-PORTFÖYÜNÜZ BENDEYSE, SATILDI KİRALANDI BİLİN !!! -1970 yılında İstanbul"da doğdum. Lise öğrenimimi Nişantaşı Kız Lisesi"nde tamamladım. 5 yıl Turizm sektöründe satış müdürlüğü yaptım. Firmadaki pozisyonum sayesinde satış ve müşteri ilişkileri üzerine edindiğim tecrübeleri emlak sektörünün öncü markası olan RE/MAX TÜRKİYE ile birleştirme kararı aldım ve RE/MAX SONUÇ ailesine katıldım. Bizler, DÜRÜST HİZMET sloganıyla yola çıktığımız bu yolculukta RE/MAX SONUÇ çatısı altında sizlere Dürüst, Kaliteli ve Profesyonel bir hizmet sunmak için İŞİMİZİN BAŞINDAYIZ..
ÖDÜLLERİM
2023 Yılı  Nisan-Mayıs-Haziran Re/Max Türkiye 2.si
2023 Yılı  Nisan-Mayıs-Haziran Ofis ciro 1.si
2021 Yılı Chairmans Kulübü ödülü
2021 Yılı Re/Max Türkiye 8.si
2021 Yılı Nisan-Mayıs-Haziran Ciro 2.si
2021 Yılı Temmuz-Ağustos-Eylül Ciro 2.si
2021 Yılı Ağustos Ofis Ciro 2.si
2021 Yılı Ekim Ofis Ciro 1.si
2021 Yılı Kasım Ofis Ciro 1.si
Daha fazlası...

Expertise Areas

House Luxury Real Estate Mall Plaza / Office Residence Store/Shop

Languages

Turkish, English, Italian

RE/MAX Education & Certificates

2015

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2016

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2019

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Tülin Birant has 17 Real Estates on its portolio
Total 17 real estates are listed

CUSTOMER REVIEWS

A******* Ç*******

Tülin hanımı internetten araştırmalarım sonucu bulmuştum.Kendisinden almış olduğum pozitif enerjisi sayesinde hiç düşünmeden dairemin kiralanması için sözleşmeye imza attım. Tüm süreç bpyunca bizi doğru bilgilendirip,dairemizi en iyi şartlarda kiraya verdi.Tüm emekleriniz için teşekkür ederiz.İyiki karşılaştık...Başarılarınızın devamını içtenlikle dilerim.. sevgiler....

S******* S*******

Hiçbir emlak danışmanına para ödemeyeceğimi düşünürken Tülin Hanım'dan aldığımız güzel hizmetin karşılığını seve seve ödedik.Tülin Hanım bu konuda (emlakçılar konusunda ) fikrimi değiştiren kişidir.

F******* G*******

Tülin hanım,güleryüzü, işine olan ilgisi ve alakasıyla ve hakkaniyetli yaklaşımıyla hem işimizi çok hızlı bir şekilde halletti hem de gönlümüzü fethetti. Kendisi ile çalışmaktan büyük mutluluk duyduk.

İ******* D*******

Ailemizin bir bireyi olan Tülin hanım ,tüm mülklerimizin kiralamasından ve satışından dolayı onunla çalışmaktan çok mutluyuz.

Z******* B*******

Tülin hanım Evimizi satarken her konuda yardımcı oldu ,hızlı ve çok verimli bir şekilde süreci yürüttü ,profesyonel ,güvenilir özelliği ile herkese tavsiye edebileceğim ve bundan sonra gayrimenkul sektöründe tek çalışacağım kişidir ,çok teşekkür ediyoruz.

E******* Y*******

Tülin hanım, Son derece profesyonel bir iş insanı. Emlakçı olmanın hakkını veren, güvenilir, titiz bir insandır. müşteri memnuniyetini en üst seviyede gözeterek işini yapar. Emlak işinde güven ve şeffaflık çok önemlidir. Tülin hanımla çalışıyorsanız içiniz rahat olsun.

S******* Ü*******

Öncelikle belirtmek isterim ki tülin hanım bu sektörde gorduklerimin icindeki en basarili kişilerden birisidir.Danışmanlık alanında işini bilgisi ve beraberinde disipliniyle çok iyi yapmaktadir.Tülin hanım gibi bilgili ve işinde başarılı birisiyle çalışmalarımıza devam edebileceğimi belirtmek isterim...Herşey için sonsuz teşekkürler....

S******* K*******

Son derece ilgili ve sonuç getiren bir çalışma oldu. sürecin her anında güven veren bir yaklaşım gördüm. aldığım hizmetten çok memnun kaldım.

S******* A*******

Tülin hanım işine son derece hakim ve güven veren yapısıyla bizleri çok memnun etti. sizin nezdinizde bir kez daha teşekkür ederiz.

F******* S*******

Tülin hanım, çok güven telkin eden, işine son derece hakim, ikna gücü yüksek, işini çok iyi takip eden ve sonuç odaklı çalışan, çok başarılı bir yönetici olduğunu değerlendiriyorum. kendisine ve bu vesileyle kurumunuza çok teşekkür ederim.

S******* S*******

Tülin hanımın sabrına ve çabasına hayran oldum. i̇lerde tekrar mülk satın almayı düşünürsem kesinlikle kendisiyle çalışmak isterim.Zorlu bir süreçti..Çok teşekkürler...

M******* Ö*******

Bu güne kadar daire satışımızda göstermiş olduğunuz iş ciddiyeti ve hızlı aksiyon almanızdan dolayı çok memnun kaldım . çok teşekkür ederiz

S******* A*******

Tülin hanım evi ilk gösterdiği andan işlemler bitinceye kadar her adımda bize çok yardımcı oldu. her sorumuzda hızlı bir şekilde ulaşabildik. tüm süreç boyunca güler yüzüyle bize çok destek oldu.

M******* A*******

Profesyonel ve kaliteli hizmet almak istiyorum, bana her anlamda yardımcı olsunlar ve %100 güvenmek isterim derseniz tülin hanım sizin için doğru adres.

A******* Ç*******

Çok ilgili ve işini ehli ile yapan değerli danışmanımız..Her aradığımızda kendisine ulaşabildik ve hiç bir karanlık nokta kalmadan bilgilendirildik.Çok teşekkür ederim.

F******* D*******

Bizim için çok zor olan bir süreci kısa zamanda lehimize olacak şekilde, hoşgörüyle ve sabırla yönettiği için tülin hanıma çok teşekkür ederiz....

S******* B*******

Kendi̇si̇ her zaman güveni̇li̇r ve de hizli bi̇r şeki̇lde i̇şlemleri̇ gerçekleşti̇ri̇yor.. kendi̇si̇nden çok mutluyum ve hep kendi̇si̇yle i̇ş yapmak i̇steri̇m. çok teşekkürler...

S******* S*******

İstediğinizin gerçekleşmesi için tek yapmanız gereken tülin hanıma güvenmek.i̇şi aldığından tamamladığı ana kadar tek kelimeyle mükemmel ve son derece profesyoneldi.kesinlikle tavsiye ederim.

