-ZAMANINIZI  KAZANCA DÖNÜŞTÜRMEK İÇİN HİZMETE HAZIRIM.
GÖLBAŞI KAPLANI
   MAYIS 2018/2. HAFTA TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ
   EYLÜL 2022/2.HAFTA TÜRKİYE İKİNCİLİĞİ
   2019 YILDIZLAR KULÜP ÜYELİĞİ
   2020 YÜZDE YÜZ KULÜP ÜYELİĞİ
   2021 YILDIZLAR KULÜP ÜYELİĞİ
ANKARA doğumluyum. 1 çocuk babasıyım.
ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  İSTATİSTİK Bölümünü bitirdim.
Üniversite yıllarımda kolej ve özel okullarda okuyan öğrencilerime İngilizce ve Matematik dersleri verdim.
Üniversite bitimi sonrasında Silver Beach Holiday şirketi bünyesinde yaklaşık 1 yıl boyunca Ankara da tüm bölgelerde Dünya genelinde 12 ülkede yer alan devre mülkleri sattım.
Daha fazlası...

Area of Expertise

İncek Mah. / Gölbaşı Karşıyaka Mah. / Gölbaşı Hacılar Mah. / Gölbaşı Hacıhasan Mah. / Gölbaşı Ballıkpınar Mah. / Gölbaşı

Languages

Turkish, English

RE/MAX Education & Certificates

2015

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2019

Bu eğitim, katılımcısına yabancıya gayrimenkul satışı süreçlerinin hukuki açıdan bilgilerin aktarıldığı eğitim programıdır.
Akın Serdar Kargın has 16 Real Estates on its portolio
Total 16 real estates are listed

CUSTOMER REVIEWS

Anakız Karataş

Serdar beyin ellerine sağlık, teşekkür ederim başarılı bir alım satım oldu

M******* K*******

başarılı işlem gerçekleştirdik, serdar beye teşekkür ederim

A******* Ç*******

Serdar beyle çalışmak çok keyifli, kendisi çok profesyonel ve başarılı bir danışman, çok memnun kaldım. Teşekkürler

Devrim Coşkun

Serdar Bey'le daha önce çalışmıştım ve aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Bundan sonraki gayrimenkul işlemlerimde de Serdar Bey ile çalışacağım. Tekrar teşekkür ederim.

Öner Özkan

Aldığım hizmetten çok memnun kaldık. Daha önce RE/MAX Lot ile çalışmamıştık ama bundan sonra Serdar Bey'le çalışacağım. Çok teşekkür ederim.

Hayriye Emel Aliç

Uzun süredir beraber çalıştığımız Serdar Bey son derece güvenilir işinin ehli ve çalışkan bir danışman. Her işimiz düştüğünde işimizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapmaktadır. İyi ki varsınız.

Zeynep Kamalak

Serdar Bey'den çok memnun kaldık, Çok profesyonel ve işini iyi yapan biriydi. Kendisine teşekkür ederim.

Cem Koray Çataroğlu

Emlak danışmanlığı konusundaki bilgi birikimi ve yalın aktarmaları ile mükemmel bir yol aldım. Sektör artık dürüst ellerde diyebiliyorum Teşekkürler

Abdullah Besli

Profesyonel bir yaklaşıma eşlik eden güven veren bir hizmet anlayışı ile hizmet aldım. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Gonca Ekşi

Çok profesyonel semimi ve güler yüzlü bir hizmet gördüm. özellikle her konuda candan yardımcı oldu. Her şey için teşekkür ederim.

Fahrettin Öztürk

Serdar Bey'le çalışıyoruz. İlgisi, konuyu takibi, detaylara dikkati ve hızı harika. Güven veren şeffaf çalışması ile ilerleyen süreçte de çalışmayı düşündüğüm profesyonel bir arkadaşımız.

Süleyman Yazıcı

Serdar Bey'den çok memnun kaldık Kendisi güler yüzlü ve alıcı satıcı arasında sürekli olumlu konuşarak sizi rahatlatıyor. Kendisine çok teşekkür ederim

Ertuğ Kılavuz

Serdar beyle çok güzel bir tecrübemiz oldu ev satın alırken, bir yabancı olarak bize hakikaten yaşadığımız problemleri sabırla yardım etti ve işlemlerimizi çok hızlı ve düzenli ilerletti. Her şey için teşekkür ederiz Serdar bey.

