Sıra dışı Danışmanlar, Sıra dışı Sonuçlar
GAYRİMENKUL ARAMA RE/MAX'Lİ ARAMA
FRANCHİSE FIRSATLARI İNSAN KAYNAKLARI
RE/MAX Türkiye | RE/MAX Dünyası
Üye Girişi | Özel Ağ | English
10. Yıl
Turkuaz  Çankaya - Çukurambar
Her RE/MAX ofisi bağımsız bir franchise işletmesidir
 Ofis Bilgileri 
 Portföyler 
 Haberler 

GAYRIMENKUL IŞINIZI BIZE BıRAKıN, SIZ KEYFINIZE BAKıN...*** Sabit maaşa bağlı kalmayıp kendi işinizin sahibi olmak,


*** Yaşamınızı ve çalışma saatlerinizi kendiniz yönetmek,

*** Sabırlı, dayanıklı, kazanan bir Gayrimenkul Danışmanı olmak ve,

*** Deneyimli, paylaşımcı, mutlu RE/MAX Turkuaz Ailesine katılmak istiyorsanız,

*** Gelin görüşelim.CV’lerinizi b i z e info@remax-turkuaz.com adresimizden e-mail ile ya da 0312 287 71 93 numaralı faksımızdan gönderebilirsiniz.

RE/MAX Turkuaz
Emin ÖZCAN
Broker / OWNER
Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi Başak Apt. No:31/4 Çukurambar Çankaya Ankara
Tel    : 312 2871771
Tel 2 : 312 2877117
Faks  : 312 2877193 
   

