Doğru rakam=Hızlı sonuç Area of Expertise

Osmangazi Mah. / Sancaktepe Yunus Emre Mah. / Sancaktepe Merve Mah. / Sancaktepe Safa Mah. / Sancaktepe Veysel Karani Mah. / Sancaktepe

Expertise Areas

House Land Luxury Real Estate Plaza / Office Residence Store/Shop

Languages

Turkish, English

RE/MAX Education & Certificates

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX'lilerin işlerini daha profesyonel daha sürdürülebilir hale getirmeleri ve kendi marka değerlerini yükseltebilmeleri için gerekli olan tüm ileri düzey teknikleri içerir.

2023

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Taner Uzun has 3 Real Estates on its portolio
Total 3 real estates are listed

CUSTOMER REVIEWS

Z******* E*******

Taner Bey'in satış sürecisini yönetmesi, bize olan ilgi, ve alakası süperdi. Yatırım için bundan sonraki ilk tercihim Taner bey olacak.

Z******* T*******

Taner bey işinde bilgili, donanımlı, ve işini bilen hizmet kalitesi yüksek ve bizleri memnun bırakan bir danışman. Kendisine çok teşekkür ederim.

T******* K*******

Bu karmaşık süreci bize oldukça kolaylaştırıp, sıkılmadan en ince ayrıntısına kadar süreci yöneterek işlemimizi sonuca oluşturan Taner Bey'e çok teşekkür ediyorum.

K******* C*******

Satılamayan mülk yoktur, Taner Bey ile tanışmayan kişi vardır.

H******* Ö*******

Taner Bey'e her şey için çok teşekkürler.

A******* S*******

Taner bey profesyonel ve başarılı bir danışman. işinin ehli. kendisine çok teşekkür ederim.

V******* S*******

Her şey için teşekkürler..

P******* K*******

Taner bey ile çalışmamız çok hızlı ve başarılı bir şekilde gerçekleşti. Kendisine çok teşekkür ederim her şey için.

H******* Ö*******

Taner Bey işinin ehli bir danışman. Bizim için her şeyi en kolay yoldan hızlandırdı.

Abdullah Ataş

Taner Uzun bana mükemmel bir hizmet sundu. Profesyonel yaklaşımı ve samimiyetiyle güven verdi. İşini özenle ve profesyonelce yapmasıyla birlikte, her adımda beni bilgilendirdi ve süreci çok daha kolay hale getirdi İletişim becerileri de harikaydı, her zaman hızlı ve net cevaplar aldım. Emlak işlerimde artık ilk tercihim olacak. Taner Bey’e tekrar çok teşekkürler.

Yılmaz İlişik

Taner Bey çok ilgili, şeffaf ve gayretli bir danışman. Kendisine her şey için çok teşekkür ederim.

Melike Özdemir

Taner bey ev alma sürecimizde, profesyonel yaklaşımıyla, bölgeye hakimiyetiyle ve soğuk kanlı pozitif yaklaşımıyla karar alma noktasında bize çok destek oldu. Alım sürecinin sonundaki yönlendirmeleri de bizim için çok kıymetliydi. Çok teşekkür ediyoruz.

Semih Pehlivan

Sürecin en başından, imzalar atıldıktan sonrasına kadar her konuda yardımcı oldu. Her sorumuzu itina ile cevapladı. Kendisine teşekkür ediyoruz. İyi ki Taner Bey ile sürecimizi yönetmişiz.

Beytullah Özbay

Danışmanlara bakış açımı değiştiren kişidir kendisi. Göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı kendilerine teşekkür ederim.

Harun Burak Kurtbal

Piyasa bilgisi son derece iyi. Oldukça sabırlı. Müşterileri ile son derece ilgili. Kibar ve sıcakkanlı.

