Sıra dışı Danışmanlar, Sıra dışı Sonuçlar
GAYRİMENKUL ARAMA RE/MAX'Lİ ARAMA
FRANCHİSE FIRSATLARI İNSAN KAYNAKLARI
RE/MAX Türkiye | RE/MAX Dünyası
Üye Girişi | Özel Ağ | English
6. Yıl
Anahtar  Kadiköy - Bahariye
Her RE/MAX ofisi bağımsız bir franchise işletmesidir
 Ofis Bilgileri 
 Portföyler 
 Haberler 

MODA VE BAHARİYE'DEN BAŞLAYARAK, GAYRİMENKULDE PROFESYONEL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ ...

Bahariye Cad. Ocak Apt. No:27 K:3 D:6 Kadıköy İstanbul-Anadolu
Tel    : 216 346 0929
Faks  : 216 346 0930 
   

HAYALLERİNİZİ ERTELEMEYİN, GELİN BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRELİM

RE/MAX®  Anahtar Harita Yerleşimi
Müşteri Yorumları
Yorum Yapılan GD. Nazım Önen
Soyak Manolya evlerinde tam istediğimiz gibi bir eve sahip olmamızı sağlayan ve alım kararında tüm isteklerimize sıkılmadan kulak veren gerçek bir profesyonel tanıdığımız için çok mutlu olduk. Sağolun Nazım Önen.
Şevket Bodur  05.11.2014
Yorum Yapılan GD. Nazım Önen
Nazım Beye güvenilirliği ve özenli çalışması, profesyonelliği için teşekkür ediyorum.
Oral Öncül  02.11.2014
Yorum Yapılan GD. Engin Yaylı
Engin Bey'e oncelikle su an son derece keyfini surdugum evi bulmam konusunda yaptigi yardimdan dolayi tesekkur ederim. Surecte kendisi son derece sakin, sabirli, kibar ve prosedurler konusunda netti. Surec cok kolay ve sorunsuz oldu, tekrar tesekkurler
Basak Candemir  04.10.2014
Yorum Yapılan GD. Sezen Gültekin
Sezen hanımı tanıdığım için çok mutluyum.İş hayatında çok iyi bir iş kadını. şimdi ve ileride ki hayatında başarılar diler iş hayatının devamını dilerim.
Yasemin Yalpur  30.08.2014
Yorum Yapılan GD. Sezen Gültekin
Sezen Hanım, Emlak alımımız sırasında göstermiş olduğunuz samimi, alçak gönüllü, nazik ve güven verici tutumunuzdan dolayı çok teşekkür ederim. Bundan sonraki alımlarımızda da Sizi ve REMAX ailesini tercih edeceğiz. Çalışmalarınızda başarılar dilerim
Cüneyt A.  04.08.2014
Yorum Yapılan GD. Sezen Gültekin
Sezen Hanım'a çok teşekkür ediyoruz. Ofisimizin tutulması aşamasında, mal sahibimiz ile aramızda sorunsuz ve sağlıklı bir diyalog kurmamızı sağladı. İhtiyacımız olduğu zamanlarda aradığımızda her zaman bize dönerek, nazikçe yardımcı oldu. Başarılar!
Hande Demirci  14.07.2014
Yorum Yapılan GD. Engin Yaylı
Şirketimizin Kadıköy deki dairesinin satışını 1 ay içinde uygun koşullarda organize eden ve süreç içinde özverili ve nazik davranışları ile takdirimizi alan Engin Yaylı beye çok teşekkür ederiz. Sonraki işlerimizde danışmanlığını hep isteyeceğiz.
Savaş Betoner  03.07.2014
Yorum Yapılan GD. Nazım Önen
Küçükyalı da ki dairemizi tam istediğimiz gibi bir kiracıya kiralayan Nazım Önen'e hedeflerine ulaşma yolunda iyi şanslar diliyorum, teşekkür ediyorum.
Sabri Helvacıoğlu
Sabri Helvacıoğlu  01.07.2014
Yorum Yapılan GD. Nazım Önen
Kadıköy'de ofis arayışında Nazım beyin katkıları ile Yabancı Dil Eğitim Merkezine MEB Prosedürlerine uygun önerisi ile kiralama yaptık.Sonrasında da diyalog içerisinde istek ve önerilerimize çok hızlı cevap vermesi ile memnun olduk.Teşekkürler.
