Sıra dışı Danışmanlar, Sıra dışı Sonuçlar
GAYRİMENKUL ARAMA RE/MAX'Lİ ARAMA
FRANCHİSE FIRSATLARI İNSAN KAYNAKLARI
RE/MAX Türkiye | RE/MAX Dünyası
Üye Girişi | Özel Ağ | English
11. Yıl
Armoni  Kadıköy - Sahrayıcedit
Her RE/MAX ofisi bağımsız bir franchise işletmesidir
 Ofis Bilgileri 
 Portföyler 
 Haberler 
 Projeler 

GAYRİMENKUL ALIM, SATIM VE KİRALAMA İŞLEMLERİNİZDE MAKSİMUM HİZMET VE PROFESYONEL ÇÖZÜM ODAKLI
'AVRUPA'NIN 2. VE TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DENEYİMLİ EKİBİ'
OLARAK DANIŞMANLIK HİZMETİ SUNUYORUZ...

AVRUPADA 1.500 OFİS İÇERİSİNDE;
* EN FAZLA DANIŞMANI OLAN 2. OFİS.
* EN FAZLA İŞLEM YAPAN 3. OFİS.
* EN FAZLA CİRO YAPAN 3. OFİS.

***MUTLU OFİS, MUTLU KAZANÇ, MUTLU MÜŞTERİLER***


Bizler, İnsanların gayrimenkul ihtiyaçlarını karşılarken, müşterilerin isteklerini öncelikle değerlendirebilen, kazançlı ve mutlu çözümler üretebilen, yüksek ve kaliteli hizmeti profesyonelce sunabilen;
RE/MAX ARMONİ GAYRİMENKUL DANIŞMANLARIYIZ.
Şemsettin Günaltay Cad. No:213 K:1 Erenköy, Kadıköy İstanbul-Anadolu
Tel    : 0216 368 15 75
Faks  : 0216 368 20 69 
   

İnternet Linkleri 
KONUT, TİCARİ, PROJE, ARSA VE KENTSEL DÖNÜŞÜM DANIŞMANLIĞINDA UZMAN EKİBİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ.
* ÇÖZEMEYECEĞİMİZ HİÇBİR GAYRİMENKUL SORUNU YOKTUR! *

