Sıra dışı Danışmanlar, Sıra dışı Sonuçlar
GAYRİMENKUL ARAMA RE/MAX'Lİ ARAMA
FRANCHISE FIRSATLARI İNSAN KAYNAKLARI
RE/MAX Türkiye | RE/MAX Dünyası
Üye Girişi | Özel Ağ | English
6. Yıl
Troia  Çanakkale
Her RE/MAX ofisi bağımsız bir franchise işletmesidir
 Ofis Bilgileri 
 Portföyler 
 Haberler 

RAKİPSİZ HİZMET, MUTLU MÜŞTERİ !

Barbaros mah Atatürk cad No 131 B Blok No1
Çanakkale Merkez/Çanakkale
Tel    : 286 213 9998
Faks  : 286 213 9901 
   

İnternet Linkleri 
TÜM TÜRKİYE VE KKTC DE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 1. Sİ (AĞUSTOS 2015)
ANADOLU VE KKTC DE EN YÜKSEK CİRO YAPAN 5. OFİS (HAZİRAN 2015)
TÜM TÜRKİYE VE KKTC DE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 1. Sİ (OCAK 2015)

RE/MAX®  Troia Harita Yerleşimi
Müşteri Yorumları
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
Lale hanım, hızlıca evimi kiraya verdi, iyi bir kiracı buldu. Kendisine teşekkür ederim.
Engin İçöz  26.11.2015
Puan: 4
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanım Kıymetli zamanınızı ayırıp ev arama süreçimde Danışmanlık yaptığınız için ve bizi ciddi bir şekilde dinleyip nasıl bir daire aradığımızı anlayıp bize istediğimiz daireyi 1 saat içersinde kiralamış olmanız emsallerinde esamesi okunmayan sabrınızı esirgemediğiniz için çok teşekkür ediyoruz yakın çevremize gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğimiz bir Danışmansınız tekrar çok teşekkür ediyoruz.
Mustafa Özen  19.11.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Remax –Troia -Gayrımenkul Danışmanı Seyhan Hanımla Yaklaşık 2 Yıldır çalışıyoruz Yatırım için aldığımız dairelerimizin kiralanması ile ilgilli vermiş olduğu sorunsuz Hizmetten dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz. Başarılarınız daim olsun..
Ümran Teti̇k  19.11.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Sinem Altunan Yayın
Merhaba, Remax'ın güler yüzlü, samimi, içten satış danışmanı Sayın Sinem Altunan Yayın'a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Başarılarının devamını dileriz.
Aynur Öznur Beceren  12.11.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Remax Troia Gayrımenkul Danışmanı Sayın Seyhan SEYHAN Hanım Bize ulaşdığında Dairemizi kısa sürede satabileceğini söylediğinde kendisinden destek almaya karar verdik . Sözleşme yaptigimiz ilk günden itibaren düzenli bilgi vermesi ve bütün prosedürlerle bizi yormadan ilgilenmesi bizi mutlu etti. Dairemizin satışını çok kısa bir sürede gerçekleştirdiği için kendisine çok teşekkür ederiz. Bundan sonraki gayrımenkul alımlarımızda ve satışlarında tekrar kendisi ile çalışmayı düşünüyoruz yakın çevremize önerebileceğimiz profesyonel bir danışman.
Özgür Oruç Ongan  06.11.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Kiralık veya satılık olan Gayrımemkulerimi rahatlıkla emanet edebildiğim bir Gayrımenkul Danışmanıdır Seyhan Hanım . Dairemizin satılmasına yardımcı olup bütün işlemleri takip etti emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.
Sadettin Arslan  05.11.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Uzun arayışlardan sonra satın almayı düşündüğümüz daireyi Seyhan Hanım Sayesinde bulmuş olduk. Daha önce bir çok danışmanla çalışmış olduk ama seyhan hanımın ikna kabiliyeti tartışılmaz. Kendisinine ne kadar teşekkür etsek azdır inanılmaz pozitif güler yüzlü ve sevecen bir yapısı var. İşini çok iyi yapan bir danışman kendisini kutlar başarılarının devamını dilerim.
Deniz Aytemur  04.11.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
Anlaşma yaptigimiz ilk günden itibaren düzenli bilgi vermesi ve Evimin satışını çok kısa bir sürede gerçekleştirdiği için kendisine çok teşekkür ederim.
Onur Agadangil  03.11.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Uzun zamandır Aileme ve kendimize satın alabileceğimiz 2 adet aynı apartmanda olmak kaydıyla daire arıyorduk. Ve tesadüfen Remax gayrımenkul danışmanı Seyhan Hanımla yollarımız kesişti. Bizi dikkatlice dinlemesi ve her sorduğumuz soruya net cevap vermesi bizi çok mutlu etti. Uzun arayışlardan sonra sayesinde aynı site içersinde 1 satılık 1 kiralık daire bulması bizi çok mutlu kıldı. Müşterisine Vermiş olduğu Değer, Güleryüz ve güven için çok teşekkür ediyoruz. İyi ki sizi tanımışız almış olduğunuz Müşteri memnuniyeti ödülleri sizin için az bile.. Başarılarınız Daim olsun.
Begüm Yalçinkaya  31.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Remax-Troia Gayrımenkul Danışmanı Sayın Seyhan Hanımla ortalama 3 Yıldır Çalışıyorum Yatırımlık Almış Olduğum Dairelerimin Kiralanmasında Göstermiş Olduğu Titizlikden Dolayı Kendisine Çok Teşekkür Ediyorum. Uzun yıllar birlikte çalışabilme dileğiyle başarılarınızın devamını temenni ediyorum.
Sadettin Arslan  28.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Çanakkale loft nar sitesinden almış olduğum yatırımlık dairemi 3 yıldır Kiralamasını ve kiracı değişikliğini diğer prosedürler dâhil bizi yormadan Sorunsuz gerçekleştiren . Seyhan Hanıma minnetarız İyi ki sizi tanımışız herşey için sonsuz teşekkürler..
Fatma Karaali̇oğlu  27.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
Burcu hanım herşey için çok teşekkürler istediğimiz gibi bir kiracı bize bulduğunuz için, dairemizi kendi daireniz gibi görüp sahiplenmeniz bizi çok mutlu etti uzakta olmamıza rağmen gözümüz hic arkada kalmadı iyiki Remax İyiki Burcu hanım..
Bayram Sivaci  26.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Çanakkale Park 17 Evlerinde Bulunan Dairemi sorunsuz kiralamasından ötürü Seyhan Hanıma Çok Teşekkür ediyorum Vermiş olduğu Danışmanlık Hizmettinden çok memnun kaldım . Başarılar diliyorum…
İbrahim Cansever  26.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
Burcu hanıma çok teşekkür ederim, kendisi kısa sürede beni de fiyat konusunda yönlendirerek evimi satmamı sağlamıştır, gerek yakın olarak ilgilenmesi, profesyonel yaklaşımı ile evi satmamda yardımcı olduğu için kendisine tekrar teşekkür ediyorum.
Ersin Çetin  26.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanımla tanışmamız bir yakınımın vesilesiyle gerçekleşti iyi ki tanışmışız yakın bir dost, işini çok iyi yapan bir yatırım danışmanımız oldu. Bizim Geliboluda ki (Askeriye) çevremizde bir çok arkadaşımızında Danışmanlığını üstlenmesi bizler için büyük şans. Çanakkale ve körfez bölgesine olan Hakimiyeti ayrıca tartışılmaz. İlkelal Projesinden yatırımlık almış olduğum dairemin kısa sürede prim yapmış olması bizi çok mutlu kıldı. Başka yatırımlarda en yakın sürede tekrar görüşmek dileğiyle… TEŞEKKÜRLER….
Sadrettin Avcı  24.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
Burcu hanım işe olan saygısı ve bilgisiyle bizi çok memnun etti her şartta ve her koşulda hizmetini bu kadar güzel vermesi taktir edilecek bir durum herşey için çok teşekkürler başarılar dilerim
Asuman Acar  23.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Tuba Ezer Topuzoğlu
Seda Hanımın yakın ilgi ve alakası, bizzat gösterdiği çaba sonrasında bir daire aldım. Kendisine ve Remax ailesine teşekkürler.
Ekrem Kardaş  22.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Bir Yakınımızın Yönlendirmesi ile Seyhan Hanımla Görüşdük Ayvacık Kozlu Köyünde Bulunan satılık arsa İle İlgilli kendisinden yardım talebinde bulunduk. Bölgeye Hakim olması bizi ayrıca çok mutlu etti sorduğumuz her soruya net cevap aldık. Mülk sahibi ile görüşmemizi ve aramızdaki iletişimi sorunsuz sağlamış oldu. İlerde yerleşmeyi düşündüğümüz Assos ve çevresi olduğu için çok mutlu olduk . Seyhan Hanıma Hayalerimizi gerçekleştirmemize Adım adım ‘da olsa vesile olduğu için çok teşekkür ediyoruz. Güler yüzlü ve yapıcı bir kişilik kendisine iş hayatında Başarılar diliyoruz..
Ömer Arslan  22.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
Burcu hanım çok teşekkürler çabalarınız desteğiniz güleryüzünüz için her aradığımızda her sorumuza dürüstçe cevap vermeniz bizi çok memnun etti başarınız daim olsun..
Nuri̇ Yarar  22.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Park 17 evlerinden yatırımlık almış olduğum dairemin kiralanması ile ilgilli park 17 Satış ofisinden yardım istediğimde beni Çanakkale Remax troia danışmanı seyhan Hanıma yölendirdiler. Kendisinin park 17 projesine büyük emek verdiğini ve faal çalıştığını duymam karar vermemi olumlu etkilemiş oldu. Seyhan Hanımla görüşmem yeterli oldu kısa sürede Dairemizi kiralamış oldu . Emeklerinden dolayı kendisine çok Teşekkür ediyorum
Mustafa Özpek  21.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Bu başarıda bilgi birikiminizin, güvenilirliğinizin, pratik zekanızın ve gülen yüzünüzün etkili olduğunu düşünüyorum. Gayrimenkul Danışmanı olarak tüm çevremde tanıtımınızı yapacağınızı bilmenizi isterim. İyi çalışmalar dileğiyle…
Doç. Dr. Ali Karabayır  21.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Sayın Seyhan SEYHAN Hanım, Çanakkale Barbaros Mah. evi satın almamızda gösterdiğiniz gayret ve samimiyet için teşekkur ederim. Ozgeçmişinize baktığımda Ulke genelinde çok sayıda başarılarınız olduğunu gördüm.
Doç.dr.ali̇ Karabayir  20.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Çanakkale 18 Mart Ünv. Doktora Öğrencisiyim Remax-Troia Gayrımenkul Danışmanı Seyhan Hanımla Kısa Bir Tlf Görüşmesi yaptık Ve İstemiş olduğum Kriterlerdeki Kiralık Daire Arayışımı Kendisine İletmemle birlikte Daireyi Gördük ve Jet Hızıyla Kiralamış oldum.Profesyonelik anlamında ve işlemler konusunda kusursuz bir hizmet aldım. Teşekkürler Seyhan Hanım
Savaş Sarialtun  20.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Ailemizin ve yakın çevremizin 1 NR Gayrımenkul Danışmanı Sayın Seyhan SEYHAN Hanım Kendisine gönül rahatlığı ile GayrımenkulerInizi teslim edebilirsiniz. Birkaç yıl önce yatırımlık almış olduğum Dairemin satışını sorunsuz bir şekilde tamamlamış oldu. Ayrıca diğer Gayrımenkulerimizi defalarca kiraya vermiş olup bir çok Satışımızıda Sorunsuz bir şekilde tamamlamış olduğu için kendisine tekrar teşekkür ediyor uzun yıllar birlikte çalışmak dileğiyle Yolunuz açık olsun …
Bekir Gürler  20.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Internet üzerinde yönettiği portföy vasıtasıyla Seyhan Hanım ile tanıştık. İyi ki de tanışmışız. İstediğim tarzda bir evi almamda yardımcı oldu. Bilgi birikimi çok yüksek, işine çok hakim, hızlı, güvenilir ve güler yüzlü. Tekrardan teşekküler...
Hakan Şenvardarlı  20.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Ayvacık Kozlu Köyünde bulunan arsamızın satışı ile ilgilli Seyhan Hanımla irtibata geçtik kendisinin uzun yıllardır Assos bölgesine Hakim olduğunu duymuştuk yanılmamışız. Beklettiğimiz zaman diliminden çok kısa sürede Satışı Gerçekleştirmiş oldu. Göstermiş olduğu SAMİMMİYET, GÜVEN için Kendisine ailem ve kendi adıma çok teşekkür ediyoruz ve Yakın Çevremize tavsiye edebileçeğimiz tek isim Seyhan SEYHAN Başarılarınızın Devamını Dilliyoruz…
Deni̇z Erköse  19.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
Bütün sorularıma takılmadan net cevaplar aldım ve benim ihtiyacım doğru bir şekilde karşılandı evimi kiraldım Burcu Hanımın doğru yönlendirmeleri sonucunda teşekkür ederim Burcu Hanım
Volkan Varan  17.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Geçen sene bu zamanlarda kiralık ev için Remax / Troia aradım ve beni Seyhan Hanıma yönlendirdiler. O kadar iyi oldu ki öyle mükemmel bir insanı tanımam size anlatamam. Güler yüzü tatlı diliyle, tamamen profesyonel olarak yaptığı işi ile eşim ve benim gönlümüzü kazandı ve çok memnun olduk öyle tatlı bir insanı kazandığımız için. Çok güzel bir insan, iyi yürekli bir abla kazandım ve Allah nasip ettiği sürece de her zaman yanımda olmasını istiyorum. İyi ki Remax / Troia aramışım o gün ve iyi ki seni tanımışım güzel ablam benim. Ve son olarak çok önemli bir şey eklemek istiyorum herkes şunu çok iyi bilmeli ki ben onun hem müşterisi, hem de kardeşi olarak söylüyorum Seyhan Hanımın başarıları asla tartışılamaz, almış olduğu ödüller de bunun kanıtıdır. Herşeyin en güzelini en iyisini hak ediyorsun canım ablam başarılarının devamını diliyorum
Emel Aktaşci  15.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Hayatımda tanıdığım gayrımenkul danışmanlarından çok farklı.Güleryüzlü sevecen tavırlarıyla, sorumluluk sahibi ciddi yaklaşım tarzını bir bünyede birleştirmiş bir markadır Seyhan hanım.Ofis ortamında olduğu gibi saha çalışmalarında da çok başarılı.tşk
Metin Tezcan  15.10.2015
Puan: 4,8
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Kurumsal ve profesyonel bir yaklaşım ile henüz tam oturmamış bir bölgede ve çok fazla sayıda arz olmasına rağmen çok kısa bir sürede gayrimenkulün değerini de koruyarak sonuç alınması bence gerçekten başarı öyküsü. Seyhan SEYHAN Hanıma Samimiyetinden ve Dostluk Anlamında Ayrıca Çok Teşekkür Ediyor ve Tebrik ediyorum .Başarılar….