M******* K*******

Çok hızlı ,ihtiyacımızı anlayarak,bizi de gerçekten güvende hissettirecek şekilde yol aldık.sadece mülkün bulunması değil imza tapu tüm süreçlerde sonuna kadar destek oldu,harika bir deneyimde. sonsuz teşekkürler

B******* B*******

Tülin hanım ile çok verimli bir satış süreci geçirdik.çok profesyonel ve güvenilir bir danışman çok teşekkür ederim.

S******* T*******

Satış sürecimizde deneyiminiz ile verdiğiniz kusursuz hizmet için size çok teşekkür ederiz.i̇yi ki yollarımız kesişmiş.başarılarınızın devamını dilerim.

E******* M*******

Tülin hanım ile uzun yıllardır tanışırız ve benim gayrimenkul işlerimi kendisi yürütür.bu işin enlerinden olduğunu çok rahatlıkla söyleyebilirim.yine satış sürecini sorunsuz yönetmiştir.kendisine çok teşekkür ediyorum.başarıları katlanarak artması dileğiyle....

U******* K*******

Tavsiye üzerine tanıştığımız Tülin hanım ile bir işlemimiz daha sorunsuz bir şekilde sonuçlandı.Söylemeden geçemeyeceğim , Yurt dışında tatilimi yaparken İstanbul'daki mülkümüzün satışını online olarak yapmamız efsaneydi. En iyilerle çalıştığım için çok mutluyum. Başarılarının devamını diliyorum.Çok teşekkürler..

M******* A*******

Tülin Hanıma sonsuz güvenimiz vardır. Kendisi ile sürekli çalışıyoruz.Artık ailemizin bir ferdi oldu diyebilirim.Yine çok hızlı ve profesyonel şekilde bizlere danışmanlık sağladı. Her zaman ve her konuda müşterisini önde tutar ve memnuniyetini sağlar. Çok teşekkür ederiz. Sizinle çalışmak çok büyük bir keyif....

D******* K*******

Tülin hanım ile Emlak ofislerine bakış açımı alt üst eden, mükemmel derecede çözüm odaklı , maksimum iletişim ile hızlı , saygılı ve özverili bir şekilde sonuca ulaştıran yaklaşım ile karşılaştım.Özveriniz ve başarınız daim olsun..Teşekkürler

B******* G*******

Tülin hanımın ilgisi çözümcül yaklasımı ve pozitif enerjisi ile bize çok yardımcı oldu. Tanımanız ve kendisi ile çalışmanızı kesinlikle tavsıye ederim. :) Çok teşekkürler...

E******* D*******

Olumlu , insancıl,gerçekten işini severek yapan dört dörtlük bir PROFESYONEL kendisi. Artık her türlü emlak işinde gözüm kapalı kendisini arayacağım..

Y******* G*******

Tülin Hanıma profesyonel yaklaşımı, güzer yüzü yardımseverliği ve çözüm odaklı çalışması ve tüm işlemleri benim için kolaylaştırdıgından dolagı tesekkur eder, başarılarının devamını dilerim en içten teşekkürlerimle..

Ö******* E*******

Tülin hanım işinde çok profosyenel güvenilir dürüst ve samimi bir meslektaşım.Tülin hanım ile iş yapmak çok keyıflı ve kolaydı. birlikte nice işlemlere !!!! :)

C******* C*******

Online görüşme ile evi gezdirerek ve gerekli bilgileri alarak istediğim evi almama yardımcı oldugunuz için teşekkürler.

A******* Y*******

Çalışmalarınızdan çok memnun kaldık.Güler yüzlü,belirleyici , hızlı her şey için teşekkürler.

M******* B*******

Çok çalışkan ve güvenilir bir kadın, kendisine çok teşekkür ediyorum, çok güzel bir satış işlemi gerçekleştirdik.

F******* A*******

Tüm süreci çok iyi yönetti , bize asla keşke dedirtmedi. İlgisine , saygısına ve sabrına çok teşekkür ederim . Kesinlikle işinde profesyonel olan Tülin hanımı herkese tavsiye ederim. Asla pişman olmazsınız.

L******* B*******

İşlerini çok iyi yapan, bilgili, güler yüzlü ve kesinlikle ileride de güvenle çalışacağım ve başkalarına tavsiye edeceğim danışman. Çok teşekkür ederim.

M*******

Öncelikle belirtmek isterim ki Tülin hanım hanım bu sektörde gorduklerimin icindeki en basarili kişilerden birisidir. Danışmanlık alanında işini bilgisi ve beraberinde disipliniyle çok yetkin yapmaktadir.Tülin hanim gibi bilgili ve işinde başarılı birileriyle çalışmalarımıza devam edebildiğimiz için bizler remax'a teşekkür ediyoruz...

İ******* Ş*******

Son derece ilgili ve sonuç getiren bir çalışma oldu. Sürecin her anında güven veren bir yaklaşım gördüm. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım.

M******* Ş*******

Tülin Hanımın portföyünden görüp beğendiğimiz gayrimenkulü satın alma sürecindeki verdiği hizmet, danışmanlık ve tapu işlemlerinde sağlamış olduğu güven ve kolaylık için kendisine çok teşekkür ederiz.

M******* S*******

Tülin Hanım işini oldukça titiz, hızlı ve profesyonel şekilde yapan bir danışman.İşlem sürecinde geri bildirimler yaparak bizi doğru şekilde yönlendirdi.Her zaman çalışmak isteyeceğim birisi.Kendisine çok teşekkür ederim..

S******* L*******

Tülin Hanım'ın verdiği hizmetten, zamanında doğru ve hızlı geri dönüşlerinden dolayı kendisine saygı ve teşekkürlerimizi sunuyorum

Hasan Büyükaydın

tülin hanım satış teklifinden satısın gerceklestiği zamana kadar titizlikle her iki tarafında çıkarlarını gözeterek cok hızlı çözümlerler üretti, gayrimenkul danısmanlarının Tülin hanımdan öğreneceği çok olduğuna inanıyorum.kendisine teşekkür ediyorum.Basarıların devamını dilerim.

M******* Ö*******

Tülin hanım ile Bir işlemimiz daha ve he rzamanki gibi sorunsuz ve profesyonel bir şekilde gerçekleşmiştir.Çok teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum. Sevgiyle kalın.

Y******* B*******

Tülin hanım ile Yaklaşık 8 yıldır çalışıyorum. Her koşulda sizi asla yarı yolda bırakmayan, son derece güvenilir, güler yüzlü, samimi ve dürüst bir kişilik, adeta çok güvendiğiniz bir hekim gibi... Öyle ki, ailenizin bir üyesi oluyor zaman içinde. Her şey için çok teşekkür ederiz . Sağlıkla nice yıllar çalışmak dileği ile hep birlikte...

