Sıra dışı Danışmanlar, Sıra dışı Sonuçlar
GAYRİMENKUL ARAMA RE/MAX'Lİ ARAMA
FRANCHİSE FIRSATLARI İNSAN KAYNAKLARI
RE/MAX Türkiye | RE/MAX Dünyası
Üye Girişi | Özel Ağ | English
7. Yıl
Vega 2  Gebze Merkez
Her RE/MAX ofisi bağımsız bir franchise işletmesidir
 Ofis Bilgileri 
 Portföyler 
 Haberler 

BU OFİSTE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNDEN DAHA ÖNEMLİ BİR ŞEY YOKTUR.
NOTHING MORE IMPORTANT, WITHIN OUR OFFICE, THAN CUSTOMER SATISFACTION AT ALL.


* RE/MAX Vega Gebze'de

Dünyanın en büyük ve yaygın gayrimenkul firması olan RE/MAX, Vega ofisi ile Gebze'de faaliyette,

2006 yılından itibaren Kozyatağı/İstanbul'da ticari portföyler ile hizmet veren RE/MAX Vega 1, 2008 yılında Gebze/Kocaeli'nde ikinci ofisini açtı.

Gebze/Kocaeli'nde faaliyette bulunan ilk kurumsal gayrimenkul firması olan RE/MAX Vega 2, ulusal ve uluslararası yatırımcı firmalarla olan ilişkilerini sizlerin hizmetine sunuyor.

İstanbul ve yurt dışındaki tüm gayrimenkul ofisleri ve yatırımcılarla irtibatta olan RE/MAX Vega, uyumlu ve dikkatli çalışmaları ile sektördeki tüm kişi ve kuruluşların takdirini kazanmaktadır.

Kadrosunu hızla geliştiren RE/MAX Vega, gayrimenkul sektöründe faaliyette bulunmak isteyen girişimcilere fırsat tanımaktadır.

Gelin RE/MAX Vega ile tanışın, ister RE/MAX Vega'da görev alın isterseniz gayrimenkullerinizin değerlendirilmesine yardımcı olalım.
Osman Yılmaz Mah. İstanbul Cad. 649/1 Sk. No:1 D:67 E-5 Üzeri 41400 Gebze Kocaeli
Tel    : 262 643 4348
Tel 2 : 530 464 1391
Faks  : 262 643 4349 
   

İnternet Linkleri 
Gebze'de artık RE/MAX Vega var. Now RE/MAX 's Vega at Gebze..
Yatırımcıların ve portföy sahiplerinin buluştuğu yerdeyiz. Investors and portfolio holders of the place where we are.
Gayrimenkul sektörünün profesyönelleri burada, sizi de bekliyoruz. Professional real estate sector here, you're waiting.

RE/MAX®  Vega 2 Harita Yerleşimi
Müşteri Yorumları
Yorum Yapılan GD. Yasemin Özdoğru
merhabalar
yukarda da belirttiğim gibi emlak alım satımıyla ilgili bütün memnuniyeti hakediyolar. özelliklen özverili ve olaylara ilgilerinden dolayı ayrıca teşekkür ederim
saygılarımla...
Ümit Turpçu  27.11.2014
Yorum Yapılan GD. Kader Onan
Kader Hanım'ın yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür eder başarılar dilerim.
Adem Yalçin  19.11.2014
Yorum Yapılan GD. Kader Onan
Kader hanıma hızlı ve güvenilir hizmetlerinden dolayı teşekkür eder saygılarımı sunarım
Korkmaz Ulu  19.11.2014
Yorum Yapılan GD. Nilgün Karagöz
remax vega ailesine teşekkür ederim güvenilir, samimi, içten dürüst bir gayrimenkul danışmanıyla tanışıp talebimiz dogrultusunda başarılı ticari kiralama hizmeti sundugu için.
nilgün karagöz başarılarınızın artarak devam edecegine yürekten inanıyorum
Ahmet Akay  31.10.2014
Yorum Yapılan GD. Sonay Öz
Sonay hanıma dairemizi alım aşamasındaki yaptıgı çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.iş hayatında başarılar dilerim...
Güllü Acar  31.10.2014
Yorum Yapılan GD. Kader Onan
Kiralamak için verdiğimiz dairenin kiralanmasında yardımcı oldukları için teşekkür ederiz.
Fuat Gülsuyu  08.09.2014
Yorum Yapılan GD. Kader Onan
Çayırova Akse yaşam Konutlarında Kiralama ve Satış işlemlerinde hızlı ve güvenilir ortak çalışma sürdürerek bizlere yardımcı oldukları için teşekkür eder başarılar dileriz
Ali̇ Osman Ay  08.09.2014
Yorum Yapılan GD. Çağatay Kurt
Gayrimenkul gibi ciddi ve riskli bir konuda deneyim kadar güvenin ön planda olduğu hepimizin malumudur. Tam da bu noktada Çağatay Bey ile tanıştığım için çok mutluyum. Güvenilir bir gayrimenkul danışmanı olarak Çağatay Bey harika bir isim.
Cengiz Kahraman  28.08.2014
Yorum Yapılan GD. Sonay Öz
merhabalar
temmuz ayında gebze osman yılmaz mahallesinde daire satın aldım .remax vega2 çalışanlarından Sonay ÖZ hn. ma çalışma düzeni ve bize göstermiş olduğu yakın ilgi yardımlarından dolayı teşekkürrü bir borç bilirim. çalışma hayatında başarılar
Feyzi̇ Acar  11.08.2014
Yorum Yapılan GD. Cem Ekit
Merhaba
Yıllar sonra hayalimi gerçekleştirip bir ev almamda katkısı olan Cem Ekit bey ve Kader Onan hanıma göstermiş oldukları cabadan dolayı teşekkür ederim
Mustafa Gülen
Mustafa Gülen  24.07.2014
Yorum Yapılan GD. Cem Ekit

