1977 İstanbul doğumluyum.
Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü mezunuyum.
1994-2004 yılları arasında elektronik, beyaz eşya ve dayanıklı tüketim mamülleri sektöründe mağaza yöneticiliğinde bulundum.
Daha sonra 2004-2010 yıllarında kurumsal Puma İnternational, Converse Columbia ve Boyner Büyük Mağazacılık sektöründe satış departmanında görev yaptım.
2011 yılında RE/MAX Armoni Brokerı Kemal Bakır ile tanışarak RE/MAXın başarılı ofisinde yerimi almış bulunmaktayım.
Şimdiye kadar edindiğim iş tecrübelerimle beraber RE/MAX eğitimlerini alarak sizlere profesyonel hizmet sunmaya hazırım.
Gayrimenkul sorunlarınızda beni arayabilirsiniz.
Saygılarımla,
Daha fazlası...

RE/MAX Education & Certificates

2011

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2012

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2014

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.
Kamil Omay has 9 Real Estates on its portolio
Total 9 real estates are listed

CUSTOMER REVIEWS

M******* G*******

Kamil Omay bey bizimle gayet güzel ilgilendi. Teşekkür ederiz.

Ali Temiz

Yıllardır kiracıyım, muhtelif zamanlarda ev, iş yeri kiralama durumlarım oldu. Özellikle belirtmeliyim ki, Kamil Beyle tanışana kadar hep üzgün, mağdur, gergin geçmişti bu anlarım. Allah razı olsun Kamil Omay kardeşimden. Bizim kırgınlığımızı, yorgunluğumuzu yok etti. Yüzümüzü güldürdü. An itibariyle Teşekkürler.

Serhat Araz

Kiralama işlemleri süresince Kamil Omay beyden çok memnun kaldım. Her konudaki takip ve kontrolü takdir edilecek seviyede olup kendisine ayrıca teşekkür ederim.

F.mehmet Kaplan

Danışmanımız Kamil Omay Beyefendinin yakın ilgisinden ve çözüm odaklı yaklaşımından memnun kaldığımızı, ilk fırsatta tekrar çalışmaktan onur duyacağımızı belirtmek isterim.

A******* A*******

Kamil Omay satış sürecinde son derece sabırlı, uyumlu ve çözüm odaklı çalıştı. Çok memnun kaldım.

N******* S*******

Her bakımdan yardımcı olan Kamil Bey'e beni ev sahibi yaptığı için teşekkür ederim.

Müge Vural

Kamil bey sakinliği, güler yüzü, hoş sohbeti ve yardımlarıyla istediğim kiralık daire için her aşamada bana ve aileme güven verdi. Kendisiyle tanıştığımıza çok memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz.

İlkay Görcü

Kamil Omay Bey'in kiralama süresince göstermiş olduğu kibar, güler yüzlü, sorun çözücü yönlerini takdire şayan bulup, başarılarının devamını dilerim.

Gülşah Aydın Köse

Kamil Omay Bey evimizin kiralanmasında gösterdiği ilgi, titizlik ve çabuklukla yüzümüzü güldüren bir danışman olarak gönlümüzde taht kurmuştur. Kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Yasemin Kaya Doğruyol

Kamil Omay kiralama sürecinde oldukça yardımcı oldu. Kibar, güler yüzlü ve ilgili bir gayrimenkul danışmanıdır. Başarılanın devamını dilerim.

Mira Arman

Kamil bey sayesinde evimin alışını 5 iş günü içerisinde tamamladım. Çözüm üreten ve hep yapıcı olan tavrından çok menmun kaldım. Kendisine her şey için teşekkür ederim 🙏 Daha nice alış veriş kere inşallah.

Nadire Elmuratova

Kamil Omay Bey'e ev tutmamızda bize yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını dilerim

Eldor Elmuratov

Kiralık Daire arayışımızda bize yardımcı olan Kamil Bey'e cok teşekkürler

Önder Çakan

Kamil Bey den almış olduğumuz hizmet kalitesi son derece iyiydi. Sorunsuz bir şekilde işlemler halloldu.

Merve Baytoz

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Problemlerimiz güzel bir şekilde çözüme kavuşturuldu. Kamil Bey'e istediğimiz zaman ulaşabildik. Teşekkürler.

Ozgur Gencer

Çok kolay bir şekilde işlerin kusursuz ilerlemesini sağladığınız için teşekkür ederim.

Elgiz Sarı

Kamil bey, uzun ev arama sürecimizin sonunda ilgi ve desteğiyle bize çok yardımcı oldu. her şey için çok teşekkür ederiz.

Burcu Atasoy

Kamil bey, yardımlarınız ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz. yeniden çalışmak dileğiyle..

Ömer Özcan

Gayrimenkulümüzün kiraya verilmesi sürecinde başından sonuna kadar göstermiş olduğu ilgi,alaka ve nezaketinden dolayı kamil omay'a teşekkür ederim.

Mustafa Beyaz

Misafirperver davranışlarından dolayı ilginize, alakanıza teşekkür ederiz. Sayın Kamil Bey her şey için teşekkürler.

Fatma Özer

Kamil Bey'den iki tane evimizi kiralamasını rica ettik. Sağ olsun bize gereken ilgi, alakayı gösterdi. Kısa zamanda evlerimizi kiraladı. Teşekkür ederiz.

Tahsin Berkan Aşkın

Kamil Bey, profesyonel ve çözüm odaklı yaklaşımıyla evi kiralayabilmemizde büyük destek oldu. Emlakçılardan çokça çekmiş biri olarak Kamil Omay'ın bu profesyonel yaklaşımı beni çok etkiledi. Kiracıyı da kiralayanı da adil şekilde koruyan yaklaşımı da önemliydi. Güvenli, hızlı ve huzurlu bu kiralama süreci için kendisine ve RE/MAX'a teşekkür ediyorum. Gerçekten emlakçılık bu şekilde yapılmalı.

Aylin Cento

Uzun zamandır var olan konut arayışımızda RE/MAX önderliğinde Kamil Bey ile karşılaşmamız sonrasında üst düzey bir danışmanlık hizmeti aldık. Güvenilir ve huzurlu bir şekilde ev bulma sürecimizi tamamladık. Yeni yuvamızı bulmamızda yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Hakan Özer

Kamil omay, atakent te bulunan dairemizin kiraya verilmesinde yardımcı oldu.İlgi ve alakasından memnunuz.Kiraya verilme zamanında bir sıkıntı yaşamadık.İlerde tekrar çalışmak gerekirse bir sorun olmadan yeniden çalışabiliriz.

Mürsel Keskin

Değerli emlakçı kardeşimden çok memnun oldum.Bana göstermiş olduğu yardımları için çok teşekkür ederim.Kamil beye işlerinde başarılar ve bol kazançlar dilerim.

Abbas Bağcı

Kamil omay beyi dükkan için arayıp nezaketleri, ilgi ve yakınlıklarından dolayı ofisinde ağırlayıp, mütevazilikle karşıladıkları için kendilerine çok teşekkür ediyorum.Genel olarak çok memnun kaldım.

Emine Meral Üçer

Deneyimini ve birikimini çok iyi yansıtan kamil omay, kiralama sürecinde çok yardımcı oldu.Çok teşekkür ederiz.

Göksel Yıldırır

Kamil omay beyin doğru bilgilendirme, aydınlatıcı bilgi, güler yüzünden memnun kaldık.

Melisa Solmaz

Kamil omay, ev detay gezimi ile güzel bir şekilde ilgilendi.Sorularımıza açıklayıcı cevaplar aldık.Hizmetten memnun kaldım.Teşekkürler.

