Area of Expertise

Caddebostan Mah. / Kadıköy Fenerbahçe Mah. / Kadıköy Suadiye Mah. / Kadıköy

Expertise Areas

House Land Plaza / Office Residence Store/Shop

Languages

Turkish, English

RE/MAX Education & Certificates

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Güçlü Koç has 5 Real Estates on its portolio
Total 5 real estates are listed

CUSTOMER REVIEWS

G******* İ*******

Güçlü Bey'e vermiş olduğu destekten ve özverili hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

Bedevi Demir

Remax'ın profesyonel çalışma anlayışına ve zerrin hanım'ın ilgi alakasına teşekkür ederim...

Yasemin İldaşer

Sağolsun güçlü bey her konuda yardımcı oldu. güler yüzlü ve çok iyi hizmet verdi

A******* Ö*******

Güçlü beye verdikleri özverili hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Gökhan Kiper

Güçlü Bey’den almış olduğum ücretsiz danışmanlık oldukça profesyoneldi.Ayrıca özverili tutumu karşısında çok memnun kaldığımı belirtmeyi üzerimde borç hissettim.

Derya Deniz

Aramızda kurduğumuz güven duygusu paha biçilemez derece oldu,fikirleri ve tecrübeleriyle yürüdüğümüz bu süreçte her zaman yanımda ve destek oldular bunun için minnetarım kendisine bu hayatta iyi insanlar dediğiniz noktada parmakla gösterebilirim güçlü beyi herşey için teşekkür ediyorum saygılarla

Cem Gençer

İsteklerimi dinleyerek,mükemmel ihtiyaç analizi ile karşılıklı müzakere ederek,hayal ettiğim mülkü bulamamı sağlamak için en iyisini yapan Güçlü Bey'e teşekkür ederim.Sektör ve bölge bilgisi ile işine mükemmel derecede hakim.Sevgiler....

Özcan İnan

Güçlü Bey süreci baştan sonra gayet şeffaf götürdü. İletişimi kuvvetli ve tecrübeli. Birçok konuda da güvenilir bir danışman olarak destek verdi. Teşekkür ediyorum.

E******* P*******

Güçlü Bey gerçek anlamda bir emlak danışmanı. Öncelikle hem alıcı hemde satıcı ile iletişimi çok güçlü. Son derece açık ve pozitif. Ufak tefek sorunlarda süreci çok iyi yönetip, ortak paydada tarafları buluşturarak çözüm üretiyor. Gayrimenkul değerlendirmesi bir çok detaya bakarak yapıyor ve satışına dahil olduğu gayrimenkul hakkında ayrıntılı bilgiye sahip. Güvene duyarak beraber çalışabileceğiniz birisi. Bundan sonra ailemizin emlâk danışmanı belli :)

Orhan Esen

Re/Max'in profesyonel bir platform olduğunu biliyordum keza satış danışmanım Sn. Ali Güçlü Koç ile iletişim kurduktan sonra kalitenizi daha iyi anladım. Dairemin satışını üstlendikten sonrası satışı gerçekleşene kadar düzenli olarak yaptığımız bütün görüşmelerdeki kalitesi ve takip olduğu süreç takdire şayandı. Emeğine sağlık.

Merve Can

Güçlü Bey, müşterisinin ihtiyacını yargılamadan anlamaya çalışan, sıkıntılı durumlarda dahi çözüm bulan, son derece iyi niyetli bir danışman. Kendisine yardımları için teşekkür ederim.

Aslı Başar

Bana canı gönülden yardımcı olan hatta yardımcı olmak için çırpınan Güçlü Koç Beyefendiye içtenlikle teşekkür ederim. Kendisi çok bilgili ve tecrübeli, konusuna son derece hakim, işine ve müşterisine müthiş saygılı, pratik çözüm kabiliyetine ve mesleki donanıma sahip, ayrıca haza beyefendi, kibar, yardımsever ve yüce gönüllü bir insan Ülkemizin böylesine kıymetli profesyonellere çok ihtiyacı var. Dört dörtlük hizmet ve başarılı bir sonuçSağ olsun, var olsun.

Fatih Demirci

Tebrikler. Uzun süre boş kalan ofisim Güçlü Bey sayesinde çok kısa sürede kiralandı. İşinde disiplinli, sabırlı ve tecrübesi ile yönlendirmesi ile kendisine ne kadar övgüyle bahsetsek azdır.

Armağan Arıcan

Güçlü bey ile telefonda tanıştık kendisi daha ofise bile gitmeden tüm bilgi birikimi ve yönlendirmeleri ile kardeşim icin bir daire aldik. İki gün oncede sayesinde bir yatırım yaptim emlakta karar vermek zor bana verdiği güven cok onemli idi emeklerine tesekkur ediyorum kendisine minnettarım.

Derya Deniz

Karşındaki insanın ihtiyaç ve isteklerini net olarak algılayan bunun için çözümler üretmek için çabalayan profesyonel bir danışman olarak size teşekkürlerimi bir borç biliyorum iyiki varsınız dünya sizlerle güzel bir yer

Tülay Türkoğlu

Karışınızdaki anlayıp dinleme şekliniz ve diyaloğa geçişiniz süper kişilik analizinizde çok iyisiniz herşey için teşekkürler

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.