İSTANBUL SINIRLARI İÇİNDE;
SATILIK BİNA, İŞYERİ VEYA ARSANIZ VARSA
DOĞRU ADRESTESİNİZ !!!

 BAŞARI VE ÖDÜLLERİM

Remax Türkiye 2023 Yıldızlar Kulübü Ödülü

Remax Türkiye 2022 Yıldızlar Kulübü Ödülü

Remax Türkiye 2021 Yıldızlar Kulübü Ödülü

Remax Türkiye 2020 %100 Kulübü Ödülü

Remax Türkiye 2018 Yıldızlar Kulübü Ödülü

Remax Türkiye 2017 Yıldızlar Kulübü Ödülü

Remax Türkiye 2016 Yıldızlar Kulübü Ödülü

Remax Türkiye 2014 Yıldızlar Kulübü Ödülü


Remax'in Dünyadaki 90.000 Gayrimenkul Danışmanı İçinde Ticari Gayrimenkul Satışlarında Dünya 57.si

Remax Analiz 7 Yıl Üst Üste Satış İşlemi 1.si

Remax Analiz 6 Yıl Ciro 1.si

Remax Analiz 6 Yıl İşlem(Satış+Kiralama) 1.si

Remax Analiz 4 yıl Üst Üste Müşteri Memnuniyet 1.si

Remax Analiz 6 Yıl Üst Üste Portföy 1.si

 

EĞİTİM VE SERTİFİKALARIM

Remax Power Start (Temel Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitimi ve Sertifikası)

Seviye 5 Sorumlu Emlak Danışmanı Mesleki Yeterlilik

Milli Eğitim Bakanlığı Emlak Danışmanlığı

Hızlı Okuma ve Anlama

Angelo Fradera İle Müzakere Teknikleri ve Satış Kapama Stratejileri

Kişisel İmaj Eğitimi

 Kentsel Dönüşüm ve Kentsel Dönüşüm Mevzuatı

Etkin Liderlik

 Judy La Deur İle Başarının Formülü

RE/MAX Succeed (Gayrimenkul Başarısı)

Zaman Yönetimi

Angelo Fradera İle Gayrimenkul Başarınızı Geliştirmek

Kişilik Tipolojisi

Remax Collection (Lüks Konut Uzmanlığı)

Ekip Oluşturma

Tom Ferry İle Gayrimenkul Başarısı

Biz Bilinci ve Kurumsal Aidiyet

Satış Akademisi

 

KISACA GEÇMİŞİM

Makedonya Gostivarda doğan ve gençlik dönemlerinde İstanbul'a yerleşen anne ve babanın oğluyum. İstanbul Eyüpsultan ilçesi, Alibeyköy doğumluyum.

Bilgisayar programlama ve muhasebe ile başlayan iş hayatımın sonraki 14 yılı satış planlama, satış operasyon, satış yönetimi ve ticari pazarlama departmanları bünyesinde yürütülen işlerle geçti. Bu 14 yılın 4 yılını Sezginler Gıda, sonraki 10 yılını ise Yıldız Holding (Ülker grup şirketlerinde) geçirdim. En son, Ülker'de Operasyon ve Planlama şefi olarak görevimi ifa ettiğim hızlı tüketim sektöründen ayrılarak 2012 yılında, merakla takip ettiğim gayrimenkul sektörüne adım attım. Gayrimenkul danışmanlığına 12 yıldır aktif olarak devam ediyorum.

Evliyim ve Nursena Şule, Eşref Bayazıt, Osman Reşat adlarında üç çocuk babasıyım.

Uzun yıllar futbol ve taekwondo sporlarıyla uğraştım. Futbol amatör lisans, taekwondo siyah kuşak 1.dan ve taekwondo bölge hakemlik sertifikaları sahibiyim.

İnsanı değerli ve farklı kılan özelliklerin başında dürüstlük, samimiyet ve çok net davranış şeklinin yattığına inanmaktayım. İktisat mezunu olarak her zaman ilk hedefim %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

 

ÇALIŞMA KOŞULLARIM

Satılık gayrimenkulünüzü yerinde gördükten ve tapusunu inceledikten sonra fiyat değerlemesini tamamen ücretsiz yapıyorum.

Fiyat konusunda mütabık kalınması durumunda, pazarlama yetki belgeme imza alarak, gayrimenkulünüze tek yetkili olarak çalışıyorum.

Gayrimenkulünüzün satılması için güçlü ve kaliteli bir pazarlama ile ve masrafları tamamen bana ait olmak üzere piyasada satışta oluyoruz.

İstediğimiz rakamı kabul eden bir müşteri bulunduktan ve Tapu Müdürlüğü’nde paranızı aldıktan, satış gerçekleştikten sonra, sizden hizmet bedelimi alıyorum.

Hizmet bedelim %4+kdv’dir. %2+kdv’si satıcıya, %2+kdv’si alıcıya aittir. Örneğin; bir gayrimenkul 1.000.000 liraya satılmış olursa, satıcıdan alacağım hizmet bedeli 20.000 +kdv = 24.000 lira olur. Ödemiş olduğunuz hizmet bedeli karşılığında size fatura verme yükümlülüğümüz bulunmaktadır.

Gayrimenkulünüz satıldığı zaman hizmet bedelimi alıyorum. Satış gerçekleşmezse, sırf zaman ve enerji kaybı harcıyorum ve pazarlama masrafı yapıyorum diye sizden hizmet bedeli talep etmiyorum. Satış gerçekleşmezse herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.

İstanbul'un 18 ilçesinde 100'lerce satış gerçekleştiren bir gayrimenkul uzmanı olarak, sadece işini yapmış olduğum müşterilerimin 100'lerce memnuniyet yorumlarını, bu sayfamdan "Müşteri Yorumları" kısmından okuyabilirsiniz.

*******

HAYATTAKİ BAŞARILAR, YETENEK VE FIRSATLARDAN ZİYADE, KONSANTRASYON VE AZMİN ESERİDİR

GAYRİMENKUL PAZARLAMA GÜVENSİZ OLMAZ, BİLGİSİZ OLGUNLAŞMAZ, TECRÜBESİZ SONUÇLANMAZ

GAYRİMENKUL SATIŞINDA GÜVENİN VE TECRÜBENİN ÖNCÜ İSMİ AHMET SEZER'DİR

Area of Expertise

Topçular Mah. / Eyüpsultan Aksaray Mah. / Fatih Terazidere Mah. / Bayrampaşa Karadeniz Mah. / Gaziosmanpaşa Cebeci Mah. / Sultangazi

Expertise Areas

Factory and Production Facility Land Luxury Real Estate Residence Store/Shop

RE/MAX Education & Certificates

2012

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2013

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2017

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Ahmet Sezer has 26 Real Estates on its portolio
Total 26 real estates are listed

CUSTOMER REVIEWS

Osman Nuri Yavuz

Ahmet bey işinde oldukça deneyimli ve çok güvenilir biri bir kaç kez işimizi kısa zamanda sonuçlandırdı kendisine teşekkür ediyorum iş hayatında başarılar diliyorum.

F******* P*******

Bugüne kadar işimiz gereği depo ofis vb kiralama hizmetleri aldık ve Ahmet Bey den aldığımız kaliteli ilgili alakalı çözüm odaklı hizmeti hiç biryerde görmedim kendisine kiraladığımız ofis teki ilgi alaka ve destekleri için çok teşekkür ediyorum

Adil Emre Sağanak

Ahmet bey çok ilgili konusinda uzman. Geç saat olmasina rağmen kiraladıgim daireyi bana gosterdi ve kontrat icin gerekli islemleri yapti tesekkur ederim

Reyhan Gezer

Allah razı olsun Ahmet beyden evimizi en yakın zamanda sattı 🙏

Vedat Özcan

Ahmet bey’in evimizin kiralanması sürecinde sağlamış olduğu hizmetten son derece memnun kaldık. profesyonel, dürüst, güler yüzlü tavrı, nazik, kibar ve anlayışlı harika bir insan. çok teşekkür ederim.

