Area of Expertise

Fikirtepe Mah. / Kadıköy Fenerbahçe Mah. / Kadıköy Feneryolu Mah. / Kadıköy Göztepe Mah. / Kadıköy Koşuyolu Mah. / Kadıköy

Expertise Areas

House Land Luxury Real Estate Residence Store/Shop

Languages

Turkish

RE/MAX Education & Certificates

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2023

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Cemil Yıldırım has 19 Real Estates on its portolio
Total 19 real estates are listed

CUSTOMER REVIEWS

K******* E*******

Cemil bey çok yardımcı oldu teşekkürler

Ferdi Anıl Gül

Cem Bey alanında uzman, sadece ticari ve kazanç odaklı olmayan, nadir görülebilecek şekilde prezentabl bir kişidir. İşlerinde kolaylıklar dilerim.

Necati Solak

Eşine zor rastlanır bir profesyonellik. Başından en sonuna kadar mükemmel iş takibi. Çözüm odaklı çalışmalar. Samimiyet. Tam anlamıyla mükemmel bir iş çıkardı Cemil bey.

Abidin Çağlayan

Cemil bey, işyeri kiralamam sürecinin en başından beri profesyonelliği, samimi ilgi ve alakası, işin takibi ve yardımseverliği ile beni çok memnun etti. Süreçleri hızlı bir şekilde ilerletmesinin yanında işin takibi ve sonuçlandırılmasında tam işinin ehli. Her şey için çok teşekkürler!

Doğa Kul

Cemil bey sürecin en başından beri profesyonelliği ve yardımseverliğil ile bizi çok memnun etti. Süreçleri hızlı bir şekilde ilerletmesinin yanında iletişim kaslarının son derece kuvvetli olması bizim hem içimizi rahatlattı hem de güven bağını kuvvetlendirdi. Her şey için çok teşekkürler!

Eda Bostancı

Cemil bey, sürecin en başından sonuna kadar çözüm odaklı, güvenilir, işinde profesyonel yaklaşımı sayesinde gayrimenkul danışmanı olarak bizler için aranılan bir yüz oldu. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Orhan Cevheroğlu

İşinde profesyonel ve güven veren.

Berrin Milli

Cem bey emlak satış sürecimizin başından sonuna kadar desteği ve ilgisi ile bize çok nazik davrandı. kendisine çok teşekkür ediyoruz. artık emlak temsilcimiz belli❤️

Pervin İşler

Cem bey emlak satış sürecimiz boyunca bize her konuda çok destek oldu.Çok teşekkür ederiz.

Elif Eruğur

Cemil bey, ev alma sürecimizin en başından sonuna kadar gayrimenkul danışmanımız olarak hep yanımızdaydı. yüksek tecrübesi bize güven verdi. kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Barış Elçin

Cem ile mulkumuzu kiralamak için iki kere çalıştık. ilgisi ve bilgisi ile sürecin her adımında çok yardımcı oldu. hem biz hem de kiracilarimiz çok memnun kaldık, çalışmanızı tavsiye ederiz.

Arda Altay

Kendisi çok ilgili ve nazik bir kişi, süreç içerisinde bize yardımcı oldu, teşekkür ederiz.

Nezihe Polat

Çok kısa sürede, nasıl bir ev istediğimizi analiz edip, nokta atışı ile ev alımımızı sağladı, alım sürecinde çok yardımcı oldu, teşekkürler.

Nurşen Akkemik

Evimi kiralama sürecinde göstermiş olduğu büyük çaba ve emeğinden dolayı Cemil Bey’e çok teşekkür ederim. Kendisi gerçekten çözüm ve sonuç odaklı, çok iyi bir danışman.

İsmail Nalcı

Cemil bey ile tanıştığımız günden bugüne evimizi alanadek ilgi ve alakası gerçekten çok iyiydi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar diliyorum.

Murat Yön

Cemil bey ile iş yaptığımız için, çalıstığımız için hiç pisman olmadim, gayet memnun oldum. Sektörde böyle dürüst ve güvenilir insanlar olması önemli.

Aslı Cilli

Cemil bey gerçekten çok profesyonel bir danışman , ev sahibi ve kiracı arasındaki iletişimi çok başarılı Cemil beyle evi gezdikten sonra başka bir danışmanla görüşme ihtiyacı dahi hissetmedim .Evi tutma sürecimde her iletişim kurduğumda sakinlikle sorularıma cevap verdi ve destek oldu Gerçekten önce iyi bir insan ve sonucu olarak başarılı 👍

Hakan Aydın

Evimi kiraya verme konusunda yardımları için Cemil bey'e çok teşekkür ediyorum. Konuşuna hakim gerçek bir profesyonel.

Ferhat Atarlar

Cemil Bey’in göstermiş olduğu profesyonel,müşteri memnuniyetini temel alan hizmet ve yaklaşımından oldukça memnun kaldık.Çok teşekkür ederiz…

Kadir Karadağ

Kendilerini ve çalışma arkaşlarını çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.Çok profesyonelce geçen süreç oldu bizim için ve evimizi satıp süreçi sonlandırdı.Bir Emlak danışamanından daha öte bir yoldaş gibi.

Nejla Anıl

Cemil bey sıcak kanlı, iyimser ve güven veren biri. Bankacılık tecrübesinden faylanmak da çok değerliydi. Kendisiyle çalışmaktan büyük keyif aldım.

Tan Bekdemir

Cemil Bey ev alımında sürecin takibi, pürüzlerin giderilmesi ve alıcı ile satıcı arasındaki olumlu diyaloğun sağlanması açısından bizlere çok yardımcı oldu

M******* A*******

Kendisi oldukça ilgiliydi. Semtte oturduğu için de bilgi sahibiydi.

Ümit Karakuş

Evimi kiralama konusunda bana yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.Doğru kiracıyı hızlı bir şekilde bulan Cemil Yıldırım gerçekten kendi çevresi ve vizyonuyla bu işteki profesyonelliğini hissettirmiştir.İyi çalışmalar diliyorum.

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.