GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDEKİ BAŞARILARIM VE EĞİTİMLERİM
2021 OCAK ŞUBAT MART AYLARI İLK ÇEYREK REMAX BORSA CİRO BİRİNCİLİĞİ
2021 OCAK AY'I ANKARA CİRO BİRİNCİLİĞİ
2021 MART AY'I YILDIZLAR CLUP ÖDÜLÜ
2020 REMAX TÜRKİYE VERİLERİNE GÖRE OCAK AY'I ANKARA BİRİNCİLİĞİ
2020 REMAX VERİLERİNE GÖRE 100 CLUP ÖDÜLÜ
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2013

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2015

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.
Muhammed Ali Akdağ portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Cihan Sarıçiçek

Muhammed bey gerçekten profesyonel bir gayrimenkul danışmanı. Bu süreçte her zaman açık ve dürüst davrandı. Kendisine güvendik ve inanın bu güveni sonuna kadar hakediyor. Teşekkürler Muhammed Ali Akdağ

Yavuz Sula

Muhammed bey ile bir çok mülkümüzü sorunsuz ve kolaylıkla sattık. Muhammed bey profesyonel bir danışman olmanın dışında dostluğuyla da gönlümüzü kazandı.

Murat İlter

Muhammed Bey'e çok teşekkür ederiz. Ev alma sürecinde bize her konuda açık net bilgi verdi ve sorunsuz bir şekilde evimizi aldık. Teşekkürler.

Nuray Büyükberber

Çayyolundaki villamızı kiralarken göstermiş olduğu titiz çalışmadan dolayı Muhammed beye tekrar teşekkür ederim. Kiracı seçimindeki hassasiyeti kendisine olan güvenimin yersiz olmadığını bir kez daha kanıtladı.

Asu Uğuz

Çayyolu'ndaki villamızı satmak için bir çok firma ve danışman ile çalıştık. Muhammed bey ile ilk görüşmemizde hazırladığı dosya ve verdiği bilgilerin ardından kendisinede söyledim burayı satarsanız siz satarsınız diye. Kendisine çok teşekkür ederim. Her zaman kendisini tavsiye edicem.

Cenk Atik

Ev alma sürecimde ihtiyaca uygun evin tespitinden, tapu işlemleri ve anahtarın teslimine kadar geçen tüm süreçlerde hızlı ve güvenilir şekilde destek olan Muhammed Bey'e çok teşekkür ediyorum.

Selahatti̇n Çeti̇nkaya

YEŞİL BARIŞ SİTESİNDE İKİNCİ EVİMİZİ MUHAMMED BEY ARACILIĞIYLA ALDIK. YEŞİL BARIŞ SİTESİNE SON DERECE HAKİM VE BİLGİ SAHİBİ OLAN MUHAMMED BEY BU SÜREÇTE BANKA, TAPU İDARİ VE MALİ BÜTÜN KONULARDA YAPTIĞI ÇALIŞMALARDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.

Fatih Çal

Yeşil Barış Sitesindeki evimi çok kısa sürede ve gerçekten üstün bir performans göstererek satan Muhammed bey'i tebrik ederim. Sitemiz hakkında geniş müşteri portföyü olması evimi çok kısa sürede satmaya yardımcı oldu.

Selçuk Tolga Uygun

Adı güzel kendi ilgili kardeşimizden Allah razı olsun işlerimizde fazlasıyla yardımcı oldu ve hiç yanımızdan ayrılmadı.Kendisine ve ofisine teşekkür ederiz.

Murat Sarıkaya

Muhammed Bey En Başından en sonuna kadar bize güven verdi.Net ve şeffaf bir duruş sergiledi. Olması gereken bütün bilgileri bize net olarak verdi. Muhammed bey'e teşekkür eder iş hayatında başarılar dileriz.

Mehmet Efe Yılmaz

Sevgili Kardeşim Muhammed Ali AKDAĞ ile yaklaşık 1, 5 yıl önce tanıştık. Açık sözlülüğü ve güven veren hali hemen dikkatimi çekti. Ticari mülkümü çok kısa bir sürede istediğim fiyatta satmama yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim.

Ali Eser

Yeşil Barış Sitesinde bulunan Villamızı sözleşme süresi içerisinde beklentilerimizin çok üstünde bir performans göstererek sorunsuz bir satış yapan Muhammed Bey'e teşekkür ederiz.

Burak Ören

Via Green'den aldığımız ofiste, bize gösterdiği ilgi ve yardımlar sayesinde, tüm işlemleri hızlı ve sorunsuz olarak tamamladık. Kendisine teşekkür eder ve tüm Remax müşterilerine tavsiye ederim...

Ömer Levent Ülgen

Önemli olanıngüvenilirlik olduğu bu sektördegerçekten hiçkuşku duymadan Remax ve Muhammed bey'e sonsuz bir güven duydum. Zaten İstanbul'da da Remax ile çalışıyorum. Bu sondeneyimimden sonra da bu böyle devam edecek. Teşekkür ederim.

A.i̇hsan Özkaraoğlu

Muhammed Ali beyin portföyünde bulunan bir daireyi almış birisi olarak kendisinin tüm satış öncesi ve satış süreci boyunca göstermiş olduğu yakın ilgi ve becerisini taktirle karşılıyor ve kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.