Sıra dışı Danışmanlar, Sıra dışı Sonuçlar
GAYRİMENKUL ARAMA RE/MAX'Lİ ARAMA
FRANCHİSE FIRSATLARI İNSAN KAYNAKLARI
RE/MAX Türkiye | RE/MAX Dünyası
Üye Girişi | Özel Ağ | English
9. Yıl
Garden  Manavgat - Hisar
Her RE/MAX ofisi bağımsız bir franchise işletmesidir
 Ofis Bilgileri 
 Portföyler 
 Haberler 
 Video 

GAYRİMENKULDE PROFESYONELLİK VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİMİZDİR...


MİSYONUMUZ;Portföylerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, danışmanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.VİZYONUMUZ; Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye de en iyisi olmaya devam ederek dünyada örnek şirket olmak.
Bahçelievler Mahallesi 5066 Sok. No:59 Manavgat Antalya
Tel    : 242 743 3838
Faks  : 242 743 3350 
   

İnternet Linkleri 
Gayrimenkulle ilgili her şey tek çatı altında!
aradığınız özelliklerdeki gayrimenkullere ulaşmanızı sağlamak için işbirliğine hazırız
HERKES, GAYRİMENKUL SAHİBİ OLUNCAYA KADAR...

RE/MAX®  Garden Harita Yerleşimi
Müşteri Yorumları
Yorum Yapılan GD. Hakan İskender
Salkımevler Mahallesindeki Satılık olan dairenin Satışını gerçekleştiren Gayrimenkul Danışmanı Hakan İskenderin vermiş olduğu Güvenilir ve etkin hizmetten dolayı Çok Memnun Kaldım. Her işlemde yanımızdaydı.Kendisine, RemaxGarden Ekibine Teşekkürler.
Mustafa Altinbaş  14.04.2014
Yorum Yapılan GD. Hüseyin Şahin
Remax Garden Şirketinden Hüseyin Şahin beyede Sonsuz teşekkürlerimi İletmek istiyorum Mülküme Kısa sürede Müşteri Bularak İşlemimizi Hakan beyle Sonuçlandırdılar Teşekkürler..
Selman Aras  02.04.2014
Yorum Yapılan GD. Hüseyin Şahin
Remax Garden Gayrimenkul Danışmanı Hüseyin Şahin Beye Sonsuz Teşekkürlerimizi Sunmak isteriz ailem adına Kısa sürede Bizlere Bu Harika Mülkü Kazandırdığı İçin Sistemli Ve Güvenli Çalışabileceğim Ofis Ve Danışman Teşekkürler.
Mustafa Görgeç  01.04.2014
Yorum Yapılan GD. Hüseyin Şahin
Müteahiti Olduğum Ilıca Villa Projemin Satışında Desteklerini Yakinen Hissettiğim Gayrimenkul Danışmanım Hüseyin Beye Pazartesi Gün ki Satışımız içinde Ve Düzenli Çalışma Prensibinden Dolayı Sonsuz Teşekkürlerimi Sunarım. Ellerinize sağlık Başarılar.
Tahir Oğuz  25.03.2014
Yorum Yapılan GD. Ali Avcı
Almanya dan kesin dönüs yapip Antalya ya yerlestim ve bugün ev sahibi oldum.Ali Bey`in profesyonelligi, icten ve samimi kişiliği ile hem alis öncesi hem satis sonrasi vermis oldugu kaliteli hizmetten dolayi kendisine sonsuz tesekkürlerimi sunarim.
Filiz Onay  20.03.2014
Yorum Yapılan GD. Hüseyin Günal
Hüseyin beyin aracılık yaptıgı bi ev aldım ve gerçek bi emlakcı hizmeti aldıgımı ifade edebilirim.Gerek dürüstlügüyle gerek satış sonrası ilgisiyle verilen hizmetn sadece para için yapılmadını müşteri memnuniyetin ilk sırada olduğunu ifade edebilirim
Turan Köse  14.03.2014
Yorum Yapılan GD. Hüseyin Şahin
12 Mart Çarşmaba Günü Side cennetlerdeki almış olduğumuz araziyi bizlere kazandıran Tüm işlemler süresinde bizlere destek olan Sevgili gayrimenkul danışmanı Hüseyin şahin beyefendiye sonsuz teşekkürlerimizi İletiriz.
Remzi̇ye Aykin  12.03.2014
Yorum Yapılan GD. Yıldız Kolgu
