Her Ailenin RE/MAX li Bir Gayrimenkul Danışmanı Olsun!


1988 Çan-Çanakkale doğumluyum. Okul hayatımdan sonra bir çok pazarlama alanında çalıştım. Mayıs 2012 tarihinde ofis asistanı olarak Re/max bünyesinde yer aldım. 8 aylık asistanlık tecrübemden sonra Mart 2013'de profosyonel eğitimimi tamamlayarak Gayrimenkul Danışmanı oldum.

•Dünyada ve ülkemizde başarısını kanıtlamış kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı ile koşulsuz müşteri memnuniyetini temel ilke olarak belirlemiş RE/MAX ailesinin bir üyesi olarak sizlerle çalışmaktan mutluluk duyuyorum .

RE/MAX Education & Certificates

2013

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Canan Uz Göçgen has 14 Real Estates on its portolio
Total 14 real estates are listed

CUSTOMER REVIEWS

Sevdenur Fidan

Canan hanım, o kadar güler yüzlü o kadar tatlı bir bayan ki İstanbul'dan Çanakkale'ye taşınıyorduk ev arayisindaydik cok fazla emlakçı gezdik cok fazla ev dolaştık ama allah karşımıza canan hanımı çıkardı bu süreçte sağ olsun çok yardımcı oldu. Elinden geleni bizim için eksiksiz yapti çok teşekkür ediyoruz ailecek kendisine

Çuhat Şantürk

Öncelikle samimiyet ve aile sıcaklığı hissettirdiği için Canan hanıma çok teşekkür ederim profesyonel ve güleryüzlü hizmetinizden dolayı teşekkür ederiz

Ramazan Arslan

Emlak işi söz konusu olduğunda arayabileceğim ilk kişi.. Benim ve benim çevremde akla gelen ilk isim. İşini layığıyla yapan, işini seven, samimi ve güler yüzlü..

Nehire Göç

Canan Hanım, işini gayet profesyonel bir şekilde yerine getirdi. Kusursuz bir şekilde sürecimizi yönetti. Pozitif, güler yüzlü ve iş takibi noktasında inanılmaz disiplinli. Çanakkale dışında yaşıyor olmamız sebebiyle yollarımız kesişti ve evimizin kiralanmasında gösterdiği özen ve itina çok kıymetliydi. 🙏 işini aşkla yapan böyle çalışanları bünyesinde bulundurmak RE/MAX içinde bir ayrıcalık. Emekleriniz için çok çok teşekkür ederiz Canan Hanım. İyi ki tanışmışız ve iyi ki sizlerle çalışma fırsatımız oldu. Çanakkale'de bu anlamda işi olan herkese tavsiyemizdir.

Erdal Çiçek

Bir ev için Canan Hanımla iletişeme geçmiştim. Kendisi verdiği dogru bilgiler sayesinde bugün hemen evimize kavustuk. Samimi davranışları ve gösterdiği özen için teşekkür ederim

S******* E*******

Güvenilir, yardımsever, ilgili ve alakalı tavrıyla ev kiralama sürecimizde oldukça yardımcı oldu. Bu sayede eşimle beraber son derece memnun kaldığımız bir ev arama, bulma ve taşınma süreci yaşadık, her şey için teşekkür ederiz.

Anıl Yılmaz

Canan hanımla bir yıl önce ev alırken tanışmıştık. O kadar yardımcı olduki bize anlatamam. Bu hafta ise hızla evimizi istediğimiz şartlarla kiraya vermemizi sağladı. Güler yüzü, içtenliği ve hızlı yardımı ile kendisi emlak danışmanımız olduğu gibi aile dostumuz aynı zamanda. Hiç çekinmeden yardım alabilirsiniz.

Umut Saydam

Evet Canan hanım çok iyi bir danışman, güler yüzlü, çalışkan, gerçek bir profesyonel... Ama bunun yanı sıra vicdan sahibi iyi de bir insan... Güvenin en büyük sermaye olduğunun bilincinde ve bunu bir menfaatle değil insan olmanın bir gereği olarak yapıyor... Tekrar teşekkür ediyorum kendisine...

İ******* A*******

Canan Hanım ev kiralama sürecinde bize çok yardımcı oldu. İşini severek yapan başarılı biri. Kendisine çok teşekkür ederim.

Aliye Parlar

Canan Hanım yıllardır işlerimizi takip eden işinde çok başarılı güler yüzlü, nazik biri ona buradan bir kez daha teşekkür ediyorum ve kesinlikle Canan Hanım diyorum.

Pelin Buran

Canan Hanım konut satın alma sürecinde hem bilgisi hem de profesyonelliği ile çok yardımcı oldu. Kendisi ile yollarımız kesiştiği için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Şeffaflık ve güvenilirliği için kendisine bir kez daha teşekkür ederiz.

Ş******* A*******

Hem ev kiralama sürecinde hem de sonrasında ihtiyaç duyduğumuz her konuda çok yardımcı oldu. Kısa zamanda gösterdiği samimiyet ve verdiği güven için Canan Hanım'a çok teşekkür ediyorum.

D******* C*******

Şehir dışından gelmemize rağmen sayesinde hemen içimize sinen ev bulabildik. Sadece evi kiralama sürecinde değil sonrasında da çok yardımcı oldu. Ne zaman ev ile alakalı sorun olsa ilgilendi ve şehir dışında olduğumuz bazı işlerle de kendisi özel olarak ilgilendi. Süreci bizim adımıza çok hızlandırdı çok teşekkür ederiz.

Ayça Kocabaş

İl dışında ikamet etmekteyiz. Evimizi kiraya vermek istiyorduk bunun için ayrıcak vaktimiz yoktu. Canan hanım sağ olsun evin a dan z ye tüm işleriyle ilgilendi. Boyasından eşyalandırmaya kadar. Kısa sürede de kiracı buldu. Özverili çalışmasından dolayı kendisine teşekkür ediyoruz.

Ufuk Atesci

Canan hanım randevu konusunda dakikligi, iletişimi ve güler yüzü ile süreci gayet iyi yönetti. Tam ihtiyacıma uygun daireyi kısa sürede tutmami saglayarak güven veriyor. Anlayışlı ve nezaketli tavrı da artılarından.

Ömer Mumcu

Canan hanım gibi işinin ehli güler yüzlü güven verici biri ile tanıştığımız için çok şanslıyız şehir dışında yaşadığımız için kendisine işi teslim ettim isteğimiz kriterde istediğimiz fiyata 2 gün içinde evi kiraya verdi inanılmaz derecede işini takip ediyor evin içinde yapılması gereken herşeyi halletti biz evi görünce inanamadık gerçekten çok teşekkür ediyorum

Halil Pekgöz

İlginiz için çok teşekkür ederim

Hasan Yılmazer

Canan Hanım işinin ehli ve çok hızlı, işini profesyonel ve eksiksiz yapıyor, zamanın kıymetli olduğu bu devirde böyle hızlı ve profesyonel biriyle çalışmak çok güzeldi teşekkürler

Ayşe Durmuş

Çanakkale ili dışında ikamet etmekteyim. Çanakkale de ev almak için ilanlarda görmem sebebiyle Canan hanım ile yollarımız kesişti. Ev alım sürecinin tüm aşamalarında yanımızda bulundu, süreci yönetti, ev eşyalarının alımı ve evin kiraya verilmesi konusunda bizden çok daha fazla emek sarf etti, işini aşkla yapan Canan hanıma çok teşekkür ediyorum. Kısacası Canan hanımla çalıştığınızda her şey yolunda ve mükemmel demektir.

G******* K*******

Güvenebileceğiniz ve şüphesiz fikir danışabileceğiniz bir gayrimenkul danışmanınızın olması büyük şans; Canan Hanım'a göstermiş olduğu ilgi ve samimiyet için çok teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Y******* Y*******

Canan hanıma emekleri ve samimiyeti için burdan da teşekkür etmek istiyorum. Evimizi istediğimiz gibi birine kiraladık sayesinde, şehir dışında olmamıza rağmen gözlümüz arkada kalmadı kendi eviymiş gibi ilgilendi.

S******* P*******

Canan hanım gerçekten işinde çok iyi ve çok yardımsever bizimle gerçekten birebir ilgilendi her şekilde yardımcı oldu baya kendi eviymiş gibi sadece ev değil bir çok şeyle ilgili yardımcı oldu ona çok teşekkür ediyorum başarılar diliyorum🙏🏻

Ali Yıldırım

Canan hanım iletişimi müşteri ile ilişkileri iyi,ikna kabiliyeti çok yüksek enerjik birisi. Satış sırasında bilgi ve tecrübesiyle işlemlerimizi ivedilikle hallederek süreci rahat ve hızlı bir şekilde sürdürmemizi sağladı. Çevremdeki herkese kendisini sektöründe en iyilerinden olması kaynaklı emlak işlerinde tavsiye ediyor hatta tanıştırıyorum. Başarılarının devamını dileriö

Uğur Karaman

Canan Hanım gerçekten iletişimi güçlü, samimi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan birisi. Evimi kiralamam konusunda göstermiş olduğu dürüst ve disiplinli davranışından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Ö******* K*******

Canan hanım oldukça güler yuzlu ver arkadaş canlısı kendisine kariyerinde başarılar diliyorum.

Yusuf Önel

Güler yüzlü ,samimi ve müşteri memnuniyetine çok önem veren harika bir insan iyiki varsınız.:)

Şevdar Şan

Canan hanım ile çalışmak çok şanslı hissettiriyor. 10 yıl önce yollarımız kesişti sayısız işlem yaptı adıma. tum yapılan işlemlerde, yerinde karar ve tavsiyeleri ile sorunsuz ve hizli tamamlandi. işlerinizin hızlı, sorunsuz ilerlemesi için kendisiyle çalışmanızı tavsiye ederim. iyi ki sizinle çalışıyorum.

Cemil Çavuşoğlu

Gercekten samimi ve guven veren yaklasimiyla evimizi rahatlikla teslum ediyoruz...Evle ilgili herhangi bir durumda kendi evi gibi ilgilenmesi cok rahalik veriyor...Buradan da kendisine teşekkür ediyorum

İ******* Ö*******

Canan hanımın profesyonelliği ve güvenirliği sayesinde işlemler o kadar hızlı ilerledi ki kaşla göz arasında yeni evimi kiralamış oldum. kendisine ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyorrum.

Hakan Yavaş

Kendisine ilgisi ve samimiyeti için çok teşekkür ederiz. i̇stanbul da yaşadığımız için gidip gelmek zor oluyor. evi canan hanıma teslim ettik, resmen kendi evi gibi sahiplendi.Sagolsun herseyi ile ilgileniyor, gözümüz hiç arkada kalmiyor. i̇sine çok hakim, samimi ve güvenilir bir insan.

O******* Y*******

İlgisi ve profesyonelliği ile işlemlerimi hemen halledip en kısa sürede ev bulmamı sağladı.Her aşamadaki ilgisi sayesinde kolaylıkla evime yerleştim.Nekadar teşekkür etsem azdır.Çanakkale’de ev alırken veya kiralarken kesinlikle danışılması gereken kişi canan hanım.Her şey için çok teşekkürler.

R******* A*******

Sami̇mi̇ yaklaşimi, güven veren konuşmasi ve duruşuyla doğru ki̇şi̇yle i̇leti̇şi̇me geçti̇ği̇mi̇zi̇ göstermi̇ş oldu. ev gösteri̇mi̇nden, tapusu ve tapu sonrasi i̇şlemleri̇ de taki̇p edi̇yor. kendi̇si̇ne bi̇r kez de buradan teşekkür etmek i̇sti̇yorum

Ş******* Ç*******

Uzun yıllardır ticaretim konusunda birlikte çalıştığım Canan Hanım, yine sorunsuz bir tapu işlemi yapmama yardımcı oldu. Aslında bütün o işi o yaptı, ben paramı aldım ve imzamı attım sadece :) İşinizi kolaylaştıran, size çözüm üreten, samimi ve güven duyacağınız bir danışmanınız olsun istiyorsanız Canan Hanım'la çalışabilirsiniz.

Şadiye Ay

İletişimi güçlü ve güven verici. Süreç takibi ve yönetimi başarılı. Her süreci en ince ayrıntısına kadar irdeliyor ve sorunsuz işlemi sonlandırıyor. Samimi , doğal ve dürüst. Canan Hanım ile çalışmaktan son derece mutluyum. Başarılar dilerim.

Kübra Gökdeniz

Canan hanım çok ilgili aynı zamanda çok güleryüzlü biri,ilgisi için burdan kendisine teşekkür ederim.

Ferah Özkök

Canan Hanım Ilk andan Itibaren çok profesyınel ve samimi yaklaşımıyla güven vericiydi. Her aşamada çok yardımcı oldu. İş yapma biçimi ile önerebileceğim birisi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Serbülent Anıl Yılmaz

Canan hanım, samimi iyi niyeti ve dürüstlüğü ile çok iyi bir emlak danışmanı olduğunu gösterdi. Sayesinde çabucak bir ev sahibi olduk Çanakkale'de. Aksatmadan sürecin her anında bizi bilgilendirdi ve bundan sonrası için de kendisiyle çalışma niyetindeyiz. Kendisine bir de buradan teşekkür ediyorum.

Alper Hançerli

Canan Hanım ile bir ev alma sürecinde karşılaştık, konulara çok hakim olmadığımız için sürecin nasıl ilerlediğini bilmiyorduk. Her konuda bizi aydınlattı ve çok yardımcı oldu. Hersey için teşekkür ederiz.

A******* K*******

Birkaç yıl önce ev alım sürecinde tanıştığımız Canan Hanımla evimizin kiralanması ve bugün de satış süreçlerini tamamladık. Önceki işlemlerde olduğu gibi evin satışını da kısa sürede gerçekleştiren, her detayı düşünerek bana destek olan, samimi, güler yüzlü, en önemlisi verdiği sözlerin arkasında ve güvenilir canım Canan Hanıma sabrından dolayı da yürekten teşekkür ederim.

G******* Y*******

Canan Hanım'la ev satışımda birlikte çalıştık. Gerek kiracı ile olan iletişimi, gerekse satış aşamasında olan bilgilendirmesi beni oldukça memnun etti. Her iki tarafı koruyan ve taraf tutmayan hassas davranışından dolayı kendisini tebrik ediyorum..

R******* Ş*******

Canan Hanım'la çok keyifli ve eğlenceli bir alışverişimiz oldu. Samimiyeti ve güler yüzü bütün stresimizi unutturdu. Bizim için bütün programlamayı yapmış biz sadece imza atıp hoş sohbetine katıldık. Herşey için çok teşekkür ederiz.

Şeref Gülbiten

Canan Hanımla bir komşumuz vasıtasıyla tanışmıştık. Çanakkaleden taşındığımdan beri evimizi o kiraya verirdi. Şimdi ise bulunduğum şehirden ev almak için Çanakkale de ki evimi yine Canan Hanım aracılığı ile sattım. Evimizin kızı gibi oldu yıllardır kendi. İşini dürüst yapan, samimi ve güler yüzlüdür. Güvenle mülkünüzü emanet edebilirsiniz.

N******* T*******

Canan Hanım son derece nazik, güler yüzlü, iletişimi sağlam ve işini en iyi şekilde yapan profesyonel bir emlakçıdır. İşine özen gösteren, deneyimli bir danışmanla çalışmak istiyorsanız Canan Hanım’ı tercih edebilirsiniz.

Hüseyin Özdel

YILLAR ÖNCE CANAN HANIM'IN ARACILIĞI İLE ALDIĞIM EVİMİ O GÜN BUGÜNDÜR YİNE KENDİSİ ARACILIĞI İLE KİRAYA VERİYORUM.ŞEHİR DIŞINDA OLMAMDAN SEBEP EVİN İHTİYAÇLARI İLE İLGİLENEMİYORUM. AMA CANAN HANIM KENDİ EVİ GİBİ ÖNEMSEYİP EVİME SAHİP ÇIKIYOR. GÖZÜM HİÇ ARKADA DEĞİL. İYİ TANIMIŞIM KENDİSİNİ. BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM..