İnternet Linkleri 
-Doğru fiyat
-Hızlı çözüm
-Kesin sonuç

RE/MAX®  Turkuaz Harita Yerleşimi
Müşteri Yorumları
Yorum Yapılan GD. Murat Akbulut
Evimi kiraya verirken göstermiş olduğunuz insani yaklaşım ve profesyonel görev anlayışınız emlak sektörüne karşı azalmış olan güvenimi tekrar artırmıştır.Ayrıca kiracıma ve şahsıma göstermiş olduğunuz nezaket, yardımseverlikten dolayı teşekkür ederim.
Mehmet Öz  13.11.2014
Yorum Yapılan GD. Dürdane Keskin
Dürdane Hanımla ilk şubat ayında evimizi, bugünde iş yerimizi bulduk. Güler yüzü, profesyonel ve güven veren kişiliği nedeniyle Dürdane Hanım ailemizin emlak danışmanı oldu.Kendisine ve Remax ailesine sağlıklı, başarılı ve mutlu günler dileriz.
Ahmet Özaday  06.11.2014
Yorum Yapılan GD. Murat Akbulut
Bayramın 3.günü değerli zamanını ayırıp, yaklaşık 3 saat boyunca aradığımız konsepte uygun civardaki tüm alternatifleri bize sunarkenki samimiyeti için Murat Bey'e çok teşekkür ederiz.
Koşar Ailesi  06.10.2014
Yorum Yapılan GD. Murat Akbulut
Sunduğunuz güvenli hizmet, meslek etiği ve profesyonellik için teşekkür ederim.
Esra Öcal  28.09.2014
Yorum Yapılan GD. Murat Akbulut
Evimi kiraya verirken gösterdiğiniz özenli, titiz çalışmanızdan dolayı size teşekkür ediyorum.
Şükran Tonguç  25.09.2014
Yorum Yapılan GD. Murat Akbulut
Murat Bey'e evimi kiralarken ve kiraladıktan sonra göstermiş olduğu ilgi ve alaka için çok teşekkür ediyorum.Başarılar diliyorum..
Hülya Sungur  22.09.2014
Yorum Yapılan GD. Emin Özcan
Sn.EMİN ÖZCAN, evimizin en kısa sürede ve değeri üzerinden satılması konusundaki samimi ve ciddi çabalarınız her türlü övgünün üzerindedir.Zaten var olan dostluğumuzun daim olması dileğiyle başarılar dilerim.Mehmet Tuncer (E)Maliye Teftiş Kurulu Baş.
Mehmet Tuncer  19.09.2014
Yorum Yapılan GD. Ömer Şengül
Ömer beyin samimi ve profesyonel yaklaşımı ile çok kısa sürede istediğimiz kriterleri sağlayan bir karar verdik.özverisi ve bu sürece katkısından dolayı kendisine teşekkür ediyorum.tekrar çalışmak dileğiyle...
Ali Utku Yanaroğlu  05.09.2014
Yorum Yapılan GD. Murat Akbulut
Murat Bey gosterdiginiz ilgi ve alaka icin cok tesekkur eder;titiz, durust calismaniz ve yardimseverliginiz icin sizi tebrik ediyoruz.
Çengel Ailesi  11.08.2014
Yorum Yapılan GD. Ayşe Özcan
Ayşe hanım profesyonelliği, işine karşı gösterdiği özeni, titizliği, gelişmeleri takipçiliği ve daima koruduğu güler yüzü ile çok iyi bir gayrimenkul danışmanı. Kendisini tanıdığım yıllar boyunca bu özelliklerini her geçen gün daha da güçlendirmekte.
Fatma Canli  16.07.2014
Yorum Yapılan GD. Emin Özcan
Sayenizde kiralamamızı hallettik Teşekkürler...
Ahmet Saydam Yalçın  12.06.2014
Yorum Yapılan GD. Emin Özcan
Emin Bey ve Eşine Teşekkürler ederiz. Her zamanki gibi hızlı ve titiz çalışmaları sayesinde evmizi kiraya verdik. Başarılarının devamını dilerim.
Mustafa Reşit Celkan  11.06.2014
Yorum Yapılan GD. Emin Özcan
Sayın Emin Özcan ve Eşine işlerinde göstermiş oldukları özen ve profesyonellikten ötürü teşekkür ederim. Yıllardır bizi hiç şaşırtmamış olmalarının altında bu var. Sevgi ve saygıalrımı iletirim
Cihan Celkan  11.06.2014
Yorum Yapılan GD. Murat Akbulut