Remax Garden Yıldız Kolgu aracılığı ile 4 yıldır yaptığımız işlemlerden birini daha gerçekleştirdik.Yüksek performansı, iş bitiriciliği, alım-satım ve satış sonrası hizmetleri, güvenilirliği, güler yüzü.Kısacası Yıldız Hanım ile çalışmaktan onurduyuyorum
Hüseyin Cingöz  06.03.2014
Yorum Yapılan GD. Yıldız Kolgu
Remax Garden Yıldız Kolgu Hanımefendi tarafından uzun süredir aradığımız dairenin sahibi olduk.Alım-satım ve satış sonrası hizmetleri için kendisine sonsuz teşekkür ederiz.Bundan sonraki alım-satım işlemlerimizde de Yıldız Hanım'la çalışacağız..
Kenan Şafak  05.03.2014
Yorum Yapılan GD. Hakan İskender
çok kısa sürede satmam gereken Çağlayan mahallesindeki Mülkümü en kısa zamanda satan Hakan Beye ve remax garden ekıbıne sonsuz tesekkurlerımı sunarım önümüzdeki yatırım ıslemlerımızıde hakan ıskenderle beraber yapacagıma bırkez daha emınım.Tesekkurle
Yakup Ünal  04.03.2014
Yorum Yapılan GD. Hüseyin Günal
yaklaşık 3 aydır ev aradım Hüseyin Bey ile tanıştım 10 günde ev sahibi oldum.Çok dürüst ve yardımsever bir kişiliğe sahip.Bendeki emlakçı fikri sayesinde değişmiştir.Bir dost kazandığımı umuyor kendisine çok teşekkür ediyorum.Başarılar diliyorum.
Niyazi Ünal  13.02.2014
Yorum Yapılan GD. Akgül Kazi
özverili, profesyonel ve yardımsever yaklaşımınız bizleri çok mutlu etmiştir . İl sınırlarını aşan müthiş desteğinizden ötürü size ve remaxa çok teşekkür ederim. Sizi her zaman tavsiye edeceğim. Basarılarınızın devamını dilerim.
Kerem Kutbay  08.02.2014
Yorum Yapılan GD. Sevdal Murat Atay
Sözleşme yaptığımız günden itibaren haklarımı en mükemmel bir şekilde temsil eden değerli gayrimenkul danışmanım MURAT ATAY'A teşekkür ederim. Profosyenel anlamda on numara beş yıldız hizmet verdiğiniz için Remax Garden ailesine teşekkürlerimi sunarı
Ersen Teke  27.01.2014
Yorum Yapılan GD. Sevdal Murat Atay
Remax Garden temsilcisi Murat Atay'a ilgi ve alakasından dolayı ve satış işlemlerinde bana hiç bir yük altında bırakmadan işlemleri hallettiği için sonsuz teşekkürlerimi sunarım TEŞEKKÜRLER SEVGİLİ ARKADAŞIM.
İlhan Özden  27.01.2014
Yorum Yapılan GD. Hakan İskender
Öncelikle Bizlere vermiş olduğu Güven Ve Firmanın İsmi Bununla beraber Hakan Beyin Kusursuz Hizmeti Bizleri Çok Mutlu etti Gayrimenkul İşlemlerimizde Her zaman Hakan bey Ve Remax Garden ile çalışacağımızı bilmenizi isterim..Ticari Dükkan sahibiyim..
Birsen Birinci  20.01.2014
Yorum Yapılan GD. Sevdal Murat Atay
Murat bey ilğiniz ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim farkındalığınızı ortaya koydunuz bana vermiş oldugunuz ücretsiz ekspertiz raporu için sonsu teşekkürler saygılar başarılarınızın devamını istiyorum.
Hüseyi̇n Ünal  09.12.2013
Yorum Yapılan GD. Hüseyin Günal
Hızlı ve güvenilir bir şekilde ev sahibi olmak isteyenler için Hüseyin Günal doğru adres.Hiç bir mağduriyet söz konusu değiL.Tecrübesinden faydalanılmalı.Biz çok teşekkür ederiz 15 günde ev sahibi olduk.Başarılar dileriz
Emine Sağlam  04.12.2013
Yorum Yapılan GD. Hakan İskender
emanet ettiğimiz gayrimenkulümüzü kısa sürede satıp güvenli bir işlem yapan hakan beye çok teşekkür ederiz.kendilerine başarılar dileriz.Süleyman-Zeynep Gürler çifti