İrem Gürsel

Kamil bey çok ilgili, çözüm odaklı ve çok kibar bir emlak danışmanıydı.Ev ile ilgili kafamızdaki soru işaretlerinin hepsini sabırla dinleyerek yanıtladı.Telefon ile 7/24 anında ulaşabildik.

Burak İnce

Ev değerlendirme ve kiralama aşamamızda kamil bey'in tarafımıza çok yardımı dokunmuştur.Kendisine samimi hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Yeşim Aslan

Kamil omay bey den en hızlı şekilde kiralama sürecini takip edip, bizlere iyi servis verilmiştir.

Ayten Çetin

Kamil Omay Beyin ilgi ve alakası için teşekkür ederiz.

Zafer İrfan Öner

Kiracı ve mal sahibi arasındaki ilişkilerle, uzlaşı ve olumlu yaklaşımlar, profesyonel bir çalışma düzeni içinde ilk kez iş yaptık, çok iyi bir izlenim aldık. Bir sonraki alım-satım veya kiralama işlerinde tekrar çalışmak arzusundayım. Kamil Bey ve ekibini kutlarım.

Kemal Akkurt

Başta Kamil Omay olmak üzere, çok memnun kaldık. İşlerinin ehli yöneticiler ve çalışanlarla çalışmaktan memnun kaldık. Kiralama ve satın almalarda tercihimiz Re/max olacaktır.

Altan Ali Seçmen

Kamil Omay sürecin başından itibaren en iyi şekilde yardımcı oldu. Tüm süreçte ince ayrıntısına kadar destek verdiler. Kendisine teşekkür ederiz.

G******* A*******

Aldığımız hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık. Kamil Omay Bey'e çok teşekkürler. Güler yüzlülüğü, samimiyeti, işini bilirliği dört dörtlük bir hizmet aldık.

A******* Ü*******

Kamil Omay'a kira sürecindeki desteğinden dolayı teşekkür ederiz. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık.

Ahmed Elmahı

Aldığım hizmetten son derece memnunum. Kamil Bey çok nazik ve son derece yardımcı oldu. Her şey için teşekkür ederim.

Ahmet Murat Murtezaoğlu

Kamil Bey son derece düzgün makul ve her şeyi olması gerektiği gibi aktardı. Nezaketi ve kibarlığı takdire şayandır. Emlak sektöründe keşke herkes Kamil Bey gibi olsa..

Mustafa Yılmaz

Dükkan satışımız için kendisinden hizmet aldığımız gayrimenkul danışmanı Kamil Omay bizimle çok ilgilendi. Kısa sürede satışımız gerçekleşti. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Mehmet Sadık Tanır

Kamil Omay'dan çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür ederim.

H.tolga Türkmen

Kamil Omay Bey tarafından arsamın satış süreci boyunca gayet memnun kaldık. Her şey için kendisine teşekkür ediyorum.

Fadime Erdemanar

İçerisinde 15 yıldır ikamet ettiğimiz iş yerimizin satışında Sayın Kamil Omay'ın en ince detayları dikkate alarak bizi hiçbir şekilde mağdur etmeden dikkat etmesi bizi onore etmiştir. Bu ince çizgiden dolayı kendisine teşekkürü borç biliriz.

Zekiye Kesim

Kamil Beye çok teşekkür ediyorum. Her zaman yanımızda oldu. Başarılarının devamını dilerim. Sağlıklı, huzurlu günler dileğiyle..

M. Didem Öcal

Kamil Omay adına; kendisinden bize göstermiş olduğu saygısı ilgisi ve alakası üst düzeyde olup memnun kaldım. Saygılarımızla

Cem Çelikörslü

Satın almış olduğumuz evde bize hizmet veren Kamil Omay tüm süreçlerde net bir şekilde bizi bilgilendirmiş, her türlü işlemde bize yardımcı olmuştur. Kendisi konusunda uzman, gayet bilgili ve işinin ehlidir.

Dilek Tok

Hizmetten çok memnun kaldık. Kamil Bey sağ olsun çok güler yüzlü çok profesyonel, bize çok yardımcı oldu. Her aradığımızda ulaşabildik. Çok kibar ve çok olumlu. Çok teşekkür ederiz.

Celal Deniz

Çalışma ortamı çok iyi, ilgi alaka süper. Teşekkürler.

Şahin Sütşurup

Merhabalar, Kamil Beyle tanıştığımız andan itibaren ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. Aileden biri gibi oldu bizim için. Kendisine çok teşekkür ederiz. Yapmış olduğumuz alışverişten çok müşterikiz. Tekrar böyle bir işimiz olsa danışacağımız kişi Kamil Beydir. Kendisine başarılar diliyorum. Çok teşekkürler iyi çalışmalar, görüşmek üzere.

Funda Yılmaz

Gayrimenkulümüzün kiralama sürecinde Kamil Bey bize yardımcı oldu. Tüm süreç boyunca hiç bir sorun yaşamadan işlemleri tamamladık. Kendisini tüm yakınlarımıza ve çevremize büyük memnuniyetle tavsiye edeceğiz.

Işıl Yenen Yılmaz

Dairemizi Kamil Omay Bey vasıtası ile henüz kiralamış bulunuyoruz. Hem her iki taraf, hem de Kamil Bey açısından olumlu ve hayırlı olmasını dilerim.

Kadir Önder Tok

Kiralama süreci çok başarılıydı. Memnuniyetimi bildirmek isterim.

Funda Yılmaz

Gayrimenkul alım işlemlerimiz konusunda Kamil Omay Bey bize yardımcı oldu. Sayesinde süreç boyunca en ufak bir aksaklık yaşamadık. Her aşamada bizi detaylı bir şekilde bilgilendirdi ve işlemleri problemsiz olarak tamamladı. Kendisi ile tanışmış olmaktan ve çalışmaktan ötürü memnuniyetimizi bildirmek ve gıyabınızda teşekkür etmek isteriz.

Can Oymak

Kamil Omay beyin göstermiş olduğu titizlik, işindeki ciddiyetlik karşılıklı memnuniyet sağladı. Kendisinden emlak danışmanı olarak çalışmaktan memnunum. Başarılarından dolayı tekrar teşekkürlerimi sunarım.

Türkan Korkmaz

Re/max Armoni firmanızda çalışmakta olan danışmanınız Kamil Omay beyle kısa süre içerisinde tanışmamıza rağmen kendisiyle iyi bir dialogda bulunduk. Kamil Beyle olan alışverişimizde kendisinden çok memnun kaldık. Bundan dolayı firmanıza ve ayrıca Kamil Beye çok teşekkür ederim.

Ebubekir Sevindir

Kamil Omay bey için kelimeler ile ifadenin zor olduğu çok güzel bir hizmet almak nasip oldu.d Kendim ve çevrem gayrimenkul anlamında her ne ihtiyaç hasıl olursa tereddütsüz hizmet almayı düşünüyorum kendilerinden. Bilgi, hizmet, güven emlak sektöründe tümünü birleştirmiş ve hizmette sınırsız desteği gördüğüm bir abim oldu. Kendisine Re/max ailesi bünyesinde saygı ve şükranlarımı sunuyorum.

Kamil Erdem

Kamil Omay, İletişimi güçlü Ayrıntılara dikkat eden Güven veren bir kişilik İşini çok iyi bilen bir beyefendi olarak bize çok yardımcı oldu. Çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Arzu Uluçay

Her şey için çok teşekkürler. Tüm süreçte gösterdiğiniz özen ve destek için.

Nimetnur Yılmaz

Kamil Omay beyin ilgisi ve yönlendirmesinden çok memnun kaldık. Sadece iş yerimizi tutacağımız süreçte değil sonrasında oluşan diğer sorunlarımızla çok yakından ilgilendi. Kendisine ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederim.