A******* K*******

Ahmet bey sağolsun işlerimizi hızlı bir şekilde halletti ve çok yardımcı oldu.

Aydın Çalışkan

Ahmet bey emlak konusunda gerçekten çok deneyimli işini profesyonelce yapan nadir insanlardan biri. Her konuda işleri olabildiğince kolaylaştırma becerisinin yanında hem alıcıya hem de satıcıya karşılıklı olarak maksimum güven sağlıyor. Kendisine teşekkür ederim ve iş hayatında başarılar dilerim.

Kadir Çalışkan

Ahmet Bey gayet işinin ehli konuya vakıf bir emlakcıdır. Ahmet Beyin tecrübesine sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Selahattin Taruz

AHMET bey çok güzel hizmet verdi teşekkür ederim

Habibe Er

Öncelikle Ahmet beyin yerinde önerileri, kaliteli ve güven veren yaklaşımı nedeniyle teşekkür ederim. Biz internetten kendisine erişim sağladım. Remax'a güvendiğim içindi. Gayrımenkülümüzü kiralaması için destek aldık. Sonrasında da başka bir gayrimenkülümüzü satışa çıkarttık. Her iki işlemimizde de bize mükemmel hizmet verdi. Teşekkür ederim.

Murat Baş

Ahmet bey evimizi kiraya vermemize göstermiş olduğunuz hassasiyetten dolayı size çok teşekkür ederim profesyonel iş ahlakınız bizleri ziyadesiyle ile memnun etmiştir Saygılarımızla

Tufan Güztoklusu

İyi ki Ahmet bey i tanımışım.Taşınmazı almamda bana çok yardımcı oldu.Güler yüzlü samimi ve mütevazi kişiliğiyle işimi çok kolaylaştırdı.ve ayrıca işinde çok profesyoneldi.daha fazla söze gerek yok.

Gökhan Özdemir

Ahmet bey ile silivride ki bir Taşınmaz satışında çalıştık. Kendisi işinde çok titiz ve çalışkan bir insan çok memnun kaldık. Bundan Sonraki alım satımlarında da kendisiyle çalışacağım.

Feride Gebologlu

Ahmet beyle uzun senelerdir çalışıyoruz işini dogru yapması bize her zaman güven vermiştir ailece teşekkürler

Yiğit Dorukhanoğlu

Ahmet Bey alım sürecimde çok yardımcı oldu. Her gün iletişimdeydik ve süreci benim adıma çok kolaylaştırdı. Bir sonraki adımda ne yapmam gerektiğini bilmediğim noktalarda ise doğru yönlendirmeler de bulundu. Kendisiyle çalışmış olmaktan çok memnunum.

Ahmet Safari

Ahmet beyden çok memnun kaldık. profesyonel ve deneyimli bir uzman. İlginiz ve alakanız için teşekkür ederim .

Turhan Sarı

Remax Analiz Gayrimenkul Uzmanı Ahmet Sezer'e teşekkürlerimizle... Büyükçekmece Murat Çeşme'deki müstakil evimizi satarak bize mükemmel bir gayrimenkul pazarlama hizmeti veren Ahmet Sezer'e çok teşekkür ederiz. Saygısı, ilgisi, doyurucu açıklamaları ve sakin tavırlarıyla bizim tapu satış stresimizi minimize ederek satışımızı gerçekleştirmiştir. İleride tekrar çalışmak ümidi ile...

Nusret Vural

Hissedar olduğumuz gayrimenkul satışında bize danışmanlık hizmeti veren ahmet sezer'den memnun kaldık. Evimizi pazarliksiz satma becerisi göstermesi, piyasaya hakim olması bizi çok etkiledi . teşekkürler ahmet bey..

Muhammad Bilal

very good service and professional attitude.

Adem Varıcı

Remax Analiz Gayrimenkul Uzmanı Sezeri yaklaşık 10 yıldır tanıyorum ve kendisiyle devamlı çalışıyorum. Bizim daha önce birkaç ilçedeki gayrimenkullerimizi satmış ve kendisinden çok memnun kalmıştık. Bu sebeple her zaman kendisiyle çalışıyor ve gayrimenkullerimizin pazarlamasını kendisine veriyoruz. Mesleğinde çok bilgili, efendi, başarılı, esnaf zihniyetinde ve kime nasıl davranması gerektiğini bilen bir kişiliğe sahip. Son satışını yaptığı Fatih ilçesi Yavuz Sultan Selim mahallesindeki gayrimenkul için kendisine teşekkür ederim.

Recep Mert

Remax Analiz gayrimenkul uzmanı Ahmet Sezer kardeşim, verdiğin emekler için çok teşekkür ederim. Gayretlerinle Silivri büyükçavuşlu mahallesindeki çiftliğimi satmış bulunuyorum. Her mülk sahibine seninle çalışmasını tavsiye ederim. Senin gibi işine bağlı ve doğru sözlü emlakçı bulamazlar. İşlerin kolay ve bereketli olsun.

Mehmet Karakaş

Ahmet bey 'in bilgi birikimi ve işine olan saygısından dolayı kutluyorum. Beni daire sahibi yapmakta çok yardımı oldu.kendi adıma ben kendisinden memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Yüreği güzel insan (Ahmet Sezer)

Mustafa Haklı

Ahmet beye ilgisinden dolayı cok teşekkür ederiz işi konusunda çok tecrübeli bir insan. bize dogru yatırım secenegi sundugu için tekrar tekrar teşekkür ediyorum

Cihan Çep

Ahmet bey ile 6 ay icerisinde 2. Kez çalışma fırsatı bulduk. Kendisinin tecrübesi, sakinliği ve bilgi birikimi sayesinde bu sefer de sorunsuz olarak alisverimizi tamamladık. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

Cihan Çep

Ahmet Beyin emekleriyle Çok zorlu bir satış sürecini geride bıraktık. Tecrubesi ve pozitif düşünce tarzıyla bize sadece satışta değil, veraset intikal, vergi vb. konularda da çok emek ve yardım etti. Kendi adıma ve ailem adına Çok teşekkürler.

Yusuf Şişman

Ahmet beyin tavsiye etmesiyle 2. Dükkanımızı aldık. Bizi doğru yönlendirdiği için Kendisine ayrıca teşekkür ederim. Allah insanı böyle doğru insanlarla karşılaştırsın amin. ALLAH inşAllah birdaha çalışmamızı nasip eder

Avrasyalı Tek.hiz.ltd.şti.

Fatih Eminönü'nde Remax Analiz Gayrimenkul Uzmanı Ahmet Sezer'den ticari bina satın aldık. Ahmet Bey ilk görüşmeden itibaren son derece güven veren ve çok bilgili bir gayrimenkul uzmanı. Tecrübeli ve sakin tavırlarıyla stressiz bir satış gerçekleştirmemizi sağladı. Emekleri için çok teşekkürler.

Hasan Özcan

Alibeyköy çırçır mahallesinde bulunan ve hissedarı olduğum daireyi kısa bir zamanda satışını yapan Ahmet SEZER Bey egöstermiş olduğu yakin ilgi, doğru yönlendirme ve emeklerine dolayı teşekkür ederim. Ahmet beyin şahsında REMAX ailesinde sükranlarımı bildiririm.

Müjde Ünver

Ahmet Bey'in aracılığıyla evimizi aldık. Kendisi son derece ilgiliydi, süreci yakından takip etti. Emekleri için kendisine çok teşekkür ederiz.

Hüseyin Özcan

Hisseli dairemizi satan Ahmet sezer beye gayretleri ve dürüstlüğü için teşekkür ederim çalışmalarında başarılar dilerim .