Ayşe Arslantas

Şeffaflığınız, profesyonelliğiniz, tatlı dil ve dürüstlüğünüz için çok teşekkür ederiz. Her aşamada çok yardımcı oldunuz ve bizleri çok mutlu ettiniz. Teşekkürler Serdar Bey.

Hüseyin İlker Yanardağ

Emlak danışmanımız tarafından düzenli zamanında en seri şekilde bilgilendirme yapılmıştır. Sektörde edinmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile bize rehber olmuştur. Danışmanımızın sorumluluk sahibi , işinde yetkin ve becerikli olması , ayrıca yakın ve destekleyici tavırları ile bizde güven duygusu yaratmıştır.

Meliha Erdoğdu

Serdar Bey'in verdiği hizmet ve prensipli çalışma sistemiyle en kısa zaman da evimin satışını gerçekleştirdiği için sonsuz teşekkür ediyorum. Gayrimenkul alımında veya satışında kesinlikle tavsiye edeceğim kişi Serdar Bey.

Berat Sarı

Evimin satışı sırasında güler yüzle karşılamalarınız ve göstermiş olduğunuz değerli çalışmalarınız için teşekkür ediyorum. Çalışmalarınızın devamında başarılar diliyorum.

Rüştü Özgür Keruserci

Serdar bey işinde son derece Profesyonel ve pozitif bir insan. Her şey için Teşekkür ediyoruz.

Meral Esra Sözeri

Serdar beye bu süreçte göstermiş olduğu destek Ve profesyonel yaklaşımı için çok teşekkür ederim.

Mete Güner

Serdar Beyle daha önceden de çalışmıştık. İkisinde de çok memnun kaldık, Kendisi Profesyonel bir gayrimenkul danışmanı. Her şey için Teşekkür ederiz Serdar bey.

Mustafa Kaleli

Gölbaşı Konaklarındaki villamın satışında Serdar beyin bizi hızlı sonuca ulaştırması, deneyimi ve bilgisi doğrultusunda çözüm odaklı davranışları bizi çok mutlu etti. Tekrar kendisi memnuniyetle çalışacağımızı belirtir. Serdar beye ve Lot takımına teşekkürlerimi iletirim.

Sinan Cengiz Yetişgen

Gölbaşı Ballıkpınar bölgesinde çok uzun zaman villa aradık. Serdar beyle tanışmamız bizi beğendiğimiz villaya çok hızlı ulaşmamızı sağladı. Serdar beyin ve Lot Gayrimenkul firmasının ellerine sağlık.

Ebru Kan

Serdar Bey işini çok iyi yapan beyefendi bir emlak danışmanı. Güven veren yapısıyla bütün işlemleri çok güzel bir şekilde yürüttüğü için çok Teşekkür Ederiz.

Sinan Cengiz Yetişgen

Serdar Bey'e verdiği hizmetten dolayı çok Teşekkür ediyorum, başarılarının devamını diliyorum.

Mustafa Kaleli

Serdar beye işbirliğinden dolayı çok Teşekkür ederiz. Profesyonel ve kibar yaklaşımından çok memnun kaldık, Teşekkürler.

Çağrı Rıza Duman

Serdar Bey, Kök sitesi daire kiralama konusunda inanılmaz desteği oldu. 15:45'te randevumuz vardı kendisiyle daha erken gelerek işini ne kadar düzgün yaptığını hissettirdi. Zaten hayat enerjisi ile bizlere unutulmaz güven sağladı. Sektör bilgisi ile de tüm sorularımıza yanıt bulduk. Hayat dolu başarılar dileriz

Yavuz Tuğcu

Emlak ile ilgili işlerimde her zaman Serdar Bey'i tercih ederim. Kendisi işlemleri çok kısa sürede sonuçlandırıyor ve sürekli olarak bilgilendiriyor. İhtiyaç sahiplerini ve emlak sahiplerini en uygun şekilde eşleştiriyor. Her zaman gözüm kapalı güveniyorum.

Çağrı Rıza Duman

Serdar Bey işinde başarılı bir bey fendi. Aldığımız hizmet her noktasında çok güzeldi. Çok memnun kaldık Teşekkür Ederiz.

Yavuz Tuğcu

Son derece ilgili ve iyi bir süreçti. Kendisi pazarlama analizleri sunumunu da çok yerinde gerçekleştirdi. Her zaman net ve açıklayıcıydı. Aldığımız hizmetten çok memnunuz Teşekkür Ederiz.

