Gayrimenkul Danışmanı
Cengiz Bilgin
G.Danışmanı
Cengiz Deviren - Gayrimenkul Danışmanı
Cengiz Deviren
G.Danışmanı
Ebru Erkimisyan - Gayrimenkul Danışmanı
Ebru Erkimisyan
G.Danışmanı
Elif Çelikel - Gayrimenkul Danışmanı
Elif Çelikel
G.Danışmanı
Emrah Demir - Gayrimenkul Danışmanı
Emrah Demir
G.Danışmanı
Engin Saka - Gayrimenkul Danışmanı
Engin Saka
G.Danışmanı
Erhan Kandemir - Gayrimenkul Danışmanı
Erhan Kandemir
G.Danışmanı
Erkan Halaçoğlu - Gayrimenkul Danışmanı
Erkan Halaçoğlu
G.Danışmanı
Erol Bölük - Gayrimenkul Danışmanı
Erol Bölük
G.Danışmanı
Fatih Yıldırım - Gayrimenkul Danışmanı
Fatih Yıldırım
G.Danışmanı
Gökhan Çağın - Gayrimenkul Danışmanı
Gökhan Çağın
G.Danışmanı
Gökhan Hasan Sıcak - Gayrimenkul Danışmanı
Gökhan Hasan Sıcak
G.Danışmanı
Gülay Tüysüz - Gayrimenkul Danışmanı
Gülay Tüysüz
G.Danışmanı
Gülşah Aydın - Gayrimenkul Danışmanı
Gülşah Aydın
G.Danışmanı
Gülseren Erkök - Gayrimenkul Danışmanı
Gülseren Erkök
G.Danışmanı
Güven Kılıçay - Gayrimenkul Danışmanı
Güven Kılıçay
G.Danışmanı
H.fehmi Özer - Gayrimenkul Danışmanı
H.fehmi Özer
G.Danışmanı
Hande Yerebakan - Gayrimenkul Danışmanı
Hande Yerebakan
G.Danışmanı
İlknur Harmanoğlu - Gayrimenkul Danışmanı
İlknur Harmanoğlu
G.Danışmanı
Kamil Omay - Gayrimenkul Danışmanı
Kamil Omay
G.Danışmanı
Mehtap Sezegen - Gayrimenkul Danışmanı
Mehtap Sezegen
G.Danışmanı
Mine Koramaz - Gayrimenkul Danışmanı
Mine Koramaz
G.Danışmanı
Murat Tığlı - Gayrimenkul Danışmanı
Murat Tığlı
G.Danışmanı
Mustafa Reyhan Özercan - Gayrimenkul Danışmanı
Mustafa Reyhan Özercan
G.Danışmanı
Necdet Karakoyun - Gayrimenkul Danışmanı
Necdet Karakoyun
G.Danışmanı
Neslihan Şemsiyeci - Gayrimenkul Danışmanı
Neslihan Şemsiyeci
G.Danışmanı
Nevin Tar - Gayrimenkul Danışmanı
Nevin Tar
G.Danışmanı
Ömer Sağlam - Gayrimenkul Danışmanı
Ömer Sağlam
G.Danışmanı
Oya Tüzün Aksoy - Gayrimenkul Danışmanı
Oya Tüzün Aksoy
G.Danışmanı
Pelin Güven - Gayrimenkul Danışmanı
Pelin Güven
G.Danışmanı
Pınar Atasoy - Gayrimenkul Danışmanı
Pınar Atasoy
G.Danışmanı
Pınar İnce Özer - Gayrimenkul Danışmanı
Pınar İnce Özer
G.Danışmanı
Sarp Güzeloğlu - Gayrimenkul Danışmanı
Sarp Güzeloğlu
G.Danışmanı
Selma Er - Gayrimenkul Danışmanı
Selma Er
G.Danışmanı
Sevda Aytaç - Gayrimenkul Danışmanı
Sevda Aytaç
G.Danışmanı
Turgay Yaktı - Gayrimenkul Danışmanı
Turgay Yaktı
G.Danışmanı
Ülkü Aşıcı - Gayrimenkul Danışmanı
Ülkü Aşıcı
G.Danışmanı
Ümit Kösedağ - Gayrimenkul Danışmanı
Ümit Kösedağ
G.Danışmanı
Vural Altınkurt - Gayrimenkul Danışmanı
Vural Altınkurt
G.Danışmanı
 
  Ofis Ekibimiz
 
Ebru  Küçük - Ofis Asistanı
Ebru Küçük
Ofis Asistanı
Gamze Tez - Ofis Asistanı
Gamze Tez
Ofis Asistanı
Gülten Çakır - Ofis Asistanı
Gülten Çakır
Ofis Asistanı
Okan Akgül - Muhasebe & Finans
Okan Akgül
Muhasebe & Finans
 
Popüler Şehir Aramaları:
Adana| Afyon| Aksaray| Ankara| Antalya| Aydın| Balıkesir| Bolu| Bursa| Çanakkale| Çankırı| Denizli| Düzce| Edirne| Eskişehir| Gaziantep| Girne (Kyrenia)| Hatay| İstanbul-Anadolu| İstanbul-Avrupa| Isparta| İskele (Trikomo)| İzmir| Kastamonu| Kayseri| Kırıkkale| Kırklareli| Kocaeli| Konya| Lefkoşa (Nikosia)| Magusa (Famagusta)| Manisa| Mardin| Mersin| Muğla| Sakarya| Samsun| Tekirdağ| Trabzon| Yalova| Yozgat
Popüler Yapı Tipi Aramaları:
Satılık Daire| Kiralık Daire | Satılık Ofis | Kiralık Ofis | Satılık Mağaza/Dükkan | Kiralık Mağaza/Dükkan | Satılık Residence |Kiralık Residence | Satılık Site Dairesi | Kiralık Site Dairesi | Satılık Villa | Kiralık Villa | Satılık Dublex | Kiralık Dublex | Satılık Ofis Katı | Kiralık Ofis Katı | Satılık Ofis Plazası | Kiralık Ofis Plazası | Satılık Depo | Kiralık Depo | Satılık Müstakil Ev | Kiralık Müstakil Ev | Satılık Stüdyo Daire | Kiralık Stüdyo Daire | Satılık İkiz Villa | Kiralık İkiz Villa | Satılık Tüm Bina | Kiralık Tüm Bina | Kiralık Muayenehane | Satılık Yazlık Ev | Kiralık Yazlık Ev | Satılık Ticari Villa | Kiralık Ticari Villa | Kiralık Antrepo | Satılık Tatil Köyü | Satılık Yalı Dairesi| Satılık Kafe | Kiralık Kafe | Satılık Eczane | Kiralık Eczane | Satılık Apart | Kiralık Apart |
 Servis COMUNER  
 
USD : 2,1676 TL  |  Euro : 2,8476 TL  |  Sterlin : 3,6089 TL  |  TCMB
Sayfanın oluşma süresi 0,313 sn dir.