İsak Eskenazi

Ahmet Bey son derece profesyonel, çalışkan, işini çok iyi takip eden, güvenilir bir kişi- Geçen hafta bana ait sattığı dükkanla bende bıraktığı kanaat çok olumlu- Şimdi B.Ada'daki evimi de ona satması için vereceğim kendisine-ve onuhararetle yakınlarıma tavsiye edeceğim- Kendisinden son derece memnun kaldım - Ona en iyi dileklerimle başarılar dilerim. İsak Eskenazi

Can Erikin

Ahmet Sezer Beyefendinin pazarlamasını yaptığı Haliç manzaralı bir ev aldım. Bu kadar dürüst birine bu camiada ilk kez rastladım. Kendisine sonsuz teşekkürler eder başarılarının devamını dilerim. Teşekkürler REMAX

Can Erkmen

Ahmet bey, güleryüzlü yaklaşımı ve işiyle alakalı titizliği ve sonuç odaklı tutumu sayesinde binamızı sattık. Kendisine teşekkür ediyorum, işlerinde kolaylıklar diler başarıların devamını dilerim, ,

Mert İbrikçi

Ahmet Bey ilginiz ve alakanız için sonsuz teşekkürler saygılarımı sunuyorum

Dursun Kılıçkaya

Ahmet bey binamızı sabırla güvenle satışını gerçekleştirdi bu sürede kendisine çok teşekkür ederiz ılımlı anlayışlı çözüm odaklı dürüst emlakçı başarıları daim olsun

Mehmet Altun

Kendisine vermiş olduğumuz gayrimenkulün satışını özveriliyle, dürüstlüğü, çalışkanlığı ve samimiyetiyle kısa bir süre içinde gerçekleştirdiğinden dolayı kendisine teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dilerim.

Bekir Disli

Ahmet bey dürüst, sözüne güvenilir, tecrübeli ve çok gayretli idi. Kendisine teşekür ediyorum.

My Poppi Shoes

Ahmet Sezer bir gayrimenkulümüzü daha, üstelik 2 hafta dolmadan sattı"

Muhammed Mehmet Yeşil

Ahmet bey ev satışımızda gösterdiğiniz ilgi ve samimiyetten dolayı teşekkür ederiz.

Ali Eren Eren Kalıp Plastik Sanayi

Remax Analiz Gayrimenkul Danışmanı Ahmet Sezer'den 6 dönüm arazi satın aldık. Kendisinin vermiş olduğu danışmanlık hizmetinden son derece memnun kaldık. Ahmet Bey her gayrimenkul alıcısının gözü kapalı güvenle çalışabileceği, çok bilgili bir gayrimenkul uzmanı. Kendisine ve Remax'a sonsuz teşekkürler.

Osman Nuri Yavuz

Ahmet bey yerimizle ilgilendi ve satışını gerçekleştirdik kendisine ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum...

İsmet Güngeçirmiş

Ahmet beyi tanıyana kadar emlakçılara inanmaz güvenmezdim. Açıkçası kendisine de inanmamıştım. Ama üç yıldır satamadığım ve üç haftada satarım dediği evimi üç haftada sattırınca - hem de istediğim fiyata- diyecek hiçbir lafım kalmadı.olmadı. Tebrikler teşekkürler...

Emrah Özer

Öncelikle herkese hayırlı satışlar hayırlı alışlar remax böyle bir altın bilezik ile iş yaptıgı sürece piyasa lider olmaya her zaman hak kazanır gercekten sektörde bu kadar fırsatcı emlakcı diye gezen insanlar gelsinler ahmet beyden biraz egitim alsınlar işine özen gösteren işini titiz yapan saygılı ilgili dürüst bir deneyim sayibi olan kendinden emin hertürlü sorulara dogru cevaplayıp istedigim cevapları aldıgım kandırılmadıgımı hissetmek bana güven verdi ahmet bey size cok teşekkür ederiz ailecek allah yolunuzu acık etsin herzaman cok degerli

Akif Kaya

Ahmet bey'in sayesinde yeni evimize taşındık çok samimi ve pozitif yaklaşımından dolayı kendisine teşekkür ediyorum

Cemalettin Yalman Sarcan İnşaat

Remax gayrimenkul uzmanı Ahmet Sezer'den Alibeyköy'de bulunan dairem için gayrimenkul hizmeti aldım. Verilen hizmetten çok memnun kaldım. Tez zamanda, 2 hafta içinde sonuca ulaştı. Ahmet Bey hem çalışkanlığı hem doğru sözlü oluşu hem samimi davranışlarıyla göz dolduruyor. Böyle bir gayrimenkul uzmanını bünyesinde bulundurduğu için Remax'a tebrikler, Ahmet Sezer'e taşekkürler.

Necmettin Han

Ahmet bey, güleryüzlü yaklaşımı ve işiyle alakalı titizliği ve sonuç odaklı tutumu sayesinde evimizi sattık. Kendisine teşekkür ediyorum, işlerinde kolaylıklar diliyorum.

Naim Baris

Remax tan Ahmet beyin Evimi Kiralama surecindeki ilgisi ve guven veren yaklasimindan cok memnun kaldim kendisine bol kazanclar, basarilar dilerim.

Bülent Deniz

Samimi ve içten yardımlarınız, profesyonel tutumunuz için tşkrler. Ahmet bey gibiler bu sektörün güven mekanizması. Sağolun

Muzaffer Türk

Eyüpsultan Alibeyköy'de, Remax Gayrimenkul danışmanı Ahmet Sezer den işyeri kiraladım. Ahmet Bey bu işyerinin pazarlamasını almadan önce bu işyerine talip olmuştum. Fakat işyeri sahibi işyerini bana kiralamakta kararsız kalmıştı. Ahmet Bey beni ve firmamı araştırdıktan sonra işyeri sahibini de ikna ederek, işyerini kiralayabilmemi sağladı. Bana güvendiği için ve gösterdiği çaba için Ahmet Sezer'e çok teşekkür ederim.

Emre Ozdil

Eyüp Esentepe'deki diğer dairem için de güvenilir bir kiracı bulduğu ve hızlıca sonuca ulaştırdığı için Ahmet Sezer'e teşekkür ederim. Son derece güvenilir bir emlakçı. Gönül rahatlığıyla kendisiyle çalışabilirsiniz.

Halim Özdemir Aktif Isı San.

Eyüpsultan Haliç'teki gayrimenkulüme 3 gün içinde hatırı sayılır ve güvenilir bir kiracı bulan Sn.Ahmet Sezer'e sonsuz teşekkürlerimle.

Atakan Yenidoğan

Ahmet bey çok teşekkür ederim. 2 hafta gibi bir sürede işyerimizi kiralamımızı sağladı. Çok nazik ve tecrübeli birisiniz. Başarılarınızın devamını dilerim

Reza

I'm very glad to have rented the house with your help Thank you for your sincere efforts

Ümit Güneş

Remax Gayrimenkul Danışmanı Ahmet Sezer den Eyüpsultan Esentepe mahallesinde gayrimenkul kiraladım. Vermiş olduğu hizmet kalitesinden çok memnun kaldım. 1 Gün içinde kira kontratını hazırlayıp imzaların atılmasını sağladı ve işimizi sonuçlandırdı. Kendisine tereddütsüz güven duyabilirsiniz. Sağolun Ahmet Bey.

Bahattin Yalçınkaya

Ahmet Bey'in danışmanlığında bir evimiz oldu. Evin satın alma sürecinde gösterdiği soğukkanlı ve beyefendi kişiliği nedeniyle kendisine teşekkür ederim. Süreçte insanın aklına takılan bir çok soru ve sorun oluyor. Bunların hepsini süreç tamamalana kadar biz sorduk, Ahmet Bey ise büyük bir sabırla cevapladı. Satıcı ve alıcı arasında çok güzel bir iletişim kanalı olarak hizmet gösterdi. Kendisine başarılar ve bol kazançlar dilerim.

Emre Özdil

Evimi kiraya vermek için Ahmet bey ile görüştüm kendisi güler yüzlü ve istediğim şartlarda bir kiracı bulduğu için teşekkür ederim

Hüseyin Orhan

Ahmet Sezer den Eyüpsultan Esentepe mahallesinde kardeşimle ortak olduğum dubleks daireyi satmak için anlaştık. Dairemiz için son derece etkili pazarlama hizmeti verdi. Kendisinden çok memnun kaldık. Tapudaki son işleme kadar herşeyi takip etti ve güvenimizi boşa çıkarmadı. Teşekkürler Ahmet Bey.

