RE/MAX'im Özel Ağ
Zihni Çelik
Bana Sorabilirsiniz...
Yalı Mah.Turgut Paşa Cad. Alkan Plaza No:81 Kat :1
Kartal İstanbul-Anadolu
Zihni Çelik Hakkında
^^SENİN OLMADIĞIN YERDE, SENİ SAVUNAN GERÇEK DOSTLARINDIR^^
02.05.1980 Rize Çayeli "nde doğdum, Üsküdar Bağlarbaşı"nda çocukluğum geçti.Üsküdar Cumhuriyet Lisesi"nde okudum.

2004 yılından itibaren 3 evladımın annesi olan Sevgili eşim Nimet Hanım ile evliyim.

20 yıldır Altkaynarca da yaşamaktayım.Üsküdar, Altkaynarca ve Pendik bölgesinde Müteahhit olan dedem ve babamın yanında çocukluğumdan itibaren içerisinde olduğum, takip edip ilgi duyduğum gayrimenkul konusunda uzun yıllar aile şirketimiz olan Tez Yapı da pazarlama- satış bölümünde görev yaptım . Ayrıca Turyap da gayrimenkul danışmanlığı ve Ekşioğlu Firmasında satış temsilcisi olarak çalıştım.

THY Do & Co İkram Müdürlüğü"nde fırın ekmek ve pasta bölümünde şef olarak 3 yıl görev yaptım.

Diğer taraftan 20 yıldır Altkaynarca Merkezde kendimize ait Fırın Bademli Odun Ekmeği ve Pasta işyerimizde sevildiğimiz Altkaynarca /Pendik halkı ve esnaflarına hizmetimiz devam etmektedir.
Atalarımdan gelen, hani derler ya adeta kanımda olan, insanlara mutlu yuvalarını yaşatacakları, yatırımlarını yapacakları gayrimenkul edindirme isteği mi, mevcut bağlantılarım ve geniş çevrem ile yola çıkarak en iyi şekilde profesyonellerle yapmayı hedef edinerek, sektörde kendimi daima geliştirerek açık ve paylaşımcı olarak hizmet vermeyi görev bilmekteyim.

Siz değerli Hanımefendi ve Beyefendilerle, Gayrimenkul ve arsa alım-satım/kiralama tercihlerinizde ve tüm bu süreçte Sizlerin en önemli yardımcınız olmak ve Söz konusu süreci Sizinle birlikte keyifli ve kolay bir şekilde aşılabilir hale getirmek için yanınızdayım.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2017
Uzmanlık Bölgesi
Batı Kaynarca Doğu Güreci
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Residence
Kurtköy, Pendik
İstanbul-Anadolu
350.000 ₺
  1+1   75 m²   6. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2018 © RE/MAX Türkiye   +90 (212) 232 48 20
Powered by