Sedat Genel

Serdar Bey'le gerçekleştirdiğimiz işlemden çok memnun kaldım. Çok ilgili, becerikli bir Beyefendi. Her şey için Teşekkür Ederiz Serdar Bey.

Sevim Vural

Serdar bey bütün işlem sürecimizde çözüm odaklı ve çok olumlu yaklaştı gayet güzel ilerledik. Her şey için teşekkür ederiz.

Tolga Taş

Sorulan soruların cevaplanması konusunda ilgili davranıldı ve yakından ilgilenildi. Serdar beyle yürüttüğümüz işlem sürecimizden oldukça memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Remziye Gözel

İncek tenis kulübü yanında ki villamın satışı ile ilgili. Serdar kargın çok profesyonel bir şekilde süreci yönetti. Her şey için teşekkür ederiz Serdar Bey.

Remziye Gözel

İncek Tenis Kulübü yanındaki villamın satışı ile ilgili Akın Serdar Kargın, gerçekten çok profesyonel bir süreç yönetti. Kendisinden çok memnun kaldık. Her şey için teşekkür ederiz.

Mustafa Uğur Yücel

Serdar bey tarafından kiraladım. İlgisi alakasından çok memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ederim.

Yavuz Tuğlu

Kök sitesi C-Blok'ta bulunan dairemi çok kısa sürede ve çok iyi insanlara kiraladığı için çok memnunum. Daha önce de kendisi ile çalıştım. Bundan sonra devam edeceğim.

Erdoğan Dayanç

Serdar bey işinde son derece Profesyonel ve pozitif bir insan. Her şey için Teşekkür ediyoruz.

Can Şenol

Özkoç sitesi No: 34 Villa alımı sürecinde düzenli bilgilendirme, Hız, Profesyonel deneyim, Sektör bilgisi ve güvenilirlik hususlarında firma yetkiliniz ve firmanızdan duyduğum memnuniyeti iletmek isterim.

Cem Vural

Serdar bey bir evimizi satmamızda ve kısa bir süre sonra, Yeni bir ev satın almamızda bize hayli yardım etti. Yönlendirdi, doğru kararı almamıza katkıda bulundu . Disiplinli saygılı bir uzman .

Erol Şansal

Öncelikle güvenilirlik konusunda Serdar beyin çok güvenilir olduğunu söyleyebilirim diğer her konuda da profesyonelce hareket edip en iyiyi sunmaya çalıştıklarını düşünüyorum her ikisinin de yolu açık olsun. Saygılar

Mustafa Asım Şafak

Serdar beyin bütün olanaklarıyla mülkümüzü satışı için emek vermiştir. Satış bürokrasisini profesyonelce yönetmiştir kendisine emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Mehmet Cem Vural

Serdar bey işinde çok özverili çalışıyor. Enerjisi zaten bir harika, İşini bilen ve alanında uzman olanlara bıraktığımız için gönlümüz rahat, Yeni işlemlerde görüşmek üzere.

Harun Tokmak

Serdar bey müthiş sektör bilgisi, Çözüm odaklı çalışma şekliyle bize çok yardımcı oldu. Her aşamada süreçte memnun kaldım. İlgisi ve alakası açıklamaları çok iyiydi. Tekrardan görüşmek üzere.

Sadettin Kulluoğlu

Süreci hızlı işleme çevirdi. İlgisi, alakası, sektör bilgisi fazlasıyla mevcut emeklerinden dolayı teşekkür ederiz Serdar bey

Erol Şansal

Serdar bey pandemi sürecinde dahi işini hızlı, severek ve özverili bir şekilde idare etti.Mülkümüzü çok kısa bir sürede sattı bu önemli bir etken şu dönemde özellikle. Bu denli bilgi birikimi ile dolu bir danışmanla çalışmaktan ötürü çok mutluyuz.

Mete Güner

Mea evlerinde çatı dubleksi satışı için Sn Serdar Kargın ile birlikte çalıştık. Kendisinin bu süre içinde gösterdiği ilgiden ve efordan oldukça memnun kaldım. Kısa süre içinde vadettiği şekilde istediğimiz fiyatla satışımızı gerçekleştirdi. Gerçek profesyonel yaklaşımı, gerekse insanlarla iletişimi özellikle memnun kalmamı sağladı. İleride kendisiyle tekrar çalışmayı umut ediyorum. Her şey için teşekkür ederiz.