Yiğit Diner

Süreci son derece seffaf ve düzgün yönetti. Hem detayci hem süper hizli ve takipci, hem cok bilgilendik ve ögrendik, hem de herkese tavsiye edebilecegimiz bir gayrimenkul danismani ile tanistik. Hepimiz cok memnun olduk :)

Tuğrul Özay

Taner işinde uzman güler yüzlü pozitif enerji dolu bir danışman bizi yormadan bütün işlerimizi sorunsuz bir şekilde tamamladık çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim 🙏

Tuğçe Korkmaz Çelik

Çok kibar, işin tüm süreçleri ile ilgilendi. Hızlıca evimizi kiraladık

Hakan Tosun

Taner bey bütün süreç döneninde çok yardımcı ve bize çok güven verdi. Eksiklerimizi tamamladı. Bir gayrımenkül danışmanı olarak 10 üzerinden 10 veriyoruz ailece.

Kaan Cemal Akman

Taner Bey'in hizmetinden memnun kaldık. Açıklayıcı, bilgilendirici yönünü çok olumlu bulduk. Tüm süreçteki desteği için teşekkür ederiz.

Erkan Kılıç

Çok iyi ve çok anlayışlı herşey profesyonelce ilerledi hizmetinden dolayı teşekkürlerimizi sunarım

Faysal Kartal

Satış Sözleşmesi ile Tapu devrine kadarki olan tüm süreçte ben satıcı olarak kendisinin göstermiş olduğu nezaket titizlik ve hassasiyetinden ötürü memnuniyetimizi borç bilir emeğine sonsuz teşekkürler 🙋🏻‍♂️

A******* Ö*******

Taner bey dürüst ve çalışkan bir danışman. Kendisine her şey için çok teşekkür ederim.

S******* K*******

Taner Bey ile çalışmak gerçekten harika bir deneyimdi. Profesyonelliği ve sektördeki bilgisi sayesinde, ev alım sürecimiz sorunsuz bir şekilde ilerledi. Her adımda bize rehberlik ettiği için kendisine teşekkür ederiz.

H******* F*******

Taner beyin işinde dürüstlüğü ve başarısı ile çok kısa sürede işlemimizi tamamladık.

G******* Ş*******

Taner bey ile çalışmak gerçekten çok rahat. Evimi kendisine teslim ettim ve en kısa sürede işlem gerçekleştirdi.

O******* T*******

Taner Bey'in sektördeki geniş ağı, ev alım sürecimizi hızlandırdı. Kendisine teşekkür ederiz!

B******* T*******

Beklentilerimin üzerinde bir hizmetti gerçekten. Kendisine çok teşekkür ederim

G******* K*******

Taner bey işinde çok profesyonel ve güler yüzlü bir danışman. Ne zaman arasam telefonlarımı hep bıkmadan açtı ve sorularımı cevapladığı için kendisine çok teşekkür ederim.

Gökhan Karadaş

Taner bey ile çalışmaktan gerçekten çok memnun kaldım, işini oldukça iyi yapan bir danışman. Kendisine her şey için çok teşekkür ediyorum.

Gizem Doğan

İlgisiyle ve bilgisiyle Taner bey gerçekten çok başarılı bir danışman, emekleri ve yardımları için kendisine çok teşekkür ediyorum.

V******* A*******

Kendisi ile çalışmak büyük bir keyifti, çok teşekkürler.

M******* Y*******

Taner bey sayesinde işlerimizi çok hızlı ve rahat bir şekilde hallettik. Yardımları ve emekleri için çok teşekkürler.

S******* K*******

Profesyonelliği, sektör bilgileri ve müşteri odaklı yaklaşımları sayesinde oldukça olumlu bir deneyim oldu. Bu süreçte benimle sürekli iletişim halinde oldu. Emekleri ve yardımları için çok teşekkürler.

Şener Altın

Taner bey işinde profesyonel ve saygılı bir danışman. Kendisine çok teşekkür ederim.

