RE/MAX'im Özel Ağ

246 m2 Kiralık Mağaza/Dükkan

10.000 TL
Bilgi Talebi
Fotoğraflar
Harita
Sokak Görünümü

RE/MAX Alpha Timur Gümüşbaş'tan Haliç Panorama'da 246 m2 Dükkan/Mağaza

10.000 TL
Öner Teklif Ver

Sarıgöl / Gaziosmanpaşa / İstanbul-Avrupa

Portföy No: 1106040
Brüt Metrekare246
Oda & Salon Sayısı0+0
Banyo & Tuvalet-
İnşaat Yılı2017
Bulunduğu Kat1. Bodrum
Bina Kat Sayısı11 Katlı
Yapının DurumuBoş
İstanbul'un merkezi konumundaki Gaziosmanpaşa'da yer alan ve bölgenin en ihtişamlı projesi olan Haliç Panorama'da yerinizi alın. Projenin hemen girişinde yer alan 395 m2 alana sahip dükkanımız; Yüksek Yatırım Değeri olan, gerek Mimari Yapısı gerekse Sosyal Alanları ile bölgede dikkatleri üzerine çeken bir projedir.
Haliç Panorama Bayy/Bayan ayrı seçenekleri ile Fitness, Spa, Kapalı Yüzme Havuzu, Sauna ve Hamam başta olmak üzere, Seyir Terası, Cafesi, Çocuk Oyun Alanları, Alışveriş Merkezi gibi Sosyal İmkanlar sunmaktadır. Merkezi Isıtma, 24 Saat Güvenlik, Kapalı Otopark, Yangın Sistemleri, Jenaratör, Uygu Yayını vb. birçok bina özelliği de Yaşam Seçenekleri arasında olduğundan bu yaşam koşullarında daire sahibi olan müşterilerimizin yanında 2017 yılı sonlarında temeli atılması planlanan bu projenin hemen arkasında daha büyük bir projenin içerisinde konut alacak kişilerde potonsiyel müşterileriniz olacaktır.
Lokasyon olarak, 10 dakika mesafeli çevresinde 2.9 milyon kişinin yaşadığı ve 6 bine yakın firmanın faaliyet gösterdiği bir lokasyonda yer alan Haliç Panorama, İstanbul'un en önemli ticaret yerleri olan Giyim ve Tekstil Kent'e 5 dakika, Perpa'ya 13 dakika, İstoç'a 15 dakika, Kapalıçarşı'ya sadece 16 dakika uzaklıkta.
İstanbul'un en önemli ulaşım yollarından TEM'e 4 dakika, E-5'e 5 dakika, tünellere 6 dakika, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprülerine 20 dakika mesafede olan Haliç Panorama İstanbul'un ulaşım ağının merkezinde konumlanmıştır.
İstanbul'un çekim merkezlerinden Haliç'e 3, Taksim, Maslak ve Beşiktaş'a 15 dakika uzaklıkta bulunan Haliç Panorama, İstanbul'un yerli ve yabancı ziyaretçilerinin çoğunun tercihi olan Atatürk Havalimanı'na 15 dakika ve Esenler Otogarı'na sadece 5 dakika mesafededir.
Tüm bu avantajlarının yanı sıra Haliç Panorama, İstanbul'un tarihi zenginliklerinin merkezinde konumlanmıştır. İsmini de bu zenginliklerden biri olan muhteşem Haliç manzarasından almıştır.
Özellikleri:
Özel Garaj
Otoyola Yakın
Şehir İçi
Toplu Ulaşıma Yakın
Asansör
Güvenlik
Bizi takip edin:

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2017 © RE/MAX Türkiye   +90 (212) 232 48 20
Powered by