Sıra dışı Danışmanlar, Sıra dışı Sonuçlar
GAYRİMENKUL ARAMA RE/MAX'Lİ ARAMA
FRANCHİSE FIRSATLARI İNSAN KAYNAKLARI
RE/MAX Türkiye | RE/MAX Dünyası
Üye Girişi | Özel Ağ | English
3. Yıl
Special  Bakırköy - Yeşilköy - Dünya Ticaret Merkezi
Her RE/MAX ofisi bağımsız bir franchise işletmesidir
 Ofis Bilgileri 
 Portföyler 
 Haberler 

MAXİMUM OFİS, MAXİMUM SONUÇ...REMAX Special, Mayıs 2012’de Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park’ta sımsıcak ortamı ile ferah, lüx ofisinde hizmet vermeye başlamıştır. 1 buçuk yıldır gücüne güç katarak ilerleyen REMAX Special şu anda ilk günden itibaren en ince ayrıntılara değin destek veren Broker’ı, dinamik, eğitimli ve uzman 30’u aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile birlikte Donanımlı Teknoloji Asistanı ve Ofis Asistanı ile müşteriye sorunsuz, hızlı ve çözüm odaklı hizmetler vermektedir.

REMAX Special ofisinde Gayrimenkul Danışmanları, Grup Koordinatörleri, Genel Koordinatör, Ofis Müdürü, Teknoloji Asistanı, Müşteri Karşılama Hostesi, Office Boy ve Ofis Asistanı ile koordineli bir şekilde çalışır. Teknoloji Asistanı tarafından kapsamlı olarak hazırlanan özellikler sayfası portföy için uygun olan alıcı kitlelere mail ortamıyla gönderilmekte, her bir Gayrimenkul Danışmanı düzenli olarak ofis içerisinde yapılan haftalık brifing toplantılarında mevcut portföylerini ofisin diğer Gayrimenkul Danışmanları ile paylaşmakta ve yine haftalık düzenli olarak mevcut portföyler safari etkinliği ile birebir yakından tanıtılmaktadır. Ve portföyler bölgedeki bütün etik meslektaşlarla paylaşılır. Bunun yanı sıra Teknoloji Asistanı portföylerin gazete ilanlarını girerek haberiniz var mı kartlarını hazırlar. Bu broşürler bölgede etkin olarak çalışan uzman Gayrimenkul Danışmanları dağıtımı ile bölgedeki çok sayıda mülk sahibine ulaşır.

Gayrimenkul Danışmanları ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek portföyün doğru fiyatta satılması / kiralanması için mülk sahiplerini bilgilendirir. Böyle bir çalışma olası sorunları ortadan kaldırmak için gayrimenkulün pazarlanmasında bir adım önde olmamızı sağlar.

REMAX Special, Broker’ı Mustafa Hasan Güzel destekleri ile Maksimum Ofis olma yolunda eğitimli, güçlü danışman kadrosu ve donanımlı Teknoloji Asistanı ile Yeşilköy, Basın Ekspres, E-5, Dünya Ticaret Merkezi’nde kısacası Avrupa yakasında en iyi hizmeti vermeye elzem gayretiyle devam edecektir.

* TÜRKİYE'DE EN FAZLA RECRUITING GERÇEKLEŞTİREN RE/MAX OFİSLERİ OCAK-ARALIK 2012'

3. RE/MAX SPECIAL* SON DÖNEMDE ARAMIZA KATILAN VE İSTANBUL'DA EN FAZLA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAYAN RE/MAX OFİSLERİ 'TEMMUZ-AĞUSTOS-EYLÜL 2013'

1. RE/MAX SPECIAL

* SON DÖNEMDE ARAMIZA KATILAN VE İSTANBUL'DA EN FAZLA CİRO KAZANAN RE/MAX OFİSLERİ 'TEMMUZ-AĞUSTOS-EYLÜL 2013'
1. RE/MAX SPECIAL

Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. Dünya Ticaret Merkezi
EGS Busines Park No: 12 Zemin Kat B1 Blok 71 Bakırköy İstanbul-Avrupa
Tel    : 212 465 2 212
Faks  : 212 465 2 665 
   

İnternet Linkleri 
RE/MAX®  Special Harita Yerleşimi
Müşteri Yorumları
Yorum Yapılan GD. Serkan Tufan
Serkan Tufan her zaman ulaşılabilir olması, çözüm odaklı olması, uyumlu ve güleryüzlü olması benim için büyük şanstı. Sürekli kendisine farklı bölgelerde farklı gayrimenkuller sormama rağmen hep sabırla cevapladı. Kendisine çok teşekkür ederim.:)
Burak Özkan  30.10.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Serkan Tufan
Almak istediğim gayrimenkul Uzmanlık bölgesi dışında olmasına rağmen, yönlendirmiş olduğu uzman danışman arkadaşı için ve bu işi takibi için Serkan Tufan' a çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını diliyorum.
Tolga Çavuşoğlu  30.10.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Serkan Tufan
Gayrimenkul ararkende satarkende keyifle zevkle çalıştığım tek gayrimenkul danışmanı. Teşekkürler Serkan Tufan
Serkan Beşiroğlu  28.10.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Serkan Tufan
Firmam inşaat ve otomotiv sektöründe faaliyet göstermekte.
Bana yapmış olduğu ofis ve arsa danışmanlığından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.
Koşar İnşaat-temel Koşar  27.10.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Serkan Tufan
Profesyonel bakış açısı ve tecrübesiyle bize yol gösteren, özverili ve sabırlı yaklaşımıyla yardımcı olan Serkan Tufan' a bize gösterdiği ilgiden dolayı çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.
Cankar Can  27.10.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Serkan Tufan
Serkan Tufan beye ihtiyacımız olan ofis konusunda başvurduğumuzda şirketimize en kısa sürede sunmuş olduğu alternatifler neticesinde istediğimiz ofise taşındık. Çok teşekkür ederiz. İyi çalışmalar diliyorum kendisine.
Birol Yılmaz  27.10.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Serkan Tufan
Kesinlikle çok profesyonel.
Mahir Yeşilmenderes  27.10.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Serkan Tufan
Kendisi pojelerimizde bize her zaman yardımcı olmuştur. İlk amacı insanları düzgün bilgilendirmek ve isteklerine göre mekanlar sağlmak olan Serkan bey'in insan ilişkilerindeki başarısı taktir edilecek cinstedir!
Turgay Dansik  27.10.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Serkan Tufan
Serkan bey, evimin satışı ile başlayan dostluğumuz evi satmaktan vazgeçtiğimiz için sona ermişti.
Özverili çalışmanız, sabrınız, doğru bilgilendirmeler için teşekkürederim...sizi tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum....başarılar dilerim...
Hakan İlkbahar  25.10.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Serkan Tufan
Çalışmalarında başarılar diliyorum. Bize göstermiş olduğu ilgiden çok memnun kaldık. Tekrar çalışmak dileğiyle.
Hüseyin Tekbudak  25.10.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Serkan Tufan
Şirketimiz için yatırım amaçlı düşündüğümüz plaza katı ofisi konusunda bize göstermiş olduğu profesyonel hizmetten dolayı çok teşekkür ederim. Başka işlerde kendisiyle çalışmak bizim için zevk olacak. Saygılar.
Kuddusi Kahraman  25.10.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Serkan Tufan
Bir sabah 8.30' du internette ilanı gördüm aradım Serkan Bey' i. Olayın en güzel tarafı Serkan Bey' de benim gibi hem güne erken başlıyor hem de seri bir şekilde sonuç odaklı iş gerçekleştiriyordu. Teşekkürler Serkan Bey.
Müzeyyen Akay  25.10.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. İlknur Kervankıran
uzun zaman içerisindebaşka emlak danışmanları ile de çalışmama rağmen, tarafıma en doğru bilgiyi verip, yönlendirme yapan bir danışmanla tanışmak sektöre güvenimi tazeledi vesayesinde 1 hafta içinde evim satıldı.Çok teşekkür ederim.
Yasemın Aslan  23.10.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. İlknur Kervankıran
Ev edinme sürecimizde göstermiş olduğu bilgilendirme, iş takibi ve bu konudaki birikimi ve hızlı geri dönüşleri için kendisine çok teşekkür ederiz.
Faik Güney  12.10.2014