Balçık köyündeki arsamın satışında özveri ile çalışıp kısa sürede satışı gerçekleştiren Sayın Cem Bey'e teşekkür ederim.

Serhan Eröz=
Serhan Eröz  24.07.2014
Yorum Yapılan GD. Kader Onan
30.05.2014 günü Yeni Kentte bulunan Boğaziçi bloklarını bulunan Uğur Yılmaz'a ait dairenin satışında ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.BAŞARILAR VE İYİ ÇALŞIMALAR
Yavuz Şensoy  04.06.2014
Yorum Yapılan GD. Kader Onan
Remax ilgili ve bilgili yetkililerine Evimin eşyalı kiraya verilmesinde samimiyeti ve içten, çıkarsız, tecrübeli emlak danışmanlığıyla bana destek olan Kader Onan'a çok teşekkür ederim.
Tüli̇n Taştemel  26.05.2014
Yorum Yapılan GD. Uğur Yıldız
yerinde zamanında kesin ve olumlu çözüm adamı herkese tavsiye eder uğur kardeşimede işlerinde başarılar dilerim.
Şadi Yılmaz  07.04.2014
Yorum Yapılan GD. Uğur Yıldız
Dün itibariyle tapusunu aldığımız daire için Uğur bey'in göstermiş olduğu profesyonellik, işlerin hızlanması ve sorunsuz bitirilmesi adına yaptığı mükemmel çalışmadan dolayı kendisini tebrik ediyorum.Bir sonraki seferde de tercihimiz olacaksınız...
Hüseyin Çamkerten  15.03.2014
Yorum Yapılan GD. Uğur Yıldız
6 yıllık ev arayışımız UGUR YILDIZ ile sonlandırdık istedigimiz gibi merkezde 3 1 daireyi uygun fiyata buldu üstelik yemek bile ısmarladı :) kendisine cok teşekkür edriz ev almak istiyenlere tavsiyem UGUR beyle görüşmeden karar vermeyin .
Kami̇l Tütüncü  03.03.2014
Yorum Yapılan GD. Kader Onan
Kader hanım'a satın almış olduğum dairemde yardımcı oldukları için teşekkür ederim
Serkan Tepeci̇  25.02.2014
Yorum Yapılan GD. Kader Onan
Vega2 ofis danışmanlarından Kader Onan'la tanışma fırsatı buldum ve ve kendileriyle iş yapmaktan çok memnun kaldım.Ev satışı sonrası hem işlemlerde yanımızda bulunup, bilmedğimiz konuda bize çok yardımcı oldukları için kendilerine çok teşekkür ederim.
Gülçi̇n Yazkan  25.02.2014
Yorum Yapılan GD. Uğur Yıldız
tarafıma vermiş olduğunuz hizmet sırasında göstermiş olduğunuz dürüstlük, samimiyet ve profesyonel yaklaşımınızdan dolayı teşekkür ederim.Yapmış olduğunuz işle ilgili bilgi ve hakimiyetinizin de taktir edilecek düzeyinde olduğunu ayrıca bildiririm
Fazıl Kargın  27.01.2014
Yorum Yapılan GD. Yasemin Özdoğru
Osman yılmaz Mahellesi 646 sk no 7 D:1 Nolu daireyi sizin aracılığınız ile aldım. Aldığım dairede Danışmanlarınızdan Yasemin Özdoğru 'nun vermiş olduğu doğru, dürüst ve güvenilir hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimi sunarım.
Veysi Yasinoğlu  27.01.2014
Yorum Yapılan GD. Uğur Yıldız
Uğur Bey'in aldığımız dairenin satışı öncesinde göstermiş olduğu ilgi ve alaka bizi tatmin edici düzeyde idi. Uğur Bey ile yaptığımız satış işlemlerinde kendisinden memnun kaldım.
Erdoğan Öztürk  27.01.2014
Yorum Yapılan GD. Kader Onan
Remax 2 Vega kader onan Hnm ve çalışanlarına ilgili ve hızlı yardımlarından dolayı teşekkür ederim.
Vedat Aktaş  17.01.2014
Yorum Yapılan GD. Kader Onan
Re/max ailesinden Kader Onan'a daireyi kiralama sürecinde firmanızın kurumsal kimliğini taşıyarak yardımcı olmalarından dolayı teşekkür ederim.
Yunus Yağcı  17.01.2014
Yorum Yapılan GD. Uğur Yıldız
Uğur beyin verdiği hizmet tatmin ediciydi. İhtiyacı olanlara tavsiye edeceğim bir iş çıkardı. İlgi ve alakası için ayrıca teşekkür ederim.
Taner Öner  16.01.2014
Yorum Yapılan GD. Kader Onan
Gebze de olan dükkanımı sorunsuz ve problemsiz satıp beni yormadan üzmeden ödemede sorun yaşamadığım için ve yaptığınız işe önem verdiğiniz müşterinizi değerli saydığınız için sizlere teşekkür ederim.Hayırlı ve bol kazançlı günler sizin olsun
Hayatti̇n Özbaş  08.01.2014
Yorum Yapılan GD. Kadir Çalışkan
Kadir Bey, aklımdaki olumsuz emlakçı düşüncesini değiştirdi.İşini çok düzgün ve güzel yapan bir emlakçı, ev almamizda etkisi büyük.Kendisinin iş deneyimi ve tecrübesi davranış ve konuşmalarından çok iyi anlaşılıyor.Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.
Nazlı Aykaç  04.01.2014
Yorum Yapılan GD. Uğur Yıldız
Sayın Uğur Bey, 1. Etap Konutlarında satış esnasındaki ilginizve alakanızdan dolayı teşekkürler.
Kadriye Eroğlu  04.01.2014
Yorum Yapılan GD. Uğur Yıldız