Sinan İmirgi  07.05.2014
Yorum Yapılan GD. Nazım Önen
Holdingimize ait Kadıköy çarşıda bulunan ve aylardır kiralayamadığımız gayrimenkulümüzü 15 gün içinde kiralayan Remax Anahtar Ofisinden Sn.Nazım Önen'e başarılar dilerim.
Elginkan Holding Ertem Atlı  07.04.2014
Yorum Yapılan GD. Nazım Önen
Nazım Beye şirketimize ait olan 2. dairemizi de istenilen şartlarda sattığı için teşekkür eder ve başarılarının devamını dileriz.
Dilan Aydın  05.04.2014
Yorum Yapılan GD. Nazım Önen
Haftalarca kiralık ev aradım.Artık emlakçılarda yardım edemez hale gelmişti.Yolda yürürken bir emlakçı panosu gördüm.Nazım Önen yazıyordu.Çıktım yanına, bir gün süre ver bana dedi.Ertesi akşam kontrat yapmıştım ve mükemmeldi evim.Teşekkürler Nazım bey
Ulviyye Veliyeva  13.01.2014
Yorum Yapılan GD. Sezen Gültekin
oğlumuzun ilk ofisi sezen hanıma nasip oldu. sezen hanımın samimi, güven verici duruşu ve ilgisi bizi mutlu etti. içten yardımları için kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz...
Münevver-kamil Ay  16.12.2013
Yorum Yapılan GD. Sezen Gültekin
Ilk kez tutmus oldugum ilk ofisimi Sezen Gultekin sayesinde gerceklestirmis oldum. Sezen hanimin guler yuzlu ve samimi duruşu beni ve ailemi sonsuz guvene birakmis, mutlu bir sekilde ofisime kavusmus oldum, cok mutluyum. Kendisine cok tesekkur ederim
Tolgahan Ay  14.12.2013
Yorum Yapılan GD. Sezen Gültekin
Sezen Hn'a çok teşekkür etmek istiyorum fazla bekletmeden işlerimin halleti. Iletşimi çok iyi: mesaj, mail kullanıp, istedim evrakları gönderdi, işini severek yaptığı. Hizmeti 10 üzerine 9 notu vermek isterim. Başarılar diliyorum.
Christele  29.11.2013
Yorum Yapılan GD. Sezen Gültekin
Sezen hanım samimi, güleryüzlü ve çalışkan bir insan. Sizi dinleyen, isteklerinizi anlayabilen güvenilir bir uzman isterseniz Sezen hanım kesinlikle tavsiyem olacaktır. Yardımlarınız için çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.
Eray Koç  21.11.2013
Yorum Yapılan GD. Engin Yaylı
Hizmet sektörü, zorlu insan ilişkileriyle yürüyor. İşin içine mal mülk girince, sahiplenici liberal toplumun biz nadide üyeleri iyice hassaslaşıyoruz. Engin Bey, hiç üzmeden ve hızla, satıştan taşınmaya her sorunumla ilgilendi ve çözdü. Müteşekkirim.
Dilek Beybin Kejanlıoğlu  24.09.2013
Yorum Yapılan GD. Sezen Gültekin
sezen hanımla ış yeri ie ilgili bilgi almak ıcın letişime gecmiştim, fakat ilgisi, alakası, yapıcı yonu ile bilgi almak yerıne kendımı kontratı ımzalarken buldum :)işini severek yaptıgı, devam eden alakadarlıgı ıle ortada tesekkurler sezen hm
Meral Avcı  06.09.2013
Yorum Yapılan GD. Sezen Gültekin
Sezen Hanım yalnızca iş konusunda değil, insan ilişkileri konusunda da son derece başarılı, harika bir insan.Eğer Kadıköy'de kendisiyle daha evvel tanışsaydım, ev arayışım bu kadar uzun sürmezdi.Her türlü yardımı için sonsuz teşekkürler.
Irem Uz  05.09.2013
Yorum Yapılan GD. Sezen Gültekin
5 yıldır kahrımızı, her türlü kaprisimizi sabırla çeken sevgili Sezen Hanım'a teşekkür ederim. İnsan ilişkilerinde son derece başarılı samimi tavırlarıyla kalbimizi kazanmış ve evimizin satış işlemlerinde biz hiç bir sıkıntı yaşatmadan halletti.