Puan: 4,6
Yorum Yapılan GD. Hakan Ertunç
Uzmanlık alanımdaki portföyün müşterisine tanıtımında yapmış olduğu sunum, kısa sürede sonuca gitmesi profesyonelliğinin bir kanıtıdır. Birlikte nice paylaşımlı işler yapmak dileğiyle. Başarılarınızın devamını diliyorum.
Serkan Tufan  30.09.2014
Puan: 4,4
Yorum Yapılan GD. İlknur Kervankıran
İlknur Hanım, EGS Bloklarındaki dükkanımıza uygun bir kiracı bulduğunuz için çok teşekkür ederiz. Sadece dükkanımızı kiralamadık, sizin gibi güvenilir, özveriyle çalışan, oldukça çalışkan ve konusunda uzman bir arkadaş ile tanışma fırsatı da bulduk.
Mehmet Ayaz  13.09.2014
Puan: 4,8
Yorum Yapılan GD. Turgay Baykal
Dünya Ticaret Merkezi EGS Bloklarında yapmış olduğumuz ortak işlemlerde yaklaşımı, profesyonel tavrı, iş aşkı ve sevgisini takdir ettiğim Gayrimenkul Danışmanı Turgay Baykal' a başarılarının devamını diliyorum. Serkan TUFAN
Serkan Tufan  23.07.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Serkan Tufan
serkan bey ilginiz alakanız ve özveriniZ için size tesekkurederim.doğru zamanda doğru menkule yönlendirmeniz ben ve ailemi memnun kılmıştır.sizinle tekrar çalışmak dileğiyle başarılarınızın devamını temenni ederim.
Serkan Başkaya  23.05.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Turgay Baykal
Merhaba Turgay bey alım, satım, kiralama ile emlak sektöründe verdiğiniz HİZMET ve GÜVEN'e teşekkür ederiz.Başarlarınızın devamını dileriz.
www.anindaemlak.com
Hakan KIZILDEMİR.
Hakan Kızıldemir  21.04.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Berkay Özkurt
Firmamıza göstermiş olduğu ilgiden dolayı gayrimenkul danışmanı Berkey beye çok teşekkür ediyoruz. Yeni işlerde tekrar çalışmak umuduyla. İyi çalışmalar
Sarp Kaya  05.08.2013
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Serkan Tufan
Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park Bloklarında ki arayışımızda firmamıza çok uygun bir alternatif bulan, bizlere birçok konuda yardımcı olan, işini profesyonelce yapan Serkan Tufan'a teşekkür ederiz. Başka kiralamalarda çalışabilmek dileğiyle...
Fatih Berber  25.06.2013
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Serkan Tufan
Dünya Ticaret Merkezi EGS BUSINESS Park Bloklarında ofisime göndermiş olduğu, kendisini tanıtan mektup vasıtasıyla tanıdığım SERKAN TUFAN, kiralamak istediğim ofisimi profesyonel bir çalışma sonucu doğru müşteriye kiraladığı için teşekkür ederim.
Yavuz Çalış  01.05.2013
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Serkan Tufan
İşini severek yapan, sözünün eri, ofis, plaza katı ve iş merkezi alanında çok deneyimli ve başarılı öncesinde danışmanım şimdi ise arkadaşım olan Serkan Tufan' a çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim
Delafee Of Switzerland  24.04.2013
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Serkan Tufan
Şirketimiz için İstanbul'daki ofis arayışımızda bize yardımcı olan Re/Max Special ofisinden Serkan Tufan'a detaylı çalışma ve özverisinden dolayı çok teşekkür ederim
Nil Yilmaz  24.04.2013
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Serkan Tufan
Başarılarınızın devamını diliyorum. Profesyonel çalışma şekliniz ve sıcak ilginizden dolayı ben ve şirket üst yönetimim sizden çok memnun kaldık. Yeni bir işte görüşmek üzere.
Öz Hasbal  19.04.2013
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Serkan Tufan
Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park Bloklarında ki arayışımızda her zaman bizim yanımızda olan ve kısa sürede sonuca giden Danışmanımız Serkan TUFAN' a çok teşekkür ederiz.
Bahçeşehir Üniversitesi  18.04.2013
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Serkan Tufan
İşini severek ve profesyonel yapan Serkan Tufan' a bize gösterdiği ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.
Şeref Kaplan  15.04.2013
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Serkan Tufan
Ofisimin doğru fiyatla doğru müşteriye kiralanması icin doğru gayrimenkul danışmanını çok yakınımda buldum. Kısa sürede gayrimenkulüm ile detaylı bir ekspertiz sonucu ilgilenen ve sonuca giden Serkan TUFAN ' a çok teşekkür ederim.
Şenol ERTAN  26.02.2012
Puan: 5
 