U******* Ö*******

Ev bulmamdaki desteklerinden , yardımlarından ve bilgilendirmesinden dolayı cok teşekkkür ederim. İşinde gerçekten titiz biri Canan Hanım. Emlakçıya olan bakış açımı değiştirdi.. :)

Ebru Agadolu

Canan hanım son derece ilgili ve nazik davrandı, her sorumuza açıklayıcı yanıtlar verdi, kendisinden çok memnun kaldık, bundan sonraki işlerimizde kendisiyle çalışmayı tercih edeceğiz, çok teşekkür ederiz

G******* K*******

Canan hanımdan ev kiralama sürecinde çok memnun kaldık en kısa sürede evimizi kiraladık süreç içerisinde devamlı iletişim halinde olup her detay hakkında canan hanım tarafından bilgilendirildik her şeyi en kolay şekilde nasıl halledebiliyorsak o şekilde halletmemizi sağladı işinde gayet başarılı bilgi sahibi ve sektöre hakim biri bundan sonra da devamlı olarak kendisini tercih edeceğiz

G******* A*******

Canan Hanım güler yüzü, güvenilir , iletişimi sağlam, iş bitirici , işini en iyi şekilde yapan bizler için çok kıymetli biridir.İlgisi ve ictenliginden dolayı ona çok teşekkür ediyorum. İyiki sizi tanıdık.

A******* Ç*******

Ev kiralama sürecinde yardımlarından dolayı teşekkür ederim. acil ev bulmam gereken dönemde hızlıca işlemlerim oldu.

İ******* A*******

Evimin satışı konusunda göstermiş olduğu hassasiyet için çok teşekkür ederim. Gerek şeffaflığı gerekse müşteri takibi ve süreçi yönetmesi beni çok memnun etti. Başarılarının devamını dilerim..

D******* C*******

Uğraştırıcı bir iş olmasına rağmen belediye - tapu gibi süreçleri çok iyi yönetti. Sayesinde çok güzel bir yatırım yaptık. İşine özen gösteren, deyimli bir danışmanla çalışmak istiyorsanız Canan Hanım'ı tercih edebilirsiniz.

Y******* B*******

Doğru strateji ile kısa zamanda evimizin satılmasını sağladı. Bürokratik işlemlerde de sürekli takipçi olarak sıkıntısız bir süreç olmasını sağladı.

F******* E*******

Canan hanima bana destegi icin cok tesekkur ederim. sonuc odakli , iletisimi ve enerjisi cok yüksek, isimiz sayesinde sorunsuzca kisa surede halloldu. Bundan sonra emlakcimiz belli. Emeğinize saglik sayenizde ev sahibi olduk hizlica :)

E******* M*******

Yıllardır birlikte çalıştığım Canan Hanım'a yine evime kiracı bulması konusunda destek istedim. Ve her zamanki gibi istediğim bir kiracı bulmanın yanı sıra şehir dışında olduğum için evimin eksikleri ve sorunları konusunda da kendi evi gibi ilgilendi. Beni yormadan ve üzmeden, kiracımı da mağdur etmeden tüm işlemleri hızlıca halletti. Kendisine tekrardan teşekkürler :)

G******* D*******

Sadece kontratı yaptık benim işim bitti değil , Canan Hanım bunun dışında da yolunuza çıkan herhangi bir pürüzde de elinden ne gelirse size yardımcı olmaya çalışır,elinden gelen bir şey varsa kesinlikle üşenmez ,iş bitiricidir.

U******* Ö*******

Canan hanıma ne kadar teşekkür etsek gerçekten ama gerçekten az kalır. Benim gözümde emlakçılığa yeni bir kavram getirdi kendisi... Yorumlara bakınca açıkçası gerçekçi olmayan yorum yapılmıştır diye düşünmedim değil. Ama tüm yorumlar gerçekmiş. İşinin hakkını veriyor. Sürecin başından beri sürekli gelen müşteriler hakkında bilgilendirmeleri olsun, raporlamaları olsun, iki tarafında zarara uğramaması için çabalamaları olsun, son saatler kala müthiş bir hızla herşeyi profesyonelce halletmesi olsun, kendi aracıyla nazikçe bırakması olsun... Benim için çok rahat ve güzel bir deneyim oldu. Düşünmek zorunda kalmadım ve en önemlisi strese girmedim. Kendisini yürekten tebrik ederim. Umarım hep böyle devam eder, kariyerinde başarılar dilerim.

Hüseyin Genç

Canan Hanım gerçekten güler yüzlü pozitif enerjiye sahip bi insan bizlere çok yardımcı oldu herşey için tesşekkür ederim başarılarının devamını dilerim.

Zeliha Filiz

Samimi, disiplinli ve sorun çözücü özelliği sayesinde kısa sürede gayri menkulüm satıldı. Kendisine çok teşekkür ederim. Remax gibi kurumsal bir firma ile çalışmaktan çok mutluyum.

Emre Okur

Herşey için çok teşekkür ederim, zor bi durumumda bana çok iyi yardımcı oldunuz. Sizinle tanıştığım için çok mutluyum ve kendimi çok şanslı hissediyorum.

Ç******* T*******

Eşyalı evim için çok kısa sürede kiracılarımızı buldu. Kendi evini kiralar gibi hassas davrandı.Canan hanıma gözüm kapalı güvenirim.

Ezgi Bağcı

Canan hanımın güler yüzü ve samimiyetinden memnun kaldık kendisine çok teşekkür ederiz 😊 işlemlerimizi hızlı bir şekilde yaptı güvenle tercih edebilirsiniz 😊

Damla Ocakçı

Hasta olmasına rağmen her aradığımda koşup geldiğiniz için Güleryüz ve bilgi tecrübeniz için ve en önemlisi samimiyetiniz için çok teşekkür ediyorum

Gülhan Çetin Gezek

Harika bir iletişim, harika bir diyalog ve muhteşem bir sonuç. Canan hanım kiralık dairemiz ile ilgili ekspertizi yapıp, en uygun kira bedelini belirledi. Ve aynı gün kiraladı. İşini özveriyle yapan bir emlak danışmanı. Herşey için çok teşekkür ederiz.

R******* M*******

İnanılmaz anlayışlı ve çözüm odaklı gelişim süreci ve aksaklığın hiç olmaması beni çok mutlu etti. İşin de başarılar diliyorum. 🌸

H******* K*******

Kırk yılda bir dedikleri bu olsa gerek ümitsizliğe kapıldığım anda tesadüfen karşılaltığımız ve tahmin edemeyeceğim kadar samimi ve içten davranışıyla istediğimiz gibi bir evi bulmamıza vesile olan ve yoğun çaba sarfeden Canan hanıma çok teşekkür ederiz .Bundan sonra ihtiyacım olduğunda hiç tereddüt etmeden arayacağım ve konunun kesin çözümleneceğinden emin olduğum kişi Canan hanımdır. İyi ki sizi tanıdım ailemize hoşgeldiniz.

O******* A*******

Tanıştığım gibi ablam olarak gördüğüm aileden samimiliği ve sıcaklığıyla bize yardımcı olması bizi mutlu etti. Sıcak yuvamızda ilk kahveyi birlikte içmek dileğiyle teşekkürler :)

S******* B*******

Kiralık evlere kıran girdiği düzgün ailenin oturabileceği bir ev bulamayacağımıza emin olduğumuz anda karşımıza çıkan bir melek oldu resmen sanki biz değil kendisi ya da ailesi için tutacakmış edasıyla hep bizim yanımızda olup empati kurduğu için destek olduğu için minnettarız. Gönlümüze göre bir ev bulduk sayesinde. Çokk teşekkür ederiz ailecek 😊💯

Hüseyin Yağlı

İlk defa Çanakkale'den ev alma fırsatımız oldu. Canan hanımın bilgisi, tecrübesi ve bütün süreçte gösterdiği ilgi ve alaka sayesinde güvenle ve sorunsuz bir şekilde evimizi aldık. Her adımımızda bizi çok net ve detaylı bir şekilde bilgilendirdi ve bütün soru işaretlerimizi gidererek güvenle ilerlememizi sağladı. Evin ve sitenin tanıtılmasından, banka kredi süreçlerine kadar her işlemde yanımızda oldu. Çok teşekkür ederiz.

Deniz Yeşilyurt

Evimi kiralarken gösterdiği özen için teşekkür eder ve evimi tekrar kiraya verecek veya satacak olsam yine kendileriyle çalışırım.

Recep Doğukan Gültekin

Yeni evimin emlakçısı Canan hanım, kendisi bana çok yardımcı oldu. İlk bilgilendirmesinden son işlemlere kadar çok yardımcı oldu, yapıcı davrandı. Çevremdeki insalara ihtiyaç durumunda gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim birisi. Kendisine şimdiden çok teşekkürler.

Binnur Eryılmaz

Canan hanım ile yeni evimizi satın alırken tanıştık. Satın alma işlemleri esnasında tüm işlemlerle o ilgilendi ,önceden hazırlıkları tamamladı.Bu durum bizim için çok kolaylık sağladı. Çok pozitif,güleryüzlü, ilgili biri. Sorduğum tüm soruları içtenlikle ve net açıklamalar yaparak saat gözetmeden cevapladı.Mesleki bilgisinin de çok iyi olduğunu düşünüyorum.Bundan sonrası içinde kendisi ile çalışmayı tercih ettik.Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

Murat Kiraylar

Guleryuzu ve bilgi tecrübesi için çok teşekkürler

G******* A*******

Canan hnm la ist çanakkaleye taşınma kararı aldığımda tanişma fırsatım oldu.Kendisi bu süreçte tlf olmasına ragmen süreci çok güzel yönetti.İlgi ve iş ahlakından dolayı kendisi tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

A******* Y*******

Son derece güler yüzlü samimi güvenilir ve yaklaşımı çok iyi bir insan her zaman aradığımda her hangi bir durumda işimi hallediyor ilgileniyor kendisine çok teşekkür ediyorum

H******* A*******

Danışmanımız Canan Hanımla yıllardır birlikte çalışıyoruz, gerek ev alım satımında gerekse evimizi kiralarken kendi mülkü gibi dikkatli davrandı..Kendisi çok iyi bir gayrimenkul danışmanı. Çevremde gayrimenkule ihtiyacı olan kim varsa Canan Hanımı tavsiye ediyorum..

Burcu Çakır

Canan hanım sayesinde çok çabuk bir sekilde aradığım evi buldum. Uzun süre ev aradık resimleri efsane evi görmeye gittiğimde alakası olmayan evler çıktı hep karşıma. Güler yüzü,iş bitiriciligi ve samimiyeti için tekrar tekrar teşekkürler.

Esra Karamanoğlu

Önceden yaptığı özverili çalışması sayesinde bir saat içerisinde tüm işlemlerimizi halledip tapumuzu aldık. İlk kez görüyor olmama rağmen yıllardır tanıyormuşum gibi samimi ve güven veren pozitif kişiliğiyle tüm süreci çok kolay tamamladık, yollarımız kesiştiği için çok şanslıyız, herşey için bir kez daha teşekkürler Canan hanım..

Zeliha Filiz

İş disiplini , güleryüzü ve süreç içerisinde bilgilendirme yapması muhteşemdi. Çok teşekkür ederim.

Umut Çetinkaya

Herkese ve her şeye güvenimizin sarsıldığı bir dönemde güven veren bir insanla karşılaştık. Teşekkürler Canan Hanım.. :)

İsmail Ay

Canan Hanım ile yıllardır birlikte çalışıyorum. Kendi evi gibi ilgilenir kontrol eder sorunları otradan kaldırır. Taraflar arası uzalaşmayı da gayet iyi başarıyor. Çevremin ve ailemin gayrimenkul danışmanı :))

B******* Y*******

Canan hanım, tüm kiralama süreci boyunca yanımızdaydı. İşinde profesyonel ve samimi. Karşılaştığımız sorunlarda hem ev sahibini hem bizi üzmeyecek şekilde orta yolu buldu. İlgi ve alakasına çok teşekkür ederiz.

Ali Seyis

Hızlı,güvenilir,analitik,Çözüm odaklı,pozitif ve bilgili bir danışman...Daha ne isteriz ki...Ofis olarak da Danışman olarak da son derece memnun kaldık. Herkesin Remaxlı bir danışmanı olmalı ama o da Canan Uz Göçgen olmalı .. :)

Mustafa Kefeli

Canan hanım sayesinde sorunsuz ve hızlıca ev sahibi olduk. Sürecin her aşamasını yakından takip edip bizi bilgilendirdi. Samimiyeti ve sabrı için ayrıca teşekkür ederiz ️

İlkay Varol

Evimin satış sürecinde Canan Hanım'ın 7/24 desteği ve yönlendirmeleriyle çok hızlı, efektif ve rahat bir süreç geçirdik. Ailece bundan sonraki süreçte de aynı şekilde kendisi ile çalışmak istiyoruz. Tüm desteğiniz için teşekkürler

E******* M*******

Gerek iş takibi gerekse tüm detayları titizlikle takip eden profesyonel bir danışman.. Evimin satışını sorunsuz, kısa sürede ve her 2 tarafı uzalaştırması konusunda ki sabrından dolayı teşekkür ederim..

Yusuf Taş

Çok samimi yardımcı oldu ilgisi için çok teşekkürler öğrencinin halinden anlayan biri çok yardımcı oldu.

Merve Özcan

Canan hanım işini severek ve laikiyle yapan güzel insan ev almam da evimin kiralanmasında gozum kapalı güvenirim kendisine siz sadece evlerinizi teslim edin gerisini Canan hanım sorunsuz halleder

Erdem Öztürk

Ev almak İçin çıktığım bu yolda Canan hanımla tanıştım.İlgi ve alakası beni çok memnun etti. Tam aradığım şekilde bütçeme uygun bir daire sahibi oldum. Kendisine göstermiş olduğu ilgi ve alaka yönünden çok teşekkür ederim.

Elif Arslan

Istanbul dan Canakkale ye uzanan yolculugumuzda, daire bulma surecimizde emegi gecen Canan hanima tesekkur ediyorum.Inanilmaz daire sıkıntısı yasanan zamanlamada Canan hanima ulasir ulasmaz istedigimiz standartlardaki dairemizi ivedi sekilde bize sunmasi, en onemlisi okul nakil islemlerimizi hizlandirabilmemiz memnuniyetimizi daha da arttirdi.Istanbul dan gelmis olmanin yabanciligi ile okul secimimizdeki destegi de bizi cok memnun etti.Hem dairemizden, hem okulumuzdan hem de semtimizden cok memnunuz.Tesekkur ediyorum Canan hanim ve Remax ailesi

Tamer Ayan

Aldığım hizmetten güleryüzlü karşılanmaktan canan hanımın ilgi alakasından ve hızlı gelişen süreçten son derece memnun kaldım.

Ozan Oral

Ev alma ve satma sürecinde bize çok yardımcı olan, Samimi içten davranışlarıyla ve deneyimiyle süreçte aklımızdaki soru işaretlerini gideren Canan Hanıma çık teşekkür ederim .

Ayşenur Trabzon

Güler yüzlü ve iyi niyetli Canan hanım ev tutma sürecimizde bize çok yardımcı oldu. İşinde uzman birisi her şeyden memnun kaldık çok teşekkür ederiz. :)

A******* E*******

Ev konusunda tecrübesi ve samimiyeti sayesinde istediğiniz evi kiralayabilir satın alabilirsiniz. Yardımları için çok teşekkür ederim.

Yusuf Beran Uyanık

İlgisi alakası olsun herşeyiyle kusursuz iş yapan son derece yardımcı olan, işlem konusunda hiçbir sorun yaşamıyacağınız çok nazik ve tatlı bir bayan işinde başarılarının devamını dilerim.

Battal Çevik

Dairenin satılması sürecinde en baştan işlemin tamamlanmasına kadar büyük emeği geçen Canan Uz GÖÇGEN hanımefendiye sonsuz teşekkürü bir borç bilirim. Satış işleminin her aşamasında göstermiş olduğu ilgi ve alaka takdire şayan. Her şey için çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Hasan Aydoğan

Daire alımımdan tutunda o dairenin kiralanmasına kadar bütün işlemlerde yanımızda olan güzel bi insan diğer emlakçılar gibi değil işinde uzman, yine bir ev alsam yada kiralasam da Canan Hanımı seçerdim, yardımlarınız ve sağladığınız kolaylıklar için teşekkürler.

Şirin Zengin

Çevremizinde tanıdığı, bir çok arkadaşımı ev sahibi yapan Canan Hanımla ilk ev alımım sürecinde çalışmıştık kendisi sayesinde dairemizi güvenle aldık.Şimdide dairemizi güvendiğimiz ailemizin danışmanı olarak gördüğümüz bilgisine profesyonelliğine çalışma disiplinine inandığımız Canan Hanım sayesinde kiraya verdik.Tekrar teşekkür eder mesleğinde herzaman başarılar dilerim.