Di̇lber Kanlikaya  15.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Sayın SEYHAN Hn. Aradığımız Ev kriterini söylediğimde bize en uygun evi bularak kısa zamanda sorunumuzu çözerek bizim en iyi şekilde yaşayabileceğimiz evi bulmamızı sağladı yardımlarından dolayı teşekkür ederiz Ayrıca Ev sahibi ile Aramızdaki olumlu iletişimi sağlamış oldu profesyonelik anlamında 1 nr Başarılar…
Gamze Nur Toprak  15.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Evimin kiraya verilmesi aşamasında tanıdığım seyhan hanımın hassasiyetlerimi ve kıstaslarımı doğru değerlendirip profosyenel çalışmalarından dolayı tebrik ederim.iş ahlakı ve güvene dayalı çalışmalarının devamını diler teşekkür ederim.
Engin Kısa  14.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Çanakkale/Kepez'deki PARK ONYEDİ EVLERİ projemizin 1.Etap satışına çıktığımız 2 sene öncesinde Çanakkale Remax - Troya ile çalışmaya başladık. Seyhan Hanım geçen süreçte ilgisi, enerjisi ve tecrübesi ile projemize çok emek verdi, Danışmanlığını yaptığı yatırımcılara çok emek verdi. Teşekkürler Seyhan SEYHAN. Başarıların daim olsun…
Kamil Özözen  14.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanımın vermiş olduğu Danışmanlık Hizmetinden memnun kaldık profesyonel yaklaşımı ve müşterileriyle ve ev sahipleriyle iletişimi en iyi şekilde sağlayan ve sözlerinin arkasında durmayı ilge edinen Sayın Seyhan Hanıma teşekkür eder Başarılarının devamını dileriz
Berkan Küçükoğlu  14.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Remax troia gayrımenkul Danışmanı Sayın Seyhan Hanımın vermiş olduğu danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldık . Konakkale Bosphorus sitesinde bulunan daireyi sorunsuz bir şekilde kiralamamıza vesile oldu . Teşekkür ederiz..
Eyüp Akpınar  14.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Tuba Ezer Topuzoğlu
Hızlı ve dinamik bir servis.Teşekkürler.
Yegane  12.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
Evimi çok kısa süre içerisinde kiraladı yardım ve müşteri iletişimi harika bir Hanımefendi Teşekkürler Burcu Hanım
Salih Balaban  12.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
Çok kısa zamanda ihtiyacım olan konutu bulmamızı sağlayan Burcu Hanım'a teşekkür ederim.
Tolgahan Bayram  12.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Canan Uz Göçgen
Canan hanımın ilgisi ve bilgilendirmeleri ışığında sorunsuz şekilde ev sahibi olduk. Canan hanıma ve REMAX/Troia ailesine çok teşekkür ediyoruz....
Seda Taner  11.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Canan Uz Göçgen
ilgili ve güleryüzlü bir satış danışanı ev alırken bütün işlemleri takip etti emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.
Aydin Gülteki̇n  10.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
İkinci kez Aykan bey ile iş yapıyorum. Gayet samimi, yardımsever çok ilgili bir kişi kendisine yardımları için çok teşekür ediyorum. İş hayatında başarılar dilerim iyi çalışmalar. :)
Barış Çeti̇nkaya  10.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan hanım Güler yüzünüz kuvvetli ve akıcı diksiyonunuzla bizlere yardımcı olmaktan öte adeta etkilediniz.Müşteri memnuniyetini bu denli önemsemeniz ailemi çok mutlu etti.Tüm çevreme adınızdan söz edecegim.Basarılarınızın devamını diler teşkr ederm
Pınar Uzlu  09.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
ÇANAKKALE GÜZELYALIDA BULUNAN ELİTE EVLER PROJESİNİN PAZARLAMASINI KURUMSALIĞI İLE GÜVENDİĞİMİZ REMAX-TROİA OFİSİ VE DANIŞMANIMIZ SAYIN SEYHAN HANIMA PROJE SORUMLUSU OLARAK BAŞARILI SATIŞLARINDAN VE TANIDIMINDAN ÖTÜRÜ SEÇKİN İNŞAAT OLARAK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYOR BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUZ… MURAT SEÇKİN
Murat Seçki̇n  09.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
Burcu Hanım'a emlak alım-satım ve danışmanlık hizmetleri konusunda gerçekten bilgili. Kendisinin bu iş için yaratılmış olduğunu düşünüyorum. Kendisine göstermiş olduğu ilgi ve alaka için çok çok teşekkür ediyorum.
Mert Temelatma  08.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
BİR YAKINIMIZIN REFERANSINA İSTİNADEN Ç REMAX-TROİA DANIŞMANI SEYHAN HANIMLA TANIŞMIŞ OLDUK VE ÇOK MEMNUN OLDUK. ÇANAKKALE LOFT NAR SİTESİNDE YATIRIMLIK ALMAK İSTEDİĞİMİZ DAİREYİ SEYHN HANIM VASITASIYLA SATIN ALMA İMKANIMIZ OLDU BİZE KREDİ VE DİĞER İŞLEMLERDE ÇOK YARDIMCI OLDU . DENEYİMLİ, GÜLERYÜZLÜ VE İNANILMAZ POZİTİF BİR KİŞİLİK . TEŞEKKÜRLER SEYHAN HANIM…
Burcu Yilmaz Ünal  08.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Uzun süredir kendime ait olan gayrımenkulerimin gerek satışı gerek kiralanması ile ilgilli çalıştğığmız Seyhanımın tekrar başarılı bir kiralamasından dolayı çok teşekkür ediyorum Çanakkalede bir idolsün. Yakın iş çevreme ve yakın arkadaşlarıma yönlendirmiş olduğum Seyhan Hanımın Yatırım Danışmanlığından dolayı Herkes mutlu ve memnun Müşteri memnuniyetinde Almış olduğunuz Ödüllerde bunun kanıtı BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM 
Muhammed Madak  08.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan SEYHAN Hanım çok nazik, insan ilişkilerinde başarılı, gayrimenkul konusunda uzman, her şeyden önce gayretli bir emlak danışmanı, emekleri sayesinde Demirçioğlu Caddesinde Bulunan Ofisi Sayesinde İstemiş Olduğumuz Şartlarda Sorunsuz Kiralamış Olduk. tarafımızca çok iyi bir sonuca ulaşıldı.Kendisine Teşekkür eder Başarılarının Devamını Dilerim..
Murat Keskin  07.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanımın Vermiş Olduğu Gayrımenkul Danışmanlık Hizmettinden Çok Memnun Kaldık.Uzun Yıllardır Yurt dışında İkamet Ediyorum Ve Türkiyede Bu Kadar Sistemli Çalışan Bir Danışmanın Ve Kurumun Olması Beni Çok Mutlu Etti.Tebrikler..
Bülent Arslan  07.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
BURCU HANIM GULER YUZLUGU VE IS SAYGILI OLMASI VE BIZE COK YARDIMCI COK TESEKKURLER.
Onur Akgun  07.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
Remax'dan burcu hanım sayesinde kısa sürede isteğime uygun dairemi buldum herşey sorunsuz ve problemsiz ilerledi profesyonel yaklaşımı ve güleryüzü için kendisine çok teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim.
Kadi̇r Özen  05.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
Ev kiralamam çok hızlı bir şekilde gerçekleşti ve bunu burcu hanıma borçluyum kendisine benimle ilgilendiği için minnettarım ve teşşekkür ediyorum. iyi bir kariyer yolunda başarılar dilerim.
Hakan Akin  05.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Tuba Ezer Topuzoğlu
Tuba ve Seda hanımlara yakın alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Güvenilir bir firmayla çalışıyor olmaktan çok memnun kaldım. Elimden geldiğince yakın çevremde ki herkesi yönlendireceğim. Her şey için teşekkürler, ellerinize sağlık..
Rukiye Öztaş  03.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
Emlak alışında kendisiyle telefondada olsa tanıştım.emlakçılara karşı bakışımı değiştirdiği için TEŞEKKUR EDERİM.Kendine ait bir emlak ofisi olmalı bu hanımefendinin
Serdar Okan  02.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanım Sizi tanımaktan ve iş yapmaktan çok memnunuz Alıcı ve satıcı ile oluşturduğunuz pozitif enerji ve dürüst, şeffaf iletişim işinizi sağlam yapmanıza sebep oluyor. Pamira park kuğu evlerinde bulunan evimizi kısa sürede başarı ile sattınız. Eşim ve kendi adıma çok teşekkür ediyorum Tekrar çalışmak dileğiyle..
Bengi̇ Derse  02.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan SEYHAN Hanım ile çalışmak bizim için büyük bir kolaylık sağladı.Kendisi ile 2 yıldır çalışıyoruz ev alımında ve kiralamalarda Her koşulda bizi en doğru şekilde bilgilendirip, yönlendirmesi, dürüst tutumu ve bizim düşünemediklerimizi de o sırada hemen düşünüp hallederek yardımda bulunması gerçekten ender rastlanan bir iş yaklaşımıydı. Eğer işleriniz kolaylaşsın, gözünüz arkada kalmasın istiyorsanız ve gayrimenkulünüzü sizden daha fazla düşünen bir emlak danışmanı arıyorsanız gönül rahatlığıyla Seyhan Hanım ile çalışmalısınız. Mutlaka tavsiye ediyorum. Almış olduğu müşteri memnuniyeti ödülleri bunun kanıtı.yolunuz açık olsun Her şey için çok teşekkür ediyorum..
Hani̇fe Coban  02.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Emrah Duran
Emrah beyin en ince ayrıntısına kadar bizlere yardımcı oluşu, güleryüzü ve kibarlığı sayesinde bugün ev sahibi oldum.Her şey için sonsuz teşekkür ederim.Umarım başka bir yatırımla tekrar görüşmek kısmet olur.Başarılarınızın devamını dilerim...
Jülide Akıncı  01.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
Burcu Hanım sayesinde çok kısa sürede sorunsuz şekilde dairemi buldum ve yerleştim samimi yaklaşımı güven oluşturuyor kesinlikle remax Troia kesinlikle Burcu hanım :)
Ridvan Özen  01.10.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanımla yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine görüşdük yatırımlık bir daire arayışımızın olduğunu belirdiğimizde bize uygun olan Melisa 3 projesini sundu . Son derece profesyonel ve ikna edici, düzgün bir destek aldım. Benim isteklerimi güncellemekte ve ikna etmekte son derece başarılı idi. İlk intiba olarak güvenilir, güleryüzlü, sabırlı olması bizi çok mutlu etti herşey için teşekkür ederiz..
Ali̇ Esen  30.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanımın göstermiş olduğu ilgiden çok memnun kaldım, şehir dışından gelip kısıtlı vaktimiz olmasına rağmen öncesinden sürekli tlf bizi bilgilendirmesi ve işimizi kolaylaştırmış olmasından ötürü bizi bilgilendirmelerinden dolayı kısa bir sürede sorunsuz bir şekilde evimizi kiraladık. Size çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.
Yasemi̇n Manav  29.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Sayın Seyhan SEYHAN Hanımın danışmanlığı ile istemiş olduğumuz daireyi kiralamış olduk . Tüm işlemlerde yapmış olduğu danışmanlıktan son derece memnun kaldık .Bize vermiş oldugu güven samimiyet ve profesyonel yaklaşım tarzı ile daha büyük başarılara imza atacagı inancındayız. Yakın çevremize gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğimiz tek isim Seyhan SEYHAN Tekrar Teşekkürler..
Abdullah Solmaz  29.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanımın vermiş olduğu danışmanlık hizmetlerinden, kiraya vermek istediğim dairemin hızlı bir şekilde kiraya vermesi ve bizleri konu hakkında bilgilendirdiği için teşekkür ederim. Çalışmalarında başarılar dilerim.TEŞEKKÜRLER
Muharrem Kahveci  23.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanım sıkıntılı bir dönemimizde bize çözüm üreterek bizi rahatlatmıştır.Evimizin kiralanmasında son derece profosyonel, hızlı ve güvenilir şekilde yardımcı olmuştur.Size meslek hayatınızda başarılar diliyorum.Yardımlarınız için çok Teşekkürler
Emin Kocakurt  22.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanım müşteri odaklı yaklaşımı, profesyonel tutum ve yönlendirmeleri, çözüm odaklı yardımları ile fark yaratıyor. Güler yüzlü, güvenilir, sıcak ve samimi rehberliğiniz için teşekkürler. Sizi tanıdığımız için şanslıyız...
Muhsine Kocakurt  22.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
REMAX-TROİA GAYRIMENKUL DANIŞMANI SEYHAN HANIMA VERMİŞ OLDUĞU PROFESYONEL HİZMETTEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ KENDİSİNE GÜVENİP MÜLKÜMÜZÜ TESLİM ETTİK DOĞRU BİR KARAR VERMİŞ OLMANIN HUZURUYLA BUNDAN SONRAKİ MÜLKLERİMİZİ VE YAKIN CEVREMİZİ KENDİSİNE YÖNLENDİREÇEĞİZ. BAŞARILAR…
Mustafa Kurt  21.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan SEYHAN Hanımın vermiş olduğu danışmanlık hizmettinden dolayı kendisine şükranlarımızı sunuyor iş hayattında başarılar diliyoruz bu kadar hızlı bir şekilde dairemizi kiralamış oldu 24 saat dolmadan:)))
Muharrem Kahveci̇  21.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
Burcu hanımla bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım dairemizin satışı için yardımları çabası satışı gerçekleştirip satış sonrasında bile ilgisi bizi çok memnun etti başarılarının devamını diliyorum.
Ersi̇n Çeti̇n  21.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Balıkesir bölgesinden Çanakaleye yerleşme kararımızdan sonra Seyhan Hanımla irtibata geçtik Sayesinde ailemize uygun Daireyi kiralamış olduk beklentimin çok üstünde bir hizmet anlayışı ve Profesyonelliğinin yanı sıra sıcakkanlılığı ve cana yakınlılığından dolayı Seyhan Hanıma çok teşekkür ederiz. Remax ailesi için büyük bir kazanç olduğunu düşünüyoruz.
Bülent Boluk  17.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Remax-Troia Ofisinden Sayın Seyhan Hanımın proje sorumlusu olduğu Güzelyalı Elite Evler sitesinden istemiş olduğumuz yazlığımızı satın almış olduk. Bize göstermiş olduğu yakınlık, Güleryüz.ve Danışmanlık Hizmetinden çok memnun kaldık kendisine çok teşekkür ediyor iş hayatında başarılar diliyoruz…
Cemal Günaydın  16.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
İlk kez Remax Türkiye ile çalışıyorum iyi ki de tercih etmişim. Çünkü güler yüzlü satış danışmanı Burcu hanım sayesinde ilk gördüğüm evi beğenmeme sebep oldu ve de bu durumdan çok memnun kaldım hem samimi hem de ilgisinden dolayı teşekkür ederim :)
Kaan Cantaşir  16.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
enerjik, sevimli, hızlılığıyla güvenimizi anında kazandı ve işimizi çok kısa sürede iyi bir şekilde çözümleyerek iyi bir çalışan olduğunu kanıtladı işini severek yapması en önemli kriterlerimizden biri oldu kendisine teşekkür ederiz...
