İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesini bitirdikten sonra iş kariyerime bankacılık sektöründe bireysel bankacılık uygulamaları ile başladım. Daha sonra ki yıllarda kendi işimde boya-kauçuk sektöründe majör firmalara tedarikçi olarak performans mineralleri konusunda uzmanlaşarak ithalat-ihracat yaptım. Satış sektörünün başka ve önemli ayağı otomotiv sektöründe satış müdürlükleri yaptıktan sonra her zaman yakından takip ettiğim ve birikimlerimi kullanmak istediğim gayrimenkul sektörünün dev kuruluşu Remaxda ki kariyerime, lider olduğunu düşündüğüm Piramit Ofisi ile devam etmekteyim. Remax Piramit Ofisi çatısı altında, değerli müşterilerime gayrimenkul çözümleri üretmek için buradayım...
Saygılarımla,
Aldığım Eğitimler ;

Remax Kariyeriniz     13 - 17 / 06 / 2011 (Barış KILIÇARSLAN)

Gelirinizi Nasıl İkiye Katlarsınız ?     23 - 24 / 06 / 2011 (Angelo FRADERA)

Succeed Gayrimenkul Danışmanı     01 / 08 - 01 / 11 / 2011

Uzmanlık Alanı     01.07 - 01.09 / 2011
Daha fazlası...

Area of Expertise

Caferağa Mah. / Kadıköy Osmanağa Mah. / Kadıköy Rasimpaşa Mah. / Kadıköy Güreci Köyü / Lapseki Cumhuriyet Mah. / Lapseki

Expertise Areas

Land Plaza / Office Store/Shop

Languages

Turkish

RE/MAX Education & Certificates

2011

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2012

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2022

Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar. RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2024

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar. Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Nazım Önen has 13 Real Estates on its portolio
Total 13 real estates are listed

CUSTOMER REVIEWS

F******* Ç*******

samimiyeti, işindeki ciddiyeti ve kurduğu iletişimin kalitesi ile benim kendisine içtenlikle güvenmemi sağladı. Kendisine teşekkür ediyorum.

A******* V*******

Sıkışık bir anımızda çok doğru yönlendirmeler yaparak bu süreci 0 sıkıntı ile aşmamızı sağladı.

E******* T*******

Öncelikle her şey için teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz hizmetten çok memnun kaldığımızı dile getirmek isterim. İşinizi çok ilgili, hakkıyla ve layıkıyla yapıyorsunuz. Sizi takdir ediyorum, teşekkürlerimi borç bilirim.

D******* K*******

Gayet sıcakkanlı müşteri ve ev sahibi arasında ki ilişkiyi ayarlayabilen bir danışman. Kendisinin ilgisinden ötürü teşekkür ederim.

D******* Ş*******

Süreç yönetimindeki hızlı yönlendirmeleriniz için teşekkür ederiz.

M******* S*******

Gerek firmamızın gerek şahsi kiralama ve satın almalarında kendisinden destek aldık. Kendisine ilgi ve alakası için çok teşekkür ederiz.

Ü******* Ö*******

Vermiş olduğunuz hizmet ve kalite için teşekkür ediyorum.

B******* B*******

Güler yüzlü ve hızlı hizmeti için çok teşekkür ederiz.

K******* B*******

Ailemize kattığı güven veren görüş ve önerileri için çok teşekkür ederiz.

E******* E*******

Her aşamada profesyonel, samimi ve yardımsever bir şekilde rehberlik etti. Çok teşekkür ederiz.

Ş******* B*******

Gayet başarılı işinde özgüvenli ve tecrübelidir. Kendisine evimi kısa sürede kiraya verdiği için teşekkür ederim.

H******* Y*******

Dürüst ve içtenlikle söyleyebilirim ki her dostuma kesinlikle danışmanlık konusunda size başvurmasını tavsiye edeceğim. Başarılarınız daim olsun. Saygılarımla

F******* Ö*******

İşine önem veren, saygılı bir danışman. Biz çok memnun kaldık. Çok yardımcı oldu bize.