Ankara'daki hızlı ve acil ev arama çabalarımız sırasında size rastlamamız büyük şans oldu. İsteklerimize uygun bir kiralık evi büyük kolaylıkla ve nezaketle bize gösterdiğiniz, işlemleri kolayca ve eksiksiz tamamladığınız için size çok teşekkür ederiz
Fulya Gülerman  10.06.2014
Yorum Yapılan GD. Emin Özcan
Emin bey, gerek kurumsal olarak gerekse bireysel olarak yaklaşık 7 yıldır sizden hizmet almaktan duyduğumuz memnuniyeti iletmek, hatta hizmetin ötesinde dostane yaklaşımlarınızdan ötürü teşekkürlerimizi sunmak istedim. Saygılar,
Çiğdem Gökçen  09.06.2014
Yorum Yapılan GD. Ömer Şengül
Emlak alış sürecimizde güler yüzü ve desteği ile bu stresli süreci rahatça atlatmamızdaki büyük katkısından dolayı Ömer Beye teşekkürlerimiz sunuyoruz.
Nergiz Nemutlu  06.06.2014
Yorum Yapılan GD. Murat Akbulut
Murat Bey ev kiralama sürecinde bize gerçekten çok yardımcı oldu. Kendisi bu alanda çok deneyimli, prensip sahibi ve elinden gelen her konuda yardımcı olmaya çalışıyor. Bize yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz.
Ozan Yerli  31.05.2014
Yorum Yapılan GD. Ömer Şengül
Ömer bey ile uzun senelerdir emlak danışmanım olarak çalışmaktayız.Bu seneler zarfında dürüst ve çalışkan kişiliği sayesinde rahat ve sorunsuz çalışmalar yaptık ve yapmaktayız.Son derece güvenilir bir insan.Kendisine bir kere daha teşekkürler..
Yücel Yıldırgan  31.05.2014
Yorum Yapılan GD. Murat Akbulut
Murat Bey, 9 yıl oturduğumuz ve hep de otururuz sandığımız gayrimenkulumuzu iyi bir çalışmayla kiraya verdi. Bizden daha titiz çalışıp haklarımızı bizden iyi korudu. Her konuda, gece gündüz demeden bize sunduğu destek için kendisine teşekkür ediyoruz
Filiz Şahin  20.05.2014
Yorum Yapılan GD. Ömer Şengül
Ömer Bey'e ne kadar teşekkür etsek az kalır.İşine saygısı olan ve dürüst bir danışman.Evimize taşınmamızda ve en önemlisi sonrasında çok emeği geçti.Kendisi sayesinde sıkıntı olabiilecek birçok şey anında çözüldü.Saygılar ve teşekkürler
Konuralp A.  13.05.2014
Yorum Yapılan GD. Ömer Şengül
Ömer Bey gibi profesyonel ve işini iyi bilen bir kişiye rastladığımız için çok mutluyuz.Evi kiraladıktan sonra asla bir kenara çekilip bu da sizin sorununuz demedi.Her sıkıntıda yardımımıza koştu ve hala da koşuyor.Kendisine çok çok teşekkür ederiz.
Ülkü Aktaş  13.05.2014
Yorum Yapılan GD. Murat Akbulut
murat bey evimi kiralarken göstermiş olduğunuz ilgi alaka ve yardımlarınız için gerçekten çok teşekkür ederim sağladığınız kolaylıklar sayesinde hızlı bir şekilde evi tutma imkanım oldu başarılarınızın devamını dilerim.
Nihal Erevikli  06.05.2014
Yorum Yapılan GD. Murat Akbulut
murat bey evimi kiralarken yardımlarınız ilgi ve alakanız için gerçekten çok teşekkür ederim. Kiralama işlemlerindeki titizliğiniz özenli oluşunuz için de çalışma hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim
Nihal Erevikli  06.05.2014
Yorum Yapılan GD. Ömer Şengül
Ömer Bey sayesinde aradığımız özelliklerde bir ev sahibi olduk. İşine olan sadakati, müşteriye vermiş olduğu güven, kaliteli hizmet ve son derece sabırlı, dürüst kişiliği ile daha büyük işler başaracağını düşünüyorum. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.
Ayşe E.  02.05.2014
Yorum Yapılan GD. Murat Akbulut
