Expertise Areas

Factory and Production Facility House Land Store/Shop

Languages

Turkish, English

RE/MAX Education & Certificates

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim gayrimenkul değerleme (konut) süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler. Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar. RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.
Muharrem Yılmaz has 6 Real Estates on its portolio
Total 6 real estates are listed

CUSTOMER REVIEWS

Sefer Kara

Muharrem bey ikinci kez çalışmamaktan dolayı çok memnun kaldım her seferinde gösterdiği ilgi alakadan dolayı teşekkür ederim😍

Alican Akyüz

Muharrem beye ilgi ve alakası için çok teşeküürler.

Ercan Kotiloğlu

Muharrem Bey Gerçekten İlgi Ve alaka konusunda çok başarılı ve deneyimli… Herşey için teşekkür ederim…

Soner Kiraz

İlk günden beri son derece ilgiliydi. Benim aklıma gelmeyen detayları bile hatırlayıp ilgilendi. Sorun teşkil edebilecek en küçük şeyleri bile gözlemedi. İşinde çok başarılı ve ilgili 10/10

Serdar Türkoğlu

Kiralama yaparken tüm süreçlerde çok yardımcı oldu, anahtarı aldıktan sonra dahi yaşanılan problemlerin çözümü için elinden gelen gayreti gösterdi. Huzurlu bir oturum sağlamam için göstermiş olduğu çaba ve nezaket için Muharrem Beye teşekkür ederim.

Dinçer Keser

Evimi kiralama süreci boyunca gösterdiğiniz ilgi, alaka ve sabrınız için teşekkür ederim Muharrem Bey. Her daim süreç içerisinde iletişim kurup tarafıma bilgi verdiniz.Mesleki deneyiminiz ile tüm sorularıma yanıt verdiniz. Bundan sonraki süreçlerde de sizinle tekrar çalışmayı çok isterim. İyi çalışmalar dilerim.

Muhammet Şahin

Muharrem bey ile ikinci kez bir ev tuttuk ve gerek müşteri ile sıcak kanlı ve ilgili konuşması gerek bizler için sunduğu hizmetten çok memnun kaldık kendisine teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Burak Özdemir

Muharrem Bey ile ikinci kez çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı tabirini her davranışı ile fazlaca yansıtıyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Sefer Kara

Bilgi ve ilgili arkadaş sorunlara çözüm bulan müşterile ilgilenen sorumlul saybi lkisi teşekkürler evimi kısa sürede kiraya verdiğin icin

Y******* Y*******

İlgisi ve alakasından dolayı teşekkür ederim

Ahmet Özdemir

Emlak konusunda kendini çok iyi yetiştirmiş olup , müşteri pötfyönün oldukça geniş olduğu ve müşterisi ile olabildiğince sabırla çalışan bir kardeşim.Allah yolunu Bahtını açık eylesin. İnşallah.Kendisiyle çalışmak bizim çok keyifliydi.

E******* Ç*******

Kurumsallığı sonuna kadar hissedebileceğiniz RE/MAX müşterilerine gösterdiği ilgi için teşekkür ederiz. Kaliteli hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Yakup Koçali

tamer ve muhharrem kardşime ilgi alakadan dolay cok teşekur ederim

Davut Usta

Kurumsallığı sonuna kadar hissedebileceğiniz Remax Orion ailesine, dürüstlüğü ve özverili çalışmalarından dolayı, müşterilerine gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı, gerekse aldığı çeşitli eğitimlerle kendini sürekli geliştiren değerli danışman Muharrem Yılmaz’a ve değerli broker Tamer Hafızoğlu’ na kaliteli hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Sizi tanıdığıma çok memnun oldum ve sizi tüm çevreme tavsiye edeceğim…

N******* T*******

Rize de tanıdığım en ilgili emlakçı ailesi. RE/MAX emlağa tüm ilgi ve alakalarından dolayı sonsuz teşekkürler..

Osman Kutanoğlu

Muharrem bey ve Tamer Bey ile tanıştığım için çok şanslıyım.Güven ve ikili ilişkilerle birlikte güzel bir arazim oldu.Muharrem bey ve Tamer bey alıcı ve satıcı için gerçek piyasa değerlerinde ürün almak ve satmak isteyen kişilerin uğrayabileceği güvenilir kişilerden.Ayrıca kurumsal bir emlak firması işleyişinden dolayı emlakçılığa bakış açım değişti.

Ahmet Özdemir

Muharrem Bey emlak konusunda oldukça bilgili kendini yetiştirmiş bir arkadaş.Kendisiyle çalıştığımız süre sarı zarfı boyunca oldukça ilgili ve güleryüzlüydü.Vermiş olduğu bilgiler afaki olmayıp vermiş olduğu bilgiler piyasa gerçekleriyle gayet uyumluydu.Kendisiyle ve firmasıya çalıştığım için gayet memnunun önümüzdeki süreçtede kendisiyle çalışmaya devam ediceğim.Allah yolunu açık etsin inşallah.

Burak Özdemr

Babamın dairesi için anlaştık Muharrem Beyle. Sağolsun babamın seçiciliğine amcanın gönlü olsun diyerek sabırla anlayış gösterdi ve nihayetinde gönlü olacak şekilde evi karaya verdi. İşini severek ve güzel yapan bir arkadaş.

Y******* G*******

Güzel bir alışverişi güzelleştiren en önemli şeyin güven ve ikili ilişkiler olduğunu düşünen bir insan olarak bu konularda Muharrem Beye minnettarım. Tüm emekleri için teşekkür ediyorum. Remax böyle bir çalışana sahip olduğu için çok şanslı. Yeni alışverişlerde buluşmak dileğiyle..

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.