RE/MAX Education & Certificates

2020

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır. RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
İlknur Sarı has 13 Real Estates on its portolio
Total 13 real estates are listed

CUSTOMER REVIEWS

V******* Ö*******

İlk telefon görüşmemizden itibaren Ataşehir ofise beni davet ederek RE/MAX Ataşehir'de misafir eden, güçlü iletişimi, samimiyeti ve dostane tavırları ile mesleğinin ötesine geçmiş, profesyonel yaklaşımları ile sorunlara çözüm üretebilen ve çözüm odaklı hareket eden bugüne kadar kafamda oluşturduğum emlakçı profilini tamamıyla değiştiren gayrimenkul danışmanım İlknur Sarı Hanım'a ve RE/MAX ekibine teşekkürler. Tekrar danışmak dileği ile hayırlı günler.

A******* Ç*******

İlknur Hanım bize her konuda çok yardımcı oldu. Emlakçılara karşı olan tüm algılarımızı iyi anlamda değiştirdi. Emlak konusunda çalışacağınız ve gönül rahatlığı ile güvenebileceğiniz değerli bir insan kendisi.

Ferhat Sağırlıoğlu

İlknur hanıma emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum, iyi ki sizi tanımış olduk

Tülin Özbay

Sevgili İlknur hn. Bugün aldığım daire için diyebilirim ki, sizin kaliteli hizmetiniz, güler yüzünüz, büyük harflerle söylüyorum ANLAYIŞINIZ, iyi niyetiniz, çabuk geri dönüşünüz, yine büyük harflerle söylüyorum, bende, kızımda ve eşimde yarattığınız GÜVEN DUYGUSUYLA oldu. Her şey için çok çok teşekkür ederim. Sağolun, varolun. Aslında bu duygu ve düşüncelerimi, bağlı bulunduğunuz ofis yetkilisine bildirmek, ve sizin gibi müşteri temsilcisini bünyelerinde bulundurdukları için kendilerine teşekkürlerimle aktarmak isterdim fakat, kendisini tanımıyorum. Lütfen siz iletir misiniz? Tekrar tekrar bütün kalbimle söylüyorum, İYİ Kİ VARSINIZ, İYİ Kİ SİZİ TANIMIŞIM. Umarım ilerki zamanlarda da emlak ile ilgili konularımda yine sizinle görüşürüz. Hoşçakalın. Tülin Özbay

Muhammet Faruk Sağlam

ilknur hanım uzaktan olmasına rağmen süreci çok iyi yönettiniz,.Teşekkür ederim.Ayrıca Ankara'da bir evimiz var satmayı düşünüyoruz .Ankara da'ki evimizi de sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarız.

Fatma Başekin

ilknur hanım kiralık dairemi bir günde kiraya verdi, kendisine teşekkür ediyorum

Bülent Bozyel

İlknur hanımın ev kiralamam sürecinde bana çok destek oldu,İnsaniyetinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

Eren Türkmen

İlknur hanıma daireyi almam konusunda çok Yardımcı olmasına ve samimi güler yüzlü iletişimi konusunda teşekkür ediyorum, son âna kadar iletişimini aksatmayarak ve her konuyu en açık şekilde ifade ederek daireyi almamda yardımcı olmuştur. İyi niyeti ve güler yüzlülüğü için teşekkür ederim. Saygılar ve sevgiler

Abdulkadir Uğur

Konutumuzun satış sürecinde bize sürecin her aşamasında göstermiş olduğunuz destek için çok teşekkür ederim. Bizlerle kurmuş olduğunuz sıcak iletişim dili ve şeffaf bilgi akışı sayesinde kısa zamanda karşılıklı güven duygusunu kazandık. Bu durum emlak danışmanlığı sektöründe ne yazık ki ender karşılaşılan bir durum. Bu anlamda şanslı olduğumuzu düşünüyoruz. Gönül rahatlığıyla sizi tavsiye edebilirim. Sevgi ve saygılarımla.