Ali Akyıldız

Kamil Omay Bey'den aldığım hizmetlerden son derece memnun kaldım. En baştan sona sabırla güler yüzle saygıyla yardımcı oldu. Profesyonellik içinde hizmet verdiği için teşekkürü borç bilirim. Başarılarının devamını dilerim. Çevreme de kesinlikle tavsiye edeceğim.

C******* Ö*******

Re/max Armoni firmanızda çalışmakta olan danışmanınız Kamil Omay'ın çalışmalarından çok memnun kaldım. Kendisine vermiş olduğum araziyi tam zamanında ve değerinde satmasından dolayı da ayrıca firmanıza ve Kamil Bey'e çalışmalarından dolayı teşekkür ederim..

Enis Akbaş

Re/max Armoni firmasında çalışan Kamil Omay'ın çalışmalarından çok memnun kaldım. Verdiği hizmet kalitesi ve samimi kişiliğinden dolayı firmanıza ve Kamil beye teşekkür ediyorum. Çevreme kesinlikle tavsiye edeceğim. İyi bir dost ve iyi bir gayrimenkul danışmanıdır.

G******* K*******

Re/max Armoni firmasında çalışmakta olan Kamil Omay'ın tarafıma tavsiye ettiği araziyi çok beğendim. Bana çok yardımcı oldu. Bundan dolayı Kamil Beye çok teşekkür ederim. İşlemlerimizi çok hızlı bir şekilde hallettik.

Göker Güler

Re/max Armoni temsilcisi Kamil Omay Bey işlemlerimle ilgilenmiştir. Samimiyeti, yaklaşımı ve profesyonel bakış açısıyla kendisinden aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Kendisini yakın çevreme kesinlikle tavsiye edeceğim. Çok Teşekkürler..

Selahi Karayel

Kiralama işleminden göstermiş olduğu ilgi ve alakadan çok memnun kaldım. Kamil Omay beye teşekkür ederim.

Mario Canova

Hizmetlerinden memnun kaldım.

Hakan Genç

Güleryüzlü, sıcakkanlı Kamil bey tarafından dairem bir hafta içinde kiraya verildi. Kamil Omay beye teşekkürler.

Buse Koyuncu

Almış olduğumuz hizmet için Kamil Omay'a çok teşekkür ederiz.

Alev Yelkarası

Kamil Omay'ın hizmetlerinden çok memnunuz. Teşekkür ederim.

Gönül Erköse

Kamil Omay'ın ilgi alaka ve düzenli çalışmasından çok memnun kaldım. Emlak işlerimde her zaman kendisi ile çalışmak isterim. Teşekkür ederim.

Tuba Karaca

Gerçekleştirmiş olduğumu satışta her türlü desteği sağladığınız için her anlamda yardımcı olup ilgilendiğinizi için teşekkür ederim. Kamil Omay beye başarılarının devamını dilerim.

B******* N*******

A’dan Z’ye her konuyla ilgilenen, çözüm odaklı bir iş oluyor. Oluyor diyorum çünkü kiralama ile hizmet bitmiyor 3 yıl oldu hala kiralama öncesindeki seviyede ilgilenir Kamil Bey sağolsunlar.

Neriman Derin

Sn. Kamil Omay Bey, Tüm mülklerimizde kiralama işleminde bize yardımcı oldu. Bu kendisiyle kısa sürede kiraya verdiğimiz 2. mülk oldu. Tüm bu süreç içerisinde her soruma kısa sürede cevap verdi ve bizimle ilgilendi. Bizim çizgimizde insanlarla bizim buluşmamızı sağladı, sonrasında da her konuyla ilgilendi. Doğalgaz tesisatı için projelendirme, abonelikler ve benzeri tüm işlemleri ayrı şehirde yaşamamıza rağmen kolaylıkla halletmemizi sağladı. Kendisine teşekkür ediyorum.

Ümran Kuku

Gösterilen ilgiden çok memnun ayrılıyoruz. Kamil Omay Bey'e ve ekibine teşekkürler.

Erdal Yazgılı

Kamil beyin ilgi alakası ve hizmetlerinden çok memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ederim.

Zekiye Kesim

Kamil beye çok teşekkür ediyorum. İşini ciddiye alan, samimi ve çalışkan, dürüst bir insan. Başarılarının devamını dilerim. Kamil Omay Bey sayesinde güzel ailelerle tanıştım. Sağlık ve başarıları dilerim. Teşekkürler.

Feyzanur Atak

Aldığım hizmetten ev kiralama işlemini hızlı bir şekilde onayladım. Kamil Omay Beye teşekkürlerimi sunarım. Başarılarının devamını dilerim.

B******* K*******

Herşeyden önce harika bir insan, çok kısa bir görüşmemiz olmasına rağmen çok sıcak kanlı iyi niyetli yapıcı her iki tarafında hakkını adilane bir şekilde savunan işini hakkıyla yapan dürüst biri. Gerektiğinde akşam saati çook uzun yollardan işini gücünü bırakıp yanımıza geldi.

Yasin Doğan

Ümraniye'de bulunan kiralık dükkan hizmetinizde bizlere gösterdiğiniz ilgi alakalarından dolayı Kamil Omay beye teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Fikret Mermer

Kamil Omay Bey'le yaptığımız çalışmadan çok memnun oldum. Göstermiş olduğu ilgi alakadan ve gayretten oldukça memnun oldum. Başarılarının devamını diliyorum

Nurten Bakırcı Demir

Kamil Omay Beyden hayırlısıyla satışımız gerçekleşmiştir. Remax Armoni şirket olarak memnun kaldık. Çevremdekilere öneririm. Başarılarınızın devamını dilerim.

Ayşe Aydoğ

Kamil Omay ile Ümraniye/Atakent'te bir ev satış işlemi yaptık. Bu süreçte, öncesi, sonrası ve tapu işlemi sırasında çok yararlı işler yaptı. Kendisine bu ilgisinden ve titizliğinden dolayı teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum.

Harun Durmuş

Yapacağımız iş ile ilgili uygun dükkan seçenekleriyle bize yardımcı olan Kamil Omay Beye teşekkür ederiz. Güler yüzlülüğü ve ilgili davranışları için de ayrıca teşekkürler.

Ayşe Bülbül

Kamil Bey, güven veren aynı zamanda bilgileri dürüstçe paylaşan en ince ayrıntısına kadar anlatan, işinin hakkını sonuna kadar veren bir danışman.

Tijen İlter

Kamil Omay bey, sorduğum bütün sorulara net bir şekilde cevap verdiniz. En önemlisi de her şeyi tüm gerçekliğiyle anlattınız. Çok teşekkür ederim. Başarılar dilerim.

G******* Y*******

Kamil bey dürüst güvenilir işinin ehli.Gayrimenkul alım satımı gözünüz kapalı teslim edin, o ne yapacağını bilir. Aileden biri. Tekrar tesekkürler.

Mehmet Güven

Kamil Omay güler yüzü, kibarlığı ve insana güven veren yaklaşımıyla sevgi ve saygımızı kazandı. Ayrıca piyasaya hakim, sektörde deneyimli ve her zaman birlikte çalışmak isteyeceğimiz bir emlak danışmanı. Bakırköy deki evimizin kiralanmasında tüm isteklerimizi karşılayacak kiracı bulma konusunda çok yardımcı oldu, kendisine emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. İş hayatında başarılar diliyoruz.

Ayşe Oymak

Kamil Omay Beyden aldığımız hizmet kaliteli ve titizlikle göstermiş olduğu ilgi kendisi ile çalışmama güven vermekte. İşlerinde başarılar dilerim.