Merhaba aynı sektörde olmamıza rağmen Uğur Bey aracılığı ile ilk evimin sahibi oldum. Yardımlarından ve yakın alakasından dolayı kendisine çok çok çok teşekkür ederim.Gerçekten işine gösterdiği özenden dolayı bu süreci Uğur Bey ile geçirmek ayrıcalık
Gülsemin Kavuk  30.12.2013
Yorum Yapılan GD. Uğur Yıldız
Gebze 1.etapta bulunan evimin devredilmesi için üstün gayret ve azimle hafta içi hafta sonu farketmeksizin dürüst, çalışkan, ilkeli, müşteri memnuniyeti ve sonuç odaklı hizmet veren Uğur Yıldız Bey'e teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.
Selçuk Ay  25.12.2013
Yorum Yapılan GD. Uğur Yıldız
Uğur beyi, Yatırımlarıma profesyönelce yön veren, işini dürüstçe yapan ve eşe dosta tavsiye edilebileceğim bir danışman olarak görüyorum. Tüm çalışmalarımızda güven ön plandaydı. Kendisine çok teşekkür ederim.
Ferhat Danışman  12.12.2013
Yorum Yapılan GD. Uğur Yıldız
Her şirketin ticari hayatında başlangıç duraklama ve yukselme devrinin olduğunu inanmış biri olarak uğur beyin firmamız için duraklama devrini yükseltme devrine, bulduğu gayrimenkullerle geçirdiği için teşekkür ediyoruz.(ÖNKOLLAR).
Habi̇bullah Önkol  11.12.2013
Yorum Yapılan GD. Uğur Yıldız
calismalariniz eksiksizdi.tam remax kalitesine yakisirdi.cok tesekkurler.
Fatma Kulcur  25.11.2013
Yorum Yapılan GD. Yeşim Akdeniz
1 ay önce ev almak için kredi işleri ile uğraşırken yaşadığımız sıkıntı ve 15 günlük zaman kaybından sonra Yeşim Akdeniz'in yardımları ve çevresi sayesinde kredimiz, 3 gün gibi kısa bir sürede istediğimiz tutar ve faiz oranından onaylandı.
Ceren Doğan  25.11.2013
Yorum Yapılan GD. Uğur Yıldız
Oldukça çözüm odaklı, güvenilir, samimi ve müşteri odaklı tarzı ile bizi remax ile tanıştırdığı için, satış kabiliyetinden ötürü bize yatırımlık bir mülk kazandırdığı için ve kurumunu bu denli güzel temsil ettiği için kendisine çok teşekkür ederim.
Baran Değirmenci  23.11.2013
Yorum Yapılan GD. Kadir Çalışkan
Kadir bey zihnimdeki olumsuz emlakçı algısını yıkan, iletişimi güçlü, güvenilir ve ultra hızlı bir G.M Danışmanıdır. Teşekkürler.
Bayram Gündüz  21.11.2013
Yorum Yapılan GD. Kadir Çalışkan
Kadir bey firmamızın çok istemiş ve beğenmiş olduğu fabrikayı kiralamamızda, göstermiş olduğu ilgi alaka ve saygıdan dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.
Menderes Okur  12.11.2013
Yorum Yapılan GD. Uğur Yıldız
Sorunların çözülmesi aşamasında her an yanımızda olarak bir hafta gibi kısa bir süre içerisinde istediğimiz gibi bir evi sayenizde kiraladık. İyi niyetli ve pozitif yaklaşımınızdan dolayı çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla...
Suat Demirci  23.10.2013
Yorum Yapılan GD. Kadir Çalışkan
İlk adımda bizi güvenilir ve sorunsuz bir şekilde ev sahibi yapan kişi ve kuruma teşekkür ederiz.
Engin Düzgün  23.10.2013
Yorum Yapılan GD. Kader Onan
kader hanımın gerçekten işini dürüst yapan nadir gayrimenkul danışmanlardan biri olduğunu rahatlıkla söylemek istiyorum kendisi evimi sattı sayesinde daha iyi bir ev sahibi oldum çok yakın akrabamı ev sahibi yaptı başarılarının devamı için duacıyız
Atilla Taşkin  12.10.2013
Yorum Yapılan GD. Kader Onan
Kader hanıma Mutlukent Irmak bloklarındaki evimizi almakta göstermiş olduğu yardımdan dolayı çok teşekkür ederim. Çalışmalarında başarılar dilerim.
Rıdvan Kayacioğlu  12.10.2013
Yorum Yapılan GD. Uğur Yıldız
merhabalar uğur bey öncelikle işinizdeki başarınızı kutlar devamını dilerim kısa sürede evimi kiraya vermeniz beni çok memnun etti memnuniyetimi dile getirmek istedim bu sektörün sizin gibi dürst insanlara ihtiyacı var tebrik eder saygılar sunarım.
Fatih Özen  05.10.2013
Yorum Yapılan GD. Kadir Çalışkan
Servisten memnun kaldim. Evimin islerini Kadir bey'in yol gostericiligiyle cok kisa surede tamamlamadim (1 gun kadar). Internetten bulmustum, karsima kim cikacagini bilmiyordum ama insanlarla tanisinca kaygilarim yok oldu.
Evrim Taşağil  01.10.2013
Yorum Yapılan GD. Cem Ekit
Eşimin ve Benim en büyük hayalinden biri kendimize ait bir arsa üzerinde çocuklarımızın rahatlıkla oynayabileceği geniş bahçeli bir ev sahibi olmak. Bu hayalimizin en zor kısmını Cem Bey sayesinde gerçekleştirdik. Teşekkürler Cem Bey...
Cihangir Aydöner  27.09.2013
Yorum Yapılan GD. Nilgün Karagöz
Sayın yetkili,