Mine Orhan

Satış hizmetinden oldukça memnun kaldık. Eşimin abisiyle ortak olan dairesini sattıktan iki hafta gibi kısa bir sürede benim üzerime olan dairenin satışını da gerçekleştirdi. Yardımları, güleryüzlü hizmeti için Ahmet Sezer Bey e çok teşekkür eder başarılarının daim olmasını dilerim

Hasan Orhan

Ahmet bey 2 adet evimizin satış işlemini gerçekleştirdi. Çalışma sürecindeki kibarlığı ve insanlığı için çok teşekkür ederim. Ayrıca evimizi en uygun insanlarla buluşturdu için çok memnun kaldım. Remax ailesine ve Ahmet beye çok teşekkür ederim.

Ekrem Aslan

Ahmet bey ilk telefonda nasıl ilgilendiyseniz satış sonuna o kadar aynı şekilde devam etti kredi ekpertiz her konuyla ilgilendiniz müşteri olarak çok memnun kaldım başarışarınızın devamını dilerim

Murat Sülün

Abi diyerek başlamak istiyorum, ev almak için tanıştığım Ahmet Sezer'e. Ahmet abi, işin başından sonuna kadar yanımda oldu. Sağladığı güven duygusu ile endişesiz bir satış gerçekleştirdi. Çok teşekkür ederim Ahmet abi.

Mehmet Ali Oral

Ahmet bey ile tanıştıgımıza çok memnunuz. Öncelikle bizim daire almamıza yardımcı oldu daha sonrasında işyerimizi kiraya vermemize olanak sagladı çok adil bir insan her 2 taraf içinde eşit davranan hakkı hukuku bilen birisi kendisine çok teşekkür ediyorum

Dağhan Engin

Ahmet beye dükkan kiralamamızdaki yardımı için teşekkür ederiz.Kendisi bizimle çok ilgilendi ve çok yardımcı oldu.

İlknur Yalçın

İlgi ve alakasından dolayı Ahmet Sezer Bey'e teşekkür ederiz. Kiralayacağımız ev için hem beni hem ev sahibine karşı iki taraflı adetli bir duruş sergiledi. Çok kısa bir süre içerisinde evimizi tuttuk. İlginiz ve alakanız tekrar teşekkür ederim. Umarım herkes sizin gibi biriyle çalışma fırsatı bulur.

Handan Ünlü

Ahmet Sezer ile Eyüp Akşemsettin mahallesindeki dairemizi kiraya verebilmek için anlaşmıştık. Tam olarak ne istediğimizi iyi analiz edip, doğru, güvenilir insanlarla anlaşmamızı sağladı. Kiralama işlemlerini profesyonelce yönetti. Teşekkürler.

Erşan Tandoğan

Dükkanımızı kiraya verme konusunda yardımları için Ahmet Sezer bey e çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.İyi çalışmalar

Erşan Tandoğan

Dükkanımızı kiralama konusunda yardımları için Ahmet Sezer bey'e çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Salih Kalfa

Remax Analiz gayrimenkul uzmanı Ahmet Sezer'den Gaziosmanpaşa'daki evim için gayrimenkul hizmeti aldım. Kendisi benim Gaziosmanpaşa'daki evimi daha önce kiralamıştı. Satışa karar verdikten sonra ise 1 saat içinde alıcı müşteri bularak satış anlaşmasını yaptı. Bilgisi, tecrübesi ve efendiliğiyle kendisini farkettiren Sn.Ahmet Sezer'e teşekkür ederiz.

Ömer Cilasin

Aldığımız hizmetin her kademesinde son derece memnun kaldım çok teşekkür ederim.

Zeki Baydar

Ahmet Sezer'le ilk tanışmamız, onun pazarladığı, Eyüp'teki Haliç manzaralı satılık daireyi görmeye gidince başladı. Daireye bakarken Ahmet Bey'in kendi dairemizi satmak için ideal bir danışman olduğunu anladık. Nitekim bizi yanıltmadı ve dairemizi 1 ay içinde sattı. Çok güvenilir ve işinin hakkını veren Ahmet Sezer'le çalışmanızı şiddetle tavsiye ederim. Teşekkürler Ahmet Sezer.

Sedat Öztürk

Çok teşekkürler Ahmet Sezer... Ahmet Sezer'den Kağıthane Gürsel mahallesinde bir daire satın aldım. Hem beni hem satıcıyı koruyan adaletli duruşu sebebiyle, ayrıca aldatma ve yanlışlık olmasın diye tapuda para alışverişini takip etmesinden dolayı takdirimizi kazandı. Kendisine çalışma hayatında başarılar dilerim.

Meriç Okutan

Ahmet bey son derece güvenilir ve işinde başırılı bir insan. Evimi kiraya vermek için vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldım. İş hayatında başarılar diliyorum

Murat Kayacı

Eyüp Çırçır mahallesinde Ahmet Sezer den daire satın aldık. Ev sahibi ile koordinasyonu sağlama tecrübesi ve tapudaki işbitiriciliği ustacaydı. Ahmet Sezer'e teşekkür eder çalışma hayatında başarılar dilerim.

Ömer Akgül

Ahmet Sezer'in Eyüp Düğmeciler mahallesindeki gayrimenkul için verdiği hizmetinden ve sonuç odaklı çalışmasından son derece memnun kaldım. Bu ülkenin, işini seven ve işinin hakkını veren Ahmet Bey gibi gayrimenkul danışmanlarına ihtiyacı var.

Bahar Acar

Ahmet Bey’in sektöründe son derece başarılı ve güvenilir bir insan olduğunu tanıştıktan hemen sonra anlıyorsunuz. Onun sayesinde uzun ve zahmetli olan ev kiralama işini bir günde hallettim. İlerde ev satın almak istersem kime soracağımı biliyorum.

Ercan Turan

Ahmet beyden aldığın gungorendeki dubleks dairenin arabuluculuğundan yaptığı işten dolayı teşekkür ederim gerçekten işiyle ilgili kişi bir daha ihtiyacım olursa alış ve satış için Ahmet beyi tercih ederim

Serkan Soylu

Ahmet Sezer'den daha önce 2 işyeri kiralamıştık. Hizmetinden memnun kaldığımız için dubleks dairemizin satış pazarlama işini de kendisine verdik. Sağolsun güvenimizi sarsmadı ve bu durgun piyasada dairemizi satıp ihtiyacımızı giderdi. Gayrimenkulünüzü satmak mı istiyorsunuz ? Ahmet Sezer var.

Burak

Yaklaşık 3 ay süren ev arama sürecinden sonra tanışmış olduğumuz Ahmet beyin, titiz ve hayli ilgili danışmanlık hizmeti ile amacımıza ulaştık.Kendisine çok teşekkürler

Tuğçe Tören

Fatih Topkapı’da uzun süredir satamadığımız dairemizin satışını Ahmet Sezer Bey kısa sürede gerçekleştirdiği için kendisine minnettarız. Verdiği kaliteli hizmetle birlikte, bizimle özenli bir şekilde ilgilendiği için çok ama çok teşekkür ederiz.

Besim Nişli

Ahmet bey'le sahibi olduğum Alipark sitesindeki 2+1 dairemin satışı vesilesiyle tanıştım.Kendisi hem piyasa bilgisi hem güvenirlik konusunda dört dörtlük yaklaşımıyla kısa sürede evimin satışını sonuçlandırdı.Kendisine bir kez daha emekleri için teşekkürlerimi sunuyorum

Ada Noaman

İnternet sayfasından bulduğumuz ev ilanları sonrasında Ahmet beyle iletişime geçtik, kendisi dürüst, saygılı ve bu süreçte bize çok yardımcı oldu. Teşekkürler Ahmet bey..

Murat Guleroglu Guleroglu İnşaat Ve Emlak Burosu

Meslektaşım ahmet bey ile yaptığımız daire satışında güvenilir dürüst ve söyleşiyi ile vaktinde ve tam olarak yaptığı işlerinden dolayı bir kez daha ahmet beye teşekkür eder ve başarılarının devam etmesini umut ederim

Ahmad El Dandachli

Şişli'de özel bir Hastanede doktorum. Ahmet Sezer'in yetkili olduğu Alipark Alibeyköy Evlerinde kardeşimle birlikte 2 tane daire kiraladık. Konum ve kalite olarak Alibeyköy'ün en iyi sitelerinden olan Alipark, bir siteden beklentilerimizi karşılayabilecek düzeydeydi. Ahmet Sezer'e, dürüst, samimi ve güleryüzlü tavrı için teşekkür ederim.