Gülseren Aydın

Ev sahibi olmamiza ve hızlı bir şekilde kiraya vermemize vesile olan Canan Hanıma samimiyeti, güler yüzü, ilgisi, yardımseverliği ve en önemlisi sorduğum sorulara hiç bıkmadan cevap verdiği için çok teşekkür ederim. Remax bünyesinde çalışan Canan Hanıma her konuda güvenebilirsiniz.Iyiki tanımışız:)

Yunus Emre Doğan

10 numara 5 yıldız çanakkaleye ilk geldiğimde ilk baktığım evi tutmamda çok yardımcı oldu

Şevdar Şan

Dun kiralama için konuştuk bugün iş bitmişti bile. Kira sözleşmesi imzalandı bitti bile. Hiz ve güven... Gayrimenkul danışmanı değil, ailemizden biri zaten. Tüm işlerimize içtenlikle yardımcı olan, isinin ehli profesyonel, güler yüzlü en önemlisi de güvenebileceğiniz çok değerli bir insan. seninle çalışmaktan mutluluk duyuyorum. Çook teşekkür ederim. İyi ki varsın...

Sevgi Sevgili

Çanakkaleye bugün adım attığımız gibi Canan hanım ile ev bakmaya gittik. Samimiyeti ve yardımseverliği ile birlikte çok hızlı bir şekilde hayal ettiğimiz gibi bir ev tuttuk. Onun da deyimiyle Çanakkale de bir arkadaş edindik️

Alp Eren Aktaş

Gayrimenkul camiasının süpermani. Ev kiralamada bize sağladığı kolaylığın yanı sıra bi danışman gibi değil bi arkadaş edasıyla tuttuğumuz evin Elektirik, su, ve hatta ev eşyalarına kadar yardımcı olmasıyla eşsiz biri

Aylin Yıldız

Hayatında ilk defa ev kiralayan biri olarak korkularım çok vardı. Canan hanımın Güler yüzü ve yardımseverliği sayesinde hiç endişem kalmadı. İşinde çok profesyonel biri kendisine çok teşekkür ederim.

Gülten Birel

Doğma büyüme İstanbullu olup şehir değiştirmeye karar verdiğimizde eşimle tercihimiz Çanakkaleydi. Canan Hanım ilk andan itibaren tecrübesiyle isteklerimizi belirleyerek ilk gösterdiği binada dairemizi almamıza vesile oldu. Doğru bilgilendirmesi ve yol göstericiliği için çok teşekkür ederiz. Uzakta olmamıza rağmen yardımseverliği ve samimiyetiyle her türlü sorumuza destek olarak ve çare bulmağa çalışarak gönlümüzü hoş etti. İyi ki kendisiyle yolumuz kesişmiş. Güvenle danışmanlığını isteyebilirsiniz Başarılar dilerim.

Nurettin Kaya

Canan Hanım gerçekten profesyonel bir şekilde hizmet veren ender insanlardan biri. Tüm ayrıntısıyla size en doğru bilgiyi sunar ve dostane tavsiyelerde bulunur. Sizin için tüm planlanlamayı A' dan Z' ye yerine getirir. Size sadece imza atmak düşer. Ailecek kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Merve Özcan

Daha önce de ev alma konusunda kendisinden destek almıştım. Aldığım evi kiralama konusunda da destek ve yardımlarını benden esirgemedi.Canan Hanım Ev sahibi ile kiracı arasindaki köprü konumunda. Sorunsuz bir şekilde işlemlerimiz gerçekleşti. Çevremizin gayrimenkul danışmanı :) . Kendisine çok teşekkürler.

E******* K*******

Samiyetiniz ve titizliğiniz için çok teşekkür ederim.

P******* K*******

Güleryüzlü, yardımsever, işinde profesyonel bir danışman kendisine çok teşekkür ederim. Başarılar dilerim.

Deniz Çil

Yatırım yaparken kendisinden tavsiye aldığım Canan Uz GÖÇGEN hanım sayesinde satın aldığım evimi hem alırken hem de satarken kar ettim. İş ve mesleki disiplini ile güvenimizi kazanan Canan hanım, artık kişisel yatırım danışmanımız olmasının yanı sıra aile dostumuz da oldu. Kendisine bol kazançlı bir iş hayatı diliyor, teşekkür ediyorum.

Selma Işık

Ev satarken kendisinden çok yardım aldığımız Canan hanıma çok teşekkür ediyorum. Çalışması ve samimiyeti ile güvenimizi kazanan Canan hanıma bol kazançlı günler dilerim.

Fevzi Can

Canan Hanım mülkümün satışını çok kısa sürede tamamladı.Kendisi çevremizde her zaman herkese en iyi şekilde yaklaşım gösteren güleryüzlü, profesyonel, dürüst, çalışkan, eşit davranan, sektöründe başarılı biri. İşlerimizi böylesine zor bir dönemde çok kısa sürede çözdüğü için tekrar çok teşekkür ederim başarılar dilerim.

Pınar Yiğit

Bıkmadan her sorumuzu güzellikle cevapladığınız ve her işimizi kolaylaştırdığınız için teşekkür ederim. Verdiğiniz güven bizin için çok önemliydi.

Kemal Ölmez

Her konuda sorduğum sorulara anında ve güler yüzle cevap verdiğiniz için size emlak alım ve satımı konusunda sonuna kadar güvenebileceğimi göstermiş oldunuz.bana danışan arkadaşlarımı gönül rahatlığıyla size yönlendiriceğimden şüpheniz olmasın. hersey için tekrardan teşekkür ederim

Müvetdet Allar Buhurcu

Böyle içten samimi sıcak kanlı işinin ehli bir danışman daha görmedim.eline emeğine o gülen yüzüne sağlık 10/10 memnuniyet elinden gelenin en iyisini yapacağından hiç şüpheniz olmasın... Canan ablacım çok teşekkürler..

Merve Alkan

Bir gün içinde ev tutup bütün işlemlerini halletmem gereken yoğun bir dönemdeydim. Canan Hanım en hızlı ve pratik şekilde yardımcı oldu. Gerek enerjisi gerek samimiyeti ile gönlümü kazandi. Başarılarının devamını dilerim.

Meryem Kandemir

Acil bir ev bulmamız gerekti ve şuan tuttuğumuz ev için bizden başka 2 talip daha vardı. Kim hızlı karar verirse o kiralayacaktı evi. Danışmanlarınızdan Canan hanım bizimle ilgilendi ve sorduğumuz tüm sorulara içtenlikle ve dürüst bir şekilde cevap verdi. Biz de içimize sinen bu evi kiraladık. Hala aradığımda yardımcı oluyor. Kendisini bu iş disiplini ve samimiyeti için kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Hasan Uyar

daha önce Ev alırken göstermiş olduğu ilgi ve alakayı evimizi kiraya verirken de devam ettirdiği için Canan Hanım'a çok teşekkür ederim. Canan hanım çok samimi enerjik, her sorunuzun karşılığını bulabileceğiniz gözünüz kapalı güvenebileceğiniz profesyonel bir emlak danışmanı.. İyiki tanışmışız.. Tekrar kendisine çok tesekkür ederim

Meryem Fidan

Canan Hanımın güler yüzlü, samimi ve ilgili bir duruş sergilemesi, işinde titizlikle çalisiyor olması insana guven veriyor.Gercekten isini severek yaptigi içinde cok başarılı.sizde profesyonel ve çözüm odaklı bir danışmanla çalışmak isterseniz hic tereddüt etmeden kendisiyle iletişime geçebilirsiniz. Evimi çok kısa sürede kiraladığı için çok teşekkür ediyorum

Simge Gündüz

İlk defa kurumsal bir yapıyla çalıştım ilk olmasına rağmen Canan Hanım ilk aradığımız günden beri her konuda yardımcı oldu, her sorunumuzu en hızlı çözülebilecek şekilde çözdü. İyi ki tercih etmişim. gözünüz kapalı güvenebilirsiniz:)

C******* K*******

Canan Hanım işini önemseyen ve sahiplenen tavrı ile hem ev alırken hem de kiraya verirken işlemlerimizi hızlı halletmemiz konusunda bize çok yardımcı oldu. Samimiyeti ve güleryüzünden dolayı başka biriyle çalışmayı geçtiğimiz iki yılda hiç düşünmedik.

Şaban Uz

İşine sadık, problemleri ortadan kaldıran, İşini seven bir danışman.. Ve onunla çalışmaktan mutluyuz ..

Eda Yergök

Daha önce ev alma deneyimi olmayan biri olarak Canan hanım vesilesi ile alışveriş yapıyor olmak şansımdı sanırım .. kesinlikle anlamadan ev sahibi oldum diyebilirim.Gerekli işlemlerden tutun, resmî daireler ve gerekli evraklar, kredi koşullarının güncel durumları, piyasaya hakimiyeti, aklınıza gelebilecek tüm olumsuzlukları tecrübesi ve Güler yüzü İle sempatik bir hale getirebilen deneyimli bir kadın. Başta Canan hanım olmak üzere bünyesinde böyle bir çalışanı bulundurduğu İçin Remax’a teşekkür etmek isterim.

Hüseyin Özdel

Canan Hanım enerjisi ve güven veren tavrıyla tüm işlerimizi makul bir sürede sorunsuz halletmemizi sağladı. Kendisine ilgisi için çok teşekkür ediyor, güzel işlerinin sürmesini diliyoruz.

İbrahim Kaçar

Canan Hanımı uzun yıllardır tanıyorum. Herhangi bir ev alım-satım yada kiralama işlerinde kendisi çok yardımcı oluyor. Gündemi yakından takip ediyor oluşu, emlak piyasasına hakimiyeti oldukça dikkat çekiyor. Doğrudan bir telefon uzaklıkta olması, gece gündüz demeksizin hizmet veriyor oluşu benim adıma oldukça önemli. Kendisine Çok teşekkür ediyorum

Ali Topaloğlu

Canan Hanım ile uzun yıllardır birlikte çalışıyoruz. İşine verdiği önem, titizlik bize bir kez daha doğru yerde olduğumuzu kanıtladı. Çözüm odaklı, kararlı kişiliği sayesinde kendisinden çok memnunuz. Her şey için teşekkür ediyorum.

Osman Sayan

Evimi Canan hanım rehberliğinde kiraya verdim. iş bitirici sorun çözücü ve bilgi veren yaklaşımıyla kendisinden çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Y******* A*******

Canan hanim emlak sektorunde tanidigim guvenilirlik ve profosyonellik adina ender insanlardan biri olmustur. Kiralama ve satis konularinda cok basarili. Tesekkurler

S******* Y*******

Dürüstlüğünden, uzmanlığından, göstermiş olduğu sıcak ilgiden ve misafirperliğinden çok çok memnun kaldık.Açıkçası kendisini tanıyınca onu tavsiye edenlerin ne kadar haklı olduklarını çok net bir biçimde anlamış olduk.En başından en sonuna kadar her işlemi sorunsuz bir biçimde tıkır tıkır halletti. Çok teşekkür ederiz

Feyzullah Can

Sadece evi bakmaya gitmiştim ama sonrasında kendimi ofiste sözleşme imzalarken buldum. İstediğim kriterlere göre ev bulduğu için cok mutluyum.harika bir insan hersey için teşekkürler

Çiğdem Öz

Güler yüzlü ve hızlı çalışmasıyla çok yardımcı oldu. Sağladığı hizmetten çok memnun kaldım.

N******* D*******

Canan Hanım aracılığıyla evimi sattım. Bize karşı her zaman güler yüzlü, samimi ve sabırlı bir yaklaşım içerisinde oldu. Ne zaman satılmayacak sanırım diye düşünsem, hep olumlu hissetmemi sağladı. Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ederim.

Fatma Bişi

Evimin kiralanmasında Canan hanımla görüştüm hemen ilgilenmesi ve kısa sürede evimi kiraya vermesi bizi çok memnun etti bizimle iletişime çok başarılıydı.Kendisene Remax emlak ailesi adına çok teşekkür ederim.

Ercan Tekin

Gayet başarı bir emlakçı, Online şekilde dahi işlerimizi halledebiliyor. Güvenimizi son derece kazanmış işinin ehli bir yer. Güler yüz ve son derece nezaketli olan bu emlakçı ile her zaman güvenilir şekilde alış ve satış işlerimizi hallediyoruz.

Ali Yavaş

Canan Hanım sayesinde 2. Evimide memnuniyet zarfında sattım. Emeğine sağlık. Çok ilgili bir danışman.. kendisine cok tesekkür ediyorum.

Şadiye Yonca Ay

Gayrimenkulün kiralanması, kira sonrası işlemleri ve yeni yatırımlar konusunda tek tercih ettiğim Canan Hanım.. Şimdiye kadar yönlendirdiği yatırımlardan hiç zarar etmediğim gibi, kiracılar konusunda da hiç sorun yaşamadım. Nice birlikte güzel işlere.. :)

Ozan Yörükçü

Öncelikle Canan Hanıma çok çok teşekkür ederim. Evimi hızlı ve değerinde bir fiyat ile satışımı sonlandırdıkları için. Gerek satış esnasında gerek tapu esnasında yardımlarını esirgemedikleri için minnet duyarım. Tekrar görüşmek dileği ile.. Güvenilir bir sonuç için kesinlikle kendilerini düşünmeden arayabilirsiniz

Yonca Ay

Uzun zamandır tanıdığım, çok çalışkan, güvenilir, işini severek yapan bir insan. Kendisini tanıyanların başka bir emlak danışmanıyla çalışmayı asla düşünmeyeceklerine eminim. Başarılarının devamını diliyorum

S******* T*******

Yurt dışında olduğum için gayrimenkullerim, ve yeni yapacağım yatırımlar konusunda Canan Hanımdan fikir alarak hareket ediyorum. ve kendisine dürüstlüğü ve güvenilirliği için cok teşekkür ediyorum

Nihat Uz

Canan hanıma çok çok teşekkürler Sorunsuz ve hızlı bi şekilde bizi ev sahibi yaptığı için..

Ali Yıldırım

Rıdvan Toy

Ev alma sürecimizdeki bilgi paylaşımından ve yardımlarınızdan dolayı çok teşekkürler, , ,

Yasin Alçam

Canan hanımdan ev kiraladım ilgi ve alakası çok iyiydi kendisine teşekkür ederim.

Burak Göktaş

Canan Hanımdan çok memnun kaldım. Güler yüzlü çok ilgisi ve alakalı davrandı. İşini severek yaptığı her halinden belli.

Aytolan Yılmaz

Bundan 5 yıl önce yatırım amaçlı Çanakkale den satın aldığım dairemi kiralama ihtiyacım doğrultusunda Canan Hanım ile tanıştım. bu süre zarfında kendileri Çanakkale de bizlerin eli ayağı oldu. Sağ olsun her işimizde yardımlarını esirgemedi. Ticari bir ilişkiden ziyade kendisi ile ailecek dost olduk. İşini severek yapan, titiz ve pozitif yaklaşımcı kişiliği ile bizlere verdiği her türlü destek için kendisine tekrar teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Başer Başaran

Sorunlara yaklaşımınız çözüm üretmeniz bizi etkiledi.hem kiralamada hemde satışta çok yardımcı oldunuz.Tekrar sizinle çalışacağız. Her şey için çok teşekkürler.

M******* E*******

Canan Hanim işini severek yapan bir profesyonel. Evin resimlerini özenle çekip ilana koydu. Portföyü ve iş bitiriciliği sayesinde profesyonel ve hızlı şekilde evimin satışını gerçekleştirdi. Her adımda bilgilendirme sağlayıp süreç hakkında bilgi edindim. Kendisine teşekkür ederim.

Emre Özipek

Ev alırken aklımda olan tüm endişelerimi yenip evsahibi olmama imkan sağladığı için Canan Hanım a çok teşekkür ederim. İşine hakim, ilgili, güleryüzlü, anlayışlı, pozitif enerjisj ile 7/24 telefonlarıma cevap vermesi benim için çok önemliydi. Ev arıyorsanız REMAX Canan Hanım tek adresiniz.

Ş******* B*******

Canan benim beklentilerimi fazlasıyla karşıladı işini gayet başarılı yapan ve çok titiz en ince detayları bile kaçırmıyor kısa bir sürede evimin satışını gerçekleştirdi. Remax böyle birine sahip olduğu için gerçekten şanslı çanakkalede canan ilk tercihlerden biri olabilir. Herşey için teşekkürler

S******* B*******

Canan hanima ev kiralamamda profesyonel hizmet anlayisi guvenilirligi her daim bize yardimci olmasi ve her zaman ulasilabilir olmasi icin sonsuz tesekkur ederim...

