HAYALİNİZDEKİ GAYRİMENKULÜN ANAHTARI BENDE...

Kırklareli Doğumluyum. Eğitimime Anadolu Üniversitesi sosyoloji bölümünde devam ediyorum . 2006 yılından beri satış ve pazarlama işi yapmaktayım .  2020 yılından beri gayrimenkul sektöründe kariyerime devam ediyorum.

Yaşamı keyifli kılanın işimi severek, farklı yapmak ve karşılıklı iletişim ile en yüksek faydayı sağlamak olduğuna inanırım.

İletişim alanında birçok eğitim aldım; kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Siz değerli müşterilerime en kaliteli, en ayrıcalıklı hizmetleri sunmak öncelikli prensibim...

Kırklareli' de konut, ticari gayrimenkul, arsa alım satım kiralamasında en kısa sürede sonuç almak istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz...

Birlikte çalışmaya başladığımızda verdiğim hizmetlerle özel hissedeceğinize, birlikte çalışma deneyimimizi unutmayacağınıza inanıyorum...

Gayrimenkul alanında siz de profesyonel hizmet arıyorsanız  lütfen çekinmeden arayınız...

 KATILDIĞIM EĞİTİM, SEMİNERLER VE ALDIĞIM SERTİFİKALAR
Telefonda Satış Eğitimi
Satış Kapama Eğitimi
İleri Satış Eğitimi
Tahsilat Eğitimi
Daha fazlası...

Area of Expertise

Zeytinlik Mah. / Bakırköy İstasyon Mah. / Merkez Karakaş Mah. / Merkez Demirtaş Mah. / Merkez Cumhuriyet Mah. / Merkez

Expertise Areas

House Land Mall Plaza / Office Residence Store/Shop

Languages

Turkish, English

RE/MAX Education & Certificates

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Çağlayan Kocabaş has 5 Real Estates on its portolio
Total 5 real estates are listed

CUSTOMER REVIEWS

Onur Aydemir

Mükemmel bir süreç yönetimi olan işinin eğli gayrimenkul danışmanı olarak gönül rahatlığıyla evimi teslim ettim çok memnun kaldım

C******* T*******

İstanbul'da yaşıyorum ve yakın olması sebebiyle Kırklareli'nde yatırım amaçlı ev almak istedim. Kendisine internetteki bir ilanından ulaştım. Sürecin en başından sonuna kadar son derece profesyonel son derece şeffaf ve güvenilir son derece kaliteli bir hizmet aldım. Sürecin takibi , şeffaflık , güvenilirlik , iletişim , hız vs.bütün kriterlerde çalıştığım açık ara en iyi emlakçı. Evi aldıktan sonrada çok memnun kaldığım için kendisiyle çalışmaya ve görüşmeye devam ediyoruz. İçiniz çok rahat bir şekilde çalışabilirsiniz. Tekrar her şey için çok teşekkürler.

Numan Erkurt

Remax Türkiye ile ilk defa çalışıyorum. Emlak alımı neticede alıcı ve satıcı da olsa iki taraf için hassas bir durumdur. Danışman olarak bize yardımcı olacağını belirten Çağlayan Hanım'a dair ilk fark ettiğim, tecrübe ve bilgi yönünden inanılmaz bir donanıma sahip oluşuydu. Ancak takdir edersiniz, her işte profesyonellik kadar müşteri gözüyle, onların duygularıyla yaklaşım psikolojik olarak da bizlerin beklediği bir durumdur. Özellikle çok fazla emlak alım satım işlerine vakıf değilseniz.Süreç ilerlerken yaşadığımız heyecanda bizi o kadar güzel motive etti ki. Güzel bir Emlak, konut sahibi olmanın yanında bize yararlı deneyimler ve bir dost insan kazandırdı. Açıkça söyleyebilirim Remax 'ın güçlü ve isim yapmış gayrımenkul firması olduğunu bilsem de Remax ile iş birliğimiz ve çalışmalarımız süreçten sonra da devam edecektir. Çağlayan Hanım ın özverisi, meslek için gerekli olmayacak bilgilere dair bile araştırmaya zaman ayırması, güvenimizi kazanmaya yetti. Kuzenim de Almanya'dan gelip burada bir ev sahibi oldu sayesinde. Çağlayan hanım aklımızda olan veya olabilecek soru işaretlerini sabırla yanıtlarken meslekte ne kadar haklı bir yol kat ettiğini de kanıtlamış oldu. Kendisiyle çalışmak büyük zevkti. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Bundan sonra gayrımenkul alımları ile ilgili konularda kimi referans göstereceğimizi ben ve kuzenim de biliyoruz. Remax Türkiye'ye de çok teşekkür ediyoruz. Çağlayan Hanım size teşekkür ettik ancak bunun bile yetersiz olduğunun farkındayız. İnanıyoruz ki dünya çapında kariyeriniz ışıldayacaktır. Güler yüzünüz keyifli sohbetiniz asla bitmesin. Sevgilerle Numan & Sabiha...