Nilgün hanım'ın müşterisi olarak kendisi hakkındaki görüşlerimi bildirmek isterim. Öncelikle Nilgün Hanım işini sadece para kazanmak için değil gerçekten sevdiği için yapanlardan. İnsan ilişkilerinde kendini geliştirmiş, müşterisinin ne istediğini anlayıp ona göre yönlendirmesini bilen, gerektiğinde kendini müşterisinin yerine koyabilen ender emlak danışmanlarından. Bende onun müşterisi olma ayrıcalığını yaşamış biri olarak hem Nilgün Hanım'a hemde remax ailesine böyle bir emlak danışmanı yetiştirdiği için teşekkürü bir borç bilirim. Kendisine mesleğinde başarılar diliyorum.

Saygılarımla

Cansen GÖNÜL
Ev Hanımı
Cansen Gönül  25.09.2013
Yorum Yapılan GD. Kadir Çalışkan
Gayrimenkulümüzün kiralanmasında göstermiş olduğu ilgiden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.
Nuri Kurt  24.09.2013
Yorum Yapılan GD. Kader Onan
Eşimin ve Benim en büyük hayalinden biri kendimize ait bir arsa üzerinde çocuklarımızın rahatlıkla oynayabileceği geniş bahçeli bir ev sahibi olmak. Bu hayalimizin en zor kısmını Kader Hanım sayesinde gerçekleştirdik. Teşekkürler Kader Hanım...
Cihangir Aydöner  20.09.2013
Yorum Yapılan GD. Kadir Çalışkan
Gayrimenkulümün satışını bir hafta içerisinde gerçekleştirmesinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim ve başarılarının devamını dilerim.
Fatih Yaşaroğlu  19.09.2013
Yorum Yapılan GD. Nilgün Karagöz
Nilgün karagöz hanımefendi güleryüzü samimiyeti ve dürüstlüğüyle 3 gün gibi kısa sürede kayınpederimin bana vekalet verdiği eşyalı kiralık dubleksimizi kiralama başarısı göstermiştir ilgi ve alakasına çok teşekkür ederiz saygılar
Sadettin Ekmekçi  16.09.2013
Yorum Yapılan GD. Nilgün Karagöz
sn Nilgün karagöz
sıkıntılı ve zor anımda bana ve aileme göstermiş olduğu ilgi alaka çaba ve en önemlisi güleryüzü samimiyeti sayesinde bir ev kiralama ve eşyalarımızı yerleştirme imkanı bulduk teşekkürü bir borç bilir çalışmalarında başarılar dile
Yurdum Kaymaz  16.09.2013
Yorum Yapılan GD. Nilgün Karagöz
SN NİLGÜN KARAGÖZ'ün özverili olağanüstü katkıları sayesinde; 30 gün içinde satış başarıyla tamamlanmıştır.
en içten teşekkürlerim SN NİLGÜN KARAGÖZ HANIMEFENDİYE... TEŞEKKÜRLER
HAYRİYE VERAL İNŞAAT MÜHENDİSİ
Hayriye Veral  16.09.2013
Yorum Yapılan GD. Nilgün Karagöz
Yardimlarindan dolayi emlak danışmanım Nilgün Karagöze teşekkür ederim
Osman Bulut  14.09.2013
Yorum Yapılan GD. Nilgün Karagöz
Nilgün Hanım,
Gayrimenkul sektöründe sizin gibi neşeli, canlı, dürüst ve güvenilir insanların az olduğunu görmekteyim. Sizin pozitif yaklaşımınız, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışınız benim Remaxı ve özellikle sizi seçmemde en büyük etken oldu.
Hasan Kaya  14.09.2013
Yorum Yapılan GD. Uğur Yıldız
Güler yüzlü, dürüst, samimi davranışlarınız ve özverili tutumunuzdan dolayı çok teşekkür ederim.
Burak Sezgi̇n  13.09.2013
Yorum Yapılan GD. Uğur Yıldız
Uğur beyle tanışana kadar emlak işi ile uğraşan insanlara inancım kalmamışt.işindeki ustalığı ile, danışanların tüm istek ve sorunlarını kısa sürede sonuçlandırması çok etkileyiciydi.Samimi, içten yaklaşımınız için teşekkürler.
Zülfikar Toprak  10.09.2013
Yorum Yapılan GD. Kader Onan
Sn. Kader Hanım konut alma işlemimde bana her türlü yardımı ve çözümü sağladı.Bu kadar kolay olacağını hiç düşünmemiştim.Sayenizde çok kolay bir şekilde hallettik.Çok teşekkürler, İyi ki varsınız.Başarılar
Selçuk Bayrakdar  28.08.2013
Yorum Yapılan GD. Kadir Çalışkan
Kadir Bey'in güvenilir ve sıcak yaklaşımları bizde akılda kalıcı bir iz bırakmıştır. Bundan sonraki her türlü gayrimenkul ihtiyacım ve arayışımda tercihim Kadir Çalışkan'dır.
Tolga Baltacıoğlu  16.08.2013
Yorum Yapılan GD. Yasemin Özdoğru