Uluç Güner

Mea evleri D Blok No:6'daki dairemi satmak üzere Serdar Kargın ile anlaştıktan sonra kısa sürede kendisinden geri dönüş oldu ve dairemizi temmuz 2020 de sattık. Serdar beye sıcak ilgisi ve sektörde ki bilgisi nedeniyle çok teşekkür ediyorum. ULUS GÜNER

Fatih Sevinç

Mea evlerini alırken harcamış olduğu mesai, emek taktire şeyandır. Evi alırken evle ilgili bilgilendirmeleri sonuna kadar gerçekleri söylemiş olmasından ötürü kendisine teşekkür ederiz. Huzurlu yuvamızda Serdar Bey sayesinde uzun yıllar oturacağımızdan eminim. Remax ailesine hızlı, güvenilir süreç için teşekkürler.

Kağan Karakaş

Uzunca zamandır üzerinde çalıştığım gayrimenkul arayışımı, bugün Remax Lot’tan Sn.Serdar Kargın vasıtasıyla Gölbaşı Villa Voga’dan seçim yaparak noktalamış oldum. Serdar Bey bu projeye ve her adımdaki iş akışına oldukça hakim tavrıyla sonuca ulaşmamda oldukça yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ediyorum. Kağan Karakaş

Cumhur Menderes Boz

Villa Voga daki 34 no lu konutumu, Serdar KARGİN aracılığıyla satmış bulunuyorum. Öncelikle tanıştığimiz ilk günden beri hem insani hem de mesleki kalitesini takdir ettiğim Serdar Beye çok teşekkür ederim. Bu bakımdan hem Serdar Bey hem de Remax Lot gibi kurumsal ve profesyonel düzeyi son derece yüksek bir ekiple tanıştığim ve çalıştığım için kendimi son derece şanslı hissediyorum. Herşey için çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla Cumhur Menderes BOZ

Eda Yavuz

Remax Lot Serdar Bey; Villa Voga satışında dürüst ve net bilgileri sayesinde villamızı alma konusunda etkili olmuştur. Herşey için teşekkürler.

Eda Yavuz

Remax lot Serdar bey Villa Voga satışında dürüst ve net bilgileri sayesinde mülkümüzü alma konusunda etkili olmuştur.Bilgi donamımı sayesinde aklımıza takılan her şeyi açıladı sabırlı bir şekilde. Her şey için teşekkürler

Yılmaz Özdemir

Gölbaşı Ballıkpınarı mah de bulunan villa voga 27 no.lu villamızın satışını Serdar Kargın Bey vasıtasıyla yaptık. Gözlemlerimiz: 1. Analitik bir düşünceye sahip olması 2. İşini titiz yapması 3. Satıcı ve alıcının mağdur olmaması için her türlü tedbiri alması 4. Gereksiz yere bizi arayarak meşgul etmemesi, ciddi tekliflerle gelmesi 5. İnsan davranışları hususunda öngörülü olabilmesi 6. Tuttuğunu koparması. 7. İşini severek yapması 8. Çalışkan bir kişiliğe sahip olması 9. Ve dürüst bir karaktere sahip olması. Serdar Beyden çok memnun kaldık.

Haydar Ezenoğlu

Gayrimenkul Danışmanı Sayın Serdar KARGIN ile tamamen tesadüfi olarak satılık bir Emlak'ın üzerindeki (Tulumtaş Mahallesi Çevregöl Parlament Sitesi 1.Etap 5 no.lu villa Gölbaşı ANKARA) satılık panosundaki telefon numarasını arayarak temas kurdum. Satinalma talebimizin başlangıç aşamasından tapumuzun teslim alınmasına kadar geçen tüm süre içerisinde Serdar Bey gösterdiği başarılı performans gerçekten takdire şayan. Teşekkür ederim.

Nihal Özer

Aldığımız tüm hizmet ve göstermiş olduğunuz güler yüz için teşekkür ederim. Çok memnun kaldık. Mesa Çamyolu'ndaki dairenin satın alma sürecinde çok memnun kaldığımız için bundan sonraki gayrimenkul işlemlerinde firmanız danışmanlarından Serdar Kargın ile çalışmayı tercih edeceğiz. Çok teşekkürler.