Hakan Altınışık

İlknur hanım evimin satış sürecinde sağlamış olduğunuz hizmetten son derece memnun kaldım.İşinizi büyük titizlik ve ciddiyetle takip ettiniz.Bundan sonraki emlak ihtiyaçlarımız için de sizinle çalışabilmeyi umuyor ve başarılarınızın aynı şekilde devam etmesini diliyoruz.

Seda Sarıoğlu

Merhabalar, öncellikle İlknur hanım sizin gibi birisiyle tanıştığım için mutlu olduğumu paylaşmak ve işinizi gerçekten şeffaf bir şekilde yaptığınız için çok teşekkür ederim. RE/MAX ailesinde olduğunuz için RE/MAX'in çok şanslı, olduğunu düşünüyorum. Kısa sürede bu enerjiyi sizden aldım. Elinize emeğinize sağlık, çok teşekkür ederim, görüşmek dileğiyle saygılar.

Epruz Yiğitpaşa

İlknur Hanım hersey için çok teşekkür ederim yok o ev o fiyata gitmez yok satılmaz denenlere inat kısa bi sürede satıldı ilginiz samimiyetiniz dürüstlügünüz için teşekkür ederim iyki sizi tanıdım herkezede gönül rahatlığıyla sizi önericem 😘

Sevda Buzdan Kabadayı

“İlknur hanım ilk telefon konuşmamızdan itibaren hem samimi hem profesyonel bir yaklaşımla bizimle ilgilendi. Kendisine her an rahatlıkla ulaşabildik. İlgisi için teşekkür ediyoruz.”

Abdullah Tektaş

Merhabalar RE/MAX City kiralamak istediğimiz daire için ilk telefon aracılığıyla İlknur Hanım'a ulaştığımızda bizimle ciddiyetle ilgilenip en kısa sürede daireyi göstermek üzere randevu vererek ve randevu saatine tam zamanında gelerek bize daireyi göstermiştir. Ve akabinde karşılıklı mutabakata vararak hızlı ve çözüm odaklı olarak konuyu sonuca bağlamıştır.

Serkan Arslan

İlknur hanım evimi kiralarken göstermiş olduğunuz sıcak ve pozitif yaklaşım ve çözüm odaklı bakış açınız için teşekkür ederim. 🙏🏻🙏🏻

Ümit Korkmam

İlknur Hanım, merhabalar. Mülkümüzün satışı sürecinde iletişiminiz, başarılı ve sorunsuz bir satış süreci gerçekleştirdiğiniz için teşekkür ederiz.

Çoşkun Özçelik

Sn. İlknur Sarı hanım efendi Kısıklı’daki konutumun satışı konusundaki olağanüstü çabanızı, saygı ve takdirle karşılıyorum.. Her şey için çok teşekkür ediyorum..

Yunus Akıncı

Çok teşekkür ederim, biz de sizinle tanıştığımız için mutluyuz. Güler yüzünüz ile, profesyonel tavrınız ile ve iş bitirici yaklaşımınız ile hep bizlere destek oldunuz. Gayrimenkul alım işlemimizde sizlerle yolumuz kesiştiği için çok mutluyuz. Yolunuz açık olsun, ilerleyen zamanlarla başka işlemlerde de bir arada olmak dileği ile..🙏

Teoman Gök

Bugüne dek gördüğüm en dürüst emlak danışmanı. ilknur hanım sayesinde ev alma sürecimde en ufak bir pürüz yaşamadım. her aradığımda büyük bir özveriyle yardımcı oldu, bıkmadan usanmadan sürecin her safhasıyla detay detay ilgilendi. sayesinde evimizi aldık. iyiki yollarımız kesişti diyeceğiniz, işinde uzman bir insan. sağolsun varolsun.

