''Ev, Hayalinizdeki yaşamın kapılarını aralar.''

Merhaba! Ben Necati Ergin AVCI, 1985 doğumlu ve İstanbul`un renkli sokaklarında büyümüş biriyim. 12 yıl boyunca perakende sektöründe mağaza yöneticisi rolünde görev alarak iş dünyasının dinamizmine yakından tanıklık ettim. Ardından 5 yıl süresince spor eğitmeni olarak insanların sağlıklı yaşam yolculuğunda rehberlik yaptım.

Perakende sektöründeki zengin bilgi ve deneyimlerimi, insan ilişkilerine duyduğum tutkuyla birleştirerek spor eğitmenliği alanında da iz bıraktım. Şimdi ise bu birikimimi kullanarak gayrimenkul sektöründe sizlerin hayatlarına dokunmaya karar verdim.

Her ev, bir hikaye anlatır ve ben bu hikayenin bir parçası olmaktan heyecan duyuyorum. Sizlere, bilgi, deneyim ve samimiyetle yaklaşarak hayalinizdeki evi bulmanıza yardımcı olmayı amaçlıyorum. İhtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun çözümleri sunmak, benim için bir ayrıcalık.

Hayatınızı konforlu ve özel kılacak bir gayrimenkul arayışındaysanız, birlikte çalışmak için sabırsızlanıyorum. Siz de hayatınıza değer katmak istiyorsanız, birlikte yeni bir başlangıca adım atalım.

Area of Expertise

19 Mayıs Mah. / Kadıköy Fikirtepe Mah. / Kadıköy Hasanpaşa Mah. / Kadıköy Kozyatağı Mah. / Kadıköy Acıbadem Mah. / Kadıköy

Expertise Areas

House Residence

RE/MAX Education & Certificates

2023

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Necati Ergin Avcı has 6 Real Estates on its portolio
Total 6 real estates are listed

CUSTOMER REVIEWS

Cansu Atalay

Güleryüzlü, Çözüm odaklı ve her konuda yardımcı olmaya çalışan bir emlakçıydı.

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.