Servet

Ahmet bey sizden çalışmaktan çok memnun kaldim.durustlugunuz ve is pirensibinize cok onem verdiginizi anladim.size teşekkür ederim. Başarılarınızın devamımı dilerim.

Mehdi Yenidoğan

Ahmet SEZER bey evimi kiraladı. Sunmuş olduğu hizmet, göstermiş olduğu ilgi ve alaka en üst düzeydeydi. Çok kısa bir sürede ve tecrübesini kullanarak sunmuş olduğu hizmet çok değerliydi. Müşteri portföyü ve sektör bilgisi açısından tanıdığım en uzman kişi olduğunu belirtmek isyerim. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunarım

Youssef El Dandachli

profesyonel ve işinde titiz . son dercede Ahmet Sezer, nazik ve saygılı bir beyfendi. iki daire bulmamıza yardımcı oldu .son derecede memnun kaldık. ( youssef el dandachli, [email protected], 05067957658 )

Emine Tunç

Ahmet SEZER bey size cok tesekkür ederim gerçekten işinizi cok profesyonel olarak yapıyorsunuz ilginize işinize olan özeninize minnettarız bir cok emlakçının basaramadıgını yaptınız size nekadar tesekkür etsem az..

Emine Tunç

Ahmet SEZER bey size cok tesekkür ederim gerçekten işinizi cok profesyonel olarak yapıyorsunuz ilginize işinize olan özeninize minnettarız bir cok emlakçının basaramadıgını yaptınız size nekadar tesekkür etsem az..

Mustafa Baylan

Ahmet sezer beye çok teşekkür ediyoruz işine olan saygısını bize gerçekten çok yansıttı her iki tarafında haklarını olması gerekeni bize büyük bir profesyonellikle anlattı...sizinle çalışmak gerçekten çok rahattı diyebilirim sizden önce herşeyi düşünen ahmet bey var gerçekten sagolun... İş biryana karakter olarakta çok sevecen yapıya sahip biri..

Yusuf Doğan Özdemir

Ahmet Sezer beynim, sizinle ilk kez oturduğumuz ev vesilesiyle görüştük . Aradığımız nezahette olan evimize kavuşturdugunuz, güleryuzunuz, yardımınız için teşekkür ediyorum size. İşinize olan saygınız, sevginiz takdire şayan, Allah işlerinizi kolaylaştırsın!

İslam Turan

Eyüp ilçesinde Eyüp Sultan Bulvarında Milletimize daha iyi hizmet verebilmek için yeni açılacak olan Eyup Posta Dağıtım Merkez Müdürlüğü binasının kiralamasında emeği olan Remax gayrimenkuldan Ahmet Sezer beye teşekkürlerimi sunar. İyi çalışmalar dilerim.İslam Turan Bayrampaşa Posta Dağıtım Merkez Merkez

Salih Kalfa

Gaziosmanpaşa'daki daireme istediğim tarzda müşteri bulan Remax Analiz gayrimenkul danışmanı Ahmet Sezer e göstermiş olduğu azim ve enerjisi için çok teşekkür ederim.

Sibel Turan

Remax Analiz Gayrimenkul Danışmanı Ahmet Sezer Beye teşekkürler... Eyüp Sultan Feshane Evlerindeki müstakil binamda bulunan her iki dubleks dairemi Ahmet Sezer Bey çok düzgün kiracılar bularak kiraya vermiştir. Göstermiş olduğu gayret ve her kiracı adayı için tarafıma yapmış olduğu hızlı bilgilendirmeler son derece memnuniyet verici olmuştur.

Cemalettin Yalman

Sarcan İnşaat Yapı'nın sahibi ve mütahitiyim. Normal şartlarda gayrimenkullerimi aynı anda birçok emlakçıya verdiğim halde, Ahmet Sezer Bey tek yetkili olarak gayrimenkulümü pazarlamak istediğini söyleyerek beni ikna etti. Kendisine yazılı olarak gayrimenkul pazarlama yetkisi verdim. Söylediği gibi çok kısa bir sürede gayrimenkulüme müşteri buldu.

Eziz Allakulyyev

Ben yabancı uyruklu öğrenci olarak Ahmet Sezer beye kiralık daire için yüz tuttum. Normal şartlarda öğrenciyim dediğin zaman kolay kolay evini kiraya vermezler. Ama Ahmet bey sağolsun bize güvendi ve en uygun fiyatla bizim ev bulmamıza yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ve işini hızlı ve başarılı bir şekilde yaptığı için takdir ediyorum.

Fahriye Yaman

Gaziosmanpaşa Essenora Sitesindeki dairem için siteden bir tanıdığım, kendisiyle çalışmaktan ve hızlı sonuç almasından memnun kaldığından Ahmet Sezer 'le çalışmamı tavsiye etmişti. Benim daireme de azimli ve gayretli çalışmasıyla müşteri buldu. Emlakçı ile çalışmak kesinlikle kolaylıkmış. Ahmet Sezer 'le çalışmanızı tavsiye ederim.

Ahmet Faruk Çetin

Ahmet Bey kiracı ve mülk sahibi ile iki tarafı da memnun edecek şekilde iletişim kurmayı becerebilen, çalışkan bir insan. Bizim en beğendiğimiz husus dürüst bir biçimde gayrimenkulün artı ve eksilerini evi tutmadan önce söyleyebilmesi

Yeter Ertaş

Remax Analiz Maksimum Danışmanı Sn.Ahmet Sezer'den Topkapı'da işyeri satın aldım. Vermiş olduğu gayrimenkul danışmanlık hizmetinden son derece memnun kaldım. Kendisine ve Remax'a teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Cihat Geboloğlu

Remax emlak uzmanı olarak uzun zamandır Ahmet Sezer le çalışıyorum. Zeytinburnu Maltepe mahallesinde bulunan İş Merkezindeki 2 işyerimin satışını gerçekleştirdi ve bir işyerimi kiraya verdi. Ahmet Bey'in verdiği gayrimenkul hizmetinden dolayı kendisine teşekkür ederim. Gayrimenkul hizmeti almak isteyen herkese Ahmet Sezer i tavsiye ederim.

Sertaç Pehlivan

Ahmet bey konusunda uzman başarılı bir danışman. Hepsinden önemlisi güvenilir ve dürüst. Kendisinden kesinlikle memnun kalacağınızdan eminim.

Yusuf Köpük

İşinin uzmanı olmak, belli bir eğitim süreci ve tecrübeyi kazanabilmekle mümkündür. Sözünde durma ve başarı odaklı çalışma ise bir kişilik özelliğidir. Bu özelliklerin tamamını Ahmet Bey’de fazlasıyla gördük ve yaptığımız kiralama işinden oldukça memnun kaldık. Güleryüzü için de ayrıca teşekkür ederiz.

Ramazan

Ahmed Bey işini ciddiyetle takib eden aktif ve enerjik bir iş adamı emlakınızın geleceğini onunla pilanlaya bilirsiniz

Serkan Soylu

Ahmet Sezer Beye duyduğumuz güven neticesinde kendisinden bir dükkan daha kiraladım ve aynı zamanda bir gayrimenkulümü satmasını istedim. Ahmet Bey'den son derece memnun kaldım. Böylesine dürüst ve samimi gayrimenkul uzmanlarına sahip olduğu için Remax'a teşekkür ederim.

Talha Bekiroğluları

Tecrübe ve bilgisini işine katarak çalışan gayrimenkul danışmanlık hizmeti almış olduğum Sn.Ahmet Sezer'e, işimizi sorunsuz bir şekilde sonuçlandırdığı için çok teşekkür ederim. Ahmet Bey gibi işinde uzman emlakçıların çoğalması dileklerimle...