Ş******* H*******

Hiç zaman kaybetmeden çok iyi bir kiracımız oldu. Titiz ve özverili çalışmasından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

M******* A*******

Kiralama sürecinde bizlere yaklaşımından dolayı teşekkür ederim. RE/MAX firması olarak çok değerli bir çalışanınızın olması beni gerçekten memnun etmiştir. Teşekkürler.

A******* A*******

Vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. herşey için teşekkürler.

Y******* S*******

Tüm bu süreçte gösterdiği gayret, doğru bilgilendirme ve samimi yaklaşımı için kendisine çok teşekkür ederim. Ayrıca böyle değerli bir personel istihdam eden RE/MAX'a da ayrıca teşekkürler.

B******* K*******

Bir önceki dairemizi hızlı ve güvenilir şekilde satışını sağladığı için diğer dairemizin satışında da destek istedik onuda 2 hafta içinde sonuca ulaştırdı. i̇şinin ehli ve profesyonel hizmet için mutlaka kendisiyle görüşün derim.Hizmetlerinden ve verdiği emekten dolayı nazım beye teşekkür ederim.

P******* K*******

Memnun kaldım kendisinden ve ofisinden , işini iyi yapan bir danışman teşekkür ederim

S******* K*******

Detaylara olağanüstü dikkat göstererek gerekli tüm evrak işlerinin ve düzenlemelerin verimli ve doğru bir şekilde yapılmasını sağladı.

M******* Ç*******

Kiralama sürecinin her yönünün kusursuz ve hızlı bir şekilde yürütülmesini sağladı bizim için.Uzmanlığı ve profesyonelce yaklaşımı ile çok memnun kaldım

P******* Ş*******

Dönem ortasında istediğim evi hızlı ve güvenli bir şekilde bulmama yardımcı oldu. herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. tekrar teşekkür ederim.

E******* T*******

Çok ilgili samimi ve güvenilir. teşekkür ederim kendilerine

H******* K*******

Yaklaşımınız, çalışma tarzınız ve emeklerinize teşekkür ederiz.

N******* N*******

Dikkatli, disiplinli, hazırlıklı ve yardımsever çalışma şekli ile çalışmasından çok memnun kaldım.Teşekkürler

M******* M*******

Satış süresince bize cok yardımcı oldu. tüm sorunlarımızı sabırla dinleyip anında çözüm buldu. tüm emekleri için çok teşekkür ederiz

N******* S*******

Fiyat ve piyasa durumları,alıcı potansiyeli gibi her konuda kendisinden danışmanlık aldım ve profesyonelliği sayesinde evimi değerinde sattım. güvenirliği,dürüstlüğü,yaklaşımı için kendisine çok teşekkür ederim.

G******* D*******

Tam aradıgımız evi buldu hizmetinden dolayı teşekkür ederim

A******* A*******

Profesyonel yaklaşımı, genel emlak piyasasına ve kiralanacak taşınmazla ilgili bilgilere hakimiyeti üst düzeydeydi. kiralama sürecini çok iyi yönetti; hızlı bir şekilde sözleşmemizi imzaladık.

S******* H*******

Ev kiralama sürecimizdeki yardımcı yaklaşımınız ve tüm desteğiniz için çok teşekkür ederim. çevreme de önerebileceğim profesyonel bir hizmet anlayışınız var. tekrar teşekkürler, sevgiler

K******* S*******

Hafta sonu bize vakit ayırıp anında ev sahibi ile iletişimimizi sağlayıp işlem boyunca yardımcı olduğunuz için teşekkürler

N******* A*******

Kendisine aradığım evin özelliklerini anlattım.Aynı gün hayalimdeki ev ile beni buluşturdu.Kendisine çok teşekkür ederim.

