Sıra dışı Danışmanlar, Sıra dışı Sonuçlar
GAYRİMENKUL ARAMA RE/MAX'Lİ ARAMA
FRANCHISE FIRSATLARI İNSAN KAYNAKLARI
RE/MAX Türkiye | RE/MAX Dünyası
Üye Girişi | Özel Ağ | English
8. Yıl
Kaptan  Kadıköy - Göztepe - Tütüncü Mehmet Efendi
Her RE/MAX ofisi bağımsız bir franchise işletmesidir
 Ofis Bilgileri 
 Portföyler 
 Haberler 

SİZİN MEMNUNİYETİNİZ BİZİM BAŞARIMIZDIR

-VİZYONUMUZ Dünyada Gayrimenkul Lideri REMAX çatısı altında, etik kurallara uyarak, tüm paydaşların beklentilerinin üzerinde ve koşulsuz ''Müşteri Memnuniyeti'' sağlayarak, kazan/kazan felsefesine bağlı kalarak, REMAX Türkiye kapsamında, hedeflenen performans kriterleri sıralamasında ilk 10'da yer alıp, KAPTAN kurumsal kimliğini kalıcı ve sürekli hale getirmektir.
Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi Çakıl Sokak No : 4 Göztepe
Kadıköy/İstanbul-Anadolu
Tel    : 216 386 9090
Faks  : 216 386 9098 
   

İnternet Linkleri 
-HİÇ BİR GAYRİMENKUL ÇÖZÜMSÜZ DEĞİL
-KONUT, TİCARİ GAYRİMENKUL, PROJE VE KENTSEL DÖNÜŞÜM İLE İLGİLİ BÜTÜN GAYRİMENKUL İHTİYAÇLARINIZDA PROFESYONEL EKİBİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ.

RE/MAX®  Kaptan Harita Yerleşimi
Müşteri Yorumları
Yorum Yapılan GD. Gül Cimit
Sayın Gül Hanım'ın evimi kiralama sürecinde göstermiş olduğu ilgi alakadan dolayı çok memnun kaldığımı bildirmekten onur duyarım. Saygılarımla Tayfun ANASIZ
Tayfun Anasiz  08.10.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Derviş Murat Alagöz
Dairemizin satışı aşamasında gösterdiği üstün bilgisi, becerisi, dürüstlüğü, güleryüzü, samimiyeti ile satışımızı sonlandırmada bizlere olan yardımları sebebiyle Derviş Murat Alagöz beye çok teşekkür ederiz. başarılarının devamı temennisiyle.
Arda Öncü  02.09.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Turgut Kuli
Sayın Remax Kaptan ofisi yoneticileri. Sayın Turgut Kuli gibi bir gayrimenkul danışmanı ile çalıştığınız için ne kadar ovunseniz azdir. Heybeliada'daki dairemin sunum ve satış islemindeki olaganustu gayreti, becerisi, ilgili resmi daireler ile olan ilişkisindeki mükemmeliyet takdire şayandir. Turgut Kuli için Remax Kaptan'a, Remax Turkiye'ye sonsuz teşekkürler...
Tuncel Deli̇oğlu  29.08.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Derviş Murat Alagöz
Göztepe ege hatboyunda ddaire kiralamam esnasında gerek samimiyeti, dürüstlügü, ve işinde göstermiş olduğu profesyonellik ve deneyimiyle kiralama işlemimizi sonuçlandırdığı için Derviş Murat Alagöze çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.
U. Suha Keskin  26.08.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Derviş Murat Alagöz
kazaskerdeki dairemin kiralanması hususunda göstermiş olduğu ilgi alaka ve profesyonellik için derviş murat Alagöz beye ben ve eşim adına çok teşekkür ederiz.kendisini tanıdığımız için çok mutluyuz.
Fatma Guven Önen  26.08.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Turgut Kuli
Bu e-maili size ve çalışanınız Sayın Turgut Kuliye teşekkür etmek için yazıyorum. Bugün itibarıyla firmanız ve sayın Turgut Kuli aracılığıyla Heybeliadada bir ev satın aldım. Evi satın alma sürecimin her aşamasında Turgut beyin profesyonelliği ve insani yaklaşımına tanıklık ettim. Sizleri böylesine bir profesyonel bir kişiyle çalıştığınız için kutluyor ve teşekkür ediyorum. Saygılarımla, Engin Sedat Kaya
Engi̇n Sedat Kaya  25.08.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Derviş Murat Alagöz
Profosyonel yaklaşım, güvenirlik ve içtenliğin bir arada zor bulunduğu ender insanlardan Derviş Bey'e Erenköy de bulunan daireyi kiralamam konusunda yardımları için çok teşekkür ediyorum.