Murat bey;Ankarada'ki evimizi size teslim edip Edremite taşındık.Uygun kiracıyı bulmaktaki titizliğiniz, prosedürleri tamamlayıp bize sadece imza atmak lüksünü yaşattığınız, nazik ve sıcak dostluğunuz için sonsuz teşekkürler ediyor, esenlikler diliyoruz
Reyhan Salman  21.04.2014
Yorum Yapılan GD. Murat Akbulut
Murat bey ile gayrimenkulumu kiraya verilmesi icin kendisi ile calistik, sistemli ve prensip sahibi kisiligi ile memnuniyetimi kazandi, cok basarili bir calisma yapiti ve memnun oldugum bir musteriye gayrimenkulumu kirayua verdim.
Tahir Halit  25.03.2014
Yorum Yapılan GD. Murat Akbulut
Dairelerimize hızlı bir şekilde kiracı bulduğu için Murat Bey'e teşekkür ederiz.
Şahin Ailesi  14.03.2014
Yorum Yapılan GD. H. Erengül Ünsal
Evimizin satışı sırasında göstermiş oldugunuz yakın ilginize ve samimiyetinize çok teşekkür ederim.
Selda Arslan  13.03.2014
Yorum Yapılan GD. Murat Akbulut
Dairemizi kiralarken gösterdiği yönlendirmeler, ilgi ve yardımları sayesinde kısa zamanda aradığımız niteliklerde bir daire bulmamıza yardımcı olan Murat bey'e çok teşekkür ediyoruz.
Özgür Çaycı  10.03.2014
Yorum Yapılan GD. Adnan Tuzcu
Adnan Bey, Ofisimize hoş geldiniz.RE/MAX Turkuaz Ailesine katıldığınız için teşekkür ediyor sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.Yolunuz aydınlık, şansınız bol olsun. Emin ÖZCAN, RE/MAX Turkuaz Broker OWNER
Özcan  18.02.2014
Yorum Yapılan GD. Murat Akbulut
Yeni evimi kiralarken gösterdiğiniz ilgi ve yakınlıktan dolayı teşekkür ederim. Kiralama işlemlerindeki titizliğiniz için de teşekkür ederim.
Atilla Eyüpoğlu  13.01.2014
Yorum Yapılan GD. Murat Akbulut
Evimizi kiralarken göstermiş olduğunuz özen ve yakınlıktan dolayı size çok teşekkür ederiz.
C. Kaymak  24.12.2013
Yorum Yapılan GD. Ömer Şengül
Ömer Bey mevcut emlakçı profiline asla uymuyor.profesyonelliği, kişiliği, işe hakimiyeti kafamızdaki emlakçı algısını yıkmıştır.evimizi onun aracılığı ile sattık.satımda sadece imza attık.bu kadar basit bir süreç sağladığı için çok teşekkür ederim.
Ertuğrul Yeniş  22.12.2013
Yorum Yapılan GD. Ömer Şengül
Ömer bey aracılığıyla evimizi kiraladık. Kendisi en başından sonuna kadar her türlü isteğimizde ilgilendi hala da sağolsun ilgilenmeye devam ediyor. Kibar ve profesyonel yaklaşımı övgüye değer. Teşekkürlerimizle...
Oğuz Eruygun  10.12.2013
Yorum Yapılan GD. Ayşe Özcan
Uzun yıllar bir kamu kurumunda devlet memuru olarak çalıştım ve emekli oldum. Eşimle birlikte birikimlerimizin tamamını değerlendirmek için REMAX TURKUAZ Gayrimenkul Danışmanı Ayşe ÖZCAN tercih ettik. Bu kararımızın çok isabetli olduğunu gördük.
Mehmet İsbir  26.11.2013
Yorum Yapılan GD. Murat Akbulut
Ofisimizde çalışan yabancı çalışanlarımızın ev kiralama sürecinde gösterdiğiniz özveri ve yardımlarınızdan dolayı çalışma arkadaşlarım ve kendi adıma teşekkür ederim.
İdil Arslan  22.11.2013
Yorum Yapılan GD. H. Erengül Ünsal
Çukurambardaki evimizi kiralarken, bize göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanıza, güler yüzlü ve samimi davranışlarınıza, çok teşekkür ederiz.
İşinize bağlılığınıza, saygı ve ciddiyetinize hayran kaldık.
Başarılarınızın daimi diliyoruz. 1.11.2013
Güven-pınar Balci  11.11.2013
Yorum Yapılan GD. Murat Akbulut