H******* A*******

Son derece profesyonel bir şekilde sıkıntısız ve hızlı mülkünüzle ilgili çalışılmasını doğru sonuca ulaşılmasını istiyorsanız kesinlikle nazım beyi tercih etmelisiniz.Tüm destek,yardım ve içtenliğinize sonsuz teşekkürler sevgiler

A******* S*******

Tüm süreçte ince ayrıntısına kadar destek verdiler. kendisine teşekkür ederiz.

F******* G*******

Aradığımız evi bulmamıza ve satın almamıza destek olduğu için çok teşekkür ederiz güvenilir hizmet anlayışı ile en kısa surede sonuca ulaştık.

E******* Ü*******

Kendisi tüm süreci olabilecek en iyi şekilde yürüttü. Kiralama sonrasında ev ile ilgili konularda yardımcı oldu.

E******* Y*******

Tüm gayrimenkul işlemleri için profesyonel bir şekilde süreci yönetiyor. Teşekkür ederim.

Eda Girgin

Şahsım adına sunulan hizmetten çok memnun oldum. Yapılacak işlemler için çok yardımcı olundu ve ilgili davranıldı. Nazım bey iyi bir insan ve ilgili bağlantıları sağlayarak hızlı ve güvenli biçimde gerekli tüm hizmeti sağlayarak yüzlerde tebessümü sağladı. Nazım beye sunduğu hizmetler ve yardımlar için çok teşekkür ediyoruz.

Mehtap Altıok Savaş

Hizmetinizden çok memnun kaldık. Satış danışmanımız Nazım bey, bize her zaman güven verdi. Her şey için teşekkür ederiz.

Arzu Cantekin

Kısa ve net; dört dörtlük. Ayrıntılarıyla; güvenle açıklamalar yapan, 7/24 sürekli ulaşılabilir, sabırla uğraşmalarda bulunan, ümitsizliğe kapıldığımızda bize moral veren Nazım beye çok çok teşekkür ediyoruz.

Gürkan Akman

Gayet samimi ve ilgiliydiniz. Bize çok iyi ve güzel lokasyonda bir ev verdiniz. Başlangıçtan beri yaşadığımız süreç için size teşekkür ederim.

S. Dilek Aras

Nazım Bey işlemin başlangıcından tamamlanana kadar tüm hassasiyeti ile işini takip etmiş ve memnun sonuca ulaşmamımızı sağlamıştır.

Damla Tiryaki

Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.

Dilek Erbil

Çok kısa sürede istediğim kiracıyı buldu.Teşekkürler...

Serdar Bapoğlu

Uzun zamandır boş duran dairemi kiraya vermeye karar verdim.Ailemin tanıdığı Nazım beyi aradım.Kendisi bizim için bir şans oldu.Çok kısa sürede hedefe ulaştı.Şu an sözleşme imzalıyoruz. Teşekkürler.

Özgür Yasak

Remax yazısını görmek güven vermişti. Nazım Beyle tanıştıktan sonra güvenin yanına samimiyette yerleşti. Sonuç ise sokak ağzıyla ''Alan memnun satan memnun''.

Burcu Vargılı

En kısa sürede istediğimiz muhitte evimiz bulundu. İşlemlerle ilgili her konuda yardımcı olundu.

Ahmet Vargılı

Sıkışık bir anımızda çok doğru yönlendirmeler yaparak bu süreci 0 sıkıntı ile aşmamızı sağladı.

Salih Alcan

Adanadan İstanbula geldim daire almak için NAZIM BEY çok sıcak kanlı bir şekilde karşıladı beni tapu işlemlerimiz hızlıca yapıldı ve evimizi aldık Şahıs olarak güvenilirlik konusunda tereddütünüz olmasın başarılarının devamını diliyorum

Arzu Cenker

Nazım Bey'in ilgisi alakası ve samimiyeti için onunla çalışmaktan çok memnun kaldık.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Onur Cenker

Nazım Bey'in ilgi alakası için çok teşekkür ederim.Kısa süre içinde oluşturduğu kesin, kalıcı çözümler ile işimizi çok hızlandırdı.