Arsa satışımıda gösterdiğiniz ilgi gayret ve yardımlardan dolayı çok teşekkür ediyorum. Gerçekten işinizi profesyonelce ve hakkını vererek yapıyorsunuz. Tekrardan çok teşekkür ederim.
Habip Zengin  05.08.2013
Yorum Yapılan GD. Uğur Yıldız
Uğur Bey; sizinle tanışmış olmaktan çok mutluyum.Daha ilk tanışmamızda çok pozitif bir elektrik almıştım, yaklaşık 2 yıl oldu ve bu pozitifliğinizden hiç bir şey eksilmedi, yatırımlarımda doğru ve kararlı bir şekilde beni yönlendirdiniz, teşekkür ederim
Latife Kaya  31.07.2013
Yorum Yapılan GD. Çağatay Kurt
Daire almak için uzun bir süre araştırma yaptıktan sonra Çağatay Beyle tanıştık.Kendisinin yardımıyla sorunsuz bir şekilde daire sahibi olduk.Çok teşekkür ederiz.
Yakup Uçar  25.07.2013
Yorum Yapılan GD. Kadir Çalışkan
Kadir Bey'in sıcak ve güvenilir yaklaşımları kendisini tercih etmemizde en önemli etken olmuştur. Aradığımız gayrimenkulü bulmamıza yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ederiz.
Ünzile Şen  20.07.2013
Yorum Yapılan GD. Cem Ekit
Ev almak bizim gibi insanların hayal bile edemeyeceği bir şey ama hayalim gerçek oldu.Bu hayalin en büyük destekçisi siz oldunuz.Son güne kadar yanımda oldunuz.Teşekkürler Cem Bey hep yanımda olduğunuz için.Başarılar ve mutluluklar dilerim.
Merve Göşgün  19.07.2013
Yorum Yapılan GD. Cem Ekit
Kiralık daire arayışımda ve kiralamamda gösterdiği yardımdan dolayı Cem Bey'e çok teşekkür ederim.
Sevgi Yavuz  19.07.2013
Yorum Yapılan GD. Kader Onan
Ev almak bizim gibi insanların hayal bile edemeyeceği bir şey ama hayalim gerçek oldu.Bu hayalin en büyük destekçisi siz oldunuz.Son güne kadar yanımda oldunuz.Teşekkürler Kader Hanım hep yanımda olduğunuz için.Başarılar ve mutluluklar dilerim.
Merve Göşgüm  19.07.2013
Yorum Yapılan GD. Kadir Çalışkan
Kadir Bey uzun zamandan beri satılamayan evimi kısa sürede satıp, ilgi ve alakası ile bizde akılda kalıcı biz iz bırakmıştır. Bizim için gayrimenkulde her zaman tercih sebebi olacaktır. Kendisine teşekkürlerimi sunarım.
İlhan Gök  03.07.2013
Yorum Yapılan GD. Kadir Çalışkan
Kadir Bey'e bu zor zamanımda beni yalnız bırakmadığı ve istediğim gibi bir ev bulmamda bana yardımcı olduğu için; ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum.
Başarılar diliyorum.
Gonca Devran  28.06.2013
Yorum Yapılan GD. Kadir Çalışkan
Farklı bir emlak firması ile 3 aylık sözleşme yapmıştık ve bu sözleşme süresi içerisinde hiçbir gayrimenkulüm satılamadı. Remax Vega 2 Kadir Çalışkan ile tanıştım ve sözleşmemi yaptım. Sözleşmemi yaptıktan sonra ikinci gün gayrimenkulüm satıldı.
Yusuf Şerbetçi  28.06.2013
Yorum Yapılan GD. Kadir Çalışkan
Kadir Beyi'in ilgi ve alakalarından ötürü kendisine ailece teşekkürlerimizi sunar, iş yaşantısında başarılar dileriz.
Yusuf Şerbetçi  24.06.2013
Yorum Yapılan GD. Kadir Çalışkan
Gayrimenkul ihtiyacımı en iyi şekilde analiz edip bana yardımcı olan Kadir Bey'e sonsuz teşekkürler.
Ferdi Belecen  20.06.2013
Yorum Yapılan GD. Kadir Çalışkan
Kadir Bey'in çalışmalarından memnuniyet duyduğumu belirtir, başarılarının devamını dilerim.
Savaş Kır  18.06.2013
Yorum Yapılan GD. Kadir Çalışkan
Gayrimenkul arayışımda bana destek ve nezaketini esirgemeyen Kadir Çalışkan ve Re/max Vega ailesine teşekkürler.
Nuran Gürses  18.06.2013
Yorum Yapılan GD. Kadir Çalışkan
Kadir Bey öncelikle iletişim kabiliyetinize, güler yüzlü ve ciddi duruşunuza sonra da gayrimenkulümüzü bu kadar kısa süre de satmanıza ve bu süreçte göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya çok teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.
Murat Bal  18.06.2013
Yorum Yapılan GD. Kadir Çalışkan
Prensipli ve güleryüzlü yaklaşımı ile Kadir Bey'e çok güvendim.Kendisi de beni mahcup etmedi.Teşekkürler
