RE/MAX Education & Certificates

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2023

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir. Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.

2024

Kentsel Dönüşüm Eğitimi
Burcu Tavozar has 14 Real Estates on its portolio
Total 14 real estates are listed

CUSTOMER REVIEWS

Fahrettin Kasım

İlgi ve alakaları bizi çok memnun etti, tüm işlemlerimizi sorunsuz bir şekilde halletti, her şey için teşekkür ederiz.

Saniye Semra Ertürk

Profesyonel deneyimi güvenilirliği ve içtenliği ile çok ilgili davrandı. Çok iyi bir sonuç çıkardı. Teşekkür ederiz.

Asiye Getiren

Burcu hanım ,ev almamız konusunda bize son derece ilgili ve sıcakkanlı davrandı..Samimiyetine ilgi ve bilgisine sonuna kadar güvenilir birisi..iş hayatındaki başarılarının devamını diliyorum

Yağmen Öğütlü

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Her konuda çok yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ediyoruz.

T******* A*******

Burcu hanımdan aldığım danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim.

H******* E*******

Kiraya verme süremizdeki hızı ve doğru kiracı seçiminden dolayı kendisine teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.

S******* Ş*******

Burcu hanımdan çok memnun kaldık. Süreç boyunca dürüst olması destek ve açıklayıcı olmasın dan dolayı kendisine teşekkür ediyoruz.

B******* B*******

Burcu hanımdan çok memnun kaldık . Kendisine ilgisi ve alakası için teşekkür ederiz

Murat Engin

Sayın Burcu Hanım, Site 62'de ki evimin satışında gösterdiğiniz hızlı ve profesyonel adımlarınızı büyük bir saygıyla izledik. Emeklerinize sağlık, başarılar diliyorum.

Gültekin Engin

Sayın Burcu Hanım, Üsküdar Barbaros Mah. Köşk Sitesindeki evimin alınmasında, satıcı ile aramda yürüttüğün başarılı diyalog sonucu satış işlemini kısa bir zamanda tamamlaman, gerek bankada ve gerekse tapudaki işlemlerin güven içerisinde ve süratle yürütmen nedeniyle sana candan teşekkür eder, bundan sonraki çalışmalarında da başarılarının devamını dilerim.

Büşra Demircan

Ev alma sürecimizde bize maddi manevi destek olan son derece ilgili, bilgili , tecrübeli bir danısman kendisi.. samimiyeti, faydalı olma çabası insanı çok motive ediyor. Bize olan desteği için teşekkür ediyoruz ihtiyacı olan herkese mutlaka önce Burcu hanıma danısarak ilerlemesini tavsiye ediyoruz. Demircan ailesi

Sinan Bakırcı

Sevgili Burcu. Geçen sene senin sayende 2 hafta içinde 2 evimizi satıp kızımızla birlikte istediğimiz gibi yeni bir ev sahibi olmamızda payın çok büyük. Baştan sona kadar çok ilgilendin, çok çalıştın. Teşekkür ediyoruz. Her şey gönlünce olsun.Sevgiler.

Adnan Kutay

Burcu Hanım Üsküdar'daki evimin satışını gerçekleştirdi. Son derece ilgili ve güvenilir bir emlakçı ve değerli bir insan. İstediğim kriterleri gerçekleştirine kadar oldukça sabırlı ve özverili çalıştı. Satış anına kadar gösterdiği ilgiyi satış sonrası da göstermeye devam etti. Emlak konusundaki bilgisine, tecrübesine ve yeteneğine güvenim sonsuz. Vermiş olduğu emek ve sonuç için teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Serdar Arıcı

Burcu Hanım,yeni evimizin alışı sırasında göstermiş olduğunuz ilgi,alaka ve çabalarınız için çok teşekkürler..

Özlem Ogut Parlak

Sevgili Burcu Hanım evimizin kiraya verilmesi sürecinde hızlı bir şekilde sonuç almamıza vesile oldu. Sorunsuz ve güvenilir bir süreç yaşadık. Hem güleryüzlü hem açık sözlü yaklaşımıyla sürecin olumlu neticelenmesini sağladı. Çok teşekkür ederiz.

Özlem Dura

Burcu şimdiye kadar edindiğimiz emlak deneyimini aldı ve çok başka bir seviyeye taşıdı. Samimiyeti ve dürüstlüğü ile gönlümüzü fethederken, profesyonelliği ve konuya hakimiyeti ile emlak alım sürecimizin hiç stres yaşamadan, su gibi akıp tamamlanmasını sağladı. Çok çok teşekkür ederiz.

Emel Tuncay

Burcucum sayende çok keyifli bir satış süreci yaşadık. Doğru piyasa tespitin, dürüst, şeffaf çalışman ve güler yüzünle bizleri hiç mutsuz etmeden arzumuza kavuşturdun. Dürüstlüğün, sabrın, profesyonelliğin için teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.