Eray Gökalp

Konutumuzun satışı için Serdar Kargın'dan destek aldık. Süreç boyunca herhangi bir sorun yaşanmadığı gibi, her şey kolay, sorunsuz ve yolunda ilerledi. Sürecin bu denli yolunda gitmesinde Serdar Bey'in titizliğinin, özverili çabasının ve profesyonel yaklaşımının payı çok büyük. Bundan sonraki ihtiyaçlarımız doğrultusunda Serdar Bey'den hizmet talep etmekten de büyük memnuniyet duyarım.

Hüseyin İlker Yanardağ

İlgili gayrimenkulün tarafımızca alımına yönelik olarak, güler yüzlü beyefendi kimliği ile bizi aydınlatan ve her konuda yardımını esirgemeyen REMAX LOT'un seçkin gayrimenkul danışmanı Serdar Kargın Bey'e çok teşekkür ederiz.

Demet Karkın

İncek Tek Yapı Sitesi'ndeki Barış Cad. No:45 villanın alım işlerinde iş takibi, zamanlama, randevuya sadıklık ve sonuç odaklı çalışmalarından dolayı Serdar Kargın'a çok teşekkür ederiz. Bir sonraki gayrimenkul alım satımında da yine kendisiyle çalışacağımızı belirtiriz. Serdar Kargın'a ve lot ailesine başarılar dileriz.

Ferit Şansal

Kızılcaşar Mah. Tek Yapı Sitesi'ndeki villamın satışında gösterdiği ilgiye ve alakaya zaman yönetiminden dolayı Serdar Kargın'a çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Netice Taşkoparan

Serdar Bey, işinde son derece profesyonel, alanında başarılı bir gayrimenkul danışmanı. Çalıştığımız süre içerisinde aşama aşama geri dönüş yaparak bizi bilgilendirmesi ve dediği süre içerisinde satışı gerçekleştirmesiyle bizi son derece memnun etti. Yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz. Kendisiyle hiç tereddütsüz tekrar çalışmak isterim. Çevreme de tavsiye ediyorum. Tekrar çalışmak dilepğiyle; yolunuz açık olsun.

Betül Kalay

Serdar Bey ile Lotus Beytepe"deki evimin alımında tanışma ve çalışma şansını yakaladim. Titizliği, bilgilendirmelerindeki dakikliği ve şeffaflığı, her adımdaki çözümcü yaklaşımı ve nezaketi için kendisine ve Remax ailesine teşekkür ederim.

İbrahim Evcil

Beytepe Lotus A Blok'taki dairemin satış aşamasında Serdar Bey'in emlak danışmanlık hizmetleri ve ilgilerinden gerçekten memnun kaldığımı, ilgi ve alakalarına teşekkür ettiğimi belirtmek isterim. Umarım başka işlerde yine çalışma imkanımız olur. Kendisine başarılar dilerim.

Semih Karagül

Gölbaşı Gökkuşağı sitesinde almış olduğumuz ev için yapılan tüm işlemlerde yardımı ve özverisini bizden esirgemeyen Serdar bey'e çok teşekkür ederim.Herşey için çok teşekkürler.

Tolga Saltan

Gölbaşındaki villamın satışı için özveriyle uğraşanher aşamada yanımızda olan Serdar bey'e teşekkürlerimi sunuyorum Remax gibi sektörün öncü işletmelerinde kaliteli hizmet anlayışından dolayı tebriklerimi sunuyorum.

Netice Çevik Taşkoparan

Birinci çalışmamızda, güven verici, sektör bilgisi tam olan deneyimlive süreç yönetiminde son derece başarılı olan sayın Serdar KARGIN bey'den çok memnun kaldık.İkinci evimizin satışında kısa bir sürede onun profesyonelliği sayesinde tamamladık. Kendisiyle çalışmaya devam edeceğiz .Teşekkür ediyor yolunuz açık olsun diyoruz.

Mehmet Aslı Yılmaz

Tanıdığım en karizmatik danışman. Mesa Dora sitesindeki 73 no'lu daireyi bize kazandırdığı için Serdar Kargın'ı çok seviyoruz.

Emin Keskin

Relax Plus G Blokta geçen yıl kendisi aracılığıyla aldığımız ve akabinde yine kendisi aracılığı ile kiraya verdiğimiz daireyi bu yıl yeniden kiraya vermek için müracaat ettik Serdar beye. Maşallah diyeyim, yine gerek kiracı seçiminde, gerekse hızlı bir şekilde süreci iyi değerlendirerek çok iyi bir çalışma ve işbirliği ortaya koydu. Teşekkür ediyoruz.

