Sıra dışı Danışmanlar, Sıra dışı Sonuçlar
GAYRİMENKUL ARAMA RE/MAX'Lİ ARAMA
FRANCHISE FIRSATLARI İNSAN KAYNAKLARI
RE/MAX Türkiye | RE/MAX Dünyası
Üye Girişi | Özel Ağ | English
4. Yıl
Pasha 3  Bodrum - Yalıkavak
Her RE/MAX ofisi bağımsız bir franchise işletmesidir
 Ofis Bilgileri 
 Portföyler 
 Haberler 
 Projeler 

-FARK YARATAN DANIŞMANLAR, FARK YARATAN OFİSLER...

Merkez mah. Bodrum Cad. no 15/A Yalıkavak Bodrum Muğla
Bodrum/Muğla
Tel    : 0252 317 0 317
Faks  : 0252 317 0 316 
   

İnternet Linkleri 
-DOĞRU FİYAT ANALİZİ
MAKSİMUM HİZMET KALİTESİ
-SORUNSUZ SATIŞ SÜRECİ İÇİN, PASHA 3'Ü SEÇİN !

RE/MAX®  Pasha 3 Harita Yerleşimi
Müşteri Yorumları
Yorum Yapılan GD. Sevcan Manzak
Sayın Yetkili, Bodrum'da ev almak istediğimde Remax portföyünden birkaç ev beğendim ve Sayın Sevcan Peker Manzak ile irtibata geçtim. Ankara'da Remax ile kötü bir deneyim yaşamıştım. Sevcan H. ile bu ön yargım pozitife döndü. Sevcan H.'a müteşekkirim
Dr. Sümer Gönül  17.07.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Alem Olgaç
The professionalism shown by Alem at all stages of the sale of our house in Yalikavak was outstanding. Alem did a great job for us, and particularly during the final stages of the sale he really showed his knowledge and experience. Thank you!
Geoff Williams  16.04.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Dicle Yürür
Dicle Hanım harika bir emlak danışmanıdır. İsteklerinizi çabuk ve doğru bir şekilde tespit eder.Yönlendirirken baskı yapmaz, yormaz.Karşı tarafla sorunsuz bir şekilde anlaşmanızı sağlar.Çok güvenilir bir ara bulucudur. Çok teşekkür ederiz.
Serra Yaşaroğlu  05.04.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Dicle Yürür
Dicle hn.merhaba.yazmakta geciktim.ev arama sürecinde gösterdiğiniz çaba, incelik ve güleryüz için çok teşekkür ediyorum.verdiğiniz güven duygusu, yakınlık benim için çok önemliydi..sevgiler
Asiye Aytan  26.03.2015
Puan: 4,2
Yorum Yapılan GD. Zerrin Ulusman
Bodrumda ev arama yolculuğumun son kısmını sizinle yaşadım..Bu süreçte ilginizi, desteğinizi hep hissettim.ve hastahanede olduğunuz gün bile olayla ilginiz hiç kopmadı.İşinizi sevgi ve ilgi ile yapıyor ve bunu hissetiriyorsunuz.teşekkür ediyorum.sevg
Asiye Aytan Öztürk  22.03.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Dicle Yürür
Kiralamak istediğim ev için, sayısız kere aramalarımı ve kararsızlıklarımı, sanki kendi kız kardeşiymişim gibi bana yardımcı olan kocaman gönüllü DİCLE YÜRÜR... Sayende mükemmel bir evde oturuyorum... Sana sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum...
Özgen Engin  11.03.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Dicle Yürür
Dicle hanım, sıcak yaklaşımınız profesyonel iş beceriniz ve kısa sürede sonuca iyi şartlarda ulaşmanız tüm bu nedenlerden dolayı gerçekten emin ellerde olduğumu hissettim bunun için teşekkür borçluyum, başarılarınızın artarak devamını dilerim...
Gülşen Kınay  23.02.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Zerrin Ulusman
We write to thank you for the efficiency of your associate Zerrin Ulusman.We have in the past needed the services of on Estate Agent, but never in all that time have we received service to the quality we received from Zerrin.She has worked timelessly on our behalf to get us the best possible price for our home.Nothing has been problematic for her and she has succesfully over come many hurdlees during the sale.She is honest hard orking and diligent, attending to all our needs, and explaining the whole process of a successful sale to us.We would have no hesitation in recommending Zerrin as an exceptional agent, and would ask her to work for us again in our next purchase / sale
Denise-michael Davis  23.02.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Sevcan Manzak
kumbahcedekı evımi kıraya vermesı ıcın tavsıye üzerıne sevcan peker manzak hanımla ırtıbata gectım.kendısı hızlı bır calısma ıle fıat analızını de kendısı yaparak güvenılır bır kıracıyla benı bulusturdu, kendısıne ve sırketınıze sonsuz teşekkürler.
Fıkrıye Kancalı-engel  19.02.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Sevcan Manzak
Sayın Remax Yöneticileri,