Furkan Temizel

Kamil Omay Beyden kiraladığımız dairemizde bize çok yardımcı oldu ve ilgilendi. Her şey için teşekkür ederiz.

Semih Soğancı

Güler yüzlü, saygılı, müşteriye önem veren bir danışman. İhtiyaçlarımızı direkt anlayıp bize en uygun daireyi önerdi. İlgi ve alaka için Kamil Omay'a teşekkür ederim.

D******* A*******

Dairemizin satış süresince, göstermiş olduğu anlayış ve ilgisinden dolayı Kamil beye teşekkür ederim. Güler yüzlü, çözüm odaklı iş performansı için ayrıca memnuniyetimi belirtmeliyim.

Mustafa İnce

Dairemi kiralama sürecinde göstermiş olduğu ilgi alaka ve başarılı bir şekilde sonuca ulaşması konusunda çok memnun kaldık, teşekkür ederiz.

Zekiye Kesim

Tek başıma yaşayan bir bayanım. Kiraya verme sürecinde Kamil bey bana çok yardımcı oldu. İçime sinerek evimi teslim ettim. Sadece kiraya verirken değil verdikten sonraki süreçte de bize destek olacağına da inanıyorum.

Neriman Derin

Kamil bey evimizi kiraya verme sürecinde her şekilde bize destek oldu. İlgili ve güleryüzlü bir şekilde tecrübesiyle kısa süre içinde kiracı buldu. Sözleşme imzalama, tahliye taahhütnamesi vs. gibi tüm detayları titizlikle halletti. Teşekkür ederim.

Elvan Yakın

Aldığımız hizmetten kesinlikle çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Kamil Koca

Konut satış işlemlerimizi emlak danışmanınız Kamil Omay ile gerçekleştirdik.Tüm işlemlerimizi Adan Zye takip ederek bizi tüm konular ve süreç hakkında bilgilendirdi. Sayesinde satış işlemlerimizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmiş olduk.Kendisine teşekkür ederiz.

Sebile Öztürk

Sn. Kamil Omay Yapılan satış işleminden son derece memnunum. Zamanında ve doğru şekilde yönlendirmelerden dolayı teşekkür ederim.

Recep Murathan Karaca

Yapılan satış işleminden ve ilgiden memnun kaldım. İşlemleri istediğimiz tarihte ve hızlı bir şekilde tamamladık. Aracılığınız için teşekkürler.

Dilara Çınar

İlginiz alakanız, her şey için teşekkür ederiz.

Burak Çelik

Güvenilir, her şey için teşekkür ederiz.

Sercan Kapancık

Sevgili Remax Ailesi, Sizlerle tanıştığım için öncelikle kendimi şanslı hissediyorum. Güzel bir aile kazandığım düşüncesindeyim. Ev kiralama aşamasında Gülşah Hanımın referansı ile tanışmış olduğum Kamil Omay'a sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Zülal Özlü

İlk iletişimimizden son satış anına kadar her türlü işlemde yakından ilgilendiği için çok memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz.

Hakan Genç

Remax'la ilgili 2.satışımı gerçekleştirdim ve her satışımda memnuniyet gittikçe artıyor. Her şey için teşekkürler.

İ******* Ş*******

Remax Armoni çalışanı Kamil Omay, her adımda bize yardımcı oldu. Kendisine yardımları ve destekleri için teşekkür ederiz.

Sevim Keleş

Kiralama zamanında her zamanki gibi ilgisine ve göstermiş olduğu kibarlıktan dolayı çok memnunum. Teşekkürler Kamil Omay'a ve Remax ailesine

Aslı Miroğlu

Kamil Bey'in gösterdiği iyi niyet, dahilik ve profesyonellikten dolayı teşekkür ederiz.

Sevkan Taskan

Kamil Bey'in gösterdiği iyi niyet, dakiklik ve profesyonellikten dolayı teşekkür ederiz.

Nilüfer Şen

Her şeyden gayet memnun kaldık. Karşılama, ikram güzeldi. Bulunan kiracı aradığımız özelliklerdeydi. Teşekkürler.

Monika Taylan

Kamil Omay kiralama hizmetinde bize çok yardımcı oldu. Çok ilgilendi, çok memnun kaldık.

Fatih Şahiner

Düzgün ve anlaşılır şekilde konuşma Samimi tavır, net anlaşılır bilgilendirme Güler yüz ile Kamil Omay beyden, genel anlamda çok memnun kaldık. İş hayatında başarılar diliyorum.

Samet Can

Kamil Omay beyden daire kiraladık. Fiyat konusunda bizi üzmedi. Telefonda ilgili alakalıydı. Ofise geldiğimiz zaman güler yüzüyle karşıladı. Çok iyi ağırlandık. Kamil Omay beye teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Songül Sadıkoğlu

Danışmanlık hizmeti aldığımız Kamil Omay beyfendi bizimle çok ilgilenip hızlı bir şekilde daire kiralama işimizi halletti. Kendisine çok teşekkür ediyoruz, çok memnun kaldık.

Nezahat Ekşioğlu

Sayın Kamil Omay beyin sayesinde dairemizi tuttuk. Daireye ilk girdiğimiz andan itibaren bize verdiği güven sayesinde huzurlu ve mutlu olarak mukavelemizi imzaladık. Huzur içinde çok teşekkür ederim. Sayın Kamil Omay, güvenilirliğiniz, samimiyetiniz için teşekkürler.

Bülent Barlas

Değerli hizmetleri, yakın ve sıcak ilgisi için Kamil Omay kardeşime çok teşekkür eder, bundan sonraki çalışma hayatında başarılarının devamını dilerim.

Çağan Kaya

Sürecin başından beri göstermiş olduğunuz ilgiyle, eve dair merak ettiğimiz hususların aydınlatılmasında oldukça yardımcı oldunuz. Herkese tavsiye edeceğim, gönül rahatlığıyla gayrimenkullerinizi emanet edebilirsiniz.

Ayşe Aydoğ

Kamil Bey'İn iş disiplini, iş ahlakı ve tam aradığımız özellikte kiracı adayı bulması, evimizi neredeyse gözü kapalı kiraya vermemize vesile oldu. Çalışmalarını takdir ve tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Tüm arkadaş ve dost çevremede tavsiye edeceğim.

Derya Yücedağ

Merhabalar, Kamil Omay ile yaptığımız çalışma esnasında kendisi süreci oldukça titizlikle takip ederek iyi iş çıkarmamıza vesile oldu. Başka projelerde de kendisiyle çalışmayı temenni eder, iyi çalışmalar dilerim.

Yusuf Ziya B. Köseoğlu

Kamil Bey, güler yüzlü, müşteri memnuniyeti ve sorun çözme konusunda gerçekten bilgi ve deneyimini kullanıyor. Açık iletişimi ve verdiği güvenle kiralama aşamasında tüm aksilikleri giderip sürecin hızlanmasında önemli rol oynamıştır. Gösterdiği ilgi için teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Nurhan Köken

Karşısındaki insana güven veren, ilgili ve samimi bir kişiliği var. Kamil Bey sayesinde çok kısa bir sürede ve problem yaşamadan kiralama süreci geçirdik. Kendisine teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

Şule Ak

Bostancı'da ki dükkanımızı kısa zamanda kiraya veren, profesyonelce yaklaşıp, bizimle çok ilgilenen sektörde deneyimli olan Kamil Beye çok teşekkür ederiz.

Özlem Gül

Kendisi daima pozitif, güler yüzlü, piyasaya hakim ve anlayışlı bir emlak danışmanı. Memnun kaldım. İlgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum.

Ayşe Sinek

İşine hakim, son derece ilgili ve saygılı bir beyefendi. Tüm sorunlarımızı sabırlı bir şekilde halletti. Gerçekten çok teşekkür ederiz, iyi çalışmalar dileriz.