Teoman Kıran

Her zaman olduğu gibi Taner Bey çok yardımcıydı. Bir hafta dahi olmadan aradığım kriterdeki bir kiracı ile işlemleri tamamlamış oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

M******* E*******

Taner Bey sadece işini değil, müşterilerini de anlıyor. İhtiyaçlarımızı dinledi ve bize en uygun çözümleri sundu.

A******* G*******

Evin alım süreci sırasında Taner Bey'in uzmanlığına güvendik ve doğru tercih yaptık. Her detayı düşündü ve bize harika bir ev bulmamızda yardımcı oldu.

F******* E*******

Taner kardeşimle çalıştığımız 3. gayrimenkulum. Kendisinden her konuda çok memnunum. İyi ki diyorum.

Hasan Şekerci

çok ilgil ve işinin uzmanı bir arkadaşımız.Profosyonel olarak tavsiye edebileceğim birisidir.

F******* S*******

Taner Bey'in hızlı ve pratik olması, detaycı olması çok iyi. Kendisi güvenilir ve başarılı bir danışman. En hızlı sürede işlem gerçekleştirdik. Çok teşekkürlerimi sunuyorum.

S******* E*******

Bizim için mükemmel bir evi bulmamıza yardımcı olan Taner Uzun'a teşekkür ederiz. İyi bir danışman, iyi bir arkadaş gibiydi. Her zaman dostça ve profesyonel bir yaklaşıma sahipti.

S******* B*******

Taner beyin enerjisi, iyi niyeti, bilgisi ile çok iyi bi süreç geçirdik. teşekkürlerimi sunuyorum.

A******* Ö*******

Taner bey yaklaşımı ve bilgisiyle gerçek bir danışman.

H******* F*******

Taner bey ailemizin danışmanı gerçekten çok çalışkan biri

S******* K*******

Taner bey ile çalışmak çok keyifli. hem profesyonel, hem eğlenceli, hem bilgili bir danışman.

Elmas Çetinkaya

Taner bey elinden gelenin fazlasını yaptı bütün süreçleri olumlu yönetti şanslıydım kendisine bu anket aracılığı ile tekrar teşekkür ederim

Ertan Köksal

Evimin kiralama sürecini gayet güzel yöneten,her basamağında bana yardımcı olan tatlı dil ve güler yüzünü hiç eksik etmeyen sevgili kardeşimi kutluyorum,başarılarının devamını diliyorum.Tebri̇kler..

Mirac Yallıhelp

Taner bey ev alma ve sonrasında da kiralama sürecinde bize yardımcı oldu. hem çok ilgili, hem de yapıcı tutumu sayesinde bizim için sorun olabilecek bir süreci kolaylıkla halletmemizi sağladı. yine bir alımsatım durumumuz olursa kendisiyle gönül rahatlığıyla yeniden çalışmak isterim

Neriman Cebir

Çok memnun kaldım, taner beye güzel çalışması için teşekkür ediyorum

Ihsan Güzel

Çok memnun kaldım.İstenilen zamanda güvenilir şekilde kendi işi gibi ilgilenip bizi sevindirdi bu konuda. teşekkür ediyorum

Sercan Karadağ

Genel olarak iyiydi. yaklaşımı, evi tanıtması. bize karşı tutumu. saygıdeğer bir danışman. çok yardımcı oldu bize sağ olsun. kendisine çok teşekkür ederiz

M******* Y*******

Taner bey çok samimi, içten ve çok enerjik bir danışman. kısa sürede evimizi satmayı başardı. kendisini tebrik eder başarılarının devamını dilerim

Cafer Boyraz

Çok değerli bir kardeşim, işine sahip çıkan, son güne kadar takip eden her anlamda memnun oldum kardeşimden.

Habib Ayrılmaz

Taner bey süreci çok iyi yönetti. Büyük sabırla ve bilgisiyle bütün sorularımı ve merakımı cevaplandırdı. Ev sahibi ile bizi yan yana getirip muhabbetli bir ortam sağladı. RE/MAX adi altinda kendi̇si̇ne teşekkürleri̇mi̇ sunarim.