Vural Egemen

Ahmet bey bir iş yeri mi daha kiraya verdi. Emeğine sağlık. Teşekkür ederiz

Aydın Deral

Ahmet Bey'in titiz ve detaylı danışmanlık hizmetinden dolayı çok teşekkür ederim.

Aydın Deral

Ahmet Bey'den aldığım titiz ve detaylı danışmanlık hizmetinden dolayı çok teşekkür ederim.

Birol Muzır

Bir meslektaşım olarak Sayın Ahmet SEZER'le yaptığımız ortak işlemde, on beş yıllık deneyimimle gözlemlemiş olduğum, göstermiş olduğu özveri, mesleğine duyduğu saygıyı ve işine olan dikkatini farkındalık olarak bize hissettirdiği için kendisine çok teşekkür ederiz !.. Çalışmalarının başarısını dileriz.

Servet Baktemur

Selamlar, Binamızın kiralanması konusunda son derece hızlı bir şekilde müşteri bulan, bilmediğimiz konularda bizlere yardımcı olan Ahmet Sezer'e çok teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Birol Muzır

Sayın Ahmet SEZER'LE yaptığımız ortak işlemde, on beş yıllık deneyimimle gözlemlemiş olduğum, göstermis olduğu özveriyi, mesleğine duyduğu saygıyı ve işine olan dikkatini farkındalık olarak bize hissettirdigi için kendisine çok teşekkür ederiz !.. çalışmalarının başarısını dileriz. (Royal Gayrimenkul, Eyüp Sultan ve Beyoğlu şubesi ofis yöneticisi)

Mahmut Özkılıç

Gaziosmanpaşa Essenora Sitesindeki hizmetlerinden dolayı Ahmet Sezer'e çok teşekkür ederim. Ahmet Bey son derece güvenilir ve çok bilgili bir emlak uzmanı. Lüks konutunuz mu var ? Kesinlikle kendisiyle çalışmanızı tavsiye ederim.

Hüseyin Özcan

Sıfır yeni yapılmış daireme en kısa zamanda iyibir kiracı bulduğu için Ahmet sezer beye çok teşekkür ederim gercekten işinin ehli oldugu belli herkese tafsiye ederim teşekkürler.

Ahmet Gümüşbıçak

ahmet beyden ev kiraladım son derece memnun kaldım bundan sonra favorim herkese tavsiye ediyorum selamlar saygılar

Serkan

Güngörende ahmet beyden işyeri kiraladım aldığımız gayrimenkul danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldım. Bundan böyle tüm gayrimenkullerimizi ahmetbey den satmaya ve kiralamaya karar verdim .

Vural Egemen

gayrimenkullerimin kiralanması sürecinde Ahmet beyin hızlı ve etkin çözüm önerileri sayesinde yerimizi en makul ve düzgün kiracı adıyıyla buluşturma şansını elde ettik. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

Yahya Sarısoy

Ahmet Sezer den Fatih te daire satın aldım. Satışın her aşamasında bana yardımcı olan Ahmet Bey'e çok teşekkür ederim. Kendisinin sakin, bilgili ve kararlı tavrı, tapudaki stresimizi teskin etmiş, çok kolay ve rahat bir şekilde sonuca gitmemizi sağlamıştır.

Adem Varıcı

Birkaç yıldır Ahmet Sezer 'le çalışıyoruz. Kendisinin emlak danışmanlığından son derece memnunuz. Bizim daha önce Başakşehir 'de 6 adet dairemizi sattı, Batışehir 'de 1 adet dairemizi kiraladı. İşinde çok başarılı ve sağlamcıdır. İlçe, mahalle farketmeden her mülkün değerini ustalıkla belirliyor. Her mülk sahibine, kendisiyle çalışmasını öneririm.

Murat Sezen

Topçular Gündoğar1 sitesindeki dükkanıma kısa sürede iyi bir kiracı buldunuz, çok teşekkür ederim.

Ahmet Ertan

Ahmet Sezer 'den Eyüp Topçular da Gündoğar Sanayi Sitesinde işyeri kiraladım. Ahmet bey gibi dürüst ve ilkeli bir şahsiyeti tanımaktan şahsım adına mutluluk duydum.

Furkan Yanarcan

Bütün piyasaya genel olarak çok hakim gayretli adaletli bir gayrimenkul danışmanı.Evimi Ahmet bey aracılığıyla sattım.Tapudaki destek ve yönlendirmeleri için de ayrıca teşekkürü bor bilirim

Okan Ağaçayak

Ahmet Bey bize depo kiralama sürecinde çok yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ederiz.

Lale

Sektörünüzde çok tecrübeli çok güvenilir. Almış olduğumuz hizmettden son derecede menmun kaldık teşekkürederiz ahmet sezer bey

Murat Sezen

Ahmet Bey, Dükkanıma çok kısa sürede ve kurumsal bir kiracı buldunuz size ve kurumunuza çok teşekkür ederim.

Elif Çiftçi

Ahmet Bey'den Gaziosmanpaşa Yıldıztabya'da yatırım amacıyla daire satın almış ve bu işlemden çok memnun kalmıştım. Şimdi ise satın almış olduğum daireyi çok düzgün bir aileye ve söylediği fiyata kısa bir sürede kiraladı. Ahmet Sezer 'e ve Remax 'a teşekkürlerimle...

Uysal Canal

AHMET BEYE BİNAMI SATMAMDA GÖSTERDİĞİ ÜSTÜN GAYRET VE PROFESYONEL YAKLAŞIMLA İŞİNİ YAPTIĞI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM, HERZAMAN TAVSİYE EDİLECEK VE GÜVENİLEBİLİR BİR KİŞİLİĞE SAHİP.TESEKKÜR EDERİM.

Mahmure Çelik

sayın, Ahmet sezer beye bize yaptığı hizmetinden dolayı çok teşekkür ederim .

Selman Yenigün

Ahmet Sezer bey, gayrimenkul kiralaması konusunda tarafımıza vermiş olduğu gayrimenkul danışmanlığı hizmetinden son derece memnunuz.Yakın ve sıcak ilgisi, profesyonelliği, bilgi ve tecrübesi ve takipçiliği ile çok takdir edilecek bir çalışma örneği göstermiştir. teşekkürlerimizle.

Şaban Türk

Ahmet Sezer'in verdiği gayrimenkul danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldım. Dürüst, içten, samimi ve doğru sözlü bir insan. Emlakçılık değil emlak danışmanlığı yapıyor.

Elif Çiftçi

Yatırım olması amacıyla Ahmet Sezer 'den G.O.Paşa Yıldıztabya 'da daire satın aldım. Ahmet Bey'in vermiş olduğu danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldım. Daha önce emlakçılar hakkında olumsuz önyargıya sahiptim. Bu önyargım Ahmet Bey sayesinde değişti. Emlakçıların imajı, Ahmet Bey gibi profesyonel emlakçılar sayesinde hakettiği yere gelecektir.

Selim Karapıçak

Sektöründe çok tecrübeli, çok güvenilir. Almış olduğumuz hizmetten son derece memnun kaldık. Teşekkürler

Okan Kanlıoğlu

İyi günler, Remax Ahmet Sezer Bey'e ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz.Kısa sürede evimizi sattı.İlgi ve alakasından dolayı çok teşekkürler.

Ahmet İkier

Milli Eğitim’de engelli bir memur olarak görev yapmaktayım. Ahmet Sezer’e, tutmuş olduğum gayrimenkul için verdiği danışmanlık hizmetinden dolayı çok teşekkür ederim. Kendisi gerçek bir profesyonel ve çok kaliteli bir gayrimenkul danışmanı. Remax’ı da, Ahmet Sezer gibi bir danışmanla çalıştığı için tebrik ediyorum.