RE/MAX®  Armoni Harita Yerleşimi
Müşteri Yorumları
Yorum Yapılan GD. Hande Yerebakan
Hande hanım emekleriniz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim, sizinle çalışmaktan çok mutlu oldum. Güvenilir ve samimi yaklaşımınızdan etkilendim, işlerinizde kolaylıklar dilerim.
Meryemfirat  07.11.2014
Yorum Yapılan GD. Gülseren Erkök
Gülseren Hanım, ev arama sürecimizin tümünde gayet başarıı bir şekilde devamlı yanımızda oldu. Tüm taleplerimizi en kısa zamanda çözmek için elinden gelen gayreti gösterdi.
İlgisinden dolayı kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.
Ataollah Maleki  04.11.2014
Yorum Yapılan GD. Alper Sarısoy
Yaptığınız içten ve sorunsuz yardımlardan dolayı teşekkür ederim.Başarılarınızın devamlı olmasını dilerim.
Selçuk Birden  28.10.2014
Yorum Yapılan GD. Mustafa Reyhan Özercan
Daire ararken Mustafa Beye danışarak en doğru kararı vermişim.Güvenilir, herkonuda yardımcı, özverili, mükemmel bir kişi.Sizi iyiki tanıdık.Çok teşekkür ederim.Ayrıca Remax gayrimenkulada çok teşekkür ederim.bize MUSTAFA BEYi tanıma fırsatı verdiği için
Ayse Okul  13.10.2014
Yorum Yapılan GD. Mustafa Reyhan Özercan
Acıbadem de kiraya verdiğim dairemi çok kısa bir sürede kiracı bulmanız, kiracımdan hem gününde ödemelerinden hemde apartman sakinlerinin iyi iffadelerinden çok memnunum.Bir süre sonra benim kiracı hakkındaki memnuniyet sorgulamanıza teşekkür ederim.
Mehmet Nuri Bilgili  13.10.2014
Yorum Yapılan GD. Mustafa Reyhan Özercan
SAYGI DEĞER MUSTAFA BEY YEDİTEPE İNŞAAT VİSTA HILL RESİDENCE PROJESİNE YAPMIŞ OLDUĞUMUZ KATKILARDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. GEREK GÖRÜŞLERİNİZ GEREK SAYGI DEĞER SICAK KONUŞMALARINIZLA BİZLERE KATKI SAYLADIĞINIZ İÇİN SİZE MÜTEŞEKKİRİZ.
Yeditepe İnşaat  03.10.2014
Yorum Yapılan GD. Neslihan Şemsiyeci
Neslihan Hanim, bizlere kiraci bulmamizda iyi bir servis verdi, bize yapacak cok fazla birsey birakmadi. Ayrica kira anlasmasi yapildiktan sonra da bizimle ilgilenmeye devam etti. Basarilar dilerim.
Aykut Cimir  30.09.2014
Yorum Yapılan GD. Alper Sarısoy
Sonuç odaklı, hızlı, güvenilir bir danışman. samimiyetini ve başarı odaklı tutumunu canı gönülden destekliyorum
İsmet Aydınlıoğlu  03.09.2014
Yorum Yapılan GD. Hande Yerebakan
Teşekkürler her şey için. Sayılı zaman dilimi içinde en hızlı şekilde Şahsınızı ve şirketinizi anlatabilen ve hedefe kilitlenen yapınız, helede Türkiye'de ender bulunan şekilde iş bilginiz ve yaklaşımınız için tekrar teşekkürler Hande Hanım.
Nazım Şamlıoğlu  29.08.2014
Yorum Yapılan GD. Hande Yerebakan
Şirketiniz RE/MAX ARMONİ sanırım Hande YEREBAKAN gibi işini bilen ve bildiğini çok kısa sürede karşı müşterisine aktarabilen elemanlar olduğu içindir ki bu başarı devam etmektedir.
Kisa sürede müşteriyi arayıp sonuca gitmek böyle birşey olsa gerek.
Gramasam İnş.mak.san.ve Ti̇c.a.ş  29.08.2014
Yorum Yapılan GD. Cengiz Bilgin
Satın alma ve kiralama sürecinde her konuda bizlere yardımcı olup, destek verdiğiniz için teşekkür ederiz.
Oktay Çeli̇k  26.07.2014
Yorum Yapılan GD. Kemal Bakır
Kemal beyin hayat hikayesini bir kitaptan okudum.Bu saygı değerin adamın buralara gelmesinde elini taşın altına koyup bu günlere gelmiş değerli bir iş adamı tebrik ediyorum herkesin örnek almasını isterim
Cemal Kahraman  03.07.2014
Yorum Yapılan GD. Hande Yerebakan
YAKLAŞIK 3 SENE ÖNCE İLK KİRALAMAYI GERÇEKLEŞTİRMİŞ OLMANIZ BİZİ ÇOK MUTLU ETTİ, GEREK GETİRDİĞİNİZ KİRACILAR GEREK SİZLER GERÇEKTEN BİZLER İÇİN İYİ İNSANLAR OLDUĞUNUZ KANAATİNİ BİZLERDE UYANDIRDI, İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİZ,
Yunus Toprak  02.06.2014
Yorum Yapılan GD. Sevda Aytaç
Sevda Hanım, işini ve müşterilerini önemseyen ve işinde son derece profesyonel bir anlayış ve ciddiyete sahip. Çalışmalarında çok titiz ve netice odaklı çalışıyor. Kendisi aynı zamanda çok güvenilir ve sorumluluk duygusu olan bir insan.
Bülent Akan  26.05.2014
Yorum Yapılan GD. Sevda Aytaç
İşini çok ciddiye alan, tüm ilgisini, emek ve zamanını elindeki işe harcayan bir insan.
Çiğdem Erenoğlu  26.05.2014
Yorum Yapılan GD. Sevda Aytaç
Sevda Hanım son derece hızlı çalışan ve sizin taleplerinize hızla yanıtlar bulan birisi.
İşini iyi bilen bir hanım.
Ender Özeser  25.05.2014
Yorum Yapılan GD. Cengiz Bilgin
Cengiz Bey, içtenliğiniz dürüstlüğünüz ve satış sonrasındaki ilgi ve alakanız için size ayrıca teşekkür ederim. Çevremdeki bir çok meslektaşınıza göre para kazanmanın bir adım önüne geçerek fark yaratmaya çalışmanız gerçekten sizi kıymetli yapıyor.
Sinan Civcioğlu  25.05.2014
Yorum Yapılan GD. Özlem Akyol
Özlem Hanım evimizi kiralama sürecinde ve kiraladıktan sonra (1 sene geçmesine rağmen) kiracı ile yaşadığımız problem sürecinde de bize oldukça profesyonel ve başarılı bir şekilde danışmanlık vermiştir. Teşekkür ediyoruz...
Duygu Büyükaydın  15.05.2014
Yorum Yapılan GD. Elif Çelikel
Elif Hanım çok kısa sürede evimin satışını gerçekleştirdi.
Güleryüzü, pratikliği, dürüst yaklaşımı ile bize çok olumlu bir enerji verdi ve destek oldu. Çalışmalarında başarılar dileriz.Kendisine tekrar teşekkür ederiz
Fatma Özgün  17.04.2014
Yorum Yapılan GD. Aytül Işık
Aytül hanım, samimiyetiniz, güler yüzünüz, işinize göstermiş olduğunuz titizliğe ve ilginize çok teşekkür ederim.Söz vermiş olduğunuz tarihte evimi teslim ettiniz üstelik tek tek tüm ustalarda irtibat halinde işleri hızlandırdınız çok teşekkür .
Saniye Şaldırdak  01.04.2014
Yorum Yapılan GD. Başak Özdemir
Amerika'ya tasindigim gunden bu yana evimin kiralama islerini yurutmektedir.Nasil bir insan ve emlakci oldugunu burada anlatmak cok uzun surer.Kisaca sunu diyebilirim; kendisi, Turkiye'de isini mukemmel yapan insanlarin halen var oldugunun ispatidir.
Mustafa Dayioglu  12.03.2014
Yorum Yapılan GD. Aytül Işık
Aytül Hanım işine çok önem veren, hizmet verdiği kişilerin hakkını sonuna kadar savunan, kendisine çok güvenebileceğiniz bir Emlak Danışmanı.