Zeynep Gürler  21.11.2013
Yorum Yapılan GD. Hasan Aydın
başarılarının devamını dilerim.
Mustafa Aydın  27.10.2013
Yorum Yapılan GD. Hüseyin Günal
İşini çok seven dürüst net pirensip sahibi bir insan.Başarılarının devamını diliyorum.Manavgat ta bulunan en iyi gayrimenkul danışmanı diyebilirim.Katkılarından dolayı çok teşekkür ederim.
Fuat Pinar  10.10.2013
Yorum Yapılan GD. H. Korkut Tüter
Side Cennetler Mevkiindeki Dubleksimin Satışını Kısa Sürede Gerçekleştiren Siz değerli Ekibe Sonsuz Teşekkür ederim Yurtdışında olmama rağmen Çok İlgili Alakalıydınız Bol Kazançlar İyi Çalışmalar dilerim.
Hüseyin Turan  27.09.2013
Yorum Yapılan GD. Yıldız Kolgu
Şahsıma arsa almamda çok büyük yardımları oldu ve yatırım konusunda öngörüsü muhteşem.
Aytekin Uludağ  26.09.2013
Yorum Yapılan GD. Ali Avcı
Ben 3 yıldır satamadığımız evimizi sayın Ali Avcı tarafından bir kaç hafta içerisinde satmış bulunuyoruz.Kendisine ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz.Siz hep var olun inşallah...Tanrı sizi korusun butun kötülüklerden....
Birsel Gezer  20.09.2013
Yorum Yapılan GD. Yıldız Kolgu
Mütevaziliğiniz güleryüzünüz ve yardımseverliğiniz için çok tessekkür ederim .Muhtesemsiniz
Demet Gölyapan  14.09.2013
Yorum Yapılan GD. Hüseyin Günal
Yaşadığımız toplum maalesef insanları kandırmaya yönelik esnaflar yetiştirmekte. Fakat bu toplumdan sıyrılıp kendini işine adamış cevherlerde var. Cevherler çünkü zor bulunuyorlar. Sorunu emlak satmak değil memnun etmek olan güzel insan cevhersiniz.
Doğan Esmer  13.09.2013
Yorum Yapılan GD. Hüseyin Günal
Profosyenelliğiniz ve iş ahlakınız için cok tesekkur ediyorum .Bir ev üç günde satlırmı diye soranlara da bana degil Hüseyin Bey'e sormalısınız diyorum.Muhtesemsiniz basarılarınızın devamını diliyorum.
Demet Gölyapan  13.09.2013
Yorum Yapılan GD. H. Korkut Tüter
Hastane Caddesindeki Kiralık Mülklerinizden Birinde Oturmaya Başladım Sizlerin Kiralama Sürecindeki Yakın İlginiz Sistemli Profesyonel Çalışma Prensibiniz Çok Dikkat Çekiciydi Çok Teşekkür Ederiz Manavgatın En İyi Yerinde Oturmaya Başladık.
Nuray Karaarslan  12.09.2013
Yorum Yapılan GD. Akgül Kazi
Yıllardır hayalimizdeki yuvamıza kavuşmamızda en büyük destekçimiz oldunuz ve hala ilginizi bizden eksik etmemeniz işinizi ne kadar çok sevdiğinizin göstergesi.
Yardımlarınız, ilginiz ve desteğiniz için size ve kurumunuza sonsuz teşekkürler.
Vildan Darilmaz  12.09.2013
Yorum Yapılan GD. Ali Avcı
Ali bey başarılarınızı sürekli takip ediyoruz ailece.Vermiş olduğunuz kaliteli hizmetten dolayı sizi tebrik ediyoruz.Elimden geldiği kadar bütün çevremi size yönlendirmeye devam edeceğim.Bizim için çok emek verdiniz.sonsuz teşekkürler...
Ayça Salman  11.09.2013
Yorum Yapılan GD. Hüseyin Günal
İşinize saygı, istikrar ve disiplin konusundaki tutumunuz taktire şayan. Başarınız kesinlikle tesadüf değil.
Volkan Turan  12.08.2013
Yorum Yapılan GD. Ali Avcı
Sayın Ali Avcı Uzunca uğraş ve koşturmalarınız sonucu evimi satıp ve bende yeni ev aldığımdan dolayı size çok teşekkür eder başarılı çalışmalarınızın devam etmesini temenni ederim iyi bayramlar bol kazançlar.