  Brokerlarımız
 
Mustafa Güzel - Broker
Mustafa Güzel
Broker / Owner

  Genel Koordinatör

Gökçe Dildar - Genel Koordinatör
Gökçe Dildar
Genel Koordinatör
  Gayrimenkul Danışmanlarımız

Maksimum Sistemdeki Gayrimenkul Danışmanlarımız


Berkay Özkurt - Gayrimenkul Danışmanı
Berkay Özkurt
G.Danışmanı
Serkan Tufan - Gayrimenkul Danışmanı
Serkan Tufan
G.Danışmanı

RAPP Sistemindeki Gayrimenkul Danışmanlarımız

Ali Olgun - Gayrimenkul Danışmanı
Ali Olgun
G.Danışmanı
Ayfer Turan - Gayrimenkul Danışmanı
Ayfer Turan
G.Danışmanı
Bekir Özçelik - Gayrimenkul Danışmanı
Bekir Özçelik
G.Danışmanı
Ebru Kumbasar - Gayrimenkul Danışmanı
Ebru Kumbasar
G.Danışmanı
Emrah Barış - Gayrimenkul Danışmanı
Emrah Barış
G.Danışmanı
Gamze Gültepe - Gayrimenkul Danışmanı
Gamze Gültepe
G.Danışmanı
Gazi Aksoy - Gayrimenkul Danışmanı
Gazi Aksoy
G.Danışmanı
Gökhan Örnekbaş - Gayrimenkul Danışmanı
Gökhan Örnekbaş
G.Danışmanı
Göktuğ Harman - Gayrimenkul Danışmanı
Göktuğ Harman
G.Danışmanı
Güngör Aslan - Gayrimenkul Danışmanı
Güngör Aslan
G.Danışmanı
H.ibrahim Yüksel - Gayrimenkul Danışmanı
H.ibrahim Yüksel
G.Danışmanı
Hakan Ertunç - Gayrimenkul Danışmanı
Hakan Ertunç
G.Danışmanı
Halit Özgültekin - Gayrimenkul Danışmanı
Halit Özgültekin
G.Danışmanı
Han Çırpıcı - Gayrimenkul Danışmanı
Han Çırpıcı
G.Danışmanı
İlknur Kervankıran - Gayrimenkul Danışmanı
İlknur Kervankıran
G.Danışmanı
Kemal Aydın - Gayrimenkul Danışmanı
Kemal Aydın
G.Danışmanı
Kemal Erdoğan - Gayrimenkul Danışmanı
Kemal Erdoğan
G.Danışmanı
Muhammed Soy - Gayrimenkul Danışmanı
Muhammed Soy
G.Danışmanı
Muharrem Aysan - Gayrimenkul Danışmanı
Muharrem Aysan
G.Danışmanı
Murat Demir - Gayrimenkul Danışmanı
Murat Demir
G.Danışmanı
Mustafa Buldular - Gayrimenkul Danışmanı
Mustafa Buldular
G.Danışmanı
Mustafa Yıldırım - Gayrimenkul Danışmanı
Mustafa Yıldırım
G.Danışmanı
Nalan Çerçi - Gayrimenkul Danışmanı
Nalan Çerçi
G.Danışmanı
Nazan Özsoy - Gayrimenkul Danışmanı
Nazan Özsoy
G.Danışmanı
Nimet Karaoğlu - Gayrimenkul Danışmanı
Nimet Karaoğlu
G.Danışmanı
Omaykan Çinar - Gayrimenkul Danışmanı
Omaykan Çinar
G.Danışmanı
Sait Kalaycioğlu - Gayrimenkul Danışmanı
Sait Kalaycioğlu
G.Danışmanı
Şaziye Çınar - Gayrimenkul Danışmanı
Şaziye Çınar
G.Danışmanı
Turgay Baykal - Gayrimenkul Danışmanı
Turgay Baykal
G.Danışmanı
Uğur Çetin - Gayrimenkul Danışmanı
Uğur Çetin
G.Danışmanı
Ulaş Özten - Gayrimenkul Danışmanı
Ulaş Özten
G.Danışmanı
 