Emine Ubay

Kamil bey dükkanımızın kiralanmasında gösterdiği üstün çabalarından dolayı müteşekkiriz. Sosyal ilişkileri, hitabet kabiliyeti ve kibarlığı ile sevgi ve saygımızı kazandı. Mesleğini severek yapıyor. Teşekkürlerimi iletiyorum.

Tamer Gündüz

Kamil beyi 10 yıldır tanıyoruz. Temiz, titiz, güvenilir kişiliğe sahip olduğundan onunla çalışmayı tercih ediyoruz. Teşekkürler.

Tülay Ararat

Sn. Kamil Omay ile yürüttüğümüz satış sürecinde nazik tavrı, açıklamaları süre ile ilgili hassasiyeti çin çok teşekkür ederiz.

Lütfiye Ceylan

Sn. Kamil Omay'a dairemizi satarken bizlere gösterdiği ilgi, yakınlık, zamanında yaptığı izahatlar, kiracı ile olan güzel ilişkisi için teşekkür ediyoruz.

Suzan Kobaş

Kamil Omay beyden sonsuz derecede memnun kaldık. İş takibi, müşteri memnuniyeti, uyumluluk, arabuluculuk hepsi mevcut. İş hayatında başarılar dileriz.

Chinara Taichmarova

Kamil Omay beyden almış olduğumuz hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz. En iyi şekilde hizmet sunduğu için, güven sağladığı için ayrıca teşekkür ediyorum. Sözleşmenin hazırlanmasında gösterdiği dikkat, titizlik çok dikkatimi çekti.

Sulshan Rustamova

Kamil Omay beyfendiden almış olduğumuz hizmetten memnunuz. İşini sorumlulukla yaptığı için, bize güven sağladığı için teşekkür ederiz. Dairenin temizliğine çok dikkat etti. Her şeyi detaylarla anlattı, belgelerin hazırlanmasındaki hassasiyetinden ötürü ve mülk sahibi ile olan dialoğu sağlamasından ötürü kendisine teşekkür ederiz.

Narmin Azimova

Kamil Omay beyden almış olduğumuz hizmetten dolayı öncelikle güven sağladığı için teşekkür ederim. İlk defa bu kadar her şeyi ile ilgilenen, izah eden, gösteren, işini düzenli yapan biri ile yani sizinle tanıştığım için çok memnun kaldım.

Buket Nida Yelkesen

Bana her konuda yardımcı oldu. İlgisi için Kamil beye teşekkür ederim..

Beyhan Torun

Gayrimenkul alımı sürecinde işlemlerimizi yürüten Kamil Omay ve Remax Armoni ailesine teşekkür ederiz. Süreci gayet iyi y önetmiş başarı ile neticelendirmiştir.

Cem Oymak

Kendisi işini son derece profesyonelce yürütmektedir. Kiralanmasını umduğumuz taşınmazımıza, kısa sürede güvenilir bir kiracı bulmuştur. Kendisiyle tekrar çalışmayı düşünürüz.

Şiyar Maç

Güleryüzlü ve ilgili Kamil beye teşekkür ederim. Bizimle tüm işlerimizde yardımcı oldular. Çok güleryüzlü ve ilgili....

Levent Taşdelen

Kamil Bey ilgi, alaka son derece iyi bir şekilde işi yapan gayrimenkul danışmanıdır. Her şey için çok teşekkür ederim..

Can Oymak

Kamil Beyin göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı kendisine çok teşekkür ederiz. Zaten böylesi kurumsal olan firmadan beklentimizde buydu. İşlerinizde başarılarınızın devamını dilerim.

Şermin Berrak Alkan

Kamil Omay Beye yardımları ve ilgisi için çok teşekkür ederiz.

Serpil Altınok

Kamil Omay Bey'e Danışmanlık hizmetinde bize göstermiş olduğu ilgi, yardımdan dolayı teşekkür ediyorum.

Zeynep Macit

Kamil Omay, Remax'ın en iyi danışmanlarından biridir herhalde. Her konuda biz çok memnunuz. Uzun süredir çalışıyoruz. Hep de çalışmak isteriz.

Esra Atar

Kamil Omay'a Gerek sıcakkanlılığı, gerek yardımseverliği, güleryüzlülüğünden çok memnun kalarak dairemizi tuttuk. Herşey için teşekkürler.

Gökhan Ulutaş

Dairemizi çok beğendik. Kamil beyin ilgi ve alakasına çok teşekkür ederiz.

Şebnem Akın

Değerli danışmanlarınız Derya Gözütok hanımefendinin ve Kamil Omay beyfendinin satış süreci boyunca göstermiş oldukları profesyonel tutum ve davranışları neticesinde sorunsuz olarak gerçekleşen mülk satışımdaki memnuniyetimi belirtir, bundan sonraki işbirliklerimizin devamını dilerim.

M. Safa Sarıtaş

Kamil Omay ve Derya Gözütok Erenköy'deki daire alımımızda bize son derece yardımcı oldular. İlgilerine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Ufuk Akın

İstanbul'daki taşınmazımızın satışında gayrimenkul danışmanımız Derya hanım ile birlikte bizlere göstermiş olduğu ilgi ve yardımlar için kendisine çok teşekkür eder, bundan sonraki süreçlerde işbirliğimizin devamını dilerim.

Kader Karadeniz

Kamil beyin insan ilişkileri, güleryüzü ve ilgisi sayesinde ev arayışımız keyifli bir zaman dilimine evrildi. Kendisine ve bu kaliteyi sunmasına aracı olduğunuz için şirketinize teşekkür ederiz. İlk defa çalıştığımız kurumunuzu ve Kamil beyi önermek üzere ayrılıyoruz. İyi çalışmalar....

Melih Pamukçu

Kamil Omay Bey ile ev arama sürecinde çok uyumlu bir süreç yönettik. Kendisi güzel iletişimi ve güven verici tavrıyla her zaman bizi iyi hissettirdi. Ev sahibi ile bizim aramızda iyi bir iletişim sağladı. Kendisine emekleri için teşekkür ederiz.

Akın Kurt

Almış olduğumuz hizmetten gayet memnun kaldık. Kamil beyin ilgi ve alakası sayesinde kısa sürede evi tuttuk.

Pınar Işık

Yıllardır çalıştığım Kamil beye her zamanki gibi teşekkürlerimi iletirim.

İzzet Dağlıoğlu

Göstermiş oldukları ilgiyle kısa sürede çözüme ulaştım. Teşekkür ediyorum..

Ali Kestek

Satmak istediğimiz villayı kısa zamanda ve iyi fiyata ve de problemsiz bir şekilde satan Sayın Kamil Omay'a başarılı performansından dolayı teşekkür ediyorum.

Servet İlter

05.06.2020 tarihinde kira arayışında olduğum bölgede Kamil Omay beyden aldığım hizmet için teşekkür ederim

M.seda Badur

Kamil Omay beyden kira arayışımızda almış olduğumuz hızlı ve kaliteli ve samimi hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.

Anıl Sırt

Her aşamadaki dürüst yaklaşımı, işlemler sırasındaki hem ev sahibimize hemde bize karşı şeffaflığı ile kısa sürede ev kiralamamızı sağlayan Kamil Omay'a ve kendisi sayesinde tanışma fırsatı kurduğumuz Re/Max Armoni ailesine teşekkür ederiz.

Metin Demir

Değerli abimiz gibi gördüğüm Kamil Omay'a dükkan alım satım işlemlerinde gösterdiği yakınlık ve ilgiden dolayı son derece memnun kaldık.Teşekkürler Kamil Omay ve Remax Armoni ailesi..

