1966 Tokat Reşadiye doğumluyum.Evli ve bir çocuk babasıyım.Dicle Üniversitesi ve Eskişehir Üniversitesi işletme bölümlerinde; ikişer yıllık eğitim hayatımı tamamladım.Şu an RE/MAX İkon ailesinde iş hayatıma devam etmekteyim.

ÖDÜLLERİM2016 Yılı Ocak - Şubat - Mart Döneminde Ofiste En Çok Ciro Yapan 2.Danışman

2016 Nisan - Mayıs - Haziran Döneminde Ofiste En Çok Müşteri Memnuniyeti Sağlayan 3.Danışman

2016 Yılında Ofiste En Çok Müşteri Memnuniyeti Sağlayan 1.Danışman

2015 Yılında Ofiste En Çok İşlem Gerçekleştiren 3.Danışman

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2013

cert

2015

cert

2016

cert

2019

cert

MÜŞTERİ YORUMLARI

Orhan Topal

zorlu bir süreçten sonra profesyonel birikimleri ile süreci istediğimiz gibi sonuçlandıran murat beye teşekkür ederiz

İlker Başbuğ

Ailemizin danışmanı murat beye bir kez daha teşekkür ederiz

Nazmiye Eraslan

Kiralama sürecinde bizi ikna eden Murat bey'e başarılarının devamını dilerim

N*******

Hızlı konuşması dışında hız, güvenirlik, sektör bilgisi ve yönlendirmesi için teşekkür ederiz, Murat bey sayesinde ilk dairemizi satın aldık

U*******

Ailemizin danışmanı daha önce olduğu gibi yine hızlı bir şekilde istediğimiz fiyatın üstünde bir satışımızı daha gerçekleştirdi, teşekkür ederiz...

A*******

Daha önceki kiralamalarda olduğu gibi yine düzgün bir kiracı bularak ofisimizi kiraya verdiği için teşekkür ederiz

M*******

Murat bey ile telefon görüşmemizde ikna oldum, sayesinde güzel bir ofise sahip oldum

A*******

Satışı zor bir mülkü (2. Tarihi eser) olan binamızı özverili ve ikna becerisiyle birleştirip sonuca gittiği için teşekkür ederim

A*******

2. Sunumda bizi ikna ederek mülkü almamızı sağlayan Murat Bey'e teşekkür ederiz

B*******

Ümidimizi kestiğimiz sektörel bilgi ve tecrübe ile satışını gerçekleştiren Murat bey'e gayretlerinden dolayı teşekkür ederim

S*******

Ailemizin danışmanı Murat bey yine bir kirala ile bizi mutlu etti kendisine bir kez daha teşekkür ederim

F*******

Doğru bilgi ve yönlendirme ile aradığımız ofisi ihtiyaca uygun hale getirerek bizleri mutlu ettiği için teşekkür ederim

Demre İşcan

Ailemizin Danışmanı Murat beye teşekkür ederiz Diğer Gayrimenkullerimizdeki başarı ve hassasiyeti burada da .göstermiştir.

Nurhak Kantarcı

Murat bey 1 saat içerisinde 3 seçenek ofis içerisinde ihtiyacımız olan ofisi tespit edip sonuçlandırdı. Profesyonel duruşu ve sektörel bilgisinden dolayı tebrik ediyorum.

Tibet Gökçek

iki yıllık uzun bir süreden sonra başarılı bir şekilde ofisimizi sattığı için murat beye teşekkür ederim.

Fatih Yıldırım

İlk baştan itibaren sıcak, samimi ve güven çerçevesinde profesyonel yaklaşım sergileyen Sn. Murat Kışlak ve Sn. Halim Çolak'a teşekkür ederim.

Mustafa Olcay Şahan

Çok titiz, profesyonel, güvenilir ve bölgeye hakim olması her zaman tercih sebebimiz olacaktır. Plaza katımızı hızlı ve kurumsal kiralama yaptığı için teşekkür ederiz

Kaan Kutar

İlk kez sunduğu plaza katını sektör bilgisi, güvenilirliği ile bizi ikna etti. Teşekkür ederiz

Mahmut Bolat

15 dk. gibi kısa bir sürede ikna kabiliyetini kullanıp ofisi tutmamızı sağladı. Çok teşekkür ederiz.

Serpil Saime Kutlu

Çok hızlı bir şekilde ofisimizi kiraya verdi. Kendisine teşekkür ederiz.

Şükür Gül

Yakacık cad. üzeri ofisimizi özenli çalışmaları sonucu kurumsal bir firmaya kiraya verdiği için teşekkür ederiz.

Recep Kara

Daha önceki ofis kiralamamızda oluğu gibi yine Murat Bey'den destek alarak hızlı ve ihtiyaçlarımıza uygun ofis kiralamamızda bize yardımcı oldu.Hızlı sürede bizi sonuca ulaştırdığı için teşekkür ederim.

Hüseyin Uluocak

Özenli çalışması ve sektörel bilgisi ile mülkümüze yapmış olduğu özenli çalışmasından dolayı çok teşekkür ederim.İşini hızlı ve profesyonel şekilde yapan danışmanlardan biri.

Ekrem Çolak

Kendisi güvenilir ve oldukça bilgili bir danışman.Verdiği hizmetten çok memnun kaldık.Herşey için teşekkür ederiz.