DAİREMİZİN KİRAYA VERİLME SÜRECİNDE Kİ DÜRÜSTLÜK NEZAKET İLGİ VE GÜVEN DOLU İLETİŞİMİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ. DR SEVİL ÖZKAN
Dr Sevil Özkan  29.08.2013
Yorum Yapılan GD. Emin Özcan
Emin beye ilgisi ve işindeki başarısından dolayı çok teşekkür ediyorum. Emlak işlerimizi en kısa sürede en karlı şekilde yapmamızı sağladı Bize sunduğu hizmetden çok memnun kaldık.
Cemal Şen  19.06.2013
Yorum Yapılan GD. Emin Özcan
Emin Bey, hem büro komşumuz hem de bütün dostlarıma önerdiğim, nezaketine, içtenliğine ve emin kişiliğine inandığım emlak danışmanı.Büromuzu kiralamak için gitmiştik.Daha sonra Ankara da ne iş olsa arayıp sorduğum ağabeyim.Hassasiyeti için tebrik ederim
Ali Bayram  13.06.2013
Yorum Yapılan GD. Ömer Şengül
İş yaşamında yeni bi çıgır açmak için çıktıgımız bu yolda bize yardımlarından dolayı Ömer ŞENGÜL beye teşekkür etmek istedik. Profesyonel çözüm ortagı olarak beraberligimizin devam edecegini düşünüyorum. Teşekkürler.
Ahmet Çokçapan  07.05.2013
Yorum Yapılan GD. Ömer Şengül
Gerçekten uzman, profesyonel, beyefendi, içten ve dürüst bir insan. Sayesinde aradığımız huzurlu yaşam ortamına kavuştuk, üstelik hiç mecburiyeti olmadığı eski evimizin satışıyla da ilgilendi, aileden biri gibi oldu, çok teşekkür ediyoruz...
Coşku K.  08.04.2013
Yorum Yapılan GD. Ayşe Özcan
Sayın Ayşe Özcan gibi deneyimli, güvenilir, işini çok iyi yapan bir danışmanla çalıştığımız için şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Profesyonelliği, yardımseverliği ve güler yüzlü yaklaşımı için kendisine teşekkür ediyoruz.
Demet Köksal  13.03.2013
Yorum Yapılan GD. H. Erengül Ünsal
Çukurambar'daki evimizin kiralanmasında göstermiş olduğunuz gayret, çaba ve ilginize, samimiyet ve güleryüzlü davranışlarınıza çok teşekkür ederiz. Sizinle çalışmak bir ayrıcalıktı.
Kadir Yarış  27.12.2012
Yorum Yapılan GD. Ayşe Özcan
Ev satarken Ayşe Özcan ile çalıştığım için çok mutluyum.Kendisi çok profesyonel ve çok tecrübeli.Her aşamada bizi bilgilendirdi ve yardımcı oldu, yardımı ev satıldıktan sonra bile devam etti.Ev satacaksanız ReMax Turkuaz hızlı satacaksanız Ayşe Özcan
Nilgün Öztürk  26.12.2012
Yorum Yapılan GD. Dürdane Keskin
Hanımefendi kişiliyiğle, profesyonelliğini birleştiren Dürdane hanımın, müşteri memnuniyeti için gerçekten çaba harcayan başarılı bir gayrimenkul danışmanı olduğunu gördüm, kendisine ev alırkende danışmak isterim bana o güveni verdiği teşekkürler
Şükran Çolakoğlu  24.12.2012
Yorum Yapılan GD. Ömer Şengül
Ömer beyin danışmanlığında ağustos ayında bir ev satın aldık. Kendisi işini son derece titizlik ile yürüten, kibar ve profesyonel bir emlak danışmanıydı. İlgi ve katkıları için teşekkür ediyoruz.
S. G. Sevil  05.12.2012
Yorum Yapılan GD. Emin Özcan
Bir üniversite öğrencisi olarak Ankara'da beni bir emlakçının ötesinde sıcak bir dost yakınlığıyla karşılayan Emin Bey amcayı, hem bana hem de aileme emlak konusunda gösterdiği ince ve özenli çalışma ve uğraşlarından ötürü tebrik etmek isterim.
Yavuz Ömür  28.11.2012
Yorum Yapılan GD. Emin Özcan
Emin Bey ve Ayşe Hanıma ev kiralama, evimi satma ve satınalınacak evler göstermede bizim için yaptıkları titiz, özverili, güven verici çalışmaları, evimizi istediğimiz şekilde satmamıza katkıları için müteşekkiriz. başarılarının devamını dilerim.