Gülşen Özen

İşinde oldukça profesyonel i̇lgili güvenilir

Selahattin Tunç

Çok ilgili çok seveceksin ve dürüst efendi

Sümeyra Boyalık

Taner bey'in i̇şbirliğine açık, çözüm odaklı ve güven veren yaklaşımından dolayı süreç bizim için çok güzel ilerledi. kendisine teşekkür ederiz

Musa Demircan

Evimin satış sürecinde tanıştım kendisiyle ilk görüşmede ilanı kaldırdım evi kendisine verdim. çünkü satış sürecinde başarıya ulaşacağınızı önceden size hissettiriyor azmiyle ve bilgisiyle. oldukça güzel çalışmalar sunumlar dikkat çekici paylaşımlar yapmakta evin satışıyla ilgili buda bir şekilde size sonucu başarıyı getiriyor. beklediğimden daha kısa sürede sonuca ulaştım açıkçası, aldığım kaliteli hizmette cabası sizi oldukça mutlu ediyor. herşey için teşekkür ediyorum kendisine iş hayatında başarılar özel hayatında mutluluklar dilerim kendisine

Vahide Sazlı

Taner bey ile 2. çalışmamız.Kendisi son derece profesyonel,güleryüzlü biri.Insan analizi konusunda da son derece başarılı.Sorunları anında çözebilen ender emlakçılardan .Kendisine çok teşekkür ediyorum..

H******* Ç*******

Taner bey sürecimizi çok başarılı, çok hızlı bir şekilde bitirdi. Çok teşekkür ederiz kendisine.

E******* T*******

Taner Bey'e harika danışmanlığından dolayı, tam anlamıyla istediğim yeri bulmama yardımcı olduğundan dolayı kendisine minnettarım.

Vural Altınsoy

Emeklerine sağlık çok yardımcı oldu kendisi tekrar teşekkür ederim

Galip Koçak

Taner bey çok iyi ve kibar bir danışman, işinin ehli.

Sadi Kaya

Süreçle ilgili Taner Bey'den çok memnun kaldım. Her konuda yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Sebahat Yavuz

Taner bey emlak sektöründe tanımış olduğum değerli bir insan . Yapıcı ve çözüm odaklı olması işini gerçekten severek yaptığının kanıtıdır ben kendisinden böyle bir hizmet andığım için şanslı olanlardanım 😊 Başarılarının devamını diliyorum umarım kendisi gibi saygılı değerli insanlarla yoluna devam eder kendisine sonsuz teşekkür ediyorum iyiki REMAX iyiki TANER UZUN 🙏 Saygılarla .

Serdar Kıpırtı

Taner beyi tebrik ediyorum. Mesleki olarak kendini iyi yetiştirmiş mesleği adına önemli bir değer! Bir kaç bilmediğimiz konuları da ondan öğrendik. Kendisine ilgisinden alakasindan ve gösterdiği sabirdan dolayı teşekkür ederim.

Hakim Aktel

Taner bey evimizi kiralama konusunda yardımcı oldu kendisine ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyoruz. ilk defa bu kadar güzel gayrimenkul danışmanıyla çalışmış olduk

Hasan Yerdelen

Taner bey elinden geldiğince yardımcı olmaya çalıştı. Sorun çıkmadı.

Ahmet Yiğci

Taner Bey'in ilgisinden ve hizmetinden çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Meral Özgür

Taner bey çok ilgiliydi. Herşeyi başından sonuna kadar güzel bir şekilde yürüttü. Kendisinden çok memnun kaldım.

Furkan Gültekin

İlgi ve alakalı neticesinde dairemizi 4 gün sonra hızlı bir şekilde ve aradığımız kriterlere uygun bir kiracıya kiraya verdik . Göstermiş olduğu emekleri için teşekkür ederiz .