O******* Y*******

Canan hanıma daire almamda verdiği profesyonel desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

Başer Başaran

Biraz geç olsa da Canan hanıma Çanakkale de ki dairemizi kiralamakta göstermiş oldugu emekler için çok minnettarız.

Ceyda Ateş

Yaşamaya karar verdiğim çanakkale de ev kiralamak için canan hanımla tanıştım. Kendisine samimiyeti ve yakonlığı için cok teşekkürler

Yagmur Uz

canan hanımdan çok memnun kaldım çok güler yüzlü ilgisi çok hoş herkez ondan ev kiralasın

Vildan Cetkın

Merhabalar..balikesirde yaşıyorum ve bir süredir çanakkalede bir ev sahibi olmak istiyordum..internetten şirketinizin ve canan hanımın iletişim bilgilerine ulaştım.. çok kısa sürede bize dönüş yaptı.aradigimiz evi aradığımız semtte kendisi sayesinde aldık.. canakkaledeki bütün işlemlerimizde yanımızdaydı.. bu süreçte gece gündüz demeden tüm sorularımıza yanıt verdi.guler yüzü samimiyeti şeffaflığı ve verdigi guven için canan hanıma cok teşekkür ederim.sevgiler

Nazan Dikmen

Remaks Canan hanımdan bize ev bulmasını istedik bize çok kısa bir sürede isteğimiz evi buldu işinde o kadar profesyonel ki emeğine ilgisine çok teşekkürler tavsiye edebileceğim tek kişi bu arada ev alalım derken bir dostta kazandık güler yüzlü kardeşim benim

Cevdet Yılmaz

Canan Hanım’a evi satması konusunda yetki verdim ve aynı gün içerisinde satışı gerçekleştirdi. Bu kadar hızlı, bu kadar güvenilir biriyle çalıştığım için çok memnunum.. Bu süreçten sonra tüm öğretim üyesi arkadaşlarıma tavsiye ettim ve edeceğim..

Nazan Ekinci

Canancim canim kardesim senden ev aldik o kadar mutlu ettimki bizi o kadar ilgilendinki tüm emeklerin için çok teşekkürler istedigimiz gibi bi ev buldun bize Allah yolunu açık etsin mesleğinde başarılar

M******* K*******

Öncelikle Canan hanıma çok teşekkür ederim bundan bir hafta önce bi arkadaşım sıfır daire aldı buna rağmen bir haftada işlemleri zor bitirdi ama ben almış olduğum dairede rehinli satış olduğu halde yarım günde bütün işlemleri halletti herşey için tekrar teşekkür eder başarılarının devamını dilerim

Ezgi Nuhoğulları

İş yeri kiralama süresinde ilgi, alaka ve hoşgörüsüyle bizi memnun ettiği için teşekkür ederiz.

Ramazan Durmaz

Canan hanım samimi Güleryüzlü ve içten. Dolayısıyla evimizin kiralanması konusunda tereddüt dahi etmeden teslim ettik. Kısa bir sürede evimiz kiralandı. Teşekkür ediyorum.

Hüseyin Özdel

Bizimle ilgilenen sorunlara kısa sürede çözüm getiren bir yaklaşımı var. Kendisinden memlunuz

Ufuk Miran

Herşeyden önce güleryüzlü ve samimi olması benim için çok önemliydi. Kafama takılan en küçük soruları bile hiç vakit kaybetmeden cevaplandırdı. Benim açımdan çok güvenilir bir karakter tanımış oldum. Bundan sonraki bütün alım-satım işlemlerimi Canan hanımdan başka birisiyle yapmayı düşünmüyorum. Teşekkürler Canan hanım teşekkürler Remax...

Ozan Yörükçü

öncelikle Remax şirketinin güvenilirliğini ve iş disiplinini biliyorum ve evimin satışını verirken hiç düşünmeden gittiğim yerdir. Evimin satışının düşündüğümden ve beklediğimden çok daha hızlı gerçekleşmesi adına Canan hanıma gerek iş takibi gerek ilgisi alakası ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Hafize Yurttakal

Şirketinizden ve özellikle Canan Hanım ve Gökhan Beyin özverili çalışmasından çok memnun kaldığımızı bildirmek isterim. Zaten ilanlarda ve açıklamalardan ne kadar deneyimli bir şirket olduğu anlaşılıyordu. Sadece daire almadık arkadaş ta kazandık. Sıcacık çayınızı yudumlarken yapılan samimi muhabbet bitmesin istiyorsunuz. İşlerine çok hakim olmalarını müşteri memnuniyetini arttırıyor haliyle. Remax ta her keseye herkese uygun yer var, bir uğramanız yeterli Tüm çalışanlara kolaylıklar diliyorum.

Celal Şahin

Cana yakın iletişimi, istenilen bilgilere hızlı bir şekilde cevap vermesi, güvenilirliği, samimiliği, güler yüzü ve profesyonelliği nedeniyle kendisini tercih ettiğim için mutluyum. Kariyerinde başarılar diliyorum.

Fatma Karanfiloglu

Ev ararken emlakcidan uzak duranlardandim. Bu konuda uzman varken boşuna yorulmusuz. Canan hanım işinde uzman samimi dürüst güvenilir özverili 10 aydır aradığımız evi 2 ev görmek ile bulduk. Sadece siz istediğinizi söyleyin (fiyat m2 mevki) anında bulur. Basta Canan hanım olmak üzere tüm Re/max çalışanlarına teşekkür ederiz. Aradığımiz evi bulduk uygun fiyat ve nitelikte. Bu arada diğer emlakçilarin aldığı hizmet ucreti ile re/max arasindaki farkı kıyaslayin mutlaka.

İrem Kuşhan

Güleryüzlü, deneyimli ve çok profesyonel. Harikasınız Canan Hanım. Her şey için çok teşekkür ederim.

Ebru Bozkurt

Hem güzel, hem anlayışlı, samimiyeti muhabbeti tanıdığım emlakçılar arasında en iyisi Her konuda size yardımcı olmaya hazır

Rahmi Öztürk

Daha önce kendisinden aldığım evi satması için yine kendisine verdim ve yaklaşık 20 günlük bi süre zarfında hızlıca sattı. Güvendiğim ve tekrar çalışacağım bir danışman.

İsmail Özder

Kendisine zamanında kiralaması için verdiğim evi şimdi satması için verdim ve 1 haftada sattı. Zorlu kredi süresinde ise net bilgileri ve yönlendirmesiyle akıllarda soru işareti kalmadan bir satış gercekleşrdik. Sıra geldi yapacagımız yatırımlara .

Tamer Telci

Canan Hanım ev konusunda gayet ilgili ve anlayışlıydı ayriyeten çok memnun kaldığımı belirtmek isterim.

Seçil Yaman

Ev bulma konusunda çokça uğraşıp bize destek oldunuz teşekkürler. Güler yüzlü ve işinizi çok iyi şartlarda yapmanızdan dolayı memnun kaldım tekrar teşekkürler.

Nesrin Yigit

Gokhan bey ile beraber ev satısım için gercekten cok ugrastınız. Bu kadar kısa sürede istediğim fiyata ev satışımı gerçekleştirdiğiniz icin çok teşekkür ederim

Hatice Güngör

Herşeyden once bu sektörde en onemli sey güleryüz samimiyet . Canan hanım okadar başarılı ve samimî ki insan gönül rahatlığı ile kendisine güvenebiliyor biz cok memnun kaldik kendisinden hem konuskan hem cana yakin hemde sempatik boyle insanlar görünce insanin motivasyonu artıyor kisacasi kendisini cok sevdik iyikide ogun remax dan canan hanimi aramisim hic pişman değilim onun sayesinde mukkemmel bir evde oturucam cok cok öpüyorum kendisini

Ceyhan Güngör

Samimiyeti, güler yüzü, ilgisi, işinin ehli biri olarak Canan hanıma cok teşekkür eder basarilarinin devamını dilerim;)

Selma Çil

Tecrübesi, deneyimi ve samimiyeti ile gönlümüzü fetheden Canan UZ hanıma çok teşekkür ederim. Bundan sonrada da kendisiyle yeniden iş yapmak isterim. Başarılarının devamını dilerim.

Deniz Çil

Ev sahibi olmamıza yardımcı olan Canan UZ hanıma çok teşekkür ederim. Sayesinde hem ev sahibi olduk hemde değerli bir arkadaş kazandık. Başarılarının devamını diler hayırlı kazançlar dilerim.

Berkay İnne

Güler yüzlülüğü samimiliği bir abla gibi yaklaşması Gerçekten çok mutlu edici birşey herşey için çok teşekkür ederim tekrardan sizi tanıdığım için çok mutluyum ilginiz alakanız yardımlarınız için de teşekkür ederim

Ömer Uyumaz

Ofise geldiğimiz andan itibaren bize gayet kibar güleryüzlü canayakın davrandı ki sanki ofiste değil de yıllardır tanıdığımız birinin yanındaymış gibi hissettik . Zaten tecrübesinden ve iş bilirliğinden söz etmeye gerek bile yok daha bizle konuşmaya başladığı ilk dakikadan itibaren kendinden eminliği bize işi bitireceğini hissettirdi . Satın alma işleminin ilk dakikasından son dakikasına kadar sürekli bizim yanımızda oldu bundan sonra da İnsanın her zaman yanında olmasını isteyeceğiniz biri. Hem bir ev hem de bir abla ve bir dost kazanmış olduk

Yaren Karakuş

Canan hanıma kafamda hiç soru işareti bırakmadığı için teşekkür ederim. Kendisini çok sevdim. İlgisi samimiyeti ve sabırlı davranışı için teşekkür ederim. Çok iyi bir danışman. Remax ailesine sevgiler

Metin Dönmez

Çok tatlı ve çok cana yakın birisi işinin püf noktalarını da gayet iyi biliyor 10 üzerinden 10 veriyorum

Semih Başa

Canan hanım çok güleryüzlü ve çok kibar birisi. Evimi bulmamda bana yardımcı oldu. Tekrar teşekkür ederim.

Ahmet Ceylan

Mahalle emlakçilarindan sonra profesyonelliğin ne demek oldugunu anlayacaksiniz, canan hanim işine hakimiyeti güler yüzü güvenilirliği ile tüm işlemlerimizi hızlı bir şekilde tamamladı kendisine burdan bir kez daha teşekkür ederim

Emrah Öcal

Hızlı çözüm, profosyonel destek ve güler yüzlü bir danışman. Hersey için tesekkürler

Ramazan Sevi

Canan Hanım'ın güler yüzü, uzlaşmacı tavrı ve işine olan hakimiyeti sayesinde satış işlemini sorunsuz tamamladık. Teşekkürler

Sercan

Çanakkale çevresinde tek kurumsal bir firma olarak, profesyonel iş anlayışı ve güler yüzlü olmayı ilke edinmiş personelleriyle hem Remax'a her fırsatta yardımcı olan, her sıkıntımız da sorunu kendi sorunu farz ederek yardımcı olan, sabırlı ve iyi yürekli Canan hanım'a Çok Teşekkür Ederiz. Başarılarının devamı dilekleriyle.

Gül

Çanakkale'de görüştüğümüz 4-5 emlaçıdan sonra profesyonelliğin ne kadar iyi birşey olduğunu görmemizi sağlayan Canan Hanım ve Remax ailesine çok teşekkür ederiz.

Yasemin Uzun

Canan hanım ve Gökhan bey, hem gülen yüzleri hem sakin ses tonları hem hızlı çözüm üretmeleri ile başka evler de almamıza sebep olacaklar Samimiyetleri, sabırları, ilgileri, her an yanımızda olmaları çok güzeldi. Teşekkür ederiz. Hayırlı ve bol kazançlar

Eray Aladağ

Canan Hanım la ev arayaşımızda tanıştık ve aradığımız evi bulmamızda bize çok destek verdi. Bugün evimizi sayesinde almış bulunmaktayıZ. Güvenebileceginiz birini arıyorsanız onu tercih etmelisiniz

Abdulcemal Bayrak

Tayin sebebiyle geldiğim Çanakkale'de acil ev bulmam gerekiyordu. Canan Hanımla tanıştım ve aradığım evi buldum . Güleryüzlülüğü ve yardımları için teşekkürlerimi sunarım.

Kübra

Ev kiralama konusunda yardımlarından dolayı kendisine cok teşekkürler

Haluk Yılmaz

Cana hanım bana kendini hep abla gibi hissettirdi, eve ihtiyacım olduğu süreçte çok hızlı bir şekilde yardımcı oldu, koşuşturdu ve şu anda Canan abla sayesinde çoook güzel bir eve sahibim ve kendisine minnettarım Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum, bir öğrenci olarak birçok emlakçı ile temaslarım oldu ancak kaliteli hizmeti, yardımseverliği ve bir abla şefkatini yansıtan sıcakkanlılığı ile Canan abla Çanakkalenin açık ara bir numarası diyebilirim Pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniiiz

Ümit Özder

Bu zor piyasa şartlarına rağmen, işyerimizi sorunsuz kirayalan, gösterdiği titizlik ve samimiyetten dolayı kendisine çok teşekkürler.

Burak Karadağ

Remax Troia şirketi personeli Canan hanım.. Sana sonsuz teşekkür ediyorum. Gayrimenkul sektöründe gerek bilgi ve birikimin, gerekse ikna kabiliyetin, en önemli ise Güler yüzlü, sıcakkanlı ve samimi olman.. Bütün bunlar ev alma sürecimi hızlandırdı ve bugün itibariyle evime kavuştum.. Çok minnettarım.. Herkesi Remax Troiaya Canan Hanımın yanına davet ediyorum.. İnanın pişman olmayacaksınız..

Alaettin Beceren

Ev aramak için gittiğim Re/max ofisinde tam aradığım kriterlerde ev buldum. Gösterdiği emek, güler yüz ve samimiyeti için çok teşekkürler..

Hasan Uçar

Canan Hanım ve Gökhan Bey'e evimin satılması aşamasında göstermiş oldukları etik ve titiz çalışmalarından dolayı UÇAR Ailesi olarak teşekkür ederiz.

Samet Çolak

Remax Troia şubesine ilk girdiğimiz andan itibaren güleryüzü, ilgi ve alakası ile bizi oldukça memnun etti. Kendisine olan teşekkür borcumu resmî olarak dile getirebileceğim tek yer burası sanırım, Teşekkürler.

Gülhan Yılmaz

Tüm kararsızlığıma ve zor beğenmeme rağmen 1 hafta bıkmadan usanmadan bize yardımcı oldu. Güleryüzlü ve yardımsever çok memnun kaldık.

Mert Durnaoğlu

Canan Hanım çok ilgili ve bilgili bir danışman, bize her konuda deneyimiyle gerekli iletişimleri ve kolaylıkları sağlayarak verimli bir süreç geçirmemizi sağladı, tavsiye edilebilecek bir danışman.

Doğukan Tambaş

Canan abla çok ilgili ve çok tatlı biri herşeyimizle ilgilendi çok memnun kaldık sadece ticaret değil bizden biri ve samimi çok teşekkür ediyorum :)

Nursel

Suratsız emlakçıların aksine dünyanın en tatlı emlakçısı. Teşekkür ediyoruz kendisine :)

Burak

Ev kiralama süresinde yardımları için tesekkürler. Evrak takibi ve bilgilendirmesi cok iyi.

Hasan Cengiz

Uzun zamandır kiralama işlemlerimi takip eden canan hanıma tekrar yaptıgı sorunsuz bu işlem için tesekkürler

Mesut Bayguş

Yatırım Canan Hanımdan aldıgım evimi yine kiralaması için kendisine teslim ettim. Kiracı takibini, ev kontrölünü ve kiralama sürecini başarıyla yürütüyor. Kendi evi gibi özen gösteriyor

Ediz

Aradığım evi bulmamı mal sahibi ile uzlaşmamı sağlayan Canan Hanıma teşekkürler

Hasan Hüseyin Çetkin

Ev almaya karar verdiğimizde Canan Hanım ile iletişime geçtik. İsteğimize ve bütçemize en uygun evi bize tavsiye etti. Mesai saati dışında olmasına rağmen evi bize gösterdi ve evi almaya karar verdik. Tapu randevusu, banka işlemleri dahil her şeyi Canan Hanım halletti. Biz çaylarımızı içip sohbet ederek sadece imza atmaya gittik. Güler yüzlü, işinin ehli ve güvenilir bir insan. Gönül rahatlığıyla evimizi kiraya vermesi için anahtarları kendisine teslim ettik. Kendisine her şey için teşekkür ediyorum.