Feriha Karasu Gürses  15.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan hanım dairemizin kısa sürede sorunsuz bir şekilde Kiralanmasını gerçekleştirdi. Samimi cana yakın ve işinde profesyonel bir danışman kendisine teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyoruz.
Feyza Yılmaz  15.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanım Park 17 Evlerinden İhtiyacımız olan kiralık daireyi sayenizde kiralamış olduk. vermiş olduğunuz hizmet den dolayı şükranlarımızı sunarız . Hizmet kalıtesınde Bilgilendirme, Zaman kullanımı, Tecrübesi ve Mesleğinin zirvesinde ki bilgi birikimi ile her zaman ilk tercihimiz olacaksınız. Teşekkür ederiz..
Cemi̇l Erdoğan  11.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanım sayesinde Çanakkale'de çok az görebileceğim profesyonellikte bir hizmet aldım. Kısa sürede yatırım için aldığım dairemi kiraladı Telefonla ilk görüşmemizden kontrat aşamasına kadar son derece yardımsever ve ilgiliydi. Almış olduğunuz başarı ödülleri Sizin içi az bile Çok teşekkür ederim dilerim çalışma hayatınız hep böyle başarılı olur.
Şaban Sezgi̇n  10.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanım istemiş olduğumuz daireyi kiralamamıza vesile olduğunuz için gerek güven ve dürüstlüğünüz, gerekse saygın ve samimi, aksaksız hizmetinizle bundan sonraki emlak konularında teredütsüz tek adresim olacaksınız. Eşim ve kendi adıma Teşekkürlerimi sunarım.
Tahir Karasan  10.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Tayin nedeniyle çanakkaleye yerleşme kararı aldıkdan sonra uzun süredir ev arıyordum Seyhan Hanımla tanışmamızdan sonra istemiş olduğumuz daireyi sorunsuz bir şekilde kiralamış oldum yakın ilginizden ötürü çok teşekkür ederim..
Ni̇lgün Yilmaz  09.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanım'ın zerafeti, sempatisi, güleryüzü ve güzelliği gösterdiği ve kiralamamıza neden olduğu o güzel ve şirin daireyi dahi gölgede bıraktı.Tek kelime ile süpeeeerrrrr!!! Av. C. Pınar Kaptan
Cahide Pınar Kaptan  09.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Remax-Troia ofisinden Seyhan Hanımla 2 gün önce sözleşme imzaladık. Timeline 1 Projesinden yatırımlık almış olduğumuz dairemizi jet hızıyla kiralamış olmasından dolayı kendisine çok teşekkür ederiz. Başarılarınız daim olsun tekrar görüşmek dileğiyle..
İdri̇s Duran  09.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Tuba Ezer Topuzoğlu
seda ve tuba hanım bizimle cok güzel ilgilendiniz. bunca ev tasıma telaşı içerisinde yüzümüzü güldürdüğünüz için cok tesekkür ederiz :)
Hamdi Şahin  08.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
Durust duzgun professonsl hanım efendi :)
Yalcin Cakmakci  07.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Çanakkalede bulunan Timeline 1 Projesinden Seyhan Hanım araçılığıyla bize uygun olan daireyi kiraladık. Kendisine vermiş olduğu hizmetten dolayı çok teşekkür ediyoruz.
Asli Aykut  04.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
Çok güzel ilgilenildi. Burcu hanım istediğim gibi güzel bir daire bulmamda yardımcı oldu. Herşey için kendisine teşekkür ederim.başarılarının devamını dilerim...
Burak Emre Gün  04.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanım Gürpınar Aklimanda Bulunan Gayrımenkulümüzün satış Süreçinin her safhasında bizi bilgilendirdiniz, şeffaf tavrınız ile aklımızda hiç soru işareti bırakmadınız zor bir tapu süreçinın üstesinden geldiniz göstermiş olduğunuz sabır ve özveri için ayrıca teşekkür ederiz.
Emre Gökhan Battal  03.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Gaziantep'den Çanakkaleye Ünv.eğitimim için geldiğimde yabancısı olduğum bir şehirde bana rehberlik yapması ve bir Danışmandan çok bir Abla gibi yardımcı olması beni çok şaşırttı çünkü karşınızda kendinden emin ve işini Profesyonel yapan birisi var .. Seyhan Hanıma Çok teşekkür ediyorum …
Yakup Yıldırım  03.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
SEYHAN HANIMIN VERDİĞİ HİZMETTEN ÇOK MEMNUN KALDIK.YAKIN ÇEVREMİZE TAVSİYE EDEBİLECEĞİMİZ BİR DANIŞMAN.TEKRAR GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE TEŞEKKÜRLER...
Feyza Üner  02.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
burcu hanim sagolsun 4 eli 4 gözü var gibi tüm enerjisi ile isini severek yapan bir kisi ve her konuda bize uzakda da olsa elinden geldigince fazlasi ile yardim etmeye calisti, ve yardim ettide. meslefinde COK basarilar diliyoruz...
Cihan Yildiz  02.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
burcu hanım bize verdiğiniz güven ve işinize olan saygınız beni çok memnun etti. meslek hayatınızda başarılar dilerim
Elif Babacan  01.09.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Ankaradan Çanakkaleye yerleşme kararımızı netleştirdikten sonra bir yakınımızın tavsiyesi üzerine Seyhan Hanımla irtibata geçtik.Kendizini aradığımızda bizi bulunduğumuz yerden alıp tüm bir tatil gününü bize ayırması her sorduğumuz soruyu içtenlikle cevaplaması ne istediğimizi dinleyip bize uygun olan daireyi sunması neticesinde Park 17 Projesinden gönül rahatlığı ile yaşayabileçeğimiz Evimizi sayesinde almış olduk.Sabrınız, Güleryüzünüz, ilginizden dolayı ben ve eşim adına çok teşekkür ediyoruz.Çanakkalede güvenebileçeğimiz bir Dost edinmiş olduk başarılarınızın devamını dileriz…
Fazil Karakulak  31.08.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Park 17 Evlerinden istemiş olduğumuz Daireyi Kiralamamızda bize göstermiş olduğu yardımlarından dolayı Seyhan Hanıma çok teşekkür ediyorum bundan sonraki emlak ihtiyacımızda kendisi ile tekrar çalışma kararı aldık.teşekkürler..
Ümi̇t Can Güzey  31.08.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Remax Troia ofisinden Seyhan Hanımla tanışmış olmak büyük şans sayesinde Profesyonel bir danışmanla çalışmanın ne kadar önemli olduğunu anlamış bulunuyoruz Dairemizi kısa sürede kiraladığı için çok teşekkür ediyoruz...
Ni̇lhan Kiliç  31.08.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan hanıma göstermiş olduğu güleryüz samimiyet ve profosyonellik için teşekkür ediyor çalışma hayattında başarılar dilliyorum...
Buket Sağiroğlu  29.08.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Canan Uz Göçgen
işyerimin devir edilmesi sürecinde her konuyla ilgilenmesi ve kısa sürede çözüm odaklı olmasından dolayı Canan Hanıma teşekkür ederim.
Ersoy Demircan  28.08.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
Teşekkürler Burcu hanım bu kadar hızlı evimizi kiraya vermeniz bizi çok memnun etti
Hayri Babacan  28.08.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Canan Uz Göçgen
20.08.2015 tarihinde Remax Troia Canan Uz Göçgen hanimefendinin desteği ile işyeri kiraladım. Kiralama süresince göstermiş olduğu ilgiden dolayi çok teşekkür ediyorum başarılarının devamını dilerim.
Erkan Saribas  28.08.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Canan Uz Göçgen
ev kiralamamda bana yardımcı olan canan hanıma çok teşekkür ederim gayrimenkul almak satmak veya kiraya vermek kiralamak istiyosanız kesinlikle canan hanımı seçin pişman olmicağınız tek isim bunalıp sıkılmadan size yardım için uğraşıyor teşekürler
Aytuğ Mercan  28.08.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
BURCU HANIMIN KENDİSİYLE İSTANBULDAN DAHA EVİ TUTMADAN EVİ GÖRMEDEN ÇOK İYİ BİR İLETİŞİME GECEREK BİZE GÜVEN VERDİ.ENERJİSİYLE POZİTİFLİĞİYLE BİZİ İKNA ETTİ.KENDİSİNE İLGİ ALAKALARINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ :)
Zeynep Tunç  28.08.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanımla ile Temmuz ayında ayında Park 17 Projesinde Bulunan Dairemizi kiralama konusunda destek almıştık. Kendisi bize her konuda yardımcı olup, bilgi ve tecrübesiyle işlerimizi kolaylaştırmıştır. Kendisiyle çalışmaktan son derece mutlu olduk. Başarılarınız daim olsun.
Sıddık Uğur Enbiyaoğlu  26.08.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Canan Uz Göçgen
eğer ev almak veya ev kiralamak istiyorsanız kesinlikle danışman olarak canan hanımı seçmelisiniz beğendiğiniz evi sizin için mutlaka bunalmadan sıkılmadan uğraşarak alıyor
Aytuğ Mercan  24.08.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Yatırım için almış olduğum Park 17 Evlerindeki dairemin kiralanması ile ilgilli 3 aydır bekliyordum. Karşıma Seyhan Hanım çıktı Sayesinde kısa sürede kiralandı. Seyhan Hanıma Çok Teşekkür ediyor iş kariyerinde başarılar diliyorum..
Hacer Özdemir  20.08.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Emrah Duran
ilgili, nazik be başarılı bir eleman
Mehmet Şahi̇n  20.08.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan hanımla tanışmış olmam büyük şans ev kiralamanın bu kadar kolay olabileceğini hiç düşünmemiştim. Samimi davraşınız hatta kılavuzluğunuz sayesinde işlerimizi kolay hallettik. Emlak hizmetinde kesinlikle ''REMAX'' SEYHAN diyorum. Sonsuz teşekkürler.
Alper Büyüksolak  20.08.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Canan Uz Göçgen
kiralama süresi boyunca yanımda olduğu, tüm inkanları kullanarak beni en iyi şekilde ağırladığı için Canan Hanıma çok teşekkür ediyorum.
Bahar  14.08.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Tuba Ezer Topuzoğlu
Hızlı ve ihtiyacım olanı tam sağladı, gayet güzel ilgilendi teşekkürler
Fatih Tütüncü  12.08.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Çanakkale güzelyalıda başlıyacak olan Elit Evler projesinden sorumlu olan Seyhan Hanımla biraraya geldiğimizde Proje ile ilgilli vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda yazlığımızı satın almaya karar verdik. Kendisinin vermiş olduğu güven bizi çok etkiledi. Bundan sonraki yatırımlarımızı kendisine tanışarak yapmaya karar verdik. Yakın çevremize tavsiye edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın teşekkürler Başarılarınız daim olsun Seyhan Hanım
Hakan Alpaslan  12.08.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanımına ilgi ve alakalarından dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz her konuda bizi bilgilendirip yönlendirerek bize her konuda yardımcı oldular. Başarılar...
Özgür Yıldız  12.08.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Canan Uz Göçgen
sıkıntılı bir ev alma durumunda bilginiz ve ilginiz sayesinde ev alabilmeyi başarabildim. Ön ayak olduğunuz ve sıkıntılı zamanlarda pratik çözüm ve yardımlarınız için teşekkür ederim. Saygılar ve başarılar dilerim
Salih Ersel Çakmak  07.08.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
Burcu Hanım samimiyetiyle içtenliğiyle güleryüzüyle güvenirliliğiyle bizi ev sahibi yaptı.kesinlikle herkese tavsiye edrim.Bütün işlemlerimiz onun sayesinde hızlı bir sekilde halloldu kendisine çok tesekkur ederim basarılarının devamını diliyorum .
Müjgan Çengel  06.08.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
Burcu Hanım sayesinde gerçekten samimiyetini ve güvenirliliğini ortaya koyarak ev sahibi olduk. Emeklerinden ve özverili çalışmalarından dolayı kendisine çok teşekkür eder bu özverili çalışmalarının devamını dilerim.
Eray Çengel  06.08.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Canan Uz Göçgen
Evimi kiralama süresince iş saatleri dışında dahi bana yardımcı olan ve o kıymetli saatlerini bana ayıran samimi ve bir o kadar da profesyonel olan Canan hanım size çok teşekkür ediyorum.
Halil Alıcı  06.08.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
Burcu Hanım sayesinde çok hızlı bir şekilde istediğim gibi bir ev buldum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Mustafa Güvenç  03.08.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanım'ı kiralık ev için aradığımda göstermiş olduğu ilgi ve alaka için teşekkür ediyorum.Kendisi sistemli ve düzenli hareket eden birisi.Tüm süreç boyunca bizimle ilgilendi.Kendisine iş hayatında başarılar dilerim...
Meltem Ünal  02.08.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanım'a kiralık ev için başvurduğumda göstermiş olduğu ilgi ve alaka için teşekkür ediyorum.Kendisi sistemli ve düzenli hareket eden birisi.Tüm süreç boyunca benimle ilgilendi. sayesinde 1 saat içersinde istemiş olduğum daireyi kiraladım . Kendisine iş hayatında başarılar dilerim..
Duygu Kutlu  01.08.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan hanım, dairemin satışı ve tutarını anında hesabıma aktarılması sürecinde göstermiş olduğunuz profesyonel yaklaşımınız için tebrik ve teşekkür eder, Fark Yaratmaya devam etmenizi dilerim...
Ahmet Uzun  31.07.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
İstanbuldan Çanakkaleye yerleşme kararı aldıktan sonra Remax Troia Ofisinden Seyhan Hanımla İrtibata. Geçtim oturabileceğim bir daireye ihtiyacım olduğunu söyledikten sonra 1 gün sonra kendisinin beni karşılaması Ve uygun daireyi Park 17 Evlerinden bulması beni çok mutlu etti . Tapu işlemlerinde v.s çok yardımcı oldu Profesyonellik anlamında 10 numara bir Danışman . Müşteri memnuniyeti bu olsa gerek… Başarıllarınız daim olsun….