S******* İ*******

Tülin hanım Güleryüzlü,güvenilir ve hızlı destek için teşekkürler

B******* K*******

İlk başından beri ilgi ve alakası,bilgilendirmesi çok iyi.Her konuda sakin be duyarlı yaklaşımları ile bizim güvenimizi kazandılar.Kendilerini tavsiye ederiz

S******* T*******

Çok ilgili,samimi ,bilgili,pratik,deneyimi bir danışman.Tüm işlerimizi ekip olarak hızlı bir şekilde çözümlediler. Teşekkürler :)

F******* D*******

Kurumsal sorumluluk ve ciddiyet. Profesyonel kadro. Dürüst,güler yüzlü ve samimi yaklaşım. Sonuç odaklı analiz ve bilgilendirme. Hızlı çözüm seçenekleri. Teşekkürler

A******* K*******

Arkadaşımızın tavsiyesi üzerine birşey danışmak için aradığımız andan itibaren bize olan ilginiz, nezaketiniz, bölgeniz olmamasına rağmen işin küçüğü büyüğü olmaz diyerek her türlü yanımızda olmanız bizi çok mutlu etti. Küçük bir yatırımda olsa inanın size sonrası için büyük kapılar açtı. Daima görüşeceğiz, minnettarız.

A******* A*******

Tülin hanım gerçekten işinde profesyonel ve insanlara yaklaşımı samimi dürüst ve iş bitirici.iyi ki yolumuz kesişmiş Sevgili Tülin hanım başarıların katlanarak artacak biliyorum Yolun her daim açık olsun Başarılar

M******* A*******

Tülin Hanım SEKTÖREL TECRÜBENİZLE SÜRECİ ÇOK GÜZEL YÖNETTİNİZ, ÇOK MEMNUN KALDIM. TEKRAR GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE

S******* Y*******

Kurumsal ve profesyonel desteğiniz için çok teşekkür ederim.

H******* Ş*******

EMLAK PİYASASINDA EN ÖNEMLİ UNSUR GÜVEN VE İLETİŞİM BECERİSİDİR. SİZ BİZE BUNU SONUNA KADAR YAŞATARAK ÇOK YARDIMCI OLDUNUZ. BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİSİNİZ, TEKRAR TEŞEKKÜRLER.

H******* G*******

Tülin hanım ile sosyal medya postları sayesinde tanışmamızdan sonra kendisinin güler yüzü ve samimiyetine güvenerek mülk sahibi olduk. Süreç yönetimi ve işini takibinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum .

M******* B*******

Tülin hanım mesleğinde başarılı, çok ilgili ve tüm süreçte bize çok yardımcı oldu, her aşamada bilgilendirildik ve dürüstlüğü emlakçı önyargılarımızı kırdı kendisine emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

B******* K*******

Tülin hanımın yaklaşımı , tecrübesi ve insan ilişkileri bizi çok memnun etti. Başarılarının devamını diliyorum.Teşekkürler....

M******* Ş*******

Tülin hanım Çok hızlı, ihtiyacımızı anlayarak, bizi de gerçekten güvende hissettirecek şekilde yol aldık. Sadece mülkün bulunması değil imza tapu tüm süreçlerde sonuna kadar destek oldu. harika bir deneyimdi... Sonsuz teşekkürler....

E******* U*******

Son dönemde, oldukça değişken olan emlak değerleme konusunda desteklerinden dolayı Tülin Hanım'a teşekkür ederim. Sektörel bilgi birikimi zamanında bilgilendirmeyle birleşince güzel bir iş birliği fırsatı doğdu. Önümüzdeki dönemde, tüm emlak yatırımlarında destek alacağım.

A******* G*******

Mesleki bilgi ve tecrübesi, yetkinliği, dürüst ve güler yüzlü iletişimi ile her zaman iletişimde kaldığım ve çalışmaktan/danışmaktan memnuniyet duyduğum bir kişidir Tülin Hanım. Sayesinde hem iyi bir insan tanımış hem de kazançlı yönlendirmelerinden faydalanmış bir yatırımcı olarak kendisine ayrıca teşekkür ederim.

L******* B*******

Tülin hanımın zarif yaklaşım ve yardımlarıyla evimizi kiraladık. Kendisini tanımaktan ve birlikte çalışmaktan dolayı çok mutluyuz.

A******* S*******

Tülin hanım bizlerle cok yakindan ilgilendi. Kar kış demeden gayrimenkulumuzu gormek isteyenlerle tanitti. Iyi niyeti ve buyuk cabasiyla basarili sona ulastik. Kendisine cok teşekkür ederim.

A******* A*******

Tülin hanımı,kısaca özetlemek gerekirse gercekten işini profesyonel şekilde yapan bir emlak danışmanı diyebilirim. Tüm süreci başından sonuna kadar ilgiyle ve titizlilikle yürütüyor. Teşekkürlerimi sunuyorum...

B******* Z*******

Tülin hanım Gerek profesyonellikleri ve titiz çalışmaları, gerekse içten ve nazik kişilikleri ile kendileri bundan sonra ki tüm gayrimenkul işlerimizde arayacağımız ilk danışmanlar olacak.

İ******* G*******

Son derece ilgili ve sonuç getiren bir çalışma oldu. Sürecin her anında güven veren bir yaklaşım gördüm. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım.

Şenol Kaston

Tülin hanım ile yollarımız kesişti ve kendisi bize çok yardımcı oldu. Gerek güler yüzlülüğüyle gerek iş bitiriciliğiyle gerek güvenilirliğiyle çok memnun kaldığımız bir danışmanımız oldu. Bundan sonra ilk arayacağımız kişi olmuştur.

İ******* B*******

Güler yüzlülüğü ile cana yakınlığı ile işe olan inancı ile ve ikna kabiliyetiyle işine olan bağlılığıyla kendisinden son derece memnun kaldım. Yakınlarıma ve çevremdeki eş dostlarıma tavsiye edeceğim tek yetkili kendisidir. Devamındaki satışlarda özellikle kendisiyle çalışmak isterim.

M******* Ç*******

sosyal medya postları sayesinde tanışmamızdan sonra kendisinin güler yüzü ve samimiyetine güvenerek mülk sahibi olduk. Süreç yönetimi ve işini takibinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum .

Ali Alame

Tülin hanım mesleğinde başarılı, çok ilgili ve tüm süreçte bize çok yardımcı oldu, her aşamada bilgilendirildik ve dürüstlüğü emmlakçı önyargılarımızı kırdı kendisine emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Alpaslan Altınbilek

Tülin hanım İletişimi çok yüksek ve anlayışlı birisi. Evimizin satış süürecinde çok yardımcı oldular, teşekkür ediyorum.

H******* K*******

Satın alma anlaşma süreçlerindeki uzlaşmacı rolü ve resmi işlemleri hızlı bir şekilde çözümlemesi sayesinde satışımız çok rahat geçti. Teşekkür ediyoruz

H******* M*******

Satış sürecinde bizim tüm beklentilerimizi dikkatlice dinleyip sürecin sakin, düzenli ve çok sağlıklı işlemesine yardımcı oldu. Kendisine desteği, anlayışı ve takibi için teşekkür ederiz.

S******* E*******

Tülin hanım Çok teşekkür ederim. Sıcak ve yapıcı yaklaşımınız, tüm detaylara hakimiyetiniz, işi sonuca götürme konusunda hız ve beceriniz herşey için tekrar tekrar teşekkürler.