İlknur Aydın  28.05.2013
Yorum Yapılan GD. Kadir Çalışkan
Kadir Bey'in titiz ve ciddi çalışmasından dolayı teşekkürlerimi sunarım.
Kıvanç Durukan  28.05.2013
Yorum Yapılan GD. Kader Onan
Evimin satışında Kader Hanım'a göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eder, iş hayatında başarılar dilerim.
Hayretti̇n Okşaş  28.05.2013
Yorum Yapılan GD. Kadir Çalışkan
REMAX Vega ailesine gayrimenkulumüz ile ilgili göstermiş oldukları ilgiye teşekkür ederiz,
Hamza Kurt  28.05.2013
Yorum Yapılan GD. Kadir Çalışkan
Kadir Bey'e gerek nezaketinden gerek ise ikna kabiliyetinden dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.
Süheyla Aydın  26.05.2013
Yorum Yapılan GD. Kader Onan
Yeni evimiz için bize aracılık eden Kader Hanım'a çok teşekkür eder iş hayatında başarılar dileriz.
Nurcan Akyıldız - Gülnihal Karahüseyinoğlu  23.05.2013
Yorum Yapılan GD. Kader Onan
Yaptığınız prensipli çalışma sonucu sahip olduğum gayrimenkulümü zamanında kiraya vermiş bulunmaktayım.İlginize teşekkür ederim.
Savaş Kavcı  23.05.2013
Yorum Yapılan GD. Kader Onan
Daire satışımda Sayın Kader Onan'a sergiledikleri hizmet kalitesinden dolayı çok teşekkür ederim.
Tuğrul Kumaş  23.05.2013
Yorum Yapılan GD. Cem Ekit
Sahibi olduğum Hayat Sitesindeki dairemi profesyonel yaklaşım, iyi zaman kullanımı, net ve doğru açıklamalarla hızlı sürede sonuçlandıran Cem Bey'e teşekkür ederim.Umarım bir sonraki yatırım planlamamda da birlikte çalışma fırsatı buluruz.
Mehmet Kayışlıgil  23.05.2013
Yorum Yapılan GD. Kader Onan
Tatlıkuyu Mah. 1613 Sok. Çınarevler Sitesi B/Blok dairemizi 1 günde kiralamak gibi büyük bir başarı gösterdiniz.Gösterdiğiniz profesyonellik, işbirliği ve başarı için çok teşekkür eder, başarılı çalışmalar dileriz.
Halil Koçer  23.05.2013
Yorum Yapılan GD. Cem Ekit
Tatlıkuyu Mah. 1613 Sok. Çınarevler Sitesi B/Blok dairemizi 1 günde kiralamak gibi büyük bir başarı gösterdiniz. Gösterdiğini z profesyonellik, işbirliği ve başarı için çok teşekkür eder, başarılı çalışmalar dileri.
Halil Koçer  20.05.2013
Yorum Yapılan GD. Cem Ekit
Vega ofisinizden Cem Bey'in gece geç saatte dahi aramamı cevaplaması ve mevcut kiralık daire için bilgi vermesi bizi çok mutlu etti.İşimizin aciliyetinin farkında olan ihtiyalarımızı anlayan Cem Ekiit Bey'e teşekkürü bir borç bilirim.
Emre Geçkin  20.05.2013
Yorum Yapılan GD. Kader Onan
Sayın Kader Hanım'a bize kiralık daire arayışımızda yardımlarından dolayı teşekkürü bir borç biliriz.
Emre Geçkin -operatör  20.05.2013
Yorum Yapılan GD. Cem Ekit
Remax Vega Ofisinden Sayın Kader Onan ve Cem Ekit'in evimi kiralama sürecinde gösterdikleri titiz ve özenli çalışmadan ve sağladıkları güzel ortamdan dolayı teşekkür ederim
Mediha Eli Açık
Mediha Eli Açık  15.05.2013
Yorum Yapılan GD. Kadir Çalışkan
Kadir Çalışkan ile Gebze bölgesinde fabrika arayışımız süresince bizlere göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı kendisine teşekkürlerimizi sunar başarılarının devamını dileriz...
Hakan Avlar  11.05.2013
Yorum Yapılan GD. Kadir Çalışkan
Kadir bey ile gebze merkezde bir iş merkezinde bulunan ofis katlarını kiralamak amacı ile tanıştık, ofislerin kiralanması konusunda göstermişolduğu profesyonel yaklaşım ve tecrübesi ile ilgili yaklaşımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ederim,
Vural Kutlay  06.05.2013
Yorum Yapılan GD. Uğur Yıldız
uğur beyi daha önceden de tanırdım ve bilirdim. mesleğinde bu kadar başarılı olduğunu ise bilmezdim. insan bir iş yaparken tanıdık arar fakat bu bazen yetmez. işte benim ev alma serüvenimde yetmeyen yerleri uğur bey çok iyi doldurdu. teşekkür ederim.
İlcan Çetinkuş  25.03.2013
