Referansımız Yorumlarınız

DOĞRU ANALİZ, HIZLI ÇÖZÜM İÇİN HİZMETİNİZDEYİZ…

1973 Doğumluyum. İşletme Fakültesi sonrasında  Emlak ve Emlak Yönetimi bölümünden mezun oldum.

Uzun yıllar Kamuda ülkemin çeşitli illerinde görev yapma imkanına sahip oldum. 2017 yılında emekli olduktan sonra , mesleğimin bana kattığı değerleri de kullanabileceğim bu sektöre katılmaya karar vererek, yerel bir gayrimenkul firması ile çalışmaya başladım. Gayrimenkul sektöründe kısa zamanda elde ettiğim başarı, kariyer ve kazanç fırsatlarını deneyimlemek, memnun müşteriler yaratmak işimin en tatmin eden kısmı oldu.

Tecrübe ve deneyimlerimi kurumsal ve teknolojik iletişim ağı en güçlü Dünya Markası RE/MAX çatısı altında değerlendirmeye karar vererek 2020 yılında RE/MAX Analiz Ekibine katıldım.

2022 yılından bu güne  RE/MAX Analiz Şirket sahibi olarak sektöre hizmet etmekteyim.

Sadece ilandan gelen telefonlardan değil, markanın teknolojik haberleşme ağı ve kendi bağlantıları ile sonuca gitmeyi başarması, aslında ne kadar güçlü bir ağ içinde olduğumuzun ispatıdır.

SEKTÖR TECRÜBEMİZ İLE DÜNYA MARKASI RE/MAX ÇATISI ALTINDA BÖLGEMİZDE PROFESYONEL BİR YAKLAŞIMLA HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYORUZ.

"REFERANSIMIZ YORUMLARINIZ" ile MEMNUN VE MUTLU MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞMAK, AİLENİZİN DANIŞMANI OLMAK.

SİZ DE BU KAZANÇLI VE İTİBARLI MESLEĞE BİR GİRİŞİMCİ OLARAK ADIM ATMAK İSTİYORSANIZ, RE/MAX ANALİZ GİBİ DENEYİMLİ, DEĞİŞİM VE GELİŞİME ÖNEM VEREN BİR OFİSTE KARİYERİNİZDE HIZLA YOL ALABİLİRSİNİZ.

Expertise Areas

House Land Luxury Real Estate Mall Plaza / Office Residence Store/Shop

RE/MAX Education & Certificates

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2021

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2022

RE/MAX'in Brokerlık hakkında temel bilgileri aktardığı Broker eğitimidir.

2023

Bu program ile yeni Gayrimenkul Danışmanlarına Tüm Süreçleri Öğretebilmek, Yol Gösterebilmek ve İş Alışkanlığı Kazanmalarını Sağlamak hedeflenir.
Duran Özdemir has 3 Real Estates on its portolio
Total 3 real estates are listed

CUSTOMER REVIEWS

Abdullah Çaplık

Duran Bey İstanbul gayrimenkulün bence en kral adamı.. Tespitleri analizleri yönlendirmeleri mükemmel ve profesyonel.. 3 gayrimenkulde çalışma olanağımız oldu 3üçünde de çok çok teşekkürlerimi sunuyorum.. Satın aldığım son evde ise bana resmen abilik yaptı... Ticaretinde ötesinde o hep abim kadar değerli birisi olarak yüreğimde yer alacak mükemmel güvenilir tertemiz dosdoğru adam gibi adam.. Başarılar diliyorum.

Aytaç Ören

Kendisine bir ev alış sürecimizde gösterdiği sabırlı ve destekçi yaklaşımlarından dolayı teşekkür ediyor emlak piyasasında kendisi gibi işini profesyonelce yapmaya çalışan insanların sayısının artmasını diliyorum.

