Area of Expertise

Bahçelievler Mah. / Üsküdar Beylerbeyi Mah. / Üsküdar Çengelköy Mah. / Üsküdar Kandilli Mah. / Üsküdar Küçüksu Mah. / Üsküdar

Expertise Areas

Factory and Production Facility House Land Logistic Luxury Real Estate Mall Plaza / Office Residence Store/Shop Tourism Facility

Languages

Turkish, English

RE/MAX Education & Certificates

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2017

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.

2023

RE/MAX'in Brokerlık hakkında temel bilgileri aktardığı Broker eğitimidir. RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar. Bu program ile yeni Gayrimenkul Danışmanlarına Tüm Süreçleri Öğretebilmek, Yol Gösterebilmek ve İş Alışkanlığı Kazanmalarını Sağlamak hedeflenir. Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir. Bu eğitim Broker'ın ofisini geliştirmesini, öncü olmasını ve ofisinin performans yönetimini başarılı bir şekilde yapabilmesini ve artırmasını hedefler.
Benan Cevher has 21 Real Estates on its portolio
Total 21 real estates are listed

CUSTOMER REVIEWS

A******* A*******

Merhaba Merve Hanım gibi bir çalışanınız olduğu için çok minnettarım, Merve Hanım başarılı güzel ve sıkılmadan anlamadığım konularda tekrardan anlatıp yardım ettiği için teşekkür ederim. Bu zor süreçlerde ev bulmamıza ve kiralamamızda Merve Hanım çok yardımcı oldu tekrardan teşekkür ederim.

Dilşad Dalgıç

Benan Bey'e gerek eski kiracımız ile yolları ayırma sürecinde, gerekse evimizin tekrar kiralanması sürecindeki desteği, emeği ve ilgisi için çok teşekkür ederiz.

Selimcan Dalgıç

Kuzguncuk'ta bulunan apartman dairemizin kiralanması sürecinde uzmanlığı ve yardımlarından çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Devrim Aktaş

Benan Bey'e Ferah mahallesinde satınaldığımız dairenin tüm süreçlerinide gösterdiğiilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederiz. Kendisinin güleryüzlü oluşu ve sektör bilgisi bu yatırımı yapmamızda çok etkili oldu..

Kaan

Çamlıcada bulunan, uzun zamandır satılık olan evimizi Benan Bey ile tanıştıktan sonra kendisinin çok kısa bir zamanda farklı müşteriler getirerek kendi eviymiş gibi ilgilenmesi, bilgilendirmesi ve sonuç olarak satmış olması, kalitenin asla tesadüf olmadığının bir simgesidir. Kendisine teşekkürü bir borç bilir, iş hayatında başarılar dileriz...

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.