İnci Aka Akgün

Kırklareli' de evimizi teslim edebileceğimiz güvenilir ve profesyonel bir emlakçı ararken yolumuz Çağlayan Hanım ile kesişti. Farklı şehirde olduğumuz için, sık sık Kırklareli'ne gelmiyor oluşumuza rağmen, Çağlayan Hanım ın çabası, titiz çalışması ve samimiyeti ile evimiz 3 hafta gibi kısa bir süre içerisinde kiralandı. Destekleri ve özverili çabası için Çağlayan Kocabaş' a çok teşekkür ediyoruz. İyi ki sizinle çalışmışız.

S******* Ç*******

Remax Şirinevler şubesinde ev alma işleminin her aşamasında bizimle ilgilenen, sorduğumuz tüm sorulara profesyonellik ve güler yüzüyle yanıt veren Çağlayan Hanım'a ilgisi ve bilgisi için teşekkür ederiz.

Şükran Keleş

Remax Gayrimenkul bizim güvenimizi asla boşa çıkarmadı. Çağlayan Hanım ilk günden beri ilgili ve samimi davranışları ile güvenimizi kazandı. Tüm gelişmeleri bize bildirdi, ne zaman istesek kendisine ulaşabildik. Tüm sorularımıza cevap bulduk. Nihayetinde çok kısa bir sürede evimiz satıldı. Remax ailesine ve Çağlayan Hanım'a sonsuz teşekkür ederim. ''En iyi reklam yapılan iştir.'' sözünün en iyi örneğisiniz. Başarılarınızın devamını dilerim.

Burcu Öztürk

İlgili yaklaşımı için kendisine teşekkür ederim.

Cihan Tascı

Çağlayan hanım çok hızlı dönüş sağladı bize yardımları için teşekkür ederim.

Cahide Vaznikli

Sevgili Çağlayan Hanım ve Çağrı hanım ilgi alaka ve hizmetten cok memnun kaldık. Titiz çalışmaşarınız ve verdiğiniz güvenden dolatı tesekkur ederiz. çalışma hayatıızda başarılar dileirz. saygılarımızla. Cahide, Sutun, Fügra, Recep kardeşler..

Yakup Korkmaz

İşini severek yapan bir danışman teşekkürler herşey için.

Recep Ünal

Tavsiye ederim.Danışmanlığı güzel yaptı.

Nurcan Aktaş

Güler yüzlü bir danışman işlerimizi çok kolay şekilde halletti sağolsun teşekkür ederim.

İrem Çelik

Başarılar dilerim.

Gülşah Özkan

Çok cana yakın biri bizimle çok ilgilendi elinden gelen yardımı kolaylığı sağladı. Çok teşekkür ederiz.

Uğur Aslan

Gayretleri ve ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim..

Uğur Kaplan

Sunmuş oldugu hizmetten memnun kaldik tesekkur ederiz

Arzu Köse

Kisa surede kiralama islemini gerceklestirdi tesekkur ederim

Musa Çakır

İlgili yaklaşımları bilgilendirmeleri için kendisine tesekkur ederiz.

Bayram Bozkurt

Bize kattığı bilgilendirmeler ve hızlı iletişim için kendisine teşekkür eder. Başarılarının devamını dilerim..

Hasan Avcı

Bize kolayve sorunsuz bir hizmet sundugu için tesekkur ederiz.

Yılmaz Can

Kaliteli hizmet için çok teşekkür ederiz.

Yasemin Yüksel

Gayret ve ilgileri için tesekkür ederiz. Kendisine başarılar dileriz.

Sevde Uyar

Çağlayan kocabaş hanımefendi ile kısa süre içerisinde evimizi stressiz ve buyuk bir kolaylık ve güleryüz iletişimi ile aldık. işine karşı olan sevgisi ve bağımlılığı bize hissettirdi. ve sorunsuz bir şekilde bizi karşıladığı için kendisine çok teşekkür ederiz.ve işinde istediği konuma gelmesini gönülden istiyorum..

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.