'Mülkünüz İçin Profesyonel Destek, Güven, Samimiyet'
Merve Karakaş hakkında,
Ortaokul ve Lise Eğitimini Fenerbahçe Anadolu Lisesinde tamamlayan Merve KARAKAŞ, A.Ö. Halkla İlişkiler Fakültesi mezunudur.
Tekstilbank, Tacirler Menkul Değerler gibi önde gelen kurumsal firmalarda, Bireysel Müşteri Hizmetleri yetkilisi pozisyonlarında görev almıştır.
Kariyerine daha sonra Sigorta sektörünün lideri Allianz Sigorta A.Ş. işbirliği ile Sigorta Acenteliği almıştır.
Son olarak Gayrimenkul Yatırım, Yönetim ve Danışmanlık sektöründe kariyerine devam etme kararı almış olup; Markalaşmış Kurumsal Kimliği, Başarısı ve Yaygın Network Ağı'nın öncü lideri Re/max Türkiye'yi tercih ederek sektörde yerini almıştır. Halen, Profesyonel Gayrimenkul Uzmanı kimliği ile RE/MAXCITY'de iş ortaklığı devam etmektedir.

Unutmayın; Gayrimenkul de Hisse Senedi, Döviz, Altın gibi bir yatırım Enstrümanıdır.
Daha fazlası...

RE/MAX Education & Certificates

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2018

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.

2019

RE/MAX sistemine dahil edilen gayrimenkullerin en doğru fiyat ile alınmasının yetkinliğini sağlar.
Merve Karakaş has 5 Real Estates on its portolio
Total 5 real estates are listed

CUSTOMER REVIEWS

Engin Arsuman

Merve hanım'a hoşgörülü ve çözüm odaklı olduğu için teşekkür ederiz.

Seda Seven

Çözüm odaklı oluşu ve güleryüzlü yaklaşımı için kendisine teşekkür ederiz.

Vet.hek.dr.ismail Barış Bayar

Merve Hanım'a ilgisi ve alakası için teşekkür ederim.

Melek Özel

Merve Hanım ile uzun zamandır çalışmaktayız, her zaman güleryüzünü,yardımlarını aynı çizgide korumuştur. Kendisinden her konuda memnuniyetimizi bildirmek isterim.

Ayşin Öztürk

Merve hanım'a yardımları için teşekkür ederim.

Meryem Uyar

Keyifli ve güzel bir ev kiralamamıza yardımcı olduğu için Merve hanım'a teşekkür ederiz.

Serap Yavuz

İlgi ve iletişiminden son derece mennun kaldık.Teşekkür ederiz.

A.samet Güneş

Merve hanım, Profesyonel olarak tüm süreci bizlerin de memnun olacağı şekilde yönetmiştir. Destekleriniz için çok teşekkürler.

Kemal Özdemir

Aldığım hizmetten çok ama çok memnun kaldım. İlgisi, alakası, hızlı düşünme kabiliyeti süperdi. Başarılarının devamını dilerim.

Emre Güner

Merve hanım ev kiralama sürecinde bize çok yardımcı oldu. Aldığımız hizmetten fazlasıyla memnun kaldık.Kendisine teşekkür eder, ilerleyen zamanlarda ihtiyaç doğrultusunda tabiki yine tercihimiz Merve hanım olucak.

İsmail Ecevit Kalay

Merve hanım'ın, naif, sakin yapısı, hem mülk sahibini hem de biz müşterilerin talebini ortada buluşturması çok profesyonel'ceydi. Kendisine teşekkür ederiz.

Latif Kenç

Ender bulunan güvenilirlik ve profesyonellik..Emeği, yaklaşımı için tekrar teşekkür ederiz.

Ecz.semra Dinçer

Çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ederiz.

Erdem Topçu

Merve hanım'dan, Profesyonel bir hizmet aldık. Kendisine ilgi ve alakası için teşekkürlerimizi sunarız.

Fahriye İskender

Merve'ciğim ile yaptığım çalışma sonucu kendisinin bu sektörde bilgili, donanımlı ve de güvenle çalışılabilecek bir profesyonel olduğunu bire bir yaşadım ve gördüm. Başarının devamını diliyorum Merve, ciğim..

Hasan Sönmez

Merve Karakaş hanımefendi, gerçekten bizlerle çok ilgilendi, çok memnun kaldık. İleriye dönük Gayrimenkul işlerimizde tercihimiz tabiki yine Merve hanım olucak..Tanıdıklarıma ise ayrıca tavsiye edeceğim. Re/max City ailesine ve Merve hanım'a çok teşekkür ederim.

Levent Palaz

Merve hanım, gayet güleryüzlü ve yardımcıydı. Kendisinden çok memnun kaldık.

Burak Filik

Merve hanım'dan çok memnun kaldık. Hızlı ve güvenilir bir çözüm ortaklığı oldu.

Volkan Durmaz

Merve hanım işini layıkıyla yapan bir danışman.Kiralama sürecini başınsan sonuna kadar desteğini her zaman hissettim.Kendisine müşteri odaklı yaklaşımı nedeniyle çok teşekkür ederim.

Dr.yeşer Dorman

Yardımsever, içten, desteği ve tavırları içim minnettarım.

Av.hazal Özkan

Kendisinden ve çalışma sisteminden çok memnun kaldık. Teşekkürler..