Melike  14.08.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Bekir Çaldıran
Remax Kaptan Gayrimenkul Danışmanı Sn.Bekir Çaldıran Bey'in işinde olan başarısı, vizyon genişliği ve profesyonel iş ahlakından dolayı memnuniyetimi bildirir, bundan sonraki çalışmalarında kendisine başarılar dilerim.
Harun Uzun  11.08.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Bekir Çaldıran
BEKİR BEY GERÇEKTEN İŞİNİ SEVEN, FEDAKAR BİR KİŞİLİĞE SAHİP, MÜŞTERİSİNİN LEHİNE OLACAK HERŞEYİ DÜŞÜNEN, İŞİNİN EHLİ, BEYEFENDİ BİR İNSAN. KENDİSİNİ TANIMIŞ OLMAKTAN SON DERECE MUTLUYUM, TEŞEKKÜR EDER, BUNDAN SONRAKİ ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİM.
Fikrettin Gezer  02.08.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Bekir Çaldıran
Bekir Bey'in ilgisine, bilgisine ve yol göstericiliğine teşekkür eder, bundan sonraki çalışmalarında kendisine başarılar dilerim.Saygılarımla.
Mahir Bal  26.07.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Derviş Murat Alagöz
Derviş murat beye bostancı kaya sitesinde bulunan kiralık daireyi kiralamam esnasında göstermiş olduğu yakın ilgi alaka ve sonuçlandırmadaki başarısı için çok teşekkür ediyorum.
Tansu Cenk Sezer  26.07.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Derviş Murat Alagöz
Tuzla evora evlerinde bulunan dairemi kiralama aşamasında göstermiş olduğu başarıdan dolayı derviş beye çok teşekkür ederim.
Fırat Alagöz  26.07.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Bekir Çaldıran
Bekir ÇALDIRAN Bey ile daire arayışım esnasında tanıştım.Bu süreçteki dürüstlüğü ve profesyonelliği ile beni doğru yönlendirdiği için kendisinden son derece memnun kaldım.Kendisine teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim...Saygılarımla...
Fatma Yasemin Özgül  24.07.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Derviş Murat Alagöz
Göztepede bulunan dairemi hızlı ve profesyonel bir çalışmayla kiraya veren Derviş Murat Alagöz beye çok teşekkür ederiz, başarılarının devamını dileriz.
Filiz Kökmen  13.06.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Ozan Murat Dilber
Ozan bey işinde çok güvenilir ve dürüsttür. Tüm sorularımızı içtenlikle cevaplayıp dairemize yaptıgı ekpertiz çalışması için kendisine teşekkür ederiz.
Burak Batuk  08.06.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Ozan Murat Dilber
Ozan bey'e yardımları için çok teşekkür ederim.
Ertan Kamiloğlı  08.06.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Ozan Murat Dilber
Ev arayışımızda bize hızlı ve güzel çözümler sunduğu için Ozan beye teşekkür ederiz.
Gürbüz Gürbüz  26.05.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Ozan Murat Dilber
Ozan beye gerek dairemin kiraya verilmesi gerekse satısı konusunda verdiği destek ve hız konusunda ve gösterdiği özen konusunda teşekkür ederım
Ozan Bayındır  26.05.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Turgut Kuli
Turgut bey, Evimizin satışından önce ve sonrasında göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için çok ama çok teşekkür ederim. eğer siz olmasaydınız, evimizin satış süresi çok daha fazla uzayabilirdi. bugünkü satış sırasında da gerek tapu dairesinde, ger
Mustafa Şi̇ri̇n  17.05.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Derviş Murat Alagöz
Kendisi güvenilir, ahlaklı, işini seven, bilgi sahibi, yardımsever ve işinde başarılı bir gayrimenkul danışmanı.Bize yardımcı olduğu için çok teşekkür ederiz.