Ersi̇n Eraslan  31.07.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Sayın seyhan Hanımla Bir yakınımın vesilesiyle tanıştım.Gerek satış öncesi, gerek satış esnasında ve sonrasında mesleğine olan ilgi, alaka, beceri, işbitirici ve en önemlisi güvenilirliği ile ne kadar isabetli karar vermiş olduğumu anladım. Daha sonrasında dairemizin kiralanmasında göstermiş olduğu titizlikden dolayı kendisine teşekkür ederiz. Başarılarınız daim olsun…
Mustafa Yilmaz  27.07.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Remax -troia ofisinden Seyhan hanım gibi Profesyonel bir danışmanla çalışma imkanım olduğu için çok mutluyum.Samimiyetiniz için ayrıca teşekkürler. Kiralama işleminin dışında abonelik işlemlerinde de yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederiz
Gamze Öztürk  27.07.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Tuba Ezer Topuzoğlu
slm ilk tanıştımızda oturdugum binanın yanından bir daire tavsiye etti olmadı 3 sene sonra daire mi alaldım güvendigim çözüm odaklı emlakcı ailemizle huzurla oturuyoruz partnerlik arkadası suna hnm a da burda teşekkürü dürüstçalışmalarına tesekkurlr
Tunç Yılmaz  26.07.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Canan Uz Göçgen
evimizi hızlı bir şekilde kirayıp, bizi memnun ettiğiniz için cok teşekkürler iyi çalışmalar
Cemile Soysal  23.07.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Çanakkaleye öğrenci olarak geldiğimde ev kiralama süresinde bir çok problem yaşadım. Ta ki Seyhan Hanımla ( abla) ile tanışıncaya dek bu kadar anlayışlı, güleryüzlü ve profesyonel yaklaşımı ile benim ve ailemin gönlünde taht kurdu. Göstermiş olduğu anlayış, çözüm üretme, ve verdiği hizmetten çok memnunuz. Herşey gönlünce olsun Seyhan ablam…
Akın Can  22.07.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Samimi, içten, güven veren inanılmaz profesyonel...sadece profesyonel bir danışman değil nefis bir dost kazandım...teşekkürler Seyhan Hanım
İffet Aksoy Tokgöz  21.07.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Gerçek ve samimi müşteri memnuniyetinin en ince ayrıntısını bana gerek Daire alımımda gerekse kiraya verme aşamasında gösteren Seyhan Hanım'a sonsuz teşekkürler. Sunduğu profesyonel yaklaşım sayesinde ben gözüm kapalı kendisine güven duydum inanın Çanakkalenin sizin gibi İşini iyi yapan danışmanlara ihtiyacı vardı .Teşekkürler Seyhan Hanım.
Mehmet Kızılkeçe  20.07.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Çanakkale Park 17 Projesinden yatırımlık almış olduğumuz dairemizin Kiralanması ile ilgilli Seyhan Hanımla irtibata geçtik kısa sürede dairemizi kiralamakla kalmayıp bütün prosedürleri bizim adımıza takip edmiş olmasından dolayı kendisine çok teşekkür eder başarıllarının devamını dileriz.
Cihan Ekinci  14.07.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Sinem Altunan Yayın
SİNEM HANIMIN İLGİSİ GÜLER YÜZÜ VE SAMİMİYETİ YOL GÖSTERİCİLİĞİ YARDIMLARI İLE BİZİ ÇOK MEMNUN ETTİ.SAYESİNDE EV SAHİBİ OLDUK.KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ...
Zi̇ya Arslanel  14.07.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Kiracımızla olan iletişimden, bize karşı olan ilgilsinden, samimiyetinden dolayı kendisine çok teşekür ederim. İş hayatında başarılar diliyorum
Savaş Oktay  10.07.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
Burcu hanım sayesinde hızlı ve güvenilir bir şekilde evimi tuttum. Kiralama konusunda ki deneyim ve hızı için teşekkür ediyorum.
Ercan Yanar  08.07.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
BAZI İNSANLAR SADECE İŞ YAPMAK İÇİN YAPAR, BAZILARI DA BURCU HANIM GİBİ HERŞEYİNİ ORTAYA KOYARAK TÜM SAMİMİYETİYLE VE MUTLAK MEMNUNİYET İÇİN ÇALIŞIR.GÖSTERMİŞ OLDUĞU SABIRDAN, SAMİMİYETTEN VE YARDIMLARINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM BURCU HANIM...
Tamer Gül  08.07.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
Kesinlikle mükemmel ilgi.Hayatımızda gayrimenkul alanında yaşadığımız en iyi deneyim diyebiliriz.Şu an yaşadığımız evi görmeden tuttuk fakat çok memnunuz.Kesinlikle güvenilir, kesinlikle mükemmel!
Çi̇ğdem Tatoğlu  07.07.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
burcu hanıma çok çok çok çok teşekkür ederim evi görmeden tutmaya ikna oldum evi gördüğümde de hemen tuttum. okadar güzel ilğilendi ki anlatamam cana yakınlılığından ve bana istediğim şekilde bir ev bulduğu için teşekkür ediyorummm
Bahar Bi̇lge  03.07.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Tuba Ezer Topuzoğlu
Tuba'cım sayesinde yeni evime kavuşmamın mutluluğunu yaşarken yeni kiracıma da kavuştum. İşinde profesyonel olan ve dairemi en hızlı ve güvenilir şekilde kiralayan Tuğbacığıma ve ekibine bir kez daha teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.
Ferhan Şensoy  03.07.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Tuba Ezer Topuzoğlu
Tuba hanım, işini bilen ve iyi yapan dürüst bir kişi . İyi ki tanıdım . Burcu ve Seda güleryüzlü, iş bitirici, genç yaşlarına rağmen bu konuda oldukça başarılılar ..İlgilerine teşekkür ediyorum ..İhtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum .
Dilek Güngörer  03.07.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
Çok menlunuz burcu hanım sayesinde her zaman ev kiralamada çok yardımcı oluyor kendisine başarılarının devamı dilegi ile teşekkürler.
Ali̇ Cengi̇z  01.07.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Gönül Demir
Başka bir şehirde olmama rağmen telefonla tanışarak hiç görmeden kendisine güvenip hem Çanakkale'deki evimi sattım hem de yeni bir yatırımı yine Gönül Hanım'ın sayesinde Çanakkale'den yaptım. İçten ilgisine ve desteğine sonsuz teşekkürler.
Banu Çınar  01.07.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Sinem Altunan Yayın
REMAXE GÜVENİM SİNEM HANIMIN İLGİ ALAKA VE GÜLER YÜZLÜ OLMASIYLA DAHA DA ARTTI VE EMLACILIK KONUSUNDA ÇOK MEMNUN KALDIM.BAŞTA SİNEM HANIM OLMAK ÜZERE TÜM REMAX AİLESİNE TEŞEKKÜRLER :)
Büşra Kara  30.06.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanım müthiş bir enerjiye sahip hayran olmamak mümkün değil 5 dk sürmedi daireyi görüp kiralamamız.Vermiş olduğu Danışmanlık Hizmettinden çok memnun kaldık. Herşey için çok teşekkür ederiz..
Alpay Köse  30.06.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Kendisine yapılan tüm yorumları okudum.. Biraz yordu ama)Hakkında söylenen yorumlar kesinlikle doğru. Seyhan Hanım bize Ev Tutma Sürecinde çok Yardımcı oldu. Kendisine sonsuz teşekkürler sunduğum nadir insanlardandır. Sonsuz teşekkürler..
Melike Saraçoğlu  26.06.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
SEYHAN HANIM İLE YAKLAŞIK 2 YILDIR ÇALIŞIYORUZ YATIRIMLARIMIZ KONUSUNDA KENDİSİNDEN HER DAİM DESTEK ALDIK BU SÜRE ZARFINDA ÇANAKKALE EMLAK PİYASASINDA TEK BAŞINA BİR MARKA OLDUĞUNU GÖSTERDİ.ELİNİZDEKİ GAYRİMENKUL NE OLURSA OLSUN DOĞRU İSİM SEYHA
Hasan Hüseyi̇n Yalcin  26.06.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan YURTSEVER hanfendinin işini muntazam ve prensipli yaptığı doğrultusunda gayrımenkullerimizle ilgilenmesinden ve sonuçlandırmasından dolayı çok memnun ve mutlu kaldık.İyiki kendisiyle tanışmış ve gayrimenkullerimizi ona emanet etmişiz.
Metin Ş.  23.06.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Çanakkale Park 17 Projesinden Yatırımlık aldığımız Dairenin Kiralanması ile ilgilli Şirket yetkillilerinden yadım istedik. Bizi Seyhan Hanım yönlendirdiler . İstemiş olduğumuz kiracı profilline uygun kiracı bulup dairemizi kiralamış oldu kendisine verdiği destekden dolayı çok teşekkür ediyoruz ..
Resul Kamcı  22.06.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Sinem Altunan Yayın
Aradığımız kriterlerdeki evi Sinem Hanım sayesinde hemen bulduk. İlgisinden ve çalişmalarından bu süreç boyunca çok memnun kaldık. Bize her türlü desteği verdi ve yardımını esirgemedi. Remax Troia'ya ve Sinem hanıma çok teşekkür ederim.
Feyza Dermancı  18.06.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Express servis bu olsa gerek kısa sürede istemiş olduğumuz kiracısı hazır olan bir daireyi Seyhan Hanımın sayesinde satın aldık.Verdiği Danışmanlık Hizmetinden ben ve eşim çok memnun kaldık .Herşey için çok teşekkür ederiz farkınız ortada .Başarılar..
Ahmet Dalkız  17.06.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanımı Konakkaledeki dairemi kiraya verme aşamasında tanıdım.Onunla tanışmam benim için çok büyük şans oldu.Güvenilir, dürüst ve de işini en iyi şekilde icra edebilmek için yürekle çalışan bir bayan.Verdiği emekten dolayı ÇOK TEŞEKKÜR ediyorum
Muhsine K.  16.06.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Emrah Duran
BU GÜNEKADAR GÖRDÜĞÜM EN BAŞARILI PAZARLAMACI, BİZLERE EN KISA SÜREDE EN İYİ ÇÖZÜM SUNARAK GÜZEL BİR EV SAHİBİ YAPTI, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM, EMRAH BEY.
Mehmet Saydam  13.06.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Emrah Duran
Sayesinde ev sahibi oldugumuz sayın emrah bey'e çok tesekkur ederiz. Kendisi her konuda bize yardımcı olmuş ve hic bir konuda caresiz, yardimsiz bırakmamıştır. Tecrübeleri ve yardımları için tekrar çok teşekkür ederiz. Mutlu müşteriemrah duran
Necati Aradir  13.06.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Sizi tanımış olmak ve sizinle Çalışmaktan çok memnunum. Yakın Arkadaş çevremin sizi neden tercih ediğini şimdi daha iyi anlıyorum. Alıcı ve satıcı ile oluşturduğunuz pozitif enerji ve dürüst, şeffaf iletişim işinizi sağlam yapmanıza sebep oluyor. Dairemi kısa sürede başarı ile sattınız. Uzun yıllar birlikte çalışmak dileğiyle…
Mustafa Yılmaz  12.06.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanım Süreçteki iyi niyetiniz, güven verişiniz, satış öncesi ve sonrası ilgi ve alakanız, sancılı geçen kredi başvurumuz dahil, modern gayrimenkul yönetimi nedeniyle bundan sonra da gayrimenkul alımlarımızdaki tek tanışabileceğimiz tek kişi sizsiniz Çünkü beklentilerimizin üzerinde hizmet aldık.teşekkürler..
Çiğdem Gül  11.06.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanım Vasıtasıyla istediğimiz Daireyi Kiralamış olduk Müşteri devamlılığını sağlayacak ölçüde samimi ve iş çözümüne odaklı yaklaşımıyla memnuniyetimizi kazanmıştır. Teşekkürler..
Yarkın Özyörük  11.06.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Çanakkalede öğrenciyim ev kiralamamda bana yardımcı olan Remax Ofisinden Seyhan YURTSEVER hanıma çok teşekkür ediyorum göstermiş olduğunuz ilgiye ayrıca teşekkür ederim gerekli bütün işlemlerde yardımcı olması beni çok mutlu etti.Başarılar...
Zana Alkan  09.06.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanım 2 yıldır Gayrımenkul danışmanımız gerek Dairelerimizin kiraya verilmesi gerek satılması ile göstermiş olduğu gayret beni ve eşimi çok memnu etti. Yakın çevreme tavsiye edebileceğim tek isim.. Son derece profesyonel ve ikna edici, düzgün bir destek aldım. Kendisine çok teşekkür ediyor ve başarılar dilliyorum.
Doğan Beyazbulut  09.06.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Yurt Dışında yaşadığımdan dolayı vaktimin kısıtlı olması karlı yatırım yapma olanağım vakitsizlikden ötürü zor gözüküyordu .Seyhan Hanımla iletişime geçmemizden 1 gün gibi kısa bir sürede sayesinde karlı bir yatırım yapma olanağımız oldu . Kend
Barış Gök  08.06.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanım Yardımınız ve uzmanlığınız ile gerçektende fark oluşturduğunuz ortada. Konakkale Bosphorus Sitesinden İstemiş olduğumuz 2 Dairemizi Sayenizde kiralamış olduk .Tekrardan buradan size ve tüm RE/MAX Troia ailesine teşekkür etmek istiy
Dr.bora Korkmazer  04.06.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Konakkale 'deki Dairemizin kiraya verilmesi ile ilgili olarak her zaman ilk kontağım olan Seyhan Hanıma şimdiye kadar verdiği özenli hizmet için teşekkür ederim yaklaşık 1 senedir çalıstığımız gayrimenkul danışmanımız güvenilir, başarılı ve titiz çalışmalarından dolayı takdir ediyoruz, başarılarının devamını en içten dileklerimle diliyorum.
Elbi İpek Biçer  04.06.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Burcu Akay
Burcu hanımın çok kısa bir sure içerisinde kriterlerime uygun ev bulmamda yardımları, samimiyeti, ilgisinden çok memnun kaldım herşey için çok teşekkür eder başarılarının Devamını dilerim.
Işık Şensoy  03.06.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
EDREMİT BÖLGESİNDEN ÇANAKKALEYE İŞ İÇİN GELDİĞİMDE EŞYALI KİRALIK DAİRE ARAYIŞIM ESNASINDA BİR YAKINIM TAVSİYESİ ÜZERİNE SEYHAN HANIMLA GÖRÜŞDÜK VE UYGUN DAİREYİ KİRALADIK.KENDİSİNİN VERMİŞ OLDUĞU DANIŞMANLIK HİZMETİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIM HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM …
Handal Paçal  01.06.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Emrah Duran
Bugüne kadar gördüğüm en başarılı pazarlamacı. Bizlere en kısa sürede en iyi çözümü sunarak güzel bir ev sahibi yaptı. Başarılarının devamını diliyorum.
Mehmet Alaybeyoğlu  30.05.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Sinem Altunan Yayın
sinem hanımın güleryüzlü, samımıyeti ve ictenliği profesyonel olusu bize güven verdi sinem hanımın sayesinde ev sahibi olduk çok tesekkür ederiz..
Bahattın Marangoz  28.05.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Tuba Ezer Topuzoğlu
Tuba Hanım'ın ilgi ve alakası ile 1 saat içinde kafamda hiç soru işareti kalmadan ilk evimi profesyonel deneyimlerine güvenerek aldım. Teşekkürler remax ..
Meryem Demi̇rkol  28.05.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Yaklaşık 2 senedir çalıstığımız gayrimenkul danışmanımız Seyhan Hanımla gerek kiralama gerek yatırım alanında bizi doğru yönlendirmesinden dolayı güvenilir, başarılı ve titiz çalışmalarından ötürü kendisini takdir ediyor ve yakın Çevreme tavsiye ediyorum . Başarılarılarınızın devamını en içten dileklerimle diliyorum.
