'Sattığım Gayrimenkuller, Satacaklarımın Garantisidir.'1961 Kütahya Doğumlu olup, aslen Eskişehirliyim. Evli ve bir kız çocuk annesiyim. Üsküdar Kandilli Kız Lisesini bitirdikten sonra, 1981 yılında Koray Yatırım Holding ile başladığım iş hayatıma, İstanbulun Silivri ilçesindeki en gözde Sitelerinden Marmara Uyum Kent, Evren-I Sitesi, Doğa Evleri, Merkez Muhasebe Müdürlüğünde görevimi tamamladıktan sonra İnşaat Sektörünün devamı olan Gayrimenkul Satış ve Yatırım Uzmanlığı konusunda önde gelen markalardan RE/MAX ile tanıştım. 2004 yılında Kızıltoprak RE/MAX Ant ofisinde başladım. Şimdi Uzmanlık Alanım olan Erenköy Bağdat Caddesi RE/MAX Sonuç Ofisinde aynı heyecan ve keyifle işime devam ediyorum. Aldığım Eğitimler ve ödüller başarı kaynağım olup, "Sattığım Gayrimenkuller, Satacaklarımın Garantisidir." Saygılarımla ... Figen YOLAGELDİLİ

RE/MAX Education & Certificates

2015

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2017

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2019

Bu eğitimin katılımcısına her yeni yılda tüketici davranışlarını ve öngörülerini doğru yorumlamayı, daha doğru hizmet vermeyi hedefler.
Figen Yolageldili has 3 Real Estates on its portolio
Total 3 real estates are listed

CUSTOMER REVIEWS

Aslı Aktan

RE/MAX Sonuç Figen Hanım'ı ile tanışmamız, çalışmamız, iletişimimiz eksiksiz süper ve tatmin ediciydi. Danışanlarına, müşterilerine yaklaşımı, gayrimenkuller ve yatırımlar hakkındaki bilgisi tam anlamıyla mükemmel. Suadiye'deki evimizin satış hazırlıkları, satış politikası ve baştan sona danışanlarının yanında olması çok başarılı ve güven verici. Yine emlak arayışımız sırasında satın alma sırasında Figen Hanım'ı tercih etmemizin ne kadar bizi yanıltmadığını defalarca anladık. Danışanları ile kurduğu iletişim, güven, güler yüz. sabır, bilgi paha biçilemez. Teşekkürler.

Ayşenur Yıldırım

Çok teşekkür ederiz.

Oya Şanver

Çok çok memnunum Figen hanım ' a çok teşekkürler.

Hakan Güzelkent

Tanışmamızdan başlayarak evi kiralayana kadar göstermiş olduğu ilgi ve samimiyet için Figen hanıma sonsuz teşekkürler.

Suna Yasakçı

Figen Hanım , yumuşak uslubu , sabrı , azi ile herkese önerebileceğim biri. Emekleri için teşekkürler.

Halil Hoşgör

Figen Hanım sürecin başından sonuna kadar açık ve doğru şekilde bilgi verdi. Güven sayesinde işlemi gönül rahatlıgı ile yaptım.

Özlem Türkmenoğlu

Figen Hanım herzaman çok ilgili, çözüm odaklı ve müşteriyi çok dogru yönlendiriyor. Kendisi ile çalışmaktan çok memnunum. İhtiyacı olan herkeze öneriyorum.

Sinan Benzonana

Baştan sona mükemmel bir iletişim ve servis verildi çok teşekkür ederiz. Tüm emlak işlerimizde tekrar gelecegimiz bir adresimiz var artık.

Fırat Yemeniciler

Gerek daireyi alırken gerekse kiralarken Figen hanım'ın titiz ve özverili çalışmasından çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Cansen Baksay

Figen Hanım bizim için en büyük şans oldu. Onu nezaketi zerafeti ve iletişim kabiliyeti ile günümüzde yeni evimizde güzelleşti , yuva oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz. İyi' ki sizinle karşılaştık.Sevgi ve saygılarımızla .( bir günde ev kiralayan biz ): )

Hakan Ünsalan

Son derece başarılı ve iyi bir hizmet aldım. Çok teşekkür ederim.

Metin Aksoy

Figen hanımdan çok memnun kaldım. Daima çalışmak isterim.

Oya Sanver

Figen hanım pozitif, güleryüzlü, profesyonel tavrı ile bize mükemmel bir servis verdi. Çok memnun kaldık.

Tuğrul Kaynak

Gayet hızlı, güleryüzlü bir hizmet aldım.

Özlem Özbay

Figen hanım benimle mükemmel bir şekilde ilgilendi.Çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim.