Salih Paşaoğlu  20.09.2012
Yorum Yapılan GD. Emin Özcan
Sayın Emin Bey, size ve değerli eşiniz Ayşe Hanım’a içten teşekkürlerimizi bir kez de buradan yazarak dile getirmek istedik. Yaklaşık 6 yıldır evimizi kiraya vermemizde sağladığınız kolaylıklar ve bu süreçte bize verdiğiniz sonsuz güven sayesinde “iyi kiracı bulabilecek miyiz, hemen evimiz kiraya verilebilir mi” gibi endişelerden uzak, gönül huzuruyla ev sahibi olmanın lüksünü bize yaşatıyorsunuz. Sizlerin sayesinde içimiz rahat bir şekilde İstanbul’dan Ankara’daki evimizi kiraya verebiliyor ve hiç düşünmüyoruz. İşinizdeki profesyonelliğiniz, özenli ve titiz yaklaşımlarınız için sizleri kutluyor, gösterdiğiniz ilgi ve yardımlarınız için çok teşekkür ediyoruz. Bu işbirliğimizden duyduğumuz büyük mutluluğu ayrıca belirtmek isteriz. Sevgi ve dostlukla…
Müge Tekin  17.09.2012
Yorum Yapılan GD. Dürdane Keskin
Dürdane Hanımın güler yüzü ve güven veren kişiliği sayesinde çok güzel bir ev sahibi oduk.Kendisine çok teşekkür eder Remaks ailesinde başarılı olmasını dileriz.Dürdane Hanıma, gelecekte sağlıklı, sıhhatli ve bol müşterili günler temenni ederiz.
Mehmet Kara  10.09.2012
Yorum Yapılan GD. Emin Özcan
Sayın Emin Bey ve Ayşe Hanım evimi kiralama konusunda göstermiş olduğunuz özen, titizlik ve ilgiye çok çok teşekkür ediyorum. Birlikte 2 yıldır sorunsuz ve memnuniyetle çalışmaktayız. Daha nice nice kiralamalara diyorum :)
Pelin Kandemir  06.08.2012
Yorum Yapılan GD. Emin Özcan
Sayın Emin Özcan ve eşi sayın Ayşe Özcan hanımefendi, Son derece profesyonel ama bir o kadar da insani bir yaklaşımla idealimdeki eve sahip olmamı sağladınız.Size işlemle sonrasında da gösterdiğiniz dostça yardımlarınız için de teşekkürler ediyorum..
şükrü yapıcı  05.08.2012
Yorum Yapılan GD. H. Erengül Ünsal
Evimizin kısa sürede satılmasında göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve alaka için teşekkür ederim. Fatih Ardıç
Fatih Ardıç  30.07.2012
Yorum Yapılan GD. Murat Akbulut
Satılık dairemizde, doğru yönde önerileri ve yardımları için çok teşekkür ederiz,
Cengiz Topel Töremiş  10.07.2012
Yorum Yapılan GD. Ayşe Özcan
evimin satışı sürecinde tanıştığım sayın Ayşe Özcan hanımefendinin evime yapmış olduğu değerleme, doğru müşteri tespiti, randevuların ayarlanması, aileme gösterdiği anlayışından ve başarılı geçen satış sürecinden dolayı kutluyor ve başarılar diliyorum
oner ulusoy  06.07.2012
Yorum Yapılan GD. Ömer Şengül
Kendisi nazik, kibar ve işini iyi bilen bir danışman. Sayesinde bir ev sahibi daha oldum.Aldığım evin eksiklerinin giderilmesini talep etmiştim .Sağolsun tamamını halletti. Kendisine teşekkür ediyorum.
Adem Meriç  28.06.2012
Yorum Yapılan GD. Ömer Şengül
teşekkürler...
handan yılmaz  27.06.2012
Yorum Yapılan GD. Ayşe Özcan
Birkaç yıldır almayı düşünüp de alamadığım evi Ayşe Hanım sayesinde alabildim.Gerçekten çok iyi, GÜVENİLİR, sözünde duran bilgili bir danışman, her türlü sorunuzu sıkılmadan yorulmadan cevaplayabilen, araştırıp geri dönen birisi.Herşey için teşekkürler.
Çiğdem Şenöz  27.06.2012
Yorum Yapılan GD. Ayşe Özcan