Canan Binal Yılmaz

İlgisi, güler yüzü için Merve hanım'a teşekkürlerimizi sunarız. Profesyonelliği kurumsal markaya çok yakışmış. Başarılarınız daim olsun.

Esra Ronabar

Güzel insan Merve hanım..Bilginiz, emeğiniz için çok teşekkür ederiz, sizi tanıdığımız için mutluyuz, .Aldığımız hizmetten ve gördüğümüz ilgiden çok memnun kaldık. Artık devamlı kendisiyle çalışacağız.hep bizimle olun, sevgiyle kalın...

Benal Tairi

Her şey doğru zamanda, doğru iletişim, doğru bilgilendirme, oldukça keyifli bir sonuç oldu. Mesleki bilgi ve tecrübesi, insani yaklaşımı için teşekkürler..

Oktay Karaman

Dükkan için almış olduğumuz hizmet sürecinden çok memnun kaldık, gayet profesyonel, kurumsal, kaliteli ve verimli bir hizmet aldık.Merve hanım'a ve Re/max City ailesine profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Can Doğan

Merve hanım'la yeni tanıştık.Bize vermiş olduğu güvenle, dükkanımızı teslim ettik.İşine ve müşterilere olan saygısı ve hepsinden öte çözüm odaklı çalışması bizleri gayet memnun etmiştir.Bu işin hakkını veriyorsunuz.. Yolunuz açık olsun daha nice güzel hayirli işlerimiz olsun .

Onat Güneş

Merve Hanım'a denk gelmiş olmam benim için şanstı.İşini titiz yapan, güven veren, adil ve net yapısı Gayrimenkul mesleğine güvensizliğimi tam tersine çevirdi.Kendisine teşekkür ederim.

Sevilay Karakaş

Kendisine emanet ettiğim mülkümüzü, kendi mülkü gibi sorumluluk bilinciyle ilgili ve gayet seçici hareket ederek, kısa sürede kiraladı.Gösterdiği ilgi ve özene teşekkür ederim.Başarıların daim olsun.

Murat Altunel

Her türlü konuda yardımcı olmaya çalışan, özverili ve titiz bir hanım.Herkese tavsiye edeceğim.Kendilerine teşekkür ederiz.

Murat Bezci

Sevgili Merve, her iki tarafın çıkarlarını gözeterek süreci profesyonelce yönetip sonlandırdı.Başarılarının devamını dilerim.

Burcu Kabaş

Merve hanım, ofis arayışımızı çok hızlı bir şekilde çözdü.Gerekli ilgi ve özeni sağladığı gibi tüm sorularımıza da yanıt aldık.Hizmetinden çok memnun kaldık.Çok teşekkür ederiz kendisine.

Buket Kobaş

Kardeşim ve ben, daha önce Merve hanım'la çalışmış ve çok memnun kalmış arkadaşımız olan ve Ayşenur'un referansı ile ulaştık.Arayışımıza hemen çözüm buldu.İşinde özenli, titiz ve güven veren yapısı bizim yer konusunda çabuk karar vermemizde etkili olmuştur.Destekleri için teşekkür ederiz.

Begüm Kuru

Disiplinli ve başarılı....çok kısa sürede işleme dönüştü dairem.Kendisine teşekkür ediyorum.

Gurur Dayanık

Merve hanım, tecrübesinden kaynaklı özgüvenle süreç içersinde bize çok ilgili, destek ve de takipçi idi.Teşekkür ederiz.

Melike Eskici

Merve hanım, içten, samimi ve güvenilir hizmetiyle bizleri fethetti.Teşekkür ederiz kendisine..

Yasin Açıkgöz

İlgisi, alakası ve güler yüzü için teşekkür ederiz Merve hanım'a...

Ayşenur Açıkgöz

Merve hanım, süreç içersinde bizimle gayet ilgili ve güleryüzlüydü.Kensine teşekkür ederiz.

Murat Yaman

İlgili, işini düzgün yapan bir kişi.Teşekkür ederiz kendisine..

Mahmut Kemal Arslan

İşini iyi bilen, ilgili ve çok pozitif bir bayan..Kendilerine teşekkür ederiz.

Serap Yavuz

Merve hanımdan çok memnun kaldım.Kiralanma süresince herşeyi çok yakından takip edip, her konuda yardımcı oldu kendileri...

Kubilay Erenler

Ev sahibi ile sağlanan kontakt ve oluşturulan köprü sayesinde isteklerimizin hemen hemen hepsi yapıldı.Katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Engin Musul

Güler yüzlü, samimi, danışmanlık hizmetinde başarılı. Çalışmalarınızda nice başarılar dilerim.

Mahan Ersühel

Güler yüzüyle, samimiyetiyle bizlere danışmanlık hizmeti veren Merve hanım, her zaman gözümüzü kapatıp anahtarı teslim edebileceğimiz bir kişidir. Memnuniyetimizi her seferinde kendisine ifade ettiğimiz gibi, Remax City ailesine de teşekkür ederiz..

Faruk Ersühel

Sn. Merve hanımın çalışkanlığı, işine bağlılığı, samimi ve konuşkanlığı ile kendisinden son derece memnunuz. Kendisine başarılarının devamını temenni ederim.

Mustafa Demir

İlgisi, alakası ve güler yüzü için çok teşekkür ederim.

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.