E******* A*******

Duran Bey, sürecin başından sonuna bize çok yardımcı oldu. Her türlü sorumuza yanıt vererek rehberlik yaptı. Ayrıca dürüstlüğü ve güvenirliği ile birçok stresi yaşamamızı engelledi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Mehmet Hüseyin Maviş

Haliçe nazır konumda Eyüp te ev tuttum.Bu süreç içinde gayrimenkul danışmanı duran Özdemir beye gösterdiği yakın, sıcak , güvenli,ilgili, dürüst yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim.36 yıllık bir eğitimci olarak hakkı teslim etmem gerekirki Duran Bey işinin hakkını veren, dürüst,şeffaf,her an doğru bilgi veren,hem kiracının hem ev sahibinin hakkını koruyan,kazan kazan stratejisi uygulayan mesleğine şeref ve değer katan çok kıymetli kardeşlerimizden biri.Guvenilir emlakçıliğın bir numaralı adresi.Duran beye ve ev sahibime çok teşekkür ediyorum.Duran bey benim hem emlak danışmanım hemde dostum oldu.Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.

S******* P*******

Duran bey ile yakın zamanda tanışma fırsatım oldu. Kendisinin son derece profesyonel ve samimi tarzını çok beğendim. İnşallah böyle emlakçılar çoğalır.

Çağrı Aydın

Sürecin yasal ve yönetsel bütün adımlarını çok iyi bildiği için Duran bey, sadece arkama yaslandım. Evimizi kiralarken profesyonel deneyimin ne kadar gerekli ve etkili olduğunu gördüm. Bizi her konuda aydınlattığı için Duran beye teşekkür ederim.

Ecem Pezül

her şey için teşekkür ederim. Tüm sorularıma sabırla cevap verdiniz. Güvenilir ve hızlı dönüşleriniz için teşekkür ederiz. Süreç yönetimi mükemmeldi. Sayenizde istediğim eve kavuştum.

H******* A*******

Tavsiye üzerine tanıştığım Duran Bey, evimi istediğim şartlarda kısa sürede kiralama işlemini tamamladı. Kendisine teşekkür ederim.

M******* R*******

Dairemin pazarlama süreçlerinden, tapu devrine kadar olan zaman diliminde, detaylı bilgilendirmesi krizleri profesyonelce yönetmesi ve sorunsuz bir satış yaşattığı için Duran Bey'e teşekkür ederim.

Cengiz Çağlak

Gerek tanıtım aşamasında, gerek satış aşamasında ve satış sonrası destekleriyle benim remax kurumuna güvenimi ve ön yargımı kıran tanıdıgım müstesna insanlardan bir tanesi herşey için cok teşekkür ederim. Güven deneyim konusunda mutlAka tecrübelerinden faydalanılacak birisi. şu dönemde Gönül rahatlığıyla ticaret yapılacak tanıdığım sayılı kişiler arasında yerini aldı.

H******* Y*******

ReMax Emlak'tan Duran bey gibi işini dürüst ve profesyonel bir şekilde yapan danışmanla çalıştığım için çok memnunum. Daire alımı öncesi ve sonrasında, her adımda geniş bilgi ve deneyimi ile tam destek vererek yanımda oldu ve tüm sürecin pürüzsüz bir şekilde geçip tamamlanmasını sağladı. Güvenebileceğiniz bir emlakçı arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim, hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

İsmail Çiçek

remaks emlâk Duran bey göstermiş olduğunuz samimiyet ilgi alakadan dolayı teşekkür ediyorum hiçbir sıkıntı yaşamadan daire mi aldım vermiş olduğunuz hizmet taktire şayan hoşca kalın işlerinizde başarılar dilerim hoşça kalın

Gülay Uzun

Merhabalar, Duran Bey'in öncelikle dürüst/güvenilir, çalışkan, hızlı aksiyon alarak ev satış sürecimizi sağlıklı şekilde tamamlandığı için çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldım, bir daha ki alım/satım işlerimlerimde de tercih edeceğim kişi kesinlikle Duran Bey olacaktır. Başarılarının devamını dilerim.

Mustafa Tekmen

Merhabalar, öncelikle Remax ailesine teşekkür ederim. Satış sürecinin yönetiminde nezih, kültürlü, saygılı, güven duyulan ve iyi analiz yapan Duran beye sizlerin huzurunda çok teşekkür ederim.