Ali Saglam

Canan Hn. Kafamdaki emlakçı algısını 180 derece değiştirmeyi başaran tek kişi desem abartmış olmam. İşine olan hassasiyeti, ilgisi, doğru ve dürüstçe bilgilendirmesi, alıcı olarak beni olduğu gibi satıcı olarak karşı tarafla ilgili gayet açık ve net yaklaşımları, tapu aşamasındaki cabbar iş bilirliği, hızlı ve analitik düşünme kaabiliyeti ile sorunlara yaklaşımı, her iki yarın menfaatlerini asgari müşterekler ve hakkaniyet çerçevesinde çözüme ulaştırması, bu hususdaki profesyonelliğini ortaya koyan yegane göstergelerdir. Tekrar, tekrar teşekkür

Esra Kaya

Ev alım sürecinde yardımlarınız için çok teşekkür ederiz. Sektör bilgisi açısından yeterli olmasına rağmen bilgilendirme konusunda çok yetersiz. Müşteri olarak sormadan herhangi bir bilgilendirmede bulunmadı.

Necmi Tükel

Ev kiralama süresicinde, gerek ev tadilatı ile ilgili olsun gerekse evrak ve aboneliklerle ilgili olsun her konu da yardımcı oldu kendisi. Çok teşekkürler. Bundan sonra ki işlemlerimde de kendisinin bilgisine mutlaka danışacagım

Zafer Özdemir

Evimin kiralama işleminde, kiracı hakkında detaylı bilgilendirme yaptığı için, işlemleri düzenli takip ettiği için çok teşekkür ederim.

Arif Övünç Tanrıverdi

Arkadaşımla birlikte ev kiralamaya gittik Canan Hanım'a . Kendisinin güleryüzü ilgisinden çok memnun kaldık. İnce detayları bizim yerimize düşünmüştü çoktan. Sadece bir emlak danışmanı değil yardımseverlikte son nokta .

Mustafa Bakırlı

Ev kiraladım herşey çok güzeldi çok teşekkür ederim.

Çağlar Öney

Bu zamana kadar gayrimenkullerimizin satışı konusunda hep kendisinden destek aldık. Zorlu ve yorucu işlemlere rağmen enerjisini hiç kaybetmeyen Canan Hanım'a başarılar diliyorum..

Aydın Şenol

Canan Hanım müşterilerin dilinden cok iyi anlayan, çalışma saatlerinindışında dahi özveride bulunan, dürüst, çalışkan, sempatik ve uyumlu bir danışman. Gösterdiği emek için teşekkürler.

Nuran Esin Çakar

İkna kabiliyetinin yüksek olduğu Canan Hanım sayesinde, doğru yönlendirmesiyle ve hızlı karar vermemizi sağladı. ve gönlümüzegöre ev sahibi olduk.Kiralama konusunda da yardımlarını esirgemeyeceginden hiç şüphem yok

Ramazan Durmaz

yatırımiçin aldıgımız evi kiralaması için canan hanıma verdik.düzenli kiracılar bularak bizi hiçmagdur etmedi.

Fatma Liman

evimizi canan hanımdan aldık.yine evimizi canan hanım sayesinde defalarca kiraya verdik. kendisi bizim ailemizden biri oldu. güvenimiz sonsuz

Berkay Mutlu

kiralamak istediğim daireyle ilgili tüm işlemlerimde Canan hanım yanımda yer alarak yardımcı oldu sağolsun ilgisi ve bilgilendirmesi eksiksizdi kendisine teşekkür ediyorum

Arzu

tayin sebebiyle geldiğim çanakkalede kısa sürede ev bulmamı sağladı. tesekkür ederim

Alaeddin Gül

kısa sürede aradığım sartlarda kiracı bulan canan hanıma cok tesekkurler

Özgür Kart

ev kiralamamızda yardımcı oldugu için tesekkürler

Tuğba

Stresli ev arayışımız sırasında bize çok yardımcı olan, istediğimiz ve arzu ettiğimizz evi bulmamıza vesile olan Canan Hanım'a çok teşekkür ederim...

İlyas Barut

evimi kiralama, kiracı cıkınca teslim almadan tutun bütün işlemleri benm adıma takip ediyor. evim gözüm kapalı canan hanıma emanet.

Cenk

Yatırım yapmamda destek olduğu için kendisine cok tesekkurler

İbrahim Çakar

Yatırım amaçlı beğendiğimiz daireyi almamız konusunda gösterdikleri çaba ve emek için canan hanım ve samet beye çok tesekkürler. Güler yüzleri ve samimiyetleri sayesinde sorunsuz bir işlem yaptık

Eray Öztürk

Gayrimenkul konusunda daha önce de ev kiralama konusunda Canan Hanımdan destek almıştık. Şimdi ise uzun süredir aradığımız evi kendisinden alıyoruz. Verdiği güven ve samimiyetinden dolayı fikirlerine basvurduk hep ve bizi hiç yanıltmadı. Teşekkürler :))

Ali Ö.

Daha önce de evimi satmakta destek aldığım Canan Hanım’dan tekrar diğer evimi satması için destek istedim ve 2. Günün de satmayı başardı. Ve bütün tapu sürecini takip ettiği için de işimi oldukça kolaylastırdı

Ali Demir

Yatırım için ev arıyordum içime sinen bi ev buldu kendisine cok tesekkürler

Hatice

Aradığım evi bulmamda yardımcı olan Canan hanıma tesekkür ederim

Sezai Özkan

Evimi kiralama da gösterdiği özen için tesekkürler

Mert

Eğitim için geldiğim çanakkale de ev kiralama amaçlı canan hanım ve aykan bey sayesinde sorunsuz bir ev kiralama süreci gecirdim. Her ikisine de tesekkr ederim

Ferhat Yıldız

Ev kiralamamızda yardımcı olan canan hanıma cok tesekkürler

Ferhat Balduz

Ev tanıtım ve kiralama aşamalarında oldukça güler yüzlü personelle karşılaştım. Verilen hizmetten memnumum.

Halil Melih Ongu

herşey için teşekkürler herkese tavsiye ediyorum sorunsuz ve sıfır sıkıntı tekrar tekrar teşekkürler

Batuhan Yelkuvan

Aradıgım evi kısa sürede buldukları için teşekkür ederim

Muammer

İş için geldiğim Çanakkale’de ailemle birlikte kalmam gereken acil eşyalı bir eve ihtiyacım vardı. Aynı gün içerisinde bütün istedigim evi bulup bütün işlemleri gerçekleştirdigi ve bana yardımcı oldugu için cok tesekkürler.beni büyük bir dertten kurtardı

Muammer

İş için geldiğim Çanakkale’de ailemle birlikte kalmam gereken acil eşyalı bir eve ihtiyacım vardı. Aynı gün içerisinde bütün istedigim evi bulup bütün işlemleri gerçekleştirdigi ve bana yardımcı oldugu için cok tesekkürler.beni büyük bir dertten kurtardı

Muammer

İş için geldiğim Çanakkale’de ailemle birlikte kalmam gereken acil eşyalı bir eve ihtiyacım vardı. Aynı gün içerisinde bütün istedigim evi bulup bütün işlemleri gerçekleştirdigi ve bana yardımcı oldugu için cok tesekkürler.beni büyük bir dertten kurtardı

Muammer

İş için geldiğim Çanakkale’de ailemle birlikte kalmam gereken acil eşyalı bir eve ihtiyacım vardı. Aynı gün içerisinde bütün istedigim evi bulup bütün işlemleri gerçekleştirdigi ve bana yardımcı oldugu için cok tesekkürler.beni büyük bir dertten kurtardı

Kaan

işim gereği hem ticari anlamdaki, hemde yatırım olan dairelerim ile ilgilenmesi için epeydir canan hanımı tercih ediyorum. yeniden birlikte çalıştıgımız bir evimi cok kısa sürede istedigim gibi bir kiracı adayı bularak kiralama işlemini gercekleştirdigi için cok tesekkür ediyorum.

Mustafa Bilgiç

Samimi, insancıl, yardımsever bir insan. Her konuda yardımcı oldu. Teşekkürler ;)

Aykan Topuzoğlu

Kendime ait olan evimin satış işlemi için Canan Hanım la çalışmak istedim kendisi evimi hızlı bir şekilde sattı Teşekkür ederim

Bahar

Güler yüZlülüğü ve sorulara verdiği net ve eksiksiz cevaplarla bizi ikna etmeyi basardı. Çevremde yatırım yapmak ya da ev almak satmak isteyenleri de güvenlenle yönlendirebileceğim biri var artık..

Cihan Bey

Canan Hanım aracılığıyla, Remax güvencesiyle ev sahibi oldum. İlgi, alaka ve işlemler süresince her zaman yanımda olup sorularıma cevap verdikleri için çok teşekkür ederim.

Nazmi

Gayet memnun kaldık çok iyi şekilde ilgilendiniz için teşekkürler

Hülya

Canan Hanım’a ilgi ve alakasından Güler yüzlü olmasından dolayı çok teşekkür ederiz

Murat Us

işim gereği Çanakkale ye geldim, aradığım özellikte evi buluncaya kadar ki yardımları, önerileri ve sabrı için canan hanıma teşekkür ederim

Ezgi Hanım

piyasaların bu denli sıkışık olduğu bir dönemde satmak zorunda olduğumuz evimizi hızlı bir şekilde sattıkları için Aykan beye ve Canan Hanıma teşekkür ederiz

Baki

Titiz bir mal sahibiyimdir. Aynı titizlik ve özenle evimi kiraladı. Kendisine çok teşekkürler.

Çağlar Öney

İşimiz gereği şehir değiştirmek zorunda kaldığımızdan evimizi satması için Canan Hanımı tercih ettik. Bu piyasa şartlarında evimizi sorunsuz bir şekilde sattığı için kendisine cok teşekkürler

Emine Tınaz

Yatırım için Çanakkale'den ev alma kararı aldık. Remax ofisinden Canan Hanımla bir tanıdığımız aracılığıyla buluştuk. Kendisi kısa sürede isteklerimizi karşılayacak evleri bize sundu ve ev sahibi olmamıza vesile oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

Özcan

Son derece anlayışlı, güleryüzlü, iletişimi güçlü ve sabırlı bir danısman kendisi. Kafamda soru işareti bırakmadan ev alma sürecini başarıyla yürüttü. Kendisine çok teşekkür ediyorum

Mükerrem Özdemir

Canan Hanım ihtiyacımız olan yatırım fırsatlarıyla bizleri buluşturdu.çanakkale'den ev sahibi olmama vesile oldu.Kendisine iş hayatında başarılar dilerim.

İsmail Ay

Yapacağım yatırımları Canan Hanım ile birlikte değerlendirip, birlikte karar veriyoruz. Şimdiye kadar yaptığım alım-satımlarda beni hiç yanıltmadı.Bundan sonra da aynı şekilde çalışmak dileği ile..

Arif

Yıllardır Çanakkale de bulunan evlerimizi Remax Troia dan kiralamaktayız. Bu evimizi kiralamakta Canan hanım desteği ile oldu. kendisine teşekkürler.

Gizem Nur

Ev kiralamak İçin Remax Troia'dan Canan Hanım ile iletişime geçtim ve istediğim eve taşındım.

Kadir

Kısa sürede bi kaç dairemi birden satıp, bu süreci kolay şekilde atlatmama desteği olan Canan Hanım'a sonsuz teşekkürler.

Derya Vural

Bu Remax Troia'dan kiraaldığım ikinci ev oluyor. Her iki kiralamamda da gerekli özeni göstererek kısa sürede işlemlerin gerçekleşmesini sağladıkları için Canan Hanım'a teşekkürler

Fatih Avcı

Sürekli yatırım amaçlı ev alıp satmaktayım. Ve Çanakkale'de yapmış olduğum bütün işlemlerde tercihim Remax Troia'dan Aykan Topuzoğlu Ve Canan Uz oluyor.Her işlemimde kısa vadede kar etmemi sağladıkları için teşekkür ederim.

Ömer Tutkun

Kepez 'de bulunan kiralık olan dairemiz yaklaşık 3. kez Canan Hanım'dan kiralaması için destek aldım. Her kiralamada sorunsuz müşteri bulduğu için memnun kaldım.

Mürsel Sargın

Tavsiye üzerine geldiğim remaxta canan hanım ve aykan beyle tanıstım.konuya hakim ve bilgili olmalarından kaynaklı kendilerine kısa sürede güvendim ve ilk göaterdikleri evi satın aldım

Tuncay Şahin

Evimi satmak için remax troiadan canan hanım ve aykan beyle iletişime gectim. Bu zor piyasa sartlarında evimi en kısa sürede satmak için dogru expertiz calısmasını yaptılar ve söz verdikleri gibi kısa sürede sattılar

Huriye Aydoğdu

İşini gerçekten profosyonel yapan bir danışman. Her konuda çok yardımcı oldu, kolayca tuttuk sayesinde güzel evimizi. Her şey için çok teşekkürler.

Gokhan

Canan hanımın güler yüzü sayesinde daireyi kiraladim. Çok memnun kaldığımı belirtmek isterim.Canan hanımın işindeki ozeninden ötürü çok teşekkür ediyorum.

İsmail Çetinkaya

Canan Hanım ilginiz ve alakanız için gerçekten çok teşekkürler. Hızlı bir süreçte aradığımız aklımızda olan gayrimenkulu bize buldunuz. Bütün aşamalarda güvenirliğiniz bizi çok etkiledi. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Ünzile Özcan

Çanakkale de yatırım yapmak istediğimiz de hep yanlış yönlendirildik Fakat Canan Uz Göçgen İle Tanışınca bize olan yakınlığı ve yatırım konusunda ki profosyonel bilgisi ve deneyimi sayesinde gayet mantıklı yatırımımızı yaptık Kendisine çok teşekkür edip bundan sonra ki aile danışmanımız olarak listemize ekledik

Erdem Türk

Yatırımlık Dairemizi Kısa zaman da ve Güvenilir kişilere kiraladığı için Canan Hanıma Teşekkür ediyorum İşini Gerçekten Çok sevdiği Her hareketinden belli Kesinlikle herkese tavsiye ediyoruz

Erdem Türk

yatırımlık daieremizi kısa zaman da güvenilir kişilere kiraladığı için canan hanıma çok teşekkürler ailemizin danışmanı oldu artık

Cansu Kilit

Çanakkale de yapmak istediğim yatırım konusunda bana verdiği destek ve yardımları İçin kendisine çok teşekkür ediyorum.

Hüseyin Özdel

Şehir dışında olduğum için Çanakkale deki evimle ilgilenmem zor oluyordu. Canan Hanım kiracı bulmak ve sonraki tüm işlemleri takibi konusunda verdiği güven için tebrikler. ve başarılar..

Şakir

Hâlâ şoktayım bu kadar hızlı nasıl evim satıldı bilemiyorum harika ilgili ve özenli bir çalışma çıkardılar tekrardan çok teşekkür ederim

Erdem Türk

Ev alırken Canan Hanımdan destek aldıgım gibi yine evimi kiralarken de kendisinden destek aldım. Verdiği emeklerinden dolayı cok tesekkür ederim

Selçuk Gölcük

Ailemizin danışmanı Canan Hanım. :)

Alp Avcıoğlu

İş hayatındaki başarısı ve evimi satışı konusunda ki hassasiyetinden, olaylara çözüm odaklı yaklaşmasından dolayı kendisini tebrik ediyorum.. Mutlaka tekrardan iş yapacağız

Erkan Şafak

Canan hanım sayesinde 2 ev sahibi olduk. Kendisine tapu süresinde ve kredi aşamasında yardımlarından dolayı tesekkürler..

Ayşe Molla

Her konuda bilgilendirildik işlemlerimiz hızlı ve eksiksiz şekilde tamamlandı, canakkalede dev hizmet!! Güleryüz için teşekkürler

Kübra Özkan

Çok tatlı bir insan, tam bir çözüm insanı. İşini son derece güler yüzlülükle yapıyor. Biz çok memnun kaldık :)

Fatma Aydın

Canan kızımız hem istediğimiz bölge de hemde bütçemize uygun ev buldu bize. kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır

Ek,in

ikna konusunda ve gösterdiği güler yüz samimiyetinden dolayı teşekkürler. işini gercekten seven bir danışman..