Can Özmen

RE/MAX Armoni ailesiyle tanışalı çok kısa bir süre olmasına karşılık güleryüzlü ve samimi yaklaşımları için teşekkür ederim. İşlerini bilen, güven veren dürüst çalışanları sayesinde evimizi düşünmeden kiraladık.

Sema Göktegezen

Hizmetten memnun kalacağımıza inanıyoruz. İyi ve güleryüzlü ağırlandık, teşekkür ederiz.

Pelin Naz Cevahir

Hizmetten memnun kalacağımıza inanıyoruz.

Sevim Keleş

İlgi ve alakanıza teşekkür ederim.

Nait Çakır

Verdiğiniz hizmetten memnun kaldık. İlginiz için teşekkür ederiz.

Çağatay Geyik

Süreç konusunda yardımcı olundu.

Mustafa İnan

Kamil Omay işyerimin satışında dürüst ve açık tutumu ile yardımcı olmuştur. Teşekkürler.

Oya Bostan

İlgili ve güvenilir bir hizmet aldık.Teşekkürler.

İpek Soylu

Kamil Beyin yardımları ve ilgisinden dolayı hızlı bir alışveriş sağladık. Servisinden ve ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.Çok memnun kaldık.

Erkan Gürsel

Kamil Omay'dan son derece ilgi ve yardım gördüm.Kendisinden çok memnun kaldım, teşekkürler.

Burak İmren

Kamil Beye ilgi alakasından dolayı teşekkür ederiz.Sözleşme konusunda sıkıntı yaşamadık.Kendisinden memnun kaldık.

Ayfer Duran

Kamil beyinden hizmetinden memnun kaldık, teşekkür ederiz.

Can Oymak

Kamil Omay beyden aldığımız hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.Başarılarının devamını dilerim.İlgi ve alakası için teşekkürler.

Nimet Mercan

Kamil beye hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

Remziye Erkman

Kamil beyden çok memnun kaldık, teşekkürler.

Mehmet Çelik

Maltepe Yalı mah. 2.dubleks daireyi hızlı bir şekilde satılmasına vesile oldu. Hizmetlerinden ve ilgi alakasından çok memnun kaldık.Çok teşekkür ederiz.

Ümit Demir

Zor bir satış sürecini bitirmemize yardım olan ve bizi ev sahibi yapan Kamil Beye çok teşekkür ederim. Re/max Armoni ile çalışmak güzeldi.

Zehra Üçkardeş

Dairemizin satışında Kamil beyin ilgi ve hizmetinden çok memnun kaldık.Çok teşekkürler.

Mustafa Ay

Kiralama sürecinde bize yardımcı olan Kamil Beye hem samimiyetinden hem güler yüzünden dolayı teşekkür ederim.Çok memnun kaldım.En kısa süre içinde bütün işlerimizi karşıladı.Böyle samimi insana her zaman denk gelinmez.Teşekkürler.

Süleyman Aybek

Kiralık daire arayışında olduğumuz bu kısıtlı süreçte bize yardımcı olan Kamil Omay beye bize sağlamış olduğu kolaylık nedeniyle teşekkür ederiz.Dolayısıyla iyi ki RE/MAX var :)

Gökhan Doğan

Kamil Omay bey evi kiralama konusunda çok yardımcı oldu.İkinci kez ev kiraladık ve hiçbir sıkıntı çıkmadı.İlgi, alakasından dolayı teşekkür ederiz.

Nurdan Deniz

Kamil Omay bey ile ilk olarak çok teşekkürlerimizi burdan yazıyoruz.Bence her kişinin Kamil bey gibi bir danışmanla çalışması gerekiyor.Her aradığımızda her konuştuğumuzda bizi nasıl mutlu edip nasıl sonuca bağlamak için çalışan gece gündüz demeden yardımcı olan Kamil bey tekrar teşekkürler.

Ebru Özen

Kamil Omay beye bulunduğum süreçte yardımlarından, ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz.Süreç boyunca ve imza konusunda her türlü desteği için ve doğru yönlendirmeleri için teşekkürler.

Celal Cenk Özden

Kamil bey biz kiralama sürecimizde çok destek oldu, çok ilgilendi.Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma, kendisine çok teşekkür ederim.

Yusuf Serdar Özkan

Yardımlarınız için çok teşekkür ederiz.Çok memnun kaldık.

Orhan Evren

Kiralık daire arayışımızda Kamil Omay beyfendinin yardımları ile kaliteli ve güzel bir hizmet aldık.Kendilerine çok teşekkür ederim.

Aziz Çebi

Kamil Omay beyfendinin düzgün duruşu, düzgün bilgilendirme, bilinçli alış veriş yeteneği ile zoru başarmasını takdir ediyorum.Teşekkürler.

Şefika Aydoğan

Kiralık daire arayışımızda Kamil Bey'in yardımlarından çok memnun kaldım.Çok teşekkür ediyorum.

Armağan Aydın

İlgili, saygılı, anlayışlı ve çözüm odaklılar.Yardımcı ve müşteri lehine düşünebilme yaklaşımıyla müşteriyi memnun ediciydiler.Teşekkür ederim.

Songül Kalkan

Kamil Omay'ın kendisine çok teşekkür ediyorum.3 kez evimi kiraya verdi, doğru seçimlerle.. Kendisi hem komşum hemde gayrimenkul danışmanım.Verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum, kendisiyle çalışmaktan memnunum ve çalışmaya devam edeceğim..

Şükran Aydın

Kamil Omay bey ile çalışmaktan çok memnun kaldım.Çok ilgili davrandı.Bu evi tutmamda kendisinin çok büyük payı vardır.Güven duydum.Kendisine çok teşekkür ederim.

Emrah Erdem

Kamil Omay bey ile görüşmelerimiz çok iyi geçti.Bizimle çok iyi ve samimi ilgilendi.Kamil bey güvenimizi kazanarak onla çalışmamızı sağladı.Kamil Omay beye bize yardımları için çok teşekkür ederiz.

Can Oymak

Remax Armoni Kamil Omay beyin ilgisinden, tecrübesinden, göstermiş olduğu titizlikten çok memnun kaldım.Diğer vereceğim işyeri ve dairelerimi Kamil beyle çalışmayı tercih ederim.

Pınar Işık

2014 yılından beri çalıştığım Kamil Omay ile nice işler yapmaya devam edeceğiz. İlgi ve alakasına sonsuz teşekkürler.

Ali Uzun

Kiralama sürecindeki ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ediyorum.

Pınar Işık

Kamil Omay'a ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Çalışmaya devam etmekten mutluluk duyarım.

Selcen Uzatma

Firmanızı dün aradım ve sağolsun Gülşah Aydın ve Kamil Omay bizimle ilgilenip aynı gün içinde ev kiralamamıza yardımcı oldular.Çok sıcak, samimi ve içten davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum.Çok memnun kaldım.

Zeynep Macit

Firmanız adına çalışan Kamil Omay 'ın yardımlarından çok memnun kaldık.Kendilerine teşekkür ediyorum.

İbrahim Ethem Uzatma

Firmanızdan aldığım kiralama hizmetinde emeği geçen Kamil Omay'ın göstermiş olduğu ilgi, alaka, güleryüzden oldukça memnun kaldım.Çok teşekkür ediyorum.

Melike Şentürk

Daire alım satımda göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı Kamil Omay beye teşekkür ederiz.

Hacer Akan

Dairelerimin satışından almış olduğum hizmetten çok memnun kaldım.Kamil Omay beye ayrıca teşekkür ederim.

Bünyamin Şentürk

Daire alım satımda göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı Kamil Omay beye teşekkür ederiz.