Özgül Gündüz

Merhaba, ev satınalma sürecinde bize hizmet veren ve bu hizmetin tamamen hakkını veren Duran beye çok teşekkür ederim. Hiç bir aşamada acemilik çekmememiz için bize son derece yardımcı oldu. Güvenilir çalışkan ve samimi bir yönetici. Satış sürecini başarı ile yönetip bir sorun ile karşılaşmamamız İçin gereğini özenle yaptı. Kısaca Remax yine kendisine yakışır profesyonel ekip arkadaşları bulmuş. Teşekkürler REMAX teşekkürler DURAN bey.

Zehra Ziyade

Merhabalar; Duran Bey ile babamın ev satışı sayesinde tanıştık. Öncelikle dürüstlüğü, güvenirliği, işine karşı bağlılığı, saygı ve nezaketinden dolayı ailem adına teşekkürlerimi iletiyorum. Babamda yapılan işten çok memnun kaldı. Gönül rahatlığı ile kendisi ile iş yapabilirsiniz. Tekrar teşekkürler

Mustafa Kemal Aytuğ Önay

İlk günden satış olana dek tüm profesyonelliği, yardımseverliği ve güvenilirliği ile bize olumlu bir satış deneyimi yaşattığı için kendisine teşekkür ederiz

Ahmet Karakaya

Ev satma sürecimizde ki gayreti ve tecrübesi ile bizi rahatlatan be kısa süre içerisinde evi satmamızda büyük katkısı olan Duran bey e emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Sıkıntısız bir ev satma süreci yaşadık en önemli isteğimiz buydu.

Şimsiröddin Ekinci

Karar kıldığımız evde Duran Beyin bilgi ve tecrübesi belirleyici oldu. Bilgilendirme ve süreci yönetme de oldukça net ve güven verici bir ilişki yaşadık.İhtiyaç duyduğumuzda bir daha gönül rahatlığıyla başvuracağımız bir adres. Teşekkür ediyor işlerinde başarılar diliyorum.

Ali Colo

Uzun satış sürecinde bilgi ve birikimi yön göstermesi ile sorunsuz bir satış süreci geçirdik.Teşekkür ediyorum.

Yasin Çobanlı

Ev bulma sürecimizin başından sonuna kadar kiralanması tadilatı taşınması ve hâlâ devam eden samimi ilgisinden neden dolayı çok çok teşekkür ederiz... İnşallah bilgi ve tecrübeleriyle dairemizi satın alma sürecinde de birlikteyiz.. Duran bey tekrar tekrar teşekkür ederiz...

Merve Ezberci

Aslında belki de satılamaz dedğimiz 3 hissedarlı evimize çok kısa bir sürede alıcı bulan, bu süreçte sürekli ilgilenen, her anlamda yardımımıza koşan sorularımızı cevapsız bırakmayan, sabırlı ve özverili çok değerli bir emlakçıdır hatta artık bir abidir bizim için :), gözünüz kapalı gayrimenkullerinizi emanet edebilirsiniz, iyi ki Duran Bey 'i tanımışız ve iyi ki bu süreci beraber tamamlamışız, hiç kuşkunuz olmasın, herşey için çok çok teşekkür ederiz umarım yine bir yerlerde sizinle çalışma imkanı buluruz, herşey gönlünüzce olsun :)

Emel Can

Kiz kardeşim ve ben ortak hisseli evimizi satmaya karar verdigimizde internet yorumlarini referans alarak kendisine ulastik iyi ki ulastik ve tanistik diyorum. Sordugunuz her soruya kisa zamanda geri donmesi, alici ve bizim aramizdaki mesafeyi kendi kizini ya da akrabasini kollar gibi özenle duzenlemesi, nezaketi, bir yakininiz gibi tok olup olmadigimiza kadar sormasi, profesyonelligi ve is bitiricili icin kendisine sonsuz teşekkür ederim ❤️ Emel Can İbb programci