Bodrum ve civarında bir gayrimenkul alma planım üzerine Remax Pasha 3 ofisinizden sayın Sevcan Peker Manzak ile irtibata geçtim. Kendisi büyük bir profesyonellikle çalışarak önce ne tür bir yer istediğim konusunda benimle detaylı konuştu ve bilgi verdi. Daha sonra alternatifli bir portföy sundu. Sunulan portföyle ilgili sorduğum soruların tamamına ait son derece tatminkar cevaplar aldım. Nihayetinde süreç bir alımla sonuçlandı.

Sevcan Hanım tüm zaman içerisinde hiçbir zaman “BİR SATIŞ YAPMAK” peşinde değil tamamen bizim ne istediğimiz üzerine odaklanmıştı. Bodruma ilgili olarak seyahatimizden, alım sonrası dönüşe kadar ilgisi hiç azalmadı ve bizleri bundan sonrası içinde kazandı.

Sizleri böyle bir personeliniz olduğu için kutluyor, ve kendisine nezdinizde teşekkür ediyor işlerinizde başarılar diliyorum.

Saygılarımla,
Ümit HAYKIR
Ümit Haykir  16.02.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Hatice Akşar
GreenSide Projesinde bir ev almak istedik ancak kısmet olmadı. Aynı sıtede kiralık olarak gördüğümüz başka bir seçeneğitek kelime ile her acıdan muhteşem donanıma sahıp ve hanımefendi tarz ve yaklaşım ıle Hatice Akşar hanımdan kiraladık.Teşekkürler.
Filiz Hökelek  16.02.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Ertuğ Tuncel
Arsamın satış sürecinde, profesyonelce tutumuyla, başarılı ilişkileriyle ve yardımları ile son derce başarılı bir çalışma göstermiştir. Yeni projeler olduğu takdirde çalışmak için ilk aklıma gelecek olan kişi Ertuğ bey olacaktır.
Erol Emralioğlu  06.02.2015
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Elif Tekbaş
Elif has recently sold an apartment for us and we had such a good experience I had to write a review. From the first visit to her office, Elif and her husband have been absolute stars ! We will strongly recommend this office to anyone to try !
Gili Golan  16.10.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Yunus Arslan
İstediğimiz yazlığı sorun yaşatmadan almamızı sağladığı için Yunus Beye teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.
Ayşegül Üyetürk  21.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Zeki Caner
Gozu kapali evmi alinir ? Danismaniniz Zeki Bey se Evet alinir. Bizim icin Danisman otesi oldu, verdigi guven ve profosyenelligiyle, sayesinde Bodrum da ev sahibi olduk. Sahsim ve Ailem Adina Tesekkurler Zeki Bey ( Oglumun Zeki amcasi ) E.Topcu Dubai
Erkan Topcu  14.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Zeki Caner
Kendisine dürüst ve doğru yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederiz.
Naci Yılmaz  13.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Yunus Arslan
İş yerimizi kiraya verme sürecinde, başından sonuna kadar tam bir profesyonellikle takip eden ve sonuçlandıran Yunus beye çok teşekkür ederim.
Ali Şen  08.09.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Hatice Akşar
Bodrum'da emlak alim ve satisi konusunda guvenebileceginiz tek isim "Hatice Aksar". En ince ayrintilara kadar titiz bir sekilde satis projesini degerlendirmis ve saglikli bir pazarlama sureci sonucunda gayrimenkulumuzu satmistir. Tesekkur ediyoruz!
Mustafa Ulu  22.07.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Meltem Özer
My sincere appreciation for the job that people at Re/Max in Yalikavak took in selling my property there. They were effective to say the least, that is fast in finding the right buyer,
showing the house to visitors, instructing me and my wife as to all the papers needed and also accompanying us on the various steps of the sale arrangements, answering all the buyer's questions and patiently pacifying my own and my wife's uncertainties. There were three of them at our service on the days before the deed, Meltem, Hatice, and Berk.