Taşınmamızın her aşamasında kendisini yanımızda hissettik. Gösterdiği yakın ilgiye çok teşekkür ediyorum.
Sinan Ercan  03.03.2014
Yorum Yapılan GD. Neslihan Şemsiyeci
Neslihan Hanım aracılığıyla bir daire satın aldım. Sanırım iki tarafın arasını yapan sakin kişiliği olmasaydı, ben çoktan alımdan vazgeçmiştim. Maalesef aldığım dairenin eski sahipleri alım satım işini hiç bilmiyorlardı. Neslihan Hn'a çok teşekkürler
Bahar Basralı  05.02.2014
Yorum Yapılan GD. Cengiz Bilgin
Cengiz Bey'le yaklaşık 1 sene önce dairemi kiralama konusunda birlikte çalışmış ve bugüne kadar geçen süre içerisinde desteğini her zaman hissetmişimdir.Kendisi konulara herşeyden önce dürüst ve titiz yaklaşım göstermektedir. Teşekkür ederim
Kaan Meriç  31.01.2014
Yorum Yapılan GD. Hande Yerebakan
RE/MAX Danışmanı Hande YEREBAKAN, Ev almam konusunda bana yapmış olduğunuz hizmet ve vermiş olduğunuz güvenden dolayı size teşekkür eder. Çalııştığınız Firmanıza da ayrıca teşekkür ederim. Saygılarımla.
Adnan Akman  24.01.2014
Yorum Yapılan GD. Neslihan Şemsiyeci
İlk defa herkesin bildiği gibi güvenilmez, yalan söyleyen, sorun olunca kaçan emlakçı profilinin dışında bir emlakçı ile tanıştım. Beklenilemeyecek sorunlarla karşılaşmamıza rağmen tüm asilliği ile tüm sorunları çözdü. Herşey için çok teşekkürler
Mustafa Hoşgören  23.01.2014
Yorum Yapılan GD. Neslihan Şemsiyeci
Profesyonel yaklaşımı yönlendirmeleri nezaketi duruşu ve sabrı ile Bence Neslihan Şemsiyeci'ye cok teşekkür etmeliyim.Daha da acık bir ifade ile Emlak Gayrımenkul Danısmanları hakkındaki önyargılarımı tamamı ile kırdı geçirdi.Sonsuz Tesekkur.Meltem..
Ayse Meltem Celener  06.01.2014
Yorum Yapılan GD. Neslihan Şemsiyeci
Nezaketi, sabrı ve gerek kontrat öncesi gerek kontrat sonrası dönemde yakın ilgisi ve katkısıyla kiralama sürecinin olabilidğince problemsiz tamamalanmasını sağladı. Kendisine teşekkür eder başarılar dilerim.
Çağrı Köksal  06.01.2014
Yorum Yapılan GD. Gökhan Çağın
Eşim ve ben Gökhan beyin ilgisinden, alakasından, profesyonelliğinden, işinde titiz davranmasından son derece memnun kaldık, yeniden gayrimenkul alımı veya satımı gerçekleştirirsek kendisiyle tekrar çalışmayı muhakkak düşünürüz.Teşekürler Gökhan Çağın.
Deniz Erkan  27.12.2013
Yorum Yapılan GD. Cengiz Bilgin
Cengiz Bey ile tanıştığımız günden beri, gerçekçi, dürüst ve güvenilir çalışma imkanımız oldu. Hizmet sektöründe kendi deneyimlerini ve bilgilerini müsterisi ile bu kadar açık ve net paylaşan bir profesyonel ile kaşılaştığım için çok memlunum.
Fırat Özdemir  13.12.2013
Yorum Yapılan GD. Cengiz Bilgin
Cengiz Bey vasıtası ile bir daire kiraladım. İşini profesyonelce yapan, sizi yıpratmadan, yormadan, germeden çalışan en önemlisi her iki tarafında dengesini kurarak hareket eden bir insan. Emlak danışmanlarına bakış açınızı değiştirecektir.
Ozan Çakıtlı  11.12.2013
Yorum Yapılan GD. Cengiz Bilgin
Cengiz Bey ile Nisan ayında ofis kiralama konusunda destek almıştık. Kendisi bize her konuda yardımcı olup, bilgi ve tecrübesiyle işlerimizi kolaylaştırmıştır. Kendisiyle çalışmaktan son derece mutlu olduk.
Fimob Mimarlik /fatih Erogul  07.12.2013
Yorum Yapılan GD. Cengiz Bilgin
CENGİZ BEY GERÇEKTEN İŞİNİ SEVEN FEDAKAR MÜŞTERİSİNİN LEHİNE OLACAK HERŞEYİ DÜŞÜNEN İŞİNİN EHLİ BEYEFENDİ BİR İNSAN. KENDİSİYLE ÇALIŞMAKTAN MUTLUYUM TEŞEKKÜRLER EDİYORUM
Ersan Üstay  07.12.2013
Yorum Yapılan GD. Cengiz Bilgin
Cengiz beyle dumankaya ikondaki dairemin kiralanması ile ilgili çalıştık. Kendisi son derece ilgili ve bir ev sahibinin neler isteyebilecegini bilen işleri kolaylaştıran biridir. Umarım bundan sonrada kendisi ile çalışma fırsatımız olur.
Murat Temiz  03.12.2013
Yorum Yapılan GD. Neslihan Şemsiyeci
Neslihan Hanım, oturmak istediğimiz sitedeki kiralık daire ilanına sahipti.Kendisi hızlı bir şekilde evi tutmamıza yardımcı oldu.Güvenilir, güleryüzlü ve işinize hakimsiniz.Çalışmalarınızda başarılar dilerim, umarım ev almamıza da vesile olursunuz :)
Mehmet İyilikli  29.11.2013
Yorum Yapılan GD. Elif Çelikel
Elif Hanım son derece güler yüzlü, ilgili ve iş bitirici bir danışman.13 gün gibi kısa bir sürede evimin kiralanmasını sağladı ve prosedürler konusunda bana oldukça yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Sanem Yanyalı
Sanem Yanyali  28.11.2013
Yorum Yapılan GD. Neslihan Şemsiyeci
Sevgili Neslihan Hanım'a çok teşekkür ederiz. İstediğimiz evi çok kısa sürede bize öneren ve kiralamamızın her aşamasında bize yardımcı olan danışmanımızdan çok memnun kaldık. sevgilerle Sanem Örgey
Sanem Örgey  23.10.2013
Yorum Yapılan GD. Hande Yerebakan
hande hanım su an oturduğumuz evi bulmamızda ve sonrasında gösterdiğiniz çabayla kısa sürede kontratı yapmamızdaki en büyük etkensiniz..samimiyetinizden dolayı teşekkür ediyorum..çalışmalarınızda başarılar diliyorum.