Pınar S.

Zor zamanımızda bize yardımcı olan, güler yüzlü davranan danışmanımız Canan hanıma teşekkürler.

Şaban Ç.

Ev kiralama konusunda gösterdiği özen ve güler yüz için teşekkürler

Emine Özmen

Şehir dışında olduğumuz için evimizi kiralama konusunda canan hanımdan destek aldık. istediğimiz kriterlerde de kiracı buldu bize. verdiği güven ve ilgi için teşekürler.

Erdem

Acil ev bulmam gerekiyordu ve Canan Hanımla iletişime geçtim. Gerek ev alma konusunda gerekse tapu işlemleri sırasında dogru yönlendirmesiyle hızlıca ev sahibi oldum.Teşekkürler

Ayşe Kaya

Aradığım kriterleri bahsettim ve tam istediğim gibi bir daire buldu bana Canan Hanım. İlgisiyle alakasıyla verdiği güven ile ailemizin kızı gibi oldu. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.

Şevdar Şan

Daha önce de evimin satışını çok kısa bir zamanda, şimdi de evimin kiralamasını başarıyla tamamladı. Sürekli iletişimde olmanız, işleriniz ve işlemler hakkındaki tüm detaylara hakimiyetiniz ayrıca başarı odaklı çalışmanız takdir edilecek özellikleriniz, bir de tabi ki güler yüzünüz:) Emekleriniz için çok teşekkür ederim Canan hanım...

Mehtap Şahin

İçten ve samimi ilginiz için çok teşekkur ederim Canan Hanım.Gerekli bilgilendirmeyi ve sorularımın cevaplarını güler yüzle verdiğiniz için ben de rahatladım :)

Sueda Sarı

Çok memnun kaldım her konuda hoşgörü ile yardım gördüm.

Hasan Yanarateş

İlk tanıştığımızda eşimle birlikte çok samimi ve dürüst geldi bize ve bunu ilerleyen zamanda yaşayarakta gördük. İyi ki tanışmışız.

Sinem Gönen

Çok güler yüzlü ve bilgilendiriciydi her sorumuzu yanıtladı.

Tamer Gönen

Güler yüzlü, harika bilgilendirdi.

Serkan

Canan hanım, bizimle ilgi ve alakadar olduğunuz ve evi sattığıniz için teşekkür ederim :) İyi calismalar

Melis Özcan

Canan Hanimi cidden ihtiyacim oldugu bir zamanda bir bir arkadasimin araciligi ile kendisine danistigimda ilk intibasi samimiyeti oldu. Sonrasinda ise yanilmiyorsam ilk getirdigi musteriye evimizi sayesinde sattik. Samimiyet, basari, dogru aksiyon alma becerilerini kendisinde toplamis. Tesekkurler tekrar...

İbrahim

Canan Hanımın işini gerçekten severek yaptığı çok belli, bize gün boyunca ev gösterirken hiçbir zaman güleryüzünü kaybetmedi ve en sonunda onun sayesinde bir evimiz oldu. Ev almayı düşünüyorsanız kendisiyle görüşmeden karar vermemelisiniz...

Selma Şahin

canan hanım işinde mükemmel. işini severek yaptığı çok belli oluyor. onun sayesinde hiç yorulmadan ev almış bulunuyoruz çünkü her zaman yanınızda ve deneyimiyle doğru yönlendirmeler yapıyor. güler yüzlülüğü ve sabrı da muhteşem kesinlikle tavsiye ediyorum. yolunuz remaxa düşerse mutlaka canan hanımı görmeden geçmeyin derim :)

Sedat Türkoğlu

Amatör ve parayı ön planda tutan sözde emlakçıların yaygınlığından dolayı tereddüt ve ön yargı içerisindeydim. Arkadaşın tavsiyesiyle Canan hanımla tanıştım. Emlak satışlarının az olduğu kış sezonunda bile beklediğimden çok kısa sürede satışı gerçekleştiren, işini seven, müşteri memnuniyetine özen gösteren, işinde tam bir profesyonel. TEŞEKKÜRLER.

Şaban Uz

Bu işi biliyor ve başarıyor.. Yatırımlarımı kızım sayesinde değerlendiriyorum..

Fatma Sayan

Yatırım yapmam konusunda beni cesaretlendirdiği ve karlı bir yatırım yapmamı sağladı. Herkesin bir gayrimenkul danışmanı olmalı...

Yüksel Erol

Uzun zamandır satamadığım dairemi Remax aracılığı ile sattım. Başlarda yetkilendirme belgesine takılsam da yanıldığımı anladım ve diğer 2 evimi yine satılması için Canan Hanıma verdim..

Aylin K.

Dairemizi satma konusunda gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı kendisine teşekkür ederim. kısa zamanda satış başarısına ulaştık..

Sinan K

Canan Hanıma kısa sürede bizi amacımıza ulaştırdığı için teşekkürler. Başarılı bir danışman!

Şerif Ali Varol

Farklı bölgeden ev bakıyor olmamıza rağmen bizi doğru yönlendirip, doğru yatırım yapmamızı sağladı..

İlkay Varol

Kararsızlık bile çekmeden bizi ev sahibi yapan canan hanıma teşekkürler. mutluyuz.

Necdet S.

Sıkı bir pazarlıktan sonra gönlümüze uyan evi aldık.. Teşekkürler..

Ahmet Can

Hemşerimden ev almanın mutluluğu içerisindeyiz. Gerçekten cephesiyle, konumuyla tam istediğimiz bir daire sahibi olduk..

Tugba Çakmak

Şehir değişikliğinde hızlı ve sorunsuz şekilde evimizi almamızı sağladığınız için teşekkür ederiz

Alkan Cakmak

Aradigimiz evi bulmamızı sagladiniz. Teskkurler.

İsmail Ersoy

Axil ev bulmam gerekiyordu. İçime sinen ve begendiğim evi canan hanım sayesinde buldum. Hızlı hizmeti için teşekkürler

Etkin Sivas

Canan hanım işini çok önem vererek yapan bir danışman. Daha önce ev kiralamamizda olduğu gibi şu an ev satın almamizda da bize her şekilde yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ederim...

Halil Sivas

İstediğimiz kriterlerde satılık ev bulmamızda bizi her konuda bilgilendiren ve yardımcı olan canan hanıma teşekkür ederim...

Erdem Türk

Yaptığımız alışveriş esnasında göstermiş olduğu ilgi ve alakanız dan dolayı çok teşekkür ederim. Bir dahaki islemlerimizde görüşmek üzere iyi çalışmalar.

Ahmet Aydıner

Canan hanımla calismaktan ve satislarimizda en hizli ve kisa zamanda verdigi destekten dolayi cok tesekkur ederim.daha öncekiler gibi bundan sonraki satislarimda da çalışmaktan mutlu olacagım bir danışman..

Erdinç Türk

Canan hanim evimi kiralama sürecinde göstermiş olduğunuz ilginiz ve desteğinize çok teşekkür ediyorum .çok çok kısa bir sürede çok başarılı.....10 üzerinden 12 ..... Başarılarınızın devamını diliyorum.

Ayhan Esen

Güleryüzlü hızlı iş bitiren ve işinin takipçisi.. kendisine cok tesekkürler

Sermin Akıncı

Eşim ve ben yıllardır zor şartlarda yapmış olduğumuz birikimi nasıl değerlendireceğimizi düşünürken Canan Hanım ile tanıştık. Kendisi 2015 yılından beri yatırımlarımızı kusursuz olarak değerlendirmemizi sağladı.Her anlamda ilgili, güleryüzlü ve iş bitirici bir profesyonelle çalışmanın rahatlığını yaşıyoruz.Teşekkürler Canan Hanım, teşekkürler REMAX

Faik Akıncı

Eşine ender rastlanır bir gayrimenkul danışmanı. Profesyonel, çözüm odaklı, hızlı ve en önemlisi güvenilir. 2 yıllık süreçte göstermiş olduğu ilgi, yardım ve değerli yatırım önerileri sayesinde doğru ve kazançlı işler yaptık. Devam etmesi dileğiyle. Teşekkür ederiz

Osman S

Yaptığım yatırımda gösterdiği çaba ve samimiyeti için kendisine cok tesekkür ederim.

Ali T

Profosyonel, güvenilir ve samimi bir hizmet almak istiyorsanız muhakkak Canan Hanımla çalışmasınız..

Simge

Remax ailesine basta olmak üzere onu temsil eden Canan hanıma da tecrübe ve iş bitiriciliği konusunda ayrıca teşekkürler..

İsmail Ay

Dairemi kiralama konusunda ki gösterdiği özen ve hassasiyet için kendisine tesekkür ediyorum. Gerçekten işini layığı ile yapan bir danışman.

Halil Solak

Canan hanım yapacağım dediği her işin üstesinden gelen, diksiyonu ve hitabı gayet düzgün bir hanımefendi. kendisine çok teşekkür ederim. Remax Troia çok güvenilir bir firma. herkese tavsiye ederim.

Gülsüm Özbakla

Acil ev ihtiyacımızı isteğimize göre bulan canan hanıma çok teşekkürler.

Tuncay Albayrak

Canan Hanım a ilgili alakalı ve canayakın çalışma ahlakı için teşekkür ederim çalışma fırsatı buldugum kısa süre zarfı içinde kendisinden fazlasıyla memnun kaldım. Birgün kiracı ihtiyacım olursa iletisim kuracagım ilk kişi olcaktır. Gecesini gündüzüne katıp çalışmasına da ayrıca hayran kaldım kendisine tesekkür ederim

Ercan Tekin

Canan Hanım ile uzun yıllardır çalışıyorum. Bu zamana kadar bütün dairelerime kiracı buldu. Takiplerini yaptı. Sorunsuz şekilde daha uzun yıllar boyunca çalışabileceğim bir danışman. Kendisine teşekkürler

İkbaliye Yıldız

Kızımın okulu için geldiğim Çanakkale'de bana yardımcı olan Canan Hanıma cok tesekkür ederim. Aynı gün içinde ev bulup hemen yerleştik..

Erdinç Türk

Canan hanım bizide çanakkaleli yaptı kendisine ev alma sürecinde gösterdigi katkı ve destekten dolayı çok teşekür ediyorum

Ahmet İlgün

canan göçken hanımdan çok mutlu olduk çok teşekkür ederiz çok yardımcı oldu çok iyi birisi

Melih

Tamamiyle profesyonel bi insan. Oldukça memnun kaldım

Bedriye B

Evi aldıgımdan beri kiracı bulma işlememi canan hanm yapıyor. Bütün işlemleri takip ediyor. Bilgilendiriyor. Yönlendiriyor. Kendisi ailemizin danışmanı oldu :) tesekkürler remax

Hüseyin Özdel

Yatırım amaçlı daire arıyışımı canan hanım sayesinde buldum. Ayrıca dairemi hemen de kiraya verdi. Tüm işlemleri yaparken bize yol gösterdi ve yanımızdan hiç ayrılmadı.kendisinden cok memnun kaldık. Basarılar diliyorum

Ömer T

Canan kızımız bizim gönlümüze göre ev buldu. ilgilendi yardımcı oldu. gercekten işinde cok basarılı. kiraya da verirken yine kendisini tercih ettik

Ayşe

Kendisinden yatırım için aldığımız evi haftasında da kiraya veren, istediğimiz koşullarda da kiracı buldugu için tesekkürler

Aydemir

Tayin sebebiyle geldiğim Çanakkale de iş yerime yakın ev arayışım vardı. Hızlı bi şekilde ev bulan ve güler yüzünü esirgemeyen canan hanıma teşekkür ediyorum

Ahmet

Bir arakdasımın refans oldugu canan hanım sayesinde cok güzel bi daire sahibi oldum.kendisinin verdiği güvenden dolayı bundan sonraki yatırımlarımlarımda da yine kendisini tercih edeceğim..

Ahmet Çelik

Dairemin satışı ile ilgilenen canan hanıma tesekkür ederim. yardımlarını esirgemeyen, güven veren bir danışman.

Ahmet Sertaç Hançer

Çok memnun kaldık. Gayet güzel ilgilenildi.

Doğa Yılmaz

canan ablayı çok seviyorum hep destekliyor her zaman yanımızda iş haricinde bi abla gibi de görüyorum bize iki yıldır yardımcı oluyor yardımların için çok teşekkürler canan abla :)

Muhammet Yucel

Ev arayan Öğrenci arkadaslara tavsiyem canan ablayla gorusmeleri, samimiyeti ve verdiği güven için ayrica teşekkür ederim :)

Mustafa

Öncelikle REMAX' a daha sonra Canan hanıma çok teşekkür etmek istiyorum . Bize gösterilen ilgi ve samimiyet bizi oldukça memnun etti . Çanakkale'de önerebileceğim tek gayri menkul danışmanlık sitesi olan REMAX ve Canan hanım . Herşey için çok teşekkür ederiz

Samer Bilir

Oncelikle remax ailesine ve canan hanima cok tesekkur ediyorum. Bizimle ilgilenme sekli cok iyiydi hayalimdeki evi buldum diyebilirim tekrar cok teşekkürler.

Hüseyin Can Aytürk

Canan hanım bizimle o kadar ilgiliydi ki onun da etkisiyle eve girdiğim gibi bu ev benim olacak dedim. İlgisi, alakası ve nazik davranışı için tekrar teşekkür ediyorum.

İnan

Evimden kiracı çıktığı gibi haftasında kiracı bulan Remax'a, ve buna da öncülük eden Canan Hanıma teşekkürler.. verdiği güven ile devamlı çalışacağım bir danışman.

Tuğba

CANAN hanımın ilgi ve samimiyetinden çok memnun kaldım.evrak işlem süreci çokhızlı gerçekleşti.herşey için teşekkürler.

Ibrahim Demir

Istanbuldan ev almak icin gittik . Bu kadar cabuk olmasina o kadar mutlu oldumki hepsi canan hanim sayesinde oldu . Evi almamizda evrak islerini kolaylastrmasi, evimi kiraya verirken ki o ilgisi icin cok minnettariz . Diger emlak danismanlarida keske canan hanim gibi proaktif olabilse . Tekrardan cok tesekkur ederiz .

İlknur Durmuş

Canan hanım en kısa sürede bana uygun ve istediğim kriterlerde ev buldu. Güler yüzlü ve cana yakınlığıyla bu süreçte bana çok yardımcı olduğu için çok çok teşekkür ederim.

Mehmet S

iş sebebi ile sürekli yurtdışına cıktıgımdan evimi canan hanıma emanet ettim. kiralama konusunda gösterdiği özen ve evimin bütün sorunları ile ilgilendiği için kendisine cok tesekkrler

Sema

Çok kısa sürede evimi kiraladığı için Canan Hanım'a çok teşekkürler.

Ayca

acil bir eve ihtiyacımız vardı. daha önceden de tanıdıgımız ve bize her kosulda yardımlarını esirgemeyecegimizi bildigimiz canan hanıma cok tesekkürler.bizi yine yanıltmadı ve güler yüzünü esirrgemedi.

Emine Ş.

evimizi satma kararı aldıgımızda bir dostumuz tarafından tavsiye edilen canan hanım, gercekten de verdiği güven ve eksiksiz bilgi ile bize emlak konusunda güvenilecek bir adres oldugunu kanıtladı. kendisine hayatında basarılar...

Bahattin E.

Çok zor müşteri olduğumu sanıyordum. Kolay kolay bişey beğenmez ve hemen karar veremezdim. fakat canan hanımın bize gösterdiği ilk evi aldık. hem portföyüne hemde tecrübesine güvenen canan hanıma bizi ev sahibi yaptıgı için cok tesekkürler

Ayşe E.

Eşime ve bana gösterdiği ilgi ve alaka, ayrıca verdiği güvenden dolayı bi danışmandan fazlası oldu bizim için. kendisine iş hayatında başarılar dilerim.. yolun acık olsun kızım

Yasemin Y.

Bir şans eseriği gördüğümüz afişten Canan Hanımla irtibata geçtik. olur mu olmaz mı derken, gösterdiği evi cok begendik ve aklımızda yokken ev sahibi olduk. Kendisine gösterdiği ilgi için cok tesekkürler

Şevdar Şan

Çanakkale'deki evim için İlanı verdikten çok kısa bir sürede evimin satışını tamamladı. İlgisi, geri bildirimi, çözüm odaklılığı ile güvenirliliği üst düzeyde bir uzman bence. Gönül rahatlılığıyla güvenip tekrardan çalışabileceğim bir profesyonel bulduğum için çok mutluyum. Emekleriniz için çok teşekkür ederim Canan hanım.