Mustafa Şahin  07.08.2013
Yorum Yapılan GD. H. Korkut Tüter
Değerli Korkut TÜTER;
Öncelikle bize göstermiş olduğunuz dostane davranışınızdan ötürü teşekkürlerimi sunmak isterim.Vizyon ve misyon sahibi olduğunuz aşikar olup memnuniyetimizi bir kez daha dile getirmek kendim adına onur verici.TEBRİKLER
Eni̇s Tanay  26.07.2013
Yorum Yapılan GD. H. Korkut Tüter
Sizin Kadar Değerli İşini Ciddi Anlamda Pürüssüz Yapan İnsanlarla Çalışmaktan İşlem Gerçekleştirmekten Dolayı Çok Mutluyuz Tüm Gayrimenkul Hareketlerimizde Siz Ve Ofisinizle Olacağımızdan Emin Olabilirsiniz Çok Teşekkür ederiz.
Volkan Aşkun  20.07.2013
Yorum Yapılan GD. H. Korkut Tüter
Demokrasi Bulvarındaki Ticari Dükkanımızın Satışı Esnasında göstermiş olduğunuz titizlik Ve Profesyonellik için Çok Teşekkür ederiz..Bundan sonraki Alım Satımlarda Sizi Ve Şirketinizi Tavsiye Edeceğimizden Emin olabilirsiniz.
Ayhan Dadaloğlu  19.07.2013
Yorum Yapılan GD. H. Korkut Tüter
Aşağı Hisar Mahallesindeki Dubleksimizin Satışında Bizlere sağladığı Kolaylık Ve Kaliteli Hizmet Anlayışından Dolayı Tebrik Ve Teşekkür Ederiz. Bundan sonraki Gayrimenkul Hareketlerimizdede Sizlerleyiz. TEŞEKKÜRLER
Metin Yavuz  18.07.2013
Yorum Yapılan GD. H. Korkut Tüter
sayın korkut tüter beyden aydın evlerden ev aldım.satış esnasında yapmış olduğu ilgi alakaya teşekkür eder meslek hayatında başarılarının devamını dilerim. tüm ev almak isteyen eşe dosta tavsiye edeceğimden emin olabilirsin.
Vakkas  17.07.2013
Yorum Yapılan GD. H. Korkut Tüter
Eski hisarda bulunan inşaatımızın dublex dairesinin satışında göstermiş oldugunuz durus ve sogukkanlılıgın hayranı oldugumu belırtmek ıstedım.Bu sekılde basarılı satıslarınızın devamını temennı ederım.
Veli Şen  17.07.2013
Yorum Yapılan GD. Ali Avcı