Sayın Ayşe Özcan işine olan saygısı ve tecrübesiyle, bildiğiniz gayrimenkul danışmanlarından çok farklı. Beraber çalışmaktan büyük memnuniyet duyduk ileride de beraber çalışabilmek ümidiyle...Teşekkürler.
Av.Şamil Yürür  07.06.2012
Yorum Yapılan GD. Ayşe Özcan
Daireme çok kısa sürede Ayşe hanım sayesinde kiracı buldum. Çok ilgili ve yardımsever.
Koray NARBAY  08.03.2012
Yorum Yapılan GD. Murat Akbulut
İşinizi sevmeniz ve satışını yaptığınız iş yerini satış sürecine kadar geçen süre zarfında kendinizin gibi benimseyip işinize olan sadakat ve dürüstlüğünüzden dolayı teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim....
serhat avşar  26.01.2012
Yorum Yapılan GD. Ömer Şengül
Evimizi 5 gün gibi kısa bir süre icerisine satışı işlemini gerçekleştirdi.Ömer Bey, gerçekten çok beyefendi, nezaket kurallarını bilen ve işinde tam bir profosyonel emlak danışmanı.Kendisinin bize yaptığı yardım ve katkılar için çok teşekkür ederiz.
Rahmi KIZILTOPRAK  21.12.2011
Yorum Yapılan GD. Ömer Şengül
Kendim Ankara dışında olduğum için, bir yıl önce satışa çıkarmış olduğumuz daireyi 2 ay gibi bir sürede satışı gerçekleştirmiş oldu.Ömer Şengül Bey dürüst, ilkeli, güvenilir, şeffaf, işinde profesyonel bir danışman.Yardımları için teşekkür ederim.
Selamet Kamacıoğlu  29.11.2011
Yorum Yapılan GD. Ömer Şengül
Ömer Bey'e buradan yeniden teşekkür etmek istiyoruz. Sayesinde beğendiğimiz kiralık daireyi tuttuk, işlemlerimizi kısa sürede hallettik. Zarif ve halden anlayan yaklaşımıyla Ömer Bey bize içten yardımlarını esirgemedi. Çok teşekkürler...
Kagan Atay  02.10.2011
Yorum Yapılan GD. Ayşe Özcan
Ankara' da bulunan dairemi Sayın Ayşe ÖZCAN' ın yardımlarıyla sattım. Her insan gibi mal sattığım için üzülsemde mükemmel insanlarlar kısa bir zaman beraber çalıştığım için çok memnun ve mutlu oldum.
ESAT öztay  09.06.2011
Yorum Yapılan GD. Ömer Şengül
Ömer Şengül beyfendi ile bir gayrımenkul satışı konusunda anlaşma yaptık ve yaklaşık bir yıldır değerlendiremediğimiz gayrımenkulümüzün satışını bir hafta gibi kısa bir sürede gerçekleştirdi.İlkeli, dürüst, şeffaf çalışan profosyonel bir danışmandır.
gülay sert  13.03.2011
Yorum Yapılan GD. Ömer Şengül
10 Gün önce Ömer ŞENGÜL beyle tesadüfen tanıştım.Bir yıldır satamadığımız dairemizi birkaç gün içerisinde sattık.Son derece nazik, dürüst, güvenilir ve işinde taviz vermeyen harika bir insan benim için aile bireylerinden birisi olmuştur.Teşekkür ederim
cengiz mercan  13.03.2011
Yorum Yapılan GD. Murat Akbulut
Sn.Murat Akbulut Bey'e, kısa zamanda arzu ettiğimiz gibi bir ev bulup, kiralama işlemini titizlikle takip edip, işlemi başarılı bir şekilde neticelendirdiği için kendim ve ailem adına teşekkürler...
Osman Özen  04.03.2011
Yorum Yapılan GD. Ömer Şengül
1 ay önce Ömer Şengül beyle telefonla bir konut konusunda görüşmek yoluyla tanıştım.Kendisi son derece kibar, beyefendi, güven veren biri.İşinde ciddi, ölçülü, samimi.Sayesinde ev sahibi olduk.Şu devirde böyle güvenilir birine rastlamak zor.teşekkrlr
ömer altun  23.02.2011
Yorum Yapılan GD. Murat Akbulut
Murat beye satılık dairemizle ilgili olarak yapmış olduğu degerleme ve çelışmadan dolayı çok teşekkür ediyoruz.Umarım satışıda murat beyin yapmış olduğu çalışma kadar güzel olur.Teşekkürler Murat bey
kadir burak  
 