Tuncer Bilgin

Kiralama Sürecinde Göstermiş Olduğunuz, Anlayış Ve Uzmanlık İçin Teşekkürler.

Serap Leblebici

Remax Piramit gayrimenkul danışmanı Nazım Önen'i 2015'de dükkan satışında tanımış olup, o günden bu güne destek ve bilgilendirme konusunda çok memnun kaldım.

Seçkin Makal

İlişkiye, işe ve insana yaklaşımı çok klas olan bir danışman. Sayesinde kısa zamanda başarıya ulaştık. Kendisini tebrik ederim.

İbrahim Hakan Sivri

Sayenizde herşey çok hızlı, doğru ve istediğimiz gibi oldu.Herşey için teşekkür ederim.

Nuray Makal

Çok tesadüfi bir şekilde Nazım beyi tanıdım. İşimizi son derece düzgün, saygılı ve hızlı bir şekilde yaptı. Kendisine ve ekibine teşekkür ederim.

Fidan Aydın

2 günde evimizi kiralayınca doğru danışmanla çalıştığımıza bir kez daha emin oldum. Tekrar teşekkür ederim.

Fidan Aydı

Ev alma sürecinde profesyonelliği ve nezaketi ile kendine hayran bırakan sevgili danışmanım hayatımızı kolaylaştırdığın için sonsuz teşekkürler.

Zeynep Aydın

Ev satın alırken doğru kararları en hızlı şekilde almamızı sağlayan Nazım Bey’e hem profesyonelliği hem de samimiyeti için çok teşekkür ederiz.

Dilan Aydın

Nazım beyle son 6 sene de 4 kere çalışma fırsatı buldum.yine son 2, 5 aydır uzun bir ev arayışımız oldu.doğru bölgede doğru yatırımı en uygun fiyatla yapmamızı sağladı.hayatta herkesin güvenilir bir danışmanı olmalı.:)))

Fatma Betül Coşkun

Nazım beye göstermiş olduğu güler yüz ve vermiş olduğu kaliteli hizmet sebebiyle teşekkür ederiz. Remax markasının hizmet alanında yarattığı güven duygusunu da pekiştirdiği için ayrıca teşekkür ederiz.

Gülten Karataş

Kaliteli, güvenilir ve güler yüzlü hizmetiniz için çok teşekkürler Nazım bey.

Ayfer Evkuran

Öncelikle güler yüzünüz ve profesyonel tutumunuz için teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim. Sevgiler.

Nurettin Halisdemir

Süper.

Aziz Yenğin

Hizmet mükemmel gerçekten. İşin sağlıklı ve pürüzsüz olması için yardımcı olan Nazım beye teşekkür ederim. Remax'a da bu hizmetleri verecek böyle insanları bulduğu için teşekkür ederim.

Şemseddin Moldibi

Nazım beyden bilgi, tecrübe ve sıcak kanlılığıyla çok güzel hizmet aldım. İleride tekrar çalışmayı ümit ederim.

Halis Gören

Hizmetleri gerçekten mükemmel. Evimizin satışıyla ilgili aldığım hizmetlerden çok çok memnun kaldım.

Pınar Sıvalıoğlu

Hızlı, Güvenli Ve En İyi Sonuç, Nazım Önen.Sevgilerimle,

Duygu Özdoğan

Nazım bey oldukça ilgilendi, aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Murat Şeker

Nazım bey işini seven bir arkadaşımız. Herkese tavsiyede bulunuruz. Saygılarımla.

Zerrin Konuralp

Tam istediğim gibi bir daireyi tam istediğim yerde çok kısa bir sürede buldu.. İşlemleri de son derece pratik bir şekilde hızlıca hallettik. Konusundaki bilgi ve deneyimi çok güven veriyor. Çok teşekkür ederim..

İlke Yasa

Emlakcı ilgisinden fazlasıyla memnun kaldığımı belirtmek isterim. Acil eve çıkmam gereken dönemde, oturan kiracının sözleşmesinin bittiği gün evi hazır hale getirme işlemlerine başladı ve akşamına anahtarı teslim aldım. Bundan sonra da bir sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum.

