RE/MAX'im Özel Ağ
RE/MAX Enerji / Ceyhan-Adana
Paylaş:
Namık Kemal Mahallesi Uğur Mumcu Bulvarı No:11
Ceyhan / Adana
0322 611 30 00
322 611 30 00
info@remax-enerji-ceyhan.com
Gayrimenkul Danışmanı
Olmak İster misiniz?
İletişim Formu
RE/MAX Enerji
Remax Enerji olarak , gayrimenkul sektöründe gözünüz olmak için buradayız. Dünyanın enerji merkezi Ceyhan da hizmet vermekteyiz.

Bulunduğumuz, bölge de ve ülke de gayrimenkul sektörünü etkileyen tüm konuları takip ederiz.

Sektörü etkileyen tüm kanunlara, emirlere, kurallara, yönetmeliklere, kamu politikalarına, geleneklere, standartlara ve uygulamalara aşinayız.

Kariyerlerimizde ilerleme kaydetmek amacıyla, birer Gayrimenkul Profesyoneli olarak kariyerlerimizle ilgili teknoloji, araçlar, beceriler ve diğer konuları kapsayan düzenli, periyodik eğitim ve öğretim faaliyetlerine ve/veya bilgilendirme seminerlerine katılırız.

Müşterilerimizin menfaatlerini her zaman koruyarak yüceltir , ve aynı zamanda, işlemlerimize taraf olan herkese adil davranırız.

İşlemlerimize taraf olan herhangi bir başka kişiyi yanlış yönlendirmez, mesleki faaliyetlerimizde yanıltıcı veya usulsüz uygulamalar gerçekleştirmeyiz.

Bir mülkle ya da işlemle ilgili gerçekleri abartmaktan, saptırmaktan veya gizlemekten kaçınır, mülkün, bilgileri dahilindeki, değerini ya da kullanımını önemli ölçüde etkileyebilecek tüm kusurlarını ifşa ederiz.

Genel olarak kamunun bir Gayrimenkul Profesyoneli ile çalışırken görmeyi beklediği hizmet yeterlik düzeyini karşılarız. Uzmanlık alanımız dışındaki konularla ilgili tavsiyelerde bulunmayız.

Bir işlemin tamamlanmasına kadar tüm satın alım tekliflerini satıcılara objektif ve tarafsız bir şekilde, mümkün olduğunca çabuk bildiririz.

Bizim ile müşterileri arasındaki gayrimenkul işlemlerine ait mali yükümlülükleri, taahhütleri tarafların tam olarak anlaşmaya vardıkları şekliyle, doğru ve net ifadelerle yazılı ve noter onaylı ya da Türkiye Cumhuriyeti'nin yasal şartlarına uygun olmasını sağlarız.
BROKERLAR
GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI (RAPP SİSTEM)
Son Eklenenler
Satılık İşyeri
Konakoğlu, Ceyhan
Adana
550.000 ₺
  1+1   362 m²   Tüm Katlar
Satılık İşyeri
Konakoğlu, Ceyhan
Adana
165.000 ₺
  1+1   174 m²   Tüm Katlar
Kiralık Daire
Namık Kemal, Ceyhan
Adana
12.000 ₺
  4+1   187 m²   3. Kat
Bizi takip edin:
2017 © RE/MAX Türkiye   +90 (212) 232 48 20
Powered by