RE/MAX Education & Certificates

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2021

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.

2023

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Sibel Taşova has 13 Real Estates on its portolio
Total 13 real estates are listed

CUSTOMER REVIEWS

Saadet Banu Diyarbakır

Sibel hn, ile referans aracılığı ile tanıştım. Kavacık ta yer alan Gayrimenkulümün satışında ve her konuda bana destek oldu. Çözüm odaklı, kaliteli, nazik, danışanını koruyan ve danışanın gayrimenkulü için en iyisini yapan danışman. Satış yolculuğumuz da her konuda şeffaf ve net olan sibel hanım'a çok teşekkür ederim. Ailesin'den biri gibi davranan Sibel hanım'ın, hem cinsimin başarılarının devamını dilerim. Ayrıca iyi bir Dost kazandım. Sibel hanıma ve Remax Oksijene teşekkürlerimi sunarım.

Gülbahar Çkıcı

Tuzla Eska Marin sitesinde yer alan portföyü kiralama sürecinde tüm kakı ve emekleri adına, yardımcı oldukları tüm konu ve destekler adına sn Sibel Taşova hanım a ve ekibine çok teşekkür ederim

Şener Emiroğlu

Sibel hn ile ilerlediğimiz satış süresi yolculuğumuz da kendisi karşımıza çıkan tüm olumsuzlukları çözerek en doğru şekilde yönlendirme ile güven aşılayan, samimi, şefaf,çözüm odaklı yaklaşımları ile başarılı bir şekilde bu süreci yönetmiştir. Teşekkür ediyorum.

N******* D*******

Sibel hanım ile referans aracılığı ile tanıştık. Kendisi arayışımız süresince göstermiş olduğu yardımları ve desteklerin'den dolayı ailem ve kendi adıma çok teşekkür ederim. Yolunun her daim başarı odaklı olması dileğimle.

Şaziye Delen

Sibel Hanım'a göstermiş olduğu özverili ve hassas çalışmadan dolayı teşekkür ederim. Başarılar dilerim.

Ali Kuru

mülklerimizin kiralanması hususun da hasas ve güvenilir çalIşma sistemi ile bize yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ediyorum.

M******* O*******

sibel hanım ve gamze hanıma birlikte göstermiş oldukları çalışmadan dolayı teşekkür ederiz. Böyle çalışkan işini seven kişilerin olması gurur verici ekip ruhunu yaşatan iki başarılı kadın yolunuz açık olsun

K******* A*******

Sibel hanım ve Gamze hanım'dan almış olduğumuz profesyonel destek ile hızlı şekilde tapumuzu yaptık.kendilerine uğraşlarından dolayı teşekkürler.başarılar dilerim

G******* G*******

sibel hanım ve gamze hanıma birlikte göstermiş oldukları koordineli çalışmadan dolayı teşekkür ederiz.sektörünüzde böyle çalışkan işini seven kişilerin olması gurur verici ekip ruhunu yaşatan iki başarılı kadın yolunuz açık olsun

Masum Demirörs

Sibel hanım a sunduğu desteklerden dolayı teşekkür ederiz. Faydalı bir yatırım yapmamızda bizlere çok yardımcı oldu…

A******* K*******

Kendisine referans yolu ile eriştim. Bir referans ile araştırmaya başlamıştım ki çevrede kendisi ile ilgili harika yorumlar duymaya başladım. Benim için işinde takip güvende özverili olması idi. Kendisine ulaştım sonuçmu bakış açım değişti. 🙏 Samimi içten ve dobra fikirleri yönlendirmeleri ile harika bir bölgede yaşamaya başladım. Canı gönülden teşekkür ediyorum. Abartmıyorum bundan sonra hem arkadaş hem tek danışmanım. Kendisine komşu olmanın tatlı gururu ile bu yorumu yapıyorum 🎯 işine saygı duyan her inan önemlidir.

Bülent Aybakan

Slm.beykoz bölgesinde arayışına istinaden kendisine ulaştım değerli bilgilerini benimle paylaşıp hol gösterdiği için kendisine teşekkürlerimi sunarım iyi çalışmalar

Mert Hasret

ilgi alakası ve geri dönüşleriyle beni çok memnun etti, başarıların devamını dilerim. Umarım tekrar görüşmek dileğiyle kolay gelsin.

Z******* K*******

Evimin satışı sırasında güleryüzle karşılamalarınız ve göstermiş olduğunuz değerli çalışmalarınız için teşekkür ediyorum. Çalışmalarınızın devamında başarılar diliyorum.