Pınar Köse

Ev arayışımız beklediğimiz süreden daha kısa sürede bitirdik. Kamil beyin samimiyeti, güleryüzü bizi ikna etti.İlgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Diğer ev arayan yakınlarımızı Kamil beye yönlendireceğim.

Serkan Uzuner

Kısa sürede aradığımız evi bulmamıza yardımcı olan Kamil beye çok teşekkür ederim. Güleryüzü içinde ayrıca teşekkürler.

Medine Güneş

Kamil Omay beye çok teşekkür ederim. Daire almamızda bize çok yardımcı oldu. Kendisinden çok memnun kaldık.

Şeref Güneş

Remax Armoni danışmanı Kamil Omay daireyi almamızda bize çok yardımcı oldu. Tüm çevremize kendisini tavsiye ediyoruz. Kamil beye başarılar dilerim.

Umut İsmet Erdolu

Eşyalı kiralık daire arayışımızda bize gayet iyi yardımcı olundu. Bilgilendirme ve yönlendirme olarak oldukça iyi bir yetkinliğe sahip danışman. Her açıdan memnun kaldık.

Berkan Afşar

Eşyalı kiralık daire arayışımızda bize çok yardımcı oldular. Bilgili ve güleryüzlü, yardımsever bir danışman. Teşekkürler.

İnanç Öcalan

Genel anlamda sözlerin yerine getirilmesi ve zamanlama olarak çok memnun kaldık.

Selçuk Duran

Güleryüzlü hizmet, ilgi ve alaka yakın. Her zaman çalışmayı tercih ederim.

Sadık Tekeli

Çok kısa bir zaman sürecinde sahip olduğumuz mülkü kiraya vererek bize unutulmaz destekleri oldu..Süreç içinde göstermiş oldukları performans, güleryüz ve dosthane tavırları için teşekkür ederiz.

Elif İnanç

Sahibi olduğumuz mülkün satışına karar verdiğimiz günden beri, bizi her konuda bilgilendirip, destekleyen Sn. Kamil Omay'a teşekkürler ediyoruz.Bu süreçte bizleri hiçbir konuda üzmediler, kırmadılar.Her merak edip, soruşturduğumuz konularda ellerinden gelen yardımı yapıp, sabırla çözmeye çalıştılar.Bu süreçte emeği geçen herkese özellikle Kamil beye teşekkürler.İyi çalışmalar.

Özden İnanç

Dairemizin satış işlemini gerçekleştiren, öncesinde de elinden geldiğince bizlere yardımcı olan Sn. Kamil Omay'a teşekkürler ediyor ve sizlere iyi çalışmalar diliyoruz.

Elvan İnanç Yıldız

Bu süreçte kendisine ve ekip arkadaşlarına gösterdikleri yakın ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim.Bundan sonraki çalışmalarında kendilerine başarılar dilerim.

Emrah Ünal

Kamil Beyin ilgi ve alakasından son derece memnun kaldık.Güzel bir alışveriş oldu.Herkese tavsiye edeceğiz.

Yasemin Ünal

Kamil Bey, en başından beri isteklerimize çok hızlı cevap verdi, tüm süreçte çok yardımcı oldu.Kendisiyle çalışmayı gelecekte yine isterim ve herkese tavsiye ederim.

Tayfur Bakırhan

Daha önce aklımda bir düşünce vardı, Eğer dükkan açmak istersem kesinlikle emlakçılarla dükkan kiralamak istemiyordum, korkularım vardı. Ama RE/MAX'le tanıştım ve tutmak istediğim dükkanı kaçırmak istemedim. Kiralama sürecinde Kamil Omay bana çok yardımcı oldu ve dükkan sahiplerinin bana karşı iyi şekilde yaklaşımı beni çok mutlu etti.

Gökçe Akgün

Kamil Bey dükkanımızı hızlı bir şekilde kiraya verip iyi bir kiracı bulmak için elinden geleni yapmıştır. Yardımları için, bizim gayrimenkul danışmanımız olduğu için teşekkür ederiz. Çevremizdeki herkese tavsiye ediyoruz.

Mustafa Akgün

Dükkanımızı hızlı bir şekilde kiraya verip, kiralama sürecinde verdiği yardım ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Nuran Filiz Alpay

Pendik'teki dükkanımızı çok kısa zamanda kiraya verme başarısını gösteren Kamil Omay'a sonsuz teşekkürlerimizi arz ederiz. Kendisi pozitif enerjisi ve güler yüzüyle göstermiş olduğu ilgi ve alakası gerçekten takdire şayan bi durumdu. Kiracımızı bizzat araştırıp bizim yerimize gereken herşeyi yaparak bizleri son derece memnun bir şekilde sonuca ulaştırmıştır. Bundan sonraki mülk kiracı konusunda kesinlikle tekrar kendisiyle çalışma arzusundayız. Saygılarımla.

Fazıl Hekimoğlu

Kamil Omay'dan memnun kaldık, dükkan kiralama sürecinde ilgilendi.

Caner Öztürk

Çok memnun kaldık. Güler yüzlü ve çok ilgiliydi. Aramalarımıza hemen cevap verdi.

Murat Yıldırım

Sözleşmenin imzalanmasından satışın gerçekleşmesine kadar dostane, samimi bir süreç geçirdik. Alıcı ve satıcı görüşmesinden tutunda tapu sürecine kadar şeffaf bir süreç geçirdik ve Kamil Beyle dost olduk. Herşey için teşekkürler.

İbrahim Yıldırım

Kamil Bey'in biz satıcı ortak grubuna gösterdiği destekler ilgi ve alaka için çok teşekkür ederiz. Kamil Bey'in gayretleriyle bu satış gerçekleşmiştir.

Ayfer Şimşek

Satış işleminde göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için satış danışmanı Kamil Omay beyefendiye teşekkür ediyorum. Çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Mustafa Yıldırım

Kamil Omay Bey'den çok memnunuz. İlgi ve alakasına teşekkürler.

Onur Arslan

Satış temsilcisi Kamil Omay daire ile ilgili her detayı tam ve açık şekilde anlattığından dolayı teşekkür ediyorum.

Aliye Yılmaz

Kamil Omay Bey'e ilgillerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Cemal Yıldırım

Sn Kamil Omay'ın iş başından sonuna kadar göstermiş olduğu ilgi alaka ve destekleri neticesinde alıcı ve satıcıyı en uygun zamanda ve en uygun şekilde biraraya getirerek hızlı ve güvenli süreçten sonra kendilerine bir teşekkürü bir borç bilirim.

Mustafa Aydemir

Öncelikle teşekkür ederim sunmuş olduğunuz hizmetten ben şahsen memnun kaldım. Tekrar çalışır mısınız derseniz tabiiki evet derim ve çevremdeki kişilerede sizleri öneririm. Sizlere bundan sonraki günlerde başarılar dilerim. Kamil Bey'e de saygılar ve hürmetlerimle. İyi çalışmalar.

İlhan Alpagut

Gösterilen ilgiye çok teşekkürler. Özellikle Kamil Omay Bey'e çok teşekkür ederim.

Merve Öztel

Almış olduğumuz hizmet ve ilgiden çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Fuat Kutlu

Remax bilinen marka evet, Kamil Bey ekstra katkı sağlıyor. Teşekkürler.

Suna Özdemir

Dairemizin kiraya verilmesinde Kamil Bey'in büyük katkıları oldu ve güvenilir kiracı bulmada büyük özen gösterdi. Kamil Bey'e büyük ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.