Kemal Yankuncu

Remax yetkilisi Duran Bey ile Taksimdeki iş yerimizin kiralanması konusunda çalışmış bulunmaktayız. Duran Beyin her iki tarafa yaptığı doğru bilgilendirme ve her şeyi açık objektif şekilde anlatması takdir edilecek bir davranıştır. Yaptığı işte sadece kiralansın, ben komisyonumu alayım anlayışıyla değil, her iki tarafın çıkarlarını gözeterek bilgilendirme yapması takdir edilecek bir davranıştır. Kendisini kutlar, yeni bir ihtiyaç olduğunda tekrar çalışmayı düşünürüm ve bize bu konuda danışan herkesi kendisine gönül rahatlığıyla yönlendiririm.

Engin Denli

Selamünaleyküm. Üzerindeki haciz ve ipoteğe rağmen, Duran beyin, güven, ilgi, disiplin ve bilgi merkezli iş bitiriciliği sayesinde istediğimiz daireyi satın aldık. Normalde yapı gereği hem hacizli hem de üzerinde ipotek olan bu daireyi alma işine kesinlikle girmezdim. Ancak, Duran beyin bize verdiği GÜVEN ve beyefendi kişiliği ısrarcı olmamdaki en büyük sebepti. Yeni bir dost ve kardeş kazandım. Kendisine ve RE/MAX Analiz ailesine çok teşekkür ediyorum, Allah (c.c) sizlerden razı olsun.

Mehmet Yılmaz

Duran Bey e Remax internet sitesi yorumlarından ulaştık .En son söyleyeceğimi en başta söylemek istiyorum .Gerçek anlamda profesyonel hizmet satın alma deneyimini Duran Bey ile yaşadık. Gayrimenkulümüzdeki kiracımız çıkınca, gayrimenkulümüzü satma kararı aldık Gayrimenkulümüzü de istediğimiz fiyattan 08/2021 tarihinde de satışını gerçekleşti. Çok teşekkürler Duran Bey, tüm emekleriniz ve samimi çalışmalarınızdan dolayı

S******* K*******

Duran beyle uzun zamandır çalışıyoruz. Güleryüzlu, samimiyeti ve ayni zamanda beyefendi bir insan diyebilirim.Ayni zamansa profosyenel olusu insana guven veriyor. Gonul rahatligi ile evimi kiralamasi icin kendisine teslim ediyorum.

Mehmet Şirin Başal

Güven doğru iletişim hoşgörü nezaket deneyim hepsinin bu platforda olması ve özellike sayın duran özdemir bu büyük remax ailesine bizide dahil etmesi harika öyleki nerde bir remax tabelası görsem yüzüm gülümsüyor sonsuz teşekkür ederim duran abim

Fikret Usluoğlu

Haziran 2021 yılında İstanbul Eyüpsultan'daki evimizi sattık. Hataya yerleştiğim için evimi nasıl satarım diye baya düşündüm. En sonunda Remax 'tan Duran Bey le görüştük. kısa süre sonunda evimizi sattık. Duran Bey'in bu süreçte inanılmaz derecede yardımı oldu. ilk zamanlarda biraz endişeliydim ama süreç geliştikçe iyi ki Remax la anlaşma yapmışım dedim. Herkes gönül rahatlığıyla ev alım veya satımını bu şirket aracılığıyla yapabilir. tekrarda Duran Bey'e ilgi ve yardımları için teşekkür ediyorum.

C******* T*******

Dürüst güvenilir çözüm odaklı. Teşekkürler Duran bey.