Rüstem Dağdeviren

Danışmanlarımız Sibel ve Gamze Hanıma evi göstermelerinden almamıza kadar geçen süreçteki samimi ve içten yardımlarından,ilgi ve alakalarından dolayı sonsuz teşekkürler

Ebru Sandıkçı

Sevgili Sibel Hanım enerjinizle, sabrınızla, bıkmadan bütün sorulamıza cevap verip sürecin sonuna kadar yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz. Keyifle işin sonunu getirdiğimiz için çok mutluyuz. Başka yerlerde başka projelerde karşılaşmak dileğiyle :)

Nisa Poyraz

Konusuna çok hakim, pozitif iletişim kuran ve en önemlisi güvenilir kişiliği ile işinde çok başarılı bir danışman. Çalışma hayatında başarılarının devamını diliyorum.

Aşkım Tuba Keçili

Destekleriniz ve emekleriniz için tesekkür ederim. Başarılarınız daim olsun

Ahmet Demirdağ

Türkiye'de tanıdığım emlak danişmanlarindan ilk sırada Sibel Taşova gelir. Çok güvenirli, prensipli, ilgi ve alakalı olması dahasi müsterinin dertleri ile dertlenip keder ve mutluluğunu paylaşan karakteriyle bende iz bırakan biri . Sibel Hanim aracılığıyla Beykozda aldığım evi ben yurt dışında olduğum için bütün sorunlarını kendisi can siperhane bir şekilde hal eti . Kendisine sonsuz teşekkür eder Allah herkesi Sibel Hanim gibi bir emlak danışmanı ile karşılaştırsın....

İsa Öztürk

Evimizi satışa çıkardığımızda Sibel hanım ile ilgili yorumları okuyunca amma da abartmışlar demiştim ama bizimle çalışma şeklini görüp sonuç odaklı becerilerini görünce şimdi az bile yazmışlar diye düşünüyorum. Hem satıcı olarak bize.. Hem de alıcı tarafına yaklaşımı.. ikna edici fikirleri.. dürüst ve güvenilir tavrı ile hayranlığımızı kazanmış ve buradan kazandığı hizmet bedeline de helal olsun dedirtmiştir. Tekrar bir gayrimenkul ihtiyacımız olduğunda da kesinlikle tek adresimiz Sibel hanım olacaktır. Herşey için teşekkür eder başarılarınızın

Gül Dilek Schlieker

Büyük bir sabır ve itina ile her saatte bütün soru ve sorunlarımızla ilgilenen Sibel Hanım ile çalıştığımız için çok mutluyuz. Kendisine bizi mutlu hayalimizdeki emlakla sona ulaştırdıpı için müteşekkiriz.

Nurten Akbaş

Yaklaşık bir. 1 seneden buyana uğraşıp farklı danışmanlar ile yol aldığım mülkümün satışında doğru fiyat expertizi ile 3ayda sonuca ulaşan Sibel hanıma teşekkür ederim. Samimi, prensipli duruşu ve iş ahlakı ile ilerlemesi ayrıca takdire şayan.

O******* İ*******

Kızım için mülk arayışımda ki desteği ve bizi kıymetli yönlendirmeleri ile kendimizi güvende hissetmemizi sağladı. Her sorumuz ve arayışımız cevapsız kalmadı. Alış sürecimizi baştan sona kendisini yönetti. Teşekkürler ederiz Sibel kızımıza.

Erdem Kızıl

Sibel hanım gerçekten alanında uzman ve çözüm odaklı biri. Satışa çıkardığımız apartmanımıza kısa sürede alıcı bularak satış işlemini gerçekleştirdi. Kimseyi kırmak istemeyen, adaletli davranan ve gerçekten samimiyetine inanabileceğimiz bir insan. Verdiğiniz hizmetler için teşekkür ederiz

İsmet Aydın

Ümraniye'de almış olduğumuz dairenin danışmanlık ve alım-satım süreçlerinde samimiyeti, hoşgörülü olması ve profesyonel yaklaşımından dolayı Sibel hanıma sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Serap Baloğlu

Sibel Hanim, iş odaklı, insan iliskileri cok kuvvetli, pozitif ve çözüm odakli..bence çok başarili zorlu bir süreç geçirmiş olmamıza rağmen sabrına hayran kaldık. Tekrar emeğinize sağlık

Ayşe Gül Balkal

Sibel Hanım ile daire kiralamak amacıyla iletişime geçtik. Aynı gün içerisinde verdiği danışmanlık ve destek sayesinde istediğimiz gibi bir daireyi tutmuş olduk. Kendisine; profesyonel tavrı ve doğru bilgilendirmesi için teşekkür ederim.