Hülya Kırmızıgül

Kiralanacak dairemiz için irtibata geçtiğimiz Kamil Omay ilgi ve alakası için, kısa sürede düzgün profilli kiracımızı bulduğu için, gerekli belgeler ve buluşma mekanları konusunda anlayışı zamanı verimli kullanmayı esas aldığı için çok teşekkür ederim. Samimiyet, güvenirlik, işi sahiplenme konularında doğru tercih yaptığımızı düşünüyorum.

Fatma Özel

Daire bulmamda Kamil Bey'in samimi davranışlarından dolayı teşekkür ederim. Mükemmel bir insan.

Gizem Kutlu

Kiralama sürecimiz boyunca Kamil Bey bizimle çok ilgilendi sürecin adil olarak ilerlemesi yönündeki çabalarından dolayı ayrıca teşekkür ederiz. Genel olarak süreçten memnun kaldık.

Safiye Yaman

Kızımın ev arayışında Kamil Bey'in gösterdiği olumlu davranıştan memnun kaldık. Kendisini teşekkürlerimizi sunarız. Başka insanlara da Kamil Bey'i tavsiye edeceğiz.

Emel Şenel

Kiralık daire arayışımızda Kamil Bey bize yardımcı oldu. Doğru bilgi aktarımı ve güleryüzlülüğünden oldukça memnun kaldık. İşlemlerimiz rahat bir şekilde yürütüldü.

Pınar Talay

Kamil omay bizimle 5 yıldan beri gayrimenkul uzmanımız olarak çalışmaktadır. Kendsinin yardımları iletişimi ve çalışmasından çok memnunuz. Bundan sonra da kendisi ile çalışmakta isteriz. Başarılarının devamını diler, kendisine teşekkür ederiz.

Seda Bicme

Hzlı ve güvenilir hizmetten memnun kaldık. Kiracı ve ev sahibi arasında güvenilir bir ortam sunulması güzel bir uygulama

Salih Altay

Ev arayışı ve bilgilendirme sürecinde yanımızda olan ve eksiksiz iletişimi ile kiralama sürecindeki ilgi ve alakası için Kamil Omay'a teşekkür ediyoruz.Bizi ağırladıkları, güleryüz ve ikramlarından çok memnun kaldık.

Orhan Akyar

Kiralık ev ihtiyacımız vardı.Remax armoni adını daha önce duyduğumuz için buraya müracat ettik.Kamil omay ve Bircan ateş beylerin tavsiyesiyle Ethemefendi de ev tuttuk.Kendilerinin alakalarından dolayı çok memnun olduk.İşlerinizde kolaylıklar dilerim.

Gökhan Akyar

Kısa sürede ihtiyaca uygun birçok daire gösterdikleri için Kamil Omay Bircan Ateş Bey'e çok teşekkür ederim.

Mahir Yıldırım

Remax Armoni olarak almış olduğum hizmetlerinden çok memnun oldum. Öncelikle Danışmanlarınızdan Kamil Omay'ın yakın alakasına çok memnun kaldım.

Şenay Erdoğan

Remax Armoni olarak almış olduğum hizmetten çok memnunum. Özellikle Kamil Omay isimli danışmanın göstermiş olduğu ilgiden ve mesleki tecrübesinden yararlandık. Kendisine teşekkür ederim.

Turgay Uyar

Gayrimenkul danışmanı yardımsever, bilgili ve tecrübeli.Teşekkürler

Ayşe Enuzun

Hizmetinizzden memnun kaldım.Teşekkürler

Rahime Hilal Goran

İlginiz için teşekkürler.

Serkan Akan

Remax firması olarak yapılan çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.

Umutt Özhan

Yapılan hizmetten memnun kaldık. Hizmetiniz için çok teşekkürler.

F. Ayça Eroğlu

Kiralama sürecinde çok yardımcı oldunuz. Aynı hizmet kalitesini koruyarak çalışmalarınızda başarılarınızın devamını dilerim. Kamil Omay'ın müşteri odaklı yaklaşımından dolayı tebrik ederim.

Hikmet Kırgıl

İlginiz için çok teşekkürler. Kiralama sürecinde müşterilerinizle kurduğunuz iletişim, bilgilendirmeniz harika. Kamil bey bundan önceki kiracılarımızla olsun, bu süreçte olsun çok yardımcı oldu. Güler yüzlü içten hizmetiniz için teşekkürler.

Ayşegül Bıçak

Kamil Omay aracılığıyla çok kısa bir sürede kriterlerimize uygun konum, evin durumu ve sözleşme sürecinde bizi hiç yormadan evimizi tuttuk. Umarım bundan sonraki süreçte de her şey yolunda gider. Teşekkür ederiz.

Sevim Genç

Dairemizin kiralanmasında çok yardımcı oldular. Çok teşekkür ederiz.

Nihan Ağaoğlu

Uzun zamandır ev arayışımı sizin sayenizde tam istediğim gibi bulduğumuz için bu süreçte açıklayıcı yaklaşımınız ve yardımlarınız için çok teşekkür ederiz. Hep böyle güler yüzlü ve sevgiyle kalın.

Kemal Ağaoğlu

Kanuni olarak mal sahibinin ve bizlerin tüm hakları çerçevesinde A'dan Z'ye yardımcı oldukları için teşekkür ediyorum.

Serpil Seceyen

Kamil Beyle çalışmaktan çok memnunum. Verdiği hizmetleri için teşekkür ederim.

Savaş Kasap

Sn. Kamil Omay beyefendinin kiralama hizmeti esnasında gösterdiği ilgi ve alaka ayrıca kibarlığı için teşekkür ederiz.

Alpaslan Şahin

Kamil Omay'a hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Alpaslan Şahin

Kamil Omay'a hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Sabahat Agül

Kamil Bey'i tanıdığım ve vazifesinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

Adnan Çetinkaya

Sahrayıcedit'teki dairemi kiralama sürecini iyi yönettiği ve hızlı sonuç verdiği için Kamil Omay'a teşekkür ederim.

Karabekir Ferhan Ayasbeyoğlu

Erenköy'de bulunan dairemi kiralamak suretiyle tanıştığım Kamil Omay beye verdiği bilgilendirmeler ve yaptığı hizmetler için çok teşekkür ederim. Daha ilerideki çalışmalarımızda kendisi ile birlikte olacağımızı umuyorum. Teşekkürler.

Timsal Yıldıran

Kamil Omay'ın çalışmalarından çok memnunum, teşekkür ediyorum.

Süzi Mızraklı

Zor bir günümde Kamil Omay Bey'in destekleri beni çok memnun etti. Samimiyeti ve iş anlayışı çok iyi. Bana çok yardımcı oldu. işini gayet iyi yapan biri ve daha fazlası. Teşekkür ederim.

Hisman Zoroğlu

Kamil Omay beyin kiralık daire arayışında bana vermiş olduğu hizmetten memnun kaldığımdan dolayı çevremde gayrimenkulle alakalı işleri olan arkadaşlarımı kendisine yönlendireceğim.

Mustafa Bozkurt

Kamil Beye vermiş olduğum portföyü başarıyla sonuçlandırmış, kısa bir sürede evimi istediğim profildeki müşteriye vermiştir. Bundan sonraki çalışmalarda beraber olmak üzere kendisini tebrik ediyorum.

Osman Göktaş

Kamil Omay beyle dükkan vesilesiyle tanıştık. İlgi, alaka çok memnun bıraktı ve dükkan sahibi ile görüşerek profesyonelce görevini yerine getirdi. Açıkçası biz bu ilgiden memnun kaldık.

Konak Ap. Yönetimi

Daha öncede firmanız tarafından ikinci kez kiralama yaptırdım. Kiracılarımdan memnun kaldım. Teşekkür ederim. Yine Kamil Omay'ı kiralama ve gayrimenkul alımında satımında tercih edeceğim.

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.