Emine Özben

Sıcak kanlı, samimi ve güven veriyor

Batuhan Köse

Güleryüzlü samimi ve işinin bir numarası ilknur ablami tebri̇k edi̇yorum

Ali Dikbaş

Evimin satış sürecini yöneten remax ve özelliklede i̇lknur hanıma sonsuz teşekkürler

Serkan Avcıoğullarından

İlknur Hanım emekleriniz için çok teşekkür ederiz ,sayenizde ev sahibi olduk, ilk defa böyle güler yüzlü emlakçıyla çalıştık, sizinle ve RE/MAX'le çalışmak çok iyiydi.

Esrin Usta

İlknur hanım, vermiş olduğunuz destekten dolayı çok teşekkür ederim,sizin anlayışınız ve sabrınız olmasaydı bu işlem gerçekleşmezdi.Emekleriniz için tekrar çok teşekkürler.

Savaş Tekin

İlknur hanım merhaba, öncelikli olarak bugün ki satış için emeklerinize sağlık.çok uğraştınız ama benim için satıştan daha daha önemlisi tanıştığımız ilk günden beri dürüst ve samimi tavrınız oldu.Benim için güven hayatta her şeyden çok önemli.O yüzden çok mutluyum.iyi ki sizi tanımışım, pozitif bakış açınız ve enerjiniz hiç eksilmesin.Kalın Sağlıcakla

Aydın Yıldız

ev satış sürecimiz şehir dışında olmamız sebebiyle bizim için ayrı bir zorluk içeriyordu. ilknur hanımın bize sağladığı güven ve samimiyeti sebebiyle bu süreci çok rahat bir şekilde atlattık. Güleryüzlü, samimi ve pozitif yaklaşımları için kendisine çok teşekkür ediyoruz..Tekrar görüşmek üzere sevgiler

Nimet Tümay Kesici

İlknur Hanım ile aldığımız bu ev ile tanışmaya başladık… iyi ki tanışmışız ve bize bu evi alma da vesile olması çok önemliydi… uzun bir maraton olan ev alma sürecinde bizi ve karşı tarafı başarılı şekilde yönetmesi sayesinde bugün itibari ile tapumuzu aldık… bize profesyonel yaklaşımı ve iyi niyeti sayesinde ilk evimize kavuştuk… İlknur Sarı’dan razıyız…. Herşey için çok teşekkürler…

Adriana Nuray

Emlak danismanimiz ilknur hanim isinin ehli durust olarak bizim ev satisinda yardimci oldu ve kisa surede satisimizi gerceklestirdik cok memnun kaldik artik ilknur hanim bizim ailemizden biri oldu cok tesekkur ederiz 😘

Ali Taşdemir

Göstermiş olduğu sabır, güleryüz ve sürecin başından sonuna kadar gösterdiği çabasından dolayı remax taki İlknur Sarı hanıma çok teşekkür ediyorum.Daha sonraki işlerim için çalışmayı tekrar isterim.

Hacer Demir

sabrı, güler yüzü. nezaketi iş etiği açısından yakım ilgisinden çok memnun kaldım. Bundan sonrada İlknur hanım' ın profesyonel yaklaşımından dolayı çalışmaya devam edeceğim.

Hatic Kaya

Sürecin başından sonuna kadar her konuda yanımızda olup, gerekli bilgilendirme aşamasında her detayı paylaşan işine kendini adamış, ilgili bir danışman ile çalıştığımız için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum.

Mehmet Beydeş

İlknur Hanım bizimle alakadar olduğu için çok memnun kaldık. Kendine sonsuz teşekkürler. İnanılmaz çaba gösterdi, kendisi ile irtibatımızı ömür boyu kesmeyeceğiz.

Yücel Aydın

Danışman çalışmasından çok memnun kaldım.

Kemal Çöçelli

İlknur Hanım, tüm kiralama süreci boyunca yeterli şekilde bilgilendirmeler yapmış, profesyonel ve güçlü iletişim becerileriyle bizlere yardımcı olmuştur. Kendisine ve kurumuna teşekkür ederim.

Deniz Çetinkaya

Evin satışından ve satış sürecindeki yardımlarından dolayı İlknur Hanım'a teşekkür ederim . Sorunsuz bir süreç yaşadık.