Özgür Can Coşkun

Kiracımın Çıktığı Günün Akşamında Yeni Kiracımla Kontrat Yaptım. Nazım Beyin Hızı İnanılmazdı. Teşekkürler.

Hüseyin Alıç

Hizmetlerinizden çok memnunuz. Bundan sonra ki dönemlerde sizlerle çalışmaktan mutluluk duyacağız. Dostluğumuzun devam etmesi dileği ile çalışmalarınızda başarılar dileriz. Saygılarımızla.

Mimar Hakan Güneş

İnşaat piyasasından biri olarak Nazım Önen beyden almış olduğum hizmet ve güven son derece güzel ve tatmin edici. Yapacağım inşaatlarda kendisini görmek ve ticaret yapmak beni mutlu edecektir.

Mehmet Levent Kayaalp

Yoğun çalışma tempom içinde beni tapuya ve bankalara koşuşturmaktan kurtardığı ve dairemin satışı dahil her işlemini dertsiz sonuçlandırdığı için teşekkürler.

Özer Bakırcı

Portföy yetkilimiz Nazım Beyin en başından işin bitimine kadar olan kısımda, doğru dürüst yönlendirmeleri sayesinde, sorunsuz bir alışverişi tamamladık. Kendisine teşekkür eder başarılar dileriz.

Mehmet Levent Kayaalp

Tüm Olumsuzluklara Rağmen Dairemin Satışını Gerçekleştirdi. İnanılmazdı. İkinci Dairemin Satışını da Bekliyorum. Nazım Sana Ve Piramit Ofisine Teşekkürler.

Zeliha Ayfer Karaöz

Yatırımlarıma Yön Vermeye Devam Ettiğin İçin Çok Şanslıyım.Teşekkürler...

Güler Başar

Nazım Bey, Çok Teşekkür Ediyorum. Tabi ki de Güven Ve Enerji Verdiğiniz için. Bütün İyilikler Sizinle Olsun, Sevgi İle Kalın.

Mehmet Yaşar

Nazım, İstediğim Kiracıyı Çok Kısa Sürede Bulduğun İçin Teşekkürler.

Halil İbrahim Ünal

Evimizi Temsil Ettiği Ve İşleme Dönüştürdüğü Süre İçersinde Göstermiş Olduğu Hizmet Kalitesi İçin Ünal Ailesi Olarak Kendisine Teşekkür Ediyoruz

Metin Fidan

Gayet detaylı, samimi ve anlayışlı bir hizmet aldım.

Fidan Aydın

Ben Danışmanın Nazım Olanını Severim:) Konut Alma İşlemlerimde Gösterdiği Profesyonellik İçin Teşekkürler.

Sabriye Supçun

Kendisi İle İlgili 2.Kez Yazıyorum.Ama Sabrı, Soğukkanlılığı, Profesyonelliği İle Bütün Olumsuzluklara Rağmen İstediğim Kiracıyı Bulurum Dedi Ve Buldu. Teşekkürler Nazım Sana Ve Remaxa. Sanırım Daha Çok Yazarım.

Ezgi Avci (aisec Başkanı)

Gerek Dialog, Gerek Yer Gösterme Ve Gerekse Kira Sözleşmesi Sürecinde Kendisine Layık Gördüğüm Tek Numara Vardır, O da 10'dur. Türkiye İktisadi Ve Ticari İlimler Talebeleri Staj Komitesi Derneği Adına, Nazım Önen Teşekkürler.

Zeliha Ayfer Karaöz

Sn.Nazım Önen, Ataşehir de ki Dairemin Alımı Aşamasında Gösterdiğiniz Sabır, Saygı Ve Disiplinli Çalışmanız, Daha Önce Remax İle Yaşadığım Olumsuzlukları Yok Etti.Size Ve Remaxa Sonsuz Teşekkürler.

