Yaptıkları yapacaklarının teminatıdır.
Güven
Tecrübe
Hızlı işlem

Savaş Cansızoğlu 1972 Trabzon-Of doğumlu, evli ve 4 çocuk babasıdır..

Öğrenim hayatı;

İLHAMİ AHMET ÖRNEKAL İLK ÖĞRETİM OKULU

KADIKÖY ANADOLU LİSESİ

İNGİLTERE-AMERICAN UNIVERSITY BUSSINESS ADMINISTRATION and ECONOMICS-LİSANS

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİNDE OKUL DÖNEMİ STAJ ve İNGİLTEREYE DÖNÜŞ

Yurt dışı eğitim hayatını tamamlamış ve 5 senenin ardından yurda dönmüştür.

Profesyonel hayatında yıllarca gayrimenkul sektörünü yakından takip etmiş, sektör içinde bulunmuş ve sayısız tecrübeye sahip olmuştur. Gerek kendi içinde bulunduğu gerekse etki cevresinin projelerinde proje geliştirme, başlangıç, proje kapama, kiralama veya satış aşamalarında ciddi tecrübeleri olmuştur. Hali hazırda bu projelerde zaman zaman kiralama alım ve satım gerçekleştirmektedir. Kat karşılığı müteahitlik işlerinde, emsal hasaplamaları, maliyet hesaplamaları, proje takibi ve zamanlama, ticari kiralama, arsa ve dükkan alım-satım konularında ciddi tecrübeler edinmiştir.

Bu tecrübelerden kaynaklanan ve gayrimenkulle ilgilenmenin verdiği keyfi, profesyonel bir boyuta taşımaya karar vermiş ve 2016 yılında sektörün en başarılı ve kurumsal firması Remax bünyesinde Remax Yıldız ofisi ile yollarını birleştirme kararı almıştır.

Daha fazlası...

Area of Expertise

Feneryolu Mah. / Kadıköy Fenerbahçe Mah. / Kadıköy Caddebostan Mah. / Kadıköy Göztepe Mah. / Kadıköy Erenköy Mah. / Kadıköy

Expertise Areas

Factory and Production Facility House Land Logistic Plaza / Office Residence Store/Shop

Languages

Turkish, English

RE/MAX Education & Certificates

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2017

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2018

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar. Bu eğitim, katılan RE/MAX'linin eğitim sonunda değişen zorlu piyasaları yönetebilmesini ve başarı elde edebilmesini hedefler.

2019

Bu eğitimin katılımcısına her yeni yılda tüketici davranışlarını ve öngörülerini doğru yorumlamayı, daha doğru hizmet vermeyi hedefler.

2021

Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
Savaş Cansızoğlu has 17 Real Estates on its portolio
Total 17 real estates are listed

CUSTOMER REVIEWS

S******* İ*******

Sevgili meslektaşım ; Güler yüzlü , cana yakın ,samimi ve takipçi kişiliğinle Nice satışlara (birlikte :-) ) imza atmanı temenni ederim.

Ali Daghan

güler yüzlü işinde uzman yardımcı ve hızlı teşekkür ederiz şirket olarak kendisine

T******* Ö*******

Ev arayışımız süresince Savaş bey inanılmaz yardımcı oldu. Evimizi bulduk her şey için çok teşekkür ederim.Ev arayan tüm yakınlarımı kendisine yönlendireceğim.

Metin Karadağ

Savaş beyden hızlısı mezarda. Tercih edilecek tek insan kendisi bu sektörde başarılarının devamını diliyorum…

Murat Oguzsimsaroglu

Son derece bilgili, insanlari taniyan, bilincli ve her iki tarafin da haklarini koruyan örnek bir emlak uzmani

Ali Kıral

Gerek alım-satım, gerekse kiralama konusunda bilgisine ve deneyimine kefil olabileceğim bir danışman. Yerinde yönlendirmelerle bize çok yardımcı oldu. Teşekkürler Savaş bey.

Suat Arslan

Gerçekten bu işin profesyoneli.alim satım konusunda cok iyi güvenilir ve kaliteli bi hizmet sunuyolar.güvenebileceğiniz bir kişi savaş bey.

Bekir Yılmaz

Savaş beyle tanıştığımız gündem beri tüm gayrimenkul işlerimizde bize inanılmaz destek verdi. İşlerimizi güvenli elllere vermek bizim için önemliydi savaş bey bize o güveni ve özveriyi gösterdi, emeğine sağlık .

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.