Celal Doğru  05.05.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Derviş Murat Alagöz
Kiralık yer arayışım da Sn. Derviş M.Alagöz 'e profesyonel, güven verici tavrıyla bana çok yardımcı olmuştur.Kendisiyle tanıştığım için gerçekten çok memnunum ilgi ve alakasına teşekkür ederim...
Mehmet Ali̇ Çakmak  05.05.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Ata Şen
Ata Şen RE/MAX Kaptanın, adil yaklaşımlı, sabırlı, güvenilir, sonuca hızlı ulaşan, iletişim yeteneği yüksek bir gayrümenkul danışmanı olduğunu düşünüyorum. Kendisinin bu konudaki başarısına ikinci kez şahit oldum..Çalışmalarımız devam edecek.
Ayça Eren Güney  29.04.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Turgut Kuli
Sayin Turgut Kuli. Derin bilgi ve tecrubelerinize dayanarak yapmis oldugunuz expertiz ve fiyatlandirma ile inanilmaz bir hizla gayrimenkulumuzun pazarlamasini ve satisini gerceklestirdiginiz icin tesekkur ederiz. Ayrica musteri ve biz gayrimenkul sahipleri arasindaki islemleride siz ve profesyonel Remax KAPTAN ekibinizin basarili ve bir o kadar guleryuzlu calismalari ile bizleri hic yormadan gene cok kisa bir surede neticelendirdiginiz icin tekrar tesekkurler. Serdar Sadi Tanman
Sersadi Tanman  15.04.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Turgut Kuli
Heybeliadadan Remax Turgut kuli aracılığıyla almış olduğumuz evin kısaca alım sürecini anlatmak isterim. Bir ctesi yürüşte iken eşimin Remax afişini görmesiyle konuya dahil oldum. Akabinde Turgut beyi cebinden arayıp ev hakkında kısa bilgi aldık ve ada olmasına rağmen bir saat içinde buluşmak için sözleştik. Hemen eve geçtik ve evi dolaştık. Bu süreç içinde Turgut bey mülk hakkında gerekli tüm bilgilere sahipti. Herhangi bir soru işaretimiz aklımızda kalmadı. Fiyat hakkında da bilgilendikten sonra kendisinden bir günlük opsiyon istedik ve sonuçta teklif ettiğimiz fiyat kabul gördü ve alım satım yapıldı. Bu süreçte Gerek mülk sahipleriyle gerek elektrik su, belediye tapu vb deki işlemler Turgut beyin kontrolünde sorunsuz gerçekleşti. Tapuya gittiğimizde işlemlerin hepsi bitmiş, sırf imza için bekleniyor idik. Kendilerine işini bu kadar profesyonel yaptıkları için teşekkür ederim. Hali hazırda alım satım bitmiş olmasına rağmen aklımıza gelen ufak tefek sorular için bile aradığımızda aynı samimiyetle cevaplar alabiliyoruz. Bu sadece bir alım satım değildi bence, biz Turgut bey gibi bir adalı dost kazandık diye düşünüyorum. Emekleri için teşekkürler Halil karakılıç
Hali̇l Karakiliç  15.04.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Derviş Murat Alagöz
Derviş bey emlak sektöründe karşılaştığım en sıcak, en samimi ve dürüst kişiliğinin var olduğu görüşü ailemizde oluştu.Sektör de bu kadar işine hakim, bilgili güven veren birini tanımış olmaktan çok mutlu oldum.Herkese de güvenle öneriyorum..
Mehmet Eri̇ş  14.04.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Turgut Kuli
Turgut Bey'in gayrimenkul konusunda tecrübesi diğer tüm gayrimenkul danışmanlarına örnek olmalı, kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.
Av.hasan Tosun  31.03.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Turgut Kuli
ADALAR BÖLGESİNDE UZMAN OLAN TURGUT BEY'e İLGİSİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ.
Ayşe Sağlik  31.03.2016
Puan: 4,8
Yorum Yapılan GD. Derviş Murat Alagöz
Bilgilendirmeleri ve ilgisi çok iyiydi. Elinden geldiğince bize yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ederim. Umarım bir ev sahibi olursak kendisi sayesinde olmasını çok isterim.