Abdullah Gültekin

İlgisine va alakasına çok teşekkürler kardeşim.

İdris Kumaş

Taner bey ile telefonda tanıştık. İlk görüşmemizde anladım ki birlikte bir yolda yürüyebiliriz. Ev satın alma konusunda bize bilmediğimiz şeyleri anlatarak bizi aydınlattı. Samimiyeti, güven verişi, teknik ve mesleki bilgisi bizi cezbetti. Ve aradığımız evi satın almamızda sonuç odaklı oluşu sayesinde evimizi aldık. Kendisine çok teşekkür eder ve herkese tavsiye ederim.

Furkan Gültekin

İlgi ve alakalı neticesinde dairemizi 4 gün sonra hızlı bir şekilde ve aradığımız kriterlere uygun bir kiracıya kiraya verdik . Göstermiş olduğu emekleri için teşekkür ederiz .

Nur Albaş

Herkesin böyle bir ev sahibi olmalı.

Sıla Yıldız

Samimiyeti, ilgisi ve dürüstlüğünden ötürü çok teşekkür ederim. İşini hakkıyla yapıyor. Her şey için teşekkür ederim.

Müge Şişman

İşini titizlikle yaptığı ve ilgisi için teşekkür ederim, çok memnun kaldım.

Cafer Boyraz

Gerçekten sözünün eri. Çok dürüst bir arkadaşım. Bize çok yardımcı oluyor. Bir emlakçıdan çok kardeş gibi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Cem Şenel

Çok ilgili ve hoşgörülü bir danışman.

Erkan Pekacar

Tesadüf üzeri tanışarak .Emlak Danışmanından ziyade, sohbeti, davranışı, ilgisi,güvenirliği, tatlı dili ve güzel davranışları olsun aileden birisi gibi gördük Taneri. Gözünüz arkada kalmayacak nadir emlak danışmanlarından birisi.Kendisi dairenizin kiralanmasında yada satışı olsun. Rahatlıkla Gözünüz arkada kalmadan güvenebileceğiz nadir birisi. Bizzat ben kendisiyle çalışarak gördüm. Başarıların devamını diliyorum Taner

Feride Kalaycıoğlu

Taner çok kıymetli, evladım gibi sevdiğim bir emlakçı . Evimi kiraya verdi ve ben hiç sorun yaşamadım . Herkese Taner Bey gibi bir emlakçı gerek . İlgi alakasına teşekkür ederim

Bayram Bakır

Yeni evimi tutmamda yardımını esirgemeyen samimi,şeffaf,iletişimi kuvvetli ve empati yapmayı en iyi şekilde başarıyor olması beni çok mutlu etti . Sanki kendine ev tutuyormuş gibi hassas ve ilgili oluşu beni ayrıca rahatlattı . Tekrar tekrar teşekkür eder , herkese tavsiye ederim .

Erkan Pekacar

Taner bey ailemizin emlakçısı oldu artık . Güvenle anahtarımızı teslim ettik ve tüm süreçte bizi bilgilendirdi... Aklıma ilk gelen ve her ihtiyaç duyduğumda arayacağım tek gayrimenkul danışmanı . başarılarının devamını dilerim .

Bayram Aksoy

Taner bey yeni evimi kiralamamızda bize çok yardımcı oldu . Bölge hakkındaki bilgisi ve pazarlık aşamasında yanımızda olması bizi çok mutlu etti . Kendisine teşekkür eder ve herkese tavsiye ederim.

Deniz Güney

İşini hakkıyla yapan birisi gerçekten her konuda sanki kendi ev tutuyormuş gibi yardımcı oldu. Amacı kiraya verip geçmek değil tamamen müşteri memnuniyeti kendisine çok teşekkürlerimizi sunuyoruz

Ayhan Özdemir

Taner Bey gerçekten çok kibar ve işinin ehli bir danisman.Kiralama süreci boyunca sürekli olarak bizi bilgilendirerek ve mal sahibi ile iletişimi üstlenerek bize çok yardımcı oldu.Kendisine çok teşekkür ederim.