Nermin Taşdelen

Ankara, Gölbaşı, Kızılcoşar tek sitesi 2703.sok. No:10 asresindeki taşınmazın satışı sırasında göstermiş olduğunuz güler yüz, değerli çabalarınız eşimle beni ziyadesi ile memnun etmiştir. Emekleriniz için çok teşekkür eder, gelecekteki çalışmalarınızda başarılar dilerim.16.09.2019

Kemal Işıtan

Kızılcoşar mah. Tek Yapı Koop. No:10 Lokasyonunda bulunan ev için göstermiş olduğunuz özveri ve süreci hızlandıran her girişiminiz için sizlere ve Kurumsal yapınız Remax Lot ailesine teşekkür ederim.

Polat Yılmaz

Ahmet Tamer Kışlalı mahallesi siyasal villalarındaki villanın satışı sürecinde Serdar Kargın'dan çok memnun kaldığımı belirtir başka satış ve kiralama işlemlerinde kendisini tercih edeceğimizi bilginize sunarım .

Can Zafer Yüksel

Remax lot danışmanlarından Serdar Kargın, en kısa sürede aradığımız özellik deki villayı çalışkanlığı ve dakikliği ile her konuda bilgilendirerek sonuca ulaştırdı. Kendisine başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

Fatma Aylin Aranat Gökalp

Mesa Çamyolu C1-B Blok No:11'deki evimin kiraya verilmesi sürecinde Serdar Bey'in gösterdiği ilgi ve destek bizi çok memnun etti.Benzer bir ihtiyaçta kendisi ile yeniden çalışmayı ve tanıdıklarımıza da tavsiye etmeyi her zaman isteriz.Kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Esra Peker Kemaloglu

Mesa Çamyolu Sitesindeki daireyi kiralarken bize gösterdiği sabir için özellikle teşekkür etmek isterim. Kontrat asamasindaki desteklerini unutmayacağız. Çok saygi değer, güven duygusu uyandiran bir beyfendi kendisi.

Ömer Burak Gürman

Altungül villa sitesi 30 nolu villamın satış, pazarlama işlemleri sürecinde göstermiş olduğunuz anlayış, gayret ve sabrınız için çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Ekin Baş

Altungül villa sitesi 30 nolu villanın satış pazarlama işlemleri sürecinde gülen yüzü profesyonelliği ve her adımda yanımızda olan Serdar beye teşekkür ederim .

Yavuz Tuğcu

Serdar beyle gerçekleştirdiğimiz üçüncü işlemimiz. İlgili, işini takip eden ve geri dönüş sağlamayı atlamayan her daim durumun gidişatı ile ilgili bilgi veren bir danışman. Kendisine yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Fatma Demirer

Serdar bey işinde profesyonel, olumlu, güler yüzle hizmet veren bir gayrimenkul danışmanı. Ev sahibi ile iletişim konusunda yardımcı oldu, takip ederek ilerledi ve hiç sorun yaşamadık. İşini başarıyla gerçekleştirdi. Teşekkürler.

Konca Melek Özen

Güven verici, sektör bilgisi tam olan, deneyimli ve süreç yönetme de son derece başarılı olan bir gayrimenkul danışmanı. Çok çok memnunum. Fazlasıyla işlem gerçekleştirdik ve kendisi ile çalışmaya devam edeceğim.

Emin Keskin

Daha önce onun aracılığıyla bir yakınım için satın aldığımız evi, çalışma disiplinini ve profesyonelliğini beğendiğimiz için yine Serdar bey aracılığı ile kiraya çıkardık. İşine hakimiydi, piyasa koşullarını yakından izlemesi, iş disiplini ve profesyonelliği ile kısa zamanda ev kiralandı. Takdir ve teşekkürlerimizi iletirim.

Emin Keskin

Relax Plus’tan bir yakınım İçin ev bakarken tanıştık Serdar Bey ile. Her aşamada detaylı bilgi vermesi, şeffaflık ve dürüstlüğü, profesyonelliği, arada karşılaştığımız ve çok nadir karşılaşılan bir-iki bürokratik sorunu çözmek için gösterdiği gayreti ile takdire şayan bir işbirliğimiz oldu. Yürekten teşekkür ediyorum.