Betül Pehlivan  05.09.2013
Yorum Yapılan GD. Sezen Gültekin
remax anahtar da çalişan tüm personele ve içtenlikte bizlere her konuda yardımcı olan sezen gültekın hanımefendiye teşekkür ederiz
İlyas Işılgan  05.09.2013
Yorum Yapılan GD. Engin Yaylı
İyi ki Engin Bey'le çalışma fırsatı yakaladık.Tüm hususları profesyonelce çözüme ulaştırdı, işimiz hemen, sorunsuzca tamamlandı.Ne zaman bir sorumuz olsa anında bize yardımcıdır.Kendisiyle çalışmaktan çok memnunuz.Gayrimenkulde tek adresimiz Engin Bey.
Canan Cevvadi  03.09.2013
Yorum Yapılan GD. B. Ufuk Yaylı
Ufuk Bey,
satmaya kıyamadığımız evimize değerli yeni ev sahipleri bulduğunuz için, sorunsuz bir satış işlemi gerçekletirdiğiniz için, ailem ve kendim adına teşekkür ederim, çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Derya Coşkun  27.08.2013
Yorum Yapılan GD. Sezen Gültekin
Sezen hn.'a, ev alma sürecimizde, gösterdiği ilgi ve destek için teşekkür ederim
Şehriban Çelebi  20.08.2013
Yorum Yapılan GD. Nazım Önen
Nazım bey den şirketimize ait 2dairenin satışı için danışmanlık alıyoruz.dairelerimiz kendi uzmanlık bölgesinde olmamasına rağmen çok hızlı bir şekilde ve istediğimiz şartlarda 1 tanesinin satışını gerçekleştirdi.kendisine teşekkür ediyoruz
Dilan Aydın  02.07.2013
Yorum Yapılan GD. Sezen Gültekin
Tüm olumsuzluklara karşı gösterdiği anlayış ve yardımlarından dolayı inanılmaz ilgili, saygılı ve zarif olan sezen hanım'a ailem ve kendi adıma sonsuz teşekkür ederiz.
FAZLIOĞLU AİLESİ
Ekrem Fazlıoğlu  12.05.2013
Yorum Yapılan GD. Sezen Gültekin
Yeni kuracağımız işimiz için ofis arıyorduk. Kadıköy gibi bir bölgede ofis bulmak kolay gibi görünsede aslında çok zordu. Bize her anlamda yardımcı olan Sezen Hanım'a teşekkür ederiz.
Meral Can  01.03.2013
Yorum Yapılan GD. Sezen Gültekin
İki ay önce Kadıköy'de ev arıyordum.Remax güvenilir bir yer olduğu için önce oraya sormak istedim.İyi ki de öyle yapmışım.Sezen Hanım çok yakından ilgilendi benimle ve iki hafta içerisinde bana istediğim gibi bir ev buldu.Kendisine teşekkürler
Deniz Demir  11.01.2013
Yorum Yapılan GD. Sezen Gültekin
Ben İstanbul dışında yaşıyorum Kadıköy'de bulunan gayrimenkullerimle yaklaşık 2 yıldır Sezen Gültekin hanım ilgileniyor kendisi bu süre içerisinde işlerimi çok kolaylaştırdı istanbulda elim ayağım oldu kendisine çok teşekkür ediyorum
Ufuk Kurtlar  20.12.2012
Yorum Yapılan GD. Sezen Gültekin
merhaba ben istanbul kadiköy çilek sokakta mağaza sahibiyim yaklaşık 2 yıl önce sezen hanım aracılığıyla bir mülk aldım sonrasındada gine bir mülkümü kiraya verdi sezen hanım kendisi gayet ilgili ve alakalı olduğundan çok memnun kaldım başarılar dile
Erhan Yilmaz  06.12.2012
Yorum Yapılan GD. Sezen Gültekin
kadıköy deki medikal mağazımızı su basınca acilen, yeni bir dükkan arayışına girmiştik.sezen hanım en seri şekilde bize yepyeni bir dükkan buldu.hem yeri, hem metrakaresi hem de fiyatı ile tüm beklentilerimiz karşılandı.sezen hanıma çok teşekkürler.
Güray Yağmur  03.12.2012
Yorum Yapılan GD. Sezen Gültekin