Yorum Yapılan GD. Uğur Yıldız
Tam 1 haftada dairem satılır mı demeyin!!!
Uğur bey ile tanışalı tam 1 hafta oldu ki özlem hanım dairenize alıcı var dedi ve ertesi gün daire teslimi yaptım. Gebze Emlak Konutta bulunan dairemi 1 hafta olmadan satışını Sn. Uğur Bey yaptı. Tşk
Özlem Mekik  18.03.2013
Yorum Yapılan GD. Yasemin Özdoğru
Remax gayrimenkul danışmanınız yasemin yılmaz'ın aracılığıyla bir daire sahibi oldum bu konuda ne kadar ilgili olduğunu ve bu işi profesyonelce yaptığını müşteriniz olarak belirtmek isterim.bu süreci hızlı ve sorunsuz bir şekilde yönetti teşekkürler.
Tuba Arzuman  28.02.2013
Yorum Yapılan GD. Kadir Çalışkan
Kadir bey göstermiş olduğunuz ilginizden ve profosyenel yaklaşımınızdan dolayı çok teşekkür ederim ve başarılarınızın devamını dilerim. saygılarımla,
Volkan Sezer  08.02.2013
Yorum Yapılan GD. Cem Ekit
Hayat Konutlarında almış olduğumuz dairenin alımında sn. Cem Ekit'e yaptıkları hizmet kalitesinden dolayı çok teşekkür ederim.
Sadık Aztekin  31.01.2013
Yorum Yapılan GD. Kader Onan
Hayat Konutlarında almış olduğumuz dairenin alımında sn. Kader Onan'a yaptıkları hizmet kalitesinden dolayı çok teşekkür ederim.
Sadık Aztekin  31.01.2013
Yorum Yapılan GD. Kader Onan
Daire satışımda Sayın Kader Onan'a yaptıkları hizmet kalitesinden dolayı çok teşekkür ederim.
Tuğrul Kumaş  31.01.2013
Yorum Yapılan GD. Cem Ekit
Daire satışımda Sayın Cem Ekit beyefendiye, yaptıkları hizmet kalitesinden dolayı çok teşekkür ederim.
Tuğrul Kumaş  31.01.2013
Yorum Yapılan GD. Kader Onan
İş yerimizin kiralanmasında göstermiş oldukları ilgi ve alaka için Kader Onan'a ve Remax Vega-2 çalışanlarına sonsuz sevgilerimizi sunuyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.
Alim Bozkurt  29.01.2013
Yorum Yapılan GD. Cem Ekit
İş yerimizin kiralanmasında göstermiş oldukları ilgi ve alaka için Cem Ekit'e ve Remax Vega-2 çalışanlarına sonsuz sevgilerimizi sunuyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.
Alim Bozkurt  29.01.2013
Yorum Yapılan GD. Uğur Yıldız
İstediğim evi tarif ettiğimde ne demek istediğimi tam olarak anladığını gördüm ve önerdiği ilk evi satın aldım. Uğur Bey ile çalışırken müşterilerine karşı dürüst ve samimi olduğunu ve önceliğin para olmadığını gördüm. Tekrar çalışmak ümidi ile...
Emrah Aktaş  19.11.2012
Yorum Yapılan GD. Uğur Yıldız
Güler yüzlü hizmet, dürüst yaklaşımınız, samimiyetiniz ve ilginiz için teşekkür ederiz. Buradan herkese canı gönülden tavsiye edebilirim ki Uğur Bey e güvenin o sizi yarı yolda bırakmaz. Tekrar teşekkür ederim...
Saygı ve sevgilerimle
Fatih Aktaş  19.11.2012
Yorum Yapılan GD. Uğur Yıldız
sayın uğur bey;benim icin imkansız sayılacak olan bir satisi bazı sıkıntılara rağmen gerçekleştirdiniz. Şunu gördüm sizde güler yüz, samimiyet, dürüstlük ve sabahki var olan enerjinizin akşamda eksilmeden devam edebilmesi çok güzel.saygılarımla
cem ertuğrul topal  27.05.2012
Yorum Yapılan GD. Uğur Yıldız
TEMMUZ AYINDA GELDİĞİM GEBZE'DE ÇÖZÜLMESİ ÇOK ZOR GÖRÜNEN ARADIĞIM KRİTERLERE UYGUN KONUT BULMAMDA Kİ YARDIMLARINIZ, DEVAMINDA KARŞILAŞILABİLECEK SORUNLARI ÇÖZMEDEKİ İYİ NİYETİNİZ, TÜM ÇABALARINIZA NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZDIR. İYİ Kİ TANIMIŞIZ SİZİ..
Eren TEMEL  04.01.2012
Yorum Yapılan GD. Uğur Yıldız
TEPE SAVUNMA VE KORUMA LTŞ PERSONEL TEFTİŞ SORUMLUSU.EYYÜP EME.SAYGI VE SELAMLARIMLA.
EYÜP EME  08.09.2011
Yorum Yapılan GD. Uğur Yıldız
Merhablar. UĞUR bey evkiralbilgileriniz ve ilginiz için çok teşekkürler, , Mübalağa etmiyorum gerçekten çok profesyonel çalışıyorsunuz kutlarım sizi.Konuyla ilgili beni tam olarak aydınlattınız, , Emlak alışverişlerinde bundan böyle başka birini tanımam
EYÜP EME  08.09.2011
 