M******* Ö*******

Bir işlemimiz daha ve her zamanki gibi sorunsuz ve profesyonel bir şekilde gerçekleşmiştir.Çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Sevgiyle kalın.

P******* K*******

değerli yardımlarınız, samimiyetiniz, dürüstlüğünüz ve hoşgörünüz için en içten dileklerimle çok teşekkür ederim

N******* G*******

Gerek ev alırken, gerekse kiraya verirken premium bir hizmet aldım.Çok çok memnunum,teşekkür ederim

T******* G*******

GÜLERYÜZÜ, GÜVENİLİRLİĞİ HIZLI İŞ İLERLEMESİ VE HIZLI SONUÇLANDIRMASI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...

M******* Ö*******

Sevgili Remax Ailesi Bizi Tülin hanım ile buluşturduğunuz için teşekkürler.Buluştuğumuz yalnızca işini mükemmel yapan insan değil,aynı zamanda kalite ve güvenle buluştuk. .Ve gördük ki ticareti dürüstçe ve sevgiyle harmanlayıp üst düzeyde bir hizmet alabilmek yalnızca bir olasılıktan ibaret değilmiş.Sevgili Tülin Birant kendimizi ailemizden kişiler ile güven içinde alış veriş yapıyor hissettirdiğiniz ve tüm emekleriniz için teşekkürler. Sevgiler...

M******* A*******

GÜLERYÜZÜ, GÜVENİLİRLİĞİ HIZLI İŞ İLERLEMESİ VE HIZLI SONUÇLANDIRMASI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...

A******* A*******

Güleryüzlü, profesyonel iş disiplini ve tecrüberinden faydalandığım Tülin hanım ile başarılı bir iş ilişkisinde bulunduğumuzu memnuniyetle bildiririm...Teşekkürler...

İ******* G*******

Satmak istediğim gayrimenkul için iletişime geçtiğim andan satış sürecinin tamamlanmasına kadar , deneyimi, titizliği, sürekli geri bildirimi , profesyonel ve pozitif yaklaşımı ile çalışmaktan keyif aldığım harika bir emlak danışmanı, kendisine destekleri için çok teşekkür ederim.

E******* B*******

Tülin Hanım çok başarılı bir danışman bizim ne istediğimizi çok iyi tespit etmiş ve tam istediğimiz gibi bir ev buldu. Her şey için çok teşekkür ederim.

S******* K*******

Çok kibar, yapıcı ve vermiş olduğu tüm sözleri zamanında yerine getirdi. Duruşu ve işine olan bağlılığı bizlerden tam not aldı. Teşekkürler

A******* A*******

Doğru müşteri profili yaparak bana zaman kazandırdığı için Tülin hanımla çalışmaktan çok mutluyum. Çevremizde Tülin hanımdan çok bahsediyoruz. Teşekkürler.

M******* Ç*******

Tülin Hanım, Satmak istediğim gayrimenkul için iletişime geçtiğim andan satış sürecinin tamamlanmasına kadar , deneyimi, titizliği, sürekli geri bildirimi , profesyonel ve pozitif yaklaşımı ile çalışmaktan keyif aldığım harika bir emlak danışmanı, kendisine destekleri için çok teşekkür ederim.

C******* K*******

Tülin hanım tüm işlemler sırasında çok yardımcı oldu.Güvenilir,yüksek motivasyonlu ve sonuç odaklı hizmetlerinden çok memnun kaldım.

E******* B*******

Tülin Hanım Tanıştığımız ilk günden itibaren güleryüzlü sevgi dolu yaklaştı. Birçok daire arayışından sonra istediğimiz evi aldık. Teşekkürler

Ş******* K*******

Başından sonuna çok güzel ve sorunsuz ilerleyen bir süreçti. Her şey için teşekkürler

N******* G*******

Tülin hanım ile senelerdir satın alma-kiralama konusunda destek alıyoruz. Müşteri ilişkileri, istendiğinde ulaşılabilme, istenilen bilgiye kısa sürede dönüş yapma konusunda çok memnunuz. Teşekkürler.

A******* G*******

Çok teşekkür ederim.Dairemi kiralama sürecini son derece etkin yönettiler.

E******* U*******

Samimi ve dürüst bilgiler verildiğinden ötürü kendilerine çok teşekkür ederim. Saygılar

B******* K*******

Yurtdışında olmama rağmen, sanki yanlarındaymışım gibi ,satıcı ile benim aramda bütün iletişimleri sağlayarak bana çok güzel bir yatırım yapmamı sağladı. Tülin hanıma alakalarından dolayı şükranlarimı sunuyorum. Herkesin kesinlikle böyle bir danışmanı olmalı diyorum...

K******* A*******

Kendisi son derece güvenilir, müşterilerin isteklerini ve beklentilerini tereddütsüz yerine getiren bir gayrimenkul danışmanıdır.Birlikte çalıştığımız için çok memnunum.

M******* A*******

Tülin hanım çok ilgili, çok çalışkan, çok dakik bir danışman, ailem ve kendim adına çok teşekkür ederim.Her zaman kendisi ile çalışmak isteriz.

O******* K*******

Tülin Hanım evimin satış sürecini son derece profesyonel bir şekilde yönetmiş ve sonuçlandırmıştır.. Kendisi çok titiz ve konusuna hakim bir gayrimenkul danışmanıdır.Teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

M******* U*******

Tülin Hanım son derece profesyonel desteği ile tüm işlemlerimizde yardımcı olması, dürüst ve samimi yaklaşımı bize güven verdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

M******* Ö*******

Referans vasıtası ile çalışma fırsatı bulduğum Tülin Hanıma çalışma disiplini, özverisi, içtenliği, dürüstlüğü ve zarafeti için en içten teşekkürlerim ve saygılarımla. Çözüm odaklı yaklaşımları, konuyla kendi eviymiş gibi ilgilenmesi, kendisini emlak konusunda yardım isteyen herkese tavsiye etmeme sebep olacaktır. İnsanlığı ve kişiliğiyle güven veren Tülin Hanımın başarılarının artarak devam edeceğine olan inancım sonsuzdur.

E******* E*******

Sevgili Tülin hanım Remax Sonuç bünyesinde gerçekleştirdiğim emlak alım işleminin her aşamasında sağladığınız yoğun destek,olağanüstü ilgi ve itinalı hizmetiniz için çok teşekkür eder,sağlıklı ve başarılı günler dilerim.

A******* G*******

Tülin hanım son derece kibar ,güler yüzlü,sakin,müşterine güven veren bir profesyonel danışman.iş ilişkimizde benim ihtiyaç ve duygularımı çok iyi anladığını ve hep yanımda olduğunu hissettim.Tülin hanımı artık bir dost olarak görüyorum.Çok teşekkürler.

R******* U*******

Tülin hanım sayesinde uzun zamandır ev arama sıkıntısından kurtulduk .Kendisinin hızlı, samimi, her daim yardımcı, iş bitirici tavırları için minnettarım. Sadece bu işlem için değil bundan sonraki emlak danışmanlığımız için de ilk danışacağımız kişi ve dost kazandığımız için çok mutluyuz.