Sabri Sakinci  07.10.2013
Yorum Yapılan GD. Vural Altınkurt
Vural Beyi çok sevdiğim tanıdığım aracılı ile tanıdım ve 1, 5 yıldır satılmasını beklediğim evim için geçmiş yılların tecrübesiniemlakçılık sektörüne yansıtaraktemkinli, kontrollü, ve çok da hızlı bir şekilde satışı gerçekleştirdi. Kendisine müteşekkiri
Dilek  04.10.2013
Yorum Yapılan GD. Elif Çelikel
Elif Hanım her türlü sorun çıktığında yardımcı olmuş, tüm toplantıları ayarlamış, çok profesyonel bir insan. İki taraf arasında tüm konuları çok nazik bir şekilde ayarlamış, herkese tavsiye ediyorum.
Boglarka Talu  01.10.2013
Yorum Yapılan GD. Elif Çelikel
Kendisinin eski Brokerı iken müşterilerine karşı gösterdiği profesyonel, vicdanlı, dürüst yaklaşımı, kendisinden hizmet alma isteğimi belirledi.Bundan sonraki yaşamımda benim çözüm ortağım Elif Hanım olacaktır.Bu huzurlu iş birliği için teşekkür ederim.
Zeynep Tezcan  01.10.2013
Yorum Yapılan GD. Hande Yerebakan
kariyerinize ve karakterinize güvenimiz tamdır hande hanım.Başarılar.
Veli Engin Arslan  10.09.2013
Yorum Yapılan GD. Sibel Berkkan
Sayın Sibel hanımın Plazamızı kiralarken her iki tarafa karşı adil ve eşit mesafede duruşu, üstün iş ahlakı ve saygın kişiligi sayesinde kısa zamanda güvenli bir kiralama yaptık kendisine ve REMAX Armoniye çok teşekkür ederiz.
Altunel Yapı  27.08.2013
Yorum Yapılan GD. Neslihan Şemsiyeci
Sayın Neslihan hanım ve Remax size tşekkür ederim. Başka bir şehirde olmama rağmen, yatırım amaçlı küçük bir daire aldım. hiç sorun yaşamadım. ustelık bir yıl sonra da karlı sekılde sattım. çalısmalarınızda basarılar dilerim.
Murat Kayalar  25.07.2013
Yorum Yapılan GD. Gülseren Erkök
Sayın Gülseren Erkök'ten kiralamış olduğum dairenin işlemleri sırasında sabrı ve güleryüzlü yardımlarından dolayı kendisine ve sizlere çok teşekkür ederim.
Çağrı Akalın  17.07.2013
Yorum Yapılan GD. Ümit Kösedağ
Satın aldığım evin 15 mirasçısı olmasına ve ortalama 1hafta tapu işlemleri sürmesine rağmen beni hiç yormadılar. Remax ın kurumsal yapısını en iyi şekilde temsil ediyorlar. Müteşekkirim.
Mustafa Altınay  27.06.2013
Yorum Yapılan GD. Gülseren Erkök
Sayın Gülseren Erkök'den kiralamış olduğum dairenin işlemleri sırasında sabrı ve güleryüzüyle yardımlarından dolayı kendisine ve sizlere teşekkür ederim. Eczacı Çağrı Akalın
Çağrı Akalın  09.05.2013
Yorum Yapılan GD. Vural Altınkurt
Kıymetli abim remax armoni deki yeni işin hayırlı uğurlu olsun.İzmir deki çalışma azmin ve tempon için sana teşekkür ederiz.Yılların sana verdiği tecrübelerini ve ilkelerini meslekte yeni olan arkadaşlara aktarman dileklerimizle...
Erkan Emlak  04.05.2013
Yorum Yapılan GD. Elif Çelikel
Elif hanım ile birlikte çalışmaktan büyük bir mutluluk duydum. gerek son derece dürüst yaklaşımı, gerek yardımsever ve olumlu ruh hali, gerek işleri son derece kolay halletmesi beni çok rahatlattı. İhtiyaç duyduğumda ilk başvuracağım kişi olacaktır.
Funda Yalçın  11.03.2013
Yorum Yapılan GD. Elif Çelikel
Elif hanım, ilk andan son anımıza kadar çok yardımcı oldu. Olumlu ve sıcak diyaloğu ile kesinlikle tavsiye ederim. Evren Çelik. Reklamcı
Evren Çelik  11.03.2013
Yorum Yapılan GD. Gülseren Erkök
Günaydın Gülseren hanım. Bize bu evi bulduğunuz için çok teşekkür ederim.İnşallah bu evde uzun seneler otururuz. Sevgiler Rezzan-Atilla Arıduru
Rezzan Arıduru  07.03.2013
Yorum Yapılan GD. Gülseren Erkök
Gülseren Hanım'dan alınan danışmanlık hizmetlerinin her seferinde kısa sürede sonuç alınmasının yanısıra, hizmet kapsamı da beklentilerin ötesinde gerçekleşti.
Kendisine teşekkür ederim.
H Koray  06.03.2013
Yorum Yapılan GD. Elif Çelikel
Sayın Elif Çelikel ;
Mimari ofis olarak kiralamak istediğimiz emlak için, süratle yaptığınız hazırlık süreci, olumlu enerji dolu duruşunuz ve güler yüzünüz için teşekkür ederim.
Başarılarınızın devamını dilerim ;
A.Cüneyt Onur
Cüneyt Onur  28.02.2013
Yorum Yapılan GD. Gülşah Aydın
RE/MAX Temsilcisi Bayan Gülşah Aydın ile temas ederek göstermiş olduğu yakın alaka ile gösterilen daireyi kiraladık. Teşekkür ederiz.
Rıfat Özlevatan  20.02.2013
Yorum Yapılan GD. Gülşah Aydın
Evimizin kiraya verilmesi için Gülşah Aydın hanım büyük bir gayret göstermiştir. Çalışmalarından memnun olduk. Teşekkür ederiz. Yalçın Başol
Yalçın Başol  20.02.2013
Yorum Yapılan GD. Gülseren Erkök
Yeni satın aldığımız evimiz ile ilgili bizlere göstermiş olduğunuz yakınlık ve doğru bilgilendirmeler neticesinde hiçbir problem yaşamadan 2 günde tapumuzu teslim aldık.Bu gecen zaman içinde oluşan dostluğumuzun uzun omurlu olmasını dileriz.
Seda Ve Kemal Erkman  27.12.2012
Yorum Yapılan GD. Pelin Güven
Türk Sağlık Sendikası 2 nolu kadıköy şubesini açmak için arayış içindeyken özverili bir şekilde yardımlarını esirgemeyen, çözüme yönelik yaklaşımları sonucunda bize en uygun ofiste çalışma şansı sağlayan Pelin hanım'a sonsuz teşekkürler..
