1979 Ankara doğumluyum. İlk, orta ve lise tahsilimi Didim ve Sökede tamamladım. Lisans eğitimimi İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri, yüksek lisansımı Atina Üniversitesi Balkan Çalışmaları alanında tamamladım. 2002 yılında Aydın Doğan Vakfı Genç İletişimciler Yarışmasında "Türkiyenin En İyi Televizyon Programı" dalında birincilik ödülü aldım.
Çalışma hayatıma turizm sektöründe başladım. Ardından Didimin yerel radyosunu işlettim. Üniversite eğitimim sırasında ve sonrasında ulusal ve uluslararası medya kuruluşlarında çalıştım.
2004 yılında döndüğüm Didimde bir yandan inşaat ve emlak işi ile uğraşken diğer yandan NTV muhabirliği yaptım. 2004-2008 yılları arasında Didimde yaşayan İngilizlere yönelik "The Didymian" gazetesini çıkardım.
I did my BA in Media and Communication Systems in Bilgi University of Istanbul and MA in Southeastern Europe Studies in National Kapodistrian University of Athens in Greece.
Daha fazlası...

Expertise Areas

Land Logistic Mall Tourism Facility

Languages

English, Bulgarian

RE/MAX Education & Certificates

2011

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2012

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2013

Bu eğitime katılan Broker, var olan ofisini bir üst seviyeye geçirmek ve verimliliğini artırmak için gerekli bilgileri edinmiştir.

2022

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.
Kerem Soysalan has 29 Real Estates on its portolio
Total 29 real estates are listed

CUSTOMER REVIEWS

Roza Önal

Remax Zeytin müthiş hızlı ve balarılı çalışmaları sayesinde Didim'deki ilk evimi aldım. mutluluğuma katkısı olan bu başarılı ekibe sonsuz teşekkürler...

John Brian

ı had exceptıonal servıce from Kerem Soysalan when sellıng my house.He quıckly found a cash buyer and spent a whole day wıth me to complete the sale.Kerem assısted me wıth all legal and bankıng ıssues and worked tırelessly for me.I recommend Kerem.

Andrew Bestwick

very very helpful. Helpful, speedy and efficent. I pleasure to do business with. Would recommend higly

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.