Eray Özdemir

Güler yüzlü, işini önemseyen, çözüm odakli

Selami

Aradığımız evi bulmamıza ve bulduktan sonra tüm işlemleriyle en başından en sonuna kadar yanımızda olduğu için Canan Hanıma teşekkür ediyoruz.

Bilgesu

İstediğimiz evi kısa sürede bulmamıza yardımcı oldu ve sonrasında tüm işlemlerin takibini özenle yaptı. Güler yüzü, iş disiplini ve güvenilirliğiyle karşılaştığım en iyi gayrimenkul danışmanı!

Etkin

Kiralık ev bulmamız için çok kısa bir zamanımız vardı ve canan hanımla iletişime geçtiğimiz gün içerisinde istediğimiz standartlarda ve mevki de bir ev kiraladık. Kendisine ilgi ve alakasindan dolayi cok teşekkür ederim.

Halil

Kiralamış olduğumuz ev ile ilgili her konuda yardımcı olduğu icin ve kısa sürede ev bulmamıza yardımcı olduğu için canan hanıma teşekkür ederiz.

Ümit

Gayrimenkulumü istediğim standartlarda kiraladığı, elinden gelenin fazlasını yapıp her iki taraf konusunda da gösterdiği özen ve incelikten dolayı teşekkürler ve başarılar dilerim

Ahmet Dalkız

Evimin kiralanması konusunda her seferinde Canan hanım'dan destek alıyorum. Bütün sorunları kendi evi gibi görüp çözüme ulaştırdığı ve kayıtsız şartsız yardımcı oldugu için tesekkürler..

Yasemin A.

Kiralamış olduğum ev ile ilgili gösterdiği özen, titizlik ve güven için teşekkürler. Bu kadar ilgi ve alakayı başka bir emlakçı da göremeyeceğime eminim.

Bahar D.

Canan Hanım'a bana ev bulmamdaki yardımlarından ve ilgi-akalasından dolayı teşekkür eder başarılar dilerim..

Safıye Ay

EMLAK KONUSUN DA ALMIS OLDGMUZ EN GUZEL BILGILENDIRME CANAN HANIMA SON SUZ TESEKKURLERIMI SUNUYORUM MEMNUNIYETIMI DAHADA GUZEL DILE GETIRMEYI COK ISTERDIM TEK KELIMEYLE HARIKA BIR CALISAN KENDISINE TESEKKURU BIR BORC BILEREK TEN SEVGILERIMLE .....SAFIYE AY

Gözde

Canan Hanım sayesinde istedğim bölgede ev sahibi oldum. Benim uzun zamandır araştırdığım fakat bulamadığım evi bana 3 gün içinde buldu. kendisine teşekkür ediyorum.

Merve Y

Canan hanım çok ilgili ve etkili. Herşey ile ilgilendi çok teşekkürler

Ali Yavaş

İstemiş olduğum mevki ve standartlardaki evi gece gündüz demeden buldu ve satın almamda cok yardımcı oldu. Çok iyimser ve kaliteli bir gayrimenkul danışmanı şiddetle tavsiye ederim.

İhsan K.

Canan Hanımı uzun zamandır tanıyorum ve çevremdeki bir cok arkadasımın da ev alım satımı konusunda onu tercih ettiklerinden ve çalışma hayatında ki verdiği güvenden dolayı ilk adresim oydu. Kendisine çok teşekkür ediyorum..

Rıfat Ç.

ihtiyaçlar ve talepler çerçevesinde verdiği kusursuz hizmetinden dolayı, tereddütsüz sağladığı güvenirlikten dolayı, işinin sadece gayrimenkul olmadığının farkında olup insan odaklı çalışmasından dolayı, en ufak bir sorunumuzda bir telefon uzağımızda olmasından dolayı, Güler yüzünden dolayı Canan hanıma çok teşekkürler...

Ali K.

Kısa sürede evimi satıp bütün işlemler ile yakından ilgilenen Canan hanıma teşekkürler. Başarılar.

Melike Demir

Istanbuldan canakkaleye ev bakmaya giderken bu kadar cabuk isimizi halledebilcegimizi dusunmuyordum .canan hanimla karsilasinca baktigimiz andan evi teslim alana kadar herseyle ilgilendi . Guleryuzunden pozitif enerjisinden ilgi alakasindan guvenilir tavrindan o kadar memnun kaldimki sayesinde ev sahibi olduk .Tekrardan tesekkur ederim .:)

Niyazi Çağıl Boyacı

Aylardır farklı sitelerde ilanda olan ve bir süre başka emlak firmasıyla anlaşma yapmamıza rağmen satamadığımız evimizi Allah'ın yardımıyla Canan hanım sayesinde imzaladığımız anlaşmanın 4.günü sattık.. Gerçekten çok ilgili mütevazi ve deneyimli biri. Bizim gibi ince detaylara bile takılıyorsanız gözünüz kapalı güvenebilirsiniz

İbrahim Kaçar

Aylardır uğraştığım, hatta farklı farklı emlak firmalarına satışa verdiğim dairemde başarısızlığımı Canan Hanım sayesinde atlattım. Yetki belgesi konusunda endişelerimi yersiz çıkarıp 2 gün içerisinde dairemi sattığı için hemşerime tekrar teşekkür ederim.

Ozan Ozcan

Canan Hanim'dan aldigimiz hizmetten cok memnun kaldik. Sagladigi guven ve profesyonel destek icin tekrar cok tesekkur ederiz.

Gülseren Gündüz

Yeteneklerinden çok güzel bir şekilde yararlandım

Ali A.

Aylardır aradığım evi, hatta istediğim cephe de bulan, şeffaf ve iş takibi konusunda başarılı olan Canan Hanım'a teşekkürler Başarılar.

Gökhan Gözel

her konuda gayet kibar ve çanakkale'de bir çok emlakçıyla muhattab olmama rağmen en ilgili kişi kendisine çok teşekkür ediyorum.

Doğan Aslan

''Sen bu daireyi bana ver 15 günde satacağım dedi'' ve gerçektende sözünü tuttu. Bundan sonra ki bütün gayrimenkullerimde Canan Hanımdan destek alacağım.Güvenirliliği ve iş bitiriciliği konusunda tek adres..

Ferhat Aslan

Yapmış olduğum yatırımı satma kararı aldığımda bir arkadaşım Canan Hanımı tavsiye etti.Kendisi ile yüzyüze hiç görüşmesekte vekaletle evimi sattı. kendisine yardımları için cok tesekkür ederim.

Gülsüm

Zorlu bir işlem sürecini başarıyla tamamladığı ve beni ev sahibi yaptığı için kendisine teşekkür ederim. Başarılar dilerim.

Bestami Ç.

Yatırım için daire arayışımı kısa bir süre de bulan, aynı şekilde kiraya veren ve sorunlarımızı çözen Canan hanıma teşekkür ederim.

Zuhal K.

benimle ve hissedarlarımla ayrı ayrı ilgilenip, hepimizi ortak nokta da buluşturan ve çözüm odaklı çalışmasıyla işlemimizi de problemsiz bir şekilde tamamlayan Canan hanıma ayrıca teşekkür ederim..

Sema E.

Ev arayışımı kısa sürede sonuçlandıran ve sorunsuz bir ev kiralamamı sağlayan, güleryüz ve samimiyetini esirgemeyen Canan Hanım'a çok teşekkürler..

Ruçhan Şentürk

İşim gereği Çanakkale'ye taşınmak zorunda kaldım. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Canan Hanım ile tanıştım ve aradığım evi buldum.. Kendisine yardımları ve anlayışı için teşekkürler :)

Erhan Şener

Canan Hanım'dan hem ev aldım, hemde dairemi satması konusunda yardım istedim. Her iki işlemde de gösterdiği performansla benim gayrimenkul danışmanım oldu kendisi. Bundan sonraki bütün gayrimenkul işlemlerimde arayacağım ilk kişi..

Recep G.

Bize gösterdiği ilk evi aldık diyebiliriz. Bütün işlemlerimi baştan sona kadar takip eden, verdiği doğru bilgiler sayesinde kısa sürede ev sahibi olmamızı sağlayan Canan Hanıma teşekkürler :)

Serap

Canan Hanim 1 gunde, sorunsuz bir sekilde evimi sattiginiz icin cok tesekkurler. Iyi ki varsiniz :)

İbrahim Y.

Hisseli satışımızda, gösterdiği titizlik ve özen ile sorunsuz bir şekilde işlem yaptık. Kendisine teşekkürler.. Başarılar dilerim..

Fatmagül G.

Bize bir emlakçı gibi değil de bir arkadaş gibi yaklaşan ve istediğimiz evi almak için bizim ile birlikte çaba sarfeden, doğru bilgilerle işimizi daha da kolaylaştıran Canan hanıma çok teşekkürler..

Hatice T.

Evimizi satma aşamasında verdiği güven ve gösterdiği ilgiyle kendisini ailemden biri gibi görmeye başladım. Satım süresince de bütün işlemlerde yanımda olmasıyla yaptığı işte ne kadar profosyonel olduğunu kanıtladı.. kendisine tesekkür ediyorum

Fatma Sezer

Canan Hanım'ı uzun zamandır tanıyoruz. Ve Çanakkale'deki gayrimenkul yatırımlarımız konusunda kendinden destek alıyoruz. bize doğru yatırımlar yaptırdığı ve her zaman yanımızda olduğu için cok tesekkürler

İrfan Uyar

Günlerce ev arayıp bulamamamla birlikte, bir arkadaşımın refaransı olduğu Canan Hanım ile tanıştım ve aynı gün içerisinde Canan Hanım sayesinde ev sahibi oldum.Tapu işlemleri süresince de yardımlarını esirgemediği için çok tesekkür ederim.

Faruk

Yıllardır Evimi kiralama konusunda destek aldığım Canan Hanım'a kiracı ve mal sahibi arasındaki dengeyi kurduğu ve evimi kendi evi gibi sahiplenip isteğime uygun kiracılar bulduğu için çok tesekkürler.. Başarılar Dilerim..

Ahmet Alperen

CANAN HANIM İŞLEM TAKİBİ KONUSUNDA SON DERECE BAŞARILI OLUP SATIN ALMA İŞLEMİ SIRASINDA VE SONRASINDA YANIMIZDA OLDUĞU İÇİN GEREK GÜVENİLİRLİĞİ GEREK SAMİMİ VE İÇTENLİĞİ İLE BİZE YARDIMCI OLDUĞU İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ

Nazlı

Sıcakkanlılığıyla samimiyetle bıkmadan usanmadan yardımcı olmasından dolayı çok teşekkür ediyoruz

Murat

ilgisinden cok memnun kaldım, tavsiye edebilirim

Ayşegül

Canan hanımın ilgi ve alakasından memnun kaldım, tekrar ev kiralamak istesem canan hanıma başvururdum

Safiye Orhan

İstediğimiz yerde istediğimiz daireyi kiralamamızda bize yardımcı olan Canan hanıma ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Gamze Çetkin

Yardimlari sicakkanliligi ve guvenilirligi icin cok tesekkur ederim ev almak kiralamk isteyenler icin kesinlkle tavsiye ederimm

Elif Çalıkoğlu Kılıç

güler yüzlü ve samimi olan ama baskıcı olmayan yaklaşımlarından dolayı özellikle teşekkür ediyorum

Hasan Girgin

Uzun bir kararsızlık döneminden sonra Canan hanım bize uygun bir daire bularak ev sahibi olmamazı sağladı. Kendisinden yakın dönemde bir daire daha satın almayı planlıyoruz. Canan hanımla çalışmış olmaktan fazlasıyla memnunuz.Teşekkür ederiz.

Ali Tok

Canan hanımın yardımları ile Güzelyalı'da ev sahibi olduk. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Hasibe Şen

Beni yatırım konusunda doğru yönlendiren Canan hanıma teşekkürlerimi iletiyorum...

Nazmiye Kulakoglu

Dairemin kiraya verilmesi konusunda elinden geleni en iyi şekilde yapan Canan hanıma teşekkürler.

Elif Karabıyık

Canan hanıma yardımları ve ilgisinden dolayı teşekkür ederim. iş yaşamında başarılar

Murat Yıldırım

Canan hanımın istediğimiz muhitte ki daireyi almamız konusunda ki yardımlarından dolayı teşekkürler.

Sezgi Şen

Canan hanım dairemin kiralanması konusunda çok yardımcı oldu. teşekkürler

Murat Gökçel

Canan hanımın yardımları sayesinde dairemi kiraladım. teşekkür ederim.

Neriman Kaya

dairemin kiraya verilmesi hususunda görüştüğümüz Canan hanım bize her konuda yardımcı oldu. teşekkür ederiz.

Bayram Liman

Canan hanım bize şehrin yeni yerleşim bölgesi, İlahiyat fakültesi civarında yatırımlık daire satışı gerçekleştirdi. Hizmetinden memnun kaldık. kendisine teşekkür ederiz.

Şadiye Ay

Dairelerimizi kendi dairesiymiş gibi itinayla kiralayan Canancığıma teşekkürü bir borç bilirim. Başarıların daim olsun..

Sermin Akıncı

Canan hanım ailemizin danışmanı. Yaptığımız her alım-satım işleminde bizi doğru yönlendirmesi ve hızlı adımlar atmamızı sağladığından kendisine çok teşekkür ederiz.uzun süre kendisiyle çalışacağımıza eminiz.

Hatice Ceylan

Kepez'in en merkezi yerinde ki sitelerden birinde 2+1 daire sahibi olmamızı sağlayan ve bu konuda yardımlarını hiç esirgemeyen Canan hanıma sonsuz teşekkürler..

Büşra Arslan

Canan hanımla tanıştığım gün benim için bir mucize gibiydi. Bana, uzun zaman aradığım özelliklerde ki daireyi hem harika bir konumda hem de çok uygun fiyata almış olmanın mutluluğunu yaşattı. Kendisine çok çook teşekkür ederim..

İlyas Barut

Hem dairemizi alma hem de kiraya verme konusunda Canan hanımdan almış olduğumuz hizmetten çok memnun kaldık. Başarılarının devamını diliyoruz.

Mehmet Faik

Canan hanım yatırımlarımız konusunda bizi hep doğru ve hızlı bir şekilde yönlendirdi. kendisiyle çalışmaktan son derece memnunuz. iş yaşamında başarılar dileriz.

Erhan Şener

Daire almamız konusunda göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı Canan hanıma teşekkür ediyoruz.

Aliye Kamacı

Canan hanım sayesinde düşündüğümüz şekilde yatırımlık dairemizi almış bulunuyoruz. Yardımları için teşekkürler

Hüseyin Ceylan

Canan hanım işinde oldukça profesyonel. Çalışma hayatında başarılar diler, teşekkür ederiz.

Nebahat Barut

Canan hanımı tanımaktan çok mutluyum. İşinde oldukça iyi. İlerleyen dönemde yeniden çalışmak dileğiyle..

Serhat Akın

Tam istediğim gibi daire bulmama yardımcı olan Canan hanıma ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

Ahmet Yilmaz

Çanakkaleden 1 1 daire almam konusunda Canan hanım sayesinde aradığım evi kolaylıkla buldum alıcı ve satıcıya güven verdiği ve işlemlerimizi kısa sürede pratik olarak sonuçlandırdığı ve profesyönelliği ve danışmanlığından dolayı çok teşekkürler.

Mustafa Alpaslan

fiyatı uygun kiralık ev bulmam da yardımcı olduğu için çok minnettarım.Güven veren, işini profesyonel yapan telefonda çok yardımcı olan canan hanıma teşekkür ederim ve işinde başarılar dilerim

İlker Bey

canan hanıma ilgisinden dolayı teşekkür eder, işinde başarılar dilerim.

Cansu İdeci

Canan hanım sayesinde aradığım evi kolaylıkla buldum tüm ilgi alakasına çok teşekkür ediyorum. Güvenilir, güler yüzlü, sabırlı işinin ehli bir hanımefendi Başarılarının devamını diliyorum :)

Abdi̇ Can Dalyan

ALDIĞIM HİZMETTEN DOLAYI KENDILERİNE COK TEŞEKKÜR EDERİM, KÖKLÜ VE GÜVENİLİR BİR FİRMA, ÇALIŞANLAR ÇOK HIZLI VE ÖZVERİLİ HERKESİN BURAYA UĞRAMADAN EV TUTMAMASINI TEMENNİ EDERİM.