Nihat Özden

Yaklaşık 2 yıla yakın ev arıyordum ev fiyatları krediler çok hızlı yükselmeye başladı artık İstanbuldan ev almak iyice zor gibiydi yaklaşık 1 aydın tekrar evlere bakmaya devam etmeye başladım ve sonunda duran beyi tanıdım saolsun çok Emlakcı tanıdım ama hep ben satayım paramı alayım peşindeler duran bey çok sağolsun çok yardımcı oldu be onun sayasinde evim oldu çok teşekkür ederim

Dursun Ekşi

Duran Bey sayesinde bu hafta ev sahibi oldum. Ev alma sürecini çok iyi yönetti. Kulaktan dolma hiç bir bilgi vermedi. Gerekli tüm bilgileri satış öncesi hem kendisi verdi hemde muhattaplar(ev sahibi, site yönetimi ve kiracı) ile görüştürdü. Satış öncesi ve sonrası aklımdaki tüm soruları samimiyetle ve acabaya yer vermeyecek şekilde cevapladı. Kendisi gayet güvenilir ve işinin kesinlikle ehli bir emlakçı. Ev alma işlemimi sorunsuz bir şekilde çözdüğü için teşekkür ederim. Emeğinize sağlık

S******* Ü*******

Dairemize çok hızlı kiracı bulduğu için teşekkür ederiz.

Cumali Ozkarlioglu

Emlakçı dediğinizde hep düşünüyoruz nasıl biri güvenilir mi "yanlış bilgi verir mi ev sahibi ile iletişim kurabiliyor mu ..bunlar insani mental olarak yoran şeyler ancak işini iyi yapan profesyonel biri olmak hiç kolay degil ben bunları doğru yapan ilk defa birini gördüm kandirmadan doğru seyleri anlatan iletişim kuvvetli ..duran bey de bunlar mevcut teşekkür ederim sizin gibiler olduğu sürece emlakçı gecinenler sizden ornek alsın

B******* Y*******

Duran Bey ile evimizi kiralama sürecinde tanıştık, ilk andan itibaren profesyonel ve kibar duruşu ile bizlere çok yardımcı oldu. Özellikle açık ve güvenilir iletişim becerisi sayesinde aklımızda soru işareti kalmadan ve haklarımızın korunduğundan emin olarak süreci tamamladık. Kendisine gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı tekrardan teşekkürlerimi iletmek isterim.

H******* O*******

Benim Duran beyle ikinci çalışmam ilk kiralık dairemi istediğim fiyata 3 günde vermişti.Profosyonelliğine ve iş bitiriciliğine hayran kalmıştım. Bu sefer yetkiyi verdiğimin ertesi günü sözleşmeyi imzaladım. Sanırım bundan sonra yetki sözleşmesini almaya müşteriyle beraber gelecek :) Şaka bir yana sektörde bu kadar düzgün ve dürüst çalışıp iki tarafın da haklarını koruyarak hızlı bir şekilde işlem kapama yapan bir danışman tanıdığım için çok mutluyum. Duran bey emekleriniz için tekrar tekrar teşekkür ederim

Fatih Şahin

6 aydır büyük bahçeli bir villa arayışındaydım bir türlü istediğim özellikte bir yer bulamadım 3 hafta önce duran bey e konuyu devrettim ve gece gündüz ozverili şekilde arastirma yaparak tam istediğimiz gibi mülk buldu. satıcı ile anlaşmamızdan itibaren tapunun devrine kadar her türlü konuda ilgi alaka gösterdiği ve pürüzsüz bir mülk alımı yapabildiğimiz için kendisine ayrica teşekkür ederim

S******* K*******

Profesyonel yaklaşımı ve şeffaflığı ile evimin satış sürecini pürüzsüz bir şekilde ilerletti. Desteklerinden ötürü tekrar teşekkürler

Mustafa Sezer

Duran beye her şey için çok teşekkür ederiz. İşinde son derecede başarılı ve hızlı.

Zafer Biryılmaz

Ev satışında Duran Bey ile çalıştığım için çok memnun kaldım. Kendisi çok profesyonel olarak çalışıyor. Durumu bütün açıklığı ile bana anlattığı için satış çabuk sonuçlandı. Herşey için teşekkür ederim.

Turgay Arslan

Sayın Duran Bey aracılığıyla kiraya vermiş olduğumuz evimize gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Ali Doğan

Duran Bey vasıtasıyla ev kiraladım. Duran bey konuştuğumuz ilk andan itibaren cok yardımcı oldu.Ev kiralama için randevu verdiği saatte oradaydı.Ve cok samimi konuşması vardi.Ev tutmamızda bize cok yardim etti . Cok kibar ve narin bir kişilikte birisi.