Muhammed Madak  28.05.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanımla 3 yıldır çalışıyoruz gerek daire alımı, kiralama ve yatırımlarımızı değerlendirmemize göstermiş olduğu titizlikden ötürü çok teşekkür ediyoruz. Insanın yasam alanı olması ve birikimlerini yönlendirmesi nedeniyle önemli olan gayrimenkul sektörü ile ilgili alanda bilgi birikimi, güven, profosyenellik ve kaliteyi kendinde bulusturarak bize yardımcı olan Seyhan Hanıma
sonsuz tesekkurler..
Bekir Gürler  27.05.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanım sizi çani gönülden kutluyorum .Bazen yapılan işin kalitesini çok ufak detaylar belirlemektedir . Özellikle süreç içerisinde sürekli iletişimde olmanız, bize bilgi vermeniz bu işe vermiş olduğunuz önem ve ciddiyeti ortaya koymaktadır. Sonuca ulaşana kadar azimle bizim için mücadele verdiniz . Sonsuz teşekkürler..
Mehtap Peker  26.05.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Tuba Ezer Topuzoğlu
Tuba hanım ve Burcu hanımın göstermiş olduğu ilgiden ve güvenilirlikten çok memnun kaldım bütün işlemlerim sorunsuz ilerledi her şey için çok teşekkür ederim.
Hüseyi̇n Kuru  26.05.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan hanım'ın, gayrimenkul alım gibi mekanik, soğuk ve güvenilirliğin zayıf olduğu bir sektörde, samimiyeti, sistemli çalışma anlayışı ve dürüstlüğüyle kendine has bir yeri var. Bizlere sunduğu destek, nezaket ve sahiciliğe teşekkür ederiz .
Mehmet Kızılkeçe  26.05.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Tuba Ezer Topuzoğlu
Hayalimizdeki evimize kavuşmamız icin elinden geleni fazlasıyla yapan Tuba Hanım ve eşi Aytek bey in sektordeki liderliği tartışılmaz. İçtenlik, dürüstlük, güleryüz ve sabrınız için tesekkurler.

İyiki varsınız.sevgiler
Banu Baydar  25.05.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Tuba Ezer Topuzoğlu
Burcu Hanım ve Tuba Hanım göstermiş olduğu ilgiden çok memnun kaldık, şehir dışından gelip kısıtlı vaktimiz olmasına rağmen bilgilendirmeleri sayelerinde kısa bir sürede evimizi aldık. Sizlere çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim
Onur Teti̇k  22.05.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Tuba Ezer Topuzoğlu
Tuba sen bu işi biliyorsun....Kadın satıyor arkadaşlar, mülkünüz varsa satışını tereddütsüz onların profosyonel ellerine teslim edebilirsiniz, Hızlılar, siz anlamadan cebiniz çalıyor ve Burcu arıyor diyor ki''Harika Abla satışı yaptık gel ilk ödemeni al
Hari̇ka Bodur  21.05.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Sinem Altunan Yayın
BİLGİ ALMAK İÇİN SİNEM HANIMLA GÖRÜŞMEYE GELDİK EVİMİZİ ALIP ÇIKTIK.GÜLER YÜZLÜLÜĞÜ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.
Sinem Tutkun  21.05.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Tuba Ezer Topuzoğlu
Tuba hanıma bize gösterdiği dostluk ve güvenden dolayı hiç düşünmeden adına verdiğimiz vekaletle Ankara'dan Çanakkale'ye gitmemize gerek kalmadan evimizin satışını gerçekleştirmesi ve bedelini anında transfer etmesinden dolayı çok teşekkür ediyoruz
Ahmet Uzun  19.05.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Sinem Altunan Yayın
ilgilendiğiniz için çok teşekkürler . çok memnun kaldık.:)
Ferhan Günal  19.05.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan hanımla gayrimenkul danışmanı olarak iki yıldır çalışıyoruz.Sorduğunuz sorulara anında cevap verebilen güleryüzlü, iş disiplini yüksek, kiralama sonrası, her sorunda arkanızda durabilen Seyhan hanıma çok teşekkür ederim.
İsmai̇l Yörükçüoğlu  18.05.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan hanım, dış görüntüsünün zarifliği ve güzelliği kadar, samimi, içten, iş disiplini mükemmel, sorun üretme değil çözme odaklı, kiracı ile ev sahibi arasındaki paralelliği sağlayabilen ender bulabileceğimiz gayrimenkul danışmanlarından birisi.
Cahi̇de Yörükçüoğlu  15.05.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanım ile umutsuzluğa kapıldığımız bir anda tanıştık ve güven ve hizmet kalitesi sayesinde kararımızı hemen verdik.Sayesinde bize uygun olan daireyi kiraladık.Bugüne kadar tanıştığımız emlakçılardan çok farklı, sempatik ve dostça yaklaşımından dolayı kendisini tanıdığımız için çok mutluyuz. Başarılarınız daim olsun..
Süleyman Özdemir  14.05.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanım sahip olduğunuz donanımınızla bize vermiş olduğunuz bilgiler hangi bölgelere yatırım yapmamız konusunda ufkumuzu açmış oldunuz vermiş olduğunuz danışmanlık hizmetinden son derece memnun kaldık . Eminim, sahip olduğunuz takdire şayan kariyeriniz, benim gibi bir çok insanı mutlu eden sonuçlarla devam edecek:)
Ayşegül Demirci  13.05.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Sinem Altunan Yayın
Sinem hanımın ilgisi ve profesyonel yaklasımı sayesinde evimizi kısa sürede aldık. Sinem hanıma güier yüzü, bilgisi ve deneyimi için çok tesekkür ederiz.
Aynur Cengi̇z  13.05.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Remax-Troia Gayrimenkul Danışmanı Seyhan Hanımı arayıp açil kiralık bir daire arayışımız olduğunu belirtmemiz üzerine yarım saat gibi kısa bir sürede daireyi göstermesi ve kiralamamızı sağlamış olması bizi çok mutlu etti.
Kendisine yardımlarından ötürü sonsuz teşekkürler ediyoruz.
Profesyonellik anlamında 1 numarasınız tebrik ediyoruz..
Funda Elmasoğlu  05.05.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Tuba Ezer Topuzoğlu
Remax Burcu hanımdan ve remax firmasından çok memnun kaldık.Profosyonel çalışma şekli ve ev sahiplerine verdikleri güvenden dolayı tebrik ediyor, bundan sonrada ilgilenmeleri için evi güvenli bir şirkete verdiğimizden içimiz rahat.Tekrar teşekkürler.
Seher Kalan  04.05.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Tuba Ezer Topuzoğlu
Güzel Kızlarım Tubacım ve Burcucum Allah Sizden razı olsun hayatım boyunca kavuşamadığım evime sayenizde sahip oldum. Güleryünüz, sevginiz ve ilginiz için çok teşekkür ederim. İkinizede başarılar ve mutluluklar diliyorum.
Ferhan Şensoy  04.05.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan hanım dediğinizde orada bir an durmak gerekiyor, kendisini kısa birkaç cümle ile anlatmak aslında imkansız ancak bu kısıtlı zaman ve yerde özetle güleryüz, takip, ciddiyet, yardımseverlik, çözüm, hizmet ve daha nice vasıf hepsi onda teşekkürler..
Cemil Turan  30.04.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanımın dış görünüşü ve diksiyonu cok iyi bununla beraber kendi işine olan saygısı ve bilgisi beni gerçekten etkiledi.Remaxla ilk defa çalışıyorum Teşekkür ediyorum en kısa zamanda istediğimi çözüme ulaştırdı.Doğru adres Remax Troia Seyhan Hanımla bütünleşiyor
Şengül Artan  29.04.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Tuba Ezer Topuzoğlu
Tuba hanım ve burcu hanıma gösterdikleri güleryüz samimiyet veprofosyonellik için teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar dilerim
Şengül Türünz  29.04.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Gönül Demir
Çanakkalle Bölgesinde Sn. Gönül Hanım'ın ilgi ve alakaları ve iş bitiriciliği müthiş. Kendisine teşekkür ederim.
Soner Mandacı  28.04.2015
Puan: 4,8
Yorum Yapılan GD. Sinem Altunan Yayın
Sinem hanımın ilgisi, bilgisi ve bu sektördeki profesyonelliği kesinlikle üst düzeyde. Bu konudaki desteğiniz için teşekkür ederim.
Halil Özkez  25.04.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Sayın Seyhan Hanımla Bir yakınımın tavsiyesi üzerine tanıştık kendisine açill eşyalı bir daireye ihtiyacım olduğunu belirtmiş olmam yeterli oldu bu kadar hızlı bir şekilde daire kiralıya bileceğimi hiç düşünmemiştim .Hızınıza yetişmek mümkün değil Seyhan Hanım Güler yüzünüz ve her şey için çok teşekkür ederim..
Rafet Ertaş  22.04.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Tuba Ezer Topuzoğlu
ÇOK MEMNUN KALDIM YARDIMLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER:)
Recep Pi̇r  22.04.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Emrah Duran
Yaptığınız çalışmalar, geri dönüşler ve sektöre hakimiyetiniz ile bizlere son derece faydalı oldunuz.İnşallah tekrar çalışmak kısmet olur.Güleryüzünüz için teşekkürler.
Harun Şahin  18.04.2015
Puan: 4,8
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
UZUN BİR SÜREDİR KENDİMİZE UYGUN KİRALIK DAİRE ARAYIŞIMIZ VARDI.TESADÜFEN SEYHAN HANIMLA TANIŞMAMIZ NETİCESİNDE BİZE 1 SAAT İÇERSİNDE İSTEDİĞİMİZ DAİREYİ KİRALAMIŞ OLDU KENDİSİNE GÖSTERMİŞ OLDUĞU ÖZVERİDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ..
Murat Esenboğa  15.04.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanımla yaklaşık olarak 2 yıldır çalışıyoruz Çanakkale merkezde bulunan dairemin kiralanması konusunda göstermiş olduğu titizlikden ötürü kendisine eşim ve kendi adıma çok teşekkür ederim .Başarılarınız daim olsun..
Onur Baygın  15.04.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Tuba Ezer Topuzoğlu
Başarılı ve olumlu yaklaşımı hızlı çözümleri için Tuba Ezer Topuzoğluna çok teşekkür ederim
Zeki̇ Ti̇ri̇toğlu  08.04.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanım, işini tüm gerekleriyle yerine getiren çok çalışkan, güler yüzlü, pozitif biri.Dairemin satılmasında geçen emeğinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.
Fi̇gen Ceylan  08.04.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanım'ın beğendiğimiz daireyi kiralamamız sırasında verdiği hizmetten çok memnun kaldık.
Teşekkür ederiz
Tulu Eda Akdemir  03.04.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Kesinlikle emlak demek Remax demek, Remax'ı özel kılan Seyhan YURTSEVEN farkı demek.Sizin gibi özel ve işini bu denli özenli, istekli yapan bir müşteri temsilcisi ile çalışmak şahsım adına Remax TÜRKİYE Çanakkale şubesine sonsuz sevgilerHep böyle kalın
Zafer Işikli  02.04.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanımın Güleryüzü ve bizimle olan iletişiminden çok memnun kaldık .Sayesinde istemiş olduğumuz daireyi satın alma imkanımız oldu Remax-Troia Çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.
Seyhan Cankı  30.03.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Sayın Seyhan YURTSEVER Hanımla geçen yıl tanışmamızdan sonra kendisini tekrar arayıp açil kiralık bir daireye ihtiyacımız olduğunu söylediğimde hem bizi hatırlaması ve 1 saat gibi kısa bir sürede istediğimiz daireyi bize sorunsuz kiralamış olması, pratik çözümünden ve profesyonel, yaklaşımından ötürü kendisine çok teşekkür ederiz.
Jalal Iskandarzade  19.03.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan YURTSEVER Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilen, beklentileri algılayabilen nadir örneklerden birtanesi. Çanakkalede bulunan dairemizi istemiş olduğumuz şartlarda kısa sürede kiralaması ve abonelik İşlemlerinde göstermiş olduğu özveri için ayrıca teşekkürler.Ayrıca Seçici insanların rahatlıkla çalışmak isteyeceği bir Danışman.Profesyonel tavrınız, güler yüzünüz, çözüm odaklı yaklaşımınız için minnettarız
Tülay Çiğdem  17.03.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanımın Sayesinde İstemiş Olduğumuz Evi Satın alma Şansımız Oldu.Vermiş Olduğu Danışmanlık Hizmetinden Çok memnun Kaldık Göstermiş Olduğu İlgiden Ötürü Kendisine ve Remax-Troia Çalışanlarına Çok Teşekkür ederiz.Başarılarınızın devamını dileriz
Kubilay Aykaş  13.03.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Gönül Demir
Mükemmel bir satıcı naif bir bayan.
Sergul Oyucu  01.03.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Sn Seyhan hanım…

Biz evimizi 3 ayda satamadık ama siz 3 günde sattınız.

Yardımlarınız ve gayretleriniz için Sonsuz Teşekkürler.
Emlak sektöründe sizi tek geçiyorum.
Hakan Şahin
Hakan Şahi̇n  16.02.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan hanim samimi, zeki ve isinde expert- Kiraci bulmada gostermis oldugu titizlik, beceri, surat ve nazik yardimlari icin cok mutesekkirim- Dogrulugun ve nezaketin cicekleri hic solmaz- Sonsuz basarilar ve mutluluklar diliyorum- Sevgiyle kaliniz-
S Dogru  12.02.2015
Puan: 4,6
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanımla Çalışmak bize göre bir ayrıcalık inanılmaz yapıcı, güleryüzlü olması bizi çok memnun etti.Ev kiralamamızda çok yardımcı oldu.Yakın çevremize ve bundan sonraki alışverişimizde kendisi ile tekrar çalışmak üzere ...
Emine Uzunay  09.02.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Tuba Ezer Topuzoğlu
Tuba Hanım ve ekibine evimin kiralanması aşamasında göstermiş olduğu çabadan dolayı çok teşekkür ederim. Çıkan kiracımın yerine çok kısa zamanda yeni bir kıracı bulması ve evimin boş kalmaması güzel birşey. Başarılarınız daim olsun.
Ahmet Şahin  02.02.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Daire kiralamamızda göstermiş olduğunuz yakınlık ve mülk sahibi ile kurmuş olduğunuz iletişime hayran kaldık.Vermiş olduğunuz hizmetden Son derece memnun kaldık.Yakın Çevremize Tavsiye edeceğimiz tek kişisiniz..
Ünzile Özen  01.02.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Remax troia ofisinden Sayın Seyhan Yurtseverin Vesilesi ile Konakkale Bosphorus Sit Bulunan İşyerini Kiralamamıza çok yardımcı oldu.Mülk Sahibi İle Aramızdaki Bütün Prosedürleri sorunsuz halLetmiş oldu.Sonsuz teşekkürler..