İbrahim Halil Safoğlu

Herşey için teşekkür ederim.Güvenlir adres REMAX(canan göçgen)

Muhammet Çanakcı

Konusunda uzman ve yardimsever Canan hanım'a ilk evimde bana göstermiş olduğu yardımlarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Ev Canan hanim'dan kiralanır 👍

Hasan Durgut

Başta şühelerim vardı ama Canan hanımın sıcak kanlılığı ve ilgisi ve bilgisiyle butun süphelerimizi giderdi suan evimizdeyiz aklımızda hic bir süphe yok bu Canan hanımın sayesınde Cok tesekkurler

Yusuf Görkem Yıldıran

gerçekten çok ilgilenildi ilk telefonumdan daire teslimine kadar herşey olduğundan özenli ve güzeldi. herşey için özellikle canan hanıma çok teşekkürler .çevremdekilerede tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz .

Hasret Boyraz

ev kiralarından çok mennun kaldım. ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

Elçin Keskin

Canan Hanıma daire kiralamamızda göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı teşekkür ederim. işinde profesyonel biriyle çalışmak gerçekten çok güzeldi..

Merve Uçar

Emekleri ve ilgileri için Remax'sa teşekkür ediyorum.tahmin etttiğimden daha hızlı ev bulup yerleşmemi sağladılar. tekrar teşekkür ederim

Ezgi Can

Kiralık ev bulmam da yardımcı oldugu için kendisine cok tesekkür ederim. Göstermiş oldugu ilgi alakayla basarılı bir danısman oldugunu ispatladı

Tuğçeöngün

Vermiş olduğunuz kaliteli ve güvenilir hizmet dolasıyıile teşekkürü bir borç biliriz

Hülya Alkan

Güven veren, işini profosyonel bir şekilde yapan ve ev bulmada yardimci olan canan hanima Teşekkürler ve başarılar dilerim.

İsmai̇l Aydoğdu

CANAN HANIMIN BİZE OLAN YARDIMINDAN VE GÜLER YÜZLÜLÜĞÜNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.

Yunus Tekgürel

verilen hizmetten çok memnun kaldım gerçekten profösyenel seviyede bi hizmet ve samimilikte çok güzel çok güvenilir düzeyde.

Merve İnce

Canan hanım gerçekten çol ilgili, profesyonel bir çalışan. Bize çok yardımcı oldu her seçeneği titizlikle ve samimiyetle değerlendirdik. İşini gerçekten severek yapıyor ve oldukça güleryüzlü. Herşey için çok teşekkür ederiz oldukça memnun kaldık.

Selim Köse

Canan hanımın Çanakkale ve kiralık konut hakkında verdiği bilgiler doğrultusunda isteğimize uygun bir ev kiraladık.Ayrıca göstermiş olduğu ilgi, güler yüz, samimiyet ve yönlendirici bilgilerinden dolayı kendisine teşekkür ederiz.

Ünzile Köse

Ev kiralamak konusunda gösterdiği ilgiden çanakkaleye yeni gelen bir memur olarak Çanakkale misafirperverliğinden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.İyi ki tanımışım kendisini.Her şey için teşekkürler.

Zeynep Tuğba Kahya

sevgili canan hanım ilgisiyle güleryüzüyle benimle ilgilendi.işlerimiz yolunda ve seri bir şekilde ilerledi.o na minnettarım herşey için çok teşekkür ediyorum.

Gül Zerey

Çanakkale deki evimin satışı dolayısıyla tanıştığım Canan Hanımın ilgisi samimiyeti ve güvenirliliği sayesinde evim huzurlu ve rahat bir şekilde satıldı. Bu işte profesyonellik olması gerektiği kadar kibar ve canayakın olmak ta çok önemlidir çok tşk

Aygül Şenol

Canan hanım ev sahibi olma hayallerimi gerçekleştirdi. Canan hanım işini büyük bir titizlikle yapan profesyonel biri.Güler yüzü ve samimiyeti insana güven veriyor. Ev alma sürecimde başından sonuna kadar ilgilendiği için kendisine çok teşekkür ederim

Gülşen Şimşek

Dairemizin satılmasında göstermiş olduğunuz profesyonellik ve uzmanlık için çok teşekkür ederim. Alım satım ve kiralama işleri olanlara Canan hanımı profesyonel bilgilerinden dolayı şiddetle tavsiye eder, başarılarının devamını dilerim.

Recep Zözer

Canan Hanımın verdiği bilgilerle birlikte doğru yatırıma yönlendim.. bundan sonra ki ev alım satımlarımda da kesinlikle Canan Hanımla çalışacağım. Başarıların devamını dilerim.. Teşekkürler..

Yunus Günal

İlginizden ve bilgilendirmenizden dolayı teşekkür ederiz.

Orhan Pembe

Canan hanım bize ta ilk baştan beri çok yardımcı oldu bizimle olan ilgi alakası mükemmeldi, aklımızdaki soru işaretlerini tek tek giderdi ve sayesinde ilk evimizi aldık.Bu nedenle kendilerine minnettarım.

Erkan Şen

Canan hanım evimizi kiralamaya karar verdikten sonra ilk sizinle tanıştık ve başka birine gerek duymadık. Gerek enerjiniz gerek ilgi alakanızla bizi fazlasıyla memnun ettiniz. En kısa zamanda da bize uygun kiracı bulduğunuz için çok teşekkürler...

Cengiz Bey

Canan Hanım'a gösterdiği tutarlılık, samimiyet ve verdiği bilgiler dogurultusunda hızlı bir alım-satımımız oldu. Kendisine iş hayatında başarılar dilerim. Güvenebileceğiniz bir danışman arıyorsanız Canan Hanım'ı tercih etmelisiniz..

Tarık Girgin

Canan Hanım hem kişilik olarak çok iyi biri, hem de çok iyi bir esnaf. Dürüst, kibar ve anlayışlı. Eğer bi daha ev tutacak olursak arıcağımız ilk isim. Yaptığı yardımlardan dolayı kendisine cok teşekkür ederiz...

Olcay Bülent Küçükefe

Merhaba, Canan Hanım'ın tutarlı ve verdiği bilgilerin doğruluğu konusunda hiç bir tereddüdüm yoktu. En son ki daire satışında da haklı olduğumu bir kez daha anladım. Belirtilen miktar ve termin konusundaki başarınız için teşekkür ederim.

Yılmaz Güler

Canan Hanım 1, 5 ay gibi kısa bir süre içerisinde villamın satışını yaparak doğru danışmanı tercih ettiğimi kanıtlamış oldu. Kendisine göstermiş olduğu alakadan dolayı teşekkür eder iş hayatında başarılar dilerim...

Ömer Eroğlu

Merhaba, Canan Hanıma ev kiralarken bize verdiği bilgiler, deneyim ve güveni için çok çok teşekkür ederiz.Aynı zamanda bu kadar kısa bir sürede bir öğrenci olarak bize tam kriterlerimize uygun ev bulması ve gösterdiği samimiyet için de teşekkürler..

Hüsniye Yildirim

Canan Hanım Güzel enerjiniz, samimiyetle alakadar olmanız ve bir daire alirken Ticaret yapmamıza rağmen bu tarz bir hissiyatı yasatmıyor olmanız sizi tercih etmiş olmamı haklı çıkarttı. Sanırım bir dost kazandım.Teşekkürler Canan Uz Göçgen...

Mahir Nugay

ilgi alakanın yanı sıra çözüm odaklı yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim. Gayrimenkul sektörününde tek adres olması için özverili çalışmalarından ve yardımlarından dolayı tekrar teşekkür ederim, Başarılar.

Vahit Acar

Canan Hanıma ev alım satımından kredi başvurusu ve tapu işlemlerine kadar yaptığı bütün yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.Gayrimenkul alım ve satım ile ilgili aradığınız hizmeti ve güleryüzü bu danışmanda bulabilirsiniz. Başarılar Canan Hanım

İmran Savaş

Canan hanım sayesinde Çanakkaleden istediğimiz evi bulduk. Alım satım konularda öncülük edip, işlemleri hızlı bir şekilde tamamladık. Profesyonel yaklaşımından dolayı herkese tavsiye edebileceğim bir danışman yardımlarınız için teşekkürler:)

İsmail Ay

Canan Hanım, satın almış olduğumuz dairelerimiz konusunda bize göstermiş olduğunuz ilgi ve yakınlık için çok teşekkür ederim. Satın alma süreci içerisindeki güven veren ve emlak piyasasına hakim bilgileriniz aldığımız kararda etkili oldu. Teşekkürler

Murat Gökçel

İlginiz ve güleryüzlülüğünüz için teşekkür ediyorum.

Habibe Özkan

evimizi 2 hafta içinde aldık 2 hafta içinde kiraya verdik yardımlarından cok memmun kadık kendisine çok teşekkür ederiz birdaki ev alışımızda görüşmek üzere

Ahmet Can Demirol

Çok güler yüzlü samimi müşteri memnuniyetine çok önem veren sayılı çalışanlardan

Hanife Demirol

İlginiz alakanız ve güleryüzlülüğünüz için teşekkür ediyorum önce şahsınıza sonra firmanıza teşekkür ederiz

Onur Daşçı

Canan Hanım'ın zorlu bir satış işlemindeki, gösterdiği sabır ve samimiyetten dolayı kendisine çok eder, iş hayatındaki başarılarının devamını dilerim.. ..

Elif Onur

Canan Hanım'ın gösterdiği misafisperverliği, samimiyeti, yardımları için çok teşekkür ediyorum. Bir müşteri gibi değil de, bir dost-bir arkadaş tavsiyeri ile yola çıktığımız bu satışta desteklerini esirgemedi ve bizi kesin sonuca ulaştırdı. Başarılar

Yonca Ay

Ev alma işlemlerimizde samimi ve sıcak davranışlarıyla bizi çok memnun ettiniz.gayet profesyonel ce çalıştığınızı gördüm ve sevindim. Bir dahaki emlak işlerimde arayacağım ilk insan sizsiniz emin olun. Çok çok teşekkürler....

Özcan Özkan

canan hanım ev alma işlemlerımızde cok sıcak kanlı ve guler yuzlu oldugunuz ıçın cok tesekkur ederım.İşinizle ilgili cok yeteneklısınız sızı tebrık ederım cok yardımcı oldunuz bır daha ev alırsam ılk sızı arıyacagım. işinizde cook cok basarısınız..

Olcay Bülent Küçükefe

Canan Hanım, Barbaros Hayrettin Paşa evlerindeki olumsuz şartlara rağmen (site yönetiminin olmaması, doğalgaz bağlantılarının, sıcak suyun olmaması) gösterdiğiniz ilgi ve başarı için. güvenilirlik ve güler yüzünüz için teşekkür ederim

Seda Hakyemez

Canan hanımın desteği ve samimiyeti sayesinde evimizi çok kısa sürede kiraladık. kiralama sonrasında da yardımlarını hiç eksik etmedi. Kendisine samimi yaklaşımından dolayı tekrar çok teşekkür ederim.

Faik Akıncı

Güven, güleryüz, samimiyet, profesyonellik, gayret ve çözüm odaklı fikirler sunmak. Bir emlak danışmanında daha başka ne özellik aranabilir ki? Canan Hanım bu özelliklerin hepsine fazlasıyla sahip. Yardımları için teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz

Selma Köz

Ev sahibi olma maceramızın her anında yanımızda olup, ailemizden biri gibi didinip durduğunuz için artık bugün bir ev sahibiyiz.Tüm çevreme sizi anlatmaktan hiç yorulmadım ve yorulmayacağım.Hep böyle güleryüzünüzle kalın.Size ÇOOKKKK teşekkür ederim.

Selma Köz

Ev sahibi olma maceramızın her anında yanımızda olup, ailemizden biri gibi didinip durduğunuz için artık bugün bir ev sahibiyiz.Tüm çevreme sizi anlatmaktan hiç yorulmadım ve yorulmayacağım.Hep böyle güleryüzünüzle kalın.Size ÇOOKKKK teşekkür ederim.

Serhat Nazım Enç

bir öğrenci olarak aceleden bir ev bulmam lazımken Canan hanım sağolsun yardımıma yetişti.davranışlarıyla, güler yüzüyle samimiyetini gösterdi, sayesinde güzel bir evim oldu.ev kiralamak ve/veya satın almak isteyen herkesin rahatça danışabileceği biri.

Aydin Gülteki̇n

ilgili ve güleryüzlü bir satış danışanı ev alırken bütün işlemleri takip etti emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Seda Taner

Canan hanımın ilgisi ve bilgilendirmeleri ışığında sorunsuz şekilde ev sahibi olduk. Canan hanıma ve REMAX/Troia ailesine çok teşekkür ediyoruz....

Aytuğ Mercan

ev kiralamamda bana yardımcı olan canan hanıma çok teşekkür ederim gayrimenkul almak satmak veya kiraya vermek kiralamak istiyosanız kesinlikle canan hanımı seçin pişman olmicağınız tek isim bunalıp sıkılmadan size yardım için uğraşıyor teşekürler

Erkan Saribas

20.08.2015 tarihinde Remax Troia Canan Uz Göçgen hanimefendinin desteği ile işyeri kiraladım. Kiralama süresince göstermiş olduğu ilgiden dolayi çok teşekkür ediyorum başarılarının devamını dilerim.

Ersoy Demircan

işyerimin devir edilmesi sürecinde her konuyla ilgilenmesi ve kısa sürede çözüm odaklı olmasından dolayı Canan Hanıma teşekkür ederim.

Aytuğ Mercan

eğer ev almak veya ev kiralamak istiyorsanız kesinlikle danışman olarak canan hanımı seçmelisiniz beğendiğiniz evi sizin için mutlaka bunalmadan sıkılmadan uğraşarak alıyor

Bahar

kiralama süresi boyunca yanımda olduğu, tüm inkanları kullanarak beni en iyi şekilde ağırladığı için Canan Hanıma çok teşekkür ediyorum.

Halil Alıcı

Evimi kiralama süresince iş saatleri dışında dahi bana yardımcı olan ve o kıymetli saatlerini bana ayıran samimi ve bir o kadar da profesyonel olan Canan hanım size çok teşekkür ediyorum.

Salih Ersel Çakmak

sıkıntılı bir ev alma durumunda bilginiz ve ilginiz sayesinde ev alabilmeyi başarabildim. Ön ayak olduğunuz ve sıkıntılı zamanlarda pratik çözüm ve yardımlarınız için teşekkür ederim. Saygılar ve başarılar dilerim

Cemile Soysal

evimizi hızlı bir şekilde kirayıp, bizi memnun ettiğiniz için cok teşekkürler iyi çalışmalar

Ertan Gönüllü

Bizi ev sahibi olmamızda ilgi, alaka ve yardımlarını esirgemeyen Canan hanıma sonsuz teşekkürler.İyiki varsınız, başarılarınızın devamını dileriz.

Şevdar Şan

Kıymetli zamanınızı ayırıp ev arama sürecimde danışmanlık yapmanız ve göstermiş olduğunuz güler yüz için ayrıca sabrınız dolayısıyla teşekkür ederim.

Şayan Avcı

evimi kiralama sürecinde göstermiş olduğunuz özverili çalışmanız sayesinde çok kısa zamanda sonuca ulaşmanız takdireşayandır.başarılarınızın devamı diler, iyi yerlere gelmeni isterim.

Haşim Türk

Kıymetli zamanınızı ayırıp ev arama sürecimde danışmanlık yaptığınız için ve emsallerinde esamesi okunmayan sabrınızı esirgemediğiniz için teşekkürler. İyi mesailer

Ruhsar Yardımcı Yenigün

Canan Hanım, ev sahibi olma sürecinde göstermiş olduğunuz dürüstüğünüz, titizliğiniz, profesyoneliğiniz, samimiyetiniz, nezaketiniz, güleryüzlülüğünüz ve samimiyetiniz için teşekkür eder. Çalışmalarınızda başarıların sonsuz olmasını dilerim...

Onur Arslan

Canan hanım'a ev sahibi olmamızdaki ilgisi ve yardımları için çok teşekkür ederiz. Tam bizim istediğimiz evi buldu. kaliteli hizmet anlayışınızın ve başarılarınızın devamını dileriz...
ONUR

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.