C******* G*******

Gayri menkul ve emlak konusun da Son derece durust ve guvenilir ayni zamanda da konunun tum deyatlarina sahip isini cok ciddi sahiplenip bransinda son derece profesyonel . Karşisindaki kisi ile bireysel iletisim de dogru yonlendirme ve detayli bilgilendirme ile hem çözumcül hemde hizli sonuc odakli calisilmasi son derece rahat ve basarili bir danışman.Bize doğru hizmetleri için teşekkür ederim.

C******* B*******

İyi ki Tülin Hanımı bize tavsiye etmişler, dairemizin satışında zorlanıyorduk, sorunlar yaşıyorduk. Sektör tecrübesi ve genel bilgisiyle bizleri doğru yönlendirerek çok kısa sürede satışı gerçekleştirdiniz. Tekrar çok teşekkür ederiz.

B******* K*******

Profesyonel yaklaşımı zaman yönetimi ve iletişim kapasitesi mükemmel olan Tülin Hanıma aradığımız evi bulduğu için çok teşekkür ederiz...

M******* T*******

Tülin hanım, konusuna ve bölgeye çok hakim olduğu için gayrimenkulümü kısa sürede ve değerinde satarak, danışmanlık görevini layıkı ile yapmıştır.Kendisine çok teşekkür ederim.Tekrar çalışmak umuduyla.

O******* Ç*******

Tülin Hanım Güven veren bir konuşması var. Satış sürecinde de bu güveni boşa çıkarmadı.Çok memnun kaldım.Tekrar ev alacak olursam kendisiyle çalışacağım.Kendisine çok teşekkür ederim.

M******* Ö*******

Tülin hanım güven telkin eden kimliği, mesleki birikimi, iş arkadaşıyla kurduğu uyumu ve güler yüzüyle, müşterisi üzerinde çok olumlu etki yaratan bir profesyonel. Güvenle herkese önereceğim bir emlak danışmanı.

R******* U*******

Tülin Hanım ile iletişime geçtiğimiz ilk andan itibaren çok yardımcı, anlayışlı ve ilgili davrandı.Ev arayışımızda çok fazla emlak danışmanı ile görüştük fakat Tülin hanım gibi bir hizmeti kimseden almadık.İyi ki tanımışız, teşekkürler.

C******* B*******

Tülin hanım a sonsuz güvenimiz vardır. Kendisi ile sürekli birlikte çalışıyoruz.Yine çok hızlı ve profesyonel şekilde bizlere danışmanlık sağladı. Her zaman ve her konuda müşterisini önde tutar ve memnuniyetini sağlar. Çok teşekkür ederiz. Sizinle çalışmak çok büyük bir keyif.

Y******* Ç*******

Tülin hanım işinin gerçekten hakkını veren nadir gayrimenkul danışmanlarından biri olduğu gerçeğiyle yakın zamanda yüzleşmekten mutluluk duyuyorum, profesyonel ve içten yaklaşımıyla bu mesleğe ne kadar yakıştığı da ayrı bir gerçek..

B******* K*******

İnsan iliskileri extra iyi ve sabırlı bir gayrimenkul danışmanı.birlikte çalışmaya devam edeceğimizi umuyorum..

N******* T*******

Bu süreç boyunca bize göstermiş olduğunuz içtenlik, samimiyet ve her konudaki yardımlarınız için çok teşekkür ederiz. Güvenilir, samimi ve hızlı bir süreçti sayenizde. Sizi tanıdığımız için gerçekten çok memnun ve mutluyuz.

A******* G*******

Tülin Hanım bizimle son derece profesyonel bir şekilde çalıştı. Gerek ev gerekse çevre hakkında bizi bilgilendirmesinden son derece memnun kaldık. Güler yüzlü dürüst samimi ve profesyonel yaklaşımı için kendisine bir kez daha teşekkür ederiz...

M******* Ö*******

gerek cana yakınlıgı gerek disiplini her acıdan profosyenel biri oldugunu düşünüyorum. tüm işlerimizi samimiyetl ve titizlikle yürüttü her zaman Tülin hanım'la çalısmayı tercih ederim.

N******* B*******

Tülin Hanım Pandemi döneminde, ev arayışımız için bir yakınımızın tavsiyesi üzerine tanıştığımız ve tüm içtenliği ve samimiyetiyle desteğini aldığımız Tülin Hanım'a çok teşekkür ederiz.

B******* Y*******

Karmaşık durumların söz konusu olduğu dairemin satışını Tülin hanıma verdim.Bölgesinin dışında olmasına rağmen, 1 hafta gibi kısa bir sürede dairemin satışını gerçekleştirdi.Her aşamada tam desteği ile yanımda oldu.Kendisine çok teşekkür ederim. Başarıların daim, kazancın bereketli olsun...

H******* B*******

Tülin hanım ile ilk tanıştığımdan günden itibaren ilgi ve alakasından, titiz, detaycı, profesyonel yaklaşımından çok memnun kaldım. Bundan sonra da emlak sektöründe her zaman kendisini tercih edeceğim. Başarılarının devamını dilerim.

Ş******* Z*******

Tülin Hanım kiralama sürecinde bizlere göstermiş olduğu yakın ilgi, samimi ve güven veren yaklaşımından dolayı çok teşekkür ediyorum.

M******* T*******

Tülin hanım önce yumuşacık, güven veren, anlayışlı sesi ile kalbimizi kazandı. Görüştüğümüzde de bizlere olan ilgisi, konuya hakimiyet ve pratik çözümleri ile kendisine hayran bıraktı. İyi dost, iyi gayrimenkul danışmanı, iyi ki tanıdık sizi..

H******* Ş*******

Tülin hanım İşini dört dörtlük, çok severek yapan bir danışman. Samimiyeti, güler yüzü, en çok da güvenilirliği kendisini tercih etmemizdeki en büyük sebeptir. Onun sayesinde içimize sinen mükemmel bir daire satın aldık. Her şey için çok teşekkür ediyoruz.

M******* Ö*******

Hem güleryüzlü, hem konusunda çok tecrübeli, hem de yüksek iletişim becerisi ile mesleğini mükemmel icra ediyor. Güvenerek herkese sizi önereceğim. Bol kazançlı, başarılı olun. Yüzünüz hep gülsün.

S******* T*******

Tülin hanım çok ilgili bir emlak danışmanı. telefon aramamıza anında cevap vermesi, hizmetteki titizliği ve özeni dikkatimi çekti. Sorumluluk sahibi ve çok çalışkan biri.Bir yıldır satamadığımız dairemizi bir hafta içinde işleme çevirdi . Hızlı, güvenilir, samimi yaklaşımlarıyla tekrar kendisi ile çalışıp, herkese tavsiye edeceğim. Kendisine çok teşekkür ederiz

M******* Ö*******

Tülin hanımla, hali hazırda çalışmalarımız zaten devam ediyor.Buna istinaden memnun kaldığımızdan dolayı tekrar yeni işlemlerde buluştuk.Güler yüzü, sabrı, pozitif enerjisi asla bitmiyor, bitmesinde. Re/max Sonuçu tercih etmemizde kendisinin büyük katkısı var. Çok teşekkürler ....