Altuğ Akın  30.01.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
seyhan yurtsever hanımefendinin profesyonel yaklaşımı ve mesleğine duyduğu saygı ve güler yüzlülüğüle benim güvenimi kazanmıştır dairem hızlı bir şekilde sonuca ulaşmıştır, kendisine teşekkür ederim saygılar.
Ümran Tetik  29.01.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Yurtsever ile Yapmış olduğumuz Telefon görüşmesinden sonra kendisine duyduğumuz güven neticesinde Çanakkaleye gelip istediğimiz daireyi satın almamıza vesile olduğu için çok teşekkür ederiz...
Semiha Demirci  28.01.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Yurtsever Hanımefendi ile kısa sürede sözleşme imzaladık.15 gün gibi kısa sürede evimizi satmış olduğundan dolayı kendisine çok teşekkür ederim.profesyonel yaklaşımı, ve pozitif enerjisinden dolayı kendisini kutlarız..
Başarılar...
İzzetti̇n Aygül  28.01.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
Çalışanların davranış ilgi alakalarından memnun kaldım. gerekli olan bilgileri aktardilar.
Fi̇gen Yildirim  22.01.2015
Puan: 4,6
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
önemli olan kısıtlı zamanımızda hiç zaman kaybetmeden samimi bir şekilde yardımcı olduğunuz içi TEŞEKKÜRLER..AYKAN BEY.
Fevzi̇ Yüceer  21.01.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Kısa süre önce Seyhan Hanımla Sözleşme imzalayıp Dairemizin Kiralanmasını İstedik.Bu kadar kısa sürede kiralanmasından ötürü kendisine çok teşekkür ederiz. verdiği hizmet ve güler yüzünüzden ötürü teşekkürler..
Fatma Karazeybek  21.01.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
düzgün disiplinli deneyimli özverili bilir kişilerle çalışmanın ev sahibi olmanın keyfini yaşadım teşekkürler remax ailesi özellikle aykan topuz oğlu.
Ufuk Bi̇ngül  09.01.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanımın işine vermiş olduğu önem bize göstermiş olduğu özen ve güleryüzünden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz sayesinde istemiş olduğumuz daireyi kiraladık başarılar dileriz..
Ercan Ergin  09.01.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
A'dan Z'ye her aşamada yanımızda olduğunuz için teşekkür ediyoruz. Güleryüzünüze, samimiyetinize de ayrıca teşekkürler. Sevgiler.
Nuriye Dönmez  08.01.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Ofis ortamı ve güleryüzlü oluşunuz bizi çok mutlu etti verdiğiniz hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz.başarılarınızın devamını dileriz saygılar :)
Sergen Bozkurt  06.01.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
Sevgili AYKAN TOPUZOĞLU yla çanakkalede ev edinme sürecinde bana yardımcı olmak amacıyla tanıştım işine olan hakimiyeti disiplini vede en önemlisi karşısındaki insana verdiği güven duygusuyla bi ticaret gerçekleştirdik herşey için teşekkürler Aykan.
Gökay Saygın  05.01.2015
Puan: 4,8
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
GÜLER YÜZÜN, TATLI DİLİN SAYESİNDE BU STRESLİ SÜREÇ KEYİFLİ BİR HAL ALDI.KISA ZAMANDA SONUCA ULAŞTIK.HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.BAŞARILAR DİLİYORUM....
Merve Şaşmaz  25.12.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Arkadaş tavsiyesiyle Sehyan Hanımla tanıştım.Gerek satış öncesi, gerek satış esnasında ve sonrasında mesleğine olan ilgi, alaka, beceri, işbitirici ve en önemlisi güvenilirliği ile ne kadar isabetli karar vermiş olduğumu anladım.Sonsuz teşekkürler.
Sali̇h Şi̇mşek  24.12.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
vermiş olduğunuz hizmetden memnun kaldık teşekkür ederiz
Bircan Öztürk  20.12.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
Gayet guzel ve guvenılır ılgı alakaya tabı olduk memnun kaldım remax aılesıne cok tsk ederım hızmetlerınden dolayı.
Meriç Noktali  17.12.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
memnun kaldık teşekkür ederiz.
Meli̇k Matzen  17.12.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Sinem Altunan Yayın
Remax tecrübesi ve güvenininden Sinem aracılığı ile sorunsuz bir şekilde yararlandık. kendilerine teşekkür ederim.
Burçin Erol Evirgen  17.12.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Thank you for your serious support.
Amin Ali Mohammadzadeh Qabankandi  16.12.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Öncelikle bizimle olan iyi iletişim ve bulunan evin iyi sunumu ve sorunsuz bir şekilde kiracı olmamızı sağlayan Sn.Seyhan Yurtsever'e sonsuz teşekkürler......
Ahmet Kağan  12.12.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Daha önce Dairemin kiralanması ile ilgilli Seyhan Hanımla çalışmış olup çok memnun kaldığım için Dairemin satışı konusundada kendisinden yardım istedim. Kısa Sürede Dairemizin Satışını Gerçekleştirdiği için Kendisine ve Remax Troia Ofisine Çok Teşekkür Ediyorum..
Derya Türe  11.12.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
memurlar için önemli olan kısıtlı zamanı bünyesinde oluşturduğu düzen ve hızlı çalışma tarzı ile karşılayan remax gayrimenkul danıçmanlarına teşekkürler..
Yunus Dönmez  09.12.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Mim İnşaat City İnn Çanakkale projesinde yatırım amacıyla almış olduğum evin kiralamasında bir gün gibi kısa bir sürede gerçekleştirmesi bence bu işi ne kadar ciddi ve profesyonel olarak yaptığınızın kanıtıdır.İyiki sizi tercih etmişim....
Zafer Işikli  04.12.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Çanakkale Mim İnşaat Cıty Inn Projesinden 2 1 Dublex Yatırımlık Kiracı Garantili bir Daire Satın Aldık.
Remax Troia Sistemini incelediğimizde bize en uygun Danışmanın Seyhan Yurtsever Olabileçeğinin Kararına Vardık.
Ve Kendisi ile telefonda Görüşdük Bizi Ofise Davet ettiğinde Ne kadar Doğru bir karar verdiğimizi bir kez daha anlamış olduk.
1 gün içersinde Evimizi Kiraladı.Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır İyi ki sizi tanımışız yakın çevremize önerebileceğimiz kişi Seyhan Yurtsever Hanıma işlerinde Başarılar dileriz.
Naile Işıklı  01.12.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Sinem Altunan Yayın
Sinem hanım kızım tam bir Türk Cumhurıyetıne yakısır bir hanımefendi ona tesekkür eder.basarılarının devamını dilerim.
Hüseyin Yavaş  28.11.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Bir yakınımın Tavsiyesi üzerine Sayın Seyhan Yurtseverle telefonla randevulaştık bizi ofisine davet etti. Bizİ güler yüzle karşılaması her sorduğumuz soruya bıkıp usanmadan cevaplaması,
aydınlatıcı açıklamaları ve bizi doğru yönlendirmesine hayran kaldık.
kendisinin vermiş olduğu danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldık ve kendisi ile çalışma kararı aldık.
Anıl Ayçiçek  25.11.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Sinem Altunan Yayın
güleryüzlü, samimiyeti, her zaman erişişlebilir ve yapıcı yaklaşımından dolayı çok teşekkür ediyorum.
Birsen Güç Metin  21.11.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Remax Troia Ofisinden Seyhan Yurtsever Hanımefendi ile Çalışmak Bir ayrıcalık .Seyhan Hanım Vasıtasıyla Konakkale Bosphorus Sitesinden uzun zamandır Kiralamayı istediğimiz daireyi istemiş olduğumuz Şartlarda sorunsuz bir şekilde kiraladık vermiş olduğu Danışmanlık Hizmetinden son derece memnun kaldık.Kendisine Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz…
Bülent Apaydın  18.11.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Sinem Altunan Yayın
Sinem hanım profosyonel yaklasımıyla kısa surede işlerimizi bitirdi. tesekkür ederim .
Esin Ozaydın  18.11.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Sinem Altunan Yayın
Sinem hanım benımle cok ılgılendı. gulen yuzu ve bılgıleri için tesekkür ederim .iyi çalısmalar.
Tuğce Yılmaz  13.11.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
18 Mart Ünversitesinde Nuri Kavak Hocamızın Gayrımenkul Danışmanlığını Yapan Seyhan Yurtsever Hanımla Hocamızın Tavsiyesi Üzerine Görüşdük,
Satılmasını istemiş olduğumuz 3 mülkümüzün Satış Sözleşmesini hiç tereddüt etmeden Kendisi ile imzaladık. Ve İnanıyoruz ki Bu kadar Profesyonel bir Danışmanla Çalışmak bizim için hayırlı olacaktır.Ayrıca Seyhan Hanıma Göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı Eşim ve kendi adıma çok teşekkür ediyorum.

Cahit Üvez  13.11.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
İkinci evimi de Seyhan Hanım vasıtasıyla kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde sattım. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum. İnanın emlak ve para biz memurlar için güven isteyen bir konu olmasına rağmen işin içinde Seyhan Hanım olunca herşey kolaylaşıyor
Nuri Kavak  12.11.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Sevgili Seyhan Hanım Çevremdeki herkese sizi rahatlıkla önerebilirim.Ev bulma ve Kiralama sürecinin her aşamasında son derece ilgili ve insan ilişkilerinde bu kadar yapıcı, kibar ve sempatik tavırlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum.Başarılarınız daim olsun…
Zeynep Sencan Altınoluk  12.11.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Çanakkalede Hem Yatırımlık hem de ilerde oturabileceğimiz sosyal donatısı olan bir mülk arayışı içersindeyken Seyhan Yurtsever ile tanışdık Kepez Park On Yedi Projesine bizi Yönlendirdiği için Kendisine Çok Teşekkür ederiz. Kendisi İle tanışmış olmak büyük şans Pozitif ve Profesyonel yaklaşımı ve daha sonrasında bizi sürekli arayıp bilgilendirmesinden ötürü Kendisi ile tekrar çalışma kararı aldık. yakın çevremize tavsiye edebileceğimiz tek isim yolunuz açık olsun…
Arif Atalay Akarsu  12.11.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Remax Troia ofisinden Sayın Seyhan Yurtsever Hanımefendi ile Tesadüfen tanışmış olduk.Çanakkale Esenlerde almayı Düşündüğümüz Dairenin Sözleşmesinin kendisinde olduğunu öğrenince biraz tereddütlü yaklaştık çünkü bizde Çanakkalede Goldwell Banker olarak Hizmet veriyoruz. Seyhan Hanımın Profesyonel Yaklaşımı Mülk Sahibi İle olumlu İletişim Kurmamıza yardımcı olması İşlerimizi Çok Kısa sürede Sorunsuz Halletmiş olmasından Ötürü Meslektaşımıza çok teşekkür eder Başarılar dileriz..
Dilek Kınık  12.11.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
1 yıldır farklı emlakçılarla çalışıp satamadığımız dairemizi kısa sürede satışını gerçekleştirmiş olmasından ve müşteri takipine hayran kaldık. Sayın Seyhan Yurtsever Hanıma Eşim ve kendi adıma çok teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim yolunuz açık olsun…
Muzaffer Akbaştan  02.11.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Esenler Güldeste Sitesinde bulunan Dairemin Satışı konusunda Seyhan Yurtsever Hanımla anlaşma sağlamıştık . Kısa süre önce kendisini arayıp ihtiyacdan Açil satmak zorunda olduğumuzu belirtmiş olduğum tarihden 3 gün sonra Kaparo Aldığını söylediğinde çok mutlu oldum.Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Güler yüzünüz ve bütün yardımlarınız için tekrar teşekkürler…Not:Müşteri memnuniyetinde 1 olmanız kadar doğal ne olabillirki))
Şükran Özkan  31.10.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Remax –Troia ofisinden Sayın Seyhan Yurtsever Hanım İle kısa bir süre önce çalışmaya başladık.Kendisinden yatırımlık Daire satın aldık.Daha Tapu Devrini yapmadan evimizi istemiş olduğumuz kiracı profilline uygun bir şekillde Kiraladı. Hızına Enerjisine Hayran Kaldık vermiş olduğu Danışmanlık Hizmetinden Çok Memnun Kaldık Çevremize Önerebileçeğimiz tek isim Başarılarınız Daim Olsun…
Hanife Coban  30.10.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan hanımın, kaliteli hizmet anlayışı ve güleryüzü için teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.
Emi̇ne Meti̇n  28.10.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanım'ın vermiş olduğu danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldık. Kısa sürede emlakımızı değerlendirdi. Bizleri alıcı ve kiracılarla muhatap etmeden, güvenilirliğine inandığı müşterilerle bir araya getirdi. Güler yüzüne teşekkür ediyoruz.
Cahide Sınmaz Sönmez  24.10.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Yaklaşık bir buçuk ay önce Konakkale Bosphorus sitesinden Seyhan hanımın vasıtasıyla yatırım amaçlı almayı düşündüğümüz evimizi almaya karar verdik.kararımızdaki en önemli sebep kendisindeki samimi, profesyonel yaklaşımı ve mülk sahibi ile aramızdaki iletişimi sağlamış olup sürekli bizi bilgilendirmiş olması işindeki ciddiyetinden ötürü evimizin kiraya verilmesi konusunda kendisi ile çalışmaya karar verdik . Kendisini kutlar başarılarının devamını dileriz..
Hanife Coban  23.10.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
Aykan bey her yönüyle çok iyi bir insan aradan zaman geçse bile işim bitti mantığında değil kaç defa gittiysem yardımcı oldu işini severek yapan güler yüzlü bir kişi kendisi aynı zamanda da güvenebileceğiniz bir insandır iyi çalışmalar...
Barış Çetinkaya  22.10.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Sinem Altunan Yayın
sinem hanım benı cok kısa sürede ev sahıbı yaptı tesekkürler
Ahmet Ünal  20.10.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Müşteri Memnuniyetinde 1 olmak size yakışır çünkü sizi tanımak bizim için büyük şans Seyhan hanım mülk sahibi ile kurmuş olduğunuz iletişim bizi aydınlatmanız, güler yüzünüz için teşekkürler. Sayenizde 2 gün gibi kısa bir sürede istediğimiz evi almamızı sagladığınız için size minnetarız.Yakın Çevremize Tavsiye edeçeğimiz tek isim sizsiniz Başarılarınızın devamını dileriz . Nihal, Ali Engin Güner
Nihal Güner  17.10.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
GÜLERYÜZ VE SAMİMİ DAVRANIŞLARINDAN DOLAYI AYKAN BEYE TEŞEKKÜR EDERİZ.
Nurol Turgut  15.10.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Vermiş Olduğunuz Yatırım Danışmanlığı Hizmetinden Çok memnun Kaldık Bize Tekrar Kurumsal bir Firmayla Çalışmanın Ne kadar doğru olduğunu hatırlatmış oldunuz En kısa sürede tekrar görüşmek dileğiyle..
Nejdi̇ Gül  14.10.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Sinem Altunan Yayın
sinem hanıma kurumuna, işine olan saygısı ve güvenilir ilgisinden dolayı tesekkür ederim.