Muratsezen

Merhaba Topçular iş merkezindeki dükkanımın kiraya verilmesi konusundaki destekleriniz için çok teşekkür ederim kısa sürede iyi bir kiracı buldunuz. Başarılarınızın devamını dilerim

Uysal Canal

Ahmet sezer beye dairemi kısa zamanda kiraya verdiği için çok teşekkür ederim ayrıca binanın satımı için gösterilen gayret ve uzman danışmanlık hizmeti için kendisini tebrik eder tavsiye ederim Selamlar

Emel Yaşar

Sevgili Ahmet Bey, sayenizde evimizi kisa bir zamanda kiraya verebildik. Isinizdeki ilgi ve alakanizi kiraci secimindeki hassasiyete kadar gosterdiniz. Vermis oldugunuz hizmetten dolayi tesekkur ederiz. Sizinle calismis olmaktan memnun oldugumuzu belirterek, kiralamayla ilgili dusunulmesi gereken ne varsa bizim adimiza hepsini yerine getirdiniz.Tşk

Berfin

Ahmet beye Güleryüzlülüğğ ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkürler ediyoruz . İşinizde başarılar dileriz

Fatih Camcı

Eyüp Düğmeciler 'deki dubleks dairemi, Ahmet Sezer 'in gayretiyle satmış bulunmaktayım. Bu durgun piyasa koşullarında alıcıyı bulup işini takip etmesi ve bizleri karşılıklı olarak uzlaştırması gerçekten takdire şayandı. Gayrimenkulünü satmak isteyen herkesi kendisiyle çalışmaya davet ediyorum.

Süleyman Yılmaz

Ahmet Sezer in aracılığıyla Bahçekent Emlak Konutlarında dairemizi kiraladık. Sadece bir günde bütün işlemlerimizi hallettik. Boşuna dememişler "iş bilenin, kılıç kuşananın"

Selçuk Erteğin

Vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederim

Eyüp Aydıdağ

kendisinden son derece memnun kaldım ilgi alaka hizmet çok iyi teşekkür ederim.

Ali Oral

Sevgili Ahmet bey oncelikle yaptigimiz Zor pazarlik sonucu Saray apt evi satin almama aracilik yaptiginiz icin size Tesekkur ederim Şunu Cok Iyi yaptigini ve oyle olmasi gerektigini bilinci ile Bir işi yaparken tek tarafin memuniyeti degil adil bir aracisiniz Sagolun var olun

Süleyman Yaman

Ahmet Bey daha önce Bayrampaşa Emintaş1 sanayi sitesindeki imalathanemi 1 günde satmıştı. Şimdi ise Ispartakule'deki işyerimi yine birkaç günde kiraya vererek başarısını ve istikrarını göstermiştir. Kendisine ve böyle bir danışmanla çalıştığı için Remax yönetimine çok teşekkür ederim.

Feride Gebologlu

Ahmet Sezer beyefendi mülkümüzü satma kiraya vermede çok yardımcı olmuştur kendisine çok teşekkür ederiz. Bizim güvenimizi kazanmıştır işine gereken önemi alakayı vermesi bizi memnun etmiştir

Muzaffer Bedri Altundağ

Bahçekent Emlak Konuttaki dairemi kiralamakta Ankara dan gelmeden çok hızlı bir şekilde yardımcı olan Ahmet Sezer emlak danışmanıma teşekkür eder işlerinde başarılar dilerim

Engin

Zeytinburnu Topkapı'daki mağazayı kiralamamda, problem çözücü kişiliği ve arabulucu özelliğiyle sonuca ulaştıran sayın Ahmet Sezer'e çok teşekkür ederim.

Yunus Eren

Ahmet bey ile 2. defa çalışma şansım oldu. İşini titizlikle yapan, detaylara hakim ve piyasa bilgisi bu kadar yüksek bir danışman ile çalışmak insanı gerçekten çok rahatlatıyor. İlgisinden dolayı tekrar çok teşekkür ediyoruz.

Seçkin Arda

Eyüp ilçesi Güzeltepe mahallesindeki giriş kat dairemi Ahmet Sezer 'in sayesinde satmış olmaktan mutluluk duyuyorum. İşini seven böyle bir gayrimenkul danışmanıyla daha önce çalışmamıştım. Dairenizi satmak mı istiyorsunuz ? Kendisini arayın ve tanışın. Çok farklı bir gayrimenkul danışmanı olduğunu siz de farkedeceksiniz.

Can Kavaklıoğlu

Ahmet bey zor piyasa koşulları içerisinde çok iyi müşteri takibi yaparak yatırım amaçlı aldığımız dairenin satışını gerçekleştirmiştir. Daha önce çalıştığımız pek çok gayrimenkul danışmanında göremediğimiz bir profesyönellik ile alıcı ve satıcıyı buluşturmuştur. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Ercan Sayar

AVRUPA'DAKİ arkadaşlarımıza tavsiyemiz Ahmet Bey'e son derece güvene bilirler. Bir emlakci değil aileden biriymiş gibi, her konuda bize yardımcı oldu. Sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ayfer Eseryel

istanbulda Remax dan Ahmet Bey bize çok yardimci oldu ve sorunsuz bir şekilde tapumuzu aldık.profesyonel ve çözüm odaklı davranısları ile bize güven verdigi gibi hızlı bir şekilde işimizi halletmemiz saglandı.Ahmet beye teşekkürler.

Berkant Akhisar

remaxla yapmış olduğum sözleşmenin sonucu gayet iyi bitmiştir, evimin satışı sorunsuz yapılarak hedefe ulaşılmıştır, Ahmet bey nezdinde remaz ailesine teşekkür ederim.

Berkant Akhisar

remax la yapmış olduğum satış sözleşmesine istinaden evimin satışı sorunsuz bir şekilde gerçekleşmiştir, Ahmet bey nezdinde remax ailesine teşekkür eder, başarılar diliyorum.

Ergün Çakır

Çakır İnşaat olarak, Ahmet Sezer Bey'e satması için vermiş olduğumuz daireyi, çok kısa bir sürede satıp sonuca ulaştırdığı için kendisine çok teşekkür ederiz. Uzman bir danışman olmasının yanında, pozitif enerjisi ile işinin hakkını veriyor.

Sadi Işık

Fatih'teki dairemin satışında Ahmet Sezer'in verdiği hizmetten memnun kaldım. Dairemi hakettiği değerden satması ve beklenilenden kısa sürede sonuca ulaştırması takdire şayandı.

İsmail Aydın

Ahmet Bey; Size tekrar teşekkür ediyorum.. Sağ olun var olun... Sayenizde tam istediğimiz eve kavuştuk.. Ailem çok mutlu oldu.. Bizlere verdiğiniz bu mutluluk, sizi de mutlu edeceğini bildiğimden yazıya dökmek istedim.. Binlerce teşekkürler..

Deniz Şerafettin Ozan

Ahmet Bey BİR NUMARA. Fatih'te kendisinden satın aldığım dairede sorunsuz ve çok hızlı bir tapu satış süreci gerçekleştirdiği için kendisine çok teşekkür ederim. Konu gayrimenkulse, kendisiyle tanışmanızı önemle tavsiye ederim.

Ümit Bircan

Sayın Ahmet SEZER beyden; Sahibi olduğum gayrimenkul ile ilgili işlemlerde hem tecrübe hemde sektör bilgisi anlamında oldukça fazla istifade etmiş bulunmaktayım. Bu süreçte göstermiş olduğu ilgi, alaka ve samimiyetten ötürü teşekkür ediyorum...

Dr. Atilla Eğilmez

Ahmet Bey ile iş yapmak beni çok mutlu kıldı.Kendisi ilan tarihinden bir hafta içinde gayrimenkulümün satışını istediğim değerlerlerde çok başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Remax için çok kıymetli bir elemandır.

Murat İba

Ahmet Bey, bilgisini ve dürüstlüğünü gördüğüm çok profesyonel bir danışman. Kendisini tanıdıktan sonra, ondan bir işyeri alacağımı söylemiştim. Nitekim ondan bir işyeri satın alarak muradıma erdim. Ahmet Bey'e ve Remax'a çok teşekkürler.

Süleyman Yaman

Bayrampaşa Emintaş1 Sanayi Sitesindeki satılık imalathaneme, sadece 1 gün gibi çok kısa bir sürede müşteri bulduğu ve satışını gerçekleştirdiği için Ahmet Sezer'e çok teşekkür ederim. Gayrimenkulünü satmak isteyen herkese tavsiye ederim.