Günseli Yıldırım

Ankara relax plus sitesinde sahip olduğumuz evimizi satmak isteğimiz doğrultusunda ziyaret etmek durumunda kaldığımız remax ofisinde Serdar kargın bey bizimle özel olarak ilgilendi, iş takipçiliği dürüstlüğü ve çalışkanlığı ile evi kısa sürede satmamızı sağladı. Çok teşekkür ederiz

Melek Özen

Relax Plus’tan ev almak istiyordum. Remax Lot’taki ilanı görüp başvurduğumuzda Serdar Kargın bey ilgilendi. Konusuna hakimiyetinden, açık ve dürüstlüğünden, işlemlerin hızla yapılmasındaki çabalarından çok memnun kaldık. Teşekkür ediyorum. Melek Özen

Melek Özen

Relax Plus’tan ev almak istiyordum. Remax Lot’taki ilanı görüp başvurduğumuzda Serdar Kargın bey ilgilendi. Konusuna hakimiyetinden, açık ve dürüstlüğünden, işlemlerin hızla yapılmasındaki çabalarından çok memnun kaldık. Teşekkür ediyorum. Melek Özen

Aylin Gökalp

Konutkent2'deki katta dairemin satın alım sürecinde Serdar Bey'in göstermiş olduğu samimiyet, dürüstlük, yol göstericiliği, geri bildirimleri ile mükemmel bir performans sergilediğini gördük. Böylesine üstün nitelikli bir çalışanı bünyenizde barındırdığınız için Remax Lot'a teşekkür ediyor Serdar Bey'e takdirlerimizi iletmek istiyoruz.

Eray Gökalp

Serdar bey fazlasıyla profesyonel ve ilgili. Aldığımız hizmetten gerçekten çok memnun kaldık. Çalışma prensibi, yaklaşımı ve işine olan hakimiyeti bizi çok tatmin etti. Her şey için teşekkür ederiz.

Yavuz Tuğcu

Serdar beyin aracılığı ile aldığımız evimizden sonra sunulan hizmetten çok memnun kaldık ve Konutkent 2 de bulunan mülkümüzün satışında da kendisini yetkilendirdik. 6 gün içerisinde evimizin satışını gerçekleştirdi. Serdar Kargın'a göstermiş olduğu üstün gayret, güler yüz ve her aşamasındaki bilgilendirmesinden dolayı teşekkür ediyorum.

Ayşe Tuğcu

İnci sitesindeki villamızı almamızda bize yol gösteren, yardımcı olan, bize çözüm üreten Gayrimenkul Danışmanı Serdar Kargın'a çok teşekkür ederiz. Yaptığımız işlemden duyduğumuz memnuniyetten dolayı Konutkent de bulunan dairemizin satış yetki belgesini de Serdar beye verdik. Birlikte çalışmaktan duyduğumuz mutluluğu paylaşmak isteriz. Teşekkürler.

Özcan Dağdeviren

Serdar beyin yapıcı, toleranslı ve Network'ünü iyi değerlendiren yapısıyla kısa sürede sonuca ulaştık. Eline sağlık. Saygılarımla.

Yavuz Tuğcu

İnci sitesindeki villamızı almamızda bize yol gösteren, yardımcı olan, bize çözüm üreten Gayrimenkul Danışmanı Serdar Kargın'a çok teşekkür ederiz. Yaptığımız işlemden duyduğumuz memnuniyetten dolayı Konutkent de bulunan dairemizin satış yetki belgesini de Serdar beye verdik. Birlikte çalışmaktan duyduğumuz mutluluğu paylaşmak isteriz. Teşekkürler.

Nuray Dayanır

Düzgün insanlarla çalışmak her zaman iyi şeyler sağlıyor. Hitap şekilleri olsun, çalışma prensipleri olsun çok başarılıydı ve çok kısa bir süre içerisinde kiraya verildi. Bu kadar hızlı olacağını ben de ummuyordum. Çabaları, emekleri ve olumlu yaklaşımlarından dolayı teşekkür ediyorum

Okan Pınar

Serdar beye gösterdiği gayret ve olumlu tutumlarından dolayı teşekkür ederim. Verdiği hizmetlerden çok memnun kaldım.