Anadolu yakasında açmış olduğumuz ikinci şubemiz için yaptığımız arama sürecinde bize göstermiş olduğu yakın ilgi, gayret ve samimiyeti ile yapılanmamızda etkin rol oynayan siz Sezen hanım ve Remax Anahtar'a sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.Başarılar
Serkan Mericeri  01.12.2012
Yorum Yapılan GD. Sezen Gültekin
iyi akşamlar remax anahtar yönetiminde çalışan sezen hanıma iş yeri aradığım günlerde tanışmıştım bütün samimiyetimle diyebilirimki kendini işine adamış çok çaılşkan ve müşterisini önemseyen bir hanımefendi.çok teşekür eder başarılar dilerim.
İsmail Şahin  18.11.2012
Yorum Yapılan GD. Önsel Töralp
Ö.Töralp Kadıköyde satılık bir ofis alımında tanıştığım bir gayrimenkul uzmanı.Alımıçok kısasürede gerçekleştirdibu süreçte bizim ve karşı tarafın haklarını korudu bu bende güven oluşturdu. Güven veren, çok titiz, işine hakim ve dürüst biruzman.
Semra Atılgan  12.11.2012
Yorum Yapılan GD. Sezen Gültekin
İYİ GÜNLER REMAX YÖNETİMİ, Grubunuz bünyesinde çalışan, sayın SEZEN GÜLTEKİN hanımın iş yeri aramalarımız esnasında çok yakından ilgilendiği ve gösterdiği samimiyet'ten dolayı kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.
Adnan Deniz  06.11.2012
Yorum Yapılan GD. Nazım Önen
Nazım Bey ile Teknik Yapı uptwins dairem için çalışıyorum. Anında geri dönüşü, ulaşılabilir olması ve yönlendirmeleri çok yerinde, ilk defa böyle bir hizmet alıyorum. Kendisine ve Remax e teşekkür ederim
Banu Tozluyurt  11.10.2012
Yorum Yapılan GD. Bora Kaya
Bora bey ile yapmış olduğumuz çalışmalarımızda kendileri sürekli bizleri takip ederek gayet kibar ve insancıl yaklaşımıyla bizleri son derece memnun etmiştir. Kendisiyle bir yatırımcı olarak sürekli çalışmayı arzu ederiz. Saygılarımla.
Musa Öztürk  04.09.2012
Yorum Yapılan GD. Sezen Gültekin
İYİ GÜNLER REMAX ANAHTAR YÖNETİMİ, Gurubunuzda bulunan, Sayın SEZEN GÜLTEKİN hanım iş yerimin kiralanması ile ilgilenmiş, bu vesile ile azimli gayreti ve başarılı çalışmaları nedeni ile kendisini kutlar, başarılarının devamını dilerim.
Atilla Boycan  23.08.2012
Yorum Yapılan GD. Nazım Önen
Nazım Bey Moda da ki işyerimi kısa sürede sattığınız için teşekkür eder, bol kazançlı işlemler dilerim.
Kaan Yiğit Bozkurt  15.07.2012
Yorum Yapılan GD. Engin Yaylı
Engin bey gerçekten çok yardımcı oldu. Gayrimenkul sahibi ile anlaşmaya varamadıksa da, gösterdiği ilgi ve sabrın yanısıra konusuna olan hakimiyeti ve müşterisini dikkatle dinleyip isteklerini iyi algılaması başarısının anahtarıdır. Teşekkür ederim.
Selçuk Dilşen  08.06.2012
Yorum Yapılan GD. Nazım Önen
Nazım Bey İle sinpaş kelebekia da ki dairemi satışa çıkardığımda tanışmıştım.Uzman yaklaşımı ve profesyonelliği ile kafamdaki emlakçı imajını çağa uydurduğu için kendisine teşekkür ediyorum.
Serkan Çetin  07.03.2012
Yorum Yapılan GD. Nazım Önen
Nazım Bey ile Kadıköy-Moda da ki evimizi satmaya karar verdiğimizde tesadüfen tanıştık, 1 ay gibi kısa bir süre de hem de istediğimiz şartlarda evimizi sattığı ve profesyonel yaklaşımları için kendisine çok teşekkür ediyorum...
İsmail Lebip Helvacıoğlu  05.03.2012
 