Neslihan Aydınoğlu

Sibel Hn ile işyeri konutumun kiralamasında çalıştık titiz ve güvenilir ve samimi yaklaşımı için çok teşekkür ederiz

Nidanur Çakır

İsini cok iyi yapan gerek bilgilendirmesi, ilişki kalitesi, gerekse bizim isteklerimizi kulak vermesi yönünden mükemmel bir mülk kiralama işlemi gerceklestirdi ikinci kez bizim için..İlgi ve alakasından, hizmet kalitesinden memnun kalmamak mümkün değil. Sadece iş olarak değil "insan kazanmak" olarak yaklaşan o kadar sıcak samimi bir insan ki sadece Sibel Hanım değil benim için tanıdığıma çok mutlu olduğum iyi bir ablada.Hersey için tekrar teşekkür ederiz :)

Dilek Ve Şeyda Taşçılar

Sibel hn ile iş vesileyle tanıştık ve süreç bizi dostane bir ilişkiye götürdü. Sıcak, samimi, sabırlı ve titiz yaklaşımı kendimizi güvende hissettirdi. İş hayatında profesyonel olup, insan ilişkilerinde içtenliği yakalamak zordur ve biz Sibel hn ile ilişkimizde ikisini de yaşadık. Verdiği emek için çok teşekkür ederiz.

Didem Balık Özbilen

Sibel Hanım ile kiralalık ev bulmak amacıyla buluştuk . Tanıttığı evi anlatışı, ev hakkındaki verdiği ayrıntılar kendisinin çok tecrübeli ollduğunu gösteriyor.Aynı zamanda çok kaliteli ve sıcak biri.

Gönül Kaya

Sibel Hanım samimi ve sıcak yaklaşımınızdan çok memnun kaldım ilgi ve alakanıza teşekkür ederim. Sizin gibi profesyonel biriyle tanıştığım çok memnunum.

Murat Gülenç

Evimizin satış aşamasında, yapıcı ve yardımcı yaklaşımından dolayı çok memnunum. İleride de bir emlak satışı ya da alışında tekrar çalışmak isterim.

Işıl Gülenç

Evimizin gerek müşteriye sunumu, gerek satış aşamasında, iletişim şekli, samimiyeti, güler yüzlü olması ve bunların yanında prensipli olmasından dolayı Sibel hnm a çok teşekkür ederim. Tekrar görüşmek dileğiyle..

Süheyla Ulusoy

Evimizin satışı aşamasında sizinle çalışmak çok güzeldi. Bizim evimizi pazarlarken ki çabalarınız, inancınız, bize sizi seçmekle ne kadar doğru bir karar verdiğimizi gösterdi. Bizi doğru şekilde yönlendirdiniz. Samimiyetiniz ve içtenliğiniz, sizi ailemizden biri gibi görmemizi sağladı. Bu yolculukta yanımızda olduğunuz için çok teşekkür ederiz.

Duygu Koç

Sibel hanım ev alım sürecimizin ilk gününden itibaren çok yardımcı, çözüm odaklı ve ufak bir sorun olsa dahi sonuna kadar araştırıp bize dönüş sağlayarak tamamlamamıza yardımcı olmuştur. Pozitif yaklaşımı, her zaman ulaşabilirliği ve üst düzey yardımları için kendisine çok teşekkür ederiz.

Metin Ursavaş

sibel taşova hanımdan aldığım emlak danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldım. evimizin satış süreci boyunca sibel hanımın gösterdiği profesyonel yaklaşım ve yakınlık kendimizi güvende hissetmemizi ve sürecin sorunsuz işlemesini sağladı. kendisine ve ekip arkadaşlarına ailem ve kendi adıma teşekkür ederim.

Mustafa Şişli

Sibel Taşova Hanım aracılığıyla yaptığımız kiralama işleminde beklentimizin ötesinde bir servis hizmeti ile karşılaştık. Tüm sürecin yönetilmesi kısmında verdiği destekten dolayı çok memnunuz. Sibel Hanım başta olmak üzere, ofis koordinatörü Elif Hanım ve diğer ofis çalışanlarının ilgi ve alakası bizi daha yerleşmeden evimizde hissettirdi.

Özdemir Soğukdağ

Kendisi ile çalışma fırsatı bulduğumuz için çok mutluyuz ve şaşkınız. Ailemiz olarak bilinçaltımızdaki "emlakçı" algısını tamamen yıkan ilk emlak danışmanı olma ünvanını aldılar :) ihtiyacımız olan tüm bilgi ve hizmeti hızlı ve profesyonel bir şekilde alabilmiş olmaktan mutluyuz. Kendisine teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.