Cihan Yıldız

İsıni on numara yapan bir kardeşim doğru yolda hızla ilerleyeceğine inanıyorum. Hayatya kabul ettiğin herşeyin zirvesinde olmanı dilerim. Goncaevler 1 nolu villanın satışını fevkalade bir şekilde gerçeklştirip benim güvenimi kazanmıştır.Teşekkür ederim

Erdal Dervişoğulları

Lotus sky beytepede aldığımız evin işlemlerini en kısa sürede sorunsuz olarak halleden Serdar Bey 'e teşekkür ederim.

Burcin Nakip

Serdar Bey, hem bize kiralik ev bulma konusunda hem de kendi evimizi kiraya verme konusunda son derece titiz ve hizli calisti. Bu surecte durust, guvenilir ve detayli calismalari sebebiyle kendisine ne kadar tesekkur etsek az.

Fatih D.

Serdar bey; İlgi ve alakanız icin cok tesekkur ederim, Ankara’ya yeni yerlesen biri olarak hem Relax Plus’taki buldugunuz daire olsun hem yardimlariniz olsun hizmetiniz kusursuzdu.

İsmail Hakkı Top

Serdar beyin Beytepe Lotus Sitesi A bloktaki dairemizi kiraya verirken izlediği çözüm üretici ve nazik yaklaşımlarından çok memnun kaldık.

Özgür Akış

Serdar beye ne kadar teşekkür etsek az. Hem yeni evimiz için bize sonuna kadar yardımcı oldu. Hem de kendi evimize kiracı bulmak için bize çok destek oldu.

Mustafa İbrahim Ziel

Serdar beyin evimizi kiralama sürecindeki çalışmalarından çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ederim.

Melih Aksoyoglu

Serdar bey ev satınalma sürecimizde ailecek çözüm ortağımız oldu ve süreci mükemmel yönetiniz.Nazik ve sabırlı tavrınız ayrıca bizi pozitif olarak etkiledi.Çok teşekkür ediyruz.

Arif Arda Özdoğan

Serdar beyin kiralayacak evimizi bulma sürecimizdeki ilgisi için çok teşekkürler.

Züriye Hüküm

Serdar beyden gerçekten evimizin pazarlanış süresi boyunca çok memnun kaldık. Tekrar böyle bir işimiz olursa geleceğimiz ilk isim Serdar bey.

Yusuf Ziya Demirhan

Serdar bey çok nazik ve ilgiliydi. Emeği için teşekkür ederiz kendisine.

Eda Baş

Serdar bey kiralama süreci boyunca çok ilgiliydi. İşimizi kolaylaştıracak şekilde hep yanımızda oldu. İlgisi ve güler yüzü için teşekkürler.

Selçuk Albayrak

Serdar bey'in olumlu pozitif yaklaşımını ve nezaketini ilk sıraya yazalım. Biz istanbul da ikamet ediyoruz aldığımız yer canakkale de köyde kendisi ankara da olmasına rağmen tüm süreci yanımızda gibi profosyonelce tamamlamıştır. Mahareti ilfifatlara layıktır. Tanıdığımıza çok memnun olduğumuz nevi şahsına münhasır bir kişidir. Sevgiler-saygılar

Mustafa İbrahim Ziel

Serdar bey ile yürüttüğümüz süreçten çok memnun kaldım. Kendisine her konuda tam puan verebilirim.

Erbil Ertürk

Analitik ve güler yüzlü yaklaşımıyla ev kiralama sürecimizde bize çok yardımcı oldu. Sonuç odaklı tarzı ile titiz çalışma anlayışını birleştirmeyi bilen Serdar Bey samimi ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.

Alp Tekince

Serdar Bey aracılığyla Ankara'da vekil olarak evimizi kiralattım. Kendisi işinin ehli, son derece profesyonel, nazik, çalışkan birisidir. Mesai saaatleri dışında aramama rağmen gösterdiği sabır için de ayrıca teşekkür ederim

Oya Yılmazer

Şirketimiz için kiraladığımız lojmanda bize oldukça güleryüzlü ve açıklayıcı bir şekilde yardım eden Serdar Kargın Bey'e çok teşekkür ederiz. kendisi ile başka projelerde de çalışmak dileğiyle.

Mehtap Eli̇ç

Ev kiralama konusunda ilk kez tanıştığımız Serdar Kargın Bey'e ilgili, profosyonel, samimi ve çözüm odaklı çalışmasından, kısa sürede işimizi tam ve detaylı olarak bitirmesinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Mehtap - Muammer ELİÇ

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.