EMİRGAN-İSTİNYE-YENİKÖY VE BOĞAZ HATTI'NDA 25 YILLIK BİLGİ VE TECRÜBE
Ben Emine Şahin, 1969 Hatay doğumluyum.Evliyim 3 kızım var.
Sarıyer Maden'de Pera Konaklarında yaşıyorum.
İnsanlarla iletişim halinde olmayı ve onlara yardımcı olmayı çok seviyorum.Uzun yıllar rehberlik yaptım.
Gayrimenkul sektörünü yakından takip ediyordum.Bölgesinde güvenilir kurumsal bir marka ile çalışmak istedim. Bölgesinde ve Remax Türkiye de birçok başarıya imza atmış olan Remax Ahenkte çalışmaya başladım.
Gayrimenkul Danışmanınız olarak Sarıyer, Zekeriyaköy ve Boğaz Hattında Alım, Satım, Kiralama işlerinizde sizlere en güvenilir, en doğru ve en iyi hizmeti vermeye talibim.
Daha fazlası...

Expertise Areas

House Luxury Real Estate

Languages

Turkish, Dutch

RE/MAX Education & Certificates

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2022

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Emine Şahin has 4 Real Estates on its portolio
Total 4 real estates are listed

CUSTOMER REVIEWS

Eylem Zahide Önger

İlandan görüp Emine Hanım ile iletişime geçtim, güler yüzle karşılandım. Sonrasında Oğuzhan Bey ile evi gördüm,gezdim.Oğuzhan Bey her bakımdan çok yardımcı oldu. Çok kısa sürede tüm taleplerim karşılandı. Hem ekip olarak aldığım hizmetten memnun kaldım hem de Emine Hanım ve Oğuzhan Bey'in ilgilerinden çok memnun kaldım. Başarıları daim olsun, teşekkürlerimle..

M******* S*******

Emine Şahin hanımdan bir çok ev gördük Profesyonel sunumuyla bize çok yardımcı oldu teşekkürler.

Feride Aldağ

Tarabya Polatkoru sitesindeki evi almamda yardımcı olan Emine Şahine samimi ve profesyonel davranışından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Nazlı Topaloğlu

Emine Şahin Hanımefendi, her alanda donanımlı güler yüzlü, disiplinli, güvenilir bir danışman. Dört Aylık çalışma sürecimizde hiç bir sorun yaşamadan satışımızı tamamladık. Çok memnun kaldık. Her daim kendisiyle çalışmayı tercih ederim. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Maciye Türker

Harika bir gün. Değerli Emine Şahin Hanımında katkıları, gayrimenkulümüz değerinde satışı olması ve güler yüzlülük samimiyet sıcaklığı içimizin ısındığı bir gayrimenkul satıcısı. Emeği ve yapmış olduğu işlerimizde kendilerine çok teşekkür ederim.

Ömer İşçimenler

Çok memnun kaldım, Emine Hanım'a gösterdiği ilgi ve çabadan dolayı teşekkür ederim.

Meltem Aydın

Öncelikle, Emine Hanıma çok teşekkür ederim. Son derece nazik, çabalı ve gayretli idi. İlk Konuşmamızdan, satışın gerçekleşmesine kadar ki geçen süre içindeki tavrı tutumu son derece iyi idi. Çok memnun kaldım. İlk tercihim bundan sonrası için Emine hanım olur ve tabi ki kurumsal anlayışı ile de Remax . Saygılarımla

Meltem Görür Arife Çevik

Hayallerimize açılan kapıyı, şirketiniz danışmanı Sayın Emine Şahin ile birlikte açtığımız için mutluyuz. Keyifli bir süreçti. Teşekkürler.

Evren Ulu

Remax Ahenk aracılığı ile Emine Şahin vasıtası ile ev kiralama hizmeti aldık. Emine Hanım'ın yardımlarından son derece memnun kaldık. Yaklaşım ve ilgisi ile kurumunuzu iyi temsil ettiği ve müşterileriniz için güleryüzü ile memnuniyet sağlayacağı kanaatindeyiz.

Nurdan Başkan

Remax Ahenk Ofisinden sayın Emine Şahin ile evimizin kiralanması için çalışmaya başladık. Kısa sürede kiralama gerçekleşti. Bu süreçte kendisinin güleryüzü, pozitif yaklaşımı bizi çok memnun etti. kendisine teşekkür ediyoruz, sevgilerimizi sunuyoruz.

Yelena Esen

Hanımefendi çok ilgili dikkatli. Bize çok yardım etti her sorularda. Çok memnun kaldık ve teşekkür ediyorum.

Özlem&cem Ünal

Yaptığı işi bu kadar severek, istekle ve sabırla yapabilen nadir insanlardadır. Kendisiyle tanışmak bizim için büyük bir şans oldu. Zekeriyaköy civarında ev arıyorsanız mutlaka kendisiyle çalışmanızı tavsiye ederiz. Tüm zahmetleri için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Aynur Yalçın

Emine hanım, Profesyonelce işini yapan, sıcakkanlı, samimi ve güven telkin ederek bizim ne istediğimizi anlayıp bizim adımıza araştırma yaparak ve sabırlı davranarak istediğimiz eve sahip olmamızı sağladığı için kendisine çok teşekkür ederiz. Kendisiyle çalışmanızı öneririz.

Gönül Ulas

Yeni Guzel Evimi almak icin ilk sebebim Emine hanimin kendisi. Sicakkanli, kendine ev bakiyormus gibi secici, istek ve ihtiyaclari hemen anlayan biri olarak, evi alarken de benimle beraber mutlu oldu. Isine cok profesyonelce yaklasan, aliciyi asla sık-boğaz etmeyen, ama tum prosedurlerin her adiminda da alicinin da, saticinin da yaninda olan bu tatli danismanimiza cani-gonulden tesekkur eder ve herkese kendisiyle calismayi oneririm.

Arzu Yanardağ

Emine hanım samimiyeti ve profesyonelliğiyle Remax firmasına çok yakışıyor. İlk günden itibaren en küçük detaylarla bile ilgilendi. Beni sürekli bilgilendirdi. Aklımda hiçbir soru işareti kalmaması için elinden geleni yaptı. Ev sahibi ile aramızda sıcak bir köprü kurdu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Gül Hanım

KETEN HALİÇ'TEKİ TÜM EVLERİ SABIRLA GEZDİRDİ SAĞOLSUN .İLGİSİ VE GÜLERYÜZLÜ CANAYAKIN TAVRI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER

Elif Burcu Özer

Emine Hanım dün bizi karşılayarak ilgilendiğimiz projeye götürdü. Gerek annemin gerek benim tüm sorularımızı detaylı bilgilendirme ile cevapladı. Güven duygusunu bize hissettirdi. Kendisine samimiyeti için de ayrıca teşekkür ederiz.

Ibrahim Ekinci

Emine Hanim takipci ve uzlasmaci yonuyle kisa surede bize uygun kiraciyi bularak evimizi kiraya vermistir. Gerek kibarligi gerekse ilgi alakasiyla kiralama surecini bizim icin cok kolaylastirmistir. Kendisine tesekkur ederiz.

Zeynep Karadeniz

Emine hanım çok ilgilendi çok memnun kaldık

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.