İstanbul'da doğdum. Hayatımın büyük bölümünün geçtiği Suadiye'de Suadiye Lisesini bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümünü bitirdim. Hemen ardından Marmara Üniversitesi Sinema-Tv bölümünde master yaptım. 8 yıl boyunca yabancı inşaat firmalarında satış departmanlarında yönetici olarak çalıştıktan sonra en iyi yaptığım iş olan satışı, Remax Anahtar ofisininde tam 10 yıl boyunca Broker olarak sürdürdüm. 2018 yılı itibariyle kariyerimi Anahtar Team lideri olarak Remax Sonuç ofisinde sürdürmeye karar verdim.

RE/MAX Education & Certificates

2020

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.
Okan Özkan has 1 Real Estates on its portolio
Total 1 real estates are listed

CUSTOMER REVIEWS

Ö******* T*******

Zorlu bir ev satış işlemim oldu. bu süreç boyunca her zaman ulaşılabilirliği ve sonsuz desteği için her daim çevreme önerebileceğim okan beye destekleri için tekrar tekrar teşekkür ederim .

İ******* S*******

Okan beyin profesyonelliği ve işini titizlikle yapmasından çok memnun kaldık. teşekkür ederiz.

Senay Pekkul

Dairemi satmaya karar verdiğim an itibari ile yapmış olduğu doğru fiyat ekspertizi ve daha sonrasında göstermiş olduğu profesyonel ve samimi çalışma tarzı ile kısa sürede gerçekleştirdiği satış işlemi için Okan Özkan a tesekkür ederim.

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.