1969 da İstanbul"da (Kalamış) doğan Mustafa Kemal IŞIK, sırasıyla ABC koleji, Nurettin Teksan ilkokulu, Göztepe Ortaokulu, 50. Yıl Tahran Lisesinden mezun olduktan sonra, yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi (İngilizce İşletme), yüksek lisansını da Bilgi Üniversitesinde (Pazarlama iletişimi) yapmıştır. Halen Maltepe Üniversitesinde Sosyoloji Doktorasını yapmaktadır (tez aşamasında). Tezini 'Kültürel Sermaye Bağlamında Göçün Kadınsallaşması - Toronto Örneği' alanında hazırlamaktadır.
Liseden mezun olur olmaz iş hayatına giren IŞIK, 30 yılı aşkın süren iş hayatında, DHL, PEPSICO, KODAK, AVEA, TURKCELL gibi hem Türkiye"nin hem de Dünyanın en önemli şirketlerinde Satış, Pazarlama bölümlerinde orta ve üst düzey yönetici olarak çalışmıştır. Son olarak Sağlık sektörünün devlerinden, merkezi Amerika (Rochester) olan uluslararası, CARESTREAM şirketinde hem Türkiye Genel Müdürü olarak hem de Türkiye başta olmak üzere, Azerbaycan, Türkmenistan, Tacikistan vb. gibi 'Türki Cumhuriyetlerinde' 'Cluster Business Manager' olarak uzun yıllar hizmet verdikten sonra, 2016 yılının sonlarında Maya Travel adlı Turizm şirketinin satış ve pazarlamadan sorumlu yönetici ortağı olarak hem Türkiye hem de Toronto ofislerinde çalışmıştır.
2017"de 3 Yıl Toronto"ya ailesiyle beraber 'geçici' olarak göç eden IŞIK, Toronto"da Turizm işinin yanı sıra, yine çok uluslu G4S Güvenlik şirketinde bölge müdürlüğü görevini sürdürmüştür. Aynı zamanda sivil toplum kuruluşlarının çok güçlü olduğu Kanada"da özellikle yaşlılar, evsizler, gençler, Kızıl Haç"ta, ve özellikle Doktora tez konusu olan göçmen kadınlar ile ilgili birçok gönüllü çalışmalara katılmıştır.
2020 yılında Türkiye"ye döner dönmez, Gayrimenkul sektörü ile ilgili hem özel sektörün hem de devletin vermiş olduğu mesleki eğitimleri tamamlayıp, gerekli olan sertifika ve belgelerini aldıktan sonra Dünyanın en önemli kurumsal Gayrimenkul Danışmanlığı şirketlerinden biri olan RE/MAX"ın (doğduğu ve büyüdüğü yer olan) Uzmanlık bölgesi Kadıköy, özellikle Bağdat Caddesi bölgesi olan, Türkiye"nin en önemli RE/MAX ofislerinden RE/MAX SONUÇ"da Gayrimenkul danışmanı olarak başlamıştır.
IŞIK evli ve 2 kız çocuğu babasıdır.
Daha fazlası...

Area of Expertise

Caddebostan Mah. / Kadıköy Fenerbahçe Mah. / Kadıköy Suadiye Mah. / Kadıköy Erenköy Mah. / Kadıköy Göztepe Mah. / Kadıköy

Expertise Areas

House Land Luxury Real Estate Plaza / Office Residence Store/Shop

Languages

Turkish, English

RE/MAX Education & Certificates

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2022

Viviana Esteves ile Alıcılarla Çalışma Eğitimi

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Mustafa Kemal Işık has 8 Real Estates on its portolio
Total 8 real estates are listed

CUSTOMER REVIEWS

Evren Ertaş

İlk aradığımdan, gayrimenkulü alana kadar geçen süre içerisinde göstermiş olduğun ilgi ve alakadan dolayı çok çok teşekkür ederim. Gerçekten çok alakadar ve ilgiliydiniz, tapu muamelesine kadar kusursuz ve zahmetsiz süreç için ayrı teşekkür. İşinizde başarılar diliyorum.

Gülden Kurttekin

Mustafa Kemal Işık Bey'e dairemizin satışı sırasında gösterdiği dürüstlük, nezaket ve son derece profesyonelce yaklaşımı için çok teşekkür ederim. İhtiyacı olan tüm tanıdıklarıma kendisini güvenle önereceğim.

