GAYRİMENKUL DE PROFESYONELLİK MERVE ÇEVİK1985 yılında İstanbulda doğdum. Lise öğrenimimi Kabataş Erkek Lisesinde tamamladıktan sonra, Yıldız Teknik Üniversiteside Harita Mühendisliği Bölümünü bitirdim. TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş.de değerleme uzmanı olarak görev yaptım.Son olarak RE/MAX 7 Tepe ofisinde, gayrimenkul sektöründeki tecrübelerim REMAXin gücü ile birleştirerek müşterilerime profesyonel çözümler sunmaya çalışıyorum. KURS VE SEMİNERLER: REMAX Kariyeriniz REMAX Power UP REMAX Succeed SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisans Hak Kazanım Eğitimleri

Uzmanlık Alanları

Konut Lüks Konut

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2013

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2015

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2020

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir. Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Merve Çevik portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 5 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ümit Erarslan

Acarkent'teki emlak danışmalarından yaşadığımız taciz boyutundaki sıkıntılardan sonra Merve ve Yasemin'le müthiş güzel çalıştık. Ev sattık, ev aldık. Çok dürüst, saygılı, işlerine hakim ve çok bilgili bir ekip. Çok şanslıyız :)

Özlem Arslan

Kısa sürede alım işlemini ve prosüdürleri gerçekleştirmesinden dolayı emeklerinize ve çabalarınıza teşekkür ediyorum.Çok memnun kaldım tekrar çalışmayı çok isterim Teşekkürler.

Nevzat Ziyvan

Emlak hizmetinden son derece memnun kaldık, çok gayretli çalışkan ve profesyonelliği ile bizden tam puan aldı.

Hidayet Küçük

Genç danışmanlarınız başarılı ve sosyal konularda çok ilerideler. Yaptığımız bu satış esnasında her yönüyle memnun kaldık.

Adil Yanık

Hizmetlerinizden son derece memnun kaldım. Tekrar çalışmak dileğiyle

Utku Tayiz

Emlak danışmanlığı aldığım ilk andan bu yana Merve Hanım her adımda geri bildirimde bulunarak çok yardımcı oldu. İletişimi güçlü ve profesyonel yaklaşımı bizlerde ihtiyaç durumunda kendisi ile çalışma isteği doğurdu Yardımlarınız için teşekkür ederiz

Erenç Yasemin Dorukan Dinç

Hem alıcı ve hem satıcının danışmanı gibi davranması, iki tarafın da haklarını koruması ve güler yüzlü olması bizi çok mutlu etti.

Sibel Çakıtlı

Yardımları için Merve Hanım'a teşekkür borçluyum.Süreci oldukça hızlı ve sorunsuz halletmeyi sağladı.Çok profesyonel bir hizmet aldığımız kanaatindeyim. Tekrar çalışmak dileğiyle

Mehir Tunç

Satışta ve sonrasında gösterdiğiniz sıcak ilgiye sonsuz teşekkürler.Hızlı ve sonuç odaklı bir çalışma sisteminiz var.Prensipli, düzenlisiniz dolayısıyla sonuç kaçınılmaz oldu.Çok teşekkürler.

Mehmet Ali Ertekin

Dairemi kısa sürede en iyi şekilde kiraya vermiştir.Kendisi ile çalışmaktan çok memnun kaldım.Şüphesiz herkese tavsiye ederim.Merve Hanım'la çalışın kısa sürede sonuç alırsınız. Saygılar Sevgiler

Hızır Göksel Terzioğlu

İletişim becerileri sayesinde işimiz çok kolay, problemsiz halloldu. Merve hanım'a çok teşekkür ederiz.Çok profesyonel Herkese tavsiye ederim

Can Özer

Özellikle başarılı iletişim kurması ve güven verici davranışları ile kaliteli hizmeti bize tanıştırdı. Taleplerimizi her zaman, her yerde bizlere sunduğu için temsilcimiz Merve Çevik'e çok teşekkür ederim.

Mustafa Murat Yalçın

Merve hanım, herşey çok güzel, düzenli ve sistemli. Sizinle çalıştığım için çok mutluyum. İnşallah ileriki günlerde yeniden birlikte çalışmak umuduyla. teşekkür ederim.

Metin Gök

Merve Hanım, hizmetinizden, danışmanlığınızdan çok memnun kaldım. Her zaman sizinle çalışmak isterim. Emekleriniz için teşekkür ederim.

Metin Gök

Merve Hanım, Hizmetinizden ve Danışmanlığınızdan çok memnun kaldım. Her zaman çalışmak isterim. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

Yasemin Fidan

Merve hanımın tavrı, gösterdiği yakınlık, insana güven vermesi, verdiği müşteri hizmeti ve gösterdiği çaba için kendisine çok teşekkür ederim.

Cuma Bozdemir

Remax ailesi Merve çevik gibi bir çalışanının olması açısından şanslı. Bizim gibi müşterilerin Merve Çevik'le çalışması ayrı bir şans. Çok teşekkür ederim.

Serap Yapıcı

Mükemmel bir hizmet aldım. Merve Hanıma çok teşekkür ediyorum.

Abdullah Öztürk

Merve hanımın vermiş olduğu danışmanlık hizmetinden gayet memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Özlem Ulusoy Özpişkin

Merve hanımın güler yüzü, yoğun ilgisi ve iş takibi, işimizi çok kolaylaştırdı. Çok kısa zamanda evimizi kiraladı. Kendisine teşekkür ediyorum :)

Yasemin Yorulmaz

Arkadaşımızın randevularında dakikliği, müşteri ve bizimle iletişimi çok iyiydi.Kendisine teşekkür ediyorum.

Mehmet Engin Çağlar

Hizmet için çok teşekkür ederiz.

Yusuf Levent Çatak

Kısa sürede ofisimizinsatışını gerçekleştirdiSatış konusundaki profesyonelliğive müşteri takibi sonucunda istediğimiz fiyata mülkümüzü satarak bizi çok memnun ettiniz.Başka satışvekiralamalarımdaveçevremdekileridesize yönlendireceğim.Başarılardilerim

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.