ali bey gerçekten cok teşekkür ediyoruz.uzun süredir olan konut ihtiyacımızı, kısa sürede çözüp bizi güzel bir ev sahibi yaptığınız için.verdiğiniz güvnden, kaliteli hizmetten dolayı tebrik ediyorm.başarılarınız daim olsun inşaallah..
Edoğa Haser  01.07.2013
Yorum Yapılan GD. Hasan Aydın
Tanıyanlar bilir, zor bir insanımdır:)Genç yaşınıza rağmen azimli, olumlu ve dinamik duruşunuzla ve akılcı yönlendirmeleriniz ile takdirimi kazandınız.Fiyat, zaman, pozitif, iştakip ve sonuçlandırma...sizi tebrik ederim.Gelecekte ciddi bir kimliksiniz.TŞK
Ayşe Türkay  10.05.2013
Yorum Yapılan GD. Akgül Kazi
Hem şahsınıza hemde kurumunuza desteğiniz ve emeğiniz için teşekkürler.Kurumsal bir şirketle çalışmanın faydalarını bir kez daha gördüm.
Vedat Görgan  09.05.2013
Yorum Yapılan GD. Hüseyin Günal
BİR İNSAN BU KADAR MÜTEVAZİ BUKADAR İŞİNİ SEVEN BU KADAR NAZİK VE HİÇ BİR KONUDA OLUMSUZ DÜŞÜNMEZMİ?BU HÜSEYİN BEYSE KESİNLİKLE HAYIR.MEMNUNİYETİMİ BU SÖZLERLE BİLE İFADE ETMEK BANA YETERSİZ GELDİ.ONUNLA SADECE ÇALIŞAN BİLİR.TEŞEKKÜRLER HÜSEYİN BEY.
Harun Öksun  26.09.2012
Yorum Yapılan GD. Nazif Obenik
Nazif be yeni işhayatınızda başarılar dilerim.
DURAN DUMAN  24.11.2011
Yorum Yapılan GD. Hüseyin Günal
Sizinle yaptığımız bilgi alış verişinden gerçekten memnun oldum. Bizde az çok insan sarrafı olduk. Daha üst göreve layık olduğunuzu düşünüyorum. Çalışmalarınızda başarılar.
Ali TOPRAK  26.09.2010
Yorum Yapılan GD. Hüseyin Günal
Gerçekten mükemmel bir performans sergilemişsiniz.Sizi tebrik ediyorum.Satışlarınızda ve hayatınızda başarılar diliyorum.Allahım devamını getirsin, kolay gelsin.Sevgi ve saygılarımla.
HÜSEYİN BOSTANCI  
Yorum Yapılan GD. Hüseyin Günal
Merhaba;Hüseyin Bey ;sizi bu mükemmel çalışmalarınızdan ve başarınızdan dolayı tebrik ediyorum, devamını dilerim.İnanıyorum ve biliyorum ki;başarınız ve azminizle güzel hizmetler vermeye devam edeceksiniz.
Mervesena BOSTANCI  
 