Murat Turgay

Güler yüzü ile işlemlerimizi sorunsuz olarak halletti. Teşekkür ederiz.

Bekir Küçükali

İlknur Hanım her şey için, ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz. Samimi sıcak içten tavırlarınızla hem güzel işimize göre istediğimiz bir dükkana kavuştuk. Hem de hizmetinizden çok memnun olduğumuz harika bir insan tanıdık. İyi çalışmalar ve işlerinizde başarılar dilerim.

Hüseyin Aydemir

Gayrimenkullerin kiralanması konusunda göstermiş olduğunuz hassasiyet ve dönüşleriniz için teşekkür ederim. Gayretlerinizi kontratların imzalanmasına kadar sürdürdünüz. Tekrardan ilginize teşekkür ederiz.

Erdem Bal

İlknur Hanımla iletişime geçtiğim günden beri gösterdiğiniz ilgi, alaka ve nezaket için teşekkür ediyorum. Hepimizin içinde bulunduğu bu yoğun ve sınırlayıcı günlerde tüm imkanlarınızı seferber ederek, alıcı -satıcı ve kiracı sürecini en iyi şekilde organize edip hızlıca sonuçlandırdığınız için müteşekkiriz.

Adem Durmuş

İlknur Sarı Hanımefendiye ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

Anıl Güngör

İlknur Hanım'ın ilgi, alaka ve çabasından dolayı teşekkürler.

Emre Öztemik

Çok şükür işimiz halloldu.

Mustafa Çiftçi

Yaptığımız kiralama işlemlerinden çok memnun kaldım.

Aykut Tokel

İlknur Hanım'ın gönülden gayretleri, samimi yaklaşımı ile alım satım sürecini gayet memnun olarak tamamladık. Kendisine ve Remax'a çok teşekkür ediyorum.

Emre Uyumaz

Ev alım satım sürecinde ve işlem takibinde çok yardımcı olduğundan dolayı İlknur Hanım'a çok teşekkür ediyorum.

Can Büyükkalkan

Sağolun İlknur Hanım, çok teşekkür ederim.Sayenizde işlemleri sorunsuz gerçekleştirdik, tüm gayretiniz, için çok teşekkür ediyorum, sizi çevreme ve arkadaşlarıma tavsiye edeceğim., Saygılar, Can Büyükkalkan

Şule Karakoyunlu

Sevgili Remax Ailesi, İlknur Hanımla çalışmak benim için büyük bir zevkti.Gayretinden dolayı kendisini kutluyorum. Teşekkür ediyorum.

Serap Tatlı

Şimdiye kadar oldukça fazla ev değiştirmek zorunda kaldım ve İlknur Hanım gibi güleryüzlü, ilgili, işine hakim ve işini seven kimseyle karşılaşmadım. İyi ki karşıma çıktı, sayesinde tam istediğim gibi bir eve sahip oldum.

Murat Oğuz

Konut satışımla ilgili profesyonel bir destek almak amacıyla Remax Gayrimenkul danışmanı İknur Hanım ile iletişime geçtim. Dün itibariyle satış işlemini gerçekleştirdik. Malum ülkemizin de içinde bulunduğu Covid-19 salgını nedeniyle satış süreci biraz uzadı. Ancak İlknur Hanım sürecin başından sonuna kadar güleryüzlü, samimi, sabırlı ve çözüm odaklı alternatifler sunarak satış işleminin gerçekleşmesinde büyük emek harcadı. Bundan dolayı şahsım ve ailem adına kendisine çok teşekkür ediyorum.Sağlıklı ve huzurlu bir ömür temennilerimle.

Akif Durmuşoğlu

Bizim ev sahibi olmamıza büyük emekleri olan bize destek olup, bizimle üzülüp, bizimle sevinen Sevgili İlknur Hanım'a teşekkürü borç biliriz. Sevgililer Durmuşoğlu Ailesi..

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.