RE/MAX'im Özel Ağ
Yusuf Kurt
Bana Sorabilirsiniz...
Çetin Cad. Hüsrev Sok. Erişkenler Plaza No:6 Kat : 2 D:2
Ümraniye İstanbul-Anadolu
8.
Yıl
Yusuf Kurt Hakkında
ümraniye, ataşehir, gebze arsa ve ticari gayrimenkul uzmanlık alanım
1970 Giresun Şebinkarahisar doğumluyum.Şebinkarahisar örf, adet, gelenek, görenekleri ile yetişmekle kendimi şanslı hissediyorum .
Evliyim, bir erkek ve bir kız çocuğum var. Lise öğrenimimi tamamladıktan sonra 1990 yılında vatani görevimi yaptım. Askerliten sonra ticarete başladım. Personel taşımacılığı üzerine Alarko, Ayek Ecza Dağıtım, Cent Koleji ve Ata Kolejinde çalışmalarım oldu.
Turizm firmamla birlikte beyaz eşya ve ev gereçleri üzerine 10 yılı aşkın İstanbulda Pendik ve Şirinevler arasında toptan satış yaptım. Bu işleri yapmam İstanbulu adres olarak detaylı bir şekilde öğrenmemi sağladı. Daha sonra Oray Mobilya Ltd Ştini ortak olarak kurdum. 10 yılı aşkın mobilya ve dekorasyon üzerine çalışmalarım oldu.
Kurumsallaşmayan şirketlerin sektörde başarı oranının zayıf olduğundan dolayı, kurumsal bir firma ile iş yapmam gerektiğini düşündüm. Araştırmalarım sonucunda RE/MAXla tanıştım, bir yıla yakın RE/MAX Han ofisinde çalıştım. RE/MAX Han ofisinde, gayrimenkul işinin inceliklerini ve detaylarını öğrendim. Ticari gayrimenkulde, RE/MAX Kalite ofisinin yer ve konum olarak bana daha uygun olduğunu ve müşterilerime daha kaliteli hizmet vereceğimi düşünerek RE/MAX Kalite ailesine katılmaya karar verdim.
6 Yıldır kaliteli dürüst ve profosyonel şekilde müşterilerime Kalite ofisinde hizmet vermekteyim.
2011 yıldızlar külübü üyeliği
2012 yüzde yüz külübü üyeliği
2013 yıldızlar külübü üyeliği
2014 yüzde yüz külübü üyeliği
2015 yıldızlar külübü üyeliği

Ofis birinciliklerimle başarımı ispatladığımı düşünüyorum. Yirmi yılı aşkın Ümraniye Tavukçu Yolunda ikamet etmekteyim. Her pazartesi Ümraniye Çarşı, her salı Ferhatpaşa, Büyükbakkalköy, her çarşamba Şerifali, Dudullu, her perşembe Aşağı Dudullu, Necip Fazıl, her cuma Esensehir, Samandıra arası bölgemdeki arsa ve ticari gayrimenkulleri tesbit etmekte ve pörtföylerimi, müşterilerimi ziyaret etmekteyim.
Eğer Ümraniyede bir arsa veya ticari gayrimenkulünüz varsa beni aramalısınız, Ataşehir, Sancaktepe ve Çekmeköyde varsa yine aramalısınız,
Kendi bölgemde uzmanlığımı tamamladım. Ümraniye, Ataşehir, Çekmeköy ve Sancaktepe bölgelerinde arsa ve ticari gayrimenkulde bölgesine hakim ve işini profesyonelce yapan biri ile çalışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.
Yusuf Kurt
0532 421 40 65
hyusufkurt@gmail.com
yusufk@remax-kalite.com
https://www.facebook.com/yusufyahyakurt421
https://twitter.com/ykkurtÜMRANİYE, ATAŞEHİR, SANCAKTEPE, ÇEKMEKÖY, SULTANBEYLİ TİCARİ GAYRİMENKUL
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2014
Uzmanlık Bölgesi
Şerifali Ataşehir Ferhat Paşa Büyükbakkalköy Yukarı Dudullu Paşaköy
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Yusuf bey işini son derece laikiyle yapan, güvenilebilir bir gayrimenkul danışmanı... Her zaman gönül rahatlığı ile çalışabileceğimiz ve tavsiye edebileceğimiz bir meslektaşımız. Gümüş Emlak Gayrimenkul Danışmanı Erkan DEMİR... / Puan: 5
Erkan Demi̇r27.06.2013

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Ticari Bina
Yukarı Dudullu, Ümraniye
İstanbul-Anadolu
2.000.000 $
  Yok   1200 m²   4. Kat
Satılık İmarlı
Huzur, Ümraniye
İstanbul-Anadolu
650.000 ₺
  224 m²
Kiralık Ticari Bina
Eyüp Sultan, Sancaktepe
İstanbul-Anadolu
10.000 ₺
  Yok   750 m²   Tüm Katlar
Bizi takip edin:
2017 © RE/MAX Türkiye   +90 (212) 232 48 20
Powered by