Güngör Adak

YARDIMCI OLDUĞU BİR KİRALAMA İŞLEMİNİ BAŞARI İLE TAMAMLAMIŞ BULUNUYOR..İŞ HARİCİNDE DÜRÜST KİŞİLİĞİ TATLI VE İKNA EDİCİ GÖRÜŞ VE KONUŞMALARI İLE BENDE ÇOK MÜSBET BİR İNTİBA YARATMIŞTIR..ÖZETLE İYİ BİR İŞ İNSANI TANIMIŞ OLDUM..BUNDAN SONRAKİ İŞLERİNDE VE HAYATININ İŞ DIŞINDAKİ BÖLÜMÜNDE BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYOR VE TEŞEKKÜR EDİYORUM..GÜNGÖR ADAK

Ahmet Akay

Duran beyle yeni projemiz vesilesiyle tanıştık yeni işyerimizi onun sayesinde kurduk ona sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz işyerini ilk gördükten itabaren en sona kadar çevre sorunları vs hepsini en ince ayrıntısına kadar hepsiyle ilgilendi bütün sorunlarımızı tek tek halleti

Murat Kıvrak

Gerçekten bu işi dürüstçe ve profesyonelce Yapıyorlar kendilerine çok teşekkür ediyorum...

Yunus Emre Ersoy

Duran Bey ile babamın iş yerini kiralaması için görüşme gerçekleştirdik. Kendisi son derece titiz bir şekilde dükkanımız ile ilgili çalışmalarını yaptı ve ilk günden iş yerimizi kiraya verene kadar aynı ilgi ile devam etti. Bugün itibari ile iş yerimizi kiraya vermiş bulunmaktayız. Bundan sonra da birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyor, meslek hayatında başarılarının devamını diliyoruz.

G******* A*******

Duran Beyle birlikte gayrimenkul danismanlik hizmetine bakis acim degisti. Gercekten profesyonel bir hizmet aldiginizi ve sizin cikarlarinizi korudugunu hissediyorsunuz. Ev satis surecinde hic birseye karismadim. Herseyi yerime halletti ve surec cok hizli bir sekilde tamamlandi. Kendisine tesekkur ediyorum. Umarim guzel projelerde tekrar birlikte calisiriz.

Kıvılcım Atakay

Sehir dışına taşıdığımızdan ve sureci birebir takip edemeyeceğimizden evimizin kiraya verilmesi için profesyonel yaklaşım sergileyeceği ve güvenilir olduğunu bildiğimiz remax ile irtibata geçerek Duran bey ile de bu vesileyle tanışmış olduk. Evimizin fotoğraflarını cekip gerekli bilgileri aktardıktan 1-2 saat içind ev icin 5, 6 tane müşteri bularak bizleri geri aradı:) ve 1, 2 saat icinde evi güvenilir bir kiracıya kiralamış olduk. Hem ev sahibi hem kiracı açısından istekleri anlayıp, hızlıca aksiyon aldığı ve destekleri için tekrardan teşekkürle

Erkan Özen

Duran Bey işinde gayet profesyonel dürüst, başarılı evin satışında olsun, kiralanmasında olsun, sorumsuz bir şekilde sonuçlandı. Duran bey sizlere mesleki hayatınızda başarılar dilerim.Yolunuz açık olsun.TEŞEKKÜRLER#

Şevval Mutlu

Duran beyin, İlgi ve alakasından bizleri memnun ederek, detaylı bilgi ve hizmetinden teşekkürlerimi sunar mesleki başarısının devamını dilerim

Nuray Zorba

İşini iyi bilen sonuna kadar güvenebileceğiniz bi beyefendi Duran bey çok şükür ki o şanslılardanım hiç yormadı satış bitmesine rağmen herşeyle bizzat ilğilendi tek kelime ile kesinlikle tavsiye ederim Duran bey varsa hallolur işler

Taner Karakulak

Duran bey tartışmasiz şu ana kadar çalıştıgim en titiz ve en profesyonel gayrimenkul danışmanıdır kensinlikle gozum kapali tavsiye ederim.