Meltem instead had picked up the language in London, and she was the most experienced in the estate agency, giving the impression she knew all the chicaneries of the business. All of this made both seller and buyer happy. I had bought my property there five years ago, so that I didn't have to pay a bigger capital gain tax. All in all I remain very grateful to them.
Giorgio Miglior
1 July 2014
George Miglior  10.07.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Alem Olgaç
Alem Bey, verdiği profesyonel ve insani destek ile Yalıkavak'ta doğru bir projeden ev almamı sağladı. Zamanla bana ne kadar doğru bir seçim yaptırdığını görebiliyorum. Kendisine teşekkür ediyorum.
Dilek Köseoğlu  06.07.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Dicle Yürür
"Emin Ellerdesiniz" demişsiniz ya sloganınızda, hakkını sonuna kadar veriyorsunuz. Eşim ve ben, tanışma anımızdan itibaren gösterdiğiniz yakınlık, verdiğiniz kaliteli hizmet ve dürüst yaklaşımınızdan ötürü çok teşekkür ederiz. Yeni evimize bekleriz:)
Rıza Kanat Çaltepe  16.06.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Hatice Akşar
Sayın Hatice AKŞAR,
Göstermiş olduğunuz ilgi ve özene teşekkürler.Sizin yardımlarınızla ev sahibi oldum. Sayesinde iş yüküm oldukça azaldı. Evi almış olmama rağmen hala yardımlarınızı almak bana güven veriyor. Tekrardan her şey için teşekkürler.
Levent Polat  14.06.2014
Puan: 5
Yorum Yapılan GD. Hatice Akşar
Sayın Hatice Akşar hanımı gayrimenkul danışmanı olarak seçmiş olmamızdan dolayı, şanslı olduğumuzu düşünüyorum.Her zaman işi iyi bilen ile karşılaşmak mümkün olmayabilir.Dürüstlük ilkesinden ayrılmadan, sağlıklı ve uzun bir iş hayatı temenni ederim
Sedat Durmuş  10.06.2014
Puan: 4
Yorum Yapılan GD. Hatice Akşar
Sayın Hatice Akşar, Ağaç Eğitim Vakfı'mız adına yapılan mesken satışında gösterdiğiniz titiz ve iş bitirici tutumunuz sebebi ile sizi kutlarım.Başarılarınızın devanını dilerim.Selamlar Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Sedat Durmuş
Sedat Durmuş  20.05.2014
Puan: 4
Yorum Yapılan GD. Hatice Akşar
RE/MAX Gayrimenkul Emlak Danışmanım olan Hatice Akşar hanımefendi ile birlikte yapmış olduğumuz görüşmeler sayesinde ev sahibi oldum. Kendisinin göstermiş olduğu ilgi ve alakadan son derece memnun kaldım. Teşekkür ederiz.
Ali Efendi Demirci  19.05.2014
Puan: 5
Brokerlarımız
Gayrimenkul Danışmanlarımız (Rapp Sistem)
Popüler Şehir Aramaları:
Adana| Afyon| Aksaray| Ankara| Antalya| Aydın| Balıkesir| Bolu| Bursa| Çanakkale| Çankırı| Denizli| Düzce| Edirne| Eskişehir| Gaziantep| Girne (Kyrenia)| Hatay| İstanbul-Anadolu| İstanbul-Avrupa| Isparta| İskele (Trikomo)| İzmir| Kastamonu| Kayseri| Kırıkkale| Kırklareli| Kocaeli| Konya| Lefkoşa (Nikosia)| Magusa (Famagusta)| Manisa| Mardin| Mersin| Muğla| Sakarya| Samsun| Tekirdağ| Trabzon| Yalova| Yozgat
Popüler Yapı Tipi Aramaları:
Satılık Daire| Kiralık Daire | Satılık Ofis | Kiralık Ofis | Satılık Mağaza/Dükkan | Kiralık Mağaza/Dükkan | Satılık Residence |Kiralık Residence | Satılık Site Dairesi | Kiralık Site Dairesi | Satılık Villa | Kiralık Villa | Satılık Dublex | Kiralık Dublex | Satılık Ofis Katı | Kiralık Ofis Katı | Satılık Ofis Plazası | Kiralık Ofis Plazası | Satılık Depo | Kiralık Depo | Satılık Müstakil Ev | Kiralık Müstakil Ev | Satılık Stüdyo Daire | Kiralık Stüdyo Daire | Satılık İkiz Villa | Kiralık İkiz Villa | Satılık Tüm Bina | Kiralık Tüm Bina | Kiralık Muayenehane | Satılık Yazlık Ev | Kiralık Yazlık Ev | Satılık Ticari Villa | Kiralık Ticari Villa | Kiralık Antrepo | Satılık Tatil Köyü | Satılık Yalı Dairesi| Satılık Kafe | Kiralık Kafe | Satılık Eczane | Kiralık Eczane | Satılık Apart | Kiralık Apart |
 Servis COMUNER  
 
USD : 2,9243 TL  |  Euro : 3,2985 TL  |  Sterlin : 4,5104 TL  |  TCMB
Sayfanın oluşma süresi 0,156 sn dir.