Alper Alıcı  25.12.2012
Yorum Yapılan GD. Pelin Güven
Pelin hanım en kısa zamanda beklentilerimize uygun bir dükkan gösterdi. 2.yeri görme gereği duymadan 1 hafta da işlemleri tamamladık ve dükkanı aldık.Pelin hanımın yakın ilgisi, takipçiliği ve konuya yaklaşım tarzından çok memnun kaldık.Başarılar
S.giray Velioğlu  25.12.2012
Yorum Yapılan GD. Pelin Güven
Ortaklarınızdan Pelin Güven'in evimizin satışı esnasında bize verdiği hizmetten çok memnun kaldığımızı belirtmek isterim.Güleryüzlü, ilgili ve özverili çalışması için ona teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.
Burçin Yıldız Araz  13.12.2012
Yorum Yapılan GD. Pelin Güven
Pelin Hanım'la az zaman harcayarak istediğim daireyi satın alma imkanı buldum.Kurduğu iletişim ve satış sonrası takibiyle ona teşekkür borçluyum.Kendisinden gayrimenkulle ilgili her zaman yardım alacağıma eminim.Başarılarının devamını dilerim..
Nuri Güven  13.12.2012
Yorum Yapılan GD. Pelin Güven
Dairemin satarken, işinizi gönülden ve sabırla yapmanız beni çok etkiledi.İş disiplininiz ve takibiniz randevularınıza zamanında gelmeniz profesyonelliğinizi de göstermiş oldu. Bundan sonraki satışlarım da da sizinle çalışmaktan mutluluk duyacağım!
Mahmut Nas  12.12.2012
Yorum Yapılan GD. Pelin Güven
İhtiyaç halinde her türlü mülkümü hiç düşünmeden Pelin Hnm'a teslim etmeye devam edeceğim.Nedeni;sabırlı, çalışkan ve takipçi olmasıdır.Danışmanınız Pelin Güven'in kurumunuz için bir ayrıcalık ve şans olduğunu belirtir başarılarının devamını dilerim.
Mehmet Karademir  12.12.2012
Yorum Yapılan GD. Pelin Güven
İlgilendiğimiz dairenin satış sürecinde yakın ilgisini üzerimizden hiç eksik etmedi.Çıkan problemlere hızla çözüm üreterek, sorunsuz şekilde istediğimiz daireye sahip olmamızı sağladı.Profesyonel danışmanlığın ve desteğin için çok teşekkür ederiz.
Muhittin Dökmeci  12.12.2012
Yorum Yapılan GD. Pelin Güven
Pelin Hnm'a Kozyatağındaki şahsıma ait gayrimenkulun satılması sürecinde yapmış olduğu profesyonel, hızlı, disiplinli, detaycı ve dürüst çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.
M.aykut Bulut  11.12.2012
Yorum Yapılan GD. Pelin Güven
Pelin hnm sayesinde bütçeme en uygun ve istediğim daireyi satın aldım.Kendisini tuttuğunu koparan, insana güven veren profesyonel danışmanlığıyla, güleryüzüyle ve her ince detayı araştırmasıyla çok başarılı buldum ve memnun kaldım.Sonsuz teşekürler
Nigar Memişoğlu  11.12.2012
Yorum Yapılan GD. Pelin Güven
Dairemizin kiralanması sırasında sahsınız ve Remax Armoni adına göstermiş olduğunuz yakın ilgi, alakanız profesyonelliğiniz aynı zamanda anlayışınız için, en önemlisi istediğimiz kiracı adayını bulmanızdaki yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz.
Salih Günhan  11.12.2012
Yorum Yapılan GD. Pelin Güven
Pelin hanım, dairemizi kiralarken bizi çok iyi anladı.Bir hayli seçici davranarak istediğimiz kiracıyı buldu.Kendisine titiz çalışmalarından, anlayışından ve özverisinden dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dileriz...
Selnur Çelen  11.12.2012
Yorum Yapılan GD. Pelin Güven
Hala Pelin hanımla tanışamayanlar için bir an evel tanışmalarını tavsiye ederiz.Hiç ev alma düşünceniz yoksa dahi hayalinizden geçen evi bulup sizi ev sahibi yapabilir.İyi ki vardınız her şey için teşşekkürler....
Levent Öcal  11.12.2012
Yorum Yapılan GD. Elif Çelikel
Elif hanım, evimizi kiralama sürecimizde her adımda bize müthiş destek oldu. Ne zaman arzu etsek hızla dönüş yaptı. Tüm detayları titizlikle takip etti. Ev sahibimizle yapıcı bir ilişk kurmamızda olumlu enerjisiyle katkı sağladı.Çok teşekkür ediyoruz
Elif Karakışla  12.11.2012
Yorum Yapılan GD. Özlem Akyol
6 senedir bu mesleği olunması gerekenden öte başarı ile gerçekleştirerek birçok yeni Gayrimenkul Danışmanına örnek olduğunuz ve tecrübelerinizi paylaştığınız ilham verici sunumunuz için sizi tebrik ederim
Barış Kiliçarslan  07.11.2012
Yorum Yapılan GD. Metin Kamaşak
başarılı bir işadamısınız...sizi tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.
Kadir Endürlük  06.11.2012
Yorum Yapılan GD. Elif Çelikel
Yatırım kararımla ilgili Elif Hanımla yaptığımız çalışma ve sonuçta aldığımız ticari binadan dolayı çok memnun kaldım.Bundan sonraki gayrimenkul işlerimiz ile ilgili tekrar kendisiyle çalışmaktan memnunluk duyacağım.
Suat Köran  27.10.2012
Yorum Yapılan GD. Gülseren Erkök
Aradığım kriterlere uygun evin tespiti, ev sahibi ile iletişimin sağlanması hususunda firmanız ve Gülseren Hanım ile çalışmak bir şanstı. Kibar, anlayışlı ve yardımsever tutumunuz sayesinde kısa aradığım evi buldum. Başarılarınızın devamını dilerim.
Damlanur Keçeci  25.07.2012
Yorum Yapılan GD. Elif Çelikel