Muhammet Efe

Işını ıyı bılen durust profesyonel bırıdır Duranbey hızmetınden çok memnun kaldık her keze tavsıye edıyorum ve kendısınede teşekkür ediyorum

Sevgi Yılmaz

Tam 3 yıldır ev arıyorum. Bütçeyi denk getirmek, alacağım evin semt, ulaşım vs takip etmek ve tek tek evleri incelemek:) Bu yorucu süreci 1 ay içinde istediğim evi almamla sonuçlandıran Duran Bey' e çok teşekkür ederim. Peki bu kadar bekledikten sonra evi nasıl mı aldım? -Duran Bey'in dürüst ve net davranması takibi Gayrimenkul Danışmanın yürütmesi gerektiğine inandırdı -Satıcı ile sürekli iletişimde kalarak beni de sürekli bilgilendirdi. -Her iki tarafın yanında olarak tapuya kadar işlemlerimizi takip etti ve sonuçlandırdı. Sonsuz Teşekkürler

Şenol Şaffak

Gerçekten işini profesyonelce yapan dürüst güvenilir bir gayrimelkul danışmanıdır şahsen ben tanıdığıma çok memnun oldum herkese güvenle tavsiye ederim

Yasin Emrebaş

Gerçektende bu adam emlakçılığın kitabını yazsa altına imzamı atarım. Öyle bir şahsiyet ki olmazı oldurur. Senin gibi abi tanıdığım için kendimle gurur duyuyorum, abi iyi ki varsın, emlak piyasasında iyi yerlere geleceğine eminim, bence sen gençlere ders verecek nitelikte bir abisin Allah'a emanet ol.

Muharrem Elyakut

Ev arayışı içinde umutlarımızın bittiği noktada Duran bey ile bir ilan ile ilgili görüştük ama o ev olmadı.Ne istediğimizi analiz edip nokta atışı bir eve götürdü ve o evde karar kıldık.İşte o dakikadan sonra gerçekten işine saygısı, hakimiyeti, DÜRÜSTLÜĞÜ, profesyonelliği, Banka, kredi, belediye, tapu vb.işlemlerle ilgili tüm aşamalarda bizzat gelip yardım etmesi, bilgilendirmesi, mülk sahibi ile ilişkilerde orta yolu bulması, herşeyi en baştan anlatması bizi ev sahibi yaptı ve bir abi kazandırdı. Çok teşekkürler canım abim, Allah razı olsun.

Erkan Öztürk

Duran beyden ve Remax tan çok memnun kaldım. Kurumsal firma oldukları için Remax o seçtim. Velayetimi verip gönül rahatlığıyla Eskişehir’e gittim ve satış sürecini çok sağlıklı bir iletişimle yönetti Duran Bey. Satmak için dürüstlükten haktan hukuktan taviz vermeyen esnaflığından dolayı Duran Bey başta olmak üzere tüm Remax ailesine telekkürlerimi sunarım. Allah yollarını açık etsin

Turgay Arslan

Ev alım sürecinde her konuda yardımda bulunduğunuz için çok teşekkür ederiz.

Osman Yüce

Durum ne ise onu ifade eden, abartı söylemlerden kaçınan bir danışmanımız olduğu için çok şanslıyız. Teşekkürler Duran Bey.

Esra Bakılan Şahin

Duran Bey ev alma sürecimizde bize çok yardımcı oldu. Her sorumuzu büyük bir titizlikle yanıtladı. Tecrübesine ve kendisine çok güvendik.

Mücahid Zahid Şahin

Duran bey ev alma sürecinde bize cok yardimci oldu. surekli bizle iletisim halindeydi. Her sorumuza, her ihtiyacimiza karsilik verdi. Ev alirken butun asamalarin sorunsuz bi sekilde ilerlemesini sagladi. Kendisine tesekkuru bir borc biliriz

Muammer Durgun

Satış süreci başladığı günden itibaren gösterdiğiniz ilgi, alaka, güleryüz ve işinize, muhataplarınıza saygınızdan dolayı canı gönülden tebrik ediyorum, bu gidişatla başarılarınızın daim olacağına eminim, yolunuz açık olsun, teşekkürler...

