RE/MAX'im Özel Ağ
Tuğba Yılmaz
Bana Sorabilirsiniz...
İnönü Cad. No:92 Kat: 2 - Kozyatağı
Kadıköy İstanbul-Anadolu
8.
Yıl
Tuğba Yılmaz Hakkında
Tuğba Hatipoğlu Yılmaz

1983 yılında doğdum. Öğrenim hayatıma Karabük TED kolejiyle başladım. 2000 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde Geleneksel Türk Sanatları Bölümünde eğitim aldım. Üniversiteden mezun olduktan sonra aynı bölümün yüksek lisans programında eğitimime devam ettim. 2007 yılında İstanbul'a taşındım. 3 yıl boyunca sektörün öncü firmalarıyla sanatsal projelerde tasarımcı grafiker olarak çalıştım.

Her biri değerli pek çok projede çalıştıktan sonra, 2010 yılında çalışmalarını yakından izlediğim ve beğendiğim, kendi sektöründe öncü bir kuruluş olan RE/MAX'le, Yıldız ofisinin kadrosuyla çalışmaya başladım.

Bu tarihten itibaren RE/MAX Kariyeriniz eğitimine katılıp başarı ile tamamladım ve fiilen gayrimenkul sektöründeki çalışmalarımı başlattım. Amacım uluslararası bir şirket olan RE/MAX'in getirdiği profesyonel hizmet anlayışını Türkiye'de uygulamak ve Gayrimenkul Sektöründe dürüst ve güvenilir hizmeti sizlere ulaştırmaktır.

Resim, fotoğraf ve dans hobilerim arasındadır. Arjantin Tango ve fotoğraf dersleri aldım. Bu konularda kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Profesyonel olarak da Klasik Türk Kitap Sanatlarıyla (Tezhip, Hat, Minyatür ve Ebru) ilgili çalışmalar yapıyorum. Bu alanda sergilenmiş pek çok eserlerim bulunmaktadır.

- 2010 RE/MAX Türkiye Kariyeriniz Eğitimi (Barış Kılıçarslan)
- 2010 RE/MAX Yıldız-Succeed(Uygulamalı Gayrimenkul Pazarlama Süreci Kariyer Programı)
* RE/MAX GIL OSTRANDER İLE ALICI PAZARI -2011
* RE/MAX GIL OSTRANDER İLE SATIŞ KAPAMA - 2011
* RE/MAX INT. THOMAS COOK - SALLY COOK DENEYİM PAYLAŞIMI - 2011
* GENEL TAPU HUKUK EĞİTİMİ ( Metin Yeşil ) -2011
* RE/MAX TÜRKİYE ULUSAL KONGRESİ FETHİYE -2012
* RE/MAX ANGELO FRADERA İLE MAKSİMUM SONUÇLAR İÇİN STRATEJİLER - 2013

* RE/MAX 40.YIL KONGRESİ MGM GRAND LAS VEGAS -2013
* RE/MAX AVRUPA KONGRESİ VİYANA -2013
* RE/MAX TÜRKİYE ULUSAL KONGRESİ ANTALYA -2014
* SALES POWER EĞİTİMİ- TEMMUZ 2014

Ödüller...

2011 RE/MAX YILDIZ YILIN TAKIM OYUNCUSU
2013 RE/MAX YILDIZLAR KULÜBÜ


Hakettiğiniz hizmeti almak için Tuğba Yılmaz'ı arayın...
Doğru karar Re/max Yıldız- hızlı çözüm Tuğba Yılmaz...
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2014
2017
Uzmanlık Bölgesi
Kozyatağı 19 Mayıs Sahrayı Cedit Suadiye Ataşehir Atatürk
Müşteri Yorumları (9)Yorum Yaz
Piyasada duyduğumuz olumsuz “emlakçı” imajını gerçekten değiştiren Tuğba YILMAZ'ın kişiliği iş başarısının temeli diye düşünüyorum ve kendisine nezdinizde teşekkürlerimi iletiyorum. / Puan: 5
Demet Bakkalci18.11.2014
Evimin kiraya verilişi sırasındaki yakınlığın, güler yüzün ve evle yakından ilgilenişin kiracı seçimin konusundaki araştırmaların ve titizliğin beni çok mutlu etti.Sayende çok iyi bir kiracım çok teşekkürler... Başarılarının devamını dilerim... / Puan: 5
Erel Çağlayan15.01.2014
Ofisimin kiraya verilmesinde yetkilendirdiğim Sn.Tuğba Yılmaz'ın ciddi, titiz çalışmasından son derece memnuniyet duydum.Yaptığı işe son derece hakim ve bilgili, diyaloglarda samimi fakat mesafeli olabilmesini takdir ediyorum.
Teşekkürler başarılar... / Puan: 5
Levent Sarigül27.11.2013
Tuğba Hanım emlakçıların yüzakı ! işini çok düzgün, güven vererek, nezaket ve sıcaklıkla yapıyor.her iki tarafın da memnun kalması için çalışıyor. İstediğimiz ofisi istediğimiz şartlarda kiralamamız için elinden gelen gayreti fazlasıyla gösterdi.Tsk / Puan: 5
Di̇lek Ki̇raz01.08.2013
Kiralayacağımız evi bize hazmettirmeniz, güler yüzünüz, hanımefendi duruşunuz, en önemlisi verdiğiniz sözün ardında durmanız beni ve eşimi çok mutlu etmiştir.Size ve şirketinize teşekkürlerimi iletiyorum.
Tarık Osman Baysal / Puan: 5
Tarik Baysal11.07.2013
İş takibin, müşteri diyaloğun dikkat çekici, güven vericiydi.
27 yaşında, 85m2 bir evin, istediğimiz fiyattan, 2hafta gibi mucize bir sürede sattığın için çok teşekkürler.
Gayrımenkul ihtiyacı olan herkese seni tavsiye edeceğiz.
TEŞEKKÜRLER
EMEL-ERTAN / Puan: 5
Ertan Side18.02.2013
EV ARAYIŞIMIZDA BAŞTAN SONA BİZİ DİNLEYEN, ANLAYAN VE O EVİ BİZE BULANDIR.KENDİSİNE TEKRAR TEŞEKKÜRLER, REMAX PROFESYONEL VE İYİ HİZMET VEREN BİR FİRMA, BUNU TUĞBA HANIMLA ÖĞRENDİK.BİZİM İÇİNSE RE/MAX=TUĞBA YILMAZ
BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİZ... / Puan: 5
Mehmet Çağlayan14.01.2013
Tuğba Yılmaz'ın Kozyatağı Kozal Rezidansdaki dairemin kiralanmasında yaptığı çalışmalardan ve aldığım hizmetten çok memnun kaldım.Tuğba Hnm çözüm ve sonuç odaklı, müşteri memnuniyetine kıymet veren, herkese tavsiye edeceğim bir danışmandır. / Puan: 5
Serkan Yamaner14.01.2013
OFİSİM TUĞBA YILMAZ HANIMIN PROFESYONEL ÇALIŞMASI, SAMİMİYETİ, GÜLER YÜZÜ VE BİZLERE VERDİĞİ GÜVEN SAYESİNDE KISA SÜREDE KİRALANDI. KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDER, BAŞARILI ÇALIŞMALARININ DEVAMINI DİLERİZ.
FERİCAN YAVUZ / KOZYATAĞI SÜMKO SİTESİ / Puan: 5
Feri̇can Yavuz12.01.2013

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2018 © RE/MAX Türkiye   +90 (212) 232 48 20
Powered by