Hülya Utkan

Nazım Bey Daha Önce Kadıköy de ki Evimi Satmıştı.Şimdi de Uzun Uğraşlar Sonucunda Kurtköy de İstediğim Gibi Bir Ev Alıp Taşınmamı Sağladı. Herşeyden Önce Sabrı Ve Anlayışı İçin Kendisine Çok Teşekkür Ediyorum.

Zeliha Ayfer Karaöz

Sevgili Nazım Bey, Göztepe de ki Evimin Satışının Her Aşamasında Titiz Ve Disiplinli Çalışmanızdan Ötürü Teşekkür Eder Başarılarınızın Devamını Temenni Ederim.

Sırmahan Berkok Bradley (art Director)

Nazım Önen dairemi kiralama sürecinde profesyonelliği, mesleki bilgisi ama herşeyden önce beyefendiliği ve insanlığı ile takdirimi kazandı.Bundan sonra ki gayrimenkul çözümlerinde başvuracağım tek isimdir.Kendisine teşekkür ediyorum.

Gülnihal Tuncel

Nazım Beyin İlgisi Ve Profesyonelliği Sayesinde Çok Rahat Bir Kiralama Oldu Benim İçin. Kendisine Teşekkür Ediyorum. Gülnihal Kılınç / THY - Hostes

Emirzade Hilsberg

Özellikle iletişim ve müşteri ilişkileri bakımından kendisini çok başarılı buluyorum. Verdiğiniz hizmet için çok teşekkür ederim.

Ahmet Varlı

Ailemin Danışmanıdır Artık. Ahmet Varlı / Actor - Director

Serpi̇l Işikci

Sn.Nazım Önen vasıtasıyla Kadıköy'daki ofisimi çok kısa bir sürede üstelik piyasanın durgun olduğu bir dönemde istediğim fiyata sattım. Kendisine çalışkanlığı ve işindeki titizliği nedeniyle çok teşekkür ediyorum. Serpil Işıkçı

Serap Leblebici

Remax bünyesinde gayrimenkul danışmanı Sn.Nazım Önen aracılığı ile satın almış olduğum dükkan için doğru yönlendirme ve profesyonel satış için kendisine teşekkürlerimi sunar ayrıca başarısının devamını ve bol kazançlar dilerim.

Osman Kardaş

Kadıköy söğütlüçeşme de yıllarca çalıştırdığım sonra kiraya verdiğim dükkanımın satışını yaptı.Artık emekliliğimde Yalova da rahat edeceğim.Allah yolunu açık etsin

Vamık Uygur Gezer

Kadıköy de şirketimize ait iki ofis katından birini hızla sattı.İkinci kat için de tecrübe, bilgi ve iş bitiriciliğini tıpkı ilkinde olduğu gibi kullanacağından eminim.

Sabriye Supçun

Kuşadasında ki tatilimi bozmadan vekaletim ile Kadıköy de çok güzel bir ofis katına sahip olmamı sağladı.Her zaman başarılı olmasını dilerim

Fatma Oya Aktaş

Kırklareli'nde yaşıyorum. 10 gün içerisinde İstanbul'da bir ev bulup satın alabileceğimi tahmin bile edemezdim. Nazım Bey'in sayesinde her şey hem çok hızlı hem çok güvenli bir şekilde gelişti. Kendisine minnettarım, çok teşekkür ediyorum.

Hülya Utkan

Nazım Bey iş ciddiyeti, görgüsü ve insanlığı ile mükemmel bir kişiliğe sahiptir.Kendisini tanıyıp çalışabildiğim için çok mutlu oldum ve huzur için de satışımı yaptım.Tüm Remax çalışanlarına kendisinin beyefendiliğini örnek almalarını diliyorum.

Emel Pala

Soyak Palmiye de ki dairemi hızlı ve kusursuz bir hizmetle kiraladığı için teşekkür ederim.

Mithat Cem Elbizim

Palmiye de kiralık evimizi bulduğu için teşekkürler.