Fatih Özen

Dairemizin satışı sürecind tecrübesi ile sorunsuz bir satış işlemi oldu. Kendisine teşekkür ediyorum.

Eren M.oğlu

şu ana kadar çalışmış olduğum en doğru dürüst vede güvenilir 10 numara 10 yıldız bi adam. helal olsun Duran bey herkes keşke senin gibi olsa.

Musa Bulut

Ev alma sürecinde, bilgi birikimi, tecrübesi ve iletişim diliyle sıkıntısız bir süreç yaşadım. Duran bey’ e çok teşekkür ederim.

Ahmet Özkök

Öncelikle Duran beye çok teşekkür ederim. Bir birbuçuk aylık ev arama süresince. Bizi dinlemeyen istediğimiz ev yerine kendi satmak istedikleri evleri sunan kişilerin ( işini dürüst yapanları ayırıyorum) aksine Duran bey evi almaya karar verdiğimiz andan itibaren banka işlemlerindede dahil tapuyu aldığımız ana kadar bize çok yardımcı oldu.İşinin ehli, dürüst, güvenilir bir insan. Süreci profesyonel bir şekilde yürüttü. Allah razı olsun.

Cüneyt Bimay

Duran abim ilk evimiz için elinden gelenin fazlasını yaptı.Allah razı olsun.İşimiz bittikten sonra bile yardımcı olmaya devam ediyor.Kesinlikle nadir bulunan insanlardan çok teşekkür ederim..

Selahattin Kahraman

Duran bey gerçekten sektörde Ender rastlanan dürüst ve güvenilir bir danışman daireyi almaya kara verdiğimizden tapuya kadar baştan ne konuştuysak aynen işlerimiz yürüdü ve sorunsuz sonuçlandı burdan başta duran bey ve Remax a teşekkür ediyorum

Ö******* Z*******

Ruhan Yağcıoğlu

İşinde gösterdiği özgüveni başarısı güleryüzü çok güzel sayesinde evimizi en kısa zamanda sattık ve yeni evimizi yuvamızı arıyoruz bize karşı gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı minnettarız teşekkürler Turan bey

H******* O*******

Duran bey ile ilk görüşmemizden itibaren nasıl bir profosyonel ile çalıştığımı anladım.''Maalesef'' sektörde pek rast gelemeyeceğimiz kadar dürüst ve güler yüzlü birisi, çok kısa bir süre içerisinde dairemi kiraya verdi.Kendisini bu sektöre tekrar güvenmem gerektiğini gösterdiği için teşekkür ederim.

Çağla Aslan

Herşey icin çok teşekkür ederim duran bey ilgimiz alakanız güler yuzlulugunuz çözüm odaklı davranışınız

İlhan Demirkol

alibeyköy/eyüpsultan daki dairemi çok kısa zamanda hemen hemen 1-2 günde kiracı bulmama yardımcı oldu gayet iletişimden yaklaşımından memnun kaldım işini bilen güven veren sonuca çabuk giden bir anlayış var herşey için teşekkürler

Soner Metin

Duran Bey’in profesyonel tecrübesinin yanısıra son derece ilgili ve samimi yaklaşımı sayesinde kiralama ve kontrat aşamaları çok hızlı bir şekilde gerçekleşti. Bugüne kadar tanıdığım en başarılı ve dürüst emlak danışmanı. Hem ev sahibi hem de kiralayanın haklarını gözetiyor, kesinlikle tavsiye ederim.

Halil Öztürk

1.5 2 aylık ev arama sürecinde bilfiil yakından ilhilenmesi güler yüzü sayesinde ideal evimizi bulduk. Tapu işlerini rehberliği sayesinde kolaylıkla hallettik. Teşekkür ederim.

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.