Pınar Ulakçı

Figen Hanım ' a bu süreçte çok yardımcı olduğu için minnettarım. Hayalimdeki daireyi tuttum sayesinde . Çok teşekkür ederim.

Kenan Özkan

Figen Hanımla çalışmaktan çok memnun kaldık.Çok güleryüzlüydü ve bize çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Adil Selçuk Balkaya

Müşteri ilişkimi, dostluk ilişkisine çeviren Figen Yolageldili hanım' a teşekkür ederim.

Dilek Y. Tatoğlu

Evimin satışı sürecinde tüm nezaketi ve anlayışı ile bu süreci benim için kolaylaştıran ve gayet tatmin edici bir sonuç alan Sn Figen YolaGeldili nezdinde sizlere teşekkürü borç bilirim. Saygılarımla...

Ece Emre Onart

Kasım 20' de acil bir arayışta olduğumuz Erenköy civarındaki evi daha kendisiyle yüz yüze gelmeden telefonla irtibata geçip yardım istediğimde ; istediğim evi, yeri, taleplerimi anlayan, ilk gösterdiği evde beğendiğimizi söylememiz üzere irtibata geçerek hemen netleştiren, yardımlarını esirgemeyen Sn.Figen Yolageldili hanımefendiye teşekkürü borç biliriz.Bu Özellikle pandemi sürecinde gösterdiği yardım, akabinde talepleri de bizi memnun etmiş olup, kendimiz ve ailemiz içinde her zaman tavsiyemiz Sn. Figen Yolageldili olacaktır.

Suat Yiğitoğlu

Figen hanımın güven verici iletişimi, konulara hakimiyeti ve samimi tavırlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Fitnat Akgül

İyiki Figen Yolageldili ile 4. kiralama işlemi yapıldı ve iyi olarak memnun oldum.

Aliye Tuba Müceldili

Şimdiye kadar çalıştığım en iyi emlak danışmanı. Çok dakik, düzenli, çalışkan, sözüne güvenilir. Herşey için çok ama çok teşekkür ederim.

İpek Oktay

Danışmanın yaklaşımı ve verdiği hizmet bizi oldukça tatmin etti. Tavsiye edebilirim.

Halit Ferhan Baran

Sayın Remax yöneticilerine, Yoğurtçupark Caddesindeki dairemin satışı hususunda, Sn. Figen Yolageldili ile Mart ayında anlaşma imzaladık. Hemen akabinde patlayan salgına rağmen evimize müşteri arayışını hiç aksatmadı. Zor günlerin ardından arzuladığımız fiyatın üstünden satış işlemimiz sağlıklı koşullarda gerçekleşti. Figen Hanım ile çalıştığımız için çok mutlu ve şanslıyız. Meslekteki donanımı, nezaketi, hoşgörüsü ile sadece bizlerin değil evimizi satın alan Saygıdeğer Ankaralı aileninde takdirini kazandı. Teşekkür ederiz.

Ali Hakan Gümüş

Sayın Figen Yolageldili'nin kiralama süreci içinde yaptığı destekler ve yapıcı çalışmaları için çok teşekkür ederim.

Merve Demirsoy

Gayrimenkul danışmanımızdan oldukça memnun ve mutlu kaldık, . Gayrimenkul ihtiyacı olan tüm yakınlarımıza büyük bir güven ile sizi önermek isteriz. Tüm emekleriniz için teşekkür ederiz.

Ömre Özdemir Sözer

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık.Figen hanıma süreç boyunca gösterdiği ilgi, alaka ve anlayış için çok teşekkür eder, tekrar çalışmayı dileriz.

Reyhan Öztürk

İçinden geçtiğimiz bu kötü ekonomik koşullarda dahi en uygun adayı bulmak için yoğun bir çaba sarfedildi. İyi niyet ve çok yoğun emek verilerek yapılan çalışmanın sonucunda içimin rahat ettiği kiracıyı buldu.Çok teşekkür ederim.

Suat Bölükbaşı

Figen Hanımın danışmanlığından çok memnun kaldık. Emekleri için kendisine çok teşekkür ederiz.

Nilgün Hikmet Karataşlı

Figen hanım sakin ve huzur verici tutumuyla hiç problemsiz bir süreci yönetti. Çok memnun ayrıldık. Kendisine teşekkür ediyorum.

Nilgün Ümlü

İlk defa ev kiralamak durumunda kaldım. Ve iyi ki, Figen Hanımla karşılaştım.Güven verici tutumu ile insanları ikna kabiliyeti mükemmel. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Recai Tanıtkan

40 yıldır emlak sektöründeyim. Tanıtkan'ın sahibiyim. Figen Hanım mükemmel bir hanımefendi.İşini ahlaklı ve güzel yapıyor. Kendisine ve size çok teşekkür ederim.