  Brokerlarımız
 
Ali Yıldırım Kocabacak - Broker
Ali Yıldırım Kocabacak
Broker / Owner
H. Korkut Tüter - Broker
H. Korkut Tüter
Broker / Owner

  Gayrimenkul Danışmanlarımız

Maksimum Sistemdeki Gayrimenkul Danışmanlarımız


Ali Avcı - Gayrimenkul Danışmanı
Ali Avcı
G.Danışmanı
Hasan Aydın - Gayrimenkul Danışmanı
Hasan Aydın
G.Danışmanı
Hüseyin Günal - Gayrimenkul Danışmanı
Hüseyin Günal
G.Danışmanı

RAPP Sistemindeki Gayrimenkul Danışmanlarımız

Abdullah Volkan Sert - Gayrimenkul Danışmanı
Abdullah Volkan Sert
G.Danışmanı
Akgül Kazi - Gayrimenkul Danışmanı
Akgül Kazi
G.Danışmanı
Emre Topal - Gayrimenkul Danışmanı
Emre Topal
G.Danışmanı
Fatma Ekşi - Gayrimenkul Danışmanı
Fatma Ekşi
G.Danışmanı
Hakan İskender - Gayrimenkul Danışmanı
Hakan İskender
G.Danışmanı
Haktan Çelik - Gayrimenkul Danışmanı
Haktan Çelik
G.Danışmanı
Hüseyin Şahin - Gayrimenkul Danışmanı
Hüseyin Şahin
G.Danışmanı
Nazif Obenik - Gayrimenkul Danışmanı
Nazif Obenik
G.Danışmanı
Osman Güner - Gayrimenkul Danışmanı
Osman Güner
G.Danışmanı
Sevdal Murat Atay - Gayrimenkul Danışmanı
Sevdal Murat Atay
G.Danışmanı
Sezgin Orkun - Gayrimenkul Danışmanı
Sezgin Orkun
G.Danışmanı
Yıldız Kolgu - Gayrimenkul Danışmanı
Yıldız Kolgu
G.Danışmanı
 
  Ofis Ekibimiz
 
Ahmet Orhan - Muhasebe ve Finans
Ahmet Orhan
Muhasebe ve Finans
Elif Özdemir - Broker Asistanı
Elif Özdemir
Broker Asistanı
Fatoş Koca - Broker Asistanı
Fatoş Koca
Broker Asistanı
Kaan Kırıcı - Ofis Yöneticisi
Kaan Kırıcı
Ofis Yöneticisi
 
Popüler Şehir Aramaları:
Adana| Afyon| Aksaray| Ankara| Antalya| Aydın| Balıkesir| Bolu| Bursa| Çanakkale| Çankırı| Denizli| Düzce| Edirne| Eskişehir| Gaziantep| Girne (Kyrenia)| Hatay| İstanbul-Anadolu| İstanbul-Avrupa| Isparta| İskele (Trikomo)| İzmir| Kastamonu| Kayseri| Kırıkkale| Kırklareli| Kocaeli| Konya| Lefkoşa (Nikosia)| Magusa (Famagusta)| Manisa| Mardin| Mersin| Muğla| Sakarya| Samsun| Tekirdağ| Trabzon| Yalova| Yozgat
Popüler Yapı Tipi Aramaları:
Satılık Daire| Kiralık Daire | Satılık Ofis | Kiralık Ofis | Satılık Mağaza/Dükkan | Kiralık Mağaza/Dükkan | Satılık Residence |Kiralık Residence | Satılık Site Dairesi | Kiralık Site Dairesi | Satılık Villa | Kiralık Villa | Satılık Dublex | Kiralık Dublex | Satılık Ofis Katı | Kiralık Ofis Katı | Satılık Ofis Plazası | Kiralık Ofis Plazası | Satılık Depo | Kiralık Depo | Satılık Müstakil Ev | Kiralık Müstakil Ev | Satılık Stüdyo Daire | Kiralık Stüdyo Daire | Satılık İkiz Villa | Kiralık İkiz Villa | Satılık Tüm Bina | Kiralık Tüm Bina | Kiralık Muayenehane | Satılık Yazlık Ev | Kiralık Yazlık Ev | Satılık Ticari Villa | Kiralık Ticari Villa | Kiralık Antrepo | Satılık Tatil Köyü | Satılık Yalı Dairesi| Satılık Kafe | Kiralık Kafe | Satılık Eczane | Kiralık Eczane | Satılık Apart | Kiralık Apart |
 Servis COMUNER  
 
USD : 2,1442 TL  |  Euro : 2,9613 TL  |  Sterlin : 3,6137 TL  |  TCMB
Sayfanın oluşma süresi 0,109 sn dir.