Evimin kiralama süreci başlangıcında taşıdığım tüm endişelerimi, titiz, nazik, işe hakimiyetiniz, çözüm odaklı ve detaycı yaklaşımınızla ortadan kaldırdığınız ve bana çok güzel bir kiracı kazandırdığınız için size tüm kabimle teşekkür eder başaralınızı
ZUHAL ATEŞ  25.06.2012
Yorum Yapılan GD. Ömer Sağlam
Ömer Bey Vermiş olduğunuz Hizmetten dolayı teşekkur eder, Çalışmalarınızın dürüstlük ve öz verili bir şekilde devam etmesini temenni ederim ..
Abdurrahman AFYON  10.05.2012
Yorum Yapılan GD. Gülseren Erkök
Evimizin kiralanması konusunda verdiği profesyonel hizmetten ötürü sayın Gülseren hanıma teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. Saygılarımızla, Bülent Karlıkaya
Bülent Karlıkaya  01.02.2012
Yorum Yapılan GD. Gülseren Erkök
Yoğun bir şekilde ev ararken Gülseren hanımın ciddi desteği sayesinde Suadiye'de istediğimiz evi bulduk. Yaklaşımları son derece pozitif, iletişimleri, empati kurmaları üst düzeyde ve çok kibardı. Sevgi ve Saygılarımla.
Ahmet Eke  01.02.2012
Yorum Yapılan GD. Elif Çelikel
İşyerimizin kiralanması aşamasında verdiğiniz sorunsuz hizmete, güleryüzlü, titiz, kaliteli ve profesyonel yaklaşımınıza sonsuz teşekkürler.
BERCİS BORAN  28.12.2011
Yorum Yapılan GD. Sibel Berkkan
Sibel Hn, Şerifalideki ticari binamızın kiralanmasında göstermiş olduğu değerli gayretlerine ve işine duyduğu hassasiyete çok teşekkür eder, tecrübelerini müşterileri ile paylaşarak işini sonuçlandırmasından dolayı tebrik ederiz. Aydoğan Kapı Kolları
Recep Doğan  21.12.2011
Yorum Yapılan GD. Pelin Güven
7-8 ay sürer diye düşündüğümüz süreç 5-6 SAATTE TAMAMLADIĞINA HALA İNANAMIYORUZ!Herşey acabımı dediğimiz bir evle başladı? Doğru yönlendirmeleri, iş bitiriciliği pozitif yaklaşımı, güleryüzlülüğü ve profesyonel süreç yönetiminiçin tşk. Merve Yağmuroğlu
E.Merve Yağmuroğlu  08.04.2011
Yorum Yapılan GD. Pelin Güven
Verdiği hizmet kalitesiyle müşteri ve piyasa odaklı çalışmaşarıyla, kişisel ve kurumsal diyologlarıyla güven ve taktirlerimi kazanmıştır. Bundan sonraki çalışmalarında aynı titizliği ve başarıyı göstereceğine eminim. Haluk YAVUZ
Haluk Yavuz  08.04.2011
Yorum Yapılan GD. Elif Çelikel
Elif Hanım evimizin kira verilme sürecinde başından beri son derece ilgili, özenli ve çözümcüydü. Konuyla ilgili tüm soru ve isteklerimize anında yanıt verdi ve sayesinde gayet tatlı ve güvenilir bir kiracımız oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
İlhan Uz  23.03.2011
Yorum Yapılan GD. Elif Çelikel
İşinize göstermiş olduğunuz titizlik ve profesyonel yaklaşımınız için çok teşekkür ederim.Başarılarınızın ve yıldızlarınızın**** artmasını diliyorum. Muhteşemsiniz...Saygı ve sevgilerimleYafes Erişken
YAFES ERİŞKEN  22.03.2011
Yorum Yapılan GD. Ece Güven
Baytur Kozyatağı Konutlarındaki dairelerimizin satış /kiralama işlemlerinde, sunduğunuz profesyonel çözümler sayesinde en başarılı sonuca ulaştık.Göstermiş olduğunuz üstün gayret ve performansınızdan dolayı size teşekkür ederiz.ŞENGÜLLER-FEVZİ ŞENGÜL
Fevzi Şengül  17.01.2011
Yorum Yapılan GD. Ece Güven
Evimizi satın alırken, her aşamada verdiğiniz danışmanlık hizmeti için size çok teşekkür ederiz. Biz sadece imza attık, Gerisinizi siz takip edip, çözdünüz. Sevgiler, AYŞE ESEN
Ayşe Esen  23.12.2010
Yorum Yapılan GD. Ece Güven
İşinizdeki tecrübeleriniz, gayrimenkul pazarına olan hakimiyetiniz vede her şeyden önemlisi bana vermiş olduğunuz güven sayesinde evimi size teslim ettim, yanılmadığımıda kısa sürede gösterdiniz, bundan sonra mülklerim size emanet.Sevgiler Kemal Sevgi
kemal Sevgi  23.12.2010
Yorum Yapılan GD. Ece Güven
Hande BilginEce hanım hiç düşünmediğimiz bir anda bizi daire sahibi yaptı, aslında aldığımız evi bize telefonda sattı diyebilirim sanıyorum profesyonellikte bu. Bir kez daha teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum. Hande Bilgin
Hande Bilgin  23.12.2010
Yorum Yapılan GD. Ece Güven
Dairemizin satışını 1 ay gibi kısa sürede tamamladınız, etkin ve hızlı pazarlama kanallarınız için size sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.Banu Kansu
Banu Kansu  23.12.2010
Yorum Yapılan GD. Ece Güven
Dairemizin satışında, bize vermiş olduğunuz danışmanlık hizmeti ve pazarlamadaki güçlü kanallarınız sayesinde evimizi bir hafta içinde sattık.arkadaşlarımıza ve yakınlarımıza şimdiden sizi tavsiye etmeye başladık bile çok teşekkürler MURAT AYGÜN
Murat Aygün  23.12.2010
Yorum Yapılan GD. Ece Güven
Baytur gibi bir projeden bütcemize uygun bir daire buldunuz hemde şerefiye değeri çok yüksek, size minnettarız.DİLEK TAN
Dilek Tan  23.12.2010
Yorum Yapılan GD. Sibel Berkkan
Sayın Berkkan’ın işine gösterdiği önem ve ilgi müşteri memnuniyeti açısından ben eşim tarafından tam puanla değerlendirdiğimizi bilgilerinize sunarım. İLerideki emlak işlerimizde de kendisi ile memnuniyetle çalışmak isterim. Hasan Gedikoğlu
Hasan Gedikoğlu  
 