E******* A*******

Tülin Hanımı rahatlıkla eşe dosta tavsiye ederim. Artık kendisi gayrimenkul danışmanım oldu. İyi ki tanıştım kendisi ile.... Teşekkür ederim...

B******* A*******

lginiz, süratiniz ve güvenilirliğiniz ile sizible tekrar çalışmak temennisiyle çok teşekkür ederiz..

Yükselkoçak

Tülin hanım Son derece güvenilir, yardımsever ve çözüm üreten, insan ilişkilerini mükemmel yöneten bir danışman .Ayrıca ailece sabrına hayran kaldık. Kendisine sonsuz teşekkürler

A******* O*******

Tülin Hanım ile çalışmak bizim işlerimizi fazlasıyla kolaylaştırdı. İşine hakim titiz ve güven verici kişiliğiyle ve çalışma tarzıyla bizi etkiledi. Bundan sonraki gayrimenkul işlerimizde görüşmek dileğiyle.

E******* A*******

Tülin hanım . İhtiyaç belirleme, sorun çözme ve ortak noktada buluşturmayı bu kadar soğukkanlı ve emin adımlarla çözmeyi başardığınız için teşekkür ederiz.

A******* O*******

Tülin hanım birden fazla kere satis konusunda uzmanligindan faydalandim. Her seferinde tam da istedigim sekilde sonuclanmasini sagladi.Kendisine çok teşekkür ederim.

E******* A*******

Tülin Hanım Çok kısa sürede evimizin satışını işeme çevirdi. çok ilgili ve bilgili..her sorumuza cevap almıs olup memnun kaldık, tesekkur ederız emeklerınız ıcın

Tatyana Gerasimenko

Kişilik olarak çok samimi, çok sempatik, işine hakim ve dürüst bir kişilik olarak tanıdım. Tanımış olmaktanda çok memnunum

M******* Ö*******

Tülin hanımın işine olan saygısıyla profesyonel yaklaşımı ile birlikte güvenilirlilik temin etmiştir. Kendisi ile altı yıldır çalışmaktayım.Benim için büyük bir şanstır.

S******* B*******

Tülin hanım ilgi ve alakalı net bilgilendirmesi sayesinde hızlı sonuç aldığım için mutluyum.Teşekkür ederim

E******* S*******

Tülin Hanım Son derece güvenilir, yardımsever ve çözüm üreten, insan ilişkilerini mükemmel yöneten bir kişi.Çok ilgili işinin uzmanı harika bir insan. Kendisine çok teşekkür ediyoruz..

İ******* P*******

Tülin hanım Teşekkürler Gerçekten... Son derece işine bağlı sıkı takip ve azimle sonuca ulaştık. Başarılarının devamını diliyorum...

M******* Ö*******

altı yıldır gayrimenkul danışmanlığımı yapan Tülin hanım ile her zaman çalışmaktan çok mutlu oldum.Kendisine ihtiyaç duyduğum her zaman mülklerim ile ilgilenmektedir.ilgisi ve alakasından dolayı çok memnunum.Çok teşekkürler

Makbule Demirkan

Emlak sektöründe sloganı dürüst ve kaliteli hizmet olan nadir insanlardan Tülin Birant'a teşekkür ediyorum.

K******* G*******

Tülin Hanıma, gayrimenkulü satın alma sürecimizde göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz. En önemlisi saat, gün farkı gözetmeksizin her an telefon ve mesajlarımıza vermiş olduğu cevaplardan dolayı çok teşekkürler.

İ******* K*******

Gayrimenkulümüzün satışı konusunda göstermiş olduğunuz gayret, sabır ve çalışmalarınız için teşekkür ederiz.Bizimle hep temas halinde oldunuz ve bilgilendirme yaptınız.Belirttiğiniz fiyata da satışı gerçekleştirdiniz.Sizinle çalıştığımız için memnunuz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederiz.Başarılarınızın devamını dileriz.

A******* Y*******

Tülin Hanım Çok tatlı, samimi, ilgili, iş bitirici, anlayışlı, detaycı, yardımcı, güleryüzlü. Alternatifsiz kendisi ile çalışmayı düşündüm.yanılmaığımı görmek fazlaca mutlu etti bizi.Darısı kalan dareleriizin satışına.

A******* Z*******

Tülin Hanım, Hem kiracı, hem mülk sahibini koruyan, gözeten bir çalışma anlayışıyla kiralık sürecimizi yönetmiştir. Kendisine değerli çalışmaları için çok teşekkür ediyoruz.

C******* B*******

TÜLİN HANIM, İLK GÜNDEN SON GÜNE KADAR PROFESYONEL BİR YAKLAŞIMLA BİZİ BİLGİLENDİREREK VE DE GÜVENİMİZİ KAZANARAK SATIŞ İŞLEMİNİ YAPTILAR.. KENDİLERİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ

A******* Ü*******

Tülin hanım, güleryüzü, işine olan ilgisi ve alakasıyla ve hakkaniyetli yaklaşımıyla hem işimizi çok hızlı bir şekilde halletti hem de gönlümüzü fethetti. Kendisi ile çalışmaktan büyük mutluluk duyduk.

Taylan Erkiletlioğlu

Tülin Hanım Doğru bir seçim yapmamız için gösterdiğiniz çaba, anlayış ve emeklerinize çok teşekkür ediyoruz, Tanıştığımız andan itibaren gösterdiğiniz samimiyet ile tüm süreçleri çok güzel bir şekilde tamamladık, işleriniz hep rast gitsin

L******* G*******

Tülin Hanım arayışımızı tam olarak anladı ve çok kısa sürede nokta atışı yaparak aradığımız evi buldu. Dostlarımıza önereceğimiz bir danışmanımız oldu, Özverili çalışmanız, gayretiniz, güler yüzünüz ve en önemlisi verdiğiniz güvenle ev arayışımızı en güzel şekilde sonlandırdınız. Yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz.

S******* V*******

Değerli Tülin Hanım Remax Sonuç olarak konut alım sürecimizde gösterdiğiniz profesyonel yaklaşım ve süreci yönetim şeklinizden dolayı teşekkür ediyoruz. İşi kolaylaştırmadaki yaklaşımınızdan ötürü sizlerle çalışmak zevkti. İlginiz için teşekkür ederiz.

Ş******* B*******

Tülin hanım merhaba dairemizin satışında göstermiş olduğunuz üstün gayret ve özverili çaba ve çalışmalarınızdan dolayı size ve tüm Remax Sonuç çalışanlarına teşekkür ederiz. En yakın zaman da görüşmek üzere.

Kadem Arditi

Öncelikle Tülin Hanıma ve Remax Sonuç ofisine çok teşekkür ederim.Dürüstlüğü, samimiyeti ve en önemlisi işine olan disiplini, güvenirliliği ile dairemi çok kısa sürede sattı.Bundan dolayı kendisine sonsuz teşekkür ediyorum..

