RE/MAX'im Özel Ağ
Suavi Sönmez
Bana Sorabilirsiniz...
İnönü Cad. No:92 Kat: 2 - Kozyatağı
Kadıköy İstanbul-Anadolu
14.
Yıl
Suavi Sönmez Hakkında
-ENDİŞELENMEYİN, İŞİMİ SEVİYORUM...
-1971 yılında Gelibolu"da doğdu.İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul"da tamamladı.Üniversite eğitimine 1989 yılında ODTÜ İstatistik Bölümünde başladı, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünü bitirdi.

1994 yılında başladığı çalışma hayatına çeşitli sektörlerin önde gelen firmalarında devam etti.Kariyerinde Mata Yapı Kimyasalları"nda Bölge Satış Şefliği, Bayındır Hayat Sigorta"da Acenteler Yönetmenliği, İsviçre Hayat Sigorta"da Satış-Pazarlama Müdürlüğü ve Doluca Şarapçılıkta Bölge Satış Şefliği bulunuyor.

10 yıl profesyonel çalışmanın ardından RE/MAX bünyesinde kendi şirketini kurarak gayrimenkul sektöründe sistemli çalışma ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet veriyor. RE/MAX Türkiye"de Quick Start, Etik Değerler, Tapu, Pazar Kontrolü, Başarılı Stratejiler ve İstanbul Ticaret Odasında Emlak Uzmanlığı gibi birçok eğitime katıldı ve sertifikalarını aldı. Gayrimenkullerinizin çabuk ve değerinde satılması için danışmanlığınızı yapmayı teklif ediyor...
Bildiği Diller: İngilizce,
-Akfırat ve Tepeören Bölgeleri Villa Uzmanı
-Gayrimenkul İşi Şakaya Gelmez...
-15+15 yıllık deneyim
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2014
2017
Uzmanlık Bölgesi
Akfırat Tepeören
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Kiralama sürecinde tecrübesi ve doğru yönlendirmeleriyle kısa sürede doğru kiracı ile buluşmamızı sağlayan Sevgili Suavi Sönmez’e çok teşekkür ediyorum. Profesyonelliği ile süreci bu kadar hızlı ve iyi yönetebildiği için kendisini ayrıca kutluyor ve herkese tavsiye ediyorum. / Puan: 5
Şebnem Aykol29.01.2018

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2018 © RE/MAX Türkiye   +90 (212) 232 48 20
Powered by