Mehmet Utlu  11.10.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Dürüst, tarafsız, akıllı, güleryüzlü, başarılı bir danışman Seyhan Hanım. Stresli dönemleri iyi idare edebilen ve güveninizi boşa çıkarmayan bir kişi. Çalışmamızdan çok memnun kaldığım için güvenle arkadaşlarıma da tavsiye ettim. Başarılar dilerim
Sabri Dünya  10.10.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Ispartadan gelip Çanakkaleye yerleşme kararımızda bana ve kızıma Göstermiş olduğunuz yakın ilgiye çok teşekkür ederiz verdğiniz hizmet için ayrıca teşekkürler iyi bir dost kazanmış olduk. Başarılarrrr
Perihan Erol  29.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanımın Bize vermiş olduğu Danışmanlık Hizmetinden çok Memnun kaldık.Sayesinde Çanakkalede nasıl bir yatırım yapmamız gerektiğini anlamış olduk Bize vakit ayırdığı için çok teşekkür ederiz...
Necati Sürmen  29.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
açıklayıcı bilgiler güleryüz anlayış ve tüm aşamalarda yanımızda olduğu için Ayhan bey'e çok teşekkürler..
Gökçe İnce  27.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
Ev almak için başvurduğumuz REMAX Troia dan Aykan Bey isteğimizi dinleyip tam kafamız daki eve sahip olmamızı sağladı. kafamızdaki tüm soru işaretlerini netleştirdi ve 3 saatte ev almış olduk kendisine teşekkür ederiz.
Cahi̇t Koşar  25.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Çanakkale Umurbey Hacılar köyünde bulunan mülkü almamıza vesile olan Sayın Seyhan Yurtsever Hn, Mülk Sahibi İle olumlu İletişim Kurmamıza sancılı geçen Tapu İşlemlerinde bizi yormadan kısa sürede halletmiş olmasından ötürü çok teşekkür ederiz.. Başarılarınız daim olsun en kısa sürede görüşmek dileğiyle..EMEL VARDAR
Emel Vardar  25.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanımın Altınoluk ve çevresinde bize vermiş olduğu danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldım.Güleryüzlü, pozitif yaklaşımından ötürü kendisine çok teşekkür ediyorum..
Nuri Baltacı  23.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
seyhan hanım satılması çok güç olan evimizi jet hızıyla satmıştır.samimiyetiyle içtenliğiyle beni kendine hayran bıraktı.tekrar tekrar teşekkür ederim
Fatma Tahin  21.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan hanımın satılması çok güç olan evimizi sattığına hala inanamıyorum.çok ihtiyacımız olduğudan acil satılması gerektiğini bildiği için ev uzak demeden çok çalışarak bu kadar çabuk sattığı içinde ayriyetten minnetarım.çok çok teşekkür ederim.
Fatma Tahin  19.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Lapsekide merkeze uzak birevimiz vardıve satılması çok güç bir evdi.bir yıldır biz satamadığımız için seyhan hanımla irtibata geçtik bir buçuk ay gibi kısa bir sürede evimizi seyhan hanım sattı.çok çok teşekkür ederim.
Fatma Tahin  19.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Çanakkale Mavimarmara Kepez Evlerinde Bulunan Dairemi Daha ilanını Asmadan Kiralayan Seyhan Hanıma çok teşekkür eder bundan sonraki yatırımlarımızı kendisine sormadan yapmama kararı aldık iyi ki varsınız ...
İbrahim Yıldırım  19.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
İstemiş olduğumuz daireyi kiralamamıza yardımcı olduğunuz için emeğiniz ve güleryüzünüz için Çok teşekkürler.Siz Olmasaydınız bu Kadar Kısa Sürede Daire Bulmamımız mümkün olmıyacaktı teşekkürler..
Tuğba Sungur  18.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
Çanakkalede memurum ailem ile defalarca ev bakmamıza zaman ve para kaybetmemize neden olan acemi ve lisanssız emlakçılardan sonra Remax dan yardım aldım Remax da görevli Aykan Topuzoğlu sayesinde istediğim gibi bir evi istediğim fiyattan bulabildim.
Tuğrul Saraç  18.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Remax Gayrımenkul danışmanı Sayın Seyhan Yurtsever Hanıma Jet Hızıyla 2 Saat içersinde Dairemi kiraladığı için çok teşekkür eder işlerinde Başarılar dilerim..
Ülkü Adak  17.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanım güleryüzlü, deneyimli, ilgili biri, ilk geldiğim gün 1 Saat İçersinde Daire Kiralamama yardımcı oldu çok memnun kaldık kendisine bizimle ilgilendiği için çok teşekkür ederimm...
Tuncay Beyazgül  15.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Daire kiralamama yardımcı olduğunuz için İlginiz ve emeğiniz için Çok teşekkürler Seyhan Hanım.Siz Olmasaydınız bu Kadar Kısa Sürede Daire Bulmam mümkün değildi Sağolun...
Fatma Kaya  15.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Müşteri memnuniyeti demek seyhan hanımla özdeşleşmiş kesinlikle işinin ehli tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum...
Dinçer Aktaşcı  13.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
ilgi ve alakalarından dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz her konuda bizi bilgilendirip yönlendirerek bize her konuda yardımcı oldu.
Seher Kırcan  12.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Remax-Troia Gayrımenkul Danışmanı Sayın Seyhan Yurtsever Hanıma Ayvacık Balabanlı köyünde Bulunan Arsamızın Satışını Kısa sürede gerçekleştirdiği için çok teşekkür ediyoruz Başarılarınız daim olsun..
Ali Şahin  12.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Kesinlikle işinde çok yetkin bir insan. Portföyündeki ürünlerin kalitesine, fiyat piyasa uygunluğuna dikkat ediyor. Satın alacağınız veya kiralayacağınız bir taşınmazın ederinde işlem yapmanın rahatlığını her zaman hissediyorsunuz. Teşekkürler
Bi̇lal Türk  11.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Tuba Ezer Topuzoğlu
Tuba Hanım dairemizin satışında hızlı ve profesyonel bir destek verdi. Her şey yerinde ve zamanında yapıldı. Tuba Hanım geniş sektör bilgisiyle marketi anlamama da yardımcı oldu. Kendisine ve Aykan bey başta olmak üzere ekibine başarılar...
Fahrunnisa Akbatur  10.09.2014
Puan: 1,4
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanım'ın işine ne kadar değer verdiğini beni arayıp iki saat içinde bana sözleşmeyi imzalatmasından anlamıştım. Çalışma disiplini, işine olan sevgisi onu gerçekten farklı kılıyor. Onunla tanışıp çalışmak büyük şans.
Ayşe Ki̇raz Evi̇rgen  10.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Sayın seyhan yurtsever ile kayseride bulunan Remax ofisinden hicran önder hanım vasıtasıyla tanıştık Çanakkale kirazlıköyünde bulunan arazimisin satışnı kısa sürede gerçekleştirmiş olup bütün işlemleri bizi yormadan halledi bizi yoldan karşılaması,
Mebruke Tekel  10.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Çanakkale cıty ınn sitesinden Yatırım amaçı ile almış olduğum dairemi istemiş olduğumuz şartlarda kısa sürede kiraladığı için Seyhan Yurtsever Hanım'a teşekkür ediyor en kısa sürede tekrar görüşmek dileğiyle..
Gaye Coban  10.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Sinem Altunan Yayın
Ne kadar tşk etsek as çünkü bende yabancı şehirden geldim okadar insanlarla karşılaştım ama olmadı saolsun sinem, hanımın yardımıyla ilgisiyle cok güzel bir eve kavuştum Allah herkese boyle iyi ve güler yüzlü insanlar karşılaştırsın.
Orhan Yılmaztekin  08.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
daha önce remax ile çalışıp memnun kalmadığım halde beni yeniden remaxla çalışmaya ikna etmesinden seyhan hanımın çok kısa süre içinde satış konusunda başarılı olacağını anlamıştım.üstün çaban için çok teşekkür ederim . çanakkalede teksin bence
Hakan Evi̇rgen  08.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Sinem Altunan Yayın
aylardır aradıgım evi sinem hanımın sayesinde buldum cok tşkler ederim
Orhan Yilmazteki̇n  08.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Müşterileriyle ve ev sahipleriyle iletişimi en iyi şekilde sağlayan ve sözlerinin arkasında durmayı ilge edinen Sayın Seyhan Yurtsever Hanıma göstermiş olduğu ilgiden ötürü çok teşekkür ediyorum başarılarınızın devamını dilerim ..
Erkan Elçi  08.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Tuba Ezer Topuzoğlu
Sevgili Tuba Hanım'a, Çanakkale Yakut Evleri'nden ev sahibi olmamızda gösterdiği yakın ilgi, güleryüz ve uyandırdığı güvenden dolayı ailecek teşekkür ediyoruz. Selam ve sevgiler... Aynur SAVAŞ 06.09.2014
Aynur Savaş  06.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
güler yüzlü personellerin bir arada olduğu müşterilerin sırtını yere getirmeden işlerini düzgün, istikrarlı ve ciddiye alarak gerçekleştiren bir çalışma tarzlarıyla bizi karşılayan çanakkale remax gayrimenkul danışmanlarına sonsuz teşekkürler..
Tolga Serinkaya  06.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
REMAX/TROİA Danışmanı Seyhan Yurtsever Hanımefendiye çaışmalarındaki anlayışına, titizliğine ve güleryüzlülüğüne teşekkür ediyorum.Danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldım.Başarılarınızın devamını dilerim.
Filiz Selçuk  04.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
İstanbul'dan Çanakkaleye Yerleşme kararı aldıktan sonra ev arayışımız esanasında Seyhan Hanımla yollarımız kesişti sayesinde Kiraladığım evin her türlü detayıyla ilgilenen Seyhan Hanım'ın doğalgaz, su ve elektrik aboneliklerinde bile bizi hiç yormadan halledi. Göstermiş olduğu özveriden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz Danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldım. Maksimum Müşteri Memnuniyetini kesinlikle hak ediyor..
Osman Tepetaş  04.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanım söze başlamadan evvel enerjinize işinize göstermiş olduğunuz önem sabrınız müthiş uzun süredir kiralamak istediğimiz evi sayenizde kiralamış bulunuyoruz ben vr eşim herşey için teşekkür ediyoruz.Başarıllarınız daim olsun...
Tuba Şahin  03.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
Aykan Bey güleryüzlü, deneyimli, ilgili biri, ilk geldiğim gün ev tutmama yardımcı oldu çok memnun kaldık kendisine bizimle ilgilendiği için çok teşekkür ederimm..
İrem  03.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Çanakkale'deki gayrimenkul danışmanlığı hizmeti esnasında göstermiş olduğu profesyonel yaklaşım, güleryüz ve her şeyden önemlisi bize vermiş olduğu güvenden dolayı Seyhan YURTSEVER'e teşekkür eder çalışma hayatında başarılar dileriz.
Osman Ayas  02.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanım ile çalışmak benim için büyük bir kolaylık sağladı. Her koşulda bizi en doğru şekilde bilgilendirip, yönlendirmesi, dürüst tutumu ve bizim düşünemediklerimizi de o sırada hemen düşünüp hallederek yardımda bulunması gerçekten ender rastlanan bir iş yaklaşımıydı. Eğer işleriniz kolaylaşsın, gözünüz arkada kalmasın istiyorsanız sizi sizden daha fazla düşünen bir emlak danışmanı arıyorsanız gönül rahatlığıyla Seyhan Hanımla çalışmalısınız.. Mutlaka tavsiye ediyorum. Her şey için çok teşekkürler
Cansu Kocabeyoğlu  02.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
kendisine her daim ulaşabilidim ve her türlü soruma sabırla cevap verdi.
Deni̇z İlgün  02.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Sayın Seyhan Hanımın işine gösterdiği önem ve ilgi müşteri memnuniyeti açısından ben eşim tarafından tam puanla değerlendirdiğimizi bilgilerinize sunarım. İLerideki emlak işlerimizde de kendisi ile memnuniyetle çalışmak isteriz .Başarılarılar..
Hüseyin Çay  01.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
Almış olduğumuz ev konusundaki yönlendirmeleri konusunda Aykan Bey'e teşekkür ederim.
Caner Gencosmanoglu  31.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hn, Satın aldığımız projeyi çok güzel bir şeklide bize aktardı.Tüm sorularımızı ;endişelerimizi;isteklerimizi dikkatle dinledi ;hepsine profesyonelce cevap verdi.Empati kurabilen ve aynı zamanda çok sempatik ve güleryüzlü tam bir profesyonel
Esra Yılmaz  30.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Dürüst, tarafsız, akıllı, güleryüzlü, başarılı bir danışman Seyhan Hanım. Stresli dönemleri iyi idare edebilen ve güveninizi boşa çıkarmayan bir kişi. Çalışmamızdan çok memnun kaldığım için güvenle çevreme'de tavsiye ettim. Başarılar dilerim.
Rabıa Kızılay  30.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
Gayrimenkul danışmanı AYKAN TOPUZOĞLU.
Sanki benim bir abim gibi davrandı ve sevgiyle karşıladı.
Çanakkaleye geldiğim ilk gün ev tutmamı sağladığı için hizmetlerinden ve güler yüzlü olmasından dolayı çok minnattarım.
Kendisine teşekkür ederim.
Özgür Şengül  29.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
Deneyimli ve oldukça güven veren bir danışman duygusu veriyor. İki kez çalışma fırsatı buldum her ikisindende oldukça mutlu oldum. Sonraki yıllarda da çalışmak isteririm
Ercan Kocayoruk  29.08.2014
Puan: 4
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Gerçek ve samimi müşteri memnuniyetinin en ince ayrıntısını bana gerek evi kiralamadan gerekse kiraladıktan sonra gösteren Seyhan Hanımın Sunduğu profesyonel yaklaşım sayesinde ben gözüm kapalı kendsine güvendim. Gerçek ve samimi müşteri memnuniyetinin en ince ayrıntısını bana gerek evi kiralamadan gerekse kiraladıktan sonra gösteren Seyhan Hanım'a . Teşekkürler
Gamze Balkanlı  28.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Remax Troia ofisinde çalışan Seyhan Hanım'a sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.Güler yüzlü, samimiyeti, dürüstlüğü, ve bilgisi ile fark yaratan danışmanınıza teşekkür eder başarılar dileriz.Tüm danışmanların örnek alması gereken bir kişilik…
Ali̇ Yilmaz  27.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Yurtdışında ikamet edmemiz'den dolayı yerel emlakçılardan olumlu sonuç alamadığımız için kurumsal bir firmayla çalışmayı uygun bulduk küçük bir araştırmadan sonra Seyhan Hanımla çalışmayı uygun bulduk kendisi ile tanışmak bizim için büyük şans .kısa sürede olumlu sonuç alaçağımıza inanıyoruz.
Başarlarınızın devamını dileriz..

Hasan Selçuk  27.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
Akıllı, çalışkan, işini hakkıyla yapan başarılı bir gayrimenkul danışmanı... Yardımları için teşekkür ederim.