T******* Ç*******

Mustafa Kemal beye çok teşekkür ederim. Güvenerek emanet ettiğim gayrimenkulumu, çok titiz bir çalışma sonrasında değerinde ve tam zamanında satarak bizi çok mutlu etmiştir. İşinde son derece profesyonel olan Mustafa Kemal beyle bundan sonra tüm gayrimenkul işlerimde çalışacağım.

T******* F*******

Uzmanlarınızdan Mustafa Kemal Işık tarafından kiralama hususunda aldığımız hizmet profesyonelliğin yanı sıra çözüm odaklı, güler yüzlü bir süreçti. Uzman bilgisi yanı sıra iletişim dili süreci rahat ve sıkıntısız geçirmemizi sağladı. Teşekkür ederiz.

Y******* Y*******

Profesyonel ve titiz bir çalışmayla, evimizi doğru fiyata çok kısa sürede kiraya verdiği için Mustafa Kemal beye çok teşekkür ederiz. Bilgisi ve güvenilirliğini gördük, bundan sonra her türlü gayrimenkul işimizde Mustafa Kemal Işık'la çalışmaktan mutluluk duyacacağız.

Yusuf Mert İmre

Mustafa beyin iletişimi çok iyi, açıklayıcı ve aydınlatıcı. Kiralama sürecimiz çok hızlı, kaliteli ve şeffaf bir şekilde halledildi. Çok teşekkür ederiz.

Oya Yıldız

Sayın Mustafa Kemal Işık bey çok ilgili, çok bilgili ve iş performansı /enerjisi çok yüksek biri. Son derece yardımcı kendisine sonsuz teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyor ve ÖZELLİKLE TAVSİYE EDİYORUM.

Ökkeş Celil

Mustafa Kemal bey evimizi kiralama sürecimizde hem cana yakın hem de saygı çizgisini bozmayan tavrı, ev sahibimi ve kiracıyı iki taraflı mağduriyeti önleyici yaklaşımı, profesyonel ve kaliteli tavırları ile çok yardımcı oldu. Kendisi ile çalışmak bizim için keyifti, güzelliklerin kendisiyle olmasını dilerim

Aylin Akınlı Kaya

Mustafa Bey işini son derece titiz ve profesyonel bir biçimde yürütüyor. Evimizi kiraladığımız süreçte bize destek olan Mustafa Bey, ihtiyaçlarımıza ve beklentimize son derece uygun profiller ile bizi buluşturmak üzere çalışmasını yürüttü. Sıklıkla bizi gelişmeler ile ilgili bilgilendirdi. Sektör ve çevremizdeki emlak piyasası ile ilgili bilgisi çok yüksek seviyede. İş takibi, konu ile ilgili detaylı geri bildirimleri ve profesyonel yaklaşımı kesinlikle güven veriyor. Kendisine tekrar teşekkür ederiz.

Gözde Emel Gökçek

Mustafa Kemal Bey, İstanbul gibi zamanın yavaş ilerlediği bir yerde, ev kiralama sürecimizde, ev sahibimiz ile iletişimde her zaman hızlı bağlantı kurması, mantıklı ve uygun bulduğu tekliflerle ilgili iki tarafı da dinleyip ona göre süreci yönetmesi ve bu sırada da hem ev sahibi hem de kiracı olarak her iki tarafın da menfaatini düşünmesiyle hem güvenimizi hem de takdirimizi kazanmıştır. Bundan sonra da emlak ile ilgili herhangi bir ihtiyacımız olduğunda ilk kapısını çalacağımız kişi kendisidir. Hem tanıştığımız hem de beraber çalıştığımız için çok mutluyuz, her şey için teşekkür ediyoruz ☺️

M******* K*******

Öncelikle evimizin detaylı ölçüm ve değer belirlemesi anlamında çok doğru yönlendirmesi oldu. Bunun sonrasında kiracı konusunda çok titiz ve doğru kişiyi bulma konusunda da öngördüğü süre ve incelemeleri sonucunda bulduğu aile tam istediğimiz ölçütlere uyuyordu. Güven veren iletişiminden ve detaylı sözleşme hazırlaması konusundaki bilgisinden son derece memnunuz.