Osman Durak

Uzun süren bir çalışma ve takip sürecinde profesyonel duruşu, işi takip etme özverisi ve sorunsuz şekilde işlemi sonlandırdığı için kendisine çok teşekkür ederiz.

Gökhan Irmak

Karar verme sürecinde sektörel bilgisi ile bizlere çok yardımcı oldu.Etkin bilgi aktarımı ve doğru yönlendirmeleri için teşekkür ederiz.

Bekir Erdem

Murat Bey'e ilgisi, desteği ve doğru yönlendirmeleri için teşekkür ederim.Başarılı bir danışman.

Mahmut Serdar

Murat Bey işini oldukça iyi ve dürüst şekilde yapan bir danışman.Kendisinin gerek sektör bilgisi gerek çalışma disiplininden oldukça memnun kaldım.Teşekkür ederim.

Salih Demir

Murat Bey hızlı şekilde dairemizi kiraya verdi.Kendisi oldukça tecrübeli bir danışman.Bizlere çok yardımcı oldu ve doğru şekilde yönlendirdi.Kendisine teşekkür ederim.

Murat Kahraman

Murat Bey'in verdiği hizmetten çok memnun kaldık.Son derece profesyonel ve işinde tecrübeli birisi.Başarılar dilerim.

Mithat Çolakoğlu

Kiralama sürecinde doğru bilgi paylaşımı yaparak, kararımızı hızlandırmamıza yardımcı oldu.Teşekkür ederiz.

Emrah Durak

Murat Bey ofisinde bizi çok güzel ağırladı.Ne istediğimizi anlayarak bize bu konuda destek oldu.Teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Burak Alpan

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık.Murat Bey kiralama sürecinde her şeyi çok iyi yönetti.Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederiz.

Neslihan Esen

Bize ofis bazında çok çeşitli seçenekler sunarak istediğimiz ofisi bulma fırsatını verdi.Yardımları için kendisine çok teşekkür ederiz.

Ayşe Aça

Kiralama sürecinde Murat Bey bize çok yardımcı oldu.Doğru yönlendirmeleri ve uygun profilde kiracı bulması bizleri çok memnun etti.Destekleri için teşekkür ederim.

Kerem Söylemez

Murat Bey oldukça donanımlı ve birikimli birisi.İsteklerimi anlayarak doğru yeri bulmamda bana çok yardımcı oldu.Başarılarının devam etmesini dilerim.

Aziz Karakaya

İşlemin başından beri bizi doğru şekilde bilgilendirdi.Profesyonel deneyimi ve sektör bilgisiyle işlemimizi hızla sonuçlandırdı.Kendisine çok teşekkür ederiz..

Rahmi Arslan

Murat bey ile daha öncede çalıştım.Güvenilir kiracı buldu ve sözleşme sürecini güzel bir şekilde yönetti.Kendisiyle her zaman çalışmaya devam edeceğim.

Yücel Ortak

Alanında uzman ve güven veren yaklaşımı ile samimi açıklamaları doğrultusunda en doğru kararı vermemize yardımcı oldu.Kendisine teşekkür ediyorum.

Atakan Saraçoğlu

bizimle yakından ilgilenen ve çözüm odaklı öneriler sunarak istediğimiz yeri kiralama konusunda başarı sağlayan Murat Bey'e emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Selda Gülüm

Kiralama sürecinde bize verdiği destek ve ilgiden çok memnun kaldık.Teşekkkür ederiz..

Emrah Çakır

Profesyonel ve çok güvenilir bir hizmet aldık.Her aşamada sağlıklı iletişim kurarak işlemi tamamladık.Kendisine göstermiş olduğu emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Taner Çokesen

Satış sürecinde göstermiş olduğu üstün performans ve profesyonel duruşundan dolayı kendisini kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum..

Fulya Kale

Ofis almak için çıktığım yolda Murat Bey ile tanıştım.Daha sonrasında kiralık ofis için kendisini aradığımda beni hatırlaması, ismim ile hitap etmesi çok onur vericiydi.Bilgisi ve açıklamaları çok faydalı oldu.Kendisine ve ofisine başarılar dilerim..

Oya Yazgan

Sektör konusunda son derece deneyimli izlenimi verdi.Kendinden emin ve tutarlı..Güven verici açıklamalarda bulunmuştur.

Ahmet Cengiz Türkmen

Murat bey müşteri karşılama açısından son derece başarılı ve işini profesyonelce yapan bir arkadaşımız ilgi ve alakasına tşk ederiz

Seher Öncül

ilgi ve iletişiminiz için tşk ederim

Ömer Selçuk

OLDUKÇA PROFESYONEL VE OLUMLU YAKLAŞIMLARIYLA GÜVEN VERİYOR.MÜLKLERİMİZ LE İLGİLİ SATIŞ VE KİRALAMALARIMIZ DA KENDİMİZE ÇOK YAKIN HİSSEDİYORUZ.BAŞKA BİR ARACI KURUMA İHTİYAÇ DUYMUYORUZ.ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Gökhan Çokluk

ilginiz için çok teşekkürler.yapmış olduğumuz kiralamada göstermiş olduğunuz performans, güleryüz ve profesyonel çalışmanızdan dolayı sizi kutkuyorum

Okan U.

Murat Bey, bu meslekteki saygın duruşunuz ve bize kısa sürede tecrübeli bilgilerinizle yardımlarınız için çok teşekkürler. Sizinle tanışmak ve çalışmaktan son derece memnunuz, teşekkürler.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.