Oya Sırma

Gerçekten çok teşekkür ediyorum Tülin Hanıma .Son derece işine bağlı sıkı takip ve azimle çok zor olan bir satışın sonucuna ulaştık.Başarılarının devamını diliyorum.

Burak Can Mol

Kiraladığımız ev ile ilgili olarak bize tam destek veren, iş bitiriciliği ve tecrübesi sayesinde tüm içtenliği ve güler yüzlü tutumu ile sunduğu hizmetten dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.Başarılar dileriz.

Levent Beçel

Kartal'daki evimi almaya aracı olan danışmanımız Tülin hanımla aradan yıllar geçmesine rağmen benimle irtibatını kesmemiş, kiralama konusunda da çok hızlı ve etkin bir şekilde sonuç almıştır.HIZ, GÜVEN ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ budur diyorum. Teşekkürler Tülin BİRANT

Ali Murat Usmangil

Tülin hanım sayesinde içinde mülk sahibi oturan bir ev satın aldım. Kendisi ile ilk iletişime geçtiğimiz günden, satış ve sonrasına kadar ev ile ilgili her konuda desteklerini eksik etmeden yanımızda olduğu için kendisine çok teşekkür ederim .Yolunuz açık olsun. Başarılar dilerim.

Serdar Nebioğlu

Tülin hanım, yakın takipçi, ara bulucu, içten, samimi ve iş birlikçi tavrı ile bize yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

Milka Kasavi

Tülin hanım, yapmış olduğu işi çok iyi bir şekilde takip eden, müşterisinin beklentisini doğru bir şekilde belirleyen ve sonuç odaklı çalışan bir yapıya sahip. Evimizin kiraya verilmesi sürecinde hem bilgisi ile bizleri doğru bir şekilde yönlendirmiş olması hem de düzgün bir kiracı bulması sebebiyle kendisine çok teşekkür ederim.

Münip Akalın

Tülin hanım, gerçekten çok profosyenel bir şekilde bizimle birlikte ev kiralamamızda çok yardımcı olmuştur. Çok teşekkür ederiz.

Deniz Mehmet Irak

Tülin hanım, İşini her aşamasında aynı ciddiyet ve itina ile yapan en ince detaylara kadar her ayrıntıyı düşünen ve güven aşılayan güleryüzlü bir gayrimenkul danışmanı arkadaş kendisine teşekkür ediyorum

Ayşe Atanç

Tülin hanım, Sevecen, aktif, empatik, kültürlü, akademik eğitim almış istisnai bir emlak danışmanı. Başarılarının devamı dileğiyle

Sevdiye Artun

Tülin hanım, tanışma fırsatı bulabildiğimiz için çok mutlu olduk. Her aşamada gösterdiği ilgi ve hoşgörü bizleri oldukça memnun etti. İşinde oldukça iyi olduğunu ve oldukça güleryüzlü bir yaklaşım sergilediğini gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

Aydın Arıca

Tülin hanım, le tanıştığım için çok şanslıyım. Hem güleryüzü hem çözüm odaklı yapısı sayesinde içimize sinen evi kolayca bulduk. En önemlisi de insana güven veren yapısı. Her şey için çok teşekkür ederim. Süreçte iyi ki sizinle çalıştık.

Ayşe Aydan Kocaoğlu

dönem itibari ile deforme olmuş bu sektörde Tülin Hanım gibi bir danışmana denk gelmek evimizi güvenilir insanlara kiraya vermemize ve hızlı sonuçlanmasına sebep oldu kendisine teşekkür ederiz.

Durmuş Duran

sizi tanıdığım için çok şanslıyım. İlginiz ve güleryüzünüz ile evimizin kiralama işlemlerinde çok yardımcı oldunuz. Herşey için çok teşekkürler. Daima birlikte çalışmak dileğiyle,

Şeyda Özkan

Tülin hanım, gerçekten fazlasıyla övgüyü hakediyor.İş etiğine fazlasıyla önem veren bir kişilik.Tüm süreçtede bunu gösterdi.Çok tutmayı istediğim evi onun sayesinde tuttum.Sayesinde ev almak temennisiyle.

Tahsin Yıldırım

Tülin hanım, Sektöründe Güvenilir, Profesyonel, Deneyimli ve Güler yüzlü birisi tarafından hizmet almak şahsım adıma çok mutlu etti beni. Her şey için teşekkür ederim Çalışma hayatınızda başarılar dilerim

Gizem Oflaz

Tülin hanım, kıralama hizmetinden cok memnun kaladık. Kendisini herkese tavsiye ediyorum.

Aydın Can Özbilen

Tülin hanım, gerçekten işinde uzman ve gayretli. Kendisine vermiş olduğu hizmet için teşekkür ederim. Kendisi artık benim bundan sonraki gayrimenkul danışmanım.

Gürcan Altınok

TÜLİN HNM;, MÜŞTERİSİNİ MEMNUN EDEN, KİBAR VE ÖZVERİLİ BİR EMLAK DANIŞMANI.EMEĞİ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ...

Zeynep Arzu Öresin

Tülin hanım, ilk karşılaştığımız andan itibaren bize verdiği güven ile, satın aldığımız evin tüm işlemlerinde hep yanımızda oldu Kendisine çok ama çok teşekkür ederiz.

Uğur Yılmaz

Tülin hanım, bizi dinledi ne istediğimizi anladı tek bir daire göstererek kiralama işlemini tamamladık.Dinleyen, anlayan ve doğru çözüm üreten profesyonel bir danışman.sonsuz tesekkürlerimi sunuyorum

Uğur Yılmaz

Tülin hanım, bizi dinledi ne istediğimizi anladı tek bir daire göstererek kiralama işlemini tamamladık.Dinleyen, anlayan ve doğru çözüm üreten profesyonel bir danışman.sonsuz tesekkürlerimi sunuyorum.

Ayşe Atanç

Dairemizi kiralamamızda profesyonel yaklaşımı, Disiplini ve kurumsallığı ile sorunsuz şekilde kiralamamız gerçekleşti. Çalışma hayatında başarılar dileriz

Keti Kaden Arditi

Evimin satılması için Remax İKON ofisinden Tülin hanıma yetki vermiştim, 10 gün gibi kısa bir sürede evimin satılmasını sağladı ve bu süre içerisinde çok özverili çalıştılar. Kendilerine ve Remax İKON ailesine teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Gönül Özaydın

Tülin hanım önce bize aradığımız evi bulmamızda yardımcı oldu. Akabinde kendi dairemizi kiralama yetkisini verdik. Hizmetlerinden çok memnunuz .Çalışma hayatında başarılar dileriz

Serhat Furtuna

Tülin hanım Ekşioğlu Panorama Life projesi yakacık taki dairemin kiralama sürecinde deneyimi, bilgisi ve tecrübesiyle bize çok yardımcı oldu .Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz

Çiğdem Ağaç

Güvenilir, içten, samimi, çalışkan en önemlisi de dürüst .Sizi tanımak çok güzel emeğinize minnettarım.Çalışma hayatınızda başarılar dilerim

Müge Alsan

Yurt disinda yasiyorum. Kiraya vermek istedigim daireyle ilgili olarak her tur isi Tülin Hanim halletti. Son derece titiz, durust ve profesyonel calisiyor. Daha iyisi olamazdi!

