Area of Expertise

Yenidoğan Mah. / Bayrampaşa Rami Yeni Mah. / Eyüpsultan Merkez Mah. / Gaziosmanpaşa Hadımköy Mah. / Arnavutköy Maltepe Mah. / Zeytinburnu

Expertise Areas

Factory and Production Facility House Land Logistic Luxury Real Estate Mall Plaza / Office Residence Store/Shop Tourism Facility

RE/MAX Education & Certificates

2023

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Eyüp Taner Tokalaç has 16 Real Estates on its portolio
Total 16 real estates are listed

CUSTOMER REVIEWS

O******* T*******

Eyüp bey yıllardır bir çok mülklerimize istediğimiz gibi kiracılar bulur, çok memnunuz. İşini dürüst ve düzgün yapan ender insanlardan biridir. Dürüst insan her yerde kazanır.

Nazmi Menteş

Eyüp kardeşimi sevgili dostum Vedat Sizgen'in tavsiyesi ile tanıdım.. Esnaflığının ötesinde iyi ki tanımışım diyebileceğim becerikli, güvenilir, nadir insanlardan birisi olduğuna şahit oldum... yolun açık olsun kardeşim.

S******* Y*******

Eyüp Bey dairemi kiralama konusunda çok yardımcı oldu. Güvenilir, samimi, efendi kişiliğinden dolayı kendisini taktir ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

D******* Ş*******

Güvenilir, güler yüzlü,her daim size içtenlikle davranan birisi

Eren Ürker

Eyüp bey ev tutma sürecinde bana her konuda yardımcı oldu kafamda hiçbir soru işareti kalmadan evimizi tuttuk. Çok profesyonel, liyakatli ve güvenilir birisi.

Mehmet Armut

Trakyalı hem şehrim Eyüp Bey'in yardımlarıyla daire kiraladım, ilgisi ve samimiyetine hayran kaldım. RE/MAX firmasına ve Eyüp Bey'e çok teşekkür ederim.

Fadıl Liman

Eyüp Taner Tokalaç Bey Bayrampaşa Kiptaş konutlarındaki daireme çok kısa sürede memur kiracı buldu. Göstermiş olduğu profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti için çok teşekkür ediyorum.

Sibel İpek

Eyüp Taner Tokalaç Bey'in rehberliğinde 2 gün içinde tam da istediğimiz gibi memur kiracımız oldu. Kendisinin bilgi, beceri, ilgi ve profesyonelliği ile bizlere kiracı seçimimizde rapor sunması olağan dışı bir çalışmaydı. Eyüp Taner Bey'e göstermiş olduğu bu üstün performanstan ötürü çok teşekkür ediyor, başarılarının kat be kat artmasını temenni ediyoruz. İpek Ailesi.

Şahin Işık

Eyüp bey’in içten, dürüst ve samimi yaklaşımı sayeseninde kendisinden ev kiraladım, kendisine çok teşekkür ediyorum.

Emre Canıbek

Taner Bey, dairemi çok kısa sürede kiraya verdi. Ben bu kadar olacağını tahmin etmiyordum. Taner Bey gerçekten çok profesyonel bir gayrimenkul danışmanı, kendisine çok teşekkür ediyorum. Çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.

Ali Coşkuner

Eyüp Taner Tokalaç beyi bir akrabamın tavsiyesi üzerine tanıdım, kiralık daireminin kiralanmasında beni bilgilendirerek yönlendirdi. Çok memnun kaldım, gönül rahatlığıyla tavsiye ederim, kurumsal kimlik çatısı altındaki profesyonellik bu olsa gerek. Eyüp Taner beye çok teşekkür ediyorum, iş yaşamında bol bereketli kazançlar diliyorum.

İbrahim Karataş

Eyüp bey ile ticaretimiz dostluğumuz uzun yıllara dayanır, daireme hep kendi malı gibi özen gösterip hep memur kiracı yerleştirmiştir. Kendisinin de gerek efendiliği, gerek sürüstlüğü, ağırbaşlılığı ve saygısının yanında işinde oldukça profesyonel olduğunuda yazmadan geçemeyeceğim. İş hayatında başarılarının devamını dilerim.

Orhan Çakmaklı

Eyüp Taner Tokalaç bey, kısa sürede evimizi kiraya verdi, kontrat yapımında ve kiracı ile bizleri buluşturma sürecinde oldukça profesyonel ve çok şeffaf, çok memnun kaldık, diğer mülklerimizin kiralama yetkisini de vereceğiz. İş yaşamı boyunca başarılar.

Mesut Bican

Eyüp Bey ile 10 yıla yakın bir zamandır çalışıyorum, kiracı seçme konusunda kendisi oldukça profesyonel olduğu için ben hiç karışmıyorum. Dairemize koyduğu kiracılardan hiç bir sorun yaşamadım çok şükür. Dürüstlüğü ile bölgede oldukça tanınan biri olduğu için onunla çalışan bir daha onu bırakmıyor. İş hayatında başarılarının devamını dilerim.

Şaziye Tuna

Eyüp bey yıllardır evlerimizi kiraya verir, hiç bir sorun yaşamadık, kendisine teşekkür ediyoruz.

Mualla Kuşkuş

Eyüp bey'den hem ev tuttuk, hem de kendi evimize memur kiracı buldu çok kısa sürede, çok memnun kaldık, çok kibar ve profesyonel.

Tayfun Akyol

RE/MAX Bayrampaşa Eyüp Taner Tokalaç bey sayesinde evimi kiraya verdim. İş ahlakı konusunda çok hassas kaliteli ve çok değerli bir insan. Her konuda yardımcı olan saat merhumu gözetmeksizin sorularımıza cevap veren daireme kendi dairesi gibi özen gösteren dürüst bir insandır. Kalitesiyle herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Kendisine ilgisi için çok teşekkür ediyorum. Bu zamanda böyle insanlar hala varmış diyorum…

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.