Abdurrahman Karaaaslan  27.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
Kendisine yapılan tüm yorumları okudum.. Hakkında söylenen yorumlar kesinlikle doğru. Bir abi oldu bana yani bir ev tutma sürecinde. Kendisine sonsuz teşekkürler sunduğum nadir insanlardandır. Sonsuz teşekkürler yüreği büyük adam!
Güneş Mısırlı  27.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
aykan bey kiraladığımız ev kriterini söyledığmde bana en uygun evi bularak kısa zamandda sorunumuzu çözerek bizim en iyi şekilde yaşayabileceğimiz evi bulmamizi sağladı yardımlarından dolayı teşekkür ederiz
Ahmet Z. Ongun  27.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Uzun süredir güvenillir bir emlak firması arayışı esnasında Seyhan Hanımla yollarımız kesişti kendisinin profesyonel yaklaşımı güleryüzü ve pozitif enerjisine hayran olmamak mümkün değil. Kendisi ile tereddütsüz çalışma kararı aldık.çevreme tavsiye edeçeğim tek isim Seyhan YURTSEVER .
Başarılarınız daim olsun..
Sevgi Öğe  26.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
Her konuda yardımcı olan tüm RE/MAX ailesine teşekkür ederim Aykan Bey'in ilgisi ve tecrübesi sayesinde yeni evimde huzurlu bir şekilde oturuyorum teşekkürler Aykan Bey......
Can Deveci  25.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanim,
Bana vakit ayirip gostermis oldugunuz ilgi ve alakaya tesekkurler
daha once yzmak isterdim ama izinden yeni dondum.ilerki tarihlerde sizin danismanliginiza ihtiyacim olacagina emin olabilirsiniz.ortak yonumuzun oldugunu anladim iyi clsm
Rahim Aydin  24.08.2014
Puan: 4
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
ev almamızda yardımcı olduğu ev konusunda bizimle ilgilendiği için aykan beye teşekkür ederiz.
Hali̇me Teki̇n  24.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
Evimin satılmasında Göstermiş olduğu performans ve çabalarından dolayı kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürler ederim. Kendilerini tanıdıktan sonra EMLAKCILIK diye bir meslek dalının olduğunu anladım, Taş Yerinde Ağırmış Başarılarının devamınıdilerim
Hüseyin Bariş  22.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
ev alma sürecinde bize çok yardımları oldu kendisinden son derece memnun olduk.
İsmai̇l Uygun  22.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Yurtsever sayesinde sorunsuz bir şekillde hayal ediğim evi alma imkanım oldu.kendisinin güleryüzü samimi tavırları pozitif enerjisi beni çok etkiledi.iyi bir dost kazanmış olduk.teşekkürler....
Şeri̇fe Anil  22.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
istanbuldan gelip çanakkaleyi gezip ilanını görüp kendisi ile tanışmış olduğumuz sayın Seyhan Hanım kısa sürede istemiş olduğumuz daireyi bize buldu bütün alım satım işlemlerinde bizi yalnız bırakmadı kendisine çok teşekkür ediyoruz başarılar
Zafer Kalyon  22.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
Aykan bey yarım saat uğraş ile birlikte bana yeni bir daire buldu. Tam istediğim ve aradığım eve Çanakkale şartlarının üstünde bir ev bulduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum.
Doğukan Kalkan  22.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
Aykan Bey, hızlı, pratik, çözüm üreten, güleryüzlü ve içten bir kişi. O'nun ile çalışmak çok zevkliydi. Teşekkür ederiz.
Başak Egesel  22.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aytek Topuzoğlu
Aytek Bey'in, samimi, güleryüzlü, düzgün iş ahlakına sahip olmasından dolayı Remax'a güven duyduk. Kısa sürede ev sahibi olmamıza yardımcı olduğu için teşekkürler.
Başak Egesel  21.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan hanım evimin satılmasında göstermiş olduğunuz performans dan dolayı size ve ekibinize sonsuz teşekkürler ederim.Olaylar karşısındaki Çözüm Üretmenize Hayran Kaldım. Enerjinizin Devamını Dilerim. Saygılar.
Hüseyin Barış  21.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Profesyonel, güleryüzlü, işbitirici, tecrübeli ...Aradığımız tüm özelliklerin tek bir kişide toplanmış olması Seyhan Hanım'ın aile danışmanımız olmasını sağladı.Yakın Çevremize önereceğimiz tek isim.Herşey için teşekkürler.
Nida Sümer  20.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
Aykan Bey'e ev arama sürecimde gösterdiği sabır ilgi ve hoşgörü için teşekkür ederim. İhtiyacımı doğru tespit edip beni doğru yonlendirdigi ve dogru bilgilendirmelerde bulunduğu için ayrıca teşekkür ederim.
Serkan Yeşi̇ltuna  20.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Sayın Seyhan Yurtsever Hanımefendi Çalışmalarınızdaki titizliğiniz, güler yüzünüz, sabrınız, verdiğiniz pozitif enerji, bizi memnun etti.
Emlak danışmanım olarak sizinle çalışmaktan çok memnun oldum. Teşekkürler...
Ufuk Yılmaz  19.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Sinem Altunan Yayın
Remax Troıa mükemmel çalışan bir kurum.Özellikle Sinem Hanım gibi güleryüzlü bir kişi ile tanıştığımız için çok mutlu olduk.Bizi anlayıp bizim için en iyi yeri bulduğu için çok teşekkür ederiz.Remax Troia ile çalışmak gerçekten mükemmel:
Eren Rifat Okay  19.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
İsteklerimize tam oalrak cevap aldığımız son derece pratik çabuk ve profesyonelce yaklasımlarınızdan dolayı tesekkur ederız
Anıl Çatalbaş  16.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
aykan beye teşekkürler ilgisi ve sevecenliğiyle bizi ev sahibi yaptı
Ümit Özgür  15.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
öğrenci için ideal bir yer herkese tavsiye ederim
Özkan Yeşi̇l  15.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
Hızlı hizmet, güvenilir ve ilgili yaklaşım...teşekkür ederiz, umarız aynı şekilde devam eder.
C. Serbest  14.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
REMAX/TROİA Danışmanı Seyhan Yurtsever Hanımefendiye bize vakit ayırıp ev arama süreçinde yardımcı olduğu için Teşekkür ederiz Yolunuz açık olsun..
Ünzile Çetinkaya  13.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Sinem Altunan Yayın
Merhaba;
Remax ailesi bu güleryüzü ve samimiyeti asla yitirmemeli, içten yaklaşımlarıyla bizi evlendiren Syn Sinem Altunan Yayın'a canı gönülden tebriklerimizi iletiyor ve başarılarının devamını temenniliyoruz.
Herşey için çok teşekkür ederiz.
syg
Bahar-emrah Zünbül  13.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
aykan topuzoğlu gibi bir emlak danışmanı ile çalıştığı için remaks ailesi çok şansı.Dünyada Everest tepesi ne ise emlak danışmanlığında aykan topuzoğlu odur bana göre.müthiş performans, ilgi ve özveri teşekkürler AYKAN TOPUZOĞLU DOSTLUĞUMUZ DAİM OLSUN
Selim Bey  12.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Sevgili Seyhan Hanımdan bir ay önce Re/Max Türkiye aracılığıyla bir daire kiraladım, kiralama süresince bana yardımcı olan ve yerleşene kadar benden yardımlarını esirgemeyen Seyhan hanım işinin ve kariyerinin zirvesinde bir hanımefendi. Profesyonelli
Egemen Budak  11.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Sinem Altunan Yayın
Remax emlak sinem hanıma tesekkür ve saygılarimi sunarim .
Emre Kalı  11.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
Aykan Bey ev arama süresinde fazlasıyla yardımcı oldu ve istediğimiz şartlarda bi ev buldu.Özverileri için çok teşekkür ediyoruz.
İbrahim Karanfi̇l  11.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hanımın Vermiş Olduğu Danışmanlık Hizmetinden Çok Memnun Kaldık.Daire Kiralamamızda Yardımcı oldu.Kendisine Herşey için Teşekkür Ederiz...
Eray Çelikbilek  08.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Yaşımdan ve tecrübelerimden kişilere olan güvensizliğimi Değerli Kişilik Sayın Seyhan Yurtsever Hanımefendiyi tanıdıktan sonra ne kadar ön yargılı olduğumu anlamış bulunuyorum.Beni sabahın saat 5'de terminalden karşılayan evinde misafir eden ve sorunsuz bir şekilde tapu işlemlerini yürüten ve beni tekrar yolcu eden Hanımefendiye tüm kalbimle şükranlarımı sunar Başarılarının devamını dilerim..
Madlen Saydam  06.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Profesyonel olmanın yanısıra ailemizden biri gibi sıcak, samimi güleryüzü için ayrıca konakkaledeki evimizi istediğimiz profilde bir kiracıya kısa sürede kiraladığı için sonsuz teşekkürler, başarılar.
Birgül Aksel  06.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Sinem Altunan Yayın
Remax bünyesince danışmanlığı mükemmel olan Sinem Hanım'a sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.Güler yüzlü ve samimiyeti, dürüstlüğü ile fark yaratan danışmanımıza başarılar dileriz.Tüm danışmanların örnek alması gereken bir kişiliktir.Saygılar.
Aynur Öznur Beceren  04.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Sinem Altunan Yayın
güler yüz ilgi, biz çok memnun kaldık sinem hanım sayesinde yabancısı olduğmuz şehirde bütün işlerimizi rahatç hallettik
sinem hanımı kesinlikle tavsiye ederim asla pişman olmazsınız
Zübeyde Omurtay  04.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
gösterdiği ilgi ve alakadan memnun kaldım.başarılı bir danışman
Engin Çevik  02.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Konakkale Bosphorus Sitesinde Bulunan dairemizi kısa sürede sorunsuz kiraladığı için Gayrımenkul Danışmanımız Sayın Seyhan YURTSEVER Hanıma çok teşekkür eder Başarılarının Devamını dileriz...
Elbi İpek Biçer  01.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Çanakkalede öğrenciye yönelik ev kiralama konusunda önyargılı olan mülk sahibleri ile yaşadığımız sıkıntıdan ötürü tesadüfen Seyhan Hanımla tanışmamızdan sonra müthiş güzel bir daire kiralamamıza vesile oldu çok teşekkür ederiz..
Akın Can  01.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Aykan Topuzoğlu
ÖNCELİKLE GÜLER YÜZ İLE KARŞILAŞTIK VE ÇOK İYİ İLGİ GÖRDÜK. ÇOK MEMNUN KALDIK.
Burak Çeli̇k  01.08.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Sancılı ev alma süreçimizde Seyhan Hanımın Yardımları ve Sabrı için kendisine çok teşekkür ederiz. Ben ve eşimin Güvenini kazanmış olup bundan sonraki yatırımlarımızı kendisine sormadan yapmama kararı aldık.Başarılarınızın devamını dileriz..
Hatice Söylemez  31.07.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan Hn, Yatırım Danışmanı olarak müthiş bir enerjiye sahip Aydınlatıcı açıklamaları doğrultusunda karlı bir yatırım yapmamızı sağladı.Yakın Çevremize Tavsiye edeçeğimiz Tek isim Teşekkürler..
Murat Dalkıran  29.07.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Seyhan hanım'a öncelikle çok teşekkür ederiz. Bize sadece ev bulmadı, her konuda yardımcı oldu. Ben eşim çok şanslıyız. inanılmaz Pozitif iyi Niyetli çözüm bulan bir insan. tekrar çok teşekkür ederiz.
Ogün Tekin  25.07.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Sinem Altunan Yayın
Sinem hanım samimiyetiniz, güler yüzünüz, işinize göstermiş olduğunuz titizliğe ve ilginize çok teşekkür eder, başarılar dileriz.
Ülfet Uçar  20.07.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Konakkale Bosphorus Sitesinde Bize uygun olan Daireyi Kiralamamızda Seyhan Hanımın vermiş olduğu profesyonel Danışmanlık hizmeti, Yaklaşımı ve yardımlarından dolayı kendisine Teşekkür ederiz...
Burcu Özlü  18.07.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Seyhan Seyhan
Çanakkaleye yerleşme kararımızda Seyhan Hanımın verdiği destek ve Ev arama süreçinde gösterdiği sabır için Kendisine çok teşekkür eder Başarılarının devamını dileriz...
Özgür Patır  17.07.2014
Puan: 5
Brokerlarımız
Gayrimenkul Danışmanlarımız (Rapp Sistem)
Ofis Ekibimiz
 • Nehire Arslan - Broker
  Nehire Arslan
  Ofis Asistanı
 • Seda Güleç - Broker
  Seda Güleç
  Broker Asistanı
 • Tuğçe Gürel - Broker
  Tuğçe Gürel
  Ofis Asistanı
 • RE/MAX  Troia
  AYIN DANIŞMANI

  Seyhan Seyhan
  Popüler Şehir Aramaları:
  Adana| Afyon| Aksaray| Ankara| Antalya| Aydın| Balıkesir| Bolu| Bursa| Çanakkale| Denizli| Düzce| Edirne| Eskişehir| Gaziantep| Girne (Kyrenia)| Hatay| İstanbul-Anadolu| İstanbul-Avrupa| Isparta| İskele (Trikomo)| İzmir| Kastamonu| Kayseri| Kırıkkale| Kırklareli| Kocaeli| Konya| Lefkoşa (Nikosia)| Manisa| Mardin| Mersin| Muğla| Sakarya| Samsun| Tekirdağ| Trabzon| Yalova| Yozgat
  Popüler Yapı Tipi Aramaları:
  Satılık Daire| Kiralık Daire | Satılık Ofis | Kiralık Ofis | Satılık Mağaza/Dükkan | Kiralık Mağaza/Dükkan | Satılık Residence |Kiralık Residence | Satılık Site Dairesi | Kiralık Site Dairesi | Satılık Villa | Kiralık Villa | Satılık Dublex | Kiralık Dublex | Satılık Ofis Katı | Kiralık Ofis Katı | Satılık Ofis Plazası | Kiralık Ofis Plazası | Satılık Depo | Kiralık Depo | Satılık Müstakil Ev | Kiralık Müstakil Ev | Satılık Stüdyo Daire | Kiralık Stüdyo Daire | Satılık İkiz Villa | Kiralık İkiz Villa | Satılık Tüm Bina | Kiralık Tüm Bina | Kiralık Muayenehane | Satılık Yazlık Ev | Kiralık Yazlık Ev | Satılık Ticari Villa | Kiralık Ticari Villa | Kiralık Antrepo | Satılık Tatil Köyü | Satılık Yalı Dairesi| Satılık Kafe | Kiralık Kafe | Satılık Eczane | Kiralık Eczane | Satılık Apart | Kiralık Apart |
   Servis COMUNER  
   
  USD : 2,9292 TL  |  Euro : 3,1040 TL  |  Sterlin : 4,4193 TL  |  TCMB
  Sayfanın oluşma süresi 0,250 sn dir.