Fatih Sami Şahin

Tülin hanim kiralamak istedigim gayrimenkulu cok kisa sure icinde, yasalara uygun ve ciddi bir sekil kiralama konusunda profesyonelce yardimda bulundu. Kendisine ilgi ve yardimlari icin tesekkur ederim..

Zeynep Yedikardeş

Gayrimenkul konusunda ilk akla gelen kurum olduğunuz için sizi seçtim.Bu nedenle güleryüz ve ilgi bizim için çok önemli.İyiki sizi seçmişim.Her zaman tavsiye edebileceğim bir şirketsiniz...

Serdar Yavuz

İzmirden hiç bilmediğimiz İstanbula gidip iki gün içinde aradığımız kiralık daireyi Tülin hanımın profesyonel sunumu ile buldum gözümüzde büyüyen bir konu sevince dönüştü. Ayrıca sadece emlak değil, iyi bir emlak danışmanı edindim. Teşekkürler.

Murat Meriç

Evimizin kiralanması sürecinde Tülin Hanım'ın iş takibinden ve güvenilir tavırlarından çok memnun kaldık.Titiz ve özenli çalışmasından ötürü kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim

Neslihan Özdelice

Tülin hanım Dap Adam Kule deki kiralamamdan Çok memnun kaldım bundan sonra ki çalışmalarımda da kendisi ile çalışmayı düşünüyorum.Son dakikaya kadar yanımda olduğu için çok teşekkür ederim

Sibel Yılmaz

Tülin hanım göstermiş olduğu ilgi alaka ve güleryüz için teşekkür ederim.Çok kısa zamanda işlem bitirdik, hiçbir sorunla karşılaşmadım, Başarılarının devamını dilerim, Teşekkürler.

Mustafa Mert Canlı

ARADIĞIM EVİ BULMAMDA YARDIMCI OLAN TÜLİN HANIMA İLGİSİ, GÜLERYÜZÜ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.EMLAK KONUSUNDA TEKRAR YARDIMA İHTİYAÇ DUYDUĞUMDA KENDİSİNİ ARAYACAĞIMI VE İHTİYACI OLANLARA TAVSİYE EDECEĞİMİ DE BELİRTMEK İSTERİM.

Gülay Haseki

TÜLİN HANIM SON DERECE PROFESYONEL, MÜŞTERİ İSTEKLERİNİ ANLAYIP DEĞERLENDİREN, ÇOK YARDIMCI VE BAŞARILI ÇOK TEŞEKKÜRLER

Dilek Öziş

SAYIN TÜLİN HANIMA İLGİSİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.ÇALIŞMA HAYATINDA BAŞARILAR DİLERİM.

Nurettin Şanal

Çok tecrübeli, başarılı ve seçici olduğunu gördük.Bundan sonra emlak ihtiyacımız olduğunda ilk arıyacağımız kişidir.Mutlaka başkalarına tavsiye edeceğiz

Deniz Süha Küçükaksu

Tülin hanım evimizin kiraya verilmesi için mükemmel, titiz çalışması sonucu istediğimiz gibi bir kiracı ile bizi buluşturdu. teşekkür ederiz

Kutay Kartallıoğlu

Tülin hanım gerek işine verdiği önem gerekse bize verdiği güven ile hiç düşünmeden evi tutmamıza sebep olmuştur. Bundan sonrada herhangi bir ev kiralama ve alım-satım hizmetinde kendisiyle çalışmak isteriz.

Onur Erbek

Tülin hanım, kiracı bulma, seçme konusunda ve zamanı lehime kullanma açısından her zaman güvendiğim ve gelecekte çalışmayı düşündüğüm tek danışmandır. Kendisine çok teşekkür ederim...

İktina Kıvır

Tülin hanım bizimle olması gerekenin çok üzerinde ilgi ve alaka ile ilgilenmiştir. Kendisine ve Remax İkon ekibine teşekkür ederim.

Siamak Rezapour

Tülin hanımı aradığımız ilk dakikadan itibaren ilgisinden, güler yüzünden ve çözüm odaklı yaklaşımından son derece memnun kaldık. Mesai saatleri dışında bile ulaşılabiliyor olması ve samimiyeti bizi çok mutlu etti. Teşekkürler.

Korkut Köseoğlu

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. İlgi, bilgilendirme ve takip çok iyiydi. Ofislerimizi çok kısa sürede işleme çevirdi.Yardımlarınız için teşekkür ederiz.

Olcay Bahar Tortop

Tülin Hanımın inadı, ilgisi ve başarısı için teşekkür ederim.Azimle Kavacıktaki 3 kat ofisi bize kiraya vermeyi başardı.Güleryüzü, tatlı dili karşısında etkilenmemek mümkün değil, samimiyetin ilgin için teşekkürler.Tekrardan görüşmek dileğiyle.

Onur Kuşaksızoğlu

Tülin hanım güleryüzlü, ilgili, işine son derecede konsantreli. Hiç bir sorun yaşamadık. Başarılar diliyorum.

Birkan Duygulu

iş takibi ve iletişim kanalları nı sürekli açık tutması Tülin hanımın sonuca varmasında en büyük etken. Çalışmalarında başarılar dilerim.Ayrıca hızlı hizmet için de teşekkür ederiz.

Hakan Sarıkaya

Hayal ettiğim daireyi bulmamda gösterdiğiniz ilgi, destek, süreç boyunca bilgilendirmeleriniz, vakitli ve hızlı ilerlemesini sağladığınız için çok teşekkür ederim.Sizin danışmanlığınızı tanıdıklarıma tavsiye edeceğim.Başarılarınızın devamını diliyorum

Canan Emekçi

Dürüt ve titiz bir danışman. Dürüstlük önemli çünkü şu ana kadar bu sektörde çok az dürüst danışman tanıdım. Profesyonelliğin yanında kalbinin sesini, bir başka deyişle içgüdülerini dinleyerek iş yapıyor, ki bu da başarı için önemli bir nitelik.Başarılarının kat kat artarak devam etmesini diliyoruz.

Harun Özçakmak

Tülin hanım ile üç çalışmamız oldu.Her üç işinden de çok memnun kaldık.İşini sıkı takip eden seri çalışan sorumluluk duygusu yüksek karşısındaki kişiler üzerinde güven duygusu uyandıran çok düzgün kişilik yapısına sahip bir insan.Başarılarının devamını diliyorum. Dr.harun Özçakmak

Yaşar Meriç Aksoy

Durustuluguyle, guvenilirigiyle, samimiyetiyle ve sektor bilgisiyle her zaman herkesin ihtiyaci olan bir danismandir kendisi.Her turlu sorumuzu dinleyen ve ciddiye alan vizyon sahibi Tülin hanıma basarilar diliyorum.

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.