  Brokerlarımız
 
Metin Kamaşak - Broker
Metin Kamaşak
Broker / Owner
Şükrü Erbakırcı - Broker
Şükrü Erbakırcı
Broker / Owner
Kemal Bakır - Broker
Kemal Bakır
Broker / Owner

  Genel Koordinatör

Kamuran Sağlam - Genel Koordinatör
Kamuran Sağlam
Genel Koordinatör
  Ofis Müdürlerimiz

Pınar Örcün - Ofis Yöneticisi
Pınar Örcün
Ofis Yöneticisi
  Gayrimenkul Danışmanlarımız

Maksimum Sistemdeki Gayrimenkul Danışmanlarımız


Alper Sarısoy - Gayrimenkul Danışmanı
Alper Sarısoy
G.Danışmanı
Ayla Kılıçay - Gayrimenkul Danışmanı
Ayla Kılıçay
G.Danışmanı
Doğan Dabak - Gayrimenkul Danışmanı
Doğan Dabak
G.Danışmanı

Ece Güven - Gayrimenkul Danışmanı
Ece Güven
G.Danışmanı
Işıl Zeynep Özden - Gayrimenkul Danışmanı
Işıl Zeynep Özden
G.Danışmanı
Kamil Omay - Gayrimenkul Danışmanı
Kamil Omay
G.Danışmanı

Medar Kamaşak - Gayrimenkul Danışmanı
Medar Kamaşak
G.Danışmanı
Necdet Karakoyun - Gayrimenkul Danışmanı
Necdet Karakoyun
G.Danışmanı
Özlem Akyol - Gayrimenkul Danışmanı
Özlem Akyol
G.Danışmanı

Pınar İnce Özer - Gayrimenkul Danışmanı
Pınar İnce Özer
G.Danışmanı
Sibel Berkkan - Gayrimenkul Danışmanı
Sibel Berkkan
G.Danışmanı
Ufuk Tan - Gayrimenkul Danışmanı
Ufuk Tan
G.Danışmanı