  Brokerlarımız
 
Arda Cezzar - Broker
Arda Cezzar
Broker / Owner
Fazıla Cezzar - Broker
Fazıla Cezzar
Broker / Owner

  Ofis Müdürlerimiz

Neşet Terazi - Ofis Müdürü
Neşet Terazi
Ofis Müdürü
  Gayrimenkul Danışmanlarımız

Maksimum Sistemdeki Gayrimenkul Danışmanlarımız


Kadir Çalışkan - Gayrimenkul Danışmanı
Kadir Çalışkan
G.Danışmanı
Uğur Yıldız - Gayrimenkul Danışmanı
Uğur Yıldız
G.Danışmanı

RAPP Sistemindeki Gayrimenkul Danışmanlarımız

Çağatay Kurt - Gayrimenkul Danışmanı
Çağatay Kurt
G.Danışmanı
Cem Ekit - Gayrimenkul Danışmanı
Cem Ekit
G.Danışmanı
Kader Onan - Gayrimenkul Danışmanı
Kader Onan
G.Danışmanı
Melek Meriç - Gayrimenkul Danışmanı
Melek Meriç
G.Danışmanı
Nilgün Karagöz - Gayrimenkul Danışmanı
Nilgün Karagöz
G.Danışmanı
Orkun Kolçak - Gayrimenkul Danışmanı
Orkun Kolçak
G.Danışmanı
Sonay Öz - Gayrimenkul Danışmanı
Sonay Öz
G.Danışmanı
Yasemin Özdoğru - Gayrimenkul Danışmanı
Yasemin Özdoğru
G.Danışmanı
Yeşim Akdeniz - Gayrimenkul Danışmanı
Yeşim Akdeniz
G.Danışmanı
 
  Ofis Ekibimiz
 
Beycan Demir - Ofis Asistanı
Beycan Demir
Ofis Asistanı
 
Popüler Şehir Aramaları:
Adana| Afyon| Aksaray| Ankara| Antalya| Aydın| Balıkesir| Bolu| Bursa| Çanakkale| Çankırı| Denizli| Düzce| Edirne| Eskişehir| Gaziantep| Girne (Kyrenia)| Hatay| İstanbul-Anadolu| İstanbul-Avrupa| Isparta| İskele (Trikomo)| İzmir| Kastamonu| Kayseri| Kırıkkale| Kırklareli| Kocaeli| Konya| Lefkoşa (Nikosia)| Magusa (Famagusta)| Manisa| Mardin| Mersin| Muğla| Sakarya| Samsun| Tekirdağ| Trabzon| Yalova| Yozgat
Popüler Yapı Tipi Aramaları:
Satılık Daire| Kiralık Daire | Satılık Ofis | Kiralık Ofis | Satılık Mağaza/Dükkan | Kiralık Mağaza/Dükkan | Satılık Residence |Kiralık Residence | Satılık Site Dairesi | Kiralık Site Dairesi | Satılık Villa | Kiralık Villa | Satılık Dublex | Kiralık Dublex | Satılık Ofis Katı | Kiralık Ofis Katı | Satılık Ofis Plazası | Kiralık Ofis Plazası | Satılık Depo | Kiralık Depo | Satılık Müstakil Ev | Kiralık Müstakil Ev | Satılık Stüdyo Daire | Kiralık Stüdyo Daire | Satılık İkiz Villa | Kiralık İkiz Villa | Satılık Tüm Bina | Kiralık Tüm Bina | Kiralık Muayenehane | Satılık Yazlık Ev | Kiralık Yazlık Ev | Satılık Ticari Villa | Kiralık Ticari Villa | Kiralık Antrepo | Satılık Tatil Köyü | Satılık Yalı Dairesi| Satılık Kafe | Kiralık Kafe | Satılık Eczane | Kiralık Eczane | Satılık Apart | Kiralık Apart |
 Servis COMUNER  
 
USD : 2,2174 TL  |  Euro : 2,7626 TL  |  Sterlin : 3,4869 TL  |  TCMB
Sayfanın oluşma süresi 0,188 sn dir.