Tayfur Küpçüoğlu

Ahmet Bey evi kiralamam konusundaki bilgi ve birikimleri için çok teşekkür ederim.

Bülent Şakar

Ahmet Sezer Bey, tecrübeli, sektördeki bilgisi yüksek, çözüm odaklı, güvenilir yapısıyla gerekli bilgilendirme ve yönlendirmelerle işlemimizi hızlı bir şeklide gerçekleştirmemizde çok yardımcı olmuştur. Kendisine çok teşekkür ederim.

Buğra Öz

Gayrimenkul satışında gerek bilgisi, gerek tecrübesi ve en önemlisi ilgisiyle çok memnun kaldığımız bir danışmandır. Başarılarınızın devamını dilerim.

Nadir Şahin

İlgi ve alakalarindan dolayı bize ev almakta yardımcı olan Ahmet sezer bey çok teşekkür ederiz.

Yakup Alipaşaoğlu

Son 4 sene içinde zaman zaman evi satma kararı aldik. Birçok enlakciya başvurduk ancak hiçbirinden başarılı sonuç alamadık. Ahmet bey işimizi 1 hafta içinde halletti. Gerek ilgisiyle gerek başarısıyla işinde gerçekten çok iyi. Çok teşekkürler.

Mehdi Yenidoğan

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiğimiz Dükkan kiralama işinde Ahmet Sezer Beyin güvenilirliği, Danışmanlığı ve tecrübesi sayesinde çok rahat ve karlı bir şekilde dükkanımı kiralamış bulunmaktayım. Ahmet beye bir kez daha çok teşekkürler.

Suat Şimşek

Ahmet Sezer bey, yaptığımız bu daire alımın gösterdiği ilgi.alaka ve sektöre olan deneyimiyle bize yardımları ve işi bir an önce bitirmemizde büyük faydalrı olmuştur bu açıdan kendisine teşekkürler ederiz

Halim Özdemir

Ahmet Sezer bey, işini takip edip dairemi hızlı bir şekilde problemsiz bir kiracıya kiraladığı için kendisine teşekkür ediyorum.

Y. Oğuz

Dairemizin satışını gerçekleştiren Ahmet Sezer'e emekleri ve ilgisi için teşekkür ederim.

Mustafa Yenigün

Bu sektörde bina alış ve satışında çok sayıda emlakçı ile işim oldu.Dükkanımızın kiralanması konusunda diğer emlakçılar uğraşmasına rağmen bir yıldır kiralanmadı. Ahmet Sezer bey profesyonel bir tarzda sorunu 15 günde çözdü. Teşekkürler Ahmet bey.

Hatice Yar

Sürecin en başından en sonuna kadar, Mükemmel bir titizlik, ilgi alaka ve de çözüm odaklı yardımlarıyla bize yardımcı olan nihayetinde de evimizin satışını umduğumuzdan çok daha kısa bir sürede gerçekleştiren Ahmet Bey'e herşey için sonsuz teşekkürler

Meti̇n Polat

Bayrampaşadaki dükkanımda emeği geçen Ahmet SEZER Bey e teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Mürüvvet Tas

Ahmet Sezer Bey, Eyüppark projesinden aldigimiz daire konusunda deneyimi, tecrübesi, samimiyeti, hem kredi hem tapu islemleri konusundaki teknik bilgisi, güleryüzü ve en önemlisi güvenilirligi ile bize cok yardimci oldu. cok tesekkur ediyoruz.

Emrah Arslan

daha önce böyle detaylı ilgilenen bir emlakçıyla karşılaşmamıştık ilginizden dolayı çok teşekkür ederiz..

Süleyman Şen

Ahmet Sezer beyefendi, kötü hava şartlarına rağmen, tüm sorunlarımızla ilgilendi, her zaman kendisine ulaştık ve aklımıza takılanlara yanıt alabildik, samimi açık sözlü ve çözüm odaklı yaklaşımından dolayı çok memnun kaldık,
teşekkürler Ahmet bey..

Tuncay Şen

ahmet bey çok profösyonel bir danışman sektör bilgisi üst seviyede çok güvenilir hızlı hareket eden ufak defek çıkan problemleri kısa sürede çözen başarılı bir danışman her şey için teşekkür ederiz

Emre Demircan

ahmet sezer beye ilgisinde dolayı çok teşekkürler.

Sıtkı Atila

Aylardır aradığımız eve sayın Ahmet Sezer bey vasıtası ile ulaşmış olduk. Kendisine ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Yusuf Bahcivan

merhabalar.remax topçular şubenizde bulunan AHMET SEZER beyefendiden aldığım hizmet ve güleryüzden çok memnun kaldım.başarılarını devamını dilerim.

Uğur Kanbur

remax ailesine özverisi ve anlayisi icin tesekkur ederim sayin ahmet sezer gibi değerli bir calisani olduğu ici de cok sansli aylarca satamadigim mülkümü ahmet beyin özverili calismasi sonucunda satmis bulunuyorum kendisinden allah razı olsun.

Ali Kirman

güntaş sanayi sitesindeki dükkanı süresi içinde kiraya derdiği için teşekkür ederim. sorunsuz ve zahmetsiz hizmetleri bizi mutlu etmiştir ayrıca teşekkür ederim

Ali Kirman

remax topçular şubesinden sayın ahmet sever bey ilgi ve alakasıyla bir dükkan sahibi oldum. kendisine teşekkür ederim
inşallah en kısa zamanda kiraya vereceğinide umuyor sağlıklı günler diliyorum
hizmetlerinden çok memnun kaldım kibar ve dürüstler

Faruk Özmen

İYİ GÜN LER BEN Ö. FARUK ÖZMEN SATILIK DÜKKANIM VARDI AHMET SEZER BEY LE TANIŞDIM DÜKKANINIMI SATACAĞIMI SÖYLEDİM SAOLSUN İLGİLENDİ AYNI GÜNDE MÜŞTERİ BULDU VE SATIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ BUN DAN DOLAYI SİZE VE AHMET SEZER'E TEŞEKKÜR EDERİM...

Nevim Bakan

Sayın Ahmet Sezer;
evimin satışında gösterdiğiniz ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim ayrıca hassasiyetiniz ve dürüst yapınız için minnettarım.Başarılarınızın devamını dilerim.

Atilla Yıldırım

3 dairem 1 yıldan beri satılıktaydı ve netice alamadık.2013 ortasında tanıştık.kısa bir süre içinde iki daireye alıcı buldu.son derece sakin, sabırlı, olaya hakim ve ilgili birisi.Teşekkür ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.10 üzerinden 10.

Ali Raşit Akyol

memnun kalmış bir müşteri olarak remax ve ahmet sezer beyfendiye teşekkür ederek iyi hizmetlerinizin devamını temenni ederim iş bilenin kılıc kuşananın demişler remax ve ahmet sezer bey bir kalite saygılar

Harun Köseoğlu

Öncelikle Remax'a Portföyünüzde böyle değerli, işinin ehli bir temsilci ile çalıştığınız için çok teşekkür ederim.Ahmet bey' e Teşekkür etmek memnuniyetimi ifa etmeye yetmez.bundan sonra Emlak konusunda kesinlikle Ahmet bey den başkası ile çalışmam.

Yunus Eren

İlgi ve alakasından dolayı Ahmet Bey'e teşekkür ederiz.
Çok kısa bir sürede elimizdeki gayrimenkülü kiralayarak ve evimizi kiraya verirken sanki ev sahibiymiş gibi hassasiyet göstermesi onu tercihimizin ne kadar doğru olduğunu gösterdi.

Adnan Candelen

İlgi ve alakasından dolayı gm danışmanı
Ahmet bey teşekkür ederiz

Ahmet Ceran

sayın ahmet sezer beyin ilgisene teşekkür ederiz çalışma hayatında başarılar dileriz

Ahmet Apdiç

Topçular daki işyerimizin satışında yüksek gayret ve emekleri için Ahmet Sezer Bey e teşekkür ederiz.

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.