  Ofis Ekibimiz
 
Nihal Bölücü - Ofis Asistanı
Nihal Bölücü
Ofis Asistanı
 
Popüler Şehir Aramaları:
Adana| Afyon| Aksaray| Ankara| Antalya| Aydın| Balıkesir| Bolu| Bursa| Çanakkale| Çankırı| Denizli| Düzce| Edirne| Eskişehir| Gaziantep| Girne (Kyrenia)| Hatay| İstanbul-Anadolu| İstanbul-Avrupa| Isparta| İskele (Trikomo)| İzmir| Kastamonu| Kayseri| Kırıkkale| Kırklareli| Kocaeli| Konya| Lefkoşa (Nikosia)| Magusa (Famagusta)| Manisa| Mardin| Mersin| Muğla| Sakarya| Samsun| Tekirdağ| Trabzon| Yalova| Yozgat
Popüler Yapı Tipi Aramaları:
Satılık Daire| Kiralık Daire | Satılık Ofis | Kiralık Ofis | Satılık Mağaza/Dükkan | Kiralık Mağaza/Dükkan | Satılık Residence |Kiralık Residence | Satılık Site Dairesi | Kiralık Site Dairesi | Satılık Villa | Kiralık Villa | Satılık Dublex | Kiralık Dublex | Satılık Ofis Katı | Kiralık Ofis Katı | Satılık Ofis Plazası | Kiralık Ofis Plazası | Satılık Depo | Kiralık Depo | Satılık Müstakil Ev | Kiralık Müstakil Ev | Satılık Stüdyo Daire | Kiralık Stüdyo Daire | Satılık İkiz Villa | Kiralık İkiz Villa | Satılık Tüm Bina | Kiralık Tüm Bina | Kiralık Muayenehane | Satılık Yazlık Ev | Kiralık Yazlık Ev | Satılık Ticari Villa | Kiralık Ticari Villa | Kiralık Antrepo | Satılık Tatil Köyü | Satılık Yalı Dairesi| Satılık Kafe | Kiralık Kafe | Satılık Eczane | Kiralık Eczane | Satılık Apart | Kiralık Apart |
 Servis COMUNER  
 
USD : 2,2432 TL  |  Euro : 2,8451 TL  |  Sterlin : 3,6189 TL  |  TCMB
Sayfanın oluşma süresi 0,125 sn dir.