  Brokerlarımız
 
Emin Özcan - Broker
Emin Özcan
Broker / Owner
Emre Özcan - Broker
Emre Özcan
Broker / Owner

  Gayrimenkul Danışmanlarımız

RAPP Sistemindeki Gayrimenkul Danışmanlarımız

Adnan Tuzcu - Gayrimenkul Danışmanı
Adnan Tuzcu
G.Danışmanı
Ayşe Özcan - Gayrimenkul Danışmanı
Ayşe Özcan
G.Danışmanı
Dürdane Keskin - Gayrimenkul Danışmanı
Dürdane Keskin
G.Danışmanı
H. Erengül Ünsal - Gayrimenkul Danışmanı
H. Erengül Ünsal
G.Danışmanı
Hande Karaaslan - Gayrimenkul Danışmanı
Hande Karaaslan
G.Danışmanı
İlhami Duman - Gayrimenkul Danışmanı
İlhami Duman
G.Danışmanı
Murat Akbulut - Gayrimenkul Danışmanı
Murat Akbulut
G.Danışmanı
Ömer Şengül - Gayrimenkul Danışmanı
Ömer Şengül
G.Danışmanı
 
  Ofis Ekibimiz
 
Handan Yılmaz - Ofis Yöneticisi
Handan Yılmaz
Ofis Yöneticisi
 
Popüler Şehir Aramaları:
Adana| Afyon| Aksaray| Ankara| Antalya| Aydın| Balıkesir| Bolu| Bursa| Çanakkale| Çankırı| Denizli| Düzce| Edirne| Eskişehir| Gaziantep| Girne (Kyrenia)| Hatay| İstanbul-Anadolu| İstanbul-Avrupa| Isparta| İskele (Trikomo)| İzmir| Kastamonu| Kayseri| Kırıkkale| Kırklareli| Kocaeli| Konya| Lefkoşa (Nikosia)| Magusa (Famagusta)| Manisa| Mardin| Mersin| Muğla| Sakarya| Samsun| Tekirdağ| Trabzon| Yalova| Yozgat
Popüler Yapı Tipi Aramaları:
Satılık Daire| Kiralık Daire | Satılık Ofis | Kiralık Ofis | Satılık Mağaza/Dükkan | Kiralık Mağaza/Dükkan | Satılık Residence |Kiralık Residence | Satılık Site Dairesi | Kiralık Site Dairesi | Satılık Villa | Kiralık Villa | Satılık Dublex | Kiralık Dublex | Satılık Ofis Katı | Kiralık Ofis Katı | Satılık Ofis Plazası | Kiralık Ofis Plazası | Satılık Depo | Kiralık Depo | Satılık Müstakil Ev | Kiralık Müstakil Ev | Satılık Stüdyo Daire | Kiralık Stüdyo Daire | Satılık İkiz Villa | Kiralık İkiz Villa | Satılık Tüm Bina | Kiralık Tüm Bina | Kiralık Muayenehane | Satılık Yazlık Ev | Kiralık Yazlık Ev | Satılık Ticari Villa | Kiralık Ticari Villa | Kiralık Antrepo | Satılık Tatil Köyü | Satılık Yalı Dairesi| Satılık Kafe | Kiralık Kafe | Satılık Eczane | Kiralık Eczane | Satılık Apart | Kiralık Apart |
 Servis COMUNER  
 
USD : 2,2291 TL  |  Euro : 2,7759 TL  |  Sterlin : 3,4980 TL  |  TCMB
Sayfanın oluşma süresi 0,109 sn dir.