Arınç Özgün  20.03.2016
Puan: 4,8
Yorum Yapılan GD. Derviş Murat Alagöz
Derviş Bey Kartal UpCity Residence da kiraladığım dairede öncesinde ve sonrasında çok yardımcı oldu, çok ilgilendi, bu davranış ve tutumlarının diğer emlakcı arkadaslara da örnek olması gerektiğini düşünüyorum..Buradan kendisine tekrar tesekkür ederm
Aslı Büyük  14.03.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Ozan Murat Dilber
Aradığımız kiralık daire için yaptığı çalışmadan ve düzenli takip edip, bilgi vermesinden dolayı Ozan Bey e teşekkür ederiz. Kendisi çok güvenilirdir, başarılarınızın devamını dilerim.
Alper Nuri Kizmaz  15.02.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Barış Akdoğan
Barış Bey Modadaki Apt. dairemin satışında gösterdiğiniz profesyonel, dürüst ve yaratıcı performanslarınız için teşekkürlerimi sunuyor çalışmalarınız da başarılar diliyorum Saygılarımla. Orhan GÜRKAN
Orhan Gürkan  09.02.2016
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Derviş Murat Alagöz
Derviş Beye çok teşekkür ediyorum, bilgilendirerek ilgilenerek çok iyi bir hizmet sundu... Başarılarının devamını dilerim... Tülay Bilgin
Tulay Bilgin  22.12.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Ozan Murat Dilber
Ozan bey aklımızda hiçbir soru işareti bırakmadan gayet dürüst bir şekilde içtenlikle yardımcı oldu.Yardımlarından ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkürederiz
Hakan Kalkandelen  21.12.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Ozan Murat Dilber
Gayrimenkullerimiz için yaptığı özenli çalışma ve kısa sürede sonuca gittiği için Ozan Dilber e teşekkür ederiz. Kendisi çok çalışkan ve güvenilirdir. Başarılarının devamını dileriz.
Enes Durdagı  23.11.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Ozan Murat Dilber
Acıbadem Caddesinde Remax Kaptan Ozan Bey aracılığıyla dükkan kiraladık. Kiralama işleminin öncesi ve sonrasında yanımızda olan, iletişimimizi kuran, Ozan bey e yakın ilgisi ve dürüst iş prensibinden dolayı teşekkür ederim.
Yavuz Kesin  23.11.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Ozan Murat Dilber
Tüm Gayrimenkullarimizin satis ve kiralama islemlerinde Ozan Bey ile calisiyoruz. Kendizi çok guvenilir ve durust hersey icin tesekkurler. Talip Durdaği
Talip Durdaği  23.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Barış Akdoğan
Çok hızlı işine hakim bir arkadaş, yardımlarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Uğur Gümüş  23.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Barış Akdoğan
Ilgi ve alakanıza teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim..
Şükran Karagöz  22.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Ata Şen
Ata Şen RE/MAX Kaptanın başarılı ve güvenilir bir gayrumenkul danışmanı olduğunu düşünüyorum . İnsan olarak sabırlı ve yapıcı yaklaşımıyla sonuca hızlı ulaşabiliyor. Kendisine teşekkür ediyorum.
Ayça Eren Güney  18.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Ozan Murat Dilber
Acıbadem'de bir ev gördüm tam hayalimdeki ev dedim keşke sahibinden olsa diye düşünmüştüm çünkü bütçemi aşıyordu. Ancak Ozan Bey'in uzlaştırıcı ve profesyonel tavrıyla işlerin su gibi akıp gitmesi tüm fikrimi değiştirdi. Iyi ki bu hizmeti almışım dedirtti çünkü kendisi olmazı oldurttu:) çok teşekkür ederim
Esra Akkaya  16.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Barış Akdoğan
Barış bey karşılaştığımız en güler yüzlü ve işini severek yapan bizlerinde güvenini kazanmış bir insan . Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldık . Teşekkürler :)
Merve İmer  15.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Ozan Murat Dilber
Koşuyolu'ndaki dairemi Ozan aracılığı ile bugün itibarı ile sattım. Emekleri, hoşgörüsü ve bana karşı gösterdiği sabrı için çok teşekkür ederim. Çok güvenilir ve dürüst biri olduğunu açıkça belirtmek isterim. Başarılarının devamını dilerim.