Ümit Kösedağ - Gayrimenkul Danışmanı
Ümit Kösedağ
G.Danışmanı

RAPP Sistemindeki Gayrimenkul Danışmanlarımız

Aytül Işık - Gayrimenkul Danışmanı
Aytül Işık
G.Danışmanı
Başak Özdemir - Gayrimenkul Danışmanı
Başak Özdemir
G.Danışmanı
Belgin Büyük - Gayrimenkul Danışmanı
Belgin Büyük
G.Danışmanı
Berna Meriç - Gayrimenkul Danışmanı
Berna Meriç
G.Danışmanı
Berna Tokad - Gayrimenkul Danışmanı
Berna Tokad
G.Danışmanı
Bircan Ateş - Gayrimenkul Danışmanı
Bircan Ateş
G.Danışmanı
Burçak Kaya - Gayrimenkul Danışmanı
Burçak Kaya
G.Danışmanı
Cengiz Bilgin - Gayrimenkul Danışmanı
Cengiz Bilgin
G.Danışmanı
Cengiz Deviren - Gayrimenkul Danışmanı
Cengiz Deviren
G.Danışmanı
Ebru Erkimisyan - Gayrimenkul Danışmanı
Ebru Erkimisyan
G.Danışmanı
Elif Çelikel - Gayrimenkul Danışmanı
Elif Çelikel
G.Danışmanı
Engin Saka - Gayrimenkul Danışmanı
Engin Saka
G.Danışmanı
Erhan Kandemir - Gayrimenkul Danışmanı
Erhan Kandemir
G.Danışmanı
Erkan Halaçoğlu - Gayrimenkul Danışmanı
Erkan Halaçoğlu
G.Danışmanı
Fatih Yıldırım - Gayrimenkul Danışmanı
Fatih Yıldırım
G.Danışmanı
Gökhan Çağın - Gayrimenkul Danışmanı
Gökhan Çağın
G.Danışmanı
Gökhan Hasan Sıcak - Gayrimenkul Danışmanı
Gökhan Hasan Sıcak
G.Danışmanı
Gülşah Aydın - Gayrimenkul Danışmanı
Gülşah Aydın
G.Danışmanı
Gülseren Erkök - Gayrimenkul Danışmanı
Gülseren Erkök
G.Danışmanı
Güven Kılıçay - Gayrimenkul Danışmanı
Güven Kılıçay
G.Danışmanı
H.fehmi Özer - Gayrimenkul Danışmanı
H.fehmi Özer
G.Danışmanı
Hande Yerebakan - Gayrimenkul Danışmanı
Hande Yerebakan
G.Danışmanı
İlknur Harmanoğlu - Gayrimenkul Danışmanı
İlknur Harmanoğlu
G.Danışmanı
Mehtap Sezegen - Gayrimenkul Danışmanı
Mehtap Sezegen
G.Danışmanı
Mine Koramaz - Gayrimenkul Danışmanı
Mine Koramaz
G.Danışmanı
Mustafa Reyhan Özercan - Gayrimenkul Danışmanı
Mustafa Reyhan Özercan
G.Danışmanı
Neslihan Şemsiyeci - Gayrimenkul Danışmanı
Neslihan Şemsiyeci
G.Danışmanı
Nevin Tar - Gayrimenkul Danışmanı
Nevin Tar
G.Danışmanı
Nil Koç - Gayrimenkul Danışmanı
Nil Koç
G.Danışmanı
Ömer Sağlam - Gayrimenkul Danışmanı
Ömer Sağlam
G.Danışmanı
Öznur Bingöl - Gayrimenkul Danışmanı
Öznur Bingöl
G.Danışmanı
Pelin Güven - Gayrimenkul Danışmanı
Pelin Güven
G.Danışmanı
Pınar Atasoy - Gayrimenkul Danışmanı
Pınar Atasoy
G.Danışmanı
Sarp Güzeloğlu - Gayrimenkul Danışmanı
Sarp Güzeloğlu
G.Danışmanı
Selma Er - Gayrimenkul Danışmanı
Selma Er
G.Danışmanı
Sevda Aytaç - Gayrimenkul Danışmanı
Sevda Aytaç
G.Danışmanı
Tolga Gürsoy - Gayrimenkul Danışmanı
Tolga Gürsoy
G.Danışmanı
Turgay Yaktı - Gayrimenkul Danışmanı
Turgay Yaktı
G.Danışmanı
Vural Altınkurt - Gayrimenkul Danışmanı
Vural Altınkurt
G.Danışmanı
 
  Ofis Ekibimiz
 
Gülten Çakır - Ofis Asistanı
Gülten Çakır
Ofis Asistanı
Okan Akgül - Muhasebe & Finans
Okan Akgül
Muhasebe & Finans
Seda Ünlü - Ofis Asistanı
Seda Ünlü
Ofis Asistanı
Tuğba Kaya - Ofis Asistanı
Tuğba Kaya
Ofis Asistanı
Zeynep Öztürk - Ofis Asistanı
Zeynep Öztürk
Ofis Asistanı
 
Popüler Şehir Aramaları:
Adana| Afyon| Aksaray| Ankara| Antalya| Aydın| Balıkesir| Bolu| Bursa| Çanakkale| Çankırı| Denizli| Düzce| Edirne| Eskişehir| Gaziantep| Girne (Kyrenia)| Hatay| İstanbul-Anadolu| İstanbul-Avrupa| Isparta| İskele (Trikomo)| İzmir| Kastamonu| Kayseri| Kırıkkale| Kırklareli| Kocaeli| Konya| Lefkoşa (Nikosia)| Magusa (Famagusta)| Manisa| Mardin| Mersin| Muğla| Sakarya| Samsun| Tekirdağ| Trabzon| Yalova| Yozgat
Popüler Yapı Tipi Aramaları:
Satılık Daire| Kiralık Daire | Satılık Ofis | Kiralık Ofis | Satılık Mağaza/Dükkan | Kiralık Mağaza/Dükkan | Satılık Residence |Kiralık Residence | Satılık Site Dairesi | Kiralık Site Dairesi | Satılık Villa | Kiralık Villa | Satılık Dublex | Kiralık Dublex | Satılık Ofis Katı | Kiralık Ofis Katı | Satılık Ofis Plazası | Kiralık Ofis Plazası | Satılık Depo | Kiralık Depo | Satılık Müstakil Ev | Kiralık Müstakil Ev | Satılık Stüdyo Daire | Kiralık Stüdyo Daire | Satılık İkiz Villa | Kiralık İkiz Villa | Satılık Tüm Bina | Kiralık Tüm Bina | Kiralık Muayenehane | Satılık Yazlık Ev | Kiralık Yazlık Ev | Satılık Ticari Villa | Kiralık Ticari Villa | Kiralık Antrepo | Satılık Tatil Köyü | Satılık Yalı Dairesi| Satılık Kafe | Kiralık Kafe | Satılık Eczane | Kiralık Eczane | Satılık Apart | Kiralık Apart |
 Servis COMUNER  
 
USD : 2,2391 TL  |  Euro : 2,8051 TL  |  Sterlin : 3,5153 TL  |  TCMB
Sayfanın oluşma süresi 0,280 sn dir.