Teoman Kıran

Satın alma sürecinin başından sonuna kadar dürüst ve güvenilir bir şekilde , programlı ve nizami bir destek veren Taner bey'e çok teşekkür ederim.

Müzeyyen Soylu

Taner bey işinde son derece disiplinli ve çözüm odakllı çok çalışkan ve güven veren bir insan kurumunuzda taner beyden aldığımız destekten çok memnunuz...

Hatice Kübra Erayman

Bütün sürecin kolaylıkla ilerlemesini sağlayan Taner Bey'in bize sağladığı hizmetlerden çok memnun kaldık.

Leyla Halil

Ben Remaxin emlak bürosu tarafından daire kiralamak için başvurdum.Büronun danışmanı Taner Bey bana yardım etti. Baktığımız daireyi beyandik ve hemen kiraladık. Taner beyin Çalışma şeklini ve becerikliliğini sevdim. Bizimle çok kibar ve dakikti. Teşekkürler Taner Beya

İsmet Güven

Taner Bey Dairemi kiralama konusunda çok yardımcı oldu. Her iki tarafında yanında olarak güven verdi. Samimiyetinden dolayı teşekkür ederim.

Erhan Kurt

Bu bizim ilk ev sahibi olma deneyimimiz ve yaşadığımız bu tecrübe ve süreci düşündüğümde, iyi ki kendisi ile tanışma ve çalışma fırsatı bulmuşuz diyorum. Daha önceden aşina olmadığım birçok süreci yaşarken, Taner Bey gibi pozitif, müşterisine bir “müşteri” gibi değil de, sanki yıllardır tanıdığı bir arkadaşıymış gibi davranan ama aynı zamanda son derece profesyonel, her sorumuzda bizi gayet detaylı şekilde bilgilendiren bir danışman ile çalışmak ayrıca bir kazanım oldu benim adıma. Keşke sadece emlak satış danışmanlığı değil de, aynı anda birçok mesleği yapsaydı da, daha fazla alanda birlikte çalışma imkanı bulabilseydik :) Bundan sonraki süreçte ben şahsen emlak ile ilgili ne olursa kendisiyle çalışmayı düşünüyorum ve tanıdıklarıma da tavsiyem aynı şekilde olacaktır. Taner Bey ile çalışma fırsatı bulan herkese de gönül rahatlığıyla çok şanslı olduklarını ve Taner Bey’in “ben burdayım” sözüne tereddütsüz güvenebilceklerini söyleyebilirim. Bize de kendisi “ben burdayım” dedi ve bahsettiğim gibi, her aşamada gerçekten oradaydı :)

Zabit Ayhan

Taner beyi yıllardır tanıyorum.Evimi en kolay en iyi rakama onun satabileceğini düşündüm ve öylede oldu.Toplamda 27 günde satışı gerçekleşti.Bana sadece günü geldiğinde imza atmak kaldı.Çok rahat ve stressiz süreç yaşadık,çok teşekkür eder ve herzamn referans olabilirim.

Sefa Çifçi

Taner bey daha önce dairemi satmıştı.Şimdi ise dairemi hızlı bir şekilde kiraya verdi. Güvenle evimi teslim ettiğim hızlı,paratik sonuç odaklı bir beyfendi.Kesinlikle tavsiye ederim.

Bayram Demir

Taner beyi aradım kısa zamnda yardımcı oldu.Kendisinden çok memnun kaldım işlerinde başarılar dilerim.

Beysefa Çiftçi

Taner Bey hem komşum hemde gayrimenkul danışmanımdır.Kendisini çok severim.Dokunduğu heryeri satıyor maşallah.Herkesin Taner bey gibi bir danışmanı olması gerekiyor. Başarılarının Devamını Dilerim.

