Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Yüksek Lisans İşletme Bölümünü bitirdikten sonra, kendi işletmemi kurup 5 sene hizmet sektöründe satış ve pazarlama faaliyetleri gerçekleştirdim.  

Şuan ki kariyerime Remax’ta yerli ve yabancı yatırımcılara gayrimenkul danışmanlığı yaparak devam etmekteyim.

Expertise Areas

Factory and Production Facility House Land Plaza / Office Residence Store/Shop Tourism Facility

Languages

Turkish, English, Japanese

RE/MAX Education & Certificates

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Seval Karakoç has 0 Real Estates on its portolio
Total 0 real estates are listed

CUSTOMER REVIEWS

Buğse Arat

İletişime geçtiğimiz ilk günden itibaren ilgi ve alakasını kesmemesi, taşınma sürecini iyi planlayıp yönetmesi, süreci kafamızda oluşan tüm soru işaretleri ve olumsuzluklara çözüm odaklı yaklaşarak tamamlamamızı sağladığınız için teşekkür ederiz seval hanım :)

Olcay Erdoğan

Koldere Holding olarak vermiş olduğunuz hizmet ve çabalardan dolayı sizi tebrik ediyorum Seval Hanım. Sizin gibi işini iyi yapan başarılı, dürüst ve saygın insanlara bu sektörde fazlasıyla ihtiyaç var. İşinizi En iyi şekilde yaptığınız için size ve ekibinize teşekkür ederim. Saygılarımla Koldere Holding Olcay Erdoğan

M******* Ş*******

Seval hanım süreç boyunca çok yüksek ilgi gösterdi ve karşılaştığım her meselede çözüm odaklı davranarak problemleri hızlı bir şekilde çözüp beklentilerimize fazlasıyla yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

Gülter Engürlüoğlu

Seval Hanım,son derece profesyonel,sektör bilgisine muazzam hakim ve düzenli bilgilendirme konusunda titiz.Bu platform aracılığı ile kendisine tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum.

Binnur Tarakçı

Seval Hanım, öncelikle yorumuma; naifliğiniz ve insan insana olan iletişiminiz için kocaman bir teşekkürle başlıyorum. Alım-satım sektöründe yıllara meydan okumuş tecrübeli ve birçok kişiye örnek bir duruşunuz var. Sektör bilginiz, deneyimleriniz, her türlü soruna geri dönüşünüz bir ayrıcalık olsa da ,beni en mutlu eden tarafınız samimiyetiniz ve bu süreçte kendimi hiç yalnız hissetmememdi. Yılların verdiği iş tecrübelerimde edindiğim tek eksiklik olan bu yakınlığı da iş hayatına kattığınız için sizinle gurur duyuyorum. Yolunuz açık olsun. Her zaman tercihim ve tavsiyemdesiniz. Çok teşekkürler.

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.