Hüsnü Sakin Koç

Başarılarınızın devamıyla, yüzünüzden gülücüklerinizin hiç eksik olmamasını dilerim. Teşekkürler Sn. Figen Yolgeldili .

Erdem Can

Figen Hanımın göstermiş olduğu tüm ilgi ve alakadan çok memnun kaldım. Çok teşekkür eder, başarılar dilerim .

Şeyda Çalışkan

Figen Hanım bizleri huzur ve keyifle oturacağımız bir yuva sahibi yaptı.Son derece profesyonel, donanımlı, tüm detaylara hakim, nazik, güler yüzlü bir danışmanla çalışma konforunu yaşadık. Teşekkür ederiz.

Nazlı Berna Aktuvar

Figen Hanımın nezaketi, samimiyeti ve verdiği güven için kendisine çok teşekkür ederiz.Takip eden olası işlemlerimiz için kesinlikle kendisi ile görüşeceğiz ve çevremize tavsiye edeceğiz.

Hüsniye Sezgen

Sayın Figen Yolageldili ile tanıştığımız ve birlikte çalıştığımız için çok mutlu olduk.Güven duyarak işlem yaptığımız için başka çalışmalarda tekrar görüşmeyi çok isteriz. Kendisine çok teşekkür eder, başarılar dileriz.

Binnur Zaimler

Sayın Yetkili, Figen Yolageldili, Erenköy’deki evimin satışı sürecini emlak danışmanı olarak başarıyla gerçekleştirmiştir. İş bilgisi, bölgeye hakimiyeti, müşteri portföyü açısından Figen Hanım’ı her zaman tavsiye ederim. Tüm bu teknik bilgilerinin yanında iletişim yeteneği, uygun davranışları ve nezaketi de kendisini meslektaşlarından bir adım öne çıkarmaktadır. Kendisini emlak danışmanı olarak tavsiye ederim. Saygılarımla, Binnur Zaimler

Nefise Dutlulu

Figen Hanım zamanında bizle iletişime geçtiği için planladığımızdan daha kısa sürede ev sahibi olduk.Hizmetleri için çok teşekkür ederiz. Kendisine başarılar dileriz.

Devlet Akbaş

Bir kiralayan olarak tüm bilgileri tam ve eksiksiz aktaran tutumuyla memnuniyetimizi kazandı. Figen Hanıma ve şirketine çok teşekkür ederiz.

Öznur Atalay

Mal sahibi olarak verdiğimiz emaneti bizim kadar titiz davranarak en iyi kiracı adayına kiraladı.Figen hanımın yaklaşımı, titizliği bizim için çok önemliydi. Verdiği emek için kendisine çok teşekkür ederiz.Başarılarının devamını dileriz.

Öznur Atalay

Mal sahibi olarak verdiğimiz emaneti bizim kadar titiz davranarak en iyi kiracı adayına kiraladı.Figen hanımın yaklaşımı, titizliği bizim için çok önemliydi. Verdiği emek için kendisine çok teşekkür ederiz.Başarılarının devamını dileriz.

Cem Sonat Yüksel

Danışmanımız Figen Hanım tarafından almış olduğumuz eksiksiz, hızlı, kusursuz ve profesyonel hizmetten son derece memnun kaldık. Teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Zühre Sözer

Değerli Figen Hanımla çalışmamız süresince kendisinden dairemizi kiraya vermek üzere tam hizmet almış bulunuyoruz.En iyi kiracı adayına dairemizi gönül rahatlığıyla teslim ettik.Teşekkür ederiz.

Eyüp Atilla Tunçludemir

Danışmanımız Figen Yolageldili hanımın profesyonelliği, samimiyeti ve dürüstlüğünden çok memnun kaldık.Kendisine teşekkürü borç bilir, başarılarının devamını dileriz.

Dr.orhan Alan

Her iki tarafta da ticari kaygı taşımadan bilinçli, profesyonel ve stratejik bir şekilde istediğimiz yeri kiraladığınız için sonsuz teşekkürler.Bundan sonraki yatırım ve gayrimenkul ihtiyaçlarımızda tek adres Remax Sonuç Figen Yolageldili olacaktır.

Reniye Başak

Bağdat Caddesi Caddebostandaki ticari gayrimenkulümüze çok iyi bir kiracı bulduğu için Figen hanıma teşekkür eder, başarılı çalışmalarından ve vermiş olduğu kaliteli hizmetten dolayı kendisini kutlarız.

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.