PROFESYONELLER FARK YARATIR® GAYRİMENKULDE GÜVENİLİR ADRES® Profesyonel Hizmet Hızlı Çözüm -SUAT ERDOĞAN

• KAZANÇLI YATIRIMLARA YÖN VEREN PROFESYONEL KADRO REMAX/UNITY

1979 Yılında ŞEHZADELER Şehri AMASYA'da doğdum. Uzun yıllar gayrimenkul sektöründe hizmet verdim. Evli ve iki çocuk babasıyım.

-İş hayatıma bundan sonra dünyanın en çok gayrimenkul satan şirketi olan RE/MAX ailesinde ile devam etmeye karar verdim.

RE/MAX'ı tercih etmemin nedeni : üstün hizmet anlayışını ve yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinmesidir. Bununla birlikte etik kuralları içinde doğru, dürüst ve disiplinli çalışma sisteminin, olmasıdır.

Hedefim tüm Türkiye'de 4.000'in üzerindeki RE/MAX Profesyonel iş ortaklarımla siz ve sevdiklerinizin Gayrimenkullerini gerçek değerinde ve kısa sürede doğru sonuca ulaştırmaktır.

Bununla beraber gayrimenkul sektöründeki güncel gelişmelerden sizleri haberdar edebilmem ve sizlere

Gayrimenkulünüzün gerçek ve doğru fiyatıyla ilgili Pazar analizi yapabilmek,

Gayrimenkul yatırım talepleriniz için en iyi fırsatları paylaşabilmek

Satış ve kiralama taleplerinizin profesyonel olarak sonuçlandırabilmek için

suat@remax-unity-esk.com adresine mail atmanız veya bizleri aramanız yeterli olacaktır.

SAYGILARIMLAALDIĞIM EĞİTİM VE ÖDÜLLERBlue Start EğitimiMesleki Yeterlilik BelgesiYeni Yıl Yeni Dünya Yeni Kariyer2018 Yılı Ofis İşlem Birincisi2017 YILI OFİS CİRO BİRİNCİSİ2016 YILI OFİS CİRO İKİNCİSİ2015- YILDIZLAR KULÜBÜ ÜYELİĞİ2015 YILI OFİS CİRO BİRİNCİSİ2014 YILI OFİS CİRO BİRİNCİSİ20-01-2014 İstanbul Recharge20-11-2013 SUCCEED Gayrimenkul Danışmanı Kaydı26 - 27 Kasım İçsel Motivasyon ve Müşteri Memnuniyeti Eğitimi15 - 19 Temmuz 2013 RE/MAX Kariyeriniz Eğitimi

Uzmanlık Bölgesi

Akarbaşı Mah. / Odunpazarı Büyükdere Mah. / Odunpazarı Kırmızıtoprak Mah. / Odunpazarı Vişnelik Mah. / Odunpazarı Sümer Mah. / Odunpazarı

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2013

cert cert

2015

cert
Suat Erdoğan portföyünde 9 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ali Çevik

Beğendiğimiz daireyi satın almamızda bizlere yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca cana yakınlığınız ve güleryüzlülüğünüz sebebiyle de takdire değersiniz.

Andaç Baykal

Profesyonel ve güler yüzlü ekip başarıyı getirdi. Suat Bey ve Re/Max ailesine teşekkürler.

Tunç Çelikel

Suat Kardeşimiz bize satın almış olduğumuz daire de göstermiş olduğun ilgi, alaka, samimiyet ve anlayış için en içten duygularımla teşekkür ederim.Yalova da dürüstlük, doğruluk ve profesyonellik anlamında sizi tek geçerim.

İlker Arıker

Yalova'daki dairemin satışında gösterdiği ilgi ve profesyonel yaklaşım için Suat Bey'e çok teşekkür ederim. Yalova'da tekrar emlak işim olursa mutlaka kendisi ile çalışmak isterim...

Zeynep Dağ Çelikel

Bize göstermiş olduğunuz ilgi, alaka ve dürüstülüğünüz için çok teşekkür ediyoruz.Yalova da emlak işi dediğimizde aklımıza gelen ilk ve tek isim Suat Bey olcaktır. Başarılarınız daim olsun..Saygılar.

Akif Yılmaz

Yalova merkezde istediğim kriterlerden daha iyi bir evi bulup satın almamıza vesile olan suat bey ve hamza beye çok teşekkür ederiz . Bir şeyi pazarlamaktan öte insana bir abi, kardeşmiş gibi yaklaşımda bulunan samimi ve güvenilir bu değerli insanlara, hayat boyu başarılar ve hayırlı müşteriler dilerim..

Sevim Bayrak

Yalova koruköydeki uzun zamandır satamadığımız evimizi 2.5 ay gibi kısa bir sürede Suat bey sayesinde satabildik. Gerek Suat bey gerekse Mahmut bey ilgi ve alakalarını eksik etmediler. Kısa bir sürede tüm işlemlerimiz bitti. Her ikisinede tşk. ediyorum. Calışma hayatında uzun yıllar başarılar diliyorum.

Alpan Cemil Er

Uzun zamandır satışını beklediğimiz dairemizi kısa sürede ve başarılı bir şekilde satışını gerçekleştirip, bürokratik işlemleri kısa zamanda tamamlayıp hayata geçiren sayın suat bacaksiz ve mahmut beye sonsuz teşekkürlerimi sunar, başarılarının devamını dilerim.

Nesrin Yılmaz

Satınalmış olduğumuz gayrimenkulün gerek tanıtımı, gerekse işlem takibi ve sürecin hızlı bir şekilde sonlandırılmasındaki samimi ve güvenilir davranışlarından dolayı Sn. Suat Bacaksıza teşekkür ediyoruz. Çalışma hayatında başarılar dileriz.

Hüseyin Karagül

suat bacaksız kardeşimizden çok memnunuz satışını yapmış olduğumuz gayrimenkullerden her yönü ile bize kazandırmış onun o güler yüzlülüğü dünya insanlığına bedeldir. Kardeşimizi çok seviyoruz . Dürüst ve doğru bir esnaftır.

Mehmet Fatıh Korhanlar

REMAX gayrimenkul şirketi ve özellikle Suat BACAKSIZ beyin almak üzere yola çıktığımız gayrimenkulle ilgili geniş çerçevede göstermiş olduğu ilgi alaka deneyim ve duyarlılığa en içten duygularımla şahsım eşim ve ailem olarak teşekkür ederiz.BAŞARILAR

Murat Aydin

Yapılan Aracılık faaliyetlerinin ve oluşan hataların arkasında durma noktasında başarılı.
saygılar

Cengiz Eryılmaz

Merkezdeki kat karşılığı arsa tekliflerinize açığız.Başarılarının devamını dilerim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.