Ramazan Tanır

Kiralama işlemi için bizi çok yardımcı oldu.İstediğimiz daireyi bize bulduğu için çok teşekkür ederim. Misafir perverliği,sıcak ve işini severek yapması ayrıca bizi memnun etti. Kontratımızı yapıp anahtarımızı teslim alana kadar geçen süredeki iletişimi ve iş takibi için ayrıca teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Lütfi Akar

Her iki tarafada saygı gösteren ve güven sağlayan bir kurum. Güler yüzlü,samimi ve ilgili davranışlarından dolayı memnun kaldım.Taner beye çok teşekkürlerimi sunarım.

Semih Gül

Taner bey'in tecrübesi,işlemleri hızlıca yapmasıişlerimizi kolaylaştırmasından dolayı teşekkür eder REMAX ARGE ofisindeki başarılarının devamını dilerim.

Şükriye Özmen

Taner Uzun bey'eteşekkür ediyorum.Kendisi kiralamamız konusunda bize yardımcı oldu.Kiracımız konusunda istek ve taleplerimizi göz önünde bulundurarak dükkanımızı kiraladı.Kendisinin verdiği hizmetten memnun kaldık. Ailemizden gibi oldu Teşekkürler.

Sema Hanedan

Daha önceki firmalardan aldığım hizmetlerde çok sorunlar yaşadığımdan oldu.İyi ki Taner bey ile karşılaştım, ilk defa bilgili ve yönlendiren her konuda destek olan bir danışmanla tanıştım. Kendisine çok Teşekür ederim.

Orhan Kümek

Taner beye alakası için çok teşekkür ederim. Güler yüzü ve hızlı hizmetiyle beni memnun etti.Süreci şeffaf bir şekilde yürüttü. Kendisine ve ekibine teşekür ederim

Murat Yılmaz

Değerli emlak uzmanı her yönüyle ilgilendi Teşekkürler.

Emine Demir

Remax ailesine teşekkür ediyorum.Emlak uzmanınız Taner bey stresli sürecimin rahat geçmesi husunda oldukça yarımı oldu.Dükkanımın anahtarını zamanında aldım.Mal sahimizle tanıştırma konusunda uzlaştırma konusunda da profesyonel hizmet sundu memnun kaldım. Teşekkür ederim :)

Ömer Faruk Edemen

Taner bey, samimiyeti ve iletişimi syesinde ev sahibiyle aramda köprü görevi gördü.Bunun yanında bir çok şeyede yardımcı oldu.Memnun olduğumu söyleyebilirim.

Doğancan Aldınyılmaz

Taner bey güler yüzlü, ilgili işini seven ve tüm kiralama sürecini hızlı ve doğru biçimde yürüttü. Kendisine teşekkür ederim.

Hayati Yıldırım

Güvenip teslim ettiğim mülküm en kısa sürede kiralandı.İkna kabiliyeti mükemmel,iletişimi çok kuvvetli.İlgi ve alakası için ayrıca teşekkürü borç bilirim.

Razaman Aydoğan

Kendisini güler yüzü,ilgisi ve her ihtiyacıma yardımcı oluşundan dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Gayrimenkül danışmanlarına karşı bakış açım değişti.

Gürcan Güngör

Tamer bey bizimle çok ilgilendi ve kesinlikle çok memnun kaldık kendisinden,iş hayatında kendisine başarılar dilerim.

Zeynep Emir

Randevu alıp daireyi görmek istediğimde hemen gelip bize yardımcı oldu. Bçlgeyi iyi bilmesi bizim için çok iyi oldu,sorduğum her soruya cevap aldım.Teşekkür ederim.

Sait Gündüç

Taner beyin vermiş olduğu hızlı kiralama süreci,şeffaf oluşu,dürüst oluşu ve prensiplere uygun bir kiracı bulması beni çok mutlu etti.Bir ihtiyaç duyacağımda ilk arayacağım gayrimenkül danışmanı. Muhakkak tanışın ve çalışın tavsiye ederim

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.