Aslı Tosun

VIP Hizmet kalitesi, iş takibi ve tüm bilgilendirmelerinden çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Esin Okandar

Mustafa bey, şu an kiraladığımız ev ile ilgili bizlere çok hızlı dönüşleri, hoş sohbetleri, hızlı çözümleriyle ve her iki tarafın menfaatlerini düşünmesiyle güvenimizi kazandı. Her şey için çok teşekkür ediyoruz.

Zhanna Bukharina

Thanks a lot, very fast, efficient and trustworthy service from Mustafa. Would like to work with you again.

Ayşe Nilgün Foley

Mustafa bey, bilgili, nezaketli ve dürüst bir danışman. Kendisiyle çalışmaktan büyük zevk duydum. Yeni bir satış üzerine çalışmaktayız.

Sevgi Önen

Soner hanım ve Mustafa bey' in ilgisine teşekkürlerimizi borç biliriz.

Buse Kurt

İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederiz. Sıcak kanlı tavırlarınız ve isteklerimize olan yaklaşımlarınızdan dolayı çok memnun kaldık.

Nilgün Kayaalp

Hisseli olan evimizin satışı için olan çalışmamızda, ailemizle kurduğu güven verici ilişki, kapsamlı bilgilendirme ve raporlamalar ile 1 ay gibi kısa bir sürede evimize piyasa şartlarında, doğru fiyata alıcı bulduğu için Mustafa Kemal Işık beye ailecek müteşekkiriz.

Özge Öztürk

Tanıştığımız ilk günden bu yana ilgisi, alakası, güleryüzü ve dakikliğiyle minnettar kaldığım Mustafa Kemal beye özellikle çok teşekkürlerimi bildirmek isterim.

Semih Durmuş

Mustafa Kemal Işık bey işini iyi bilen, iletişimi kuvvetli, aksiyon odaklı olduğu kadar, hem ev sahibi hem de kiracı/alıcının, analitik bir bakış açısıyla, ihtiyaçlarına göre uygun çözümleri hızlıca hayata geçiren tam anlamıyla bir gayrimenkul danışmanıdır. Sunduğu hizmetten çok memnun kaldım, çok teşekkür ederim.

Çiğdem Canım Yayan

Evimi doğru fiyata, doğru kiracıya kiraladı. Çok memnun kaldık. Tekrar görüşmek ve beraber çalışmak dileğiyle. Teşekkürler.

Maryam Kasirossafar

We met Mustafa Bey in Istanbul, while looking for a flat to rent. Thanks god to find him since he looks trustable & professional in his field of activity. We have found the right place by his kind cooperation & hope we have more experience with him again in future.

Denzizeraydın

Özellikle Mustafa beye çok teşekkür ederiz. Tam istediğimiz, ihtiyaç duyduğumuz yeri buldu bize.

Hasan Gökhan Gökmen

Baştan sona, süreç boyunca tüm konularda çok yardım aldım. Güvenilirlik ve iletişim kalitesi dolayısıyla çok memnun ve müteşekkirim.

Erdem Karapınar

Mustafa bey ile iletişime geçtigimiz ilk aydan itibaren göstermiş oldugu samimi tutumu ve kiralayarak istedigimiz daire konusunda düşünebilecek her türlü soru işaretini giderilmesi ve ev sahibi ile saglıklı iletişimkurmakta yardımcı oldugu için kendisine teşekkür ederiz.

Ounfanatt Eduı Moka

Dear Mustafa, you are a star !, I found the perfect home in Istanbul thanks to you and the process was very smooth. You have made my move very smooth and will be always greatful to you. I will gladly recommend you to my friends and colleagues. Mustafa helping me with English translation was also a high mark for me and being available to answer my questions at all times. I give him 5

Sait Sedir

Kendisine herşey için çok teşekkür ediyorum. .ke

Suha Awad

I would like to thank . Mr. Mustafa for for skillful performance in achhieving this deal, his clarity and accuracy of information and kindness in communications.

Sezin Özkan

Ev arayışı sürecimizde yolumuzun Remax Sonuç / Mustafa bey ile kesiştiği için çok mutluyuz. Gerek çalışma tarzı deneyimi, gerekse iş takibi ve güleryüzlülüğü ile en kısa zamanda istediğimiz eve kavuşmamızı sağladı. Bundan sonraki arayışlarımızda da çalışmak istediğimiz tek isim!

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.