Metin Zengin  14.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Turgut Kuli
Turgut Bey ile 3 ay süren süreç sonunda ev sahibi olduk. Kendisini tanıyınca bizlere güven verdi.Sürecin tümünde çözüm odaklı, sakin tarzı ile bizi doğru yönlendirdi.Kendisini tanıdığımıza çok memnunuz.Şahsına ve REMAX Kaptan Ofisine Teşekkür ederiz.
Cengiz Ünal - Havva Ünal  01.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Murat Akçeal
Murat Akçeal tüm Gayrimenkullerimin satış, kiralama ve Danışmanlığını yapmaktadır.Ben, ortağım ve Ofisimin tüm Gayrimenkul işlerini en hızlı, en güvenilir ve en doğru şekilde gerçekleştirmektedir.Sadece M.Akçeal ile çalışmaktayız. Tavsiye ederim...
Muharrem Karaoğlan  31.08.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Serdar Bengi
Serdar Bey'e Ataşehir'de aldığımız işyeri için yapmış olduğu profosyonel danışmanlık için kendisine çok teşekkür ederim. kendisi ile yeni işlerimizde tekrar çalışmak isterim
Murat Akkaya  25.08.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Ozan Murat Dilber
Ozan' ın aracılığıyla İstanbul/Çiftehavuzlar' da bir daire kiraladım. Kiralama süreci ve sonrasında bana her konuda çok yardımcı oldu.Teşekkürler.
Batu  19.08.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Bekir Çaldıran
Remax Kaptan Gayrimenkul Ofisinde Gayrimenkul Danışmanı olarak çalışan Bekir Çaldıran Bey ile iş yerim için ofis ararken tanıştım.kendisiden ofis kiraladım.işine hakim ve müşterisine güven veren gayrimenkul danışmanınıza teşekkür ederim
Orhan Demiryürek  11.08.2015
Puan: 5
Brokerlarımız
Gayrimenkul Danışmanlarımız (Rapp Sistem)
Ofis Ekibimiz
 • Metehan Akçeal - Broker
  Metehan Akçeal
  Broker Asistanı
 • Pınar Nalbat - Broker
  Pınar Nalbat
  Ofis Asistanı
 • RE/MAX  Kaptan
  AYIN DANIŞMANI

  Ata Şen
  Popüler Şehir Aramaları:
  Adana| Afyon| Aksaray| Ankara| Antalya| Aydın| Balıkesir| Bolu| Bursa| Çanakkale| Denizli| Düzce| Edirne| Eskişehir| Gaziantep| Girne (Kyrenia)| Hatay| İstanbul-Anadolu| İstanbul-Avrupa| Isparta| İskele (Trikomo)| İzmir| Kastamonu| Kayseri| Kırıkkale| Kırklareli| Kocaeli| Konya| Lefkoşa (Nikosia)| Manisa| Mardin| Mersin| Muğla| Sakarya| Samsun| Tekirdağ| Trabzon| Yalova| Yozgat
  Popüler Yapı Tipi Aramaları:
  Satılık Daire| Kiralık Daire | Satılık Ofis | Kiralık Ofis | Satılık Mağaza/Dükkan | Kiralık Mağaza/Dükkan | Satılık Residence |Kiralık Residence | Satılık Site Dairesi | Kiralık Site Dairesi | Satılık Villa | Kiralık Villa | Satılık Dublex | Kiralık Dublex | Satılık Ofis Katı | Kiralık Ofis Katı | Satılık Ofis Plazası | Kiralık Ofis Plazası | Satılık Depo | Kiralık Depo | Satılık Müstakil Ev | Kiralık Müstakil Ev | Satılık Stüdyo Daire | Kiralık Stüdyo Daire | Satılık İkiz Villa | Kiralık İkiz Villa | Satılık Tüm Bina | Kiralık Tüm Bina | Kiralık Muayenehane | Satılık Yazlık Ev | Kiralık Yazlık Ev | Satılık Ticari Villa | Kiralık Ticari Villa | Kiralık Antrepo | Satılık Tatil Köyü | Satılık Yalı Dairesi| Satılık Kafe | Kiralık Kafe | Satılık Eczane | Kiralık Eczane | Satılık Apart | Kiralık Apart |
   Servis COMUNER  
   
  USD : 3,0837 TL  |  Euro : 3,3588 TL  |  Sterlin : 3,7768 TL  |  TCMB
  Sayfanın oluşma süresi 0,172 sn dir.