Fikret Kolabaş

Libadiye caddesinde ki ailemize ait evimizi kısa sürede ve problemsiz sattığınız için teşekkürler.

Erhan Hacısalihoğlu

Uzun süreli ve oldukça uğraşmalı alım sürecinin her aşamasında Nazım beyin bilgisinden, ilgisinden ve uzmanlığından örnekler yaşadım.Defalarca mülk alıp sattım.Ama asla böyle bir hizmetle karşılaşmamıştım.Başarısı tesadüf değil, teşekkürler.
Erhan H.

Şevket Bodur

Soyak Manolya evlerinde tam istediğimiz gibi bir eve sahip olmamızı sağlayan ve alım kararında tüm isteklerimize sıkılmadan kulak veren gerçek bir profesyonel tanıdığımız için çok mutlu olduk. Sağolun Nazım Önen.

Oral Öncül

Nazım Beye güvenilirliği ve özenli çalışması, profesyonelliği için teşekkür ediyorum.

Sabri Helvacıoğlu

Küçükyalı da ki dairemizi tam istediğimiz gibi bir kiracıya kiralayan Nazım Önen'e hedeflerine ulaşma yolunda iyi şanslar diliyorum, teşekkür ediyorum.
Sabri Helvacıoğlu

Sinan İmirgi

Kadıköy'de ofis arayışında Nazım beyin katkıları ile Yabancı Dil Eğitim Merkezine MEB Prosedürlerine uygun önerisi ile kiralama yaptık.Sonrasında da diyalog içerisinde istek ve önerilerimize çok hızlı cevap vermesi ile memnun olduk.Teşekkürler.

Elginkan Holding Ertem Atlı

Holdingimize ait Kadıköy çarşıda bulunan ve aylardır kiralayamadığımız gayrimenkulümüzü 15 gün içinde kiralayan Remax Anahtar Ofisinden Sn.Nazım Önen'e başarılar dilerim.

Dilan Aydın

Nazım Beye şirketimize ait olan 2. dairemizi de istenilen şartlarda sattığı için teşekkür eder ve başarılarının devamını dileriz.

Ulviyye Veliyeva

Haftalarca kiralık ev aradım.Artık emlakçılarda yardım edemez hale gelmişti.Yolda yürürken bir emlakçı panosu gördüm.Nazım Önen yazıyordu.Çıktım yanına, bir gün süre ver bana dedi.Ertesi akşam kontrat yapmıştım ve mükemmeldi evim.Teşekkürler Nazım bey

Dilan Aydın

Nazım bey den şirketimize ait 2dairenin satışı için danışmanlık alıyoruz.dairelerimiz kendi uzmanlık bölgesinde olmamasına rağmen çok hızlı bir şekilde ve istediğimiz şartlarda 1 tanesinin satışını gerçekleştirdi.kendisine teşekkür ediyoruz

Banu Tozluyurt

Nazım Bey ile Teknik Yapı uptwins dairem için çalışıyorum. Anında geri dönüşü, ulaşılabilir olması ve yönlendirmeleri çok yerinde, ilk defa böyle bir hizmet alıyorum. Kendisine ve Remax e teşekkür ederim

Kaan Yiğit Bozkurt

Nazım Bey Moda da ki işyerimi kısa sürede sattığınız için teşekkür eder, bol kazançlı işlemler dilerim.

Serkan Çetin

Nazım Bey İle sinpaş kelebekia da ki dairemi satışa çıkardığımda tanışmıştım.Uzman yaklaşımı ve profesyonelliği ile kafamdaki emlakçı imajını çağa uydurduğu için kendisine teşekkür ediyorum.

İsmail Lebip Helvacıoğlu

Nazım Bey ile Kadıköy-Moda da ki evimizi satmaya karar verdiğimizde tesadüfen tanıştık, 1 ay gibi kısa bir süre de hem de istediğimiz şartlarda evimizi sattığı ve profesyonel yaklaşımları için kendisine çok teşekkür ediyorum...

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.