RE/MAX'im Özel Ağ
Gülşen Öner
Bana Sorabilirsiniz...
İnönü Cad. No:92 Kat: 2 - Kozyatağı
Kadıköy İstanbul-Anadolu
Gülşen Öner Hakkında
Isparta doğumluyum. İlköğretim ve lise öğrenim hayatım İzmir’de geçti. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olduktan bir süre İnşaat Mühendisi olarak özel sektörde kontrol, denetleme, ihale, teklif ve taahhüt birimlerinde çalıştım. Sonra Amerika, Georgetown Üniversitesi İşletme Yönetimi Sertifika Programı’na katılma fırsatım oldu. Sonrasında Amerika, Güney Carolina, The Citadel’de Yöneticiler için İşletme Yönetimi Yüksek Lisans Programı (Executive MBA) kapsamında aldığım derslerle kendimi sevdiğim projelerin içinde buldum ve çok zevk aldım. Türkiye’de özel bir üniversitede öğretim görevlisi olarak akademik alanda deneyimim oldu.Şu anda İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü İnşaat Yönetimi-Yapı İşletmesi alanında yüksek lisans yapıyorum.

Aldığım bütün eğitimleri ve edindiğim tecrübeleri danışanlarım için fırsata çevirmek için RE/MAX’ da büyük bir aşk ve şevkle gayrimenkul danışmanı olarak çalışıyorum. İnsanlarla iletişimi seven hareketli, canlı ve dinamik bir hayat yaşamayı tercih eden biri olarak farklı projelerde her defasında yeni bir enerji ve heyecanla çalışmaktan büyük mutluluk duyuyorum.

Her anlamda profesyonel ve etik çalışan bir ofis olarak danışmanının önünü açan ve katkıda bulunan çok başarılı bir ekip olan 2015 ciro birincisi olan RE/MAX YILDIZ ofisinde Gayrimenkul Danışmanı olarak çalışıyorum. Hayatta herşeye pozitif tarafından bakıp bana verilen enerjiyi en iyi şekilde kullanmaya çalışıyorum.

Doğru, dürüst, değerinde gayrimenkul danışmanlığı hizmeti almak istiyorsanız ben burda size hakettiğiniz değeri göstermek için canla başla çalışıyor olacağım.

Sevgilerimle,

Gülşen Öner
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2017
2017
Uzmanlık Bölgesi
Küçükyalı Altıntepe İdealtepe Bostancı
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Dubleks
Küçükyalı, Maltepe
İstanbul-Anadolu
2.200.000 ₺
  2+6   320 m²   4. Kat
Satılık Daire
Küçükyalı, Maltepe
İstanbul-Anadolu
1.150.000 ₺
  3+1   180 m²   2. Kat
Satılık Daire
İdealtepe, Maltepe
İstanbul-Anadolu
300.000 ₺
  1+1   75 m²   1. Kat
Bizi takip edin:

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2017 © RE/MAX Türkiye   +90 (212) 232 48 20
Powered by