  Brokerlarımız
 
Okan Özkan - Broker
Okan Özkan
Broker / Owner
Nagehan Toros - Broker
Nagehan Toros
Broker / Owner

  Gayrimenkul Danışmanlarımız

RAPP Sistemindeki Gayrimenkul Danışmanlarımız

B. Ufuk Yaylı - Gayrimenkul Danışmanı
B. Ufuk Yaylı
G.Danışmanı
Bora Kaya - Gayrimenkul Danışmanı
Bora Kaya
G.Danışmanı
Engin Yaylı - Gayrimenkul Danışmanı
Engin Yaylı
G.Danışmanı
Mehmet Koca - Gayrimenkul Danışmanı
Mehmet Koca
G.Danışmanı
Nazım Önen - Gayrimenkul Danışmanı
Nazım Önen
G.Danışmanı
Önsel Töralp - Gayrimenkul Danışmanı
Önsel Töralp
G.Danışmanı
Sezen Gültekin - Gayrimenkul Danışmanı
Sezen Gültekin
G.Danışmanı
 
  Ofis Ekibimiz
 
Aysun Meriç - Ofis Asistanı
Aysun Meriç
Ofis Asistanı
Çiğdem Bilge - Broker Asistanı
Çiğdem Bilge
Broker Asistanı
 
RE/MAX  Anahtar
AYIN DANIŞMANI

Nazım Önen
leyyyn
Popüler Şehir Aramaları:
Adana| Afyon| Aksaray| Ankara| Antalya| Aydın| Balıkesir| Bolu| Bursa| Çanakkale| Çankırı| Denizli| Düzce| Edirne| Eskişehir| Gaziantep| Girne (Kyrenia)| Hatay| İstanbul-Anadolu| İstanbul-Avrupa| Isparta| İskele (Trikomo)| İzmir| Kastamonu| Kayseri| Kırıkkale| Kırklareli| Kocaeli| Konya| Lefkoşa (Nikosia)| Magusa (Famagusta)| Manisa| Mardin| Mersin| Muğla| Sakarya| Samsun| Tekirdağ| Trabzon| Yalova| Yozgat
Popüler Yapı Tipi Aramaları:
Satılık Daire| Kiralık Daire | Satılık Ofis | Kiralık Ofis | Satılık Mağaza/Dükkan | Kiralık Mağaza/Dükkan | Satılık Residence |Kiralık Residence | Satılık Site Dairesi | Kiralık Site Dairesi | Satılık Villa | Kiralık Villa | Satılık Dublex | Kiralık Dublex | Satılık Ofis Katı | Kiralık Ofis Katı | Satılık Ofis Plazası | Kiralık Ofis Plazası | Satılık Depo | Kiralık Depo | Satılık Müstakil Ev | Kiralık Müstakil Ev | Satılık Stüdyo Daire | Kiralık Stüdyo Daire | Satılık İkiz Villa | Kiralık İkiz Villa | Satılık Tüm Bina | Kiralık Tüm Bina | Kiralık Muayenehane | Satılık Yazlık Ev | Kiralık Yazlık Ev | Satılık Ticari Villa | Kiralık Ticari Villa | Kiralık Antrepo | Satılık Tatil Köyü | Satılık Yalı Dairesi| Satılık Kafe | Kiralık Kafe | Satılık Eczane | Kiralık Eczane | Satılık Apart | Kiralık Apart |
 Servis COMUNER  
 
USD : 2,2391 TL  |  Euro : 2,8051 TL  |  Sterlin : 3,5153 